برند های مکمل

بررسی مکمل های غذایی برند نوترکس

نوترکس : معرفی جدید ترین چربی سوز های لیپو 6 و دیگر محصولات

نوترکس برند خوشنام در صنعت مکمل سازی بیشتر با انواع چربی سوز های لیپو 6 سیکس در جامعه پرورش اندام و بازار مکمل های غذایی شهرت دارد.

اما به جرعت می توان گفت خط تولید دیگر شاخه های مکمل نوترکس ، به اندازه چربی سوز های لیپو 6 برای تولید کنندگان برند نوترکس با اهمیت بوده و محصولات بسیار متنوع و با کیفیتی را در دیگر شاخه های مکمل های بدنسازی ، روانه بازار کرده اند.

نوترکس تمام محصولات خود را با گرید دارویی و استاندارد تولید می کند . ترکیبات و دوز های استفاده شده در مکمل به صورت کاملا شفاف بر روی محصولات در اختیار مشترین قرار می گیرد.

 

لیپو سیکس اینتنز

جدید ترین چربی سوز برند نوترکس

درباره­ی Lipo-6 Black INTENSE

لیپو 6 بلک اینتنز یک چربی سوز قدرتمند است که فقط در یک کپسول همه ­ی ویژگی­های خوب را دارا می­باشد. این محصول به عنوان آخرین ابتکار Nutrex نیز مطرح می­شود که چربی سوزی را به سطح بالایی می­رساند.

یک روز دیگر، یک چربی سوز Lipo-6 دیگر. ما در حال حاضر روش­هایی را برای تجزیه و تحلیل فرمول آنها به کار می­گیریم، زیرا مانند یک چربی سوز مبتنی بر کافئین دیگر است، اما آنها از یک ترکیب مشابه بارها استفاده نموده ­اند.

لیپو 6 بلک اینتنز اولترا کنسانتره تقریبا شبیه تولیدات قبلی نوترکس بوده . این مکمل حتما نیاز به چربی سوزی شما را به خوبی پاسخ خواهد داد . همانند نسل های قبلی لیپو 6 .

Lipo-6 Black INTENSE قطعا یک تمرین قدرتمند برای چربی سوزی است.

این شامل ترکیبی از تقویت کننده­های انرژی و چربی سوزها بوده و تضمین کننده­ی چربی سوزی در کل زمان بوده و در موجب عصبانیت وآشفتگی در طول مصرف نمی شود.

نکته ­ی اصلی در اینجا به استفاده از یک فرمول برای چندین بار مربوط می­شود.

به صورت کلی، ما این چربی سوز توصیه می­کنیم، اما فقط وقتی که از هیچ یک از محصولات سری Lipo-6 استفاده نمی­نمایید.

مزایا

  • ترکیبات با کیفیت: ما برند آن را دوست داریم.
  • بدون کافئین: این ترکیب اثرات جانبی را تا حدی کاهش می­دهد.
  • نیاز به 1 کپسول در روز. درست مانند مصرف مولتی ویتامین.
  • ساده. کوتاه، اما شیرین.

 

ویتریکس نوترکس : تقویت کننده جنسی و تستوسترون

تحلیل فرمول

ما این فرمول را دوست داریم.

ویتریکس می­داند که در ابتدا یک تقویت کننده­ی جنسی و سپس یک تقویت کننده­ی تستوسترون است و آن را از کاربران پنهان نمی­

نوترکس - ویتریکس افزایش دهنده تستوسترون و میل جنسی در مردانسازد. بسیاری از تولید کنندگان از گیاهان تقویت کننده­ی جنسی مثل تریبولوس به عنوان یک تقویت کننده­ی تستوسترون یاد می کنند.

ویتریکس خود را یک تقویت کننده­ی جنسی می­نامد.

همچنان با استفاده از “زینک و شنبلیله” این ماده در دسته­ ی تقویت کننده ­های تستوسترون قرار می­گیرد – حتی با وجود آن که ما آن را به عنوان یک تقویت کننده­ی واقعیت تستوسترون در نظر نمی­گیریم.

و مهمترین موضوع برای ما از این سه ترکیب کیفیت بالا، صورت­های قدرتمندتر – تضمین سطح تحمل بالا و نتایج با مکمل ویتریکس است.

با عصاره فلفل سیاه شما فرمولی را در اختیار دارید که سریع و کامل وارد سیستم بدن شما می­شود. ال-آرژینین و یوهمبین هیدروکلراید با افزایش گردش خون به جذب و اثرات این فرمول کمک می­کنند.

ما می­توانیم بگوییم که در اینجا یک سینرژی در ترکیبات فرمول ویتریکس وجود دارد، اینطور نیست؟

آیاویتریکس نوترکس عوارض جانبی دارد؟

خیر. این محصول دارای گیاهان با کیفیت برتر طبق استانداردها و زینک قابل جذب است. اگر ویتریکس مشکلی را در بدن شما ایجاد کند ما شگفت زده خواهیم شد.

تنها دلیل نگرانی: یوهیمبین.

