مکمل پمپ - پیش از تمرین

اوت لیفت امپد نوترکس بهترین مکمل پیش از تمرین

اوت لیفت امپد نوترکس مکمل پیش از تمرین پر  انرژی و قدرتمند

اگر شما برای زمان طولانی و دشواری یک مکمل پیش از تمرین جامع را جستجو نموده­اید، دیگر نیازی به جستجو نیست: Nutrex OUTLIFT AMPED درست برای شما مناسب است. ما برای شما بالا و پایین بهترین مکمل پیش از تمرین تولید کننده را در این مرور شرح می­دهیم.

درباره ­ی اوت لیفت امپد نوترکس

Nutrex OUTLIFT AMPED طبق وبسایت رسمی یک مکمل پیش از تمرین قدرتمند و پرانرژی است که ترکیبات با دوز بالینی مورد نیاز را دارا بوده و همچنان سطوح بالایی از انرژی تحریک کننده را برای تقویت در جلسات تمرین به آنها می­دهد. فرمول آن شامل موارد زیر است:

 • فرمول جالب توجه: هر ماده­ی ضروری پیش از تمرین شما را دارا است.
 • محتوی سیترولین مالات: هشت گرم در هر وعده برای پمپ عضلانی و خونرسانی.
 • گران قیمت: یک بسته­ی 426 گرمی با هزینه­ی 95/44 دلار.

واقعیت­های مکمل Nutrex OUTLIFT AMPED (انفجار کیهانی، 426 گرم)

اندازه­ی هر وعده: 3/21 گرم (تقریبا 1 پیمانه)

تعداد وعده­ها در هر بسته: 20

ماده­ی مغذی مقدار در هر وعدهدرصد مقدار روزانه 
منیزیم (از منیزیم کریتین کی لات)160 mg40%
سدیم135 mg6%
OUTLIFT® AMPED Pre-Workout Powerhouse 
سیترولین مالات 2:18 g*
Carnosyn® بتا آلانین3.2 g*
بتایین انیدروس2.5 g*
 (منیزیم کریتین کی لات)Creatine MagnaPower®2 g*
تورین2 g*
N-استیل-L-تیروزین750 mg*
کولین بی تارتات500 mg*
کافئین (فعال)350 mg*
Kaff2 سیترات 2/50 درد (با 200 میلی گرم کافئین)
Caffeine Anhydrous (yielding 150 mg caffeine)
تی کرین (as Teacrine®)50 mg*
Bioperine®

(عصاره­ی پایپر نیگروم) (میوه)

5 mg*
Rauwoiscine1.5 mg*

 

سایر ترکیبات: سیلیکا، سدیم، بی کربنات، طعم طبیعی و مصنوعی، ساکرالوز، اسسولفام پتاسیم.

کاربرد توصیه شده: بسته را پیش از استفاده تکان دهید. یک پیمانه را در 8-12 اونس آب سرد ترکیب کرده و 30-45 دقیقه پیش از تمرین بنوشید. کاربرد آن را به یک وعده در روز محدود کنید. هیچگاه از یک پیمانه بیشتر مصرف نکنید. هنگام تمرین با یک فنجان، از آب سرد استفاده کنید. درپوش را با دست روی فنجان قرار دهید. آن را با شدت تکان ندهید، چرا که سبب ایجاد فشار می­شود.

مکمل پیش از تمرین قدرتمند پر انرژی

ما مکمل­های پیش از تمرین خوبی را در B5 دیده­ایم. مکمل­های پیش از تمرین رده بالا دارای ویژگی­های قدرتمند مکمل­های بدنسازی مثل ALTIUS و GNC RAVAGE هستند. هشت گرم سیترولین مالات اولیه در هر پیمانه به شما پمپ عضلانی قدرتمندی می­دهد.

ترکیبات جامع مورد دوم همه­ی مبناهای پیش از تمرین را پوشش می­دهند. تمرینات شما قطعا هیچگاه یکسان نخواهند بود.

این مکمل­های پیش از تمرین یک دلیل ساده را نشان می­دهند: این مواد فرمول­های متوازنی دارند که شما را از نظر ذهنی و فیزیکی تقویت می­کنند. در اغلب مواقع این سبب جلب توجه مشتریان می­شود.

ما مطمئنیم که Nutrex OUTLIFT AMPED توجه شما را جلب نمی­کند. با یک نگاه به ترکیبات این مکمل مطمئنیم که شما با ما موافق خواهید بود.

