برند های مکمل

بررسی مکمل های غذایی برند نوترکس

نوترکس : معرفی جدید ترین چربی سوز های لیپو 6 و دیگر محصولات

نوترکس برند خوشنام در صنعت مکمل سازی بیشتر با انواع چربی سوز های لیپو 6 سیکس در جامعه پرورش اندام و بازار مکمل های غذایی شهرت دارد.

اما به جرعت می توان گفت خط تولید دیگر شاخه های مکمل نوترکس ، به اندازه چربی سوز های لیپو 6 برای تولید کنندگان برند نوترکس با اهمیت بوده و محصولات بسیار متنوع و با کیفیتی را در دیگر شاخه های مکمل های بدنسازی ، روانه بازار کرده اند.

نوترکس تمام محصولات خود را با گرید دارویی و استاندارد تولید می کند . ترکیبات و دوز های استفاده شده در مکمل به صورت کاملا شفاف بر روی محصولات در اختیار مشترین قرار می گیرد.

 

لیپو سیکس اینتنز

جدید ترین چربی سوز برند نوترکس

درباره­ی Lipo-6 Black INTENSE

لیپو 6 بلک اینتنز یک چربی سوز قدرتمند است که فقط در یک کپسول همه ­ی ویژگی­های خوب را دارا می­باشد. این محصول به عنوان آخرین ابتکار Nutrex نیز مطرح می­شود که چربی سوزی را به سطح بالایی می­رساند.

یک روز دیگر، یک چربی سوز Lipo-6 دیگر. ما در حال حاضر روش­هایی را برای تجزیه و تحلیل فرمول آنها به کار می­گیریم، زیرا مانند یک چربی سوز مبتنی بر کافئین دیگر است، اما آنها از یک ترکیب مشابه بارها استفاده نموده ­اند.

لیپو 6 بلک اینتنز اولترا کنسانتره تقریبا شبیه تولیدات قبلی نوترکس بوده . این مکمل حتما نیاز به چربی سوزی شما را به خوبی پاسخ خواهد داد . همانند نسل های قبلی لیپو 6 .

Lipo-6 Black INTENSE قطعا یک تمرین قدرتمند برای چربی سوزی است.

این شامل ترکیبی از تقویت کننده­های انرژی و چربی سوزها بوده و تضمین کننده­ی چربی سوزی در کل زمان بوده و در موجب عصبانیت وآشفتگی در طول مصرف نمی شود.

نکته ­ی اصلی در اینجا به استفاده از یک فرمول برای چندین بار مربوط می­شود.

به صورت کلی، ما این چربی سوز توصیه می­کنیم، اما فقط وقتی که از هیچ یک از محصولات سری Lipo-6 استفاده نمی­نمایید.

مزایا

  • ترکیبات با کیفیت: ما برند آن را دوست داریم.
  • بدون کافئین: این ترکیب اثرات جانبی را تا حدی کاهش می­دهد.
  • نیاز به 1 کپسول در روز. درست مانند مصرف مولتی ویتامین.
  • ساده. کوتاه، اما شیرین.

 

ویتریکس نوترکس : تقویت کننده جنسی و تستوسترون

تحلیل فرمول

ما این فرمول را دوست داریم.

ویتریکس می­داند که در ابتدا یک تقویت کننده­ی جنسی و سپس یک تقویت کننده­ی تستوسترون است و آن را از کاربران پنهان نمی­

نوترکس - ویتریکس افزایش دهنده تستوسترون و میل جنسی در مردانسازد. بسیاری از تولید کنندگان از گیاهان تقویت کننده­ی جنسی مثل تریبولوس به عنوان یک تقویت کننده­ی تستوسترون یاد می کنند.

ویتریکس خود را یک تقویت کننده­ی جنسی می­نامد.

همچنان با استفاده از “زینک و شنبلیله” این ماده در دسته­ ی تقویت کننده ­های تستوسترون قرار می­گیرد – حتی با وجود آن که ما آن را به عنوان یک تقویت کننده­ی واقعیت تستوسترون در نظر نمی­گیریم.

