مکمل پمپ - پیش از تمرین

پری بیلد مکمل بسیار قوی قبل تمرین ماسل تک

پری بیلد مکمل بسیار قوی قبل تمرین ماسل تک با بیشترین قدرت ، فراتر از انتطارات شماست !

 

 بررسی پری بیلد سری لب سریس ماسل تک 

اگر به دنبال یک مکمل پیش از تمرین موثر و خوش طعم هستید، پری بیلد سری لب سریس ماسل تک دقیقا مناسب شماست. این مرور به شما در بررسی یک محصول جدید دیگر در صنعت مکمل بدنسازی کمک می­کند.

درباره­ ی پری بیلد سری لب سریس ماسل تک

پری بیلد سری لب سریس ماسل تک یک مکمل پیش از تمرین با ماکزیمم قدرت و دوز مشخص شده به صورت بالینی است که طبق وبسایت رسمی “انفجاری ترین تجربه­ ی حسی عصبی را برای شما به ارمغان می­آورد“. فرمول آن شامل موارد زیر است:

 • ترکیب مواد تشکیل دهنده­ ی عالی: تقریبا همه­ ی موارد لازم برای یک مکمل پیش از تمرین را پوشش می­دهد.
 • اعتبار بالا: مشتریان درباره­ ی طعم و نقاط قوت آن کاملا راضی هستند.
 • استفاده از پر کننده: حاوی ساکرالوز، کاراگینان، و FD&C Blue No. 1.

ترکیبات مکمل پری بیلد سری لب سریس ماسل تک

اندازه­ی هر وعده: 1 پیمانه (8 گرم)

تعداد وعده ­ها در هر بسته: تقریبا 30

ماده مغذی 1 پیمانه%DV2 پیمانه% DV 
کالری1020
کربوهیدرات کلی<1 g0%*<1 g0%*
قند00 g
سدیم10 g<1%*20 g<1%*
ترکیب استقامت و بازدهی 
CarnoSyn® Beta-alanine1.6 g3.2 g1%*
تورین500 mg1 g1%*
ماتریس پمپ 
ال-سیترولین1.5 g3 g1%*
عصاره­ی آب انگور (به صورت ویتیسوینیفرا) و عصاره­ی پوست سیب (به صورت مالوس پامیلا)

ViNitrox™

استانداردسازی شده برای 95% پلی فنول

250 mg500 mg1%*
عصاره­ی آشواگاندها (به صورت ویتانیاسومنی فرا) (ریشه و برگ)

Sensoril®

62.5 mg125 mg1%*
ماتریس عضله سازی 
بتایین انیدروس1.25 g2.5 g1%*
انرژی + ماتریس 
کافئین انیدروس175 mg350 mg1%*
کولین بی تارترات100 mg200 mg1%*
ترکیب عصبی حسی 
عصاره­ی چالانگال (به صورت آلپینیا افیسینالاروم) (ریشه)150 mg300 mg1%*
TeaCrine®

(حاوی 40% تی کرین)

62.5 mg125 mg1%*
عصاره­­ی یوهیمب (به صورت پاسینیستالیایوهیمب) (پوست)

استانداردسازی شده برای 6% یوهیمبین

20 mg40 mg1%*

 

ترکیبات: سیتریک اسید، سیلیکون دی اکسید، رنگ طبیعی و مصنوعی، مالیک اسید، مالتودکسترین، ساکرالوز، اسسولفام پتاسیم، ترکیب صمغ (صمغ سلولز، صمغ اگزانتان، کاراگینان، دکستروز)، FD&C Blue No. 1.

دستورات: لطفا کل دستورات را پیش از مصرف مطالعه نموده و پروتکل ارزیابی سطح تحمل را دنبال نمایید. ابتدا با ترکیب 1 وعده (1 پیمانه) با 8 اونس آب سرد و مصرف آن 30 دقیقه پیش از تمرین روزانه سطح تحمل خود را امتحان کنید. زمانی که سطح تحمل ارزیابی شد، دوز را تا دو پیمانه در ترکیب با 8 اونس آب افزایش دهید. ازمصرف مقدار بیشتر از 2 پیمانه در یک دوره­ی 24 ساعته خودداری کنید. در حین مصرف آب کافی بنوشید.

