مکمل پمپ - پیش از تمرین

ایزاتوری مورف اکستریم مکمل قبل از تمرین

 

6- مرور iSatori MORPH XTREME کاملترین مکمل پیش از تمرین این نسل مکمل واقعا خوب است.

19 فوریه­ی 2018، از پوچ

اگر فکر می­کنید جامع ترین مکمل پیش از تمرین موجود در بازار را یافته­اید، بار دیگر فکر کنید: iSatori MORPH XTREME باعث می­شود که حرف خود را پس بگیرید. این مرور حرف ما را اثبات می­کند.

درباره­ی iSatori MORPH XTREME

iSatori MORPH XTREME کامل ترین مکمل پیش از مرین از این نسل بوده و دارای ویژگی­های کامل، قدرتمند، یک پیمانه­ ای، هفت محصول در یک محصول، با طعم عالی می­باشد. این محصول با چهار گرم آمینواسید با زنجیره­ی شاخه دار (BCAA) در یک نسبت 2:1:1 تقویت می­شود تا به بیشینه سازی بازدهی و بازیابی کمک گردد. فرمول آن شامل موارد زیر است:

 • جامع: نمی­توان گفت که این مکمل پیش از تمرین یک محصول کامل است.
 • هفت گرم سیترولین مالات در هر پیمانه: یکی از بهترین­ها در بین مکمل­های پیش از تمرین.
 • ویتامین C، ویتامین B6، و ویتامین B12: برای افزایش سطوح انرژی و حفاظت آنتی اکسیدانی، در بین سای رموارد.

 

واقعیت­های مکمل iSatori MORPH XTREME (پرتقال و انبه، 560 گرم)

اندازه­ی هر وعده: 1 پیمانه سرپر (28 گرم)

تعداد وعده­ها در هر بسته: تقریبا 20

ماده­ی مغذی مقدار در هر وعدهدرصد مقدار روزانه 
کالری25
کربوهیدرات کلی7 g2%
قند1 g *
ویتامین C (به صورت آسکوربیک اسید)125 mg139%
ویتامین B6 (به صورت پیریدوکسین HCl)10 mg588%
ویتامین B12 (به صورت متیل کوبالامین)10 mcg416%
منیزیم (به صورت منیزیم کریتین کی لات)200 mg48%
سدیم5 mg<1%
MORPH® XTREME Performance Blend™23,307 mg (22.3 g) *
Max Pump | Plasma Expansion Matrix™8,025 mg (8.0 g) *
سیترولین مالات7000 mg *
آرگینین سیلیکات پایدار شده با اینوزیتول (Nitrosigine®)1000 mg *
عصاره­ی آسترالاگوس (ریشه) (آسترالاگوس ممبراناسوس): عصاره­ی تینچی گینسنگ (ریشه) (پاناکنوتوگینسنگ) (Astragin®)25 mg *
ترکیب استقامت، عضله، استحکام7,200 mg (7.2 g)  *
بتا آلانین (H + Beta Alanine™)3200 mg *
منیزیم کریتین کی لات (CreatineMagnaPower®)2500 mg *
بتایین انیدروس1500 mg *
بازیابی 2:1 BCAA– ترکیب بازدهی4,025 mg (4.0 g) *
ال-لوسین/ال-لوسین AKG(LeuciTor™)2000 mg *
ال-ایزولوسین/ال- ایزولوسین AKG1000 mg *
ال-والین/ال-والین AKG1000 mg *
ال-آلانیل-ال-گلوتامین (Sustamine®)25 mg *
ماتریس شناخت، تمرکز و انرژی CORE2,890 mg (2.9 g) *
تورین2000 mg *
کولین بی تارترات500 mg *
کافئین انیدروس350 mg *
عصاره­ی یوهیمبین (کورینانتیوهیمبسوم) (پوست) (حاوی 2/3 میلی گرم یوهیمبین)40 mg *
ترکیب انرژی تعمیم یافته 167 mg  *

گلوکورونولاکتون، تی کرین (TeaCrine®)، عصاره­ی آشواگاندها (ریشه) (ویتانیاسومنی فرا) (KSM-66®)، کوردیسپس (کوردیسپسینزیس)، ال-تیروزین)، عصاره­ی هولی باسیل (برگ) (اوسیمومتمویفلوروم)، عصاره­ی قارچ ریشی (گانودرمالوسیدوم).

سایر ترکیبات: ذرت مومی، طعم­های طبیعی و مصنوعی، مالتودکسترین، سیلیکا، ساکرالوز، اسسولفام پتاسیم، کلسیم کربنات، FD&C Yellow No. 6.

دستور استفاده: به عنوان یک مکمل غذایی، بزرگسالان با یک وعده (یک پیمانه) از MORPH® XTREME را با 12 تا 20 اونس آب سرد 30 دقیقه پیش از تمرین ترکیب نمایند. MORPH XTREME یک فرمول با تحریک بالا است. MORPH XTREME با سایر مکمل­های iSatori مورد استفاده قرار می­گیرد که حاول کافئین یا سایر محرک­ها نیتسند. این ماده باید به عنوان یک برنامه­ی آموزشی مقاومتی مورد استفاده قرار گیرد.

مکمل پیش از تمرین شدید 7 در 1

ما امیدواریم که فهرست بهترین مکمل­های ما را در اینجا بررسی کرده باشید. ما مطمئنیم که این فراتر از انتظارات شما نباشد.

