گینر - مکمل افزایش وزن

ریل گین مکمل افزایش وزن یونیورسال نوتریشن

ریل گین مکمل افزایش وزن یونیورسال نوتریشن

ریل گین  : فرمول پشتیبانی از افزایش حجم !

این گینر شامل ترکیبی از پروتئین های با کیفیت بالا کازئین و پروتئین وی,کربوهیدرات های پیچیده و اسیدهای چرب ضروری میباشد

ریل گین یونیورسال نوتریشن یک فرمول پشتیبانی از حجم باور نکردنی است که با ذهنیت یک فرد ورزشکار بسیار فعال طراحی و مهندسی شد.

ریل گین بیشتر شامل آن چیزهایی است که میخواهید و نیاز دارید و کمتر شامل چیزهایی است که نمیخواهید : کالری بیشتر,پروتئین بیشتر,چربی های مفید بیشتر,طعم بهتر,فیبر بیشتر و شکر کمتر.

شما میخواهید حجم زیادی عضله به دست آورید و راه درست آن استفاده از مقدار زیادی پروتئین که در هر نوبت مصرف ریل گین یونیورسال نوتریشن آن را میابید و کم کردن مصرف چربی میباشد.این محصول به شما اطمینان میدهد که فقط از بهترین کیفیت پروتئین وی و کازئین پروتئین موجود در بازار استفاده میکنید.

یونیورسال نوتریشن در مصرف چیزهایی که مهم هستند کوتاهی نمیکند شما هم نباید اینطور باشید.مجموعه ی پروتئین ریل گین  یک مشخصه ی آمینو اسیدی عالی دارد که سریعا و بدون نیاز به هم زدن در مایع حل میشود.

مقدار زیادی از کربوهیدرات های پیچیده نیز در هر نوبت استفاده در گینر ریل گین گنجانده شده اند چون آنها بخش مهمی از ساختار و سوخت افزایش حجم عضله هستند.این کربوهیدرات ها یک منبع اصلی انرژی هستند که برنامه ی روزانه ی تمرین های سنگین و شدید شما را پشتیبانی میکنند.همچنین برای شما اینولین فراهم کرده ایم,یک فیبر رژیمی مخصوص که در هضم تمام پروتیئن,کربوهیدرات ها و چربی هایی که برای بزرگ شدن و بزرگ ماندن نیاز دارید کمک میکند.MCT و روغن گیاهان بذری و دانه ای نیز در این محلول وجود دارند که به تولید هورمون,محافظت از سلول ها و رشد درست مانند نیازهای غذایی روزانه کمک میکنند. Real Gainsباید به همراه یک رژیم غذایی متعادل و تمرینات شدید روزانه و منظم مصرف شود.

شروع با نکات مهم ریل گین

حجم

حجم یک عامل مخرب یا سازنده در بدنسازی است.که بزرگ و پر قدرت باشیم.که فضای بیشتری را اشغال کنیم.که سایه ی بزرگتری داشته باشیم.که هیکلی بزرگ داشته باشید و فکر کنید شاهکار کرده اید.بله, همه ی موضوع همین است.شما میخواهید به بزرگی یک خانه باشید, اما گاهی اوقات,در مصرف آن نوع کالری مورد نیازتان برای رسیدن به حجم دلخواه به جای خوش اندامی ممکن است چاق شوید.مطمئنا,مصرف برخی چربی ها برای رسیدن به حجم واقعی ضروری است , اما هر چه باشد شما یک بدنساز هستید – نباید چاق به نظر بیایید.

پس چگونه باید در طول تلاش برای رسیدن به حجم زیاد بدن از اضافه شدن شکم جلوگیری کرد؟

کالری های خالص , نکته ی کلیدی این است.مقدار زیادی از کالری های خالص.هر نوع غذایی ممکن است حاوی کالری های خالی چاق کننده باشد مخصوصا فست فود ها, اما برای به دست آوردن کالری های خالص از غذاهای خالص نیاز به تلاش و زحمت جدید دارد.این زحمت و تلاشی است که باید برای یک بدنساز بودن انجام دهید. و این کار بسیار ساده خواهد شد با گینر ریل گین.

