مکمل پمپ - پیش از تمرین

مکمل قبل از تمرین بادی بیلدینگ دات کام

مکمل قبل از تمرین بادی بیلدینگ دات کام یک نمونه کلاسیک از یک چیز خوب

شما باید نسبت مکمل قبل از تمرین بادی بیلدینگ دات کام یکی دیگر از محصولات بادی بیلدینگ دات کام هیجان زده باشید. این مرور باید جالب باشد.

درباره مکمل قبل از تمرین بادی بیلدینگ دات کام

مکمل قبل از تمرین Bodybuilding.com شامل مواد ثابت شده ای است که باعث بهبود پمپ‌ها و مبارزه با خستگی می باشد. بنابراین شما می توانید سخت تر و طولانی تر تمرین کنید. نکاتی در مورد فرمول :

  • 5 گرم ال ستیرولین در هر بار مصرف- باعث افزایش اتساع عروق و پمپ‌های عضلانی می شود.
  • 3 گرم ال لوسین در هر اسکاپ- قوی ترین اسیدآمینه ی آنابولیکی.
  • شفافیت عالی- این مکمل فراتر از انتظارات مشتری عمل کرده است.

 

 

 

 

 

Bodybuilding.com Signature Pre-Workout Supplement Facts (Blue Raspberry, 420 grams)

Serving Size: 14 g
Servings Per Container: 30
Nutrient  Amount Per Serving % Daily Value 
Potassium (as potassium chloride)100 mg3%
Calcium (as calcium chloride)25 mg3%
Magnesium (as magnesium oxide)50 mg13%
Chloride (as Potassium, Sodium and Calcium Chloride)145 mg4%
L-Citrulline5 g
L-Leucine3 g
CarnoSyn® Beta-Alanine1.5 g
Taurine1 g
Caffeine Anhydrous200 mg
Other Ingredients: Citric Acid, Malic Acid, Natural and Artificial Flavor, Acesulfame Potassium, Sucralose, FD&C Blue No. 1
Directions: As a dietary supplement, mix 1 level scoop of Signature Preworkout in 8 oz. of water. Drink 30 minutes before workout.

بیانیه بزرگ

زمانی که ما مکمل وی پروتئین 100 درصدی بادی بیلدینگ دات کام را مشاهده کردیم انتظاراتمان بالا رفته است. این محصول فوق العاده عالی می باشد (25 گرم پروتئین در هر بار مصرف، آنزیم‌های گوارشی و غیره) اما کلسترول بالا و همچنین افزودنی‌های آن کار را کمی سخت کرده است. در این یادداشت، ما امیدواریم که بتوانیم مطالب مهمی را در مورد مکمل قبل از تمرین بادی بیلدینگ دات کام ارائه دهیم.

بسیاری از علاقه مندان تناسب اندام این سایت را پیگیری می کنند پس مکمل‌های مربوط به این سایت می توانند جلب توجه نمایند. مکمل قبل از تمرین بادی بیلدینگ دات کام دارای ترکیبات ثابت شده ای است که می توانند پمپ‌ها را تقویت و رشد دهند بنابراین شما می توانید سخت تر و بیشتر تمرین کنید. ما این را دوست داریم.

این مکمل می تواند این کارها را انجام دهد: افزایش پمپ‌های عضلانی، افزایش مقاومت به خستگی، رشد عضلانی بیشتر و بهبود استقامت. وقتی برای اولین بار لیست مواد تشکیل دهنده این مکمل را مشاهده کردیم به سادگی آن پی بردیم. این مکمل دارای پنج ترکیبی کلیدی است که به شما در رسیدن به اهدافتان کمک می نماید.

ال سیترولین : 5 گرم

اگر شما از علاقه مندان مکمل‌های قبل از تمرین هستید، ال سیترولین یکی از ترکیباتی است که حتما آن را می شناسید. این یک اسیدآمینه غیرضروری است که به طور عمده در هندوانه یافت می شود. این آمینو اسید بخاطر توانایی اش در اتساع عروق محبوب می باشد. با توجه به توانایی ال سیترولین در بهبود جریان خون، انتظار می رود که آن باعث افزایش تولید نیتریک اکسید، تقویت پمپ‌های عضلانی، بهتر شدن جذب مواد مغذی و بهبود فشار خون می شود. تحقیقات ثابت کرده اند که آن باعث خنثی شدن خستگی و افزایش تمرکز می شود.