تولید کننده این محصول را به عنوان یک مکمل پیش از تمرین پرانرژی قدرتمند معرفی می­کند. با OUTLIFT AMPED، ما ترکیبات با دوز بالینی مورد نیاز را ارائه نموده و همچنان سطوح بالایی از انرژی محرک را ارائه می­کند تا در جلسات تمرین انرژی خوبی داشته باشند.

OUTLIFT AMPED به شما در افزایش انرژی برای تمریناتتان کمک می­کند.

Nutrex OUTLIFT AMPED یک فرمول پیشرفته از مکمل اصلی پیش از تمرین است. ادعای دوم، یعنی مکمل پیش از تمرین با دوز بالینی، سبب مهار قدرت آمینواسیدهای با زنجیره­ی شاخه دار (BCAA) و تمرینات پیش از تمرین می­شود تا پیش از جلسه­ی تمرین انرژی بیشتری داشته باشید.

Nutrex OUTLIFT AMPED دارای ترکیبات مکمل بدنسازی است که در طول زمان آزمایش شده­اند. ما احساس می­کنیم که این محصول با انتظارات مطابقت دارد.

ترکیب مکمل پیش از تمرین قدرتمند Nutrex OUTLIFT AMPED، 3/21 گرم

Nutrex OUTLIFT AMPED دارای 12 ترکیب کلیدی است که 3/21 گرم را در هر پیمانه شامل می­شود.

این مواد به صورت سینرژیکی عمل می­کنند تا شما بهترین تجربیات تمرین خود را بیابید. نکته­ی اصلی وجود هشت گرم سیترولین مالات 2:1 در هر وعده است.

سیترولین مالات 2:1 پمپ­های عضلانی طولانی مدت و شدید را فراهم می­کند. پژوهش­ها نشان داده­اند که سیترولین به صورت معناداری سطوح نیتریک اکسدی (N.O.) و آرگینین خون را افزایش می­دهد، که سبب افزایش سنتز پرتئین (رشد عضلات)، سنتز کریتین، و BCAA بیشتر با عضلات در حین تمرین می­شوند.

به علاوه، سیترولین مالات به کاهش درد عضلانی نیز کمک می­کند. مطابق با ژورنال پژوهش آماده سازی و استحکام در مه 2010 (از طریق NCBI.NLM.NIH.gov)، استفاده از CM (سیترولین مالات) برای افزایش عملکرد ورزشی در تمرینات بی هوازی با شدت بالا سودمند است، و زمان استراحت کمی برای از بین بردن درد عضلانی پس از تمرین مورد نیاز خواهد بود.

وجود هشت گرم سیترولین مالات در هر پیمانه از Nutrex OUTLIFT AMPED قطعا قابل توجه است. این یک بتا آمینواسید طبیعی است که به تعدیل سطوح کارنوزین عضله کمک می­کند. در نتیجه، شما ظرفیت کار را افزایش داده و خستگی را از خود دور می­سازید. به طور خلاصه می­توان گفت که بتا آلانین به شما در تمرین طولانی تر و شدیدتر کمک می­کند.

به عنوان شواهد کامل، طبق مجله­ی تغذیه­ی ورزشی و تمرین در آگوست 2013، استفاده از مکمل بتا آلانین (BA) با کیفیت متوسط تا بالا سبب افزایش TWD (کار کلی انجام شده) و خروجی توان خواهد شد. شواهد مرتبط با مکمل کیفیت متوسط تا بالا نشان می­دهند که مکمل BA سبب افزایش TWD و توان خروجی می­شود.

ما همیشه این ترکیبات را دوست داشته­ایم، و نمی­خواهیم اکنون روند را متوقف کنیم. اگر می­خواهید در حین تمرین به انرژی ثانویه برسید، استفاده از بتا آلانین پیش از تمرین به شما کمک خواهد کرد.

سومین ترکیب کلیدی Nutrex OUTLIFT AMPED بتایین انیدروس است، که 5/2 گرم در هر وعده را اشغال می­کند. این به ترکیبی از آمینواسید گلیسین و سه گروه متیل اشاره دارد. بتایین یک پیش ماده برای آمینواسید متیونین است، که به سنتز کریتین کمک می­کند. اگر شما با کریتین آشنا هستید، درمی­یابید که این سبب افزایش جرم عضله و بازدهی ورزشی می­شود.

