مکمل های بدنسازی

درباره سوپر پمپ گاسپاری نوتریشن

سوپر پمپ گاسپاری نوتریشن بهترین محصول پیش از تمرین عضله ساز

 

در طول سال ها,سوپر پمپ گاسپاری نوتریشن برای بدنسازان مصمم اقصی نقاط جهان تبدیل به محصول ضروری و حتمی پیش از تمرین شده است.

از محصول سوپر پمپ 250 اصل گرفته تا سوپر پمپ مکس,محصولات پیش از تمرین شرکت مکمل بدنسازی گاسپاری نوتریشن در طول زمان نتایج خوبی داشته اند.

سوپر پمپ گاسپاری نوتریشنهمیشه در اوج بوده,

ولی همیشه بر این باور که باید محصولات درجه یک تولید کند باقی مانده است

سوپر پمپ گاسپاری نوتریشن جدیدترین انقلاب میراث سوپر پمپ است که یک لیست فوق العاده از مواد غذایی کلاسیک با مقدار دز های قدرتمند و مواد غذایی جدیدی مانند اینوزیتول آرژنین سیلیکات دارد.

دلیل خوبی وجود دارد که به این محصول, بهترین محصول پیش از تمرین عضله ساز میگویند و این دلیل در پشت وجود یک ترکیب اختصاصی بسیار خوب پنهان است.میخواهید بزرگتر شوید؟ میخواهید بیشتر تمرین کنید؟ میخواهید سریعتر انرژی بدنتان بازیابی شود؟سوپر پمپ 3 کلید و راه حل این خواست هاست.

  1. توان و قدرت فوق العاده ای ایجاد میکند
  2. از بازیابی و پمپ های سریع پشتیبانی میکند
  3. برای عضله سازی شدید طراحی شده است

نگاهی به مواد به کار برده شده

سوپر پمپ 3 بهترین عضله ساز پیش از تمرینپ

اینوسیتول آرگنین سیلیکات(با نام نیتروسیجین)

این روزها رسیدن به خلاقیت و نو آوری بسیار مشکل است اما خوشبختانه تیم تحقیق و توسعه ی گاسپاری قادر بودند به این فرم انقلابی و اختصاصی اینوسیتول آرژنین سیلیکات(یا نیتروسیجین)دست یابند.به خودی خود,آرزنین وقتی از طریق دهان توسط آنزیم هایی با نام آرگناسس که تجزیه میشوند مصرف شود,در دسترس پذیری ضعیفی دارد.

با پیوستن اینوسیتول و سیلیکات به مولکول,قادر است از درجه ی بالایی از تجزیه و تحلیل دوری کند و تمدد یا شل بودن رگ های خونی را 5 برابر بیشتر از آرگنین اچ سی ال افزایش دهد و جریان خون را تقریبا 2 برابر بیشتر از مدل های حیوانی افزایش دهد.

حقیقت کمتر شناخته شده توسط اکثر بدنسازان این است که سیلیکون معدنی نقش بسیار مهمی را در دستگاه قلبی عروقی بدن به عنوان میزبان دیگر مزایا از طریق بدن ایفا میکند.ثابت شده است که سیلیکون یک ماده ی حیاتی برای جامعیت و قدرت سرخرگ های میباشد.

سوپر پمپ گاسپاری نوتریشن

در مورد نیتروسیجین,ماده ی سیلیکون به شدت به افزایش مقادیر خون کمک میکند که این امر ممکن است به افزایش جریان خون مشاهده شده قبل از تمرین کمک کند.

علاوه بر این,آزمایشات انسانی به تاثیرات نیتروسیجین بر بر پروتیومیک ها چشم دوخته است.مطالعات به این پی بردند که نیتروسیجین تاثیر مثبتی بر پروتئین های مشخصی که در ارتباط با سلامت قلبی عروقی بدن هستند ا جمله اتساع رگ های خونی هستند,میگذارد.مواد قدرتمند به مقادیر چنان زیادی از “پمپ”دست میابند که تا به حال دیده نشده و از روش هایی این کار را میکنند که زمانی تصور میشد غیر ممکن هستند.

مکس استارز  مکمل قبل از تمرین بادی بیلدینگ دات کام

بتا آلانین(یا کارنوسین)

یک نکته ی عالی در مورد صنایع غذایی گاسپاری نوتریشن این است که ما به حرف مشتریانمان گوش میکنیم.ما گروهی از مشتریان این شرکت را مورد تحقیق قرار دادیم و نسبت زیاد 80% از آنها گفتند که میخواهند در یکی از محصولات پیش از تمرین شرکت ما بتا آلانین وجود داشته باشد.با حرف مشتریان یا علم نمیشود در افتاد,بنابراین ما مقدار دز بسیار زیادی از بتا آلانین به هر اسکوپ از سوپر پمپ 3 افزودیم.علم بسیار واضح است.بتا آلانین به افزایش ظرفیت بافر کردن عضلات در حال کار,از بین بردن خاصیت اسیدی,به تاخیر انداختن خستگی,و افزایش ظرفیت استقامت کمک میکند.چرا شما مقدار دز موثری از بتا آلانین را در محصول پیش از تمرینتان نمیخواهید؟شما خواستید,ما هم عمل کردیم.

