چربی سوز

هیدروکسی کات لین ایکس ماسل تک

هیدروکسی کات لین ایکس ماسل تک

هیدروکسی کات لین ایکس نکست ژن یک چربی سوز بدون محرک است که آخرین پیشنهاد  ماسل تک برای مکمل­های کاهش وزن می­باشد.

همانند دیگر ترکیبات هیدروکسی کات، این مکمل یک ترکیب منحصر بفردی است که از ترکیب چربی سوزهای سفت و سخت و غیر معمول ساخته شده است – و از برخی استراتژی­ های خاص جهت فرمول بندی بهره گرفته تا از محرک بودن آن جلوگیری گردد. اما آیا لین ایکس نکست ژن واقعا عاملی برای چربی سوزی است؟ بیایید درباره هیدروکسی لین ایکس نکست ژن بیشتر بحث و بررسی کنیم.

 

همه چیز درباره هیدروکسی کات لین ایکس نکست ژن

هیدروکسی کات لین ایکس نکست ژن شرکت MuscleTech، به عنوان یک مکمل قدرتمند و غیر محرک برای چربی سوزی شناخته می­شود که از داروهای گیاهی قوی ساخته شده که بدون هیچ گونه محرکی باعث چربی سوزی شده و عوارض جانبی زیادی نیز به همراه ندارد. فرمول بندی نشان می­دهد که اجزای سازنده شامل موارد زیر است:

 • قهوه روبوستا. همچنین تحت عنوان دانه قهوه سبز نیز شناخته می­شود که نیروی محرکه مکمل هیدروکسی کات لین ایکس نکست ژن می­باشد. از عصاره با کیفیت بالای این قهوه استفاده شده و به صورت ترکیبات فعال و استاندارد شده­ی CGA به کار می­رود.
 • ترکیبات غیرمعمول و غیر محرک. زمانیکه مکمل­های چربی سوز عوارض جانبی قابل اطمینانی نسبت به فرموله­های محرک دارند، اینگونه ترکیبات می­توانند معجزه کننده باشند.
 • گیاهان دارویی با کیفیت. عصاره فلفل سیاه (با نام تجاری بیوپرین)، عصاره گل رز، عصاره استاندارد دانه قهوه روبوستا که همگی مناسب و استاندارد با کیفیت بالا می­باشند.

هیدروکسی کات لین ایکس نکست ژن  Review – Supplement Facts

Serving Size 2 Capsules
Ingredients Dosage
Non-Stimulant Support Matrix
Acetyl-L-Carnitine Hcl500 mg
Choline bitartrate100 mg
Dill extract (as Anethum graveolens)(seed)50 mg
Lion’s Mane (as Hericum erinaceus) (mycelial biomass)50 mg
بیوپرین® Black pepper extract (as Piper nigrum)(fruit) Standardized for 95% piperine5 mg
Weight Loss Plus Complex
C. Canephora روبوستا Extract (روبوستا coffee) (bean) Standardized for 45% chlorogenic acids200 mg
Rhodiola exract (as Rhodiola rosea)(root) Standardized for 3% rosavins, 1% salidrosides50 mg
Ophiopogon extract (as Ophiopogon japonicus)(root), supplying polysaccharides50 mg
Cayenne Pepper (as Capsicum annuum)(Fruit)5 mg

 

ابعاد و دوزهای مصرفی هیدروکسی کات لین ایکس نکست ژن

1 سرو (یعنی 2 عدد کپسول) دو بار در روز مصرف شود، بین 30 تا 60 دقیقه قبل از وعده­های اصلی غذایی. در طول 24 ساعته بیش از 4 کپسول مصرف نکنید. برای اینکه بهترین نتیجه را بگیرید، از این مکمل برای حداقل 60 روز همراه با رژیم غذایی و ورزش استفاده کنید. همیشه قبل از استفاده از کپسول­ها، برچسب و راهنمای مکمل را بخوانید و دستورالعمل­های ارائه شده را دنبال کنید.

لین ایکس نکست ژن یک ترکیب دانش بنیانی است که بصورت غیر محرک چربی­سوزی می­کند، و حاوی گیاهان دارویی ناشناخته (نه گیاهان محرک جنسی) نیست

اگر شما با محصولات چربی سوز آشنا هستید، احتمالا شما از قبل محصولات هیدروکسی کات آزمایشگاه MuscleTech  را می­شناسید: این آزمایشگاه با بهره گیری از برخی شواهد مبنی بر چربی سوزی، ترکیبات چربی سوز را با عصاره­های گیاهان دارویی مخلوط کرده و یک اسم جذابی برای آن می­گذارند. بیایید نگاهی به این مواد و چگونگی ترکیب آنها بیندازیم.

