آمینو اسید

پلاتینیوم آمینو انرژی ماسل تک

پلاتینیوم آمینو انرژی ماسل تک

 

مکمل ماسل تک پلاتینیوم آمینو+انرژی. یک فرمول اسیدآمینه ی پیشرفته ترکیب شده با انرژی

اگر شما به دنبال یک مکمل BCAA می گردید که انرژی بیشتری به شما بدهد ما مکمل آمینو انرژی ماسل تک را به شما معرفی می کنیم. در این مرور به شما نشان داده می شود که چگونه اسیدهای آمینه ضروری، الکترولیت‌ها و محتوای افزایش دهنده ی انرژی به شما برای رسیدن به تناسب اندام کمک می کنند.

درباره مکمل ماسل تک پلاتینیوم آمینو+انرژی

آمینو انرژی ماسل تک یک مکملی است که در اولین دوز باعث افزایش انرژی، تمرکز و استقامت می شود. نکاتی در مورد فرمول این مکمل:

–       5 گرم BCAA در هر بار مصرف. باعث افزایش سنتز پروتئین عضله، استقامت و عملکرد ورزشی می شود.

–       3 گرم ال لوسین در هر بار مصرف. رایج ترین اسیدآمینه آنابولیکی که باعث شروع فرایند سنتز پروتئین عضله می شود.

–       پروفایل اسیدهای آمینه ضروری. دارای 8 اسید آمینه ضروری از کل 9 اسیدآمینه ضروری موجود می باشد.

MuscleTech Platinum Amino + Energy Supplement Facts (Watermelon, 300 grams)

Serving Size: 1 Scoop (10 g)
Servings Per Container: Approx. 30
Nutrient Amount Per Serving% Daily Value 
Calories30
Total Carbohydrate0 g0%*
Sugars0 g
Sodium100 mg4%
Potassium (as Dipotassium phosphate)18 mg1%
3:1:1 BCAA Matrix 5 g 
L-leucine3 g
L-isoleucine1 g
L-valine1 g
Cell-Volumizing and Recovery Complex 2.2 g 
Taurine1 g
L-glutamine500 mg 
L-lysine200 mg
L-arginine125 mg
L-citrulline125 mg
L-tyrosine75 mg
L-phenylalanine50 mg
L-threonine50 mg
L-methionine50 mg
L-histidine25 mg
Electrolyte + Blend 300 mg 
Sodium chloride160 mg
Coconut water (as Cocos nucifera)(fruit)50 mg
Watermelon juice (as Citrullus lanatus)(fruit)50 mg
Dipotassium phosphate40 mg
Energy Enhancer +125 mg 
Caffeine (from anhydrous and Green tea extract)100 mg
Green tea extract (as Camellia sinensis)(leaf)25 mg
Standardized for 25% EGCG and 12% caffeine
Other Ingredients: Natural & Artificial Flavors, Citric Acid, Malic Acid, Sucralose, Salt, Silicon Dioxide, Acesulfame-Potassium, Sunflower Lecithin, FD&C Yellow No. 6, FD&C Yellow No. 5,
Directions: Mix 1 scoop with 8 oz. of water and consume pre- and intra-workout. Read the entire label before use and follow directions provided.

If you want to add to your overall BCAA intake without the additional calories, you can also add 1 scoop to a jug of water and drink it over time.

قبلا گفته ایم الان نیز می گوئیم : اسیدهای آمینه شاخه دار یکی از متنوع ترین مکمل‌ها در صنعت مکمل‌های بدنسازی می باشند. مزایای آن بدین شرح می باشند:

–       افزایش سنتز پروتئین عضله

–       تقویت چربی سوزی

–       حمایت از تعادل هورمونی در طول تمرینات شدید

–       افزایش دادن قدرت

–       افزایش عملکرد ورزشی و از بین بردن خستگی

–       به تاخیر انداختن DOMS

–       بهبود حساسیت انسولین

شما به سادگی می توانید ببینید که آن‌ها  می توانند دامنه وسیعی از مزایای سلامتی را پوشش دهند.