مجله­ی جامعه­ی بین المللی تغذیه­ی ورزشی (از طریق NCBI.NLM.NIH.gov در 22 آگوست 2013 اعلام نمود که “شش هفته مصرف مکمل بتایین سبب بهبود ساختار بدن، ابعاد عضله، ظرفیت کار، کاهش میزان HCTL (هوموسیستین تیولاکتون)، و بهبود قدرت (نه استحکام) در مردان تحت تعلیم می­شود.”

بتایین همچنین به تقویت عملکرد عضلات، بهبود سلامتی کبد، تقویت خلق و خو، افزایش چربی سوزی، و کنترل سطوح هوموسیستین (یک آمینواسید غیر پروتئینی مخرب برای سلامتی قلب) کمک می­کند. Nutrex OUTLIFT AMPED از بتایین انیدروس بهره می­گیرد (انیدروس به عدم حضور آب اشاره دارد) – شکل خالص بتایین. به این دلیل، برای دریافت همه­ی این مزایا آماده باشید.

جزء بعدی Nutrex OUTLIFT AMPED به نام Creatine MagnaPower (منیزیم کریتین کی لات) است، که معادل با دو گرم در هر پیمانه می­باشد. این به ترکیبی از کریتین و منیزیم معدنی اشاره دارد. متخصصان معتقدند که توانایی منیزیم در بهبود حساسیت انسولین اثربخشی کریتین را افزایش می­دهد.

یک مشکل درباره­ی ترکیب رایج کریتین مونوهیدرات قدرت جذب ضعیف آن است. منیزیم کریتین کی لات دسترس پذیری بهتری نستب به مونوهیدرات دارد. به علاوه، شما به مزایای منیزیم دست می­یابید (افزایش سطوح تستوسترون، سلامتی بهتر قلب، بهبود کیفیت خواب و غیره). این کاملا خوب است.

مطابق با مجله­ی متابولیسم در سپتامبر 2003 (از طریق NCBI.NLM.NIH.gov)، نمونه­های آزمایش تکمیل شده با ترکیبی از منیزیم و کریتین برای دو هفته دارای مقدار ICW (آب درون سلولی) بیشتری نسبت به کریتین عضلانی تر به دلیل اثر اسمزی داشتند، و با افزایش هیدراسیون سلولی، سنتز پروتئین افزایش یافت.

ترکیب کلیدی بعدی تورین است، که تقریبا به مقدار 2 گرم در هر وعده می­باشد. ما همیشه تورین را به دلیل خصوصیات چند منظوره مورد توجه خاصی قرار داده­ایم. بیایید ببینیم این ماده برای شما چه اثراتی دارد:

 • تقویت عملکرد شناختی
 • بهبود کیفیت خواب
 • کاهش زمان بازیابی (به همین دلیل است که تورین را در برخی از مکمل­های پیش از تمرین می­یابید)
 • تقویت سطوح تستوسترون
 • بهبود حساسیت انسولین
 • افزایش چربی سوزی
 • کاهش استرس

برخی از علاقه مندان به تناسب اندام اشاره می­کنند که تورین یک تقویت کننده­ی انرژی موثر یا ترکیب مکمل پیش از تمرین مناسب نیست، چرا که به عنوان یک انتقال دهنده­ی مهاری عمل می­کند.

از طرف دیگر، برخی متخصصان اصرار دارند که توانایی تورین در بهبود عملکرد قلبی عروقی و افزایش بازدهی ورزشی آن را به مکمل خوبی برای پیش از تمرین تبدیل می­کند.

نظر ما: علاوه بر مزایای تورین در ارتباط با عملکرد ورزشی، خواب و سلامتی قلب، این ماده بر سلامتی بلند مدت شما نیز اثر می­گذارد. به همین سادگی. از این رو ما خوشحالیم که این ماده در Nutrex OUTLIFT AMPED به کار رفته است.

یک جزء دیگر n-استیل-ال-تیروزین است، که 750 میلی گرم در هر وعده را اشغال می­کند. این یک شکل زیست دسترس پذیر از ال-تیروزین، یک پیش ماده­ی آمینواسید برای آدرنالین، دوپامین و نورپین افرین است. مورد دوم یک انتقال دهنده­ی عصبی است که به تحرک مغز و بدن برای تقویت سطوح انرژی کمک می­کند. شما می­توانید مشاهده نمایید که ال-تیروزین یک نوتروپیک موثر است.