مکس استارز  آمینو بیف یونیورسال نوتریشن

محصول ریل گین از شرکت یونیورسال نوتریشن همان عامل ناشناخته در تولید کالری های با کیفیت برای عضله های شماست,که به وفور نیاز هستند تا به گونه ای عضله هایتان رشد کنند که تا به حال رشد نکرده اند. ریل گین با مشخصه ی میکرو تغذیه ای طراحی شده است تا به شکل پودر کالری های مورد نیاز بدن را بسازد. ریل گین به شما کمک میکند تا با استفاده از مواد با کیفیت…حجم عضله را افزایش دهید , نه فقط به سادگی وزن اضافه کنید.

ریل گین یک کالری با کیفیت و یک افزایش دهنده ی وزن که شامل ترکیبی از پروتئین های با کیفیت بالا,کربوهیدرات های پیچیده و اسیدهای چرب ضروری میباشد و افزایش حجم هم همیشه با مصرف پروتیئن زیاد همراه است.

ریل گین گینر یونیورسال نوتریشن
ریل گین گینر یونیورسال نوتریشن

پروتئین

اکثر افزایش دهندگان وزن در بازار از پروتیئن وی که عامل اصلی فرمول آنهاست استفاده میکنند.استفاده از پروتئین وی هم مزیت های خود را دارد,مخصوصا برای افزایش سوخت و ساز پروتئین عضله.

به هر حال به خاطر جذب پذیری سریع آن شما مزیت های ضد کاتابولیکی یا تاثیرات افزایش حجم عضله ی آن را 60 تا 90 دقیقه پس از مصرف آن از دست میدهید.یک محلول پروتئینی ایده آل محلولی است که از ترکیب یک پروتئین با جذب پذیری سریع و یک پروتیئن با جذب پذیری دیر و آهسته تشکیل شده باشد.

وقتی که ریل گین را فرمول بندی میکردیم , این دقیقا همان کاری بود که کردیم.ما پروتئین وی را با کازئین  اضافه ترکیب کردیم,که علاوه بر جذب سریع, مقدار زیاد و پایایی آمینو اسید در بدن تولید کند.وقتی صحبت از پروتئین میشود, ریل گین بی رقیب است, این محصول پروتئین وی که سوخت و ساز پروتئین را افزایش میدهد را با کازئین که با فرآیند های متابولیکی مبارزه میکند را ترکیب کرده است تا در نهایت یک ترکیب افزایش دهنده ی حجم عالی تولید کند. نکته ی نهایی : شما همچنین خالص ترین و بهترین پروتیئن وی استفاده شده را در  میابید.با استفاده از دیگر افزایش دهندگان وزن ممکن است فقط پروتئین وی غلیظ مقرون به صرفه به دست آورید.در موردش فکر کنید.

کربوهیدرات های پیچیده

بخش بعدی در فرمول  ریل گین کربوهیدرات های پیچیده هستند.یکی از مهمترین کاربردهایی که کربوهیدرات ها دارند این است که به عنوان منبع انرژی اصلی یا سوخت برای بدن هستند.کربوهیدرات ها برای بدنسازان و دیگر ورزشکارانی که میخواهند حجم زیادی عضله به دست آورند اهمیت ویژه ای دارد.آنها “کمبود پروتئین” دارند که به سادگی به این معنی است که اگر به اندازه ی کافی کربوهیدرات دارید(منابع گلیکوژن پر) پروتئین عمدتا برای رشد و ترمیم استفاده میشود.اگر در سیستم بدن خود کربوهیدرات به مقدار کافی ندارید, ممکن است به جای آن از پروتئین برای تامین انرژی استفاده کنید.

