پودر پروتئین

نیترو تک کرانچ ماسل تک

نیتروتک کرانچ ماسل تک

 

اگر به بدنسازی و تناسب اندام علاقه دارید، مطمئنیم که در گذشته محصولات پروتئینی را امتحان نموده­ اید.

بسیاری افراد می­گویند این مکمل پروتئینی یکی از بهترین موارد امتحان شده است. اما قطعا یک مکمل پروتئینی بیش از این ارزش خواهد داشت.

می­توانیم در این مرور دریابیم که نیترو تک کرانچ چنین کاری را انجام می­دهد یا خیر.

درباره­ی MuscleTech NITRO-TECH CRUNCH

نیتروتک کرانچ ماسل تک طبق وبسایت رسمی یک مکمل انرژی پروتئین با بازدهی بالا است. فرمول آن شامل موارد زیر است:

 • بیست و دو گرم پروتئین در هر وعده: کمک به عضله سازی و ترمیم بافت عضلانی.
 • منبع خوبی از فیبر غذایی: معادل با 20 درصد مقدار روزانه.
 • طعم عالی: بسیاری از مشتریان آن را می­پسندند.

واقعیت­های مکمل نیتروتک کرانچ ماسل تک (کوکی و خامه، 65 گرم)

اندازه­ی هر وعده: 1 برش (65 گرم)

تعداد وعده­ها در هر بسته: 1

ماده­ی مغذی  مقدار در هر وعده درصد مقدار روزانه 
کالری 240
 کالری چربی 60
چربی کلی 7 g 11%
 چربی اشباع 4 g 20%
 چربی ترانس0 g
کلسترول 20 mg 7%
سدیم 350 mg 15%
کربوهیدرات کلی 24 g 8%
 فیبر غذایی 5 g 20%
 قند 5 g
 الکل قند 3 g
پروتئین 22 g 44%
ویتامین A 2%
ویتامین C 2%
کلسیم 6%
آهن 4%

ترکیبات: ترکیب پروتئین ممتاز (ایزولات پروتئین وی، کنسانتره ­ی پروتئین وی، ایزولات پروتئین شیر)، ایزومالتو – الیگوساکاریدها، گلیسرین سبزیجات، روغن سبزیجات (پالم، کرنل پالم، و روغن دانه­ی سویا)، ایزولات پروتئین سویا، مالیتول، قند، آب، کاکائو (فرآوری شده با آلکالی)، آرد برنج، نیشکر، مونو و دی گلیسریدها، طعم­های طبیعی، نمک، نشاسته­ی تاپیوکا، لسیتین سویا، مایع شکلات، پتاسیم سوربات، سیتریک اسید، آب پنیر، بتا کاروتن، ویتامین A، پالمیتات، جوش شیرین، بادام، فندق، ساکرالوز/

نیتروتک کرانچ بسته­ ی پروتئین انرژی با بازدهی بالا

ما در دنیایی با سرعت بالا زندگی می­کنیم. هیچ شکی درباره­ی آن نیست.

واقعیت ناراحت کننده آن است که بسیاری افراد اهداف تناسب اندام خود را در این فرآیند به خطر می­اندازند. به صورت خاص، برنامه­ی تغذیه­ای فرد تا حد زیادی حائز اهمیت است.

علاقه مندان بدنسازی نیز از این قاعده مستثنی نیستند.

در یک روز متداول کاری، شما قرارهای ملاقات و کاغذبازی­های زیادی دارید. اگر یک فرد خانه دار هستید، کارهای خانه روی هم انباشته می­شوند.

این یک کار دشوار است که غذای سالم بخورید. فقط کسانی که اراده ­ی قوی و نظم دارند موفق خواهند شد.

نکته­ی خوب آن که بسیاری از پودرهای پروتئینی در بازار موجود هستند.

وقتی به این محصولات فکر می­کنید یک نکته به نظر می­رسد: راحتی.

مثلا شما یک بازی فوتبال را در زمین بازی تماشا می­کنید. اگر خوش شانس باشید گزینه­ های سالمی را در منو خواهید یافت (مگر آن که آبجو و هات داگ تعریف شما از غذای راحت باشند).

وارد MuscleTech NITRO-TECH CRUNCH شوید.

آیا تاکنون فکر کرده­اید که نیتروتک ماسل تک(به عنوان قدرتمندترین فرمول پروتئینی توسعه یافته) به شکل تکه های شکلاتی چه طعمی است؟

اگر می­خواهید یک پروتئین بار با فیبر بالا داشته باشید، باید MuscleTech NITRO-TECH CRUNCH را استفاده کنید.