وب سایت رسمی شرکت تولید کننده گفته است زمانی که عروق خونی شما متسع می شوند، بدن شما بهتر می تواند به اکسیژن و دیگر مواد مغذی که برای عضلات فعال ضروری می باشند دست یابد. ما این ادعا را تائید می کنیم. شما نمی توانید از این مزایای مهم دست برداردی. علاوه براین، ال سیترولین نسبت به ال آرژنین بهتر در دسترس می باشد. ال آرژنین یک اسیدآمینه ی دیگری است که به تقویت اتساع عروق کمک می نماید. اگر شما قصد انتخاب یکی از این دو را دارید، ال سیترولین را انتخاب کنید. مکمل قبل از تمرین بادی بیلدینگ دات کام حاوی 5 گرم ال سیترولین در هر اسکاپ می باشد که این میزان برای رسیدن به مزایای مربوطه کافی می باشد. این چیزی نیست که ما در دیگر مکمل‌های قبل از تمرین از جمله پروپروتئین شرکت تغذیه مطلوب دیده باشیم.

ال لوسین: 3 گرم.

اگر زمانی مقادیر بالایی از ال لوسین را در فرمول مکمل‌های پیش از تمرین مشاهده کردید خوشحال باشید. ال لوسین یکی از اسیدهای آمینه شاخه دار و مکل‌های پس از تمرین می باشد اما مصرف این مکمل قبل از تمرین می تواند مزایای زیادی را برای بدن شما داشته باشد. در یک تحقیقی که در مجله Sports Medicine نیوزنلند در سال 1999 چاپ شد دیده شد که مصرف BCAA (حاوی 30 تا 35 درصد لوسین) قبل یا در طول تمرین استقامتی به پیشگیری یا کاهش تجزیه پروتئین کمک کرد و باعث بهبود عملکرد ذهنی و فیزیکی، کاهش تخلیه گلیکوژن عضله شد. اگرچه مکمل قبل از تمرین بادی بیلدینگ دات کام هر سه BCAA را ندارد اما حضور ال لوسین در آن به حفظ توده عضلانی و ذخایر گلیکوژن قبل از تمرین سخت کمک می نماید.

در واقع وب سایت رسمی این شرکت اشاره می کند که ال لوسین یک منبع سوختی برای عضلات تمرین کرده می باشد. از نظر ما 3 گرم ال لوسین مکمل قبل از تمرین Bodybuilding.com مطلوب می باشد. آن به حفظ فیزیک عضلانی و خالص کمک می نماید.

کارنوزین بتاآلانین : 1.5 گرم

کارنوزین بتا آلانین یکی از بهترین نوع بتاآلانین در بازار می باشد. بتا آلانین یک بتا آمینواسیدی است که می تواند به عنوان مکمل قبل از تمرین مورد استفاده قرار گیرد. به طور ساده اینکه آن به بافر کردن سطوح کارنوزین عضله کمک می نماید.

مکس استارز  پمپ پرفورمیکس مکمل پری ورک اوت

زمانی که این اتفاق افتاد، ظرفیت تمرین شما افزایش می یابد و شروع خستگی عضلانی به تاخیر می افتد. در این صورت شما قادرید سخت تر و بیشتر تمرین کنید. در یک تحقیق منتشر شده در مجله Applied Physiology در سال 2007 اشاره شد که مصرف بتا آلانین به مدت 4 تا 5 هفته باعث تحمل خستگی در 15 دونده سرعتی شد. همانطور که گفتیم بتاآلانین یک جزئی از مکمل‌های قبل از تمرین می باشد. ما تائید می کنیم که 1.5 گرم ال لوسین مکمل قبل از تمرین بادی بیلدینگ دات کام باعث قوی تر شدن شما در مقابل خستگی می شود.

در یک تحقیق منتشر شده در مجله Health-System Pharmacy اشاره شد اگر مصرف کننده مقادیر بیشتری از حد توصیه شده از مکمل‌های قبل از تمرین استفاده کند ممکن است خطراتی برای وی ایجاد شود.