و مهمترین موضوع برای ما از این سه ترکیب کیفیت بالا، صورت­های قدرتمندتر – تضمین سطح تحمل بالا و نتایج با مکمل ویتریکس است.

با عصاره فلفل سیاه شما فرمولی را در اختیار دارید که سریع و کامل وارد سیستم بدن شما می­شود. ال-آرژینین و یوهمبین هیدروکلراید با افزایش گردش خون به جذب و اثرات این فرمول کمک می­کنند.

ما می­توانیم بگوییم که در اینجا یک سینرژی در ترکیبات فرمول ویتریکس وجود دارد، اینطور نیست؟

آیاویتریکس نوترکس عوارض جانبی دارد؟

خیر. این محصول دارای گیاهان با کیفیت برتر طبق استانداردها و زینک قابل جذب است. اگر ویتریکس مشکلی را در بدن شما ایجاد کند ما شگفت زده خواهیم شد.

تنها دلیل نگرانی: یوهیمبین.

همانطورکه برچسب هشدار نشان می­دهد، اگر با مشکلات قلبی دست و پنجه نرم می­کنید با احتیاط به یوهمیبین نزدیک شوید. چون این ماده تحریک کننده است

حرف آخر در مورد ویتریکس :

علیرغم رواج مصرف مکمل های تستوسترون ، اما این قرص­ها خیلی خوشایند نیستند. احتمالا به دلیل آن که اکثرشان به درستی عمل نکرده و اثرات جانبی زیادی دارند… کمی عجیب به نظر می­رسد، نه؟

ویتریکس دارای یک تقویت کننده­ی قدرت جنسی است که نه تنها به خوبی عمل می­کند، بلکه برای سلامتی مردان نیز مناسب است.

تقویت کننده­های تستوسترون بهتری نیز وجود دارد، اما برای یک تقویت کننده­ ی جنسی ما ویتریکس نوترکس را به طور کلی تایید میکنیم

 

گینر مس اینفیوژن نوترکس

مس اینفیوژن نوترکس یک فرمول پیشرفته­­ ی افزایش وزن است که 50 گرم پروتئین با کیفیت بالا در هر وعده را برای شما با بیش خرید گینر مس اینفیوژن نوترکساز 1120 کالری همراه با 200 گرم کربوهیدرات فراهم می­کند.

فرمول متراکم مغذی آن برای ورزشکارانی که به دنبال افزایش وزن سریع و قدرت بیشتر هستند ایده­آل است. MASS INFUSION با سه پروتئین مختلف ساخته می­شود. مقدار آمینو اسیدهای ضروری آن بالاست و سطح بالایی از BCAA های طبیعی را دارا می­باشد. این محصول به رشد عضلات و توسعه­ ی حجم بیشتر کمک می­کند.

مس اینفیوژن  برای ورزشکاران سخت کوشی طراحی شده است که همیشه به دنبال افزایش سایز هستند. می­توان این محصول را پیش از تمرین، پس از تمرین، یا به عنوان جایگزین وعده­ ی غذایی در طول روز مصرف کرد. برای افزایش کیفیت، شما باید یک فرمول افزایش دهنده­ی وزن موثر را جهت بیشینه سازی وزن خود در اختیار داشته باشید. مس اینفیوژن همان محصول است.

مکس استارز  بررسی مکمل های غذایی دکتر جیم استوپانی

 

 

 

تست بوستز تی آپ نوترکس :تست بوستر تی آپ نوترکس

تی آپ دارای فرمول ساده اما قدرتمند افزایش دهنده تستوسترون طبیعی می باشد. قوی ترین ماده افزایش تستوسترون موجود در بازار ، در مکمل تی آپ با دوز استاندارد قرار داده شده است. این ماده دی آسپارتیک اسید نام دارد. دیگر ترکیبان مهم تی آپ نوترکس ، زینک و فولیک اسید هستند.

