تست بوستر - پروهورمون

تستو اف ایکس آلمکس نوتریشن

تستو اف ایکس: بهینه سازی تمرینات با اولین تقویت کننده­ی تستوسترون جهان

تستو اف ایکس : بهینه سازی تستوسترون 5 مرحله­ای مردان!

 • افزایش تستوسترون زیست دسترس پذیر به اندازه­ی 284%
 • کاهش کورتیزول محدود کننده­ی رشد
 • مهار تولید استروژن
 • فعالیت آنتی آروماتاز قدرتمند (anti-DHT)

فقط وقتی فکر می­کنید بهتر نخواهد شد

اثر افزایش تستوسترون قابل انکار نیست. هر ورزشکار متخصص و سخت کوشی در باشگاه می­داند که افزایش تستوسترون سبب افزایش وزن چند پوندی، افزایش جرم عضلات ، تولید عضله و افزایش شدت تمرین در باشگاه می­باشد.

تسریع عملکرد شما

تستو اف ایکس : بهینه سازی تمرینات با اولین تقویت کننده­ی تستوسترون جهان. هر مرحله­ ای در فرآیند تقویت کننده­ی تستوسترون مردانه­ ی 5 مرحله­ای (5MTA) سبب تسریع شدت تمرین ذهنی شما خواهد شد که هیچگاه به نظر شما امکان پذیر نبود.

1: CORTISTRATE-II (آنتی کورتیزول/ترکیب پرو تستوسترون)

با افزایش کورتیزول، تستوسترون کاهش می­یابد. CORTISTRATE-II یک محیط پروتستوسترون را با کاهش سطوح کورتیزول به اندازه­ی 32% طی 24 ساعت نشان می­دهد. اجازه ندهید افزایش مقدار کورتیزول سطح تستوسترون شما را کاهش دهد. افزایش سطوح کورتیزول هورمون استرس به صورت منفی بر سطوح تستوسترون پلاسما اثر می­گذارد.

تکنولوژی ثبت شده، در ترکیب با پژوهش­های استاندارد طلایی نمایانگر کاهش قابل ملاحظه ­ای در کورتیزول هستند، اما این افزایش اساسی DHEA سرم تا حدود 32% را نشان می­دهد.

2: TORODEX (ترکیب تقویت آزمون آزاد)

این ترکیب سبب تقویت لوتروپین (LH) شده و تقریبا از نظر بیولوژیکی فعالیت سه گانه با سطوح تستوسترون نامقید طی 12 ساعت دارد. تستوسترون ازاد تنها شکلی است که می­تواند گیرنده­های تستوسترون را برای افزایش رشد عضله و قدرت فعالسازی نماید. تستوسترون سبب افزایش سطوح تستوسترون موجود به اندازه­ی 284% می­شود. حتی بهتر آن که تستوسترون آزاد به اندازه­ی 376% طی 12 ساعت افزایش می­یابد. پژوهش بالینی کنترل شده با دارونمای استاندارد طلایی آنچه که شما احساس می­کنید را تایید نموده است، ترکیبات اصلی سطوح تستوسترون شما را به سطح بالاتری می­رسانند.

3: تستو اف ایکس (حساس کننده­ی گیرنده­ی تستوسترون)

افزایش سطوح گیرنده­ی تستوسترون. TESTOLOCK سبب رساندن تستوسترون به سطح بالاتر می­شود. گیرنده­های آسیب دیده یا تغییر شکل یافته در اینجا موثر واقع نمی­شوند. TESTOLOCK یک ترکیب دو فازی است که گیرنده­ها را از آسیب رادیکال آزاد دور نموده و سلامتی غشای گیرنده را افزایش می­دهد. نتیجه­ی نهایی آن است که گیرنده­های سالم سبب ماکزیمم اثر تستوسترون می­شوند.

 

جدید! 4: NOVALDIM (ترکیب آنتی استروژن/آنتی آروماتاز)

NOVALDIM سبب انسداد آروماتاز شده و مقدار تبدیل استروژن را کاهش می­دهد. ثانیا، این به نحو اساسی سبب تقویت متابولیسم استروژن می­شود، استروژن فعال را به استروژن بی اثر کاهش می­دهد. پژوهش­ها نشان داده­اند که NOVALDIM سبب انسداد گیرنده­های استروژنی می­باشد.

