چربی سوز

هیدروکسی کات اولترا استیم ماسل تک

 هیدروکسی کات اولترا استیم ماسل تک

مروری در مورد هیدروکسی کات اولترا استیم افزایش دهنده­ی انرژی گرمایی برای کاهش وزن و چربی سوزی

 

در سال 2018، بسیاری از قرص­های رژیم غذایی بدون محرک بودند. این قرص­ها ممنوع شدند تا اینکه شرکت  ماسل تک مکمل هیدروکسی کات اولترا استیم را ارائه داد: یک ترکیب معجزه ­آور، مکمل چربی سوز بدون محرک که یک حسی جدید را وعده داده است که تا کنون آن را تجربه نکرده­اید.

اما آیا این واقعا معقول است که در دنیای حال حاضر یک مکمل اولترا استیم را برای کاهش وزن تبلیغ کنیم؟ ما بررسی کرده و مکمل هیدروکسی کات اولترا استیم را یافتیم.

 

درباره هیدروکسی کات اولترا استیم

هیدروکسی کات اولترا استیم شرکت ماسل تک با استفاده از یک فرمول حسی و غیرمحرک جهت افزایش انرژی، ترموژنز، تمرکز و کپسول های مایع و فست اکشن هیدروکسی کات اولترا استیمموارد دیگر، یک محصول چربی سوز را ارائه کرده است. نکات مربوط به هیدروکسی کات اولترا استیم در زیر ذکر شده است:

 • تحریک فوق العاده. راه های سنتی و جدید مبتنی بر تحریک سازی را در پیش گرفته تا عملکرد متابولیک و کاهش وزن را بهینه سازد.
 • فرمولاسیون نهایی حسی. یک چربی سوز است که می­توانید آن را حس کنید، بخصوص در طول تمرین در باشگاه. این مکمل را ” تجربه احساس بی نظیر” نیز می­شناسند.
 • تیکراین و Svetol. هر دوی این مواد تشکیل دهنده مرغوب هستند. تیکراین بر روی برچسب مکمل نوشته شده است؛ Svetol در ترکیبات تشکیل دهنده­ی اولترا استیم یافت می­شود و بر روی برچسب مکمل نیست. صرف نظر از این، هنوز دلایل موجهی پیدا نکردیم مبنی بر اینکه این ماده به تنهایی در مکمل وجود ندارد.

 

هیدروکسی کات Ultra Stim Review – Supplement Facts

Serving Size 2 Liquid-Filled Capsules
Ingredients Amount per serving
Thermo & Energy Blend
Caffeine Anhydrous250 mg
Wakame extract (as Undaria pinnatifida) (leaf) Standardized for 5% Fucoxanthin50 mg
Theacrine (TeaCrine®)25 mg
Yohimbe Extract (as Pausinystalia yohimbe) (bark) Standardized for 6% yohimbine20 mg
Weight Loss + Complex
C. Canephora روبوستا Extract (روبوستا coffee) (bean) Standardized for 45% chlorogenic acids200 mg
Lycium Extract (as Lycium barbarum) (fruit) Supplying polysaccharides50 mg
European Elder Extract (as Sambucus nigra) (fruit)30 mg
Other Ingredients: Glycerin, Capsule (Hypromellose, FD&C Red No. 40), Water

هیدروکسی کات Ultra Stim Directions

If you’re new to هیدروکسی کات® Ultra Stim, we suggest you follow the dosing chart below. Take 1 serving (2 capsules) twice daily, 30 to 60 minutes before your 2 main meals (e.g., breakfast and lunch). Do not exceed 4 capsules in a 24-hour period. For best results, use for 60 days in combination with diet and training. Drink 8 glasses of water daily for general good health. Avoid use within 5 hours of bedtime. Read the entire label before use and follow directions provided. Day 1 to Day 3: 1 Capsule, 2x Daily Day 4 & Beyond: 2 Capsules, 2x Daily

 

با افزایش انرژی و بالا بردن تمرکز ذهنی به شما کمک می­کند تا سخت تر کار کنید و وزن بیشتری کم کنید.