تولید کننده در وبسایت رسمی آن را یک محصول  پروتئینی انرژی زا با بازدهی بالا می­نامد.

بسته­های نیتروتک کرانچ عالی هستند. پروتئین با بازدهی بالا از MuscleTech– برند مکمل بدنسازی شماره­ ی 1 امریکا.

این محصول حاوی 22 گرم پروتئین با کیفیت بالا، 5 گرم فیبر، و بدون گلوتون است. این محصول حس خوشایند بدون گناه را به شما می­دهد.

این توصیف به ما حس اولیه­ از محصول NITRO-TECH CRUNCH را نشان می­دهد.

نیتروتک کرانچ مانند سایر مکمل­های پروتئینی نیست که محتوی شیرین کننده­ی مصنوعی و رنگ خوراکی آنها قابل توجه هستند.

طبق وبسایت رسمی، به سایر محصولات پروتئینی نگاه کنید، از آنچه که می­یابید تعجب خواهید کرد. برخی از این محصولات حاوی قند و چربی غیر ضروری هستند، و برخی دیگر الکل شکر نیز دارند.

ما نمی­توانیم با این ادعا موافق باشیم.

با بررسی دقیق تر می­توان دریافت که MuscleTech NITRO-TECH CRUNCH دارای چند پرچم قرمز است.

این محصول پروتئینی محتوی چربی اشباع (20 درصد مقدار روزانه) و سدیم (15 درصد مقدار روزانه) تقریبا بالایی دارد. به عنوان یک نقطه­ی مرجع، هر ترکیبی با حداقل 15 درصد مقدار روزانه زیاد خواهد بود.

این فراتر از انتظارات ما برای این محصول است.

حداقل 22 گرم پروتئین در هر وعده آنها را جبران می­کند.

اول از همه ما فکر می­کنیم که این مقدار زیاد است – شما از MuscleTech NITRO-TECH CRUNCH نسبت به سایر مکمل­های پروتئینی مشهور مثل MyProtein Impact Whey Protei nاست (20 گرم پروتئین در هر وعده).

اگر پودر پروتئینی شما محتوی پروتئین کمی دارد، بهتر است مصرف نیتروتک کرانچ ماسل تک را پس از تمرین سخت در نظر بگیرید.

مطابق با یک مطالعه ­ی منتشر شده در ژورنال تغذیه در 26 آگوست 2004 (از طریق NCBI.NLM.NIH.gov)، “پروتئین سویا و پروتئین وی هر دو سبب افزایش حجم عضلات در ترکیب با یک برنامه­ ی تمرین مبتنی بر قدرت کوتاه مدت می­شوند، اما فقط پروتئین سویا سبب جلوگیری از افت ظرفیت آنتی اکسدیانی در حین تمرینات خواهد شد.

ترکیب پروتئینی ممتاز این محصول حاوی سه ماده ­ی زیر است:

 • کنسانتره­ی پروتئین وی (WPC)– شامل 70 تا 85 درصد پروتئین. غنی از ایمونوگلوبین­های تقویت کننده­ی سیستم ایمنی، اما با محتوی چربی و کربوهیدرات بیشتر از ایزولات. محتوی لاکتوز این ماده در صورت کنترل مصرف آن در برنامه­ی غذایی باید حتما بررسی شود. با این حال، WPC خوش طعم ترین پروتئین آب پنیر موجود در بازار است.
 • ایزولات پروتئینوی(WPI)– حاوی 90 تا 95 درصد محتوی پروتئین. WPI تحت یک فرآیند خاص میکروفیلتراسیون قرار می­گیرد که چربی­ها و کربوهیدرات­ها را از بین می­برد. نتیجه، یک شکل خالص تر با جذب سریع تر ازوی پروتئین. مشکل: WPI گران تر بوده و طعم تلخ تری نسبت به WPC دارد.
 • ایزولات پروتئین شیر – شامل 80 درصد پروتئین کازئین با جذب آهسه و 20 درصد پروتئین وی با جذب سریع. همانطور که مشاهده می­شود، این نوع پروتئین به حفظ بدن شما در وضعیت آنابولیک برای زمان طولانی تر کمک می­کند. به علاوه، این ماده برای کسانی ایده ­آل است که می­خواهند جرم عضله­ ی خود را افزایش دهند و چربی سوزی کنند. در نهایت، ایزولات پروتئین شیر یک منبع عالی از کلسیم برای مزایای درمانی بیشتر است.
مکس استارز  بهترین برند های مکمل پروتئین کازئین سال 2019

نکته: ترکیب پروتئین ممتاز MuscleTech NITRO-TECH CRUNCH جدید نیست. مکمل­های پروتئین بار  بسیاری دارای این ترکیب مشابه هستند.