آمینو اسیدهای چند زنجیره ای

بی سی ای ای ها برای بسیاری از ورزشکاران بهترین مواد غذایی موجود برای افزایش بازیابی,پشتیبانی از حجم عضله,و محدود کردن تاخیر ها در ترمیم بافت های آسیب دیده میباشد.ثابت شده است که فرم آزاد BCAAها وقتی قبل از تمرین مصرف شوند سرعت بازیابی را افزایش میدهند.ما مقادیر استانداردی از آنها را در فرمولمان قرار دادیم و به کاهش پتانسیل کاتابولیسم و درد وقتی که در حال متحمل شدن بیشترین فشار در طول سخت ترین تمرین هایتان هستید کمک کردیم.بازیابی انرژی برای عملکرد بهینه بسیار مهم و ضروری است و ما یکی از معدود برند هایی هستیم که در محصول پیش از تمرینمان از مقدار دز قوی BCAAها استفاده میکنیم آن هم به این خاطر که شما خواستید.

کراتین مونوهیدرات(یا کریپیور)

در طول سالیان,چه تعداد خلاقیت را شاهد بودیم که به عنوان قدم بزرگ بعدی جلب مشتری کردند؟ واقعیت این است که,هیچکدام از انها به اندازه ی کریپیور کراتین مونوهیدرات برای استفاده توسط بدنسازان و روزشکاران دارای پشتیبانی علمی نیستند.ما از آن در سوپر پمپ گاسپاری نوتریشن استفاده میکنیم تا به افزایش نیرو و توان کمک کنیم.

کراتین مونوهیدرات با افزایش مقادیر فسفوکراتین در عضله های اسکلتی از این امر پشتیبانی میکند.وقتی مخازن فسفوکراتین افزایش یابند باعث تولید دوباره ی ADP بیشتری در داخل ATP میشود که برای عضله های فعال برای تمرین کردن انرژی و توان فراهم میکند.

کریپیور به دلیلی بهترین باقی مانده است.آن یکی از امن ترین و موثرترین کمک های ارگوژنیک است که تا به حال ایجاد شده است.

آگماتین سولفات

این آرژنین به دست آمده ی جدید به صورت کاملا اختصاصی توسط خود ریچ گاسپاری در سوپر پمپ گاسپاری نوتریشن به کار رفته است.دلیل آن این است که,از پمپ های قوی پشتیبانی میکند.با پیوستن به آلفا2-آدرنرجیک و دریافت کننده های ایمیدازول مایع های درون پوش سلول ها,تولید نیتریک اکسید(NO)افزایش میابد که ممکن است به افزایش حجم رگ های خونی کمک کند.

مکس استارز  پست لیفت نوترکس کامل ترین مکمل ریکاوری

آگماتین در بسیاری از تمرین های پیش از تمرین به یکی از “عاملان پمپ”ضروری تبدیل شده است.به هر حال,همچنین بسیار هم گران قیمت است اما ریچ مرد خوش قولی است و میخواهد محصولات بی نقصی را تولید نماید و به همین دلیل است که ما از 500 میلی گرم از آگماتین سولفات در هر محصول استفاده میکنیم.

کافئین

از لحاظ علمی ثابت شده است که کافئین انرژی و تولید گرما را افزایش میدهد.تحقیقات همچنین بیان میکنند که فعالیت ورزشی را نیز که از استفاده ی آن در بسیاری از مصحولات ورزشی پیش از تمرین پشتیبانی میکند , افزایش میدهد.جدیدترین تحقیقات بیان میکنند که کافئین نه تنها از نتایج خوب ورزشی پشتیبانی میکند بلکه همچنین از استقامت نیز پشتیبانی میکند.سوپر پمپ گاسپاری نوتریشن از مطالعات بسیاری که در مورد فرم بی آب کافئین که بسیاری از آنها وقتی بحث آزمایش کارایی در ورزشکاران در میان بوده است انجام شده اند,استفاده میکند.

کولین(یا بیتارترات)

کولین به خودی خود مزایای سلامتی بسیار زیادی دارد اما ما به چند دلیل کلیدی از آن استفاده میکنیم.استیل کولین یک انتقال دهنده ی عصبی مهم درگیر در فرآیندهای بیشمار ورزشی میباشد اما یکی از مهمترین دلایل این است که این ماده در تحریک عصبی عضلات اسکلتی و کنترل عضله دخیل است.

دومین عامل مهم نیز همچنین مربوط به کاهش خستگی و افزایش قدرت این ماده در حین انجام تمرینات مشکل است.در فرمول سوپر پمپ 3,به متعادل کردن تحریک”احساس”کمک میکند تا بتوانید بیشتر و بهتر تمرین کنید.

عصاره ی فلفل سیاه( یا بایوپرین)

وقتی به چنین فرمول پیشرفته ای میرسیم,میخواستیم مطمئن شویم که بسیاری از مواد طبیعی جذب بهینه ای داشته باشند.بایوپرین یک افزایش دهنده ی در دسترس پذیری ضروری در دنیای مکمل هاست و ما در هر اسکوپ از سوپر پمپ 3 از مقدار دز استاندارد آن استفاده میکنیم.

این یک عصاره ی بسیار قدرتمند از فلفل سیاه است به طوریکه برای ماده ای با نام ماده ی قلیایی فلفل استاندارد شده است.این ماده ی انقلابی در دسترس پذیری را با عمل متقابل با مواد روده و تحریک آنزیم های هضم افزایش میدهد.در مدل های حیوانی مختلف بیان شده است که عنصر قلیایی فلفل در دسترس پذیری آمینو اسیدهای زنجیره ای و ویتامین B6 را افزایش میدهد.

 

نطر شما در مورد سوپر پمپ گاسپاری نوتریشن چیست؟

 

منبع : https://gasparinutrition.com/

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا
error: Content is protected !!