هیدروکسی کات اولترا استیم ساخته آزمایشگاه شرکت MuscleTech ادعاهای جسورانه­ای در پشت آن وجود دارد. بیایید نگاهی به فرمولاسیون آن بیندازیم – که شامل مواد عجیب و غریب و معجزه آسای چربی سوز است.

ترکیب گرما و انرژی

کافئین بدون آب، 250 میلی گرم

وای که کافئین خیلی خوب است، هر چند؛ هیدروکسی کات در مورد این ماده به ما هشدار نمی­دهد. این ماده یک مکمل اولترا استیم است. با این حال، مقدار کافئین در این فرمولاسیون به مقدار حداکثر مجاز خود نرسیده است. ما فرمولاسیون­های دیگر چربی سوز و مکمل­های پیش از تمرین را دیده­ایم که در هر وعده مقدار 300 میلی گرم کافئین دارند.

کافئین موجود در هیدروکسی کات اولترا استیم به حساسیت، میزان متابولیسم و فعالیت­های ترموژنیک کمک خواهد کرد. به همین دلیل است که سعی می­شود تا در مواد تشکیل­دهنده­ی مکمل­ها قرار بگیرد…. البته تا زمانیکه شما بتوانید مواد محرک را در بدنتان کنترل کنید.

 

عصاره کتانجک، 50 میلی گرم

کتانجک یک نوع جلبک دریایی قهوه ای است که یک فاکتور مهم برای چربی سوزی به نام فوکوکسانتین در آن موجود است.

 • بعضی تحقیقات انجام شده بر روی انسان­ها نشان می­دهد که فوکوکسانتین به کاهش وزن کمک می­کند؛ به ویژه ممکن است به کاهش چربی ناحیه­ی شکم کمک کند.

همچنین، کتانجک ید بدن را نیز تامین می­کند، و در نتیجه کمک می­کند تا عملکرد غده تیروئید که یک هورمون ساز موثر برای کاهش چربی است، بهینه گردد. این خاصیت می­تواند مهم باشد چون تحقیقات نشان می­دهد که غذاهای موجود در “رژیم غذایی” ممکن است به اندازه کافی ید نداشته باشند، و در نتیجه بر روی غده تیروئید اثر گذاشته و منجر به این شود که چربی سوزی به سختی صورت بگیرد.

 

تیکراین، 25 میلی­گرم

این عنصر قرمز آتشین رنگی یکی از مهمترین ترکیبات موجود در اولترا استیم است. تیکراین یک شکل بیولوژیکی از اکریکین، یک ترکیب فعال عصبی که در چندین نوع چای موجود است. تیکراین از طریق

 • تمرکز دقیق
 • تمرکز حواس
 • انگیزه
 • انرژی

باعث بهبود در شدت تمرین و کاهش وزن می­گردد.

در حالی که تجربیات منحصر به فردی در مورد حواس هر فرد در این فرمول بیان شده، تیکراین کمک می­کند تا چندان زیاد هم محرک قوی  به حساب نیاید.

علاوه بر این، تیکراین بدون تاثیر بر فشار خون عمل می­کند، و برای فرمولاسیون اولترا استیم یک ترکیب فوق العاده است که در حال حاضر با تحریک بیش از حد همراه است.