این اولین باری نیست که n-استیل ال-تیروزین را در محصول Nutrex Research مشاهده می­کنید (این ماده در Nutrex OUTRAGE و Nutrex OUTLIFT CONCENTRATE به کار رفته است. ما درمی­یابیم که تولید کننده می­خواهد مصرف کننده را از نظر فیزیکی و ذهنی تقویت نماید. ما این رویکرد را دوست داریم. یک مکمل پیش از تمرین مناسب به شما سریع ترین بازگشت سرمایه را خواهد داد.

Nutrex OUTLIFT AMPED همچنین حاوی 500 میلی گرم کولین بی تارترات در هر پیمانه است. مطالعات نشان می­دهند که کولین بی تارترات یک ماده­ی مغذی ضروری است که سطوح استیل کولین، انرژی ذهنی و پردازش شناختی را افزایش می­دهد، در حالی که قدرت ورزشی و بازدهی نیز تقویت می­شود. طبق وبسایت رسمی،استیل کولین نیروی انقباض عضلانی سالمی را فراهم می­کند که در حین تمرین شدید مناسب است.

مطابق با یک مطالعه در سال 2008 از ژورنال بین المللی تغذیه­ی ورزشی (از طریق HumanKinetics.com)، کاهش تولید استیل کولین می­تواند اثر برجسته­ای بر بازدهی عضله داشته باشد، چرا که توانایی نورون حرکتی آلفا در برقراری ارتباط با سطح حرکتی در کوپلینگ انقباض – تحریک عضله را مهار می­کند.

همان مطالعه نشان داد که کولین به تعدیل هوموسیستین کمک می­کند. این بدان معناست که کولین نه تنها به افزایش بازدهی عضله کمک می­کند، بلکه سبب تقویت عملکرد قلبی عروقی نیز خواهد شد. کولین بی تارترات یک ترکیب رایج دیگر در مکمل­های پیش از تمرین Nutrex Research است. تعجب نکنید: این ماده مورد مذاکرات زیادی قرار دارد.

مورد بعدی اجزای کافئین Nutrex OUTLIFT AMPED است: Kaff2 سیترات 2/50 درصد (با مقدار 200 میلی گرم کافئین) و کافئین انیدروس (با 150 میلی گرم کافئین). درست مانند تورین، کافئین نیز دارای مزایای زیر است:

 • تقویت سطوح انرژی
 • افزایش چربی سوزی
 • تنظیم سطوح قند خون
 • دور نگه داشتن رادیکال­های آزاد
 • تقویت عملکرد شناختی
 • بهبود سلامتی کبد
 • افزایش طول عمر

این ارزش تکرار را دارد: کافئین یک شمشیر دو لبه است. مقادیر بیش از حد آن می­توانند موجب اثر عصبی، تغییر خلق و خو، بی قراری و بی خوابی در برخی افراد شوند. مقدار کلی 350 میلی گرم کافئین در هر پیمانه از این مکمل نیز تقریبا معادل با سه فنجان قهوه­ی تخمیر شده است. اگر درباره­ی کافئین در تردید هستید، بهتر است از Nutrex OUTLIFT AMPED استفاده کنید.

ما کمی درباره­ی محتوی کافئین سیترات این مکمل پیش از تمرین در تردید هستیم. تولید کننده ادعا می­کند که این ماده سبب افزایش سطوح قند خون به صورت سریع تر از سایر منابع کافئین می­شود. اما به خاطر داشته باشید که متخصصان عمدتا از کافئین سیترات برای درمان نوزادان با مشکل تنگی نفس استفاده می­نمایند.

بر این اساس، نمی­توان کافئین سیرات را در یک مکمل پیش از تمرین به کار برد. کافئین انیدروس قدیمی (خالص، شکل پودری کافئین) برای این منظور کافی است. با این حال، همیشه در مصرف مکمل پیش از تمرین کافئین احتیاط کنید.

Nutrex OUTLIFT AMPED حاوی 50 میلی گرم تی کرین (به صورت TeaCrine) در هر وعده است. این یک ترکیب طبیعی از چای چینی است که به تقویت سطوح دوپامین برای افزایش انرژی، بازدهی فیزیکی و هوشیاری کمک می­کند. متخصصان معتقدند که ترکیبی از تی کرین و کافئین سبب تحریک شما خواهند شد (بدون توجه به اثرات جانبی کافئین). به علاوه، مصرف تی کرین شما را در طول شب آشفته نخواهد کرد.