 

سرچشمه ترکیبات غیرمحرک

استیل ال-کارنیتین HCL، 500 میلی گرم

اغلب اوقات، این نوع ال-کارنیتین در مکملهای چربی سوز وجود دارد، زیرا نقش حمایتی در متابولیسم چربی سوزی را دارد. تاکید ویژه­ای شده است که استیل ال-کارنیتین برای انتقال اسیدهای چرب به سلول­های مولکولی میتوکندری، یعنی در جایی که این اسیدهای چرب به انرژی ATP تبدیل می شوند، کمک کننده است. به همین دلیل، گاهی اوقات ال-کارنیتین در مکمل­های تقویت کننده انرژی نیز موجود است.

 • ال- کارنیتین به علت اینکه در انتقال اسیدهای چرب نقش مهمی دارد، به نظر می­رسد که در برنامه رژیم­های کم کربوهیدرات و یا کتوژنیک، یعنی حالتی که بدن تشویق می­شود تا اول از همه ذخایر انرژی ذخیره شده­ی خود را بسوزاند، مفید باشد (همچنین تحت عنوان “دسته­های عشق” و انواع مختلف نیک واژه­های دیگر نیز شناخته می­شود).

شواهد نشان نمی­دهد که ال-کارنیتین به عنوان مواد مغذی مستقل برای چربی سوزی است، بلکه نشان می­دهد که فعالیت زیستی آن برای فرآیند متابولیسم چربی اساسی است. از ال- کارنیتین به عنوان یک ماده شیمیایی چربی سوز غیر محرک برای بهینه سازی فعالیت متابولیسم انرژی سلولی استفاده می­گردد.

 

کولین بیتارترات، 100 میلی گرم

در برخی از مکمل های چربی سوز، کولین وجود دارد. همچنین برخی از مکمل­های قبل از تمرینات ورزش، حتی بطور دقیق­تری آن را یک تقویت کننده نوتروپیک مغز توصیف می­کنند. فعالیت­های زیستی گوناگونی برای کولین وجود دارد، اما یکی از مهمترین آنها برای کاهش وزن، پشتیبانی آن از استیل کولین، یک انتقال دهنده عصبی محرک که با عملکرد قوی متابولیک همراه است، می­باشد.

شما واقعا نمیتوانید کولین را یک چربی سوز بنامید، اما با این حال مزایای شناختی و فیزیکی زیادی داشته که کمک می­کند تا در هنگام رژیم غذایی تمرکز حفظ شده و شدت تمرینات ورزشی را برای نتیجه گیری بهتر کاهش وزن، افزایش دهد.

 

هیدروکسی کات… تخم شوید برای ترشی است، نه برای چربی سوزی.

 

عصاره شش گیاه دیل (شامل عصاره شوید)، 50 میلی­گرم

این ترکیب یک نمونه عالی برای توجیه عجیب غریب بودن هیدروکسی کات است که گاهی به سختی می­توان در یک مکمل چربی سوز از آن استفاده نمود. نگاهی بیندازید به اینکه شرکت Muscletech چگونه وجود شش گیاه دیل را در هیدروکسی کات لین ایکس نکست ژن توضیح می­دهد:

 • “بذر گیاه شوید بطور سنتی و از قدیم برای چربی سوزی استفاده می­شده است.”

آیا ابهام دیگری نیز می­تواند وجود داشته باشد؟ حقیقت این است که شواهد بسیار کمی وجود دارد که از گیاه شوید به عنوان یک گیاه مفید برای برنامه­های سلامتی استفاده کنند. برخی تحقیقات اولیه نشان می دهد که گیاه شوید دارای آنتی اکسیدان بوده، ضد التهاب است و برای اثرات قند خون مفید می­باشد، اما این ویژگی­ها ممکن است ضعیف باشد و برای ذائقه ما مناسب نباشد.

 

قارچ یال شیر (هریسیوم)، 50 میلی­گرم

همانند کولین، قارچ یال شیر اغلب به عنوان یک عنصر نوتروپیک استفاده می شود.

