مولتی ویتامین و سلامت عمومی

مولتی ویتامین برای دستیابی بهتر ، کامل تر و بیشتر به ترکیبات ویتامین ها ، مینرال ها و در کل ریز مغذی ها می باشد.

به لحاظ حجم و اندازه ریز مغذی ها به مقدار ناچیزی در مقایسه با درشت مغذی های کربوهیدرات ، پروتئین و چربی ها مورد نیاز بدن می باشند. اما این موضوع موجب بی اهمیت بودن دسته ریز مغذی ها نمی گردد.

این ترکیبات به خودی خود شامل کالری و انرزی نمی باشند اما بدن برای تولید انرژی ، رشد و زنده ماندن ، به این ترکیبات نیازمند می باشد.

بدون ترکیبات ویتامین ها و مینرالها هیچ اتفاقی در بدن رخ نمی دهد . از سوخت و ساز کربوهیدرات ها و پروتئین ، تقویت سیستم ایمنی ، تامین انرژی ، استحکام استخوان ها و در کل ، کارکرد همه جانبه ما در بدن ، نیازمند این ریز مغذی ها می باشد.

مولتی ویتامین ها بسته به شرایط محیطی ، بدنی و فعالیت شما می توانند برای سالم تر ماندن و پیشرفت شما به کار گرفته شوند. این محصولات بیشتر با دوز های غیر سمی برای جبران کمبود های ویتامینی شما ساخته می شوند. در اینجا می توانید با افزایش اطلاعات خود در مورد مولتی ویتامین ها ، بهترین مولتی ویتامین مناسب شرایط خود را پیش از خرید مولتی ویتامین ، انتخاب کنید.

بهترین مکمل های ویتامینی و انتخاب اول ورزشکاران ، مولتی ویتامین های انیمال پک یونیورسال نوتریشن ، اپتی من اپتیموم و مولتی ویتامین فارماتون برای افزاد غیر ورزشکار می باشد.

 

بستن
بستن