5: DIHYDROZATE (عامل آنتی- DHT)

با رفع اثرات منفی بالقوه، DIHYDROZATE آخرین مرحله در فرآیند 5MTO است. این ماده سبب حفاظت شما در برابر اثرات بالقوه­ی منفی می­شود. شما به دنبال مزایای بدون اثرات جانبی هستید. تضمین می­شود که تستو اف ایکس در بدن شما به خوبی کار می­کند و فرآیند را با دو عصاره­ی ارگانوکمیکال فیتو حفاظتی قدرتمند تکمیل می­نماید.

 

NOVALDIM جدید، منحصر بهتستو اف ایکس

از نقطه نظر آنابولیکی، سطح تستوسترون آزاد در خون با استفاده از NOVALDIM افزایش می­یابد. مکانیزم مربوطه آن است که 2-هیدروکسی استروژن­ها (که با عنوان استروژن غیر فعال شناخته می­شود) دارای میل ترکیبی اتصال بالاتری برای پروتئین­های خون است که تستوسترون را در خون قرار می­دهد. از این رو، این پروتئین­های اتصال پلاسما روی 2-هیدروکسی قرار می­گیرند، که سطوح بالاتری از تستوسترون آزاد را به همراه دارد.

2-هیدروکسی استروژن­های ارتقا یافته با مصرف نیز سبب افزایش سنتز تستوسترون با یک مکانیزم دیگر می­شود، که سطوح بالاتری از تستوسترون آزاد را به همراه دارد. استروژن، حتی بیشتر از تستوسترون، فیدبک هورمونی منفی را برای غذه­ی هیپوفیذ به همراه دارد، که در آن گنادوتروپین محدود کننده­ی نرخ برای سنتز تستوسترون است و هورمون لوتئینی (LH) سنتز و آزاد می­شود. این بدان معناست که سطوح خون بالای استروژن، که با آروماتیک شدن تستوسترون آزاد اتفاق می­افتد، رهایش LH از غده­ی هیپوفیذ را کاهش می­دهد.

افزودن TRIBX90(90% ساپونین، Tribulus با قدرت بالا) سبب افزایش این مقدار می­شود، اما NOVALDIM قدرت بیشتری را برای تضمین آزادسازی LH اضافه می­کند. این منجر به یک چرخه­ ی بیوشیمیایی مشخص شده با عدم تعادل بین تستوسترون و استروژن می­شود. این رویدادها با 2-هیدروکسی مشخص می­گردند، که فیدبک مفنی را برای غده­ی هیپوفیذ القا شده با استروژن فراهم نمی­کند. اثر خالص آن به صورت سنتز تستوسترون بیشتر در سلول­های لیدیگ بیضه، و نیز سطوح پایین تر استروژن بد می­شود و همه­ی اثرات به موجب آن بروز می­یابند.

تستو اف ایکس آلمکس نوتریشن
تستو اف ایکس آلمکس نوتریشن

تستو اف ایکس لود شده با ترکیبات مختلف

حدس بزنید مردان خشن!

“وزنه برداری برای شما خوب است، اما اگر بیش از حد این کار را انجام دهید…

در این صورت به خودتان فشار می­آورید.

تمرین بیش از حد برابر با استرس بیش از حد، تستوسترون کمتر، آلت جنسی کوچکتر و ضعف است. بنابراین نمی­توان فقط به سادگی تستوسترون را تقویت نمود. شما باید سطوح استرس خود را نیز کنترل کنید.

به همین دلیل است که ما دارای تقویت کننده­های تستوسترونی مثل تستو اف ایکس هستیم که موجب تقویت تستوسترون، و کاهش استرس می­شوند.

یا فقط می­توانید به سادگی کمتر وزنه بلند کنید…

درباره­ی تستو اف ایکس

این محصول که توسط المکس نوتریشن فرمولبندی شده است، “عصر جدیدی را در زمینه­ی تستوسترون ایجاد می­کند”. ما در اینجا با تحول مکمل­ها روبرو نیستیم، بلکه المکس نوتریشن در اینجا همه­ی ترکیبات تستو اف ایکس را تا پتانسیل بالایی بیشینه سازی می­نماید. در اینجا کیفیت واقعی را مشاهده می­کنید! فرمول آن شامل موارد زیر است:

 • 5MTO™: که نمایانگر بهینه ساز تستوسترون مردانه­ی 5 مرحله­ای بوده و نشان می­دهد که TestoFX Loaded از پنج مسیر مختلف برای بهینه سازی تستوسترون استفاده می­کند.
 • ترکیبات رده بالا: با قضاوت بر اساس کاربرد زیاد علامت ™ و استانداردسازی­های زیاد، TestoFX در اینجا از گیاه قدرتمندی استفاده می­کند.
 • 284% افزایش تستوسترون: اگر درست باشد عالی به نظر می­رسد، نه؟ شاید باشد… همه­ی ما می­دانیم که این فرمول به صورت بالینی آزمایش نشده است…. بنابراین، درست است، شما نمی­توانید آن را بگویید TestoFX.
مکس استارز  فواید مکمل زد ام ای و بهترین مارک  ZMA

 تا اینجا ادیت شدش

ترکیبات مکمل تستو اف ایکس لودد

اندازه­ی هر وعده: 3 کپسول

تعداد وعده­ها در هر بسته: 30

ترکیباتمقدار در هر وعده
TESTOFX™ LOADED 5MTO™ 5-STAGE MALE TESTOSTERONE OPTIMIZER1,800 mg
CORTISTRATE-II™
آنتی کورتیزول/ترکیب پروتستوسترونSENSORIL™ عصاره­ی آشواگاندها (ویتانیاسومیفرنا) (ریشه و برگ) (250 میلی گرم) (Std تا 8% ویتانولید (20 میلی گرم)، 32% اولیگوساکارید (80 میلی گرم)، 2% ویتافرین- A(5 میلی گرم)
250 mg
TORODEX™
تقویت کننده اثر تستوسترون
TestoSURGE™ عصاره تخمیر شده مضاعف(تری گونلافونئوم گراسیوم) (600 میلی گرم) (تا 80% گرکونین (480 میلی گرم))، TRIBX90™ تریبولوس ترستریس (240 میلی گرم) (تا 90% ساپونین (2016 میلی گرم))، عصاره­ی تونگکات علی مالزی (یوریکومالانگیفولیا) (ریشه) (100:1) (100 میلی گرم) (تا 22% یوریپپتید (22 میلی گرم)، 40% گلیکوساپونین (40 میلی گرم))
940 mg
TESTOLOCK™
حساس کننده­ی گیرنده­ی تستوسترونUltra-Stable Na+ ALA (Na + آلفا لیپوییک اسید) (200 میلی گرم)، مایو – اینوزیتول (50 میلی گرم) (تا 5/98 درصد (2/79 میلی گرم))
250 mg
NOVALDIM™
ترکیب آنتی استروژن/آنتی آروماتازعامل دفع استروژنی NovalDIM™ (DIM-3-3-Di-Indolyl-Methane) (200 میلی گرم)، Giant Knotweed (پلی کونوم کاسپیداتوم) (50 میلی گرم) (تا 95% رسوراترول (5/47 میلی گرم)، عصاره­ی فلفل سیاه BIOPERINE® (پیپر نیگروم) (10 میلی گرم) (تا 95% پیپرین (5/9 میلی گرم)
260 mg
DIHYDROZATE™
Anti-DHT عامل
عصاره­ی ساو پالمتو (سرنوریپنز) (توت) (100 میلی گرم) (تا 40% اسید چرب آزاد استرول (40 میلی گرم)
100 mg

سایر ترکیبات:

میکروکریستالین سلولز، ژلاتین، منیزیم استیرات، سیلیکا، تیتانیوم دی اکسید، FD&C Red #40، FD&C Blue #1 و FD&C Yellow #6.

دستورات: AllMax Nutrition مصرف 2 کپسول از TestoFX را دو بار در روز توصیه می­کند. اطمینان یابید که با معده­ی خالی و یک لیوان پر آب مصرف نمایید.

روزهای تمرین: یک وعده را 30 دقیقه پیش از تمرین و یک وعده­ی دیگر را 30 دقیقه پیش از خواب مصرف کنید.

روزهای غیر تمرین: یک وعده را در زمان بیدار شدن در صبح و یک وعده را 30 دقیقه قبل از خواب مصرف نمایید.

دوره: TestoFX را برای 8 هفته پس از دو هفته استراحت مصرف نمایید.

برند TestoFX، محصول TestoFX Loaded را با استفاده از برندهیا مختلف تولید می­کند.

این BROmetrics برای شماست.