مکس استارز  10 مورد از بهترین مارک مکمل های کربوهیدرات سال 2020

ریل گین یک مخلوط DE کم مخصوص از مالتدکسترین(یک کربوهیدرات پیچیده)و اینولین(یک فیبر) که به افزایش سلامتی معده کمک میکند را با هم ترکیب میکند, که این ترکیب به جذب بهتر مواد غذایی کمک میکند.

مالتدکسترین شامل”پلیمرهای گلوکوز”که جذب و استفاده از آنها برای بدن آسانتر است میباشد.پلیمرهای گلوکوز با نسبت آرام و ثابتی به صورت متابولیزمی دگرگون میشوند که میتواند به داشتن مقادیر ثابت انرژی در طول تمرینات استقامتی یا مناسبات ورزشی و پشتیبانی از افزایش وزن سالم کمک کنند.

اینولین یک فیبر رژیمی حلال غیر قابل هضم است.در روده ی کوچک,اینولین به آرام شدن هضم و جذب کربوهیدرات ها و لیپید ها و در روده ی بزرگ به بهبود جذب مواد غذایی کمک میکند.این باعث این اطمینان میشود که شما نفوذ کافی از کربوهیدرات ها در بدنتان خواهید داشت که این امر به تعادل مقادیر قند خون کمک میکند.

ریل گین گینر یونیورسال نوتریشن
ریل گین گینر یونیورسال نوتریشن

چربی ها

آخرین اما یکی از بزرگترین عوامل در فرمول افزایش حجم چربی است.چربی ها کلید سوخت و ساز هورمونی و از اجزای ضروری همه ی سلول ها هستند.چربی های مهم که باید در نظر گرفته شوند اسیدهای چرب یا به اختصار EFA ها هستند.EFA ها چربی های حیاتی هستند که بدن شما به آنها نیاز دارد و بخش بزرگی از فرمول ریل گین را تشکیل میدهند.دلیل مهم بودن EFA ها برطرف کردن کمبودهای اسید چرب که شامل خستگی, ضعف, رشد آرام و … هستند میباشد.

اجازه دهید به چربی های مهمی که در ریل گین به کار رفته اند نگاهی بکنیم : روغن گیاهان دانه ای و MCT ها.روغن گیاهان دانه ای یکی از بهترین منابع اسید آلفا لینوئیک که یک اسید چرب امگا 3 که حساسیت انسولین وتولید هورمون و هزاران منفعت سلامتی دیگر را بهبود میبخشد میباشد.MCT ها کالری ها و چربی های سالمی هستند که نه تنها در محدود کردن منابع چربی و ایمنی بدن همکاری میکندن بلکه آنها را تسریع میبخشند.به طور کلی و خلاصه,چربی های درون ریل گین سالم ترین و آنابولیک ترین چربی هایی هستند که در بین تمام افزایش دهندگان وزن میابید.

با ریل گین آشنا شوید,این محصول یک افزایش دهنده ی وزن جدید با کیفیت خوب قبلی است.دقیقا همان چیزی است که برای بزرگتر شدن و بهتر شدن فیزیک بدنیتان به ان نیاز دارید : همان ورژن 2 شما.یک ترکیب پروتئین با کیفیت, کربوهیدرات های پیچیده و اسیدهای پیچیده کنار هم جمع شده اند تا به شما هر چیزی که یک فرد با تمرینات شدید نیاز دارد تا حجم بدنش را افزایش دهد بدهد, یعنی حجم و قدرت

.با استفاده از محصول ریل گین از شرکت یونیورسال دیگر دغدغه سایز ندارید.

 

محصول در سایت اصلی : https://www.universalusa.com/product/real-gains/

تا به حال از گینر ریل گن استفاده کرده اید؟ تجربه خود را با ما در میان بگذارید.

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا
error: Content is protected !!