BCAAs اسیدهای آمینه ضروری می باشند. این بدان معناست که بدن نمی توانند آن‌ها  را سنتز نماید. پس باید آن‌ها  را از طریق موادغذایی یا مکمل وارد بدن کرد. زمانی که شما یک محصول BCAA همچون بالابرنده BCAA خالص یا بلاک مارکت ریکاوری آمینو را انتخاب می کنید این اتفاق بزرگ رخ می دهد. این به شما کمک می کند که چه در داخل باشگاه و چه در بیرون از باشگاه در حالت آنابولیکی باقی بمانید. ما امیدواریم که مکمل ماسل تک پلاتینیوم آمینو+انرژی فراتر از انتظارات شما عمل کند. در این مکمل اسیدهای آمینه به طور پیشرفته ای با انرژی ترکیب می شوند که این در اولین دوز مصرفی باعث افزایش انرژی، تمرکز و استقامت می شود. تجارت قبل و بعد از تمرین خود را با مکمل ماسل تک پلاتینیوم آمینو+انرژی تقویت کنید. اگر شما به دنبال یک محصول BCAA هستید که فوائد زیادی داشته باشد به نظر ما ماسل تک پلاتینیوم آمینو+انرژی بهترین گزینه می باشد. از نظر ما مکملی می تواند کارایی داشته باشد که بتواند سطوح انرژی را برای تمرین و سبک زندگی ارتقا ببخشد. امیدواریم که این مکمل اینگونه باشد.

ماتریکس BCAA 3:1:1، 5 گرم

آمینو انرژی ماسل تک دارای 5 گرم BCAA در هر 10 گرم قاشق می باشد. از این نظر این مکمل بهترین نمی باشد به طوری که مکمل بلک مارکت ریکاوری آمینو دارای 7 گرم BCAA در هر بار مصرف می باشد.

آمینو انرژی ماسل تک از نسبت 3 به 1 به 1 استفاده می کند. بسیاری از مکمل‌ها از نسبت 2 به 1 به 1 استفاده می کنند و مدعی هستند که این میزان برای به حداکثر رساندن انرژی و کاهش خستگی مفید می باشد. کارشناسان معتقدند که که نسبت‌های بالاتر می توانند اثرات متضادی داشته باشند.

بسیار خوب نسبت 3 به 1 به 1 از نسبت 2 به 1 به 1 رایج تر نیست اما ما مطمئنیم که این نسبت فوائد زیادی را باعث می شود. البته تاکید بر روی لوسین می باشد. لوسین به عنوان آنابولیکی ترین اسیدآمینه به شروع فرایند سنتز پروتئین عضله، حفظ توده عضلانی، و افزایش چربی سوزی کمک می نماید.

طبق یک مقاله منتشر شده در مجله American Journal of Clinical Nutrition در سال 2011، افزایش غلظت لوسین در اسیدهای آمینه ی مصرف شده در طول حالت پایداری تمرین باعث سنتز بیشتر پروتئین عضله (MPS) در طول ریکاوری می شود. با این وجود ما نمی توانیم توانایی‌های ساخت عضلات توسط لوسین را کمرنگ کنیم.

این آمینو اسید یک ضرورتی در مکمل شما می باشد. ما معتقدیم که آمینو انرژی ماسل تک با 3 گرم ال لوسین می تواند این ترفند را اجرایی کند. براساس یک تحقیق منتشر شده در مجله American Journal of Clinical Nutrition در سال 2011، مصرف مکمل‌های سرشار از لوسین در طول وضعیت پایه تمرینات متوسط باعث افزایش سنت پروتئین عضله در بعد از ورزش می شود.

آمینو انرژی ماسل تک دارای 1 گرم ال ایزولوسین و 1 گرم ال والین می باشد. ایزولوسین به افزایش استقامت، ترمیم بافت عضله، تنظیم سطوح قند خون، تولید هموگلوبین، تشکیل لخته خون و حفظ تعادل مثبت نیتروژن کمک می نماید.