اما اگر به یک منبع پروتئین سریع و راحت بین وعده ­های غذایی احتیاج دارید، این گزینه ­ی خوبی است.

نمی­توان از این واقعیت فرار نمود که بسیاری از مصرف کنندگان نیاز به پروتئین­ بار ها با کربوهیدرات کم دارند. البته، این سازگار با هدف عضله سازی آنهاست.

محتوی کربوهیدرات نیتروتک کرانچ ماسل تک نه کم است و نه زیاد و به مقدار هشت درصد مقدار روزانه می­باشد (مقدار کمتر از پنج درصد کم در نظر گرفته می­شود).

آیا این مقدار اهداف عضله سازی شما را به خطر می­اندازد؟

ما فکر نمی­کنیم.

آیا این تکمیل کننده­ ی برنامه ­ی غذایی کم کربوهیدرات شماست؟

بله، ما هیچ دلیلی نمی­بینیم که در این مورد تردید داشته باشید.

به صورت کلی نیتروتک کرانچ ماسل تکبه عضله سازی کمک می­کند.

بیایید ترکیبات به کار رفته در فرمول را بررسی کنیم:

 • کالری، 240: محتوی کالری MuscleTech NITRO-TECH CRUNCH در حدود مورد انتظار شما از یک مکمل پروتئینی درجه یک است. سایر محصولات مثل Gatorade Whey Protein Recover Bars کالری بیشتری دارد (360 در هر بسته).
 • کالری چربی، 60: یکی از هر چهار کالری MuscleTech NITRO-TECH CRUNCH مربوط به چربی است. در حالی که این مقدار زیاد به نظر می­رسد، اما در واقع این گونه نیست. ما خوشحالیم که تولید کننده زیاده روی نکرده است، و در بخش بیشتر این موضوع مشخص می­شود.
 • چربی کلی، 7 گرم: محتوی چربی این محصول نمایانگر 11 درصد مقدار روزانه است. در حالی که این مقدار بالا نیست، اما کسانی که بر جذب چربی خود نظارت دارند بهتر است که یک پروتئین بار با پنج درصد یا کمتر از مقدار روزانه را مصرف نمایند.
 • چربی اشباع، 4 گرم: اولین پرچم قرمزی که به آن اشاره می­کنیم. وجود چهار گرم چربی اشباع در هر وعده از NITRO-TECH CRUNCH نمایانگر 20 درصد مقدار روزانه است، که مقدار بالایی می­باشد. این مقدار کمتر از توصیه ­ی جذب چربی اشباع محدود انجمن قلب امریکا به دلیل افزایش سطوح LDL یا کلسترول بد است.
 • چربی ترانس،0 گرم: ما خوشحالیم که نیتروتک کرانچ ماسل تک چربی ترانس یا روغن هیدروژن دار ندارد. قلب شما به دلیل مصرف آن از شما تشکر می­کند.
 • کلسترول، 20 میلی گرم: در حالی که محتوی کلسترول این محصول خیلی زیاد نیست، اما ما به کسانی که بر سطح جذب کلسترول خود نظارت دارند توصیه می­کنیم که محصولی با یک تا پنج درصد یا کمتر از مقدار روزانه را خریداری نمایند.

 

 • سدیم، 20 میلی گرم: یک پرچم قرمز دیگر. ما را گمراه نکنید: سدیم دارای مزایای زیادی است (کمک به کاهش کرامپ عضلانی و بازیابی موازنه­ی الکترولیت پس از تمرین). اما، مقدار زیاد آن سطوح فشار خون شما را افزایش می­دهد. محتوی نمک این مکمل پروتئینی نمایانگر 15 درصد مقدار روزانه است، که مقدار بالایی می­باشد. اگر شما جذب سدیم خود را کنترل می­کنید، بهتر است از این مورد صرفنظر نمایید.

 