تائورین : 1 گرم

تائورین یکی از اسیدآمینه‌های همه کاره می باشد. برخی از مزایای آن بدین شرح می باشند:

–       خنثی کردن فشار اکسایشی

–       چربی سوزی

–       بهبود حساسیت به انسولین

–       بهبود سطح تستوسترون

–       کوتاه کردن زمان ریکاوری

–       تقویت سلامتی قلب

–       بهبود کیفیت خواب

–       بهبود عملکرد شناختی

–       حذف رادیکال‌های آزاد

یکی از مزیت‌های کمتر شناخته شده ی تائورین، بهبود تولید انرژی و متابولیسم می باشد. شما با تائورین می توانید در چربی غیرضروری کمتری را ذخیره کنید. به عنوان یک ترکیب قبل از تمرین، تائورین می تواند غشای سلولهای عضلانی را تثبیت کند. این غشاها نقش کلیدی را در انقباض عضله و افزایش عملکرد ورزشی ایفا می کنند. یک گرم تائورین برای رسیدن به این اهداف کافی می باشد.

کافئین بدون آب: 200 میلی گرم

کافئین به مانند دولبه یک شمشیر می باشد. اگر شما قبل از تمرین نیاز به یک ترکیبی دارید که تمرین شما را تضمین کند بدون شک آن ماده کافئین می باشد. مکمل قبل از تمرین بادی بیلدینگ دات کام دارای 200 میلی گرم کافئین بدون آب می باشد. کافئین بدون آب خالص ترین شکل پودری کافئین می باشد. بخاطر اینکه کافئین قادر به عبور از موانع مغزی خون می باشد پس اثرات تحریکی آن بر روی مغز سریع می باشد. شما احساس انرژی و هوشیاری بیشتری می کنید. کافئین بدون آب به عنوان یکی از ترکیب‌های مکمل قبل از تمرین به افزایش چربی سوزی، و بهبود استقامت، قدرت و توان کمک می نماید. در یک تحقیق منتشر شده در مجله Society of Sports Nutrition اشاره شد که کافئین بدون آب نسبت به یک فنجان قهوه، اثرات بیشتری بر روی بهبود استقامت دارد. بنابراین اگر شما یک ورزشکار استقامتی می باشید می توانید از این مولفه مکمل قبل از تمرین بادی بیلدینگ دات کام بهره مند شوید. همانطور که اشاره شد کافئین به مانند دو لبه یک شمشیر می باشد. آن می تواند باعث ایجاد اضطراب، نگرانی و بی خوابی شود. مکمل قبل از تمرین بادی بیلدینگ دات کام حاوی 200 میلی گرم کافئین بدون آب می باشد که این برابر با دو فنجان قهوه می باشد. لطفا در این زمینه حساس باشید.

خرید از سایت بادی بیلدینگ دات کام امریکا

اولین تصور ما : مکمل قبل از تمرین بادی بیلدینگ دات کام به طور هوشمند و موثری فرمول بندی شده است. با این حال وجود کافئین و برخی افزودنی‌ها از جمله ساکرالوز در آن باعث آهسته تر شدن مسیر صعودی این مکمل به رده‌های بالا تر می شود. بیائید فرمول این مکمل را بررسی کنیم:

–       پتاسیم (به صورت پتاسیم کلرید): 100 میلی گرم. این مکمل منبع قابل توجه ای برای پتاسیم نمی باشد زیرا تنها 3 درصد از نیاز روزانه به پتاسیم را تامین می کند.

–       کلسیم (به صورت کلسیم کلراید) : 25 میلی گرم. این مکمل منبع قابل توجه ای برای کلسیم نمی باشد زیرا تنها 3 درصد از نیاز روزانه به کلسیم را تامین می کند.

–       منیزیم (به صورت منیزیم اکسید): 50 میلی گرم. این محصول منبع خوبی برای منیزیم می باشد زیرا 13 درصد از نیاز روزانه به آن را تامین می کند. منیزیم به تقویت سلامتی قلب، بهبود عملکرد عضلانی و عصبی، بهبود کیفیت خواب، افزایش سطوح تستوسترون، تنظیم فشار خون و تقویت استخوآن‌ها  کمک می نماید.