مکمل پیش از تمرین ماکزیمم قدرت با دوز بالینی

ما اخیرا MuscleTech VaporX5 RIPPED را مرور کردیم. این یکی از مکمل­های کامل پیش از تمرین موجود در بازار است که به دلیل محتوی ال-کارنیتین ال-تارترات و اجزای قهوه ­ی سبز به عنوان یک چربی سوز به کار می­رود. این یک گزینه­ی کاربردی برای بسیاری از مشتریان است – آنها می­توانند دو مکمل را به قیمت یک مکمل خریداری نمایند.

متاسفانه، ما دریافتیم که تولید کننده طعم آیسی راکت MuscleTech Vapor X5 RIPPED را با پر کننده ارائه می­کند (شامل ساکرالوز، کاراگینان، و FD&C Blue No. 1). این یک نقص بزرگ است.

اگر مرور ما درباره­ی محصول MuscleTech 100% Whey Protein Plus Isolate را مطالعه کرده باشید، درمی­یابید که همانطور که ما گفتیم، استفاده از پرکننده­ها یک شکست محسوب می­شود. ما گفتیم امیدواریم که شرکت این روند مختل کننده را سریعا متوقف نماید. تاکنون این مورد همچنان مشاهده شده است.

ما امیدواریم که یک تحول کامل با پری بیلد سری لب سریس ماسل تکایجاد شود، که یک مکمل پیش از تمرین جدید است.

تولید کننده این مکمل را مکمل پیش از تمرین دوزبندی شده با بیشترین قدرت می­نامد که طبق وبسایت رسمی “انفجاری ترین تجربه­ ی حسی عصبی را به همراه خواهد داشت”. اکنون این توصیف سر و صدای زیادی را ایجاد نموده است. بیایید ببینیم شرکت آن را پشتیبانی می­کند یا خیر.

آیا در باشگاه دچار مشکل شده­اید؟ پری بیلد سری لب سریس ماسل تک به شما در رفع مشکلتان کمک می­کند.

پری بیلد سری لب سریس ماسل تک دارای ترکیبات مختلفی است. اولین باری که به آن‌ها نگاه
می­کنید، می­دانید که انتظار افزایش استقامت و پمپ عضلانی، جرم عضله­ی بیشتر، تقویت عملکرد شناختی، و افزایش سطوح انرژی را دارید. این با MuscleTech VaporX5 RIPPED مشابه است. موفق باشید.

بهترین بخش: این موارد از ترکیبات اختصاصی مبهمی نیستند که ما درباره­ی آن صحبت می­کنیم. در واقع صداقت بهترین سیاست است. پری بیلد سری لب سریس ماسل تک این روند را آغاز کرده و یک مکمل پیش از تمرین است که می­تواند همه­ی مبناها را پوشش دهد.

ترکیب عملکرد و استقامت

MuscleTech Lab Series Performance & Endurance Compound حاوی 6/1 گرم کاروسین بتا آلانین و 500 میلی گرم تورین در هر پیمانه­ی هشت گرمی است.

بتا آلانین یکی از رایج ترین ترکیبات مکمل پیش از تمرین می­باشد. این آمینواسید طبیعی به تعدیل سطوح کارنوزین عضله کمک می­کند. در نتیجه، شما می­توانید از خستگی رهایی یابید و سخت تر و طولانی تر تمرین کنید. ما بتا آلانین را دوست داریم. این محصول به شما کمک می­کند تا در باشگاه تمرینات را بیشتر تکرار نمایید.

به نظر ما 6/1 گرم در هر وعده راه طولانی را در پیش دارد. این مطابق با بسیاری از رقبا مثل Bodybuilding.com Signature Pre-Workout است (که حاوی 5/1 گرم در هر پیمانه می­باشد).

===============================

ما نیز تائورین را به یک دلیل ساده دوست داریم: جامع بودن. بیایید مزایای کلیدی آن را دریابیم:

 • تقویت عملکرد شناختی
 • بهبود کیفیت خواب
 • تقویت عملکرد قلبی عروقی
 • کاهش زمان بازیابی
 • کاهش استرس اکسایشی
 • تقویت سطوح تستوسترون
 • بهبود حساسیت انسولین
 • افزایش چربی سوزی

شما می­­توانید به صورت آشکار مشاهده نمایید که مکمل تورین بسیاری از زمینه­های تناسب اندام را پوشش می­دهد. اگر یک آمینواسید باید در مجموعه­ی شما قرار گیرد، قطعا تورین است.