 

عصاره یوهیمبینین (حاوی 6% یوهیمبینین استاندارد)، 20 میلی گرم

یوهیمبینین به طور سنتی برای افزایش گردش خون و سیگنال­های عصبی، و اثرات حساسیتی استفاده می­شود که باعث می­شود که یکی از پرطرفدارترین گیاهان دارویی در بین آزمایشات گیاهان دارویی لیبیدو گردد. در عملکرد ورزشی و کاهش وزن، فعالیت­های یوهومبین به دسته­های زیر تعریف می­شوند:

 1. تحریک کنندگی. یوهومبین با استفاده از کافئین، به روش­های گوناگونی محرک بوده و به فعالیت­های ترموژنز و عملکرد متابولیک بدن کمک می­کند، و بدین گونه می­تواند سیستم بدن شما را برای سوزاندن کالری آماده نماید؛
 2. حواس. اثرات مصرف یوهومبین به همراه برخی مکمل­های پیش از تمرین به ایجاد و تقویت حواس افراد کمک می­کند؛ و شما را تحریک به انجام فعالیت بیشتری می­کند. به ویژه اینکه، یوهومبین باعث می­گردد تا گیرنده­های عصبی، اکثر انتقال­دهنده­های عصب حسی را متوقف کنند – در نتیجه برای طولانی مدت به حفظ حالت فیزیولوژیکی بدن کمک می­نماید.
مکس استارز  بهترین مکمل های چربی سوز در یک نگاه

 

کاهش وزن + کمپلکس

کافی روبوستا (کین فورا) (استاندارد برای مقدار 45٪ کلرژنیک اسید)، 200 میلی­گرم

هیدروکسی کات اعلام می­کند که ” برخلاف حس رقابتی”، مکمل اولترا استیم حاوی قهوه روبوستا است. چیزی که وجود دارد این است که تعداد کمی از رقیبان از این ترکیب استفاده می­کنند، و افراد این ترکیب را غالبا به اسم عصاره دانه قهوه سبز می­شناسند.

فقط به این دلیل که هیدروکسی کات نام دیگری روی آن گذاشته، این ترکیب یک ماده­ی منحصربفرد به شمار نمی­آید. به هر حال، دانه­های قهوه سبز از زمان ظهور چند سال اخیرش در فروشگاه­ها، یک ماده اصلی و ضروری برای کاهش وزن به حساب می­آید.

به طور کلی، عصاره قهوه سبز به خاطر اینکه باعث فعالیت کلرژنیک اسید می­گردد (CGA) باعث به تعادل رسیدن قند خون شده و به متابولیسم بدن برای سوزاندن چربی کمک می­نماید. این به این معنی است که دو تا از مهمترین مسیرهای کنترل وزن در یک زمان بهینه­سازی می­گردند.

مطالعات اندکی در این مورد انجام شده که هیدروکسی کات دو تا از این مطالعات را آورده است:

 1. یک سری افراد از عصاره دانه قهوه سبز درون هیدروکسی کات اولترا استیم را به مدت 60 روز استفاده کرده و 10.95 پوند وزن کم کردند، این در مقایسه با افرادی است که از قرص پلاسیبو استفاده کرده و تنها 5.4 پوند وزن کم کردند.
 2. در مطالعه دوم، افراد از عصاره دانه قهوه سبز به مدت 8 هفته استفاده کرده و بطور متوسط 3.7 پوند وزن کم کردند در حالیکه افرادی که از قرص پلاسیبو به مدت 8 هفته استفاده کردند، 1.25 پوند وزن کم کردند.

هر دو مطالعه که توسط هیدروکسی کات اولترا استیم انجام شده بود، عصاره دانه قهوه سبز و Svetol استفاده کردند. در غیر اینصورت مطالعه این تحقیق بی مورد بود.

 

عصاره لیسیوم، تهیه پلی ساکارید ها، 50 میلی گرم

این درختچه چینی دارای برگ و توت­هایی است که در بعضی از گیاهان دارویی سنتی از آن استفاده می شود. در برخی از سیستم ها، به آن “تونیک” گفته می­­شود، چون به این معناست که برای بسیاری از جنبه­های سلامتی مفید است.

 • در زمان های جدید، می دانیم که لیسیوم مقدار زیادی بتاسیتوسترول را تامین می­کند، که می­تواند از جذب کلسترول جلوگیری کند.