قارچ یال شیر یک گیاه مشهور است که به افزایش فاکتور رشد عصبی کمک می­کند، و به نوبه خود سلامت کلی مغز را تضمین می­کند، همچنین در برخی مطالعات تحقیقاتی آمده که قارچ یال شیر به منظور بهبود خلق و خو و حافظه استفاده می­شود. همانند گیاهان قبلی، این عنصر نیز ناشناخته و عجیب و غریب است که به نظر می رسد هیچ ارتباطی به مکانیسم از دست دادن چربی ندارد.

 

بیوپرین، 5 میلی­گرم

الان داریم به یه سری چیزهای خوبی می­رسیم. عصاره فلفل سیاه (با نام تجاری بیوپرین) یکی از مواد اصلی مورد علاقه ما در مکمل­های چربی سوز است. دلیل اصلی این است که عصاره فلفل سیاه کمک می­کند تا میزان جذب مواد مغذی و دسترسی به فعالیت­های زیستی بهینه گردد، که به این معنی است که بیشتر مواد تشکیل دهنده­ای که در یک کپسول می­ریزند، در واقع به جریان خون رسیده تا فعالیت های چربی سوزی را انجام دهند.

دلیل دیگر این است که عصاره فلفل سیاه به تنهایی باعث ایجاد فعالیت­های گرمازا می­شود. این فاکتور کمک می­کند تا گرمای بدن بالا رفته، و در نتیجه بیشترین تاثیر ممکن را در سوختن کالری بگذارد.

 

ترکیب کاهش وزن پلاس

قهوه روبوستا (استاندارد شده برای 45٪ کلرژنیک اسید)، 200 میلی­گرم

به نظر می رسد که شرکت MuscleTech در محصولات جدید هیدروکسی کات تاکید زیادی بر قهوه روبوستا ( که به عنوان قهوه سبز نیز شناخته می­شود) دارد. محصولات جدید هیدروکسی کات عبارتند از:

 • هیدروکسی کات اولترا استیم
 • هیدروکسی کات مکس! برای خانم ها
 • هیدروکسی کات اچ دی
 • هیدروکسی کات پلاتینیوم
 • هیدروکسی کات سوپر الیت
مکس استارز  چربی سوز سوپر اچ دی اکستریم سلوکور

شرکت MuscleTech در چند مکمل غذایی برای قبل از تمرین ورزشی، از قهوه روبوستا استفاده کرده است. واضح است که آنها به قهوه روبوستا به عنوان یک عنصر اصلی چربی سوز اعتقاد دارند.

عصاره دانه های قهوه سبز یکی از مهمترین چربی سوزهای رایج در چند سال اخیر است.

تحقیقات و مطالعات زیادی مزایای چربی سوزی قهوه روبوستا را تایید کرده­اند، هرچند مکانیسم هایی که با آن سر و کار دارد هنوز مشخص نیست.

 • علوم طبیعی، دانه­های قهوه سبز را جز ترکیبات فعال چربی سوز (مثل کلرژنیک اسید CGAها) شناخته است.

اعتقاد بر این است که کلرژنیک اسیدها با ترکیبی از اثرات مختلف شامل متعادل ساختن قند خون، افزایش متابولیسم گلوکز و مسدود کردن ذخیره چربی، کار می­کنند. هرچند که این اثرات زیستی ثابت نشده­اند، اما مطالعات نشان داده است که عصاره دانه­های قهوه سبز به کاهش وزن کمک می­کند. هیدروکسی کات لین ایکس نکست ژن دو نتیجه دیگری از مطالعات زیر را تایید می­کند:

 1. مکمل حاوی عصاره دانه قهوه سبز که برای 60 روز مصرف شده بود کاهش وزنی برابر با 10.95 پوند را به همراه داشت، در حالیکه در گروه دارویی کاهش وزن برابر با 5.4 پوند است.
 2. افراد مورد مطالعه که عصاره دانه قهوه سبز را برای 8 هفته مصرف کردند، حدود 3.7 پوند وزن کم کردند، در حالیکه افراد در گروه مصرف دارویی فقط 1.25 پوند وزن کم کردند.