مجله­ی “پیشرفت تربیت بدنی” در 17 آگوست 2011 (از طریق SCIRP.org) اشاره می­کند که “مکمل تورین سبب افزایش زمان تمرین می­شود، و دوزهای دو تا شش گرم در روز برای یک هفته موثر خواهند بود.”

همچنین اشاره می­شود که 500 میلی گرم در یک مکمل پیش از تمرین مقدار کمی برای بهبود در بازدهی استقامت است. حتی اگر متخصصان محتوی تورین موجود در MuscleTech Lab Series Pre-Build را کم در نظر بگیرند، اما سایر اجزای آن (مخصوصا کافئین) اثر آن را تقویت خواهند نمود.

ما ترکیب عملکرد و استقامت را می­پسندیم. کاروسین بتا آلانین سبب افزایش استقامت شما در سطح بیشتر از تورین می­شود. با این حال، این مواد باید با هم اثر کنند تا بهترین نتایج برای شما حاصل گردد.

ماتریس پمپ

هیچ فرمول مکمل پیش از تمرینی بدون این مزایای پمپ عضلانی کامل نخواهد بود. نکته­ی مهم در مورد ماتریس پمپ MuscleTech Lab Series Pre-Build وجود 5/1 گرم ال-سیترولین در هر وعده است.

درست مانند بتا آلانین، ال-سیترولین یک ترکیب پیش از تمرین رایج دیگر است. این یک آمینواسید ضروری است که به افزایش اتساع و تولید نیتریک اکسید کمک می­کند. بسیاری از علاقه مندان به بدنسازی نمی­توانند بدون آن زندگی کنند، که این به دلیل توانایی افزایش پمپ­های عضلانی است. از آنجایی که
ال-سیترولین به بهبود جریان خون کمک می­کند، سبب ارتقای سطوح فشار خون سالم نیز می­شود. این یک امتیاز خوب است.

متاسفانه، محتوی ال-سیترولین این مکمل در مقایسه با مورد مشابه Optimum Nutrition PRO PRE کم است، که دارای شش گرم در هر پیمانه می­باشد. اگر نیازمند پمپ عضلانی سریع هستید، محصولات دیگر نتایج بهتری را برای شما به همراه خواهند داشت.

عصاره­ی انگور ViNitrox در این محصول به مقدار 250 میلی گرم در هر وعده است. این عصاره یک ترکیب نادر در مکمل پیش از تمرین است، و بنابراین مزایای پمپ عضلانی ال – سیترولین را نشان نداده است.

با این حال، برخی مطالعات نشان می­دهند که این محصول بر حسب استقامت در تمرین نویدبخش است. بر این اساس، بکارگیری عصاره­ی انگور ViNitrox در این محصول تکمیل کننده­ی محتوی تورین MuscleTech Lab Series Pre-Build خواهد بود.

سومین جزء این ترکیب 5/63 میلی گرم عصاره­ی SensorilAshwagandha (به صورت ویتانیاسومنی فرا) (ریشه و برگ) در هر پیمانه­ی هشت گرمی است. این آداپتوژن مزایای درمانی متعددی دارد:

 

 • افزایش سطوح انرژی و جرم عضله
 • تقویت شناخت ذهنی
 • بهبود سلامتی قلب
 • تنظیم عملکرد اندوتلیال
 • تقویت سطوح تستوسترون
 • چربی سوزی

قطعا عصاره­ی SensorilAshwagandha یک ترکیب همه کاره است. ما خوشحالیم که از آن در مکمل پیش از تمرین MuscleTech Lab Series Pre-Build استفاده می­شود.

به صورت کلی، ماتریس پمپ به اندازه­ی سایر مکمل­های پیش از تمرین موجود در بازار قدرتمند نیست. دویست و پنجاه میلی گرم عصاره­ی انگور ViNitroxبا 5/1 میلی گرم ال-سیترولین در هر وعده برای رقابت با مزایای پمپ عضلانی قدرتمند سایر مکمل­های پیش از تمرین کافی نیست.