ال والین نیز به افزایش استقامت و ترمیم بافت عضله کمک می نماید. آن همچنین به تنظیم سیستم ایمنی، سرکوب اشتها، حفظ تعادل مثبت نیتروژن و افزایش توده عضلانی کمک می نماید. نکته کلیدی: ماتریکس 3 به 1 به 1 مکمل ماسل تک پلاتینیوم آمینو+انرژی باید به شما در دستیابی به اهداف تندرستی کمک نماید.

کمپلکس حجم دهنده ی سلولی و ریکاوری، 2.2 گرم

آمینو انرژی ماسل تک حدود 2.2 گرم کمپلکس حجم دهنده ی سلولی و ریکاوری دارد. در این کمپلکس شما اسیدآمینه هایی همچون تائورین، گلوتامین و سیترولین را مشاهده می کنید. این ترکیبات 8 اسیدآمینه از 9 اسیدآمینه ضروری موجود می باشند. صحبت در مورد آن‌ها  زیاد می باشد.

تائورین یکی از این اسیدآمینه‌ها می باشد. از جمله خواص آن می توان این موارد را نام برد:

–       حذف فشار اکسایشیخرید پلاتینیوم آمینو انرژی ماسل تک

–       افزایش چربی سوزی

–       بهبود حساسیت به انسولین

–       بهبود سطوح تستوسترون

–       افزایش استقامت و کاهش زمان ریکاوری

–       بهبود عملکرد قلبی عروقی

–       بهبود کیفیت خواب

–       بهبود عملکرد شناختی

 

در یک تحقیق منتشر شده در مجله International Society of Sports Nutrition’s در سال 2013، ترکیب 3.2 گرم BCAA و 2 گرم تائورین سه بار در روز به مدت 2 هفته قبل از تمرین و 3 روز بعد از تمرین یک استراتژی تغذیه ای خوب برای خنثی کردن DOMS ناشی از تمرین و آسیب عضلانی می باشد. خلاصه اینکه ترکیب BCAA-تائورین می تواند به بهبود کیفیت تمرین شما کمک نماید. گلوتامین یکی دیگر از اسیدآمینه‌های ضروری این مکمل می تواند که می تواند به حفظ توده عضلانی، افزایش سطوح هورمون رشد، بهبود عملکرد روده، بهبود عملکرد، تمرکز، و حافظه، خنثی کردن رادیکال‌های آزاد و تنظیم سطوح قند خون کمک نماید.

500 میلی گرم گلوتامین در این مکمل به نظر جذاب می باشد. مکمل ماسل تک پلاتینیوم آمینو+انرژی دارای 125 میلی گرم ال آرژنین و 125 میلی گرم ال سیترولین می باشد. اینها اسیدهای آمینه ی آلفا می باشند که با عمل وازدودیلاتوری خود باعث افزایش جریان خون و پمپ‌های عضلانی می شوند.

آن‌ها  همچنین به بهبود جذب مواد مغذی و بهبود سطوح فشار خون کمک می نمایند. تحقیقات نشان می دهند که مصرف همزمان ال ارژنین و ال سیترولین به بهبود سیستم قلبی عروقی کمک می نماید. یک تحقیق منتشر شده در مجله Biochemical and Biophysical Research Communications در سال 2014 نشان داد که ترکیب ال سیترولین و ال آرژنین واکنش‌های وابسته به نیتریک اکسید را در مرحله حاد به طور موثری تقویت می کنند. این رویکرد می تواند به تنظیم عملکرد قلبی عروقی در انسآن‌ها  کمک نماید. نسبت به دوز این ترکیب در مکمل زیاد جوگیر نشوید زیرا دوزهای 250 میلی گرمی از آن‌ها  در برخی از مکمل‌ها از جمله مورف اکستریم ایزاتوری وجود دارند.

