چربی سوز

هیدروکسی کات تیتانیوم ماسل تک

هیدروکسی کات تیتانیوم ماسل تک

مروری در مورد هیدروکسی کات تیتانیوم چربی سوزی و افزایش تمرکز به همراه کافئین!

شرکت ماسل تک از تولیدکنندگانی است که در ساخت عضله ، سوزاندن چربی ، تناسب اندام  برای زمان زیادی فعالیت داشته است. و بنابراین ما می توانیم موارد زیر را از افتخارات این شرکت بدانیم:

الف) ارائه بهترین و موثر ترین مکمل ها در بازار.

ب) توضیح مکمل های خود به بهترین و موثرترین حالت ممکن در بازار.

اما صبر کنید! آیا می­توان دو مکمل را بهترین دانست و هر دو را معرفی نمود؟

مطمئنا، از لحاظ فنی امکان پذیر است، اما حقیقت واقعی این است که بهترین استدلال ارائه موارد عملی است. و آنها تمایل ندارند که وقت خود را برای صحبت در مورد محصولات صرف کنند، چون آنها آنقدر مشغول هستند که فرصت آموزش دادن نداشته باشند. گفته شده که آخرین چربی سوز شرکت  ماسل تک نوآوری های قدرتمند و امیدوار کننده­ای را نشان می­دهد. ما در مورد هیدروکسی کات تیتانیوم صحبت می کنیم.

آیا این فرمولاسیون به آن چیزی که ادعا کرده است، عمل می­کند؟ و یا عمل نمی­کند؟ بگذارید در مورد هیدروکسی کات تیتانیوم مروری داشته باشیم!

 

درباره هیدروکسی کات تیتانیوم

این محصول تولید شرکت ماسل تک است، و هیدروکسی کات تیتانیوم از دسته مکمل­های چربی سوزی است که ” کاهش وزن فوق العاده و حس کم کردن وزن بی نظیری” را به شما ارائه می­دهد. در حالی که این مکمل یک چربی سوز است، و با سایر محصولات هیدروکسی کات در ارتباط است، نه کاملا منجر به چربی سوزی می­شود و نه مقدار کم. بنابراین، این مکمل واقعا چیست؟ فرمولاسیون محصول نشان می­دهد که:

  • هیدروکسی کاهش وزن پلاس: دو تا از بهترین چربی سوزها که در فرمولاسیون مکمل­ها استفاده می­شود: کافئین و CGA است. همچنین، برخی عصاره ­ها مثل عصاره فلفل سیاه نیز برای چربی سوزی فوق العاده است.
  • اصل حسیCN4 : این مکمل اقدامات تبلیغاتی دارد تحت عنوان ” حواس عصبی” … با این وجود، ما ترکیب دوم هیدروکسی کات تیتانیوم را نمیبینیم.
  • فرمولاسیون هیدروکسی کات: چه چیز دیگری باید بگوییم؟ در حال حاضر، هیدروکسی کات در تجارت چربی سوزی فعالیت می­نماید. و صریحا، در طراحی چربی سوزی این مکمل نوآوری دیده نمی­شود.

 

هیدروکسی کات تیتانیومSupplement Facts

Serving Size: 2 Liquid Capsules
Servings Per Container: 50
IngredientsAmount Per Serving
Niacin (as nicotinic acid)10 mg (50% DV)
Hydroxy Weight Loss Plus Blend
Caffeine Anhydrous250 mg
C. canephora روبوستا bean extract (روبوستا Coffee) Standardized for 45% chlorogenic acids200 mg
بیوپرین® Black Pepper Extract (as Piper Nigrum) (fruit) Standardized for 98% Piperine5.3 mg
ساتسوما ماندارین concentrate (as Citrus unshiu) (pulp) Supplying beta-cryptoxanthin2 mg
سرچشمه حسیCN4
گل حسن یوسف extract (as گل حسن یوسف کولئوس فورسکولی) (root) Standardized for 10% Forskolin100 mg
Black Ginger (as Kaempferia Parviflora) (root)100 mg
چشالو extract (Euphoria چشالوa) (fruit)50 mg
گالانگال extract (as Alpinia officinarum) (root)50 mg
Other Ingredients:
Sesame Oil, Capsule (Gelatin, FD&C Red No. 40), Candelilla Wax.
Directions:
To assess your tolerance, refer to the chart below:Day 1 to Day 3: Take 1 capsule, 2x daily.Day 4 & beyond: Take 2 capsules, 2x daily.Individual tolerances vary. Ensure you achieve your comfort with each stage before increasing your dosage. Take each serving 30 to 60 minutes before your 2 largest meals of the day (e.g., breakfast and lunch). Do not exceed 4 capsules in a 24-hour period. Avoid snacking and drink 10 glasses of water each day. Avoid usage within 5 hours of bedtime. For best results, use for 60 days in combination with diet and training. Do not use for more than 8 weeks. Read the entire label before use and follow directions provided.
مکس استارز  چربی سوز کوادرالین آر اس پی نوتریشن

 

هیدروکسی کات تیتانیوم یک تجربه استاندارد از کافئین به همراه ترکیبات عجیب و غریب و سوال برانگیزی را ارائه می­کند.