مزایای T-Up

در مقایسه با فرمول­های ورزشی که شامل مزایای بیشتری برای بازدهی بودند، اثرات T-Up ساده بوده و ارتباط محدودی با افزایش سطح تستوسترون دارند:

  • 42 درصد افزایش بالقوه در سطح تستوسترون
  • پشتیبانی از عضله و افزایش قدرت
  • کمک به بازیابی عضله

 

 

درباره پست لیفت نوترکس :

پست لیفت نوترکس یک مکمل پس از تمرین واقعی است که نتایج و مزایای بسیار قدرتمندی را در بر دارد.پست لیفت نوترکس بهترین مکمل پس از تمرین

برای افراد مبتدی، پست لیفت نوترکس دارای دو ترکیب است که در تعداد زیادی از مکمل­های پس از تمرین یافت نمی­شود: دکسترین خوشه­ ای با شاخه ­های زیاد (HBCD) و HICA.

اگر شما می­خواهید ذخایر گلیکوژن از دست رفته را پس از تمرین سخت جایگزنی کنید، هرچه

زودتر این کار را انجام دهید. HBCD یک کربوهیدرات سریع است که به بازیابی ذخایر گلیکوژن بدون قند اضافی ناخواسته کمک می­کند.

مورد بعدی در تعداد زیادی از مکمل­های پس از تمرین مشاهده نمی­شود: لوکیک اسید (که با

عنوان آلفا هیدروکسی ایزوکاپروییک اسید یا HICA شناخته می­شود)، یک متابولیت از آمینواسید  آنابولیک لوسین می­باشد.

پست لیفت نوترکس دارای دو گرم لوکیک اسید در هر وعده است، که به افزایش رشد بهینه و

بازیابی عضله کمک کرده و کاتابولیسم پروتئین­های عضله را کاهش می­دهد.

ستاره­ ی اصلی این محصول 25 گرم دکسترین حلقوی با شاخه ­های زیاد (HBCD) در هر وعده است.

وبسایت رسمی تولید کننده نشان می­دهد که HBCD استاندارد طلایی برای افزایش گلیکوژن عضله می­باشد.

این بدان جهت است که پاکسازی HBCD در معده سریعتر از سایر کربوهیدرات­های پس از تمرین موجود در بازار است. به بیان دیگر، سریع تر وارد دستگاه گوارش شما می­شود.

نوترکس اشاره می­کند که جذب سریع تر معادل با جذب بیشتر مواد مغذی است، که منجر به بازیابی و عملکرد بهتر می­شود.

بررسی کامل ترکیبات مکمل پست لیفت

 

لیپو 6 ار ایکس نوترکس

لیپو6 آر ایکس یک مکمل کاملا طبیعی جدید در دسته کاهش وزن می باشد. این چربی سوز به صورت کاملا علمی توسط شرکت نوترکس آمریکا تولید شده است. این مکمل (LIPO6 Rx) شامل هفت ترکیب مختلف در دوزهای کامل (بالینی)است که از حداکثر سوزاندن چربی ها، کنترل اشتها، انرژی و تمرکز پشتیبانی می کند.

آر ایکس به معنای دوز های استاندارد تایید شده ای می باشد که پزشکان هم با این مقدار مصرف اتفاق نظر دارند.

لیپو6 آر ایکس یک کمکی جدید برای کاهش وزن است که شامل تی کریت ، یک ترکیب طبیعی است این مکمل با فرایندهای طبیعی بدن کار می کند تا متابولیسم را افزایش دهد. علاوه بر آن برخلاف سایر مکمل های حالت روانی مثبتی ایجاد می کند. این گونه که با افزایش تولید ترموژن به کاهش وزن کمک می کند، لیپو6 آر ایکس در صورت ترکیب با رژیم غذایی و ورزش تاثیر بیشتری بر روند کاهش وزن می گذارد.