این سازگاری محیطی می­تواند مزایای بهره­مندی از مدیریت و کنترل وزن توسط گیاهان دارویی را داشته باشد. هیدروکسی کات اولترا استیم گیاه دارویی دیوخار پلی ساکارید را به عنوان یک ماده فعال دارد. برخی پلی ساکاریدها به کنترل قند خون کمک می­کنند و در نتیجه باعث کاهش وزن می­شوند و این پلی ساکاریدها در مکمل هیدروکسی کات اولترا استیم یافت می­شوند.

 

عصاره گیاه اقطی اروپا، 30 میلی گرم

این درخت که دارای گل و برگ­های بلندی است در طب سنتی در سراسر جهان مورد استفاده قرار داشت. از ریشه­ی آن که معمولا پیاز اقطی گفته می­شود، برای حفظ ایمنی بدن استفاده می­گردد.

در نتیجه، اقطی بیشتر در مکمل­های مربوط به سیستم ایمنی دیده می­شود. ما مطمئن نیستیم که چرا هیدروکسی کات اولترا استیم حاوی این گیاه است. نتایج یک مطالعه نشان داده که ترکیب این گیاه با گیاه مارچوبه می­تواند برای کنترل وزن مناسب باشد.

در حالی که محققان دقیقا مشخص نکردند که چگونه می­تواند موثر باشد، تئوری ما این است که احتمالا التهابات ناشی از چاقی را کنترل می­کند.

 

تجزیه و تحلیل فرمولاسیون

هیدروکسی کات اولترا استیم یک فناوری نوینی در فرمولاسیون کلاسیک چربی سوزی ارائه کرده است.

هنگامی که به فرمولبندی مکمل چربی سوز نگاه می­کنیم، میبینیم که دوز بالای کافئین چندان استراتژی پیچیده­ای نیست. با این حال، این استراتژی موثر است، زیرا کافئین باعث کاهش وزن می شود.

هیدروکسی کات اولترا استیم بر فرمولاسیون بر پایه­ی یون­های فلزی به همراه حالت محرک عصاره یوهومبین استاندارد شده تاکید دارد. تیکراین باعث تحریک بیشتری، به خصوص برای تمرکز، می­گردد و در طول مصرف مکمل عوارض جانبی محرک­های دیگری مثل کافئین را کاهش می­دهد.

ما در این فرمولاسیون تیکراین را دوست داریم. این اتفاق نشان می­دهد که تولید کنندگان هیدروکسی کات اولترا استیم در تلاش هستند تا میزان سوزش ناشی از محرک­ها را بدون حذف محرک­ها کنترل کنند.

 • نوتروپیک ال-تینین نیز ممکن است به همراه هیدروکسی کات اولترا استیم مصرف گردد تا عوارض جانبی شدید کافئین­ها را خنثی نماید.

از نقطه نظر محرک­های چربی سوز، کافئین + یوهومبین + تیکراین واقعا باعث حساسیت زیادی می­شود، البته نه تا زمانی که شما قدرت تحمل مصرف این محرک­ها را داشته باشید. دانه قهوه سبز نیز گزینه مناسبی برای مکمل­هاست، که باعث می­گردد متابولیسم چربی سوزی دوبرابر شده و به نظر می­رسد که به افزایش تمرینات و فعالیت­های ترموژنیک کمک می­کند.

لوسیوم و اقطی برخی گیاهان ناشناخته در این فرمولاسیون هستند که چندان جای تعجب نیست.

هیدروکسی کات معمولا این کار؛ یعنی استفاده از برخی مواد عجیب و غریب را در طول زمان انجام می­دهد. و این کار باعث می­شود که فرمولاسیون آن­ها منحصر بفرد باشد.