بهترین مکملی که تاکنون بررسی شده است 4 Gauge نام دارد، که محصولی با یک بسته­ی گلوله­ای شکل و شش گرم ال-سیترولین DI-مالات در هر وعده. اگر این مقدار به شما پمپ عضلانی خوبی ندهد، هیچ مورد دیگری برای شما موثر نخواهد بود.

یک مکمل پیش از تمرین دیگر که باید در نظر بگیرید ALTIUSاست، که با وجود هشت گرم سیترولین مالات در هر وعده بهتر از 4 Gauge خواهد بود. ما مطمئنیم که این مکمل بدنسازی قابلیت رقابت خوبی دارد.

iSatori MORPH XTREME کاملترین مکمل پیش از تمرین این نسل مکمل است.

بیایید ببینیم که iSatori MORPH XTREME چیزی برای گفتن دارد یا نه. این محصول یکی از کاملترین مکمل­های پیش از تمرین مشاهده شده است. فهرست ترکیبات آن به درستی این موضوع را نشان می­دهند.

ارزیابی ما سازگار با نظر تولید کنند است که طبق وبسایت رسمی آن، iSatori MORPH XTREME به عنوان کاملترین مکمل پیش از تمرین در این نسل تعریف می­شود.

همان منبع iSatori MORPH XTREME را یک محصول با ویژگی­های کامل، قدرتمند، یک پیمانه­ای، به صورت هفت مکمل در یک مکمل پیش از تمرین می­نامند که طعم آن عالی است. این مکمل با چهار گرم آمینواسید زنجیره­ی شاخه دار (BCAAs) با نسبت 2:1:1 تقویت می­شود تا به بیشینه سازی بازیابی و بازدهی کمک شود.

پروفایل ترکیبات سینرژیکی برتر صنعتی سبب بیشینه سازی پاسخ فیزیولوژیکی شما برای آموزش، تقویت انرژی، تمرکز، قدرت، پمپ، بازیابی، استقامت و عضله سازی می­شود.

ما این ادعا را شنیده­ایم که ترکیبات با هم کار می­کنند تا بهترین مکمل پیش از تمرین ممکن حاصل شود. برخی از مکمل­های پیش از تمرین اثر عصبی یا بدخلقی را ایجاد می­کنند که برای تعدادی از مشتریان هیچگاه پایان نمی­یابد. ما این حس را داریم که iSatori MORPH XTREME بازگشت سریع سرمایه­ی شما را به همراه دارد.

ماتریس ماکزیمم پمپ، انبساط پلاسما، 8025 میلی گرم

ترکیب اصلی به کار رفته در iSatori MORPH XTREME ترکیب بازدهی MORPH XTREME است، که دارای چهار ترکیب مجزا می­باشد. ماتریس ماکزیمم پمپ، انبساط پلاسما اولین مورد است. این ماده 025/8 گرم در هر پیمانه را اشغال می­کند.

یک نکته­ی مهم وجود هفت گرم سیترولین مالات در هر وعده است. سیترولین یک آلفا آمینواسید و ترکیب طبیعی در خربزه است که به تقویت سطوح نیتریک اکسید برای بهبود جریان خون، افزایش پمپ عضلانی، و سطوح فشار خون سالم تر کمک می­کند. سیترولین همچنین به حفظ سطوح آمونیاک کمک می­کند.

وقتی آن را با مالیک اسید ترکییب می­کنید، نتیجه­ی نهایی سیترولین مالات است. این ترکیب خواص جذب بهتری نسبت به سیترولین دارد. به علاوه، این به افزایش تولید انرژی عضلانی کمک می­کند، شما می­توانید برای زمان بیشتری کار کنید.

هفت گرم سیترولین مالات در هر وعده یک نکته­ی قطعی است. مکمل­های پیش از تمرینی که پمپ­های عضلانی را تولید می­کنند دارای شش گرم در هر پیمانه یا بیشتر هستند. قطعا مقدار سیترولین مالات در iSatori MORPH XTREME به اندازه­ی ALTIUS (هشت گرم در هر وعده) نیست، اما راه طولانی را در پیش دارد.

یک ترکیب پیش از تمرین کمیاب که iSatori MORPH XTREME از آن استفاده می­کند یک گرم نیتروسیگین در هر وعده است. این ماده ترکیب شما را به سطح بالاتری رسانده و بازدهی شما را با افزایش جریان خون و افزایش تمرکز و انرژی بیشتر می­کند.

در یک مطالعه­ی آزمایشگاهی، نیتروسیگین به صورت معناداری تولید نیتریک اکسید (NO) را در هر ترکیب آزمایش شده افزایش داد: آرگینین AKG، آگمانتین سولفات، سیترولین مالات، ال-آرگنین، و سیترولین.

نیتروسیگین همچنین با نام آرگینین سیلیکات پایدراسازی شده با اینوزیتول مطرح می­شود. مطابق با ژورنال جامعه­ی بین المللی تغذیه­ی ورزشی در 21 سپتامبر 2015، (از طریق NCBI.NLM.NIH.gov)، دوزهای روزانه­ی ASI (نیتروسیگین) پیش از تمرین سبب افزایش سطوح انرژی پیش از تمرین، افزایش پمپ عضلانی پس از تمرین، و کاهش بیومارکرهای آسیب عضلات بلافاصله پس از تمرین و در حین بازیابی در 16 فرد سالم با سن در محدوده­ی 19-33 سال خواهد شد.