در هر دو گروه مطالعه، شرکت کنندگان از رژیم کم کالری تبعیت می­کردند. علاوه بر این، هر دو این گروه مطالعاتی بر روی عصاره قهوه سبز مخصوص با نام تجاری Svetol انجام شد. این بدان معنی است که هیدروکسی کات لین ایکس نکست ژن به خوبی عمل کرده است، و از لحاظ مطالعات بالینی به دانه­های قهوه سبز مربوط است.

بر خلاف قهوه­ی مورد علاقه افراد، دانه­های قهوه روبوستا، خام است و اسیدهای فعال کلروژنیک آنها حفظ می­شود. به نظر می­رسد که در بسیاری از محصولات شرکت MuscleTech از دانه­های قهوه سبز استفاده شده است.

 

عصاره گل رز، 50 میلی گرم

گل رز یک گیاه ریشه طلایی است که روسی­ها به عنوان گیاه دارویی از آن استفاده می­کرده­اند. این گیاه بیشتر به اسم آداپتوژن­ها معروف است – به این معنی که به بدن کمک می­کند تا با عوامل استرس­زا سازگارتر مواجه شود. این اثر کاهش استرس برای افزایش عملکرد جسمی و ذهنی مفید است.

عصاره گل رز یک عنصر عالی برای تمرین­های سنگین و ورزش­هایی که انرژی زیادی لازم دارند، است. در نتیجه به کاهش وزن کمک می­کند.

با اینکه عصاره گل رز یک چربی سوز واقعی است، اما شواهد بسیار کمی در این باره وجود دارد. برخی مطالعات اولیه بیان کردند که اثرات انرژی­زای عصاره گل رز می­تواند نقش مهمی در تنظیم و شکل­گیری سلولهای چربی داشته باشد. اما این نتایج چندان قوی و قابل اطمینان نیستند.

در این مطالعه که درباره هیدروکسی کات لین ایکس نکست ژن است، تصور بر این است که فرمول این مکمل حاوی عصاره گل رز به عنوان یک گیاه چندکاره برای حفظ سلامتی در طول رژیم غذایی است. همچنین دیگر خواص عصاره گل رز را می­توان بصورت زیر بیان کرد:

 • کاهش دهنده­ی استرس. رژیم غذایی استرس آور است و استرس باعث آزاد شدن هورمون کورتیزول می­گردد که این هورمون به نوبه­ی خود باعث افزایش وزن می­شود.
 • افزایش دهنده­ی عملکرد فیزیکی بدن. عصاره گل رز می­تواند به شما کمک کند تا با افزایش قدرت و استقامت خود، کالری بیشتری بسوزانید.
 • همانند یک نوتروپیک عمل کردن. در این حالت با بالا بردن تمرکز و دقت، به شما کمک می­کند تا در طول رژیم غذایی، به تمرینات بیشتر و سخت­تر و تعادل روحی بهتری دست پیدا کنید.

به یاد داشته باشید که نه هیدروکسی کات لین ایکس نکست ژن و نه ما، هیچ کدام از این ادعاها را تایید نمی­کنیم – ما صرفا نظریه­هایی را بیان کردیم که بیان می­کرد عصاره گل رز چگونه قادر است به چربی سوزی کمک کند.

 

عصاره افیوپوگن، مکمل پلی ساکارید، 50 میلی گرم

افیوپوگن چیست؟ این گیاه که به نام اژدهای ریش­دار نیز معروف است، یک گیاه دارویی آسیایی است که برای مدت طولانی در طب سنتی استفاده می­شده است. تحقیقات بسیاری در مورد حیوانات انجام شده و نتایج نشان داده است که این گیاه در قند خون و در نتیجه ذخیره­سازی چربی نقش مهمی دارد و می­توان بدین ترتیب توضیح داد که چرا هیدروکسی کات لین ایکس نکست ژن یک ترکیب عجیب و غریب است.

 • پنج برند معروف از مکمل­ها بیان کردند که هر گونه شواهدی درباره­ی خواص این گیاه بسیار سطحی است، زیرا بعید است که این گیاه خاصیت چربی سوزی داشته باشد.

 

عصاره فلفل عندی ، 5 میلی گرم

هیدروکسی کات لین ایکس نکست ژن با این ترکیب کامل می­شود. فلفل هندی یکی از مواد محبوب برای چربی سوزی است. کاملا مطمئن و طبیعی بوده که تحقیقات تاثیرات آن را تایید کرده­اند.