 • کربوهیدرات کلی، 24 گرم: هی، هشت درصد مقدار روزانه کربوهیدرات برنامه­ی غذایی کم کربوهیدرات شما را به خطر نمی­اندازد. به ما اعتماد کنید.
 • فیبر غذایی، 5 گرم: این یکی از نقاط قوت MuscleTech NITRO-TECH CRUNCH است – محتوی فیبر بالا که معادل با 20 درصد مقدار روزانه می­باشد. برخی از مزایای رژیم با فیبر بالا شامل سطح فشار، قند خون و التهاب کمتر هستند. این مکمل پروتئینی به شما در دستیابی به چنین مواردی کمک می­کند.
 • قند، 5 گرم: خبر خوب آن که محتوی قند MuscleTech NITRO-TECH CRUNCH به مقدار پنج درصد در هر وعده زیاد نیست. خبر بد: منابع قند آن (نیشکر و ساکرالوز) سالم ترین موارد نیستند. بهتر بود که تولید کننده از استویا یا عصاره­ی میوه­ی مانک (دو شیرین کننده­ی طبیعی با مزایای سلامتی اثبات شده) استفاده می­کرد.
 • الکل قند، 3 گرم: بسیاری از مکمل­های پروتئین تخته­ای حاوی الکل قند هستند. مورد اول دارای رتبه­ی شاخص گلیسمیک کم است. به علاوه، این ماده به تقویت دندان، استخوان و پوست کمک می­کند. اما مقدار الکل شکر زیاد سیستم گوارش خود را به خطر می­اندازد. ما خوشحالیم که MuscleTech NITRO-TECH CRUNCH این کار را با مقدار سه گرم در هر وعده انجام نمی­دهد.
 • پروتئین، 22 گرم: به طور طبیعی، این یک مورد جالب توجه است. محتوی پروتئین محصول نمایانگر 44 درصد مقدار روزانه می­باشد – این به شما در رشد عضله و مطابقت با شرایط پروتئین روزانه کمک می­کند. به ما اعتماد کنید.
 • ویتامین A: MuscleTech NITRO-TECH CRUNCH یک منبع منحصر به فرد از ویتامین A با قیمت دو درصد مقدار روزانه نیست.
 • ویتامین C: به دلیل وجود آسکوربیک اسید حائز اهمیت است، که دارای مقدار روزانه­ی یکسان (دو درصد) با ویتامین A می­باشد.
 • کلسیم: این محصول یک منبع قابل توجه کلسیم با مقدار شش درصد مقدار روزانه نیست. با در نظر گرفتن ایزولات پروتئین این جالب توجه خواهد بود.
 • آهن: در نهایت، MuscleTech NITRO-TECH CRUNCH یک منبع جالب توجه از آهن در مقدار چهار درصد مقدار روزانه نیست.
مکس استارز  هوریکان ایکس اس – پست ورک اوت مای پروتئین

تحلیل فرمول

برای ما مشخص است که نیتروتک کرانچ ماسل تک یک پروتئین بار مناسب با ضعف­های قابل توجه می­باشد.

بسیار خب، 22 گرم پروتئین در هر وعده از منبع WPC، WPI و ایزولات پروتئین شیر خوب است.

برای تاکید، ما به شما می­گوییم که سایر مکمل­های پروتئین مشهور در بازار را بررسی کنید.

به علاوه، ما وجود 20 درصد مقدار روزانه برای فیبر در نیتروتک کرانچ ماسل تک را می­پسندیم.

این مقدار در صنعتمکمل  بالاترین مورد نیست، اما مقدار آن سبب بهبود گوارش، کاهش التهاب، و ارتقای سلامتی قلبی عروقی بهتر می­شود.

ما امیدواریم که سایر تولید کنندگان پروتئین نیز از این روند پیروی کنند.

نیتروتک کرانچ ماسل تک طعم بسیار مطلوبی دارد – بسیاری از مصرف کنندگان از آن راضی هستند، مخصوصا طعم کره­ ی بادام زمینی شکلاتی، کوکی و خامه، کوکی چیپس شکلات، و طعم چیزکیک توت فرنگی.

به نظر می­رسد که ما پتانسیل رقابت خوبی برای Quest Bar بر حسب طعم یافته­ایم.

ما همچنین محتوی قند کم نیتروتک کرانچ ماسل تک(پنج گرم در هر وعده) را دوست داریم. اما مقدار آن کمتر بود.

به علاوه، ما از تولید کننده به دلیل شفافسازی آن تشکر می­کنیم – این شرکت همه­ی مقادیر ترکیبات را افشاسازی نموده است. اما هیچ ترکیب اختصاصی مبهمی وجود ندارد. آفرین.

بسیار خب، اکنون وقت بررسی است.

ما قبلا برای شما درباره ­ی محتوی چربی اشباع (20 درصد مقدار روزانه) و محتوی سدیم (15 درصد مقدار روزانه) گفتیم.

اگر بر جذب این مواد مغذی نظارت می­کنید، بهتر است شفافسازی نمایید.

به نظر می­رسد که فیبر غذایی تنها امتیاز درمانی نیتروتک کرانچ ماسل تک است – ویتامین A، ویتامین C، کلسیم، و محتوی آهن کم است.

از سوی دیگر، ما محتوی قند کم را دوست داریم. اما ما منابع قند (نیشکر و ساکرالوز) را دوست نداریم.