به نظر می­رسد که ما به یک سوپراستار خوب برای قبل از تمرین رسیده­ایم. متخصصان همچنین اشاره می­کنند که این مکمل با نیتروسیگین بی خطر است. بر این اساس، ما آن را در iSatori MORPH XTREME به کار بردیم. ما امیدواریم که سایر تولید کنندگان نیز این روند را دنبال کنند.

ترکیب کلیدی نهایی ماتریس انبساط پلاسما، پمپ عضلانی 25 میلی گرم عصاره­­ی آسترالاگوس (ریشه) (آسترالاگوس ممبراناسئوس)، عصاره­ی تینچی جنسینگ (ریشه) (پاناکسنوگینسنگ) (AstraGin) در هر پیمانه است.

به طور مختصر می­توان گفت که AstraGin یک ترکیب تقویت کننده­ی جذب است. این ماده به تقویت زیست دسترس پذیری ترکیبات iSatori MORPH XTREME برای حصول نتایج بهتر کمک می­کند. طبق وبسایت رسمی، iSatori MORPH XTREME سبب پشتیبانی از آمینواسیدها، کریتین، آرگینین، سیترولین، بتا آلانین، گلوکوزامین، و چند ماده­ی مغذی دیگر می­شود.

AstraGin یک سیاست تضمینی مناسب است. شک نکنید.

برای پمپ عضلانی بهتر و اتساع با ماتریس ماکزیمم پمپ، انبساط پلاسمای iSatori MORPH XTREME آماده شوید. این ترکیب همه­ی رقبا را دور می­سازد.

ترکیب قدرت، عضله، استقامت، 00/72 میلی گرم

ترکیب قدرت، عضله، استقامت از iSatori MORPH XTREME شامل 2/7 گرم در هر پیمانه­ی 28 گرمی است. در اینجا شما رایج ترین مکمل­های پیش از تمرین را می­یابید: بتا آلانین، منیزیم کریتین کی لات، و بتایین انیدروس. این یک ترکیب قدرتمند است.

این محصول حاوی 2/3 گرم بتا آلانین در هر پیمانه است. این یک بتا آمینواسید طبیعی با تعدیل سطوح کارنوزین عضله می­باشد. نتیجه: افزایش ظرفیت کار و مقاومت در برابر خستگی.

iSatori MORPH XTREME از CarnoSyn که بهترین برند بتا آلانین در بازار است استفاده نمی­کند. با این حال، این ماده به خوبی در بین مصرف کنندگان جای گرفته است. ما مطمئنیم که این ماده نتایج خوبی را حاصل خواهد کرد.

نکته­ی مهمتر این که بتا آلانین موجود در iSatori MORPH XTREME یکی از بیشترین مقادیر موجود مشاهده شده در مکمل­های پیش از تمرین است. موارد مشابه MuscleTech Lab Series Pre Build (6/1 گرم در هر وعده) و Bodybuilding.com Signature Pre-Workout (5/1 گرم در هر وعده) به پای آن نمی­رسند.

مفهوم: شما به سادگی می­توانید از پس تمریناتتان بربیایید. برای خارش بتا آلانین (سوزش/خارش/سرخی در گردن، بازو و شانه) آماده شوید. نگران نباشید: این ماده بی خطر بوده و پس از یک یا دو دقیقه اثرات آن رفع می­شوند.

ترکیب کلیدی بعدی 5/1 گرم منیزیم کریتین کی لات در هر وعده است. این ماده در واقع ترکیبی از منیزیم و کریتین می­باشد. کریتین دارای مزایای زیر است:

 • افزایش سطوح انرژی
 • بهبود بازدهی تمرین
 • تقویت جرم عضلات
 • تنظیم سطوح قند خون
 • تقویت عملکرد شناختی
 • کاهش خستگی
مکس استارز  پری بیلد مکمل بسیار قوی قبل تمرین ماسل تک

کریتین یک مکمل بدنسازی است که در طول زمان اثرات مثبت آن ثابت شده­اند. متخصصان اشاره می­کنند که منیزیم کریتین کی لات دارای خواص جذب بهتری نسبت به کریتین مونوهیدرات است. این ماده برای بازدهی پس از تمرین شما کاملا مناسب است.

جزء آخر در ترکیب استحکام، عضله، استقامت 5/1 گرم بتایین انیدروس در هر پیمانه است، که به تقویت توان و چربی سوزی کمک می­کند. این ماده سبب بهبود عملکرد قلبی عروقی، سلامتی کبد و گوارش نیز خواهد شد.

نکته­ی دیگر آن است که در 14 مارچ 2013 در مجله­ی جامعه­ی بین المللی تغذیه­ی ورزشی نتیجه گرفته شد که شش هفته مصرف مکمل بتایین سبب بهبود ساختار بدن، عضله سازی، ظرفیت کار، کاهش مقدار HCTL (هوموسیستین تیولاکتون)، و بهبود قدرت در مردان تعلیم دیده می­شود.

ما اشاره می­کنیم که بتایین انیدروس با کریتین یکسان است: این یک ترکیب پیش از تمرین مناسب بوده و نتایج خوبی را برای شما به همراه دارد.

ماتریس استحکام، عضله، استقامت یکی از ترکیباتی است که به شما در تقویت رشد عضله، استحکام و استقامت کمک می­کند. با این سه ترکیب هیچگاه دچار مشکل نخواهید شد.