در مطالعه در مورد هیدروکسی کات اولترا استیم، ما فکر می­کنیم که وجود لوسیوم و اقطی نقطه ضعف این فرمولاسیون هستند. تحقیقات قانع کننده­ای در این باره وجود ندارد و ما حدس می­زنیم که فعالیت بخصوصی ندارند. به نظر می رسد این دو ماده حاوی کنترل کننده­ی قند خون و کمک کننده به فعالیت­های ایمنی هستند که می توانند رژیم غذایی کاهش چربی را تکمیل کنند، اما بر روی درستی این ادعا نمی­توان اصرار و پافشاری نمود.

مکس استارز  پلاتینیوم آمینو انرژی ماسل تک

ترکیب هیدروکسی کات اولترا استیم یک فرمول ماهرانه است که نقاطی که باعث چربی سوزی می­شوند را تحریک می­کند تا چربی­ها کاهش یابند.

به عبارت دیگر، چربی سوزی آن بی نظیر است. اطمینان حاصل کنید که قبل از مصرف این مکمل می توانید از آن استفاده کنید، و برای تجربه­های حسی آماده شوید و مسئولیت اتفاقات پیش آمده را بر عهده بگیرید.

 

مزایای هیدروکسی کات اولترا استیم

هیدروکسی کات اولترا اسلیم برای آزاد سازی بیشترین انرژی و یک تجربه حسی فراموش نشدنی طراحی شده است. این اثرات دارای مزیت دوگانه هستند:

 1. کمک می کند تا با شدت، تمرکز، و اراده بیشتری تمرین کرده و از تمرینات لذت ببرید، به این ترتیب به کاهش چربی ناشی از تمرین زیاد کمک می­نماید.
 2. بصورت ترموژنیک عمل کرده تا دمای بدن بالا رفته و مصرف کالری بدن بیشتر شود، و همچنین برخی مکانیسم های مهم چربی سوزی را نیز بهینه می­کند.

علاوه بر این، دو نوع گیاه دارویی در هیدروکسی کات اولترا استیم وجود دارد که به برخی جنبه­های دیگر مثل متعادل نگه داشتن قند خون کمک می­کند تا اشتها را در رژیم غذایی کنترل نماید.

 

چه کسانی از این مکمل استفاده می­کنند؟

هیدروکسی کات اولترا استیم برای ورزشکاران و افرادی که در حال حاضر تناسب اندام خوبی دارند، مناسب است. به عبارت دیگر، هیدروکسی کات اولترا استیم برای برنامه های سوزاندن چربی­های پهلو مانند بدنسازان و افرادی به این شکل در نظر گرفته شده است.

اگر چاق هستید، دارای اضافه وزن هستید و یا تناسب اندام بد و ضعیفی دارید، مکمل­های حاوی مواد محرک زیاد مثل هیدروکسی کات اولترا استیم ممکن است به دلیل افزایش خطر عوارض جانبی ریسک زیادی داشته باشند. به طور کلی، قبل از مصرف این چربی سوز، مطمئن شوید که به کافئین زیاد حساسیت ندارید.

 

 

 

عوارض جانبی محصول

 

هیدروکسی کات اولترا استیم بصورت تبلیغ “محرکی بر روی محرک دیگر” می­باشد.

این حالت برخی اوقات می تواند مسائلی را ایجاد کند، به ویژه هنگامی که شما در مورد ترکیب 250 میلی گرم با عصاره یوهومبین 6% استاندارد شده صحبت می­کنید. لازم است این علائم را در نشر داشته باشید: درد دل، ضربان قلب شدید و به طور کلی احساس سوزش.

تیکراین موجود در هیدروکسی کات اولترا استیم می­تواند به تعدیل برخی از این عوارض کمک کند، که این نشانه خوبی برای فرمولبندی هوشمندانه مکمل است. و این واقعیت که هیدروکسی کات اولترا استیم بسیار مستقیم و شفاف ریسک عوارض جانبی را افشا می­کند، یکی از امتیازات مثبت شرکت می­باشد. هنگامی که شما یک برچسب هشدار بزرگ مانند تصویر بالا مشاهده می­کنید، معمولا به این معنی است که تولید کننده مکمل­های غذایی به دنبال سلامت و ایمنی شما هستند.