همانطورکه برچسب هشدار نشان می­دهد، اگر با مشکلات قلبی دست و پنجه نرم می­کنید با احتیاط به یوهمیبین نزدیک شوید. چون این ماده تحریک کننده است

حرف آخر در مورد ویتریکس :

علیرغم رواج مصرف مکمل های تستوسترون ، اما این قرص­ها خیلی خوشایند نیستند. احتمالا به دلیل آن که اکثرشان به درستی عمل نکرده و اثرات جانبی زیادی دارند… کمی عجیب به نظر می­رسد، نه؟

ویتریکس دارای یک تقویت کننده­ی قدرت جنسی است که نه تنها به خوبی عمل می­کند، بلکه برای سلامتی مردان نیز مناسب است.

تقویت کننده­های تستوسترون بهتری نیز وجود دارد، اما برای یک تقویت کننده­ ی جنسی ما ویتریکس نوترکس را به طور کلی تایید میکنیم

 

گینر مس اینفیوژن نوترکس

مس اینفیوژن نوترکس یک فرمول پیشرفته­­ ی افزایش وزن است که 50 گرم پروتئین با کیفیت بالا در هر وعده را برای شما با بیش خرید گینر مس اینفیوژن نوترکساز 1120 کالری همراه با 200 گرم کربوهیدرات فراهم می­کند.

فرمول متراکم مغذی آن برای ورزشکارانی که به دنبال افزایش وزن سریع و قدرت بیشتر هستند ایده­آل است. MASS INFUSION با سه پروتئین مختلف ساخته می­شود. مقدار آمینو اسیدهای ضروری آن بالاست و سطح بالایی از BCAA های طبیعی را دارا می­باشد. این محصول به رشد عضلات و توسعه­ ی حجم بیشتر کمک می­کند.

مس اینفیوژن  برای ورزشکاران سخت کوشی طراحی شده است که همیشه به دنبال افزایش سایز هستند. می­توان این محصول را پیش از تمرین، پس از تمرین، یا به عنوان جایگزین وعده­ ی غذایی در طول روز مصرف کرد. برای افزایش کیفیت، شما باید یک فرمول افزایش دهنده­ی وزن موثر را جهت بیشینه سازی وزن خود در اختیار داشته باشید. مس اینفیوژن همان محصول است.

 

 

 

تست بوستز تی آپ نوترکس :تست بوستر تی آپ نوترکس

تی آپ دارای فرمول ساده اما قدرتمند افزایش دهنده تستوسترون طبیعی می باشد. قوی ترین ماده افزایش تستوسترون موجود در بازار ، در مکمل تی آپ با دوز استاندارد قرار داده شده است. این ماده دی آسپارتیک اسید نام دارد. دیگر ترکیبان مهم تی آپ نوترکس ، زینک و فولیک اسید هستند.

مزایای T-Up

در مقایسه با فرمول­های ورزشی که شامل مزایای بیشتری برای بازدهی بودند، اثرات T-Up ساده بوده و ارتباط محدودی با افزایش سطح تستوسترون دارند:

  • 42 درصد افزایش بالقوه در سطح تستوسترون
  • پشتیبانی از عضله و افزایش قدرت
  • کمک به بازیابی عضله

 

 

درباره پست لیفت نوترکس :

پست لیفت نوترکس یک مکمل پس از تمرین واقعی است که نتایج و مزایای بسیار قدرتمندی را در بر دارد.پست لیفت نوترکس بهترین مکمل پس از تمرین

برای افراد مبتدی، پست لیفت نوترکس دارای دو ترکیب است که در تعداد زیادی از مکمل­های پس از تمرین یافت نمی­شود: دکسترین خوشه­ ای با شاخه ­های زیاد (HBCD) و HICA.

اگر شما می­خواهید ذخایر گلیکوژن از دست رفته را پس از تمرین سخت جایگزنی کنید، هرچه

زودتر این کار را انجام دهید. HBCD یک کربوهیدرات سریع است که به بازیابی ذخایر گلیکوژن بدون قند اضافی ناخواسته کمک می­کند.

مورد بعدی در تعداد زیادی از مکمل­های پس از تمرین مشاهده نمی­شود: لوکیک اسید (که با

عنوان آلفا هیدروکسی ایزوکاپروییک اسید یا HICA شناخته می­شود)، یک متابولیت از آمینواسید  آنابولیک لوسین می­باشد.

پست لیفت نوترکس دارای دو گرم لوکیک اسید در هر وعده است، که به افزایش رشد بهینه و

بازیابی عضله کمک کرده و کاتابولیسم پروتئین­های عضله را کاهش می­دهد.

ستاره­ ی اصلی این محصول 25 گرم دکسترین حلقوی با شاخه ­های زیاد (HBCD) در هر وعده است.

وبسایت رسمی تولید کننده نشان می­دهد که HBCD استاندارد طلایی برای افزایش گلیکوژن عضله می­باشد.

این بدان جهت است که پاکسازی HBCD در معده سریعتر از سایر کربوهیدرات­های پس از تمرین موجود در بازار است. به بیان دیگر، سریع تر وارد دستگاه گوارش شما می­شود.

نوترکس اشاره می­کند که جذب سریع تر معادل با جذب بیشتر مواد مغذی است، که منجر به بازیابی و عملکرد بهتر می­شود.

بررسی کامل ترکیبات مکمل پست لیفت

 

 

منبع : www.nutrex.com

 

 

 

نمایش بیشتر

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

1 + 7 =

بستن
بستن