ماتریس عضله سازی

ماتریس عضله سازی MuscleTech Lab Series Pre-Build یک ترکیب منحصر به فرد است: 25/1 گرم بتایین انیدروس در هر وعده.

این یک آمینواسید و ترکیب طبیعی از مواد غذایی کامل مثل دانه­ی آمارانت، کینوا، اسفناج، چغندر و سبوس گندم می­باشد. بتاین انیدروس به تقویت سلامتی قلب و گوارش، بهبود سلامتی کبد و افزایش چربی سوزی و قدرت کمک می­کند.

مطالعات همچنین نشان می­دهند که بتایین انیدروس سبب تقویت هورمون­های رشد و بهبود پاسخ انسولین در نمونه­های حیوانی می­شود. این یک نشانه­ی خوب برای مطالعات آتی است که شامل نمونه­های انسانی می­باشند.

در واقع، “مجله­ی جامعه­ی بین الملل تغذیه­ی ورزشی” در 14 مارچ 2013 می­گوید: شش هفته استفاده از مکمل بتایین سبب بهبود ساختار بدن، ابعاد عضله، ظرفیت کار، افزایش HCTL، بهبود قدرت – و نه استحکام – در مردان خواهد شد.

بسیاری از مکمل­های پیش از تمرین حاوی 5/1 گرم بتایین انیدروس در هر وعده هستند. این بدان معناست که MuscleTech Lab Series Pre-Build در سطح میانگین صنعتی قرار دارد. ما مطمئنیم که شما به مزایای کامل این مکمل دست خواهید یافت.

مطابق با وبسایت رسمی مرکز پزشکی دانشگاه مری لند، بتایین سبب افزایش سطوح کلسترول کلی می­شود. افراد با وزن پایین، مشکلات قلبی، یا در معرض ریسک بیماری قلبی، نباید بدون مشورت با پزشک از بتایین استفاده کنند.

انرژی + ماتریس

کافئین: یک شمشیر دولبه.

ترکیب انرژی + ماتریس از MuscleTech Lab Series Pre-Build حاوی 175 میلی گرم کافئین انیدروس و 100 میلی گرم کولین بی تارترات در هر پیمانه است.

کافئین انیدروس یک شکل خالص پودری از این محصول است (رایج ترین مکمل موجود در جهان). کافئین دارای چند مزیت کلیدی می­باشد:

 • افزایش سطوح انرژی
 • تقویت چربی سوزی
 • بهبود عملکرد فیزیکی
 • تنظیم سطوح قند خون و عملکرد کبد
 • دور نگه داشتن رادیکال­های آزاد
 • افزایش طول عمر

اما کافئین یک شمشیر دو لبه است: این ماده می­تواند سبب حالت عصبی، تغییر خلق و خو، ناآرامی و
بی خوابی در برخی افراد شود. کافئین موجود در MuscleTech Lab Series’ Pre-Build دارای مقدار معادل با یک فنجان کافئین است. اگر نسبت به کافئین حساس هستید، از این مورد صرفنظر کنید.

کولین بی تارترات یک نوتروپیک رایج است. شما می­توانید آن را به طور طبیعی در بوروکلی، بادام زمینی، ماهی، گوشت و تخم مرغ بیابید. این یک پیش ماده­ی انتقال دهنده­ی عصبی استیل کولین است، که به تنظیم سیستم عصبی و تقویت حافظه کمک می­کند. کولین همچنین سبب بهبود بینایی شده و به تقویت سطوح انرژی کمک می­کند.

ما مطمئنیم که ترکیب انرژی + ماتریس در MuscleTech Lab Series’ Pre-Build اثر خوبی را بر جای خواهد گذاشت. اگر پیش از تمرین سخت به یک محرک نیاز دارید، این ماده به شما کمک می­کند.

ترکیب حسی عصبی

یک مزیت  MuscleTech Lab Series’ Pre-Buildنسبت به مکمل­های قبلی وجود ترکیب حسی عصبی است، که حاوی سه ماده­ی کلیدی می­باشد: عصاره­ی خولنجان، تی کرین و عصاره­ی یوهیمب.