وقتی متخصصان مکمل TheaTrim را در نوامبر 2015 بررسی کردند (که حاوی تی کرین است)، در ژورنال “مواد مغذی” (از طریق NCBI.NLM.NIH.gov) به این نتیجه رسیدند که “TheaTrim به طور مطلوب بر احساسات مختلف مرتبط با انرژی و خلق و خو در مقایسه با کافئین و دارونما اثر نمی­گذارد”.

مطالعات مرتبط با تی کرین به اندازه­ی کافئین گران قیمت نیستند. با این حال، به نظر می­رسد که مورد اول در بین علاقه مندان به بدنسازی توجه زیادی را به خود جلب می­کنند. این یک مورد مهم در Nutrex OUTLIFT AMPED است.

ترکیب کلیدی بعدی BioPerine (عصاره­ی پیپر نیگروم) (میوه) است، که معادل با پنج میلی گرم در هر وعده می­باشد. پژوهش­ها نشان داده­اند که BioPerine سبب تقویت ترکیب غذایی و جذب مواد مغذی در بدن می­شود که اثربخشی ترکیبات کلیدی در OUTLIFT AMPED بهبود می­شود.

ما با این موافقیم. عصاره­ی میوه­ی فلفل سیاه یک ترکیب مکمل بدنسازی رایج است که بهب بهبود دسترس پذیری مواد مغذی برای نتایج کلی بهتر کمک می­کند. ما خوشحالیم که این ماده در Nutrex OUTLIFT AMPED به کار رفته است.

آخرین ترکیب کلیدی راوولسین است، که 5/1 میلی گرم در هر وعده را اشغال می­کند. راوولسین یک آنتاگونیست گیرنده­ی آلفا است که می­تواند کار گیرنده­ها برای توقف تجزیه­ی چربی مسدود نماید. مصرف این ماده پیش از تمرین به بدن شما در تجزیه­ی چربی کمک می­کند، که به طور نرمال متوقف می­شود، و به نوبه­ی خود انرژی بیشتر، استقامت و نیروی بدنی تقویت می­کند.

یک نکته: اکثر مطالعات مرتبط با راوولسین از نمونه­های حیوانی استفاده کرده­اند. این بدان معناست که مزایای آن بر عملکرد ورزشی انسان بی نتیجه باقی می­مانند. متخصصان باید مطالعات بیشتری را روی این ترکیب انجام دهند. اگر می­خواهی چربی سوزی کنید، از ال-کارنیتین استفاده نمایید (که در مکمل­هایی همچون MRM CoQ-10 With L-Carnitineو EVLUTION NUTRITION LEAN BCAA یافت می­شود).

نکته: Nutrex OUTLIFT AMPED بهترین مکمل پیش از تمرین تولید شده توسط شرکت است. فرمول هوشمند آن نظر ما را جلب می­کند. ما مطمئنیم که این ترکیب پرانرژی قدرتمند برای شما مفید خواهد بود.

بیایید ترکیبات فرمول را بررسی کنیم:

 • منیزیم (از منیزیم کریتین کی لات)، 160 میلی گرم: این یک ترکیب جامع است که به تنظیم سطوح فشار خون، بهبود عملکرد قلبی عروقی و کیفیت خواب، افزایش سطوح تستوسترون، تنظیم عملکرد عصب و عضله، تقویت استخوان­ها، و بهبود آسایش عضله کمک می­کند. Nutrex OUTLIFT AMPED حاوی 40 درصد مقدار روزانه منیزیم است (مقدار روزانه­ی مینیمم 15 درصد بالا در نظر گرفته می­شود).
 • سدیم، 135 میلی گرم: این مکمل پیش از تمرین دارای محتوی سدیم شش درصد مقدار روزانه است. مقدار آن کم در نظر گرفته می­شود، و برای کسانی که جذب سدیم خود را کنترل می­کنند امن در نظر گرفته می­شود.
 • سیترولین مالات 2:1، 8 گرم: بدون شک، این مهمترین ویژگی Nutrex OUTLIFT AMPED می­باشد. مکمل­های پیش از تمرین با این میزان سیترولین مالات در جو متفاوتی قرار دارند. این میزان قطعا پمپ عضلانی را افزایش داده، جذب مواد مغذی را بهبود می­بخشد، و سبب ارتقای سطوح فشار خون سالم می­شود.
 • CarnoSyn بتا آلانین، 2/3 گرم: یک بتا آمینواسید طبیعی که به تنظیم سطوح کارنوزین عضله برای افزایش ظرفیت کار و مقاومت به خستگی کمک می­کند. به طور خلاصه، بتا آلانین به تمرین بیشتر و طولانی تر کمک می­کند.
 • بتایین انیدروس، 5/2 گرم: بتایین یک پیش ماده برای آمینواسید متیونین است، که به سنتز سطوح کریتین در بدن برای افزایش جرم عضله و بازدهی ورزشی کمک می­کند. بتایین بهبود سلامتی قلب و کبد، تنظیم عملکرد مفصل، و تقویت چربی سوزی را نتیجه می­دهد.
 • Creatine MagnaPower (منیزیم کریتین کی لات)، 2 گرم: این شامل ترکیبی از ماده­ی معدنی منیزیم و ترکیب عضله سازی کریتین است. متخصصان معتقدند که این شکل از کریتین به افزایش سنتز پروتئین کمک می­کند. همچنین انحلال پذیری آن بهتر از کریتین مونوهیرات می­باشد.
 • تورین، 2 گرم: یک آمینواسید جامع که به تقویت عملکرد شناختی، کنترل سطوح استرس، بهبود کیفیت خواب، افزایش چربی سوزی، کاهش زمان بازیابی، و تقویت سطوح تستوسترون کمک می­کند.
 • N-استیل ال-تیروزین، 750 میلی گرم: یک شکل زیست دسترس پذیر از ال-تیروزین که به عنوان پیش ماده­ای برای انتقال دهنده­های عصبی آدرنالین، دوپامین و نورپین افرین به کار می­رود. N-استیل تیروزین ذهن و بدن را برای تمرینات کارآمدتر شلیک می­کند.
 • کولین بی تارترات، 500 میلی گرم: یک نوتروپیک رایج که به افزایش سطوح استیل کولین و نهایتا بازدهی عضلانی کمک می­کند. مطالعات نمایانگر کولین بی تارترات هستند که به تقویت سلامتی قلب کمک می­کند.
 • کافئین (فعال)، 350 میلی گرم (Kaff2 سیترات 2/50 درصد (با 200 میلی گرم کافئین) و کافئین انیدروس (با 150 میلی گرم کافئین): کافئین به افزایش سطوح انرژی، تقویت چربی سوزی، تقویت عملکرد شناختی، بهبود عملکرد کبد، دور نگه داشتن رادیکال­های آزاد، و تنظیم سطوح قند خون کمک می­کند. اما مقدار بیش از حد آن اثر عصبانیت، تغییر خلق و خو، آشفتگی و بی خوابی را در برخی افراد تولید خواهد کرد.
 • تی کرین (به صورت TeaCrine)، 50 میلی گرم: یک ترکیب طبیعی از چای چینی که دارای مزایای تحریک مشابه با کافئین بدون اثرات جانبی می­باشد. اما مطالعات معاصر درباره­ی تی کرین به اندازه­ی کافئین گسترده نیستند.
 • Bioperine (عصاره­ی پایپر نیگروم) (میوه)، 5 میلی گرم: عصاره­ی میوه­ی فلفل قرمز که به بهود زیست دسترس پذیری مواد مغذی برای نتایج کلی بهتر کمک می­کند.
 • راوولسین، 5/1 میلی گرم: تولید کننده ادعا می­کند که این ترکیب سبب تجزیه­ی چربی خواهد شد، فراتر از نقطه­ای که به طور نرمال متوقف می­شود، که افزایش سطوح نرمال و بی خوابی را طبق وبسایت رسمی موجب می­گردد. راوولسین یک مکمل پیش از تمرین اثبات نشده است و اکثر مطالعاتی که از آن استفاده می­کنند شامل نمونه­های حیوانی می­باشند.

تحلیل فرمول

تولید کننده Nutrex OUTLIFT AMPED را به عنوان مکمل پرانرژی قدرتمند پیش از تمرین معرفی می­کند. خب باید بگوییم که: این مکمل پیش از تمرین در واقع قدرتمند است. ما این مکمل پیش از تمرین را در واقع قدرتمند می­دانیم. ما آن را به عنوان بهترن نوع مکمل از Nutrex Research می­شناسیم.

