تست بوستر - پروهورمون

تست فریک فارما فریک تست بوستر هیبریدی

تست فریک مکمل هیبریدی تستوسترون

تست فریک هر مکانیزم سرعت بخش به تستوسترون شناخته شده برای دانشمندان را به شما معرفی میکند و شامل مقدار دزهای ترکیبات سرعت بخش تستوسترون در تمام دنیا که بسیار در مورد آنها تحقیق شده است میباشد.نسبت به دیگر افزایش دهندگان تستوسترون در بازار ، بیش از دو برابر مواد فعال در هر مصرف فراهم میکند.

1 – اولین و تنها محصول شامل ماده ی Trigotest , یک ماده ی به دست آمده از شنبلیله,که موجب تحریک به افزایش چشمگیر سطوح تستوسترون میشود.

2 – هر مصرف مقدار زیاد 1000 میلی گرم دز از عصاره ی گیاه Tribulus Terrestris را تامین میکند – استر گالت متیل, در دسترس ترین شکل از گیاه Tribulusمیباشد.

3 – در هر مصرف مقدار کامل دز اثبات شده از نظر بالینی زینک(فلز روی)را تامین میکند.هر بار مصرف مقدار کامل دز استاندارد از دوتا از موثرترین ترکیب های ضد DHT در دسترس را تامین میکند.

4 – یک ترکیب قدرتمند از 3 ترکیبات ضد Aromatase(آنزیم موثر بر بیو سنتز)استاندارد که در انحصار فرمول Test Freak میباشد را فراهم میکند.

5 – تستوفن(مقدار زیاد 700 میلی گرم در هر مصرف)بیشتری نسبت به دیگر سرعت دهندگان آزمایش در بازار تامین میکند!تستوفن به خودی خود از لحاظ بالینی اثبات شده است که سطوح تستوسترون در انسان ها را تا مقدار باور نکردنیه98.8% افزایش میدهد.

تست فریک تستوسترون را از طریق 7 مکانیزم کلیدی بهبود می بخشد.

مکانیزم شماره 1

ترشح هورمون تحریک کننده ی گناد(GnRH)که زنجیره ی عکس العمل های زنجیره ای در بدن که باعث افزایش تولید تستوسترون میشود را افزایش میدهد.

مکانیزم شماره 2

تولید تستوسترون به صورت طبیعی را با تحریک هورمون رشد(LH)که از غده ی هیپوفیز ترشح میشود را افزایش میدهد.

مکانیزم شماره 3

عناصر پایه ای و اساسی استاندارد مورد نیاز برای پشتیبانی از تولید تستوسترون بیشتر در سلول های جنسی را فراهم میکند.

مکانیزم شماره 4

از تجزیه و تفکیک تستوسترون توسط کبد جلوگیری میکند

مکس استارز  مکمل زد ام ای اولوشن – زد ماتریکس

مکانیزم شماره 5

از تبدیل تستوسترون به دی هیدرو تستوسترون(DHT)جلوگیری میکند

مکانیزم شماره 6

از تبدیل تستورتسرون به استروژن با متوقف کردن aromatase جلوگیری میکند.

مکانیزم شماره 7

مستقیما سلول های جنسی را که باعث افزایش بسیار در ترشح و سوخت و ساز تستوسترون میشوند,تحریک میکند.

تست فریک فارما فریک
تست فریک فارما فریک

نتیجه ی نهایی

تست فریک افزایش شدید در تستوسترون را که سپس به هورمون های جنسی مرد در بافت عضله ای میپیوندند را تحریک میکند,در واقع 4 تا از حیاتی ترین مکانیزم های ایجاد عضله در بدن را تحریک میکند:

  • افزایش نرخ سوخت و ساز پروتئین
  • افزایش هورمون رشد(GH)و ترشح IGF-1
  • فعالیت شدیدتر سلول های عصبی
  • افزایش نسبت ساخت فیبری عضله ی جدید

پاسخ به سوالات مربوط به تست فریک فارما فریک Test Freak

چگونه از Test Freak استفاده کنیم؟

هر روز 4 کپسول قبل از خواب به همراه 8 اونس آب.با معده ی خالی مصرف شود,یعنی حداقل سی دقیقه بعد از آخرین غذایی که خورده اید.به صورت مداوم در 8 هفته آن را مصرف کنید که در ادامه ی دو هفته تاخیر میباشد.