با این حال، ما بر این باوریم که این ترکیبات عجیب و غریب در راستایی کارایی خوب و بهتر برای کاربران هیدروکسی کات می­باشد. بیایید نگاهی دقیق­تر به ترکیبات این فرمول بیندازیم تا دریابیم که دقیقا چه ترکیباتی این مکمل را از دیگر محصولات یکسان هیدروکسی کات متمایز می­سازد.

بررسی هیدروکسی کات تیتانیوم: مواد تشکیل دهنده

فرمولاسیون هیدروکسی کات تیتانیوم را می­توان به دو ترکیب تقسیم­­بندی کرد، با این وجود هنوز ما با این ترکیبات ناشناخته سردر گم هستیم. به همین ترتیب، هر ترکیبی در این فرمولاسیون دارای دوز مشخصی است که در این مطالعه مقدار آن بیان شده است. بیایید چک کنیم:

چربی سوزی هیدروکسی کات تیتانیوم ماسل تک

ترکیب هیدروکسی کات کاهش وزن پلاس

کاهش وزن از طریق کافئین، دانه های قهوه، فلفل تند و آنتی اکسیدان ها صورت می­گیرد. قطعا ترکیب دوتا از بهترین این مواد در این فرمول استفاده شده است، مثل مواد زیر:

کافئین بدون آب – کافئین موجود در محصولات هیدروکسی کات – که حتما استفاده می­شود. هیدروکسی کات تیتانیوم حاوی 250 میلی گرم کافئین است، که معادل مصرف 2.7 فنجان قهوه در هر وعده است. این مقدار آنقدر زیاد نیست اما در حقیقت باز هم زیاد است. با این حال، کافئین یک چربی سوز ترموژنیک قابل اطمینان محسوب می­شود.

عصاره قهوه روبوستا – یکی دیگر از بهترین چربی سوزها که در لیست بزرگ چربی سوزهای ما مقدار کمی کافئین دارد، و عصاره دانه قهوه سبز حاوی کلرژنیک اسید (CGA) است که به تنظیم متابولیسم انرژی و قند خون کمک می­کند.

عصاره فلفل سیاه (با نام تجاری بیوپرین) – هرگز فرضیه ­ی بدی در مورد افزودن عصاره فلفل سیاه در فرمولاسیون بیان نشده، اینکه آیا این یک چربی سوز است و یا  افزایش دهنده­ی تستوسترون. به نظر می­رسد بیوپرین جذب مواد مغذی را افزایش داده و به طور کلی دسترسی زیستی هیدروکسی کات تیتانیوم افزایش می­یابد.

کنسانتره ساتسوما ماندارین – این ماده از پرتقال ساتسوما ماندارین تولید شده که حاوی بتا-کریپتوکسانتین، یک آنتی اکسیدان قوی، است و به طور بالقوه زوال شناختی مرتبط با سن و آسیب­های رادیکال آزاد بدن را کاهش می­دهد.

سرچشمه حسی CN4

آیا این ترکیب مسئولیت «احساسات شدید» که توسط ماسل تک تبلیغ شده است بوده؟ کدام حس؟ به چه معنی است؟ هرگز این ذهنیات را نداشته باشید، واقعا چنین احساساتی وجود ندارد. در عوض این ترکیب قدرت چربی سوزی بالا و تجربه مصرف ترکیبات عجیب و غریب را فراهم می­آورد.

عصاره گل حسن یوسف – در مکمل­های مختلف سلامتی مورد استفاده قرار می­گیرد. کولئوس فورسکولی ممکن است منجر به فعال شدن cAMP گردد که خود باعث تشدید متابولیسم چربی­های ذخیره شده می­شود.

برگ های کولئوس فورسکولی توخالی به نظر می­آیند.

زنجبیل سیاه – صحبت از فواید این گیاه بسیار دشوار است، گفته شده که بصورت طبیعی در دشت­ها وجود دارد نه به شکل عصاره. با این حال، زینگرون زنجبیل ممکن است باعث مهار لیپولیز و مسدود شدن مسیر جذب چربی شود.

عصاره چشالو – شواهد زیادی مبنی بر خاصیت چربی سوزی این ماده وجود ندارد، اما این ماده ظرفیت اعصاب مرکزی را افزایش می­دهد. به نظر می­رسد به عنوان یک نوتروپیک مناسب است.