شما با هشت گرم سیترولین مالات در هر پیمانه شروع می­کنیم، این محصول مقدار کمی از هر ماده­ای دارد. به عنوان یک مصرف کننده، شما می­دانید که این مانند مکمل­های دیگر انرژی شما را افزایش نمی­دهد. تعداد زیادی از مکمل­های پیش از تمرین دارای این میزان سیترولین مالات نیستند. اگر می­خواهید از سایر پمپ­های عضلانی استفاده کنید، این محصول همه­ی مزایا را برای شما فراهم خواهد کرد.

شما نمی­توانید در مورد سایر ترکیبات Nutrex OUTLIFT AMPED اشتباه کنید: 2/3 گرم کاروسین بتا آلانین، 5/2 گرم بتایین انیدروس، دو گرم Creatine MagnaPower، 750 میلی گرم n-استیل ال-تیروزین، و 500 میلی گرم کولین بی تارترات در هر وعده می­باشد.

در بین مزایای ترکیبی می­توان به ظرفیت کار بیشتر، استحکام، جرم عضله، عملکرد ورزشی، سطوح تستوسترون، و مقاومت در برابر خستگی، سلامتی بهتر قلب، چربی سوزی بهتر، و زمان بازیابی کوتاهتر اشاره نمود. نمی­تواند بهتر از این باشد.

نکته­ی خوب درباره­ی Nutrex OUTLIFT AMPED همه جانبه بودن آن است – اجزای نوتروپیک آن (n-استیل ال-تیروزین و کولین بی تارترات) مزیت آن نسبت به رقبا را نشان می­دهند. به علاوه، شما را از نظر ذهنی تقویت می­کنند. ما همیشه معتقدیم که بهترین مکمل­های پیش از تمرین ذهن و بدن شما را آماده می­کنند. این به یک دسته­ی برگزیده اشاره دارد.

کافئین را فراموش نکنید. علیرغم در نظر گرفتن آن به عنوان یک شمشیر دو لبه، اما مزایای جالب توجهی دارد –افزایش سطوح انرژی، چربی سوزی، و حفاظت در برابر رادیکال­های آزاد، تقویت عملکرد شناختی، و سلامتی بهتر کبد. به خاطر داشته باشید که محتوی کافئین Nutrex OUTLIFT AMPED (350 میلی گرم در هر پیمانه) معادل با سه فنجان آخر قهوه­ی تخمیر شده است. لطفا احتیاط کنید.

اجزای تی کرین و BioPerine به عنوان یک سیاست بیمه­ی عالی عمل می­کنند. تنها ترکیبی که ما درباره­ی آن نگران هستیم راوولسین است، که متخصصان به صورت گسترده آن را مطالعه ننموده­اند، مثل کافئین.

به طور کلی، فرمول جذاب Nutrex OUTLIFT AMPED امتیاز بالایی برای ما دارد. این با سایر مکمل­های Nutrex مثل Nutrex OUTRAGE و Nutrex OUTLIFT CONCENTRATE مرتبط است، که چند ترکیب مورد سوال دارند. تولید کننده در طول زمان این موضوع را نشان داده است.

به علاوه، شرکت روند خوبی را بر حسب شفافسازی انجام می­دهد – همه­ی مقادیر ترکیبات را نشان می­دهد. شما هیچ ترکیب مبهمی را در Nutrex OUTLIFT AMPED نمی­یابید. ما آن را دوست داریم.

این مکمل پیش از تمرین اعتبار زیادی در بین مصرف کنندگان ندارد – به نظر آنها این محصول موثر واقع شده و طعمی عالی دارد. ما قطعا با آنها موافقیم.

در حالی که Nutrex OUTLIFT AMPED یک مکمل پیش از تمرین عالی است، اما بی نقص نیست. این ماده حاوی ساکرالوز است، که یک شیرین کننده­ی مصنوعی است که به عقیده­ی متخصصان با چاقی مرتبط می­باشد. استویا، به عنوان یک شیرین کننده­ی طبیعی به تنظیم سطوح قند خون و فشار خون کمک می­کند، که جایگزین­های بهتری هستند.

در نهایت، این مکمل پیش از تمرین ارزان نیست. یک بسته­ی 426 گرمی به هزینه­ی 95/44 دلار می­باشد. به دلیل کیفیت بالای ترکیبات، ما اصلا متعجب نیستیم. به جنبه­ی مثبت آن نگاه کنید: ارزش هر پنی هزینه شده را دارد.