مطالعات زیادی بر روی حیوانات و انسانها انجام شده  که نشان می­دهد ماده فعال در فلفل، کپسایسین است که باعث می­شود تا:

 1. ترموژنز غذا افزایش یابد، یعنی گرمای بدن بالا رفته و درنتیجه کالری بیشتری سوزانده می­شود.
 2. اکسیداسیون چربی تنظیم گردد، یعنی به بدن کمک می­کند تا ذخایر چربی خود را در اولویت اول بسوزاند.

مصرف 5 میلی گرم در روز دوز پایینی است و شکل مصرفی آن به صورت ساده­ای است که اثربخشی دیگر ترکیبات چربی سوزی را محدود می­کند. برای مطالعه بیشتر، دیگر فرمولاسیون­های چربی سوزی که حاوی 25 میلی­گرم فلفل کاین است را مطالعه کنید که این فلفل در این ترکیبات بصورت کپسایسین می­باشد.

هیدروکسی کات لین ایکس نکست ژن ماسل تک
هیدروکسی کات لین ایکس نکست ژن ماسل تک

تجزیه و تحلیل فرمولاسیون مکمل چربی سوز

شعار هیدروکسی کات لین ایکس نکست ژن این است که ” این ترکیب، از عناصر بسیار قدرتمندی ساخته شده است!”

شما می­توانید هیدروکسی کات لین ایکس نکست ژن را به عنوان مکمل قدرتمند بپذیرید.

توجه ما را جلب نمود این است که تمامی موادی که در این مطالعه بررسی شد، در این مکمل وجود ندارد.

استراتژی فرمول سازی کلاسیک هیدروکسی کات این است که: گاهی از برخی عناصر غیرمعمول استفاده می­شود. اما برای هیدروکسی کات لین ایکس نکست ژن… این استراتژی به کار گرفته نشده است. گیاه شش دیل و افیوپوگن از گیاهان جدیدی است که در تاثیربخشی آنها شک و تردید وجود دارد.

کولین و گیاه یال شیر مواد شناخته شده­تری هستند. گیاه یال شیر به طور خاصی مانند یک نوتروپیک عمل می­کند. با این حال، هیچکدام از مواد تشکیل دهنده­ی مکمل، چربی سوز نیستند، و به نظر می­رسد که در فرمولاسیون مکمل، کولین تنها ماده­ای است که خاصیت چربی سوزی دارد.

به ویژه اینکه کولین از محرک انتقال دهنده­ی عصبی که استیل کولین است پشتیبانی کرده تا در فرمولاسیون چربی سوزی قرار بگیرد. همچنین، این ترکیب فاقد کافئین و یا دیگر ترکیبات محرک است. از نظر تئوری، پشتیبانی از استیل کولین می­تواند به افزایش متابولیسم بدن کمک کرده تا بدون حضور کافئین، اثرات مشابهی در چربی سوزی ایفا کند.

با این حال، مقدار 100 میلی­گرم برای چربی سوزی کم است؛ در نظر بگیرید که یکی دیگر از چربی سوزهای خوب به نام Trans4orm، 200 میلی گرم از این ترکیب را دارد.

به نظر می­رسد که 50 میلی­گرم گیاه یال شیر برای چربی سوزی مناسب است، در نظر بگیرید که 500 میلی­گرم از قارچ یال شیر قادر خواهد بود تا عملکرد ذهنی و میزان نوتروپیک را 10 برابر افزایش دهد.

مکس استارز  سی ال ای مای پروتئین  : فواید ، روش مصرف و قیمت

با وجود اینکه فرمولاسیون مکمل­ها چالش برانگیز است، استراتژی­های ماهرانه­ای برای فرمولاسیون هیدروکسی کات لین ایکس نکست ژن در نظر گرفته شده که قابل تقدیر است.

ما از شرکت MuscleTech برای فراهم آوردن یک استراتژی جدید در طراحی مکمل­های چربی سوز غیرمحرک تقدیر و تشکر می­کنیم. انتخاب ال-کارنیتین یک تصمیم عالی برای این فرمولاسیون است، زیرا که کمک می­کند تا چربی سوزی در سطوح سلول­ها، یعنی درست در میتوکندری که محل ذخیره انرژی است، بهتر صورت گیرد.

عصاره دانه قهوه سبز یکی دیگر از فاکتورهای مهم در چربی سوزی است که به نظر می رسد بصورت غیرمحرک و به خوبی عمل می­کند.