اما در مجموع ما می گوئیم که ترکیب این دو اسیدآمینه در مکمل ماسل تک پلاتینیوم آمینو+انرژی برای قلب شما سودمند می باشد. همانطور که از در محتویات مکمل ماسل تک پلاتینیوم آمینو+انرژی دیده می شود، آن می تواند تقریبا تمام نیازهای پایه را پوشش بدهد. تنها اسیدآمینه ی ضروری که این مکمل ندارد ال تریپتوفان می باشد به جای آن ال تیروزین را دارد که به بهبود حافظه، تنظیم عملکرد تیروئید و بهبود خلق و خوی کمک می نماید. مصرف اسیدهای آمینه ضروری به تحریک سنتز پروتئین عضل، حفظ بافت عضلانی، افزایش قدرت، تنظیم سیستم عصبی و بهبود سطوح قندخون کمک می نماید. یک تحقیق منتشر شده در مجله the American Journal of Physiology-Endocrinology and Metabolism در سال 2002 نشان داد که مصرف مقدار نسبتا کمی از اسیدهای آمینه ضروری (6گرم) به طوری موثری بعد از تمرین مقاومتی باعث تحریک تعادل مثبت پروتئین عضله می شود. بدون شک، مکمل ماسل تک پلاتینیوم آمینو+انرژی با این اسیدهای آمینه ضروری وظایف دشواری را انجام می دهد.

ترکیب الکترولیت‌ها 300 میلی گرم

مکمل ماسل تک پلاتینیوم آمینو+انرژی دارای 300 میلی گرم الکترولیت می باشد. این الکترولیت‌ها به بهبود هیدراسیون و حفظ تعادل مایعات کمک می نمایند. از جمله این الکترولیت‌ها می توان سدیم را نام برد که حدود 160 میلی گرم می باشد. این ماده معدنی به انتقال مواد مغذی، حفظ تعادل مایعات در بدن و بهبود انقباض و انبساط عضله کمک می نماید. مکمل ماسل تک پلاتینیوم آمینو+انرژی تنها می تواند 4 درصد از نیاز روزانه به سدیم را برطرف سازد. این میزان برای کسانی که دغدغه مصرف نمک را دارند مطلوب می باشد. بعد از آب نارگیل قرار دارد که حدود 50 میلی گرم می باشد. این مولفه منبع غنی الکترولیت‌ها بویژه پتاسیم می باشد. متاسفانه این مکمل تنها یک درصد از نیاز روزانه به پتاسیم را تامین می کند. سومین ترکیب الکترولیتی این مکمل آب ملون است که حدود 50 میلی گرم می باشد. آب ملون یک منبع طبیعی ال سیترولین می باشد. همانطور که اشاره شد این اسیدآمینه یک وازودیلاتور قدرتمندی است که باعث افزایش سطوح نیتریک اکسید و پمپ‌های عضلانی می شود. علاوه براین، آب ملون حاوی لیکوپن فراوانی است. لیکوپن یک رنگدانه کاروتینوئیدی و آنتی اکسیدان قوی می باشد. ما آن را دوست داریم. در انتها این کل این ترکیب دارای 40 میلی گرم دی پتاسیم فسفات می باشد. دی پتاسیم فسفات یک نمک محلول در آبی است که نقش کلیدی در آدنوزین تری فسفات و افزایش سطوح انرژی دارد. آن همچنین به سلامت دندان و استخوان و تنظیم انقباض عضله کمک می نماید. همه مواد موجود در این ترکیب الکترولیتی به شما در باشگاه و خارج از باشگاه کمک می کند.

افزایش دهنده ی انرژی 125 میلی گرم

مکمل ماسل تک پلاتینیوم آمینو+انرژی دارای 125 میلی گرم ترکیب افزایش دهنده انرژی می باشد. در این ترکیب دو عنصر بسیار محبوب یعنی کافئین و عصاره چای سبز را می توانید مشاهده کنید. محتوای کافئین این مکمل 100 میلی گرم در هر بار مصرف می باشد که این معادل یک فنجان قهوه است. کافئین به افزایش سطوح انرژی و عملکرد ورزشی، تقویت چربی سوزی، افزایش عملکرد شناختی، بهبود سلامتی کبد و حذف رادیکال‌های آزاد کمک می نماید. با این حال کافئین می تواند عوارض جانبی همچون بیخوابی، عصبی شدن و غیره را داشته باشد. اگر نسبت به کافئین حساس هستید در مصرف آن احتیاط کنید. همچنین این مکمل دارای 25 میلی گرم عصاره چای سبز می باشد. از جمله فوائد این چای سبز می توان این موارد را ذکر کرد:

–       بهبود چربی سوزی

–       خنثی سازی رادیکال‌های آزاد

–       تنظیم سطوح قند خون

–       افزایش طول عمر

اگر یک مکمل BCAA دارای چای سبز باشد می توانید آن را مدنظر قرار دهید. این یکی از مزایایی است که مکمل ماسل تک پلاتینیوم آمینو+انرژی برای شما به ارمغان می آورد.

بیائید فرمول این مکمل را مورد بررسی قرار دهیم:

–       کالری 30 : مکمل ماسل تک پلاتینیوم آمینو+انرژی جز مکمل‌های کم کالری می باشد. اگر شما به دنبال وزن خالصی می باشید این محصول مناسب است.

–       کل کربوهیدرات صفر گرم. تعداد کمی از مکمل‌های BCAA کربوهیدرات ندارند. خبر خوب اینکه مکمل ماسل تک پلاتینیوم آمینو+انرژی از این نوع مکمل‌ها می باشد. ما 100 درصد اطمینان می دهیم که این محصول هیچ کربوهیدراتی ندارد.

–       قند‌ها صفر گرم. اگرچه این مکمل حاوی صفر گرم قند می باشد اما ساکرالوز که یک نوع شیرین کننده مصنوعی می باشد را دارد. این خبر خوبی نیست.

–       سدیم 100 میلی گرم. ماسل تک پلاتینیوم آمینو+انرژی می تواند 4 درصد از نیاز روزانه به سدیم را تامین کند که این برای کسانی که نگران مصرف نمک می باشند مناسب است.

–       پتاسیم (به صورت پتاسیم دی فسفات) 18 میلی گرم. این مکمل منبع خوبی برای پتاسیم نیست زیرا تنها می تواند یک درصد از نیاز روزانه به آن را تامین نماید.

–       ال لوسین 3 گرم. قویترین اسیدآمینه آنابولیکی که به شروع فرایند سنتز پروتئین عضله کمک می نماید. لوسین همچنین به حفظ توده عضلانی، حذف التهاب و افزایش چربی سوزی کمک می نماید.

–       ایزولوسین 1 گرم. این اسیدآمینه به افزایش استقامت، ترمیم بافت عضله، تنظیم سطوح قندخون، حفظ تعادل مثبت نیتروژن، و تولید هموگلوبین کمک می نماید.

–       ال والین 1 گرم. یک اسیدآمینه ای که به افزایش استقامت و توده عضلانی، ترمیم بافت عضله، حفظ تعادل مثبت نیتروژن، تنظیم سیستم ایمنی و سرکوب اشتها کمک می نماید.

–       تائورین 1 گرم. یک اسیدآمینه ای که به خنثی کردن فشار اکسایشی، تقویت چربی سوزی، بهبود حساسیت به انسولین، کیفیت خواب، سلامتی قلب، افزایش سطوح تستوسترون، کوتاه کردن زمان ریکاوری و افزایش عملکرد شناختی کمک می نماید.

–       گلوتامین 500 میلی گرم. یکی دیگر از اسیدآمینه هایی که به حفظ توده عضلانی، افزایش سطوح هورمون رشد انسان، بهبود عملکرد روده، عملکرد ورزشی و تمرکز و بهبود سطوح قندخون کمک می نماید.

–       ال لیزین 200 میلی گرم. یک اسیدآمینه ضروری که به خنثی سازی رادیکال‌های آزاد، کاهش اضطراب، افزایش جذب کلسیم، تنظیم سطوح قندخون و بهبود سلامت گوارش کمک می نماید.

–       ال آرژنین 125 میلی گرم. یک اسیدآمینه آلفا که به افزایش اتساع عروق، جریان خون و پمپ‌های عضلانی کمک می نماید. آن همچنین به بهبود جذب مواد غذایی و بهبود سطوح فشارخون کمک می نماید.