بر این اساس، TestoFX Loaded به دلیل کمبود موادی همچون DAA، زینک، موکوما پرورین، ویتامین دی، بورون و غیره یک محصول کامل نیست، اما ما در هر روزی از هفته مقدار زیادی از آن را مصرف می­کنیم برای هشت هفته مصرف، 2 هفته توقف…

اکنون بیایید بررسی کنیم که 5MTO 5-STAGE MALE TESTOSTERONE OPTIMIZER چگونه کار می­کند

Cortistrate-II، 250 میلی گرم

آیا می­توانید مشکل عضله سازی با افزایش تستوسترون چیست؟

کورتیزول.

اما خوشبختانه Cortistrate سبب تضعیف کورتیزول می­شود و هورمون را در بیضه­های شما تجزیه می­نماید. این مخصوصا برای

تستو اف ایکس آلمکس نوتریشن
تستو اف ایکس آلمکس نوتریشن

ورزشکاران با فعالیت زیاد مناسب است که کورتیزول زیادی را به دلیل تمرین بیش از حد آزاد می­کنند.

Cortistrate-II قدرت خود را از یک ترکیب استاندارد و قدرتمند آشواگاندهابراند (Sensoril™) دریافت می­کند، که یک گیاه آداپتوژنی برای افزایش تستوسترون و کاهش کورتیزول می­باشد. نتیجه آن است که نسبت کورتیزول: تستوسترون سبب تقویت عضله می­شود نه تضعیف آنها (ما این الگو را انتخاب کرده و از آن پیروی می­کنیم).

Torodex، 940 میلی گرم

این ترکیب عمدتا بر افزایش تستوسترون با Torodex برای همه­ی اهداف متمرکز است و یک ترکیب تقویت کننده­ی تستوسترون برای این منظور می­باشد. در حالی که این ترکیب بهترین اجزای تقویت تستوسترون را دارا نیست، اما ترکیبات آن خوب به نظر می­رسند:

 • شنبلیله: این ترکیب در sports BRO Tboosters رایج است که نه تنها سطوح تستوسترون آزاد را افزایش می­دهد، بلکه دارای مزایای بازیابی عضله (و تقویت جنسی) نیز می­باشد. و Torodex فقط دارای عصاره­ی شنبلیله نیست، بلکه در مقابل Testosurge استاندارد با کیفیت را نیز شامل می­شود.
 • TribulusTerrestris: یک نکته درباره­ی Tribulus: ما می­دانیم که بسیاری از تقویت کننده­های تستوسترون آن را دوست دارند… اما این واقعا سبب تقویت تستوسترون نمی­شود. پژوهش­ها کاربرد آن را در بین مردان مسن با تستوسترون کم نشان می­دهند، اما برای مردان جوان مناسب نیست. همچنان Tribulus به عنوان یک تقویت کننده­ی جنسی آنابولیک عالی به کار می­رود (آیا این یک ترکیب آنابولیک تقویت کننده­ی جنسی است؟)
 • Tongkat Ali: یک تقویت کننده­ی جنسی قدرتمند که سبب تقویت تستوسترون از زوایای مختلف می­شود: افزایش LH، تقویت DHEA، کاهش کورتیزول، مهار SHBG. یک مطالعه­ی کوچک افزایش تستوسترون به اندازه­ی حدود 37% را نشان داد.
 • Testolock، 250 میلی گرم

ایده­ی اصلی مربوط به این ترکیب افزایش میل ترکیبی گیرنده­ی تستوسترون شماست – در واقع، افزایش زیست دسترس پذیری افزایش تستوسترون… اما ما مطمئن نیستیم که این ایده در اینجا با واقعیت مطابقت داشته باشد.

بخش عمده­ی مراکز پژوهشی اینوزیتول (بر اساس تستوسترون) بر مبنای زنان با سندروم تخمدان پلی کیستیک فعالیت می­کنند… و بخش زیادی از این پژوهش اخیرا کاهش سطوح تستوسترون سرم را نشان داده است. اگر سطوح تستوسترون کلی کاهش یابند، مهم نیتس که میل ترکیبی دریافت تستوسترون با اینوزیتول افزایش می­یابد یا خیر.

با ترکیب اینوزیتول با آلفا لیپوییک اسید، پتانسیل Testolock در افزایش “میل ترکیبی ترکیب تستوستروم شما” بیشتر می­شود، که در یک مطالعه سبب افزایش دریافت انسولین نیز شد، در حالی که ALA به تنهایی به گیرنده­های تستوسترون در بافت عضلانی کمک می­کند… اما حتی در این صورت ما به پژوهش­های بیشتری برای اعتبارسنجی نیاز داریم.