این محصول حاوی 150 میلی گرم عصاره­ی خولنجان (به صورت آلپینیا افیسیتالوروم) (ریشه) در هر پیمانه است، که یک مکمل پیش از تمرین نادر می­باشد. این یک گیاه چینی ریشه دار است که مشابه با زنجفیل می­باشد. این گیاه به دور نگه داشتن رادیکال­های آزاد، تقویت گوارش، گردش خون و ایمنی کمک کرده، و سلامتی پوست و خون را بهبود می­بخشد.

از سوی دیگر، تی کرین یک ترکیب طبیعی است که انرژی را انتقال داده، شفافیت ذهنی را موجب می­شود، و بهبود انگیزه و خلق و خو را به همراه دارد.

محققان مطالعات مختلفی را با استفاده از تی کرین و نمونه­های انسانی انجام داده­اند. اگر درباره­ی این ترکیب در تردید هستید، خیالتان راحت باشد: مجله­ی مواد مغذی در 7 نوامبر 2015 (از NCBI.NLM.NIH.gov) نشان داد که مکمل غذایی حاوی تی کرین TheaTrim تغییر زیادی را در ضربان قلب یا فشار خون در مردان و زنان سالم ایجاد نمی­کند.

جزء نهایی ترکیب حسی عصبی 20 میلی گرن عصاره­ی یوهمیب (به صورت پاسینیستالیا یوهیمب) (پوست) در هر وعده است. این ترکیب در مکمل­های پیش از تمرین MuscleTech مورد استفاده قرار می­گیرد (حتی MuscleTech VaporX5 RIPPED نیز حاوی این ماده است).

این ترکیب گیاهی سبب بهبود عملکرد جنسی، تنظیم فشار خون و سطوح قند خون، و تقویت هوشیاری می­شود.

ترکیب حسی عصبی مهمترین گروه از ترکیبات Lab Series Pre-Build است. در واقع، ما آن را به عنوان نقطه­ی فروش اصلی محصول معرفی می­کنیم. این ماده به شما برای تداوم تمریناتتان کمک می­کند.

ما درست گفتیم، MuscleTech Lab Series Pre-Build همه­ی موارد لازم در یک مکمل پیش از تمرین را پوشش می­دهد. با وجود آن که تولید کننده ادعا می­کند که هر ترکیب دارای دوز بالینی مشخصی است، اما ما احساس می­کنیم که برخی از آن‌ها (مخصوصا ال-سیترولین و تورین) مقدار کمی دارند.

به علاوه، روند بکارگیری پر کننده­ها (ساکرالوز، کاراگینان و FD&C Blue No. 1 همچنان ادامه دارد و به نظر می­رسد که در آینده نیز ادامه خواهد داشت.

با این حال، MuscleTech Lab Series Pre-Build پتانسیل بالایی دارد. این ماده مشابه مکمل­های پیش از تمرین موجود در بازار نیست، بلکه واقعا اثر خوبی را بر جای می­گذارد.

بیایید ترکیبات فرمول را بررسی کنیم:

 • کالری، 20: MuscleTech Lab Series Pre-Build یک مکمل پیش از تمرین با مقدار 20 کالری در هر پیمانه­ی هشت گرمی است.
 • کربوهیدرات کلی، کمتر از 1 گرم: این مکمل پیش از تمرین کربوهیدرات کمی با مقدار یک گرم در هر وعده دارد (مقدار ماکزیمم روزانه­ی پنج درصد کم در نظر گرفته می­شود).
 • قند، 0 گرم: MuscleTech Lab Series Pre-Build هیچ محتوی قندی ندارد، اما حاوی ساکرالوز است، که یک شیرین کننده­ی مصنوعی بوده و سبب چاقی می­شود.
 • سدیم، 10 گرم: محتوی سدیم این محصول نمایانگر کمتر از یک درصد مقدار روزانه است، که آن را به یک جایگزین ارزشمند برای افزایش ظرفیت کار و مقاومت در برابر خستگی تبدیل می­کند.
 • تورین، 500 میلی گرم: یک آمینواسید چند منظوره که به کاهش سطح استرس اکسایشی، افزایش چربی سوزی و سطوح تستوسترون، بهبود کیفیت خواب، تقویت سلامتی قلب، کاهش زمان بازیابی و بهبود حساسیت انسولین کمک می­کند.
 • ال-سیترولین، 5/1 گرم: یک آمینواسید غیر ضروری که به عنوان یک اتساع دهنده­ی قدرتمند برای بهبود جریان خون و جذب مواد مغذی، افزایش پمپ عضلانی، و سطوح فشار خون سالم تر به کار می­رود.
 • عصاره­ی میوه­ی انگور ViNitrox، 250 میلی گرم: ترکیبی که به باور متخصصان سبب افزایش استقامت در تمرین می­شود. آب انگور به دور نگه داشتن رادیکال­های آزاد، بهبود عملکرد قلبی عروقی، تنظیم سطوح فشار خون و قند خون، و تقویت بینایی کمک می­کند.
 • عصاره­ی SensorilAshwagandha، 5/62 میلی گرم: یک آداپتوژن که سبب تقویت چربی سوزی، افزایش سطوح تستوسترون، تنظیم عملکرد اندوتلیال، بهبود سلامتی قلب و عروق، تقویت عملکرد شناختی، و تقویت سطوح انرژی و جرم عضله می­شود.
 • بتایین انیدروس، 25/1 گرم: یک آمینواسید که به افزایش چربی سوزی و قدرت، تقویت عملکرد کبد، و تنظیم سلامتی قلب و گوارش کمک می­کند. برخی از مطالعات نیز نشان می­دهند که بتایین انیدروس سبب افزایش جرم عضله می­شود.
 • کافئین انیدروس، 175 میلی گرم: شکل خالص پودری کافئین که به تقویت سطوح انرژی، افزایش طول عمر و چربی سوزی، دور نگه داشتن رادیکال­های آزاد، تنظیم سطوح قند خون، تقویت سلامتی کبد، و بهبود عملکرد فیزیکی کمک می­کند. اما کافئین اثر عصبی، دمدمی مزاجی،
  بی قراری و بی خوابی را در برخی افراد نیز به وجود می­آورد.
 • کولین بی تارترات، 100 میلی گرم: یک نوتروپیک که به تنظیم سیستم عصبی، بهبود حافظه، تقویت بینایی و افزایش سطوح انرژی کمک می­کند.
 • عصاره­ی خولنجان (به صورت آلپینا افیسیناروم) (ریشه)، 150 میلی گرم: یک گیاه ریشه­ای که سبب بهبود سلامتی پوست و مو، دور شدن رادیکال­های آزاد، تقویت گوارش، گردش خون و ایمنی می­شود.
 • تی کرین (تامین 40 درصد تی کرین)، 150 میلی گرم: یک ترکیب طبیعی که به افزایش سطوح انرژی، تقویت شفافیت ذهنی و بهبود خلق و خو کمک می­کند.
 • عصاره­ی یوهیمب (به صورت پاسینیستالیایوهیمب) (پوست)، 20 میلی گرم: این گیاه به بهبود عملکرد جنسی، ارتقای فشار خون سالم و سطوح قند خون، و تقویت هوشیاری کمک می­کند.

تحلیل فرمول

از ابتدا، ما امیدواریم که MuscleTech Lab Series Pre-Buildنه تنها با انتظارات مطابقت یابد، بلکه باید به یک فرمول موثر و مشخص برسیم.

خب، شما می­توانید اکنون به یک ترکیب خوب دست یابید. ترکیبات موثر آن با هم کار می­کنند تا به شما در دستیابی به اهدافتان کمک شود.

دو ترکیبی که برای ما مهم هستند شامل 6/1 گرم کاروسین بتا آلانین و 25/1 گرم بتا انیدروس در هر وعده می­باشند. چرا؟ این ترکیبات در طول زمان در بدنسازی امتحان خود را پس داده­اند و مقادیر آن‌ها با بسیاری از تمرینات مهم سازگاری دارند. شما نمی­توانید با این موارد اشتباه کنید.

همانطور که گفتیم، مهمترین ترکیب در MuscleTech Lab Series Pre-Build– ترکیبی از عصاره­ی خولنجان، تی کرین، و عصاره­ی یوهیمب باید شما را تقویت کرده و تمرکزتان را برای تمرینات شدیدتر افزایش دهند.

سایر ترکیبات – ال-سیترولین، تورین، عصاره­ی سنسوریل آشواگاندها، کافئین انیدروس، عصاره­ی انگور ViNitrox، و کولین بی تارترات – نیز بسیار موثر هستند.