–       کلرید (به صورت پتاسیم، سدیم و کلسیم کلرید) : 145 میلی گرم. این مکمل منبع قابل توجه ای برای کلرید نمی باشد زیرا تنها 4 درصد از نیاز روزانه به کلرید را تامین می کند.

–       ال سیترولین : 5 گرم. ال سیترولین یک اسیدآمینه غیرضروری است که باعث بهبود اتساع عروق و در نتیجه افزایش جریان خون و جذب مواد مغذی، افزایش پمپ‌های عضلانی و بهبود سطوح فشار خون کمک می نماید.

–       ال لوسین : 3 گرم . قوی ترین اسیدآمینه آنابولیکی که به شروع فرایند سنتز پروتئین عضله کمک می نماید. برخی از کارشناسان معتقدند که ال لوسین به حفظ توده عضلانی و تقویت چربی سوزی کمک می نماید.

–       کارنوزین بتا آلانین : 1.5 گرم. یک اسیدآمینه طبیعی که به بافر سطوح کارنوزین کمک می نماید و باعث افزایش ظرفیت تمرین و افزایش تحمل به خستگی می شود.

–       تائورین : 1 گرم. یک اسیدآمینه وضعیتی که به حذف فشار اکسایشی، افزایش چربی سوزی، بهبود کیفیت خواب، افزایش سطوح تستوسترون، کوتاه شدن زمان ریکاوری، و خنثی کردن رادیکال‌های آزاد کمک می نماید.

–       کافئین بدون آب: 200 میلی گرم. این نسخه خالص و پودری کافئین به افزایش سطوح انرژی، قدرت و توان کمک می نماید. کافئین همچنین به چربی سوزی، حذف رادیکال‌های آزاد، بهبود عملکرد ورزشی، تنظیم قندخون و تقویت عملکرد کبد کمک می نماید. با این حال آن می تواند باعث ایجاد اضطراب، سردرد و بی خوابی شود.

مکس استارز  بررسی مکمل پروتئین کازئین بادی بیلدینگ دات کام

آنالیز فرمول

ما مطمئنیم که سایت بادی بیلدینگ دات کام طوری مکمل قبل از تمرین را طراحی کرده که بهترین باشد. زمانی که به لیست مواد تشکیل دهنده این مکمل نگاه می کنید نسبت به این قضیه مطمئن می شوید. در ابتدا با ال سیترولین شروع می کنیم. این مکمل حاوی 5 گرم ال سیترولین در هر اسکاپ می باشد. شما اکنون می دانید که این ماده باعث افزایش پمپ‌های عضلانی و اتساع عروق می شود. ما معتقدیم که این دوز، نقطه کلیدی فروش این محصول می باشد.

همانطور که گفتیم، ال لوسین در بسیاری از محصولات BCAA و محصولات پس از تمرین وجود دارد. با این حال، سه گرم ال لوسین در این مکمل به حفظ توده عضلانی کمک کرده و به عنوان منبع سوخت قابل اعتماد برای سخت ترین تمرینات عمل می کند. ما هیچ شک و تردیدی در مورد کارنوزین بتا آنالین و تائورین نداریم. این دو از اصلی ترین ترکیبات بدنسازی می باشند که به شما برای ریکاوری سریع کمک می نمایند. باا 200 میلی گرم کافئین در هر بار مصرف، از کمبود وقت قبل از تمرین دوری کنید. این میزان کافئین می تواند مزایای زیادی داشته باشد. با این حال کافئین به مانند دو لبه شمشیر می باشد: اگر نسبت به این ترکیب حساس می باشید، بهتر است این مکمل را خریداری نکنید.