میتوان از Test Freak همراه با دیگر مکمل ها استفاده کرد؟

بله تست فریک میتواند با دیگر مکمل ها استفاده شود.بسیاری از بدنسازان هم اکنون از ترکیب چربی سوز قدرتمند Ripped Freak همراه با Test Freak برای چربی سوزی و عضله سازی استفاده میکنند.

آیا تست فریک شامل مواد ضد DHT و ضد استروژن میباشد؟

بله!هر بار مصرف تست فریک مقدار دز استاندارد از دو ماده ی کلیدی که به کنترل DHT کمک میکنند و همچنین ترکیب قدرتمندی از 3 ترکیب ضد Aromatase که در انحصار فرمول آن میباشند را فراهم میکند.

آیا عضله و قدرتی را که به دست آورده ام پس از قطع مصرف Test Freak حفظ میکنم؟

بله.بعد از اینکه مصرف تست فریک را متوقف کردید,عضله و قدرتی را که در مدت مصرف به دست آورده اید مادامی که تمرینات خود ادامه دهید و از رژیم غذایی مناسب استفاده کنید حفظ خواهید کرد.

مکس استارز  تریبولوس مای پروتئین چه کارایی هایی دارد؟

تست فریک فارما فریک بهترین مکمل تستوسترون بوستر

آیا استفاده از تست فریک در صورتی که یکی از موارد آزمایش دارویی هستم مشکلی دارد؟

هر کسی که از مصرف ماده ای منع شده است یا تحت آزمایش دارویی میباشد باید با قانون گذار و مشاور ورزشی خود برای مصرف این ماده یا هر مکمل رژیمی دیگری مشورت کند.قبل ا مصرف همه ی راهنما را بخوانید که شامل اطلاعات ریسک و خطر و همچنین راهنمایی های آنها میباشد.

من اخیرا چند محصول سرعت دهنده ی تولید تستوسترون از شرکت های مختلف را بازدید و ارزیابی کرده ام و تست فریک در این مقایسه امتیاز بالایی آورده است.من فکر میکنم که مردم افزایش دهنده های تستوسترون را دست بالا میگیرند و پس از مصرف آنها انتظار معجزه دارند.خب…باید بگویم که قرار نیست معجزه ای اتفاق بیفتد.

این سلول های چربی ARENT یا حتی PH ها مشکل ساز هستند…شما قرار نیست در 60 روز 20lbs عضله بیاورید یا اینکه در رخت خواب پرانرژی شوید.اگر چنین انتظاری دارید پس باید ناامیدتان کنم.اگر بهبود چشمگیری در قدرت یا تمایلات جنسی داشته اید…باید خود را خوش شانس بدانید.

من یک دوره ی 8 هفته از تست فریک را اجرا کردم و در هفته ی سوم در آینه کمی متوجه رشد عضله و افزایش قدرت شدم.من در شرایط پایای سختی گیر افتاده بودم و تست فریک در خلاصی از این شرایط به من کمک کرد.

همچنین متوجه بهبود الگوهای خواب و افزایش روزانه ی انرژی و تمرکز در خود شدم.من انتظارات واقع گرایانه ای از Test Freak داشتم و به خوبی هم با آنها رو به رو شدم.در کل تجربه ی خوبی بود و من با خوشحالی Test Freak را به هر کسی که نظر من را بپرسد پیشنهاد میکنم.

شرکت تولید کننده : https://pharmafreak.com

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا
error: Content is protected !!