–       ال سیترولین 125 میلی گرم. یک اسیدآمینه ی آلفا که به عنوان پیش ساز ال آرژنین عمل می کند. ال سیترولین دارای همان خواص ال آرژنین می باشد. با این جذب آن بهتر از ال آرژنین می باشد.

–       ال تیروزین 75 میلی گرم. یک اسیدآمینه ای که به افزایش عملکرد شناختی، تنظیم عملکرد تیروئید، افزایش سطوح دوپامین و کاهش استرس‌های ناشی از تمرین کمک می نماید.

–       ال فنیل آلانین 50 میلی گرم. یک اسیدامینه ضروری که به افزایش سطوح دوپامین و کاهش افسردگی کمک می نماید.

–       ال ترئونین 50 میلی گرم. یک اسیدآمینه ضروری که به بهبود کبد، استخوان، بافت پیوندی و سلامتی سیستم ایمنی کمک می نماید.

–       ال متیونین 50 میلی گرم. یک اسیدآمینه ضروری که به خنثی سازی رادیکال‌های آزاد، تقویت استخوان ها، کاهش وزن و بهبود عملکرد کبد کمک می نماید.

–       ال هیستیدین 25 میلی گرم. یک اسیدآمینه ضروری که به خنثی سازی رادیکال‌های آزاد و بهبود عملکرد سیستم‌های قلبی و گوارشی و سلامتی مفاصل کمک می نماید.

–       سدیم کلراید 160 میلی گرم. این ترکیب به انتقال مواد مغذی، حفظ تعادل مثبت مایعات و بهبود انقباض و انبساط عضله کمک می نماید.

–       آب نارگیل 50 میلی گرم. یک منبع غنی از الکترولیت‌ها بویژه پتاسیم برای تعادل مطلوب مایعات و هیدراسیون می باشد.

       آب هندوانه 50 میلی گرم. یک منبع غنی ال سیترولین که به عنوان یک وازودیلاتور قوی عمل می کند. هندوانه همچنین منبع غنی لیکوپن می باشد . لیکوپن یک آنتی اکسیدان قوی می باشد.

–       دی پتاسیم فسفات 40 میلی گرم. این نمک محلول در آب به افزایش سطوح انرژی، بهبود سلامتی استخوان و دندآن‌ها  و تنظیم انقباض عضله کمک می نماید.

–       کافئین 100 میلی گرم. محبوب ترین محرک در دنیا که به افزایش سطوح انرژی، بهبود عملکرد ورزشی و چربی سوزی، بهبود عملکرد شناختی، تنظیم سطوح قند خون، بهبود سلامتی کبد و خنثی سازی رادیکال‌های آزاد کمک می نماید. با این حال کافئین می تواند عوارض جانبی از جمله سردرد، بی خوابی و مانند این‌ها داشته باشد.

–       عصاره چای سبز 25 میلی گرم. چای سبز به افزایش عملکرد شناختی، بهبود چربی سوزی، خنثی سازی رادیکال‌های آزاد، بهبود سطوح قندخون و افزایش طول عمر کمک می نماید.

 

آنالیز فرمول

شرکت سازنده مدعیست که مکمل ماسل تک پلاتینیوم آمینو+انرژی دارای یک فرمول پیشرفته ای از اسیدآمینه و انرژی می باشد. بعد از بررسی‌های اجمالی ما نیز این ادعا را درست می دانیم. به طور دقیق تر اینکه شما نمی توانید در مورد ترکیب اسیدهای آمینه ضروری، تائورین، گلوتامین، ال آرژنین، ال سیترولین، الکترولیت‌های کلیدی و ترکیبات انرژی زا اشتباه کنید. ما 5 گرم BCAA موجود در مکمل ماسل تک پلاتینیوم آمینو+انرژی را دوست داریم.