ویژگی های علمی لیپو6 آر ایکس:

بر اساس گزارش مجله بین المللی غذا و دارو در سال 2014 محققان غذا و دارو پس از انجام ازمایشی دریافتند که پس از مصرف زنجبیل میزان ترشح لیپین در بدن افزایش می یابد. لپتین ترکیبی است که باعث ایجاد احساس سیری پس از صرف غذا می شودو تاثیر بسزایی در لاغری بر عهده دارد.

اما ارتباط لیپو6 آر ایکس با زنجبیل. محققان نتیجه گرفتند زنجبیل می‌تواند مانع چاقی ناشی از رژیم‌های غذایی سرشار از چربی شود و می‌توان از زنجبیل به‌عنوان مکملی برای درمان چاقی استفاده کرد.

در ساختار لیپو6 آر ایکس عصاره زنجبیل برای کمک به از بین رفتن کالری های چرب با اکسید ترکیب شده. یکی از ویژگی های منحصر به فرد زنجبیل CO2 این است که با استفاده مداوم از آن موثرتر می شود، زیرا میزان سوختن بافت های چربی قهوه ای با گذر زمان افزایش می یابد.

در تولید لیپو6 آر ایکس از مواد کاملا انعطاف پذیر و مجموعه ای کامل از ترکیبات سوزاننده چربی استفاده شده که به شما کمک می کند فرم مورد نظر خود را بدست آوریید.

ترکیبات سازنده لیپو6 آر ایکس و معرفی خواص آن ها:نوترکس چربی سوز لیپو 6 آر ایکس

سینفرین:

سینفرین یکی از مهمترین مواد تشکیل دهنده لیپو6 آر ایکس است. سینفرین عصاره ی طبیعی نوعی از مرکبات بنام پرتقال تلخ است که چربی سوزی کرده و سرعت متابولیسم بدن را افزایش می دهد که همین امر موجب افزایش انرژی در بدن می شود.

مکس استارز  معرفی محصولات پرفورمیکس

 

کافئین:

کافئین همواره باعث افزایش چربی سوزی، عدم گسترش چربی ها در بدن به هنگام استفاده از مواد غذایی ناسالم و نوشیدنی های نا مناسب مانند نوشابه های گاز دار، افزایش سطح انرژی و هوشیاری و کاهش اشتها می شود. اما در ساختار لیپو6 آر ایکس به دلیل تاثیرات منفی کافئین بر روی سیستم های عصبی بدن، به میزان کمی از کافئین در تولید لیپو6 آر ایکس استفاده شده است. به اینصورت کسانی که در طول روز قهوه مصرف میکنند نیز با استفاده از مکمل لیپو6 آر آیکس دچار مشکل نمی شوند.

 

بایوپرین:

بایوپرین یکی دیگر از عناصر سازنده لیپو6 آر ایکس است. پایوپرین نوعی ماده خوراکی است که از ادویه فلفل سیاه گرفته می شود و عملکرد آن باعث افزایش جذب غذاها و مکلمها در بدن می شود.

 

یوهیمبین:

یوهیمبین (yohimbine) ماده ای است که از آن برای جلوگیری از اختلالات جنسی مردان استفاده می شود اما پژوهشهای اخیر مشخص کرده اند که این ماده خاصیت چربی سوزی نیز دارد. وظیفه اولیه ی این ماده به جریان درآوردن خون کافی در بافتهای بدن است و همین امر باعث افزایش متابولیسم بدن می شود و ارتباط مستقیم با چربی سوزی دارد که در تولید لیپو6 آر ایکس استفاده شده است.

 

گوگولسترون:

گوگولسترون هم در ساختار لیپو6 آر ایکس بکار رفته است. گوگولسترون نوعی چربی سوز است که نقش حامی را برا ی غده تیروئید ایفا می کند و باعث تنظیم ترشح هورمونهای اصلی نظیر تی چهار و تی سه می شود. این عمل ارتباط مستقیمی با افزایش سوخت و ساز بدن به نحو صحیح دارد.