مکس استارز  هیدروکسی کات هاردکور نکست ژن اکسلریتور

عصاره گالانگال – با توجه به شهرت گالانگال برای بهبود بیماری­های حرکتی، این گیاه یک انتخاب عجیب و غریب است. اما ممکن است مانند اثرات زنجبیل بر دستگاه گوارش، به هضم و کاهش اشتها کمک نماید.

کپسول مایع هیدروکسی کات تیتانیوم

تجزیه و تحلیل فرمولاسیون مکمل

در اینجا یک فرمول عمومی برای ساخت هیدروکسی کات وجود دارد:

  • اضافه کردن کافئین.
  • افزودن عصاره دانه های قهوه.
  • پاشیدن دوزهای کمی از گیاهان ناشناخته.

منظور ما از ” ترکیبات ناشناخته” گیاهان دارویی شادابی است که مطالعات زیادی هنوز استفاده آنها در مکمل­های چربی سوز توجیه نشده است. به عنوان مثال، هیچ مطالعه ­ی امیدبخشی در مورد عصاره چشالو در هیدروکسی کات تیتانیوم وجود ندارد و مزایایی برای بهبود عملکرد چربی سوزی نیز به اثبات نرسیده است.

ثابت شده که بخشی از طراحی ترکیبی هیدروکسی کات تیتانیوم  “پیشرفت شدید احساسات” را پوشش می­دهد … اما ما کاملا مطمئن نیستیم که چه چیزی این مفهوم را می­رساند. با قضاوت توسط آگهی ­های تبلیغاتی درمی­یابیم که هیدروکسی کات تیتانیوم احتمالا به معنی “حس عصبی” برای “افزایش تمرکز” است – با این حال، این مورد توسط کافئین موجود در هیدروکسی کات پوشش داده می­شود.

 

آیا این “پیشرفت شدید احساسات” بود که شما در مورد آن صحبت کردید؟

 

این مورد مزیت دیگر طراحی هیدروکسی کات نیست. این در واقع یکی از ویژگی های اولیه و مشترک آنها است.

گفته شده که اگر شما در برابر کافئین­ها مقاوم هستید، مزایای عصاره قهوه سبز را می­خواهید، و همچنین می­خواهید از مزایای مواد ناشناخته بهره­مند شوید … پس این مکمل بهترین گزینه برای شماست!

 

مزایای هیدروکسی کات تیتانیوم

ماسل تک ادعاهای زیر را در مورد مزایای هیدروکسی کات تیتانیوم ارائه کرده:

  • کاهش وزن
  • افزایش تمرکز
  • بالا بردن سطح انرژی
  • تقویت فعالیت ترموژنز

در حالی که در مورد فرمول کلی آن تحقیق نشده است، عصاره کافئین و قهوه سبز در آن موجود است … بنابراین، این حالیت کمی گول زننده است. با این حال، سه فایده مهم باقی می­ماند که هر کدام به کافئین نسبت داده می­شوند. و با توجه به طراحی فرمولاسیون ضعیف کافئین و عصاره قهوه  سبز هیدروکسی کات، این احتمال وجود دارد که این مزایا تقریبا بخاطر وجود کافئین باشد.

 

چه کسی این مکمل را استفاده می­کند؟

دوست داران کافئین. به نظر می رسد اهداف هیدروکسی کات کاهش وزن، رضایت بدنسازان، تناسب اندام خوب باشد که این در تضاد با رژیم­های غذایی استاندارد است. و در حالی که این نوشیدنی جز مکمل­های چربی­سوز نیست، کافئین هیدروکسی کات تیتانیوم مطمئنا برای افرادی مطلوب است که قدرت تحمل کافئین را دارند.

 

عوارض جانبی؟

در اینجا چیز جدیدی وجود دارد … با وجود فهرست اخیر مکمل­ها، هیدروکسی کات تیتانیوم بر اساس بررسی مشتری­ها جنبه­ های مثبتی دارد، اتفاق آرا ادعا می­کنند که این مکمل باعث افزایش انرژی شده و بعد از چندین هفته باعث آب شدن کامل چربی­های شکم می­گردد. البته، اگر این مکمل جدید است، این حالت غیرممکن است. بنابراین، در حالی که بررسی مشتریان به طور کلی مثبت است، ما 100٪ تضمین نمی­کنیم که این فرمول کاملا و 100% قابل اطمینان می­باشد.

بدشانسی بزرگی است اگر کاربران حساس به ترکیبات محرک با محتوای کافئین هیدروکسی کات تیتانیوم ارتباط خوبی نداشته باشند. بنابراین، بهتر است که کافئین موجود را در نظر بگیرید.

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا
error: Content is protected !!