برای مثال، عصاره دانه قهوه سبز به جای اینکه همانند محرک­های شدید میزان قند خون را به ناحیه قرمز بالا ببرد، قند خون را متعادل نگه می­دارد.

اینکه شما فرموله­های تحریک کننده و فوق محرک را امتحان کنید، قابل قبول و ملموس نیست. با این حال، میزان قند خون به مقدار اشتها و ذخیره سازی چربی مرتبط است که می تواند دقیقا به اندازه متابولیسم بدن در کاهش وزن موفق باشد.

گیاه گل رز نیز برای این فرمولاسیون فوق العاده است. اگر چه که این گیاه یک چربی سوز کلاسیک نیست، اما بصورت شگفت آوری عملکرد چربی سوزی را افزایش می­دهد. علاوه بر این، اثرات ضد کورتیزولی داشته که برای کنترل وزن مناسب است، زیرا استرس زیاد و به دنبال آن عوارض استرس و قرص های ضد استرس با چاقی همراه هستند.

عصاره فلفل سیاه بیوپرین رنگ قرمز روشنی دارد. بیوپرین یک مارک بسیار خوبی از فلفل سیاه است که به طور گسترده مورد بررسی قرار گرفته و تا 95% پیپرین استاندارد شده است که پیپرین یک ماده فعالی است که به جذب مواد مغذی کمک کرده و مزایای ترموژنیک زیادی دارد. به طور کلی، عملکرد دوگانه فلفل سیاه باعث می­شود تا حداقل به نظر ما، چربی بیشتری سوزانده شود. یادآوری این ترکیب در اینجا نشان می­دهد که در فرمولاسیون هیدروکسی کات لین ایکس نکست ژن پیچیدگی خاصی وجود دارد.

 

 

مزایای هیدروکسی کات لین ایکس نکست ژن

شرکت MuscleTech به سختی می­تواند مزایای هیدروکسی کات لین ایکس نکست ژن را نام ببرد. با این حال، این مکمل عصاره دانه های قهوه سبز را به عنوان نیروی محرکه در چربی سوزی در اختیار دارد. به نظر می­رسد که این شرکت، از مارک بسیار خوب قهوه سبز استفاده کرده است که مزایای آن در تحقیقات بالینی اثبات شده است.

 • در تحقیقات و مطالعات نشان داده شده است که عصاره قهوه سبز در مکمل هیدروکسی کات لین ایکس نکست ژن کمک می­کند تا بطور کلی با توجه به متعادل شدن قند خون و متابولیسم چربی سوزی، وزن بیشتری کم کنند.

فلفل کاین و فلفل سیاه بیوپرین به مکمل چربی سوز اضافه شده تا باعث کاهش وزن بیشتری گردد.

استفاده از مزایای دیگر مواد تشکیل دهنده چالش برانگیز است. با این حال، به نظر ما ترکیب عصاره گل رز، ال- کارنیتین و کولین می­تواند منجر به افزایش بیشتر عملکرد فیزیکی بدن گردد و شدت تمرینات و تمرکز ذهنی را بالا برده و منجر به افزایش بازده انرژی سلولی گردد – که این امر به طور غیر مستقیم به برنامه چربی سوزی کمک می­کند.

 

چه کسی این مکمل را استفاده می­کند؟

هر کسی می­تواند از این مکمل استفاده کند. این مکمل، یک فرمولاسیون غیر محرک چربی سوزی دارد و بنابراین، در میان افرادی که به کافئین حساس هستند، بیشترین محبوبیت را داشته است. اما این مکمل هنوز لازم است که از نظر فعالیت­های ترموژنیک در رژیم غذایی خود نیز ارتقا یابد. علاوه بر این، هیدروکسی کات لین ایکس نکست ژن برای ورزشکاران و علاقمندان به تناسب اندامی که تمایل دارند قبل از تمرینات خود به جای استفاده از ترکیبات محرک، از ترکیبات غیر کافئین دار استفاده کنند، مناسب است. برای چنین افرادی، مکمل­های چربی سوز با دوز کافئین بالا، مکمل­های پیش از تمرین کافئین دار، و قهوه­های انرژی زا گزینه­ی مناسبی نخواهند بود.