مطابق با ژورنال جامعه­ی تغذیه­ی ورزشی در 9 آگوست 2013، شش هفته مصرف مکمل بتایین سبب بهبود ساختار بدن، افزایش جرم عضله، ابعادعضله، ظرفیت کار، افزایش HCTL (هوموسیستین تیولاکتون)، بهبود قدرت (اما نه استحکام)، در مردان تعلیم دیده می­شود.

ترکیب بازدهی، بازیابی 2:1:1 BCAA، 025/4میلی گرم

مکمل بازیابی 2:1:1 BCAA از iSatori MORPH XTREME دارای مقدار 025/4 میلی گرم در هر وعده است. به بکارگیری آلفا-کتوگلوتارات (AKG) ترکیبی با سه BCAA توجه کنید. مورد اول ترکیبی است که به گفته­ی متخصصان به بهبود بازدهی ورزشی کمک می­­کند.

نکته­ی اصلی وجود دو گرم ال-لوسین/ال-لوسین AKG در هر پیمانه است. این آنابولیک ترین آمینواسید است که فرآیند سنتز پروتئین را آغاز می­کند. برخی از مطالعات نیز نشان می­دهند که لوسین سبب حفظ جرم عضله، تقویت چربی سوزی، و کاهش التهاب خواهد شد.

این ترکیب همچنین حاوی یک گرم ال-ایزولوسین/ال-ایزولوسین AKG و ال-والین/ال-والین AKG می­باشد. مورد اول به تنظیم سطوح قند خون، حفظ موازنه­ی مثبت نیتروژن، و کاهش زمان بازیابی کمک می­کند. مورد اول سبب بهبود کیفیت خواب، رفع اضطراب، و افزایش قدرت عضله می­شود. هر دو BCAA به افزایش استقامت و ترمیم بافت عضله کمک می­کنند.

جزء نهایی ال-آلانیل-ال-گلوتامین (سوستامین) است، که 25 میلی گرم در هر پیمانه می­باشد. این ترکیب به حفظ عملکرد عضلات و تحریک سیستم ایمنی و سلامتی سیستم ایمنی طبق وبسایت رسمی کمک می­کند.

ژورنال جامعه­ی بین المللی تغذیه­ی ورزشی جولای 2010 (از طریق Sustamine.com) نشان داد که مکمل AG (سوستامین) مزیت ارگوژنیک را با افزایش زمان تخلیه در حین تنش هیدراسیون ملایم در بین 10 مرد فعال از نظر فیزیکی فراهم می­کند. به نظر می­رسد که تولید کننده ادعای معتبری درباره­­ی این ترکیب داشته است.

نکته­ی آشکار: ترکیب بازدهی – بازیابی 2:1:1 BCAA نه تنها به افزایش بازدهی تمرین شما کمک می­کند، بلکه سطوح کلی تناسب اندام شما را نیز بهبود می­بخشد.

ماتریس انرژی، تمرکز، شناخت CORE، 890/2 میلی گرم

شما می­توانید برخی اجزی تقویت تمرکز را در ماتریس انرژی، تمرکز، شناخت CORE از iSatori MORPH XTREME بیابید، که به ارزش 89/2 گرم در هر وعده است. ما درباره­ی تورین، کولین بی تارترات، کافئین انیدروس و یوهیمب صحبت می­کنیم.

ما همیشه تورین را به عنوان یکی از جامع ترین آمینواسیدها معرفی کرده­ایم. بیایید مزایای کلیدی آن را ذکر کنیم:

 • رفع استرس اکسایشی
 • تقویت چربی سوزی و سلامتی قلب
 • افزایش سطوح تستوسترون
 • بهبود عملکرد ورزشی و کیفیت خواب
 • کاهش زمان بازیابی

بر این اساس، وجود دو گرم تورین در هر پیمانه به شما در دستیابی به اهداف پیش از تمرینتان کمک می­کند.

مورد بعدی 500 میلی گرم کولین بی تارترات در هر وعده است. این یک ترکیب نوتروپیک رایج است که از بروکلی، بادام زمینی، ماهی، تخم مرغ و گوشت به دست می­آید. کولین بی تارترات به بهبود ظرفیت ذهنی، تقویت حافظه، و تنظیم سیستم عصبی کمک می­کند.

کولین بی تارترات یک ترکیب مکمل بدنسازی اثبات شده است. ما مطمئنیم که این ترکیب به شما در تمریناتتان کمک می­کند. ما خوشحالیم که از آن در iSatori MORPH XTREME استفاده می­شود.

سومین جزء این ماتریس 350 میلی گرم کافئین انیدروس در هر پیمانه است. این یک شکل پودری خالص از کافئین با مزایای زیر می­باشد:

 • کمک به رفع خستگی
 • بهبود تمرکز و بازدهی ورزشی
 • دور نگه داشتن رادیکال­های آزاد
 • تقویت عملکرد کبد

این مکمل پیش از تمرین با 350 میلی گرم کافئین انیدروس در هر وعده معادل با سه پیمانه قهوه­ی تخمیر شده، طبق وبسایت رسمی کلینیک مایو است. بر این اساس، احتیاط کنید: کافئین می­تواند اثر عصبانیت، تغییر خلق و خو، بی قراری، و بی خوابی را به وجود آورد، و مانند یک شمشیر دولبه عمل می­کند.

iSatori MORPH XTREME همچنین حاوی 40 میلی گرم عصاره­ی یوهیمب (کورانتیوهیمب اسچومی) (پوست) (مصرف 2/3 میلی گرم یوهیمبین) در هر وعده است. این درخت افریقایی حاوی یک نوع آلکالوید به نام یوهیمبین است، که به افزایش اتساع، استقامت، قدرت و استحکام کمک می­کند. این ماده سبب چربی سوزی و تنظیم عملکرد جنسی نیز می­شود.