Novaldim، 260 میلی گرم

اگر شما سطوح تستوسترون خود را تقویت می­کنید، باید E را کاهش دهید، درست است؟ بله.

به همین دلیل است که Novaldim دارای این سه ترکیب می­باشد:

 • DIM. مشابه با اینوزیتول، DIM عمدتا برای سلامتی زنان به کار می­رود، که مصرف آن برای مردان را عجیب می­سازد. به علاوه، برخی از پژوهش­های حیوانی کاهش سطوح تستوسترون را در شرایط خاص نشان می­دهند.
 • Giant Knotweed. مشابه با مورد فوق برای تستوسترون، اما حداقل رسوراترول این گیاه یک ماده­ی آنتی اکسیدان قدرتمند است، که آن را برای سطوح تستوسترون مناسب می­سازد. عقیده بر آن است که این ماده سبب مهار آروماتاز می­شود، و تستوسترون را از تبدیل به استروژن بازمی­دارد.
 • Bioperine. یک مسدود کننده­ی استروژن نیست، اما یک تقویت کننده­ی عالی مواد مغذی است، و فلفل سیاه مقار هر فرمولی را افزایش می­دهد.
مکس استارز  فواید و عوارض مکمل زد ام ای ZMA

به صورت کلی، Novaldim ممکن است سبب مهار استروژن شود… پس چه نتیجه­ای می­گیریم؟

 

Dihydrozate، 100 میلی گرم

Dihydrozate به عنوان یک عامل آنتی DHT مورد بحث است بدان جهت که DHT بیشتر از T مردانه خواهد بود. این چیزی نیست که ما بخواهیم مقدار آن را کاهش دهید، درست است؟

جنبه­ی دیگر: DHT اضافی با از دست رفتن مو و مسائل مرتبط با پروستات مرتبط است.

یک جنبه­ی دیگر: DHT آندروژن اصلی در بدن مرد است (به استثنای بافت عضله­ی اسکلتی).

ساو پالمتو اثر آنتی – DHT را نشان می­دهد، و در این دوز 100 میلی گرم مقدار آن زیاد نیست بنابراین ما تردید داریم که سطوح DHT شما را تغییر دهد، اما همچنان حدس می­زنیم که این ترکیب بر کاهش DHT متمرکز باشد.

تحلیل فرمول

آیا می­خواهید بازی کلماتی که پس از جدول واقعیت­های مکمل می­نوشتیم را مجددا بشنوید؟

بیایید: تستو اف ایکس لود شده است.

لود شده با مواد با کیفیت با نام تجاری، لود شده با ترکیبات با نام تجاری، لود شده با گیاهان استانداردسازی شده، لود شده با چندین میلی گرم. به صورت کلی، فرمول لود شده با TestoFX لود شده است. و این می­تواند یک عامل مهم با در نظر گرفتن نحوه­ی سوزاندن “بهینه سازی تستوسترون مردانه­ی 5 مرحله­ای 5MTO™” ساختار یافته­ی TestoFX باشد:

 • Cortistrate-II. کاهش کورتیزول هورمون استرس برای افزایش عضله سازی.
 • تقویت سطوح T آزاد.
 • افزایش میل ترکیبی گیرنده­ی تستوسترون.
 • بهینه سازی نسبت تستوسترون: استروژن.
 • مهار تبدیل T به DHT.

به طور ترکیبی این 5 مرحله به تقویت تستوسترون کمک نمی­کنند، اما به صورت سه بعدی هورمون­های مردانه را با توجه به پنج زاویه­ی مختلف در تستوسترون بهینه سازی می­نماید.

از نقطه نظر فنی، طراحی تستو اف ایکس لودد به صورت منسجم است. ترکیبات آن قدرتمند، با دوز کافی، و فرمولبندی شده هستند. آلمکس نوتریشن در اینجا هیچ کاری نمی­کند، و فقط عصاره­های با بهترین کیفیت را به پشتوانه­ی دوزهای بالا انتخاب می­نماید.

چند مشکل در اینجا وجود دارد: تستو اف ایکس لودد شامل ترکیبی از اجزای قابل سوال است (DIM، اینوزیتول)، در حالی که چند ترکیب مورد علاقه (زینک، بورون، DAA، MucunaPruriens…) را در تقویت تستوسترون به همراه ندارند.