طریقه صحیح مصرف لیپو6 آر ایکس:

درصورتی که شما زمان کافی برای ورزش کردن را ندارید یا شرایط مناسب ورزش کردن برای شما مهیا نیست بهترین نحوه مصرف روزانه لیپو6 آر ایکس یک عدد قبل از خوردن صبحانه یعنی با معده خالی می باشد.

اما اگر شما ورزش میکنید می توانید لیپو6 آر ایکس را علاوه بر صبح یک عدد هم در فاصله 20 دقیقه قبل از شروع تمرین باشگاه یا ورزش به همراه آب مصرف کنید.

نظر متخصص و طراح اصلی تولید کننده لیپو6 آر ایکس:

لیپو6 آر ایکس یک استاندارد جدید در دسته کاهش وزن را تعیین می کند: این یک چربی سوز کاملا آزمایش شده است. لیپو6 آر ایکس با ترکیبی از هفت ترکیب مختلف در دوزهای کامل (بالینی)، از حداکثر سوزاندن چربی، کنترل اشتها، انرژی و تمرکز پشتیبانی می کند. لیپو6 آر ایکس یک کامپوزیت چربی کامل است که نتایج واقعی و بسیاری از مزایای کاهش وزن را ارائه می دهد. نمایه قدرتمند خود را از مواد به طور کامل افشا شده به شما می دهد بیشتر از آنچه شما می خواهید: پاسخ تئوموجنیک بهتر، سرکوب اشتها قابل توجهی همراه با انرژی طولانی تر و افزایش وضوح روانی. ما موفق شدیم با تلاش های فراوان کاهش وزن را به سطح جدیدی برسانید. با توجه به قدرت این فرمول، توصیه می کنیم که از دوز توصیه شده تجاوز نکنید.

مواد تشکیل دهنده لیپو6 آر ایکس کاملا کلینیکی بوده که عبارت اند از: DMAE BITARTRATE (150MG)  تحقیقات نشان داده است که DMAE باعث تحریک و تشدید تشخیص عمومی می شود در حالی که باعث تسکین و رفع ناراحتی های عاطفی می شود.

کافئین (135 میلی گرم) و مالت دی کافئین (100 میلی گرم) کافئین یکی از بهترین مواد مورد نیاز برای افزایش عملکرد است. مکمل کافئین بلافاصله حجم کار و قدرت عضلانی، آرامش روانی و حالت روحی را افزایش می دهد، در کاهش چربی کمک می کند و به شما کمک می کند تا با شدت بیشتری تمرین کنید.

تحقیقات نشان داده است که کافئین سیترات، محرک ایده آل برای افرادی است که به دنبال افزایش انرژی هستند، به طوری که ممکن است به سرعت افزایش یابد زیرا به نظر می رسد که سطح کافئین خون سریع تر از سایر منابع کافئین است. TEACRINE (100MG) تحقیقات نشان داده است که ت ِآکریین انرژی، وضوح ذهنی و تمرکز تمیز را افزایش می دهد، اما بدون جرقه، سقوط خستگی و تحمل در طول زمان. اثرات تقویت انرژی تِ آکریین اثبات شده است که طولانی مدت می شود، یک دوره طولانی پس از مصرف. هنگامی که قبل از ورزش مصرف می شود، تِ آکریین از آزاد سازی اسیدهای چرب آزاد در جریان خون پشتیبانی می کند که بیشتر به استقامت کمک می کند. N ACETYL L TYROSINE (100MG) تحقیقات نشان داده است که این اسید آمینه ضروری برای عملکرد مغز بوده و از افزایش تمرکز ذهنی و هوشیاری، سطوح دوپامین، حالت و انرژی در طی تمرین، حمایت می کند.  با توجه به تمامی این موارد علمی لیپو6 آر ایکس به یکی از قدرتمند ترین مکمل های کاهش وزن تبدیل شده است.

 

 

هشدار:

مصرف لیپو6 آر ایکس برای کسانی که دچار بیماری قلبی هستند و همچنین زنان باردار توصیه نمی شود.

منبع : www.nutrex.com

 

 

 

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا
error: Content is protected !!