علیرغم این مزایا، برخی از مطالعات با نمونه­های انسانی به این نتیجه رسیده­اند که یوهیمبین در افزایش عملکرد ورزشی اثر چندانی ندارد. به علاوه، این ماده دارای اثرات جانبی نیز می­باشد. اگر شما درباره­ی این ماده در تردید هستید، با پزشک خود پیش از خرید مکمل مشورت کنید.

ماتریس انرژی، تمرکز، شناخت CORE حاوی مواد مغذی است که به شما در رفع مشکلات ذهنی کمک می­کنند. برخی از آنها دارای اثرات جانبی هستند (کافئین انیدروس و یوهیمب). حتما احتیاط لازم را داشته باشید.

ترکیب گسترش انرژی، 167 میلی گرم

اگر از مزایای تقویت انرژی ترکیبات فوق راضی نیستید، این ترکیب به شما کمک می­کند که دارای مقدار 167 میلی گرم در هر وعده است.

برخی از رایج ترین ترکیبات شامل تی کرین، عصاره­ی ریشه­ی آشواندها، هوردیسپس، برگ ریحان، و عصاره­ی قارچ ریشی هستند. مزایای ترکیبی آنها شامل افزایش تمرکز، سطوح انرژی، و کاهش اضطراب، بهبود کیفیت خواب، و سلامتی بهتر قلب می­­باشند.

از سوی دیگر، گلوکورونولاکتون یک مکمل پیش از تمرین است که مورد بررسی قرار گرفته است. این یک متابولیت گلوکوز طبیعی بوده و نقش مهمی را در تشکیل گلیکوژن ایفا می­­کند. گلیکوژن شکلی از کربوهیدرات ذخیره شده در عضلات برای هزینه­ی انرژی بی هوازی است. متخصصان اشاره می­کنند که گلوکورونولاکنون در دوزهای مکمل بی خطر است (500-3000 میلی گرم در هر وعده).

در حالی که ترکیب انرژی تعمیم یافته ماهیت اختصاصی دارد (تولید کننده مقادیر ترکیبات مجزا را افشاسازی ننموده است)، اما مقدار کلی آن (167 میلی گرم) به محدوده­ی دوز امن برای گلوکورونولاکتون نمی­رسد. این به ما نشان می­دهد که سطوح گلوکورونولاکنون امن هستند.

ترکیب انرژی تعمیم یافته دارای چند مولفه­ی آزمایش شده در طول زمان است که انرژی شما را برای تمریناتتان افزایش می­دهد.

نکته: iSatori MORPH XTREMEیکی از جامع ترین مکمل­­های پیش از تمرین موجود در بازار است. شما پمپ عضانی خوب و افزایش سطوح انرژی، قدرت و تمرکز را تجربه می­کند. ممکن است این ترکیب کامل نباشد (دارای ترکیب اختصاصی، محتوی کافئین و پر کننده)، اما قطعا اثرات خوبی را به همراه خواهد داشت.

بیایید ترکیبات فرمول را بررسی کنیم:

 • کالری، 25: iSatori MORPH XTREME یک مکمل پیش از تمرین کم کالری با مقدار 25 درصد در هر وعده است.
 • کربوهیدرات کلی، 7 گرم: این مقدار با دو درصد مقدار روزانه معادل است (ماکزیمم مقدار روزانه­ی پنج درصد کم در نظر گرفته می­شود). این بدان معناست که iSatori MORPH XTREME هر برنامه­ی غذایی کم کربوهیدرات را تکمیل خواهد نمود.

پر کننده)، اما قطعا اثرات خوبی را به همراه خواهد داشت.

بیایید ترکیبات فرمول را بررسی کنیم:

 • کالری، 25: iSatori MORPH XTREME یک مکمل پیش از تمرین کم کالری با مقدار 25 درصد در هر وعده است.
 • کربوهیدرات کلی، 7 گرم: این مقدار با دو درصد مقدار روزانه معادل است (ماکزیمم مقدار روزانه­ی پنج درصد کم در نظر گرفته می­شود). این بدان معناست که iSatori MORPH XTREME هر برنامه­ی غذایی کم کربوهیدرات را تکمیل خواهد نمود.
 • قند، 1 گرم: این مکمل پیش از تمرین فقط دارای یک گرم قند در هر وعده است، که اهداف تناسب اندام شما را به خطر نمی­اندازد. اما تولید کننده از ساکرالوز استفاده نموده است (a.k.a. Splenda)، که یک شیرین کننده­ی مصنوعی بوده و چاقی را افزایش می­دهد.
 • ویتامین C (به صورت آسکوربیک اسید)، 125 میلی گرم: این ویتامین یک آنتی اکسیدان قوی است که به کاهش سرماخوردگی، تنظیم عملکرد عروق خونی و قلب، ارتقای سطوح فشار خون سالم، افزایش سطوح انرژی، و تقویت بینایی کمک می­کند. iSatori MORPH XTREME حاوی 139 درصد مقدار روزانه ویتامین C است.
 • ویتامین B12 (به صورت متیل کوبالامین)، 10 میلی گرم: iSatori MORPH XTREME حاوی 416 درصد مقدار روزانه ویتامین B12 است، که به افزایش سطوح انرژی و تقویت سلامتی قلب کمک می­کند.
 • منیزیم (به صورت منیزیم کریتین کی لات)، 200 میلی گرم: این یک منیزیم معدنی اتصال یافته به کریتین برای جذب بهتر و حصول نتایج کلی است. iSatori MORPH XTREME 48 درصد مقدار روزانه منیزیم دارد.
 • سدیم، 5 میلی گرم: این مکمل پیش از تمرین سدیم کمی با مقدار کمتر از یک درصد مقدار روزانه دارد. ین مقدار برای کسانی که جذب سدیم خود را کنترل می­کنند بی خطر است.
 • سیترولین مالات، 7000 میلی گرم: iSatori MORPH XTREME در استراتوسفر متفاوتی بر حسب محتوای سیترولین مالات در مقدار هفت گرم در هر وعده است. این مقدار در ALTIUS مشاهده نمی­شود (هشت گرم در هر وعده)، اما قطعا افزایش اتساع، پمپ عضلانی و سطوح انرژی را موجب می­گردد.
 • آرگینین سیلیکات پایدار شده با ایتوزیتول (نیتروسیگین)، 1000 میلی گرم: یک ترکیب که به افزایش جریان خون، سطوح نیتریک اکسید، تمرکز و سطوح انرژی کمک می­کند.
 • عصاره­ی آسترالاگوس (ریشه) (آسترالاگوس ممبرانسوس)؛ تینچی جینسینگ (ریشه) (پاناکسانوتوجینسینگ) (آستراگین)، 25 میلی گرم: یک تقویت کننده جذب مواد مغذی که ترکیبات کلیدی بدنسازی مثل گلوکوزامین، بتا آلانین، آرگینین، کریتین و آمینواسیدها را دارا است.
 • بتا آلانین (H+ بتا آلانین)، 3200 میلی گرم: یک آمینواسید طبیعی که به کاهش سطوح کارنوزین برای افزایش ظرفیت کار و توانایی رفع خستگی کمک می­کند.
 • منیزیم کریتین کی لات (CreatineMagnaPower)، 2500 میلی گرم: کریتین به افزایش سطوح انرژی، بازدهی ورزشی، و جرم عضله کمک می­کند، عملکرد شناختی را تقویت می­نماید، و سطوح قند خون را تنظیم می­کند. وقتی این ماده با مالیک اسید ترکیب می­شود، نتیجه به صورت منیزیم کریتین کی لات است (که متخصصان باور دارند دارای خواص جذب بیشترین نسبت به کریتین مونوهیدرات است).
 • بتایین انیدروس، 1500 میلی گرم: یک ترکیب یافت شده به صورت طبیعی در نیشکر که به افزایش قدرت، چربی سوزی، و جرم عضله کمک می­کند. این ماده سبب تقویت عملکرد قلبی عروقی، کبد، و سلامتی گوارشی نیز می­شود. وجود 5/1 گرم بتایین انیدروس در هر وعده بسیار موثر خواهد بود.
 • ال-لوسین/ال-لوسین AKG (LeuciTor)، 2000 میلی گرم: آنابولیک ترین آمینواسیدی که به افزایش سنتز پروتئین عضله کمک می­کند. لوسین جرم عضله را حفظ کرده، چربی سوزی را افزایش می­دهد، و التهاب را کم می­کند.
 • ال-ایزولوسین/ال-ایزولوسین AKG، 1000 میلی گرم: یک BCAA که به تنظیم سطوح قند خون، افزایش سطوح انرژی، کاهش زمان بازیابی، حفظ موازنه­ی نیتروژن مثبت، و ترمیم بافت عضله کمک می­کند.
 • ال-والین/ال-والین AKG، 1000 میلی گرم: یک BCAA که به تنظیم سیستم ایمنی، افزایش سطوح انرژی، ترمیم بافت عضلانی، و ارتقای رشد عضلات کمک می­­کند.
 • ال-آلانیل –ال-گلوتامین (ساستامین): یک ترکیب که به تقویت هیدراسیوت، افزایش عملکرد ورزشی، افزایش سطوح ال-گلوتامین در خون، و سلامتی سیستم ایمنی و گوارش کمک می­کند.
 • تورین، 2000 میلی گرم: یک آمینواسید چند منظوره که سبب کاهش استرس اکسایشی، چربی سوزی، بهبود حساسیت انسولین، تقویت سطوح تستوسترون، کاهش زمان بازیابی، و تقویت عملکرد قلبی عروقی می­شود.
 • کولین بی تارترات، 500 میلی گرم: این ماده ترکیبی از نمک و تارتاریک اسید است. کولی بی تارترات تقویت مغز، قلب و کبد را موجب می­شود. این ماده به کاهش التهاب نیز کمک می­کند.
 • کافئین انیدروس، 350 میلی گرم: نسخه­ی پودری خالص کافئین که به افزایش سطوح انرژی، چربی سوزی، بهبود عملکرد ورزشی، و دور نگه داشتن رادیکال­های آزاد، تنظیم سطوح قند خون، و تقویت عملکرد کبد کمک می­کند. اما این مانند یک اثر عصبانیت، تغییر خلق و خو، بی قراری و بی خوابی در برخی افراد است. محتوی کافئین iSatori MORPH XTREME معادل با تقریبا سه فنجان قهوه­ی تخمیر شده است.
 • عاره­ی یوهیمب (کورانتیوهیمبسچوم) (پوست) (2/3 میلی گرم یوهیمبین)، 40 میلی گرم: عصاره­ی یک درخت افریقایی که به تنظیم فشار خون و سطوح قند خون، افزایش عملکرد ورزشی، و تنظیم عملکرد جنسی کمک می­کند.
مکس استارز  مکمل قبل از تمرین بادی بیلدینگ دات کام