ما ادعای خود اثبات می­کنیم: Nutrex OUTLIFT AMPED بهترین مکمل پیش از تمرین شرکت است. در واقع، این یکی از بهترین مکمل­های پیش از تمرین موجود می­باشد. اگر یک محصول وجود داشته باشد که لایق بهترین رتبه بندی مکمل پیش از تمرین است، باید به این محصول اشاره نمود. آن را بخرید و مزایای آن را دریابید.

مزایای Nutrex OUTLIFT AMPED

Nutrex OUTLIFT AMPED دارای مزایای زیر طبق وبسایت رسمی است:

 • ترکیبات قدرتمند با دوز بالینی
 • مبتنی بر پژوهش
 • تمرین انرژی، قدرت و استحکام برای تمرین
 • افزایش پمپ عضلانی و مقاومت در برابر خستگی

ما با همه­ی این ادعاها موافقیم. Nutrex OUTLIFT AMPED یکی از بهترین مکمل­های پیش از تمرین موجود در بازار است. امروز مکمل خود را بخرید.

چه کسانی آن را مصرف می­کنند؟

تولید کننده Nutrex OUTLIFT AMPED را برای افراد سالم و فعالی در نظر گرفته است که می­خواهند پمپ عضلانی، استقامت، مقاومت، جرم عضله و چربی سوزی را افزایش دهند، کیفیت تمرین را بهبود بخشند، و به اهداف تناسب اندام روزانه دست یابند.

آیا اثر جانبی دارد؟

Nutrex OUTLIFT AMPED حاوی مقدار کلی 350 میلی گرم کافئین است، که اثر عصبی، آشفتگی، بی قراری و بی خوابی را در برخی افراد ایجاد می­کنند.

این مکمل پیش از تمرین حاوی بتا آلانین است، که حس سوزش را در پوست، کمی پس از مصرف ایجاد می­کند.

در نهایت، متخصصان محتوی ساکرالوز این محصول را با چاقی و سایر اثرات جانبی مرتبط نموده­اند.

اگر درباره­ی هر یک از این ترکیبات در تردید هستید، لطفا پیش از خرید Nutrex OUTLIFT AMPED با پزشک خود مشورت نمایید.

تولید کننده همچنین هشدار زیر را ارائه می­کند:

خلاصه­ی مرور Nutrex OUTLIFT AMPED

مزایا

 • فرمول جالب توجه: حاوی هر ترکیب ضروری پیش از تمرین.
 • چند منظوره: تقویت ذهن و بدن.
 • محتوی سیترولین مالات خوب: هشت گرم در هر پیمانه برای پمپ عضلانی و خونرسانی.
 • اجزای پیش از تمرین آزمایش شده با زمان: بتایین انیدروس، بتا آلانین، Creatine MagnaPower، n-استیل-ال-تیروزین، و کولین بی تارترات.
 • شفافسازی عالی: مشتریان اثرات و طعم آن را دوست دارند. ما هم موافقیم.
 • گزینه­های طعم: با طعم­های انفجار کیهانی، آبنبات میوه­ای، ئ هلو آناناس.

معایب

 • حاوی ساکرالوز است: شیرین کننده­ی مصنوعی که با چاقی مرتبط است.
 • محتوی کافئین: معادل با تقریبا سه فنجان قهوه­ی تخمیر شده. با احتیاط مصرف نمایید.
 • گران قیمت: یک بسته­ی 426 گرمی با هزینه­ی 95/44 دلار. ارزش قیمت صرف شده را دارد.

اطلاعات قیمت گذاری و محل خرید

 • یک بسته­ی 426 گرمی (مصرف 20 روز): 95/44 دلار
 • قابل دسترسی به صورت آنلاین و در فروشگاه­ها

سخن آخر درباره­ی Nutrex OUTLIFT AMPED

مکمل پیش از تمرین پرانرژی قدرتمند فراتر از همه­ی انتظارات ماست. این نه تنها بهترین مکمل پیش از تمرین است، بلکه یکی از بهترین موارد در این دسته­ی مکمل بدنسازی می­باشد. فرمول جالب توجه آن به عنوان شواهد قدرتمند به کار می­رود.

علیرغم مشکلات (محتوی ساکرالوز و کافئین، قیمت بالا)، به نظر ما Nutrex OUTLIFT AMPED ما را به سطح بعدی می­رساند. ما به شما توصیه می­کنیم که آن را خریداری کرده و به بخشی از برنامه­ی مکمل خود تبدیل نمایید.

 

 

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا
error: Content is protected !!