از نقطه نظر غیر فنی، تستو اف ایکس لودد درست مانند REAL DEAL به نظر می­رسد – تولید کنندگان آن مجاز هستند، واقعیت­های این مکمل پر از علائم تجاری هستند و وبسایت آن در توجیه قصد و هدف هر ترکیب بسیار سودمند است.

تستو اف ایکس تغییرات خوبی را نیز ارائه می­کند.

مزایای تستو اف ایکس 

مزایا مطرح شده توسط المکس نوتریشن عبارتند از:

 • افزایش تستوسترون زیست دسترس پذیر به اندازه­ی 284%
 • کاهش کورتیزول محدود کننده­ی رشد
 • تشکیل استروژن مهار شده
 • فعالیت آنتی آروماتاز قدرتمند (آنتی-DHT)

در اغلب موارد، ما می­توانیم با همه­ی آنها موافقت کنیم، به جز وجود 284% افزایش.

این از کجا می­آید؟

ادعای کامل افزایش تستوسترون آزاد به اندازه­ی 284% و افزایش تستوسترون کلی به اندازه­ی 376% را ادعا می­کند – همچنان، تستو اف ایکس به صورت بالینی آزمایش شده است…

تستو اف ایکس قطعا در اینجا تحولی را ایجاد نموده است، اما بیش از حد از آن استفاده نکنید. بر اساس پژوهش بالینی هر ترکیب، تستو اف ایکس قطعا سبب افزایش تستوسترون زیست دسترس پذیر می­شود – بسته به سطوح فعال فعلی تستوسترون شما. شما می­توانید متابولیسم عضله سازی بیشتر را در اینجا انتظار داشته باشید، فقط اعداد درصدی را از آن خارج کنید.

چه کسانی آن را مصرف می­کنند؟

استیو کوکلو. فدراسیون بین النللی بدنسازی و تناسب اندام (IFBB) سبب تقویت تستوسترون شما می­شود، و خب… این خوب به نظر می­رسد. بر این اساس، TestoFX برای بدنسازان بزرگی مناسب است که نه تنها می­خواهند سطوح تستوسترون خود را حفظ کنند، بلکه می­خواهند عضلات بزرگی بسازند.

آیا اثر جانبی دارد؟

با همه­ی این عصاره­های طبیعی با سطح تحمل خوب، ما متعجب می­شویم که TestoFX Loaded دارای اثرات جانبی منفی باشد. نیازی به گفتن نیست که تقویت کننده­های تستوسترون برای مردان هستند (نه پسران و زنان) و به دوزبندی و دوره بندی دقیق تری نسبت به سایر مکمل­ها نیاز دارند. تا زمانی که شما یک مرد هستید و از دستورات TestoFX استفاده می­کنید، هیچ مشکلی وجود نخواهد داشت.

خلاصه­ی تستو اف ایکس لودد

مزایا

 • 5MTO™. نه یک، نه دو، بلکه پنج مرحله­ی تقویت T، بله.
 • برند روی برند. ترکیبات تجاری با برند معتبر حاکی از کیفیت هستند.
 • دوزهای کافی. به طور کلی بالا هستند، اما ترکیبات مبهم دوز بالایی ندارند.
 • قابل تامین. برای تقویت کننده­ی تستوسترون با این کیفیت مناسب نیست.

 

معایب

 • DIM، اینوزیتول. این ترکیبات مبهم هستند.
 • Anti-DHT. مطمئن نیستیم که آن را می­خواهیم.
 • ادعای قابل سوال. 284 درصد افزایش T؟ نه….

اطلاعات قیمت و خرید

 • 1 بطری (1 ماه): 99/49 دلار
 • قابل دسترسی به صورت آنلاین و در فروشگاه­ها

سخن آخر درباره­ی تستو اف ایکس لودد

بر حسب BROmetrics،تستو اف ایکس لودد یک SHITLOAD جامد است. کاملا شبیه fuckton نیست، بلکه یک shitload با ترکیبات و دوزهای مناسب می­باشد. در مقایسه با سایر تقویت کننده­های T، TestoFX به صورت خاص برای BRO طراحی شده است که دارای ترکیبات سوخت عضله و تقویت کننده­ی جنسی می­باشد… مهمتر آن که، این ترکیب به صورت­های مختلفی عمل می­کند (دقیقا پنج روش).

 

منبع : https://www.allmaxnutrition.com/products-type/testofx/

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا
error: Content is protected !!