 

عوارض جانبی این مکمل؟

هیدروکسی کات لین ایکس نکست ژن به عنوان یک فرمول چربی سوز غیر محرک سعی کرده تا بسیاری از  عوارض جانبی رایج که همراه با کافئین و سایر محصولات محرک بوجود می­آید، از بین ببرد. اکثر این عوارض را شما می­شناسید که عبارتند از: عصبانیت، پرخاشگری، نگرانی و اضطراب، و مشکلات خواب. ما بسیار اطمینان داریم که تمامی نگرانی­ها در مورد عوارض جانبی محصولات محرک در مکمل هیدروکسی کات لین ایکس نکست ژن به طور کامل حذف گردیده است. با این حال، لازم به ذکر است که این فرمول حاوی فلفل کاین است که یک پودر ساده بوده و ممکن است با عوارض جانبی “سوزش معده” همراه گردد.

 

مرور مختصری در مورد هیدروکسی کات لین ایکس نکست ژن

مزایا

 • ترکیب جدید. شعار شرکت Muscletech این است که: ما هرگز چنین ترکیبی را در محصولات و مکمل­های قبلی ندیده­ایم.
 • برچسب صادقانه. تمام دوزهای ترکیبات درون مکمل نشان داده شده است، که در هنگام برخورد با ترکیبات چربی سوز عجیب و غریب اهمیت دارد.
 • فرمولاسیون منحصر به فرد. همه مواد تشکیل دهنده مارک معتبر نیستند، اما این مواد تشکیل یک ترکیب چربی سوز غیر محرک را داده­اند.
 • استفاده از مواد با کیفیت. همه مواد تشکیل دهنده با کیفیت بالا نیستند، اما بیوپرین، قهوه سبز استاندارد و گیاه گل رز با کیفیت بالایی استفاده شده­اند.

معایب

 • برخی از ترکیبات برای هدف مورد نظر استفاده نشده اند. برخی ترکیبات عجیب و غریب که در فرمولاسیون لین ایکس نکست ژن استفاده شده­اند، برای هدف چربی سوزی قابل توجیه نیستند و تحقیقات بسیار کمی نیز در مورد این ترکیبات صورت گرفته است.

 

قیمت این مکمل چقدر است و از کجا خریداری می­گردد

 • قیمت گذاری هنوز مشخص نشده است. این مقاله یک مروری پیشرفته بر روی مکمل هیدروکسی کات لین ایکس نکست ژن است که پیش از تاریخ انتشار رسمی آن منتشر شده است. به محض این که قیمت این مکمل تعیین شود، این مقاله را بروز رسانی خواهیم کرد.
 • مانند دیگر محصولات هیدروکسی کات، انتظار می­رود که لین ایکس نکست ژن در Target، آمازون، Walgreens، Walmart، مغازه های ویتامین فروشی و دیگر عمده فروشان آنلاین در دسترس باشد.

 

 

سخن پایانی در مورد هیدروکسی کات لین ایکس نکست ژن

هیدروکسی کات لین ایکس نکست ژن یک رویکرد امیدوارانه برای طراحی مکمل­های چربی سوز غیر محرک دارد. برخی مواد تشکیل دهنده­ی مکمل ها عجیب و غریب هستند، اما به نظر می رسد که بیشتر شبیه به یک بازی است که سازندگان تلاش می­کنند تا محصول جدید چربی سوز غیر محرک را ارائه کنند. محصولات غیر محرک قابل اطمینان تر هستند؛ و برای استفاده از محصولات حاوی مواد محرک، باید نتایج آزمایشگاهی آنها بررسی گردد.

از بررسی انجام شده در مورد هیدروکسی کات لین ایکس نکست ژن می­توان نتیجه گرفت که محصولی با فرمولاسیون ترکیبات ناشناخته تا حدودی با شکست مواجه خواهد شد، اما ترکیبات اولیه­ی مکمل نظیر دانه قهوه سبز، گیاه گل رز، ALCAR، فلفل کاین و فلفل سیاه – به اندازه کافی برای چربی سوزی موثر هستند که ارزش امتحان کردن را داشته باشد.

در نهایت این مکمل یک چربی سوز متوسط است: بهترین فرمول هیدروکسی کات برای چربی سوزی نیست (برخی محصولات بهتر هستند)، ولی در کنار سایر مکمل­های چربی سوز ما در رده بالایی قرار دارد..

 

دیگر محصولات : ماسل تک

تالیف و ترجمه : supplementtester  best5supplements.com

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا
error: Content is protected !!