به طورکلی، ترکیب، دوز و فرمولاسیون این مکمل ما را تحت تاثیر قرار داده است. شرکت تولید کننده چیزهای ساده ای را حفظ کرده است که این باید با بسیاری از مصرف کنندگان اصلاح شود. یکی از ضعف‌های این مکمل نداشتن ال تائنین می باشد (اسید امینه ای که باعث کاهش اثرات تحریک کننده ی کافئین می شود). این اسیدآمینه را می توانید در دیگر مکمل‌های مخصوص قبل از تمرین از جمله 4 گاگ مشاهده کنید. یکی از ویژگی‌های این محصول شفافیت عالی آن می باشد به طوری که مقادیر تمام مواد تشکیل دهنده را ذکر کرده است. همچنین شما هیچ ترکیب اختصاصی را در این مکمل مشاهده نمی کنید. این مکمل مخصوص قبل از تمرین همان چیزی است که باید از بقیه محصولات مجزا شود. متاسفانه بیشتر محصولات Bodybuilding.com دارای ساکرالوز و رنگ دهنده‌های غذایی همچون FD&C Blue می باشند. جایگزین‌های طبیعی همچون استویا (یک شیرین کننده طبیعی که به تنظیم سطوح فشار خون کمک می نماید) می توانند گزینه‌های بهتری باشند. اگر شرکت بتواند در فرمولاسیون خود یک نسخه بدون افزودنی‌ها را طراحی کند بدون شک مکمل قبل از تمرین بادی بیلدینگ دات کام می تواند به رقابت با رقبا بپردازد.

مزایای مکمل قبل از تمرین بادی بیلدینگ دات کام

این مکمل می تواند به باعث افزایش انرژی، تاخیر در شروع خستگی و افزایش تمرکز و سوخت ورزشکاران شود. ما این ادعاها را تائید می کنیم. مواد تشکیل دهنده و دوز آن‌ها  به بهبود کیفیت تمرین کمک می نمایند.

چه کسانی می توانند از این مکمل استفاده کنند؟

افراد سالم و فعالی که حداقل 18 سال سن دارند و به دنبال افزایش انرژی، قدرت، استقامت و تمرکز و کسب اهداف تناسب اندام می باشند.

عوارض جانبی؟

این مکمل حاوی 1.5 گرم بتا آلانین می باشد. این ترکیب ممکن است در برخی افراد باعث بروز خارش و احساس سوزنی شدن در بالاتنه می شود. همچنین این مکمل حاوی 200 میلی گرم کافئین می باشد. کافئین می تواند در برخی از افراد منجر به بروز اضطراب، بی خوابی و سردرد شود. این محصول همچنین دارای ساکرالوز می باشد. ساکرالوز یک شیرین کننده ی مصنوعی است که با چاقی ارتباط دارد. در نهایت اینکه این مکمل حاوی رنگ دهنده هایی است که می توانند عوارض جانبی داشته باشند.

خلاصه ای از این مکمل

ویژگی ها

–       ترکیبات ساده و موثر. سادگی کلید موفقیت این مکمل می باشد.

–       5 گرم ال سیترولین در هر اسکاپ. برای افزایش اتساع عروق و پمپ‌های عضلانی.

–       سه گرم ال لوسین در هر بار مصرف. قوی ترین اسیدآمینه ی آنابولیکی

–       بتا آلانین و تائورین. دو ماده موثر در بدنسازی.

–       شناخته شده. مصرف کنندگان این محصول را دوست دارند.

–       شفافیت عالی. مشخص بودن مقدار تمام مواد تشکیل دهند.

–       طعم‌های مختلف. این مکمل را می توانید در طعم‌های تمشک آبی، لیمادی، و پانچ میوه تهیه کنید.

مضررات

–       داشتن کافئین. همانند دو لبه یک شمشیر می باشد.

–       داشتن افزودنی ها. حاوی ساکرالوز و رنگ دهنده‌های غذایی مصنوعی است.

قیمت و نحوه خرید

–       1ظرف 420 گرمی (تحویل 30 روزه) 27.99 دلالر

–       خرید به صورت آنلاین و یا از خرده فروشی

جملات نهایی در مورد مکمل قبل از تمرین بادی بیلدینگ دات کام

بعد از آنکه مکمل وی پروتئین 100 درصدی بادی بیلدینگ دات کام نتوانست انتظارات را برآورده کند، ما امیدوار بودیم که این محصول بتواند این کار را بکند. این مکمل تا حدودی این کار را کرد. بدون افزودنی هایی همچون ساکراوز و رنگ دهنده ها، مکمل می توانست به رتبه بهتری برسد. اما متاسفانه شرکت تولید کننده این فرصت را از دست داد. با این حال این مکمل هنوز هم یک مکمل خوبی می باشد. ما انتظار داریم که این شرکت به زودی نواقص را برطرف نماید. با خرید این محصول می توانید تفاوت را احساس کنید.

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا
error: Content is protected !!