متخصصان درمانی معتقدند که قند نیشکر بیشتر از قند کم کالری متداول نیست.

ساکرالوز (a.k.a. Splenda) یک شیرین کننده­ی مصنوعی با چند اثر جانبی است.

توجه نمایید که تولید کننده نیز از پتاسیم سوربات استفاده نموده است، که یک ماده­ی نگهدارنده بوده و کپک­ها را متوقف می­کند.

اما برخی از متخصصان معتقدند که این ترکیب یک اثر مخرب بر DNA دارد.

نگاه کنید.

مزایای نیتروتک کرانچ ماسل تک

نیتروتک کرانچ ماسل تک طبق وبسایت رسمی دارای مزایای زیر است:

 • بیست و دو گرم پروتئین در هر مکمل
 • پنج گرم فیبر در هر وعده
 • بدون گلوتن
 • اسنک سالم و راحت برای جرم عضله­ی بیشتر
 • طعم عالی

ما با اکثر این ادعاها موافقیم. علیرغم این نقص­ها، نیتروتک کرانچ ماسل تک به شما در دستیابی به اهداف تناسب اندامتان کمک می­کند.

چه کسانی آن را مصرف می­کنند؟

هدف از نیتروتک کرانچ ماسل تک استفاده­ی افراد فعال و سالمی است که می­خواهند عضلات خود را ترمیم و بازسازی نمایند، با شرایط پروتئین روزانه مطابقت یابند، و به یک منبع پروتئینی راحت دست یابند.

آیا اثر جانبی دارد؟

نیتروتک کرانچ ماسل تک چربی اشباع (20 درصد مقدار روزانه) و سدیم (15 درصد مقدار روزانه) بالایی دارد. اگر شما جذب این مواد را تحت کنترل قرار می­دهید، بهتر است یک محول متفاوت را امتحان کنید.

به علاوه، این محصول حاوی چند ترکیب است (نیشکر، ساکرالوز، و پتاسیم سوربات) که چندین اثر جانبی دارند.

اگر درباره­ی این ماده یا هر ترکیب دیگری تردید دارید، لطفا پیش از خرید با پزشک خود مشورت کنید.

خلاصه­ ینیتروتک کرانچ ماسل تک

مزایا

 • بیست و دو گرم پروتئین در هر وعده: ترکیب WPC، WPI، و ایزولات پروتئین شیر.
 • محتوی فیبر غدایی بالا: 20 درصد مقدار روزانه.
 • طعم عالی: بسیاری از مصرف کنندگان آن را دوس دارند.
 • محتوی قند کم: فقط پنج گرم در هر وعده.
 • شفافیت عالی: بدون ترکیبات اختصاصی. عالی.
 • اعتبار خوب: تولید شده توسط MuscleTech، یک شرکت مکمل بدنسازی مشخص.

معایب

 • محتوی سدیم بالا: پانزده درصد مقدار روزانه.
 • محتوی چربی اشباع بالا: بیست درصد مقدار روزانه.
 • ترکیبات نامطلوب: نیشکر، ساکرالوز (a.k.a. Splenda) و پتاسیم سوربات.
 • ترکیبات محدود: ویتامین A، ویتامین C، کلسیم، و محتوی آهن قابل توجه.

اطلاعات قیمت و خرید

 • یک جعبه (12 در 64 گرمی، مصرف 12 روز): 99/35 دلار
 • قابل دسترسی به صورت آنلاین و در فروشگاه­ها

سخن آخر درباره­ی نیتروتک کرانچ ماسل تک

پیش از مرور نیتروتک کرانچ ماسل تک ، ما انتظارات بالایی داشتیم.

ما حتی آن را به عنوان یک پتانسیل رقابتی بر حسب طعم در نظر گرفتیم.

اما این یک مکمل پروتئینی خوب با مزایای بیشتر از طعم عالی است.

این محصول همچنین مواد بیشتر از پروتئین را دارا است. شما می­توانید منبع راحتی از پروتئین و مواد مغذی ضروری را برای اثرات بلند مدت درمانی به دست آورید.

متاسفانه، نیتروتک کرانچ ماسل تک نقص­های زیادی دارد که ارزش آن را کاهش می­دهند.

این محصول امتیاز بالایی دارد.

ما همچنان به شما توصیه می­کنیم MuscleTech NITRO-TECH CRUNCH را امتحان نمایید. اما بسیاری از مکمل­های پروتئینی دیگر نیز وجود دارد.

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

همچنین ببینید
بستن
دکمه بازگشت به بالا
error: Content is protected !!