این میزان به افزایش سنتز پروتئین، بهبود عملکرد ورزشی، کاهش DOMS، بهبود چربی سوزی و بهبود حساسیت انسولین کمک می نماید. ما نسبت 2 به 1 به 1 را ترجیح می دهیم زیرا بهترین حالت برای افزایش سطوح انرژی و کاهش خستگی می باشد. با این حال این محصول دارای نسبت 3 به 1 به 1 می باشد. سه گرم ال لوسین موجود در این مکمل برای عضله سازی کلیدی است. بخاطر بسپارید که ال لوسین قوی ترین اسیدآمینه آنابولیکی است که به شروع فرایند سنتز پروتئین عضله، حفظ توده عضلانی، سرکوب اشتها، و حذف التهاب کمک می نماید. یک گرم ال ایزولوسین و یگ گرم ال والین نیز به این فرایندها کمک می نمایند. یکی دیگر از ویژگی‌های مکمل ماسل تک پلاتینیوم آمینو+انرژی وجود اسیدهای آمینه ضروری می باشد.

در ذهن داشته باشید که این محصول از مجموع 9 اسیدآمینه موجود، دارای 8 اسیدآمینه می باشد. مصرف این اسیدهای آمینه به افزایش سنتز پروتئین و سطوح تستوسترون، بهبود چربی سوزی، حفظ تعادل مثبت نیتروژن، افزایش سطوح دوپامین، تنظیم ایمنی و خنثی سازی رادیکال‌های آزاد کمک می نمایند. زمانی که شما افزایش دهنده‌های نیتریک اکسید یعنی ال آرژنین و ال سیترولین را در یک مکمل BCAA وارد می کنید حتما اتفاق خوبی خواهد افتاد. به طور ویژه تر اینکه افزایش سطوح نیتریک اکسید و پمپ‌های عضلانی رخ خواهد داد. متاسفانه وجود 250 میلی گرم از آن‌ها  نتایج قابل توجه ای شبیه دیماتیز تولید نمی کنند.

ترکیب الکترولیتی و ترکیب افزایش دهنده انرژی نیز از جمله ویژگی‌های این مکمل می باشد. این ترکیبات به شما در حفظ تعادل مایع، افزایش هیدراسیون، افزایش عملکرد شناختی، تقویت سطوح انرژی و افزایش عملکرد ورزشی کمک می نمایند. ما همچنین از شفافیت شرکت تولیدکننده این مکمل خوشمان می آید. این شرکت تمام مواد موجود در این مکمل را مشخص و اعلام کرده است. این مورد برای مشتریان خوب می باشد. یکی از تنها ضعف‌های این مکمل وجود برخی پرکننده‌ها می باشد.

اول از همه اینکه آن دارای ساکرالوز می باشد. به نظر می رسد که استویا که یک شیرین کننده ی طبیعی می باشد می تواند جایگزین ساکرالوز شود. علاوه براین شیرین کننده مصنوعی، مکمل دارای رنگ‌های مصنوعی می باشد. این رنگ‌ها با سرطان، حساسیت و آسم مرتبط می باشد. شرکت ماسل تک از نظر استفاده از ترکیبات غذایی در مکمل هایش مشهور می باشد. متاسفانه در این مکمل این اتفاق نیوفتاده است.

آمینو انرژی ماسل تک نسبت به دیگر مکمل‌های بزرگ BCAA از جمله EVL NUTRITION LEAN BCAA ازاعتبار کمتری برخوردار می باشد. بدون شک این یک محصول جدیدی است که بهتر است اطلاعات بیشتری در مورد آن کسب نمائید. علیرغم وجود این نقص ها، مکمل ماسل تک پلاتینیوم آمینو+انرژی انتظارات را برآورده می شود. ما مطمئن هستیم که آن بیشتر از انتظارات عمل خواهد کرد. آن را به عنوان بخشی از زندگی روزمره خود قرار دهید و از مزایای آن لذت ببرید.

مکمل ماسل تک پلاتینیوم آمینو+انرژی

فوائد مکمل آمینو انرژی ماسل تک

از جمله فوائد این مکمل می توان این موارد را نام برد:

–       افزایش سطوح انرژی و عملکرد

–       بدون پیوند BCAA با گلیسین یا آلانین

–       نداشتن هیچ ترکیب اختصاصی

ما موافق این ادعاها می باشیم. این مکمل به شما در رسیدن به اهداف تندرستی تان کمک می نماید.