ترکیب انرژی گسترش یافته، 167 میلی گرم

 • گلوکورونولاکتون: یک متابولیت گلوکوز طبیعی که به تولید گلیکوژن کمک می­کند، که شکلی از کربوهیدرات ذخیره شده در عضلات برای انرژی در حین تمرین است.
 • تی کرین (TeaCrine): یک محرک قدرتمند که به رفع خستگی، افزایش تمرکز، و کاهش التهاب کمک می­کند.
 • عصاره­ی آشواگاندها (ریشه) (ویتانیاسومنیفرا) (KSM-66): گیاهی که به تنظیم سطوح قند خون، دور نگه داشتن رادیکال­های آزاد، بررسی سطوح کورتیزول، رفع اضطراب، و افزایش سطوح تستوسترون کمک می­کند.
 • کوردیسپس (کوردیسپسینزیس): این نوعی از فونگوس است که به تقویت ایمنی، افزایش قدرت بدنی، تنظیم سطوح قند خون، و تقویت سلامتی کبد کمک می­کند.
 • ال-تیروزین: یک آمینواسید و نوتروپیک که سبب افزایش سطوح دوپامین، بهبود عملکرد، و افزایش تمرکز می­شود.
 • عصاره­ی ریحان (برگ) (اوسیمومتنوفلورم): این ماده که با عنوان تولسی شناخته می­شود، به رفع سطوح استرس، تقویت عملکرد قلبی عروقی، دور کردن رادیکال­های آزاد، و کاهش سرعت فرآیند پیری کمک می­کند.
 • عصاره­ی قارچ ریشی (گانودرمالوسیدوم): این ماده سبب دور نگه داشتن رادیکال­های آزاد، تقویت سلامتی کبد و ریه، تنظیم سطوح قند خون، و حفظ موازنه­ی هورمونی مناسب می­شود.

تحلیل فرمول

شما یکی از جامع ترین فرمول­های پیش از تمرین را در سابقه­ی مکمل بدنسازی مشاهده نموده­اید. قطعا تولید کننده راست گفته است که iSatori MORPH XTREME کاملترین مکمل پیش از تمرین از این نسل مکمل می­باشد. مشخصات ترکیب حجم مواد را نشان می­دهد.

تولید کننده iSatori MORPH XTREME را به پنج ترکیب مختلف تجزیه می­کند. با این ماده، شما انتظار موارد زیر را دارید: پمپ عضلانی، افزایش جرم عضله و استحکام، زمان بازیابی کوتاهتر، افزایش سطوح انرژی و غیره. هر چیزی که در یک مکمل پیش از تمرین نیاز داشته باشید در این محصول وجود دارد.

شما با هفت گرم سیترولین مالات در هر پیمانه شروع می­کنید. فقط موارد مشابه با ALTIUS حاوی این مقدار هستند. شما قطعا افزایش اتساع را با استفاده از iSatori MORPH XTREME مشاهده خواهید نمود.

ما بکارگیری تعداد زیادی از مکمل­های پیش از تمرین بدنسازی در این محول را دوست داریم. به صورت خاص این مواد شامل بتا آلانین، منیزیم کریتین کی لات، بتایین انیدروس، BCAA و تورین هستند. شما با این موارد اشتباه نخواهد کرد – ما بارها و بارها نکات مثبت آن را گفته­ایم. قطعا شما نیز می­دانید.

با تعیین دوزهای کلیدی کولین بی تارترات، یوهیمبین، تی کرین، عصاره­ی ریشه­ی آشواگاندها، کوردیسپس، ال-تیروزین، عصاره­ی ریحان، و عاره­ی قارچ ریشی، شما قطعا نه تنها سطوح افزایش خود را افزایش می­دهید، بلکه سلامتی بلند مدت را تقویت می­کنید.

درباره­ی سلامتی بلند مدت، مقادیر زیادی از ویتامین C (139 درصد مقدار روزانه)، ویتامین B6 (588 درصد مقدار روزانه)، ویتامین B12 (416 درصد مقدار روزانه)، و منیزیم (48 درصد مقدار روزانه) به شما در دستیابی به این هدف کمک می­کنند.

به طور خلاصه می­توان گفت که iSatori MORPH XTREME یک مکمل پیش از تمرین مناسب است که همه­ی مبناها را پوشش می­دهد. ما این موارد را برای بهترین مکمل­های بدنسازی در نظر می­گیریم. این نشان دهنده­ی پتانسیل iSatori MORPH XTREME است.

iSatori MORPH XTREME به شما در تمرینات دشوارتان کمک می­کند.

به علاوه، مشتریان می­گویند که این محصول یکی از موثرترین مکمل­های پیش از تمرین است. آنها می­گویند که این محصول طعم­های خوبی دارد. ما کاملا با آن موافقیم. امتحان کنید. مطمئنیم که آن را دوست خواهید داشت.

اشتباه نکنید: iSatori MORPH XTREME یک مکمل پیش از تمرین مناسب است. اما کامل نیست.