 

 

 

خلاصه­ای از مطالعات هیدروکسی کات اولترا استیم

مزایا

 • مقدار مصرف تعیین شده. این ادعا در مورد عنصر کلیدی، یعنی عصاره قهوه سبز است که لازم است چک شود.
 • برچسب شفاف روی هیدروکسی کات. هیدروکسی کات همه مقادیر اجزای سازنده خود را به اشتراک گذاشته است، حتی برای ترکیبات عجیب و غریب و آنهایی که مقدار کمی از آنها در فرمول بندی استفاده شده است. این حالت نشانه ای از کیفیت و اعتبار شرکت است.
 • فرمولاسیون عالی. این مکمل یک ترکیب هوشمندانه از نوتروپیک هایی است که بر اساس شواهد، برای فعالیت­های زیست شناختی مغز هدف مورد قرار می گیرند.
 • مواد مغذی خوب. تمرکز کافی بر روی کیفیت ترکیبات؛ اعتبارسنجی و استفاده از دوزهای مناسب ترکیبات، با جذب بیشتر عصاره فلفل سیاه و جندین ماده غذایی قوی و قدرتمند ساخته می­شود
 • کپسول­های پر از مایعات. کپسول­های به شکل مدرن بیشتر دوستدار محیط زیست هستند. همچنین، باعث می­شود که محصولات واقعی­تر و بهتر به نظر بیایند.

معایب

 • افزودنی ها. ما هنوز تمایلی به مواد افزودنی مصنوعی نداریم، و دوست نداریم هرچیزی به فرمولاسیون اضافه گردد.
 • خطرات احتمالی و عوارض جانبی. کافئین به علاوه یوهیمبینین می­توانند عوارض بسیاری در پی داشته باشند، هرچند که تیکراین موجود در آن کمک می­کند تا این عوارض کمتر شود.

 

قیمت هیدروکسی کات اولترا استیم چقدر است و از کجا می­توان آن را تهیه نمود؟

 • 39.99 دلار برای 90 کپسول مایع (برای 45 بار مصرف)
 • در فروشگاه Walmart، آمازون، GNC، فروشگاه ویتامین C، بدنسازی دات کام، CVS، Walgreens، Target این محصول موجود است… و شما می­توانید آن را تهیه کنید.

هیدروکسی کات اولترا استیم مانند دیگر محصولات هیدروکسی کات، سایر بررسی­های Best5 را تحت پوشش قرار داده و در همه جا در دسترس است. این بدان معنی است که اگر شما آماده­ی خرید هستید، می­توانید معامله­ی خوبی انجام دهید.

 

سخن پایانی در مورد هیدروکسی کات اولترا استیم

هیدروکسی کات اولترا استیم فرمولاسیون بروز شده­ای از شرکت Muscletech است که همیشه در حال توسعه­ی محصولات هیدروکسی است. و تعجب آور نیست که وقتی دیگر چربی سوزها اصول را رعایت نکنند، هیدروکسی کات اولترا استیم اصول فرمولاسیون را رعایت نماید. هیدروکسی کات اولترا استیم به جای اینکه اصل غیرمحرک بودن را دنبال کند، به دنبال تحریک قدرتمندی برای تمرینات زیاد است – که به شما کمک می­کند تا فواید چربی سوزی و کاهش وزن را به همراه تیکراین ترکیب کنید تا بتوانید اثرات جانبی منفی را کنترل کنید.

اگر شما به اندازه کافی سالم هستید که بتوانید مصرف مواد محرک را تحمل نمایید، و از آن دسته افرادی هستید که می­خواهید جلسات تمرینات ورزشی خود با تجربه حس گرایانه کاهش وزن دنبال کنید، هیدروکسی کات اولترا استیم یک چربی سوز منحصر بفردی است که ارزش امتحان کردن را دارد.

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا
error: Content is protected !!