چه کسانی می توانند از این مکمل بهره ببرند؟

از نظر شرکت سازنده، این مکمل مناسب افراد سالم و فعالی است که حداقل 19 سال سن دارند و می خواهند سطوح انرژی، توده عضلانی، چربی سوزی و عملکرد ورزشی را بهبود ببخشند و به اهداف تندرستی دست یابند.

عوارض جانبی احتمالی

آمینو انرژی ماسل تک دارای 100 میلی گرم کافئین می باشد. کافئین یک محرکی است که می تواند عوارضی از جمله سردرد، عصبی شدن و بی خوابی داشته باشد. این مکمل همچنین حاوی ساکرالوز می باشد. ساکرالوز یک شیرین کننده ی مصنوعی است که با چاقی ارتباط دارد. این مکمل علاوه بر ساکرالوز حاوی چندین رنگ دهنده ی مصنوعی می باشد که می توانند عوارض جانبی از جمله سرطان داشته باشند. اگر شما نسبت به هرکدام از ترکیبات این مکمل حساسیت دارید می توانید قبل از خرید با دکتر مشورت نمائید. شرکت کننده همچنین یک برچسب هشداری دارد:

هشدار: افراد کمتر از 18 سال این مکمل را مصرف نکنند. اگر باردار یا بستری می باشید آن را مصرف نکنید. اگر هر وضعیت پزشکی دارید یا قبل از شروع یک برنامه تمرینی یا رژیم غذایی با دکتر خود مشورت کنید. دور از دسترس کودکان نگه داری شود.

خلاصه مکمل ماسل تک پلاتینیوم آمینو+انرژی

ویژگی ها

–       فرمولاسیون خوب. ترکیبی از اسیدهای آمینه ضروری، تائورین، الکترولیت‌ها و ترکیبات انرژی زا.

–       5 گرم BCAA . به افزایش سنتز پروتئین عضله، کوتاه کردن زمان ریکاوری، تقویت چربی سوزی و کاهش DOMS کمک می نماید.

–       سه گرم ال لوسین. قوی ترین اسیدآمینه رایج که به شروع فرایند سنتز پروتئین عضله کمک می نماید.

–       اسیدهای آمینه . داشتن 8 اسیدآمینه ی ضروری.

–       شفافیت بالا. شرکت تولیدکننده تمام مقادیر مواد سازنده مولکول را نشان داده است.

مضررات

–       محتوای کافئین. ممکن است برخی عوارض جانبی از جمله بی خوابی و عصبی شدن داشته باشد.

–       پرکننده ها. حاوی سارکولاز و رنگ‌های مصنوعی می باشد.

–       شهرت ناشناخته. محصول جدیدی که هنوز رتبه بندی نشده است.

قیمت و نحوه خرید

–       1 ظرف 300 گرمی (تحویل 30 روزه) : 21.99 دلار

–       خرید به صورت آنلاین و از خرده فروشی ها

جملات نهایی در مورد مکمل آمینو انرژی ماسل تک

اگر شما مشتاقید مکمل BCAA با مواد انرژی زا ترکیب شوید می توانیم مکمل آمینو انرژی ماسل تک را به شما پیشنهاد دهیم. ما ترکیب اسیدهای آمینه ضروری، ترکیبات سازنده ی عضلات، الکترولیت‌ها و اجزای انرژی زا را دوست داریم. آن‌ها  در رسیدن به اهداف قبل و بعد از تمرین و همچنین اهداف تندرستی کمک می نمایند. افسوس اینکه معایب این مکمل از جمله وجود کافئین، پرکننده و نامشخص بودن شهرت ارزش مکمل را پائین آورده اند. با این حال این معایب باعث نمی شوند که ما مکمل را به شما پیشنهاد نکنیم. آن را امتحان کنید و تفاوت را احساس کنید.

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا
error: Content is protected !!