اولین مورد ماهیت اختصاصی ترکیب انرژی گسرش یافته است – تولید کننده مقادیر هر ترکیب کننده را نشان نداد. این اصلا برای مصرف کننده نشانه­ی خوبی نیست. برای این منظور شفافسازی تولید کننده قابل توجه است.

iSatori MORPH XTREME همچنین چند پر کننده دارد. این محصول حاوی ساکرالوز (a.k.a. Splenda) است، که یک شیرین کننده­ی مصنوعی بوده و به باور متخصصان با چاقی در ارتباط می­باشد. استویا، که یک شیرین کننده­ی طبیعی است، به تنظیم سطوح فشار خون کمک می­کند، که یک گزینه­ی بهتر می­باشد.

طعم پرتقال انبه­ی این محصول دارای رنگ مصنوعی زرد شماره­ی 6 است که چند اثر جانبی دارد، مثل سرطان زایی.

با این حال، iSatori MORPH XTREME یکی از بهترین محصولات پیش از تمرین موجود در بازار است. ترکیبات خاصی مشکلات آن را نشان می­دهند. اما ما امیدواریم که تولید کننده به زودی همه­ی موارد را شرح دهد.

مزایای iSatori MORPH XTREME

iSatori MORPH XTREME طبق وبسایت رسمی یک ترکیب سینرژیک پیشتاز صنعتی است که بیشینه سازی پاسخ فیزیولوژیکی به تمرین، ارتقای انرژی، تمرکز، استحکام، پمپ، بازیابی، استقامت و عضله را نشان می­دهد.

چه کسانی آن را مصرف می­کنند؟

تولید کننده iSatori MORPH XTREME را برای افراد سالم فعالی معرفی نمود که می­خواهند سطوح انرژی، تمرکز، حذف چربی، جرم عضله را افزایش دهند؛ سلامتی بلند مدت را تقویت کنند، و به اهداف تناسب اندام روزانه­ی خود دست یابند.

آیا اثر جانبی دارد؟

iSatori MORPH XTREME حاوی 40 میلی گرم یوهیمب در هر وعده است، ترکیبی که می­تواند اضطراب، بی خوابی، افزایش ضربان قلب، و سرگیجه را نتیجه دهد.

این محصول همچنین حاوی ساکرالوز (a.k.a. Splenda) است، که یک شیرین کننده­ی مصنوعی بوده و می­تواند سبب چاقی شود. طعم پرتقال انبه­ی آن نیز دارای رنگ زرد شماره­ی 6 است، یعنی یک رنگ خوراکی مصنوعی که با سرطان زایی و سایر اثرات مرتبط می­باشد.

در نهایت، iSatori MORPH XTREME دارای 350 میلی گرم کافئین انیدروس است، که اثر عصبی، آشفتگی، بی قراری و بی خوابی را در برخی افراد ایجاد می­کند.

اگر درباره­ی هر یک از این ترکیبات در تردید هستید، لطفا پیش از خرید iSatori MORPH XTREME با پزشکتان مشاوره کنید.

تولید کننده همچنین هشدار زیر را ارائه می­کند:

 

خلاصه­ی مرور iSatori MORPH XTREME

مزایا

 • جامع: یکی از بهترین مکمل­های پیش از تمرین مشاهده شده.
 • هفت گرم سیترولین مالات در هر پیمانه: کمک به افزایش اتساع و پمپ عضلانی.
 • ترکیبات مکمل بدنسازی آزمایش شده در زمان: بتا آلانین، بتایین انیدروس، تورین، BCAA و غیره.
 • مقادیر بالای ویتامین C، ویتامین B6، و ویتامین B12: برای افزایش سطوح انرژی و حفاظت
 • 7 آنتی اکسیدانی، به کار می­رود.
 • افزایش تمرکز: مزیت فراهم شده توسط ماتریس انرژی، تمرکز و شناخت CORE و ترکیب انرژی تعمیم یافته.
 • اعتبار عالی: مشریان به این محصول به صورت آنلاین امتیازهای بالایی داده­اند.
 • طعم عالی: مشتریان درباره­ی طعم این مکمل پیش از تمرین
 • گزینه­های طعم: با انواع Bombsicle و طعم پرتقال انبه.

معایب

 • ترکیب انرژی گسترش یافته: ترکیب اختصاصی نامشخص.
 • پرکننده­ها: ساکرالوز (a.k.a. Splenda) و FD&C Yellow No. 6.
 • محتوی کافئین: می­تواند اثر عصبی، آشفتگی، بی قراری و ب یخوابی را در برخی افراد ایجاد کند.

اطلاعات قیمت و خرید

 • یک بسته­ی 560 گرمی (مصرف 20 روز): 99/44 دلار
 • قابل دسترسی به صورت آنلاین و در فروشگاه­ها

سخن آخر درباره­ی iSatori MORPH XTREME

کامل ترین مکمل پیش از تمرین از این نسل فراتر از انتظارات ماست. حتی ما را شگفت زده می­کند. ترکیبات جالب توجه شامل حجم ­های بالایی هستند. این یکی از جامع ترین مکمل­های پیش از تمرین می­باشد.

اگر سایر مکمل­های پیش از تمرین اثرات نامطلوبی را برای شما ایجاد کرده­اند، این ناامید کننده نیست. شما می­توانید از این پس تمریناتتان را انجام دهید.

این یک مکمل ترجیح داده شده نیست. اما نمی­توانیم iSatori MORPH XTREME را توصیه کنیم. این یک مکمل پیش از تمرین قدرتمند است. اگر فقط تولید کننده بتواند این مشکل را حل کند عالی خواهد شد.

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا
error: Content is protected !!