اما مقادیر ال-سیترولین (5/1 گرم در هر پیمانه) و تورین (500 میلی گرم در هر پیمانه) به عقیده­ی ما کم هستند. نکته­ی خوب آن است که ترکیبات دیگری همچون عصاره­ی انگور ViNitrox به افزایش استقامت در تمرین کمک می­کنند.

بنابراین اگر می­خواهید یک پمپ عضلانی داشته باشید، MuscleTech Lab Series Pre-Build با قیمت پرداختی مطابقت ندارد. ما به شما سایر مکمل­های تمرین با دوزهای بیشتر ال-سیترولین را توصیه می­کنیم، مثل Optimum Nutrition PRO PRE (شش گرم در هر وعده).

ما همچنین محتوی کالری، کربوهیدرات و سدیم کم این مکمل را می­پسندیم. ما مطمئنیم که این سبب تکمیل اهداف تناسب اندام شما خواهد شد.

از سوی دیگر، ما از تولید کننده بابت شفافسازی عالی متشکریم – همه­ی مقادیر ترکیبات را نشان داده است. هیچ ترکیب اختصاصی نامشخصی وجود ندارد.

مصرف کنندگان درباره­ی عقیده دارند که طعم نیرو دهنده­ی Gummy Worm بسیار خوشایند است. مهمتر آن که به شما در انجام تمریناتتان کمک می­کند.

علاوه بر مقادیر ناکافی ترکیبات، این مکمل پیش از تمرین حاوی چند پر کننده است – ساکرالوز، کاراگینان، و FC&C Blue No. 1. متاسفانه، تولید کننده عنوز این روند را متوقف ننموده است و ما امیدواریم که زودتر این کار را انجام دهد.

پس از تحلیل کامل، به نظر ما MuscleTech Lab Series Pre-Build یک مکمل مناسب پیش از تمرین است، اما دارای نواقصی نیز می­باشد. اما به طور کلی یک مکمل جامع است. این محصول به شما در اکثر تمریناتتان کمک می­کند. ما امیدواریم در آینده این شرکت یک فرمول پیشرفته تر را ارائه نماید.پری بیلد قوی ترین مکمل پیش از تمرین ماسل تچ

مزایای MuscleTech Lab Series Pre-Build

MuscleTech Lab Series Pre-Build دارای مزایای زیر، طبق وبسایت رسمی است:

 • افزایش انرژی و تمرکز
 • پمپ­های برتر و بهبود عملکرد ورزشی
 • جرم عضله­ی بیشتر

ما با اکثر این ادعاها موافقیم. MuscleTech Lab Series Pre-Build یک مکمل پیش از تمرین نویدبخش است که به شما در تناسب اندام کمک می­کند.

چه کسی آن را مصرف می­کند؟

هدف تولید کننده ارائه­ی MuscleTech Lab Series Pre-Build برای افراد سالم و فعال با سن زیر 18 سال بود که به افزایش انرژی، استقامت، تمرکز و جرم عضله برای دستیابی به اهداف تناسب اندام
روزانه­ی خود اهمیت می­دهند.

آیا اثر جانبی دارد؟

MuscleTech Lab Series Pre-Build حاوی بتا آلانین است، که می­تواند سبب بروز خارش یا حس سوزش در صورت و قفسه­ی سینه­ی برخی افراد شود.

این مکمل همچنین حاوی 175 میلی گرم کافئین انیدروس است، که معادل با یک فنجان قهوه­ی تخمیر شده می­باشد. کافئین می­تواند اثر عصبی، تغییر خلق و خو، آشفتگی و بیخوابی را نیز در برخی افراد ایجاد کند.

MuscleTech Lab Series Pre-Build همچنین حاوی ساکرالوز است، که یک شیرین کننده­ی مصنوعی بوده و چاقی را افزایش می­دهد. این مکمل حاوی کاراگینان و FD&C Blue No. 1 نیز
می­باشد. مورد اول یک افزودنی خوراکی مصنوعی است که با سرطان زایی مرتبط می­باشد، و مورد دوم یک رنگ خوراکی مصنوعی با چند اثر جانبی است.

اگر درباره­ی هر یک از این ترکیبات در تردید هستید، لطفا پیش از خرید MuscleTech Lab Series Pre-Build با پزشک خود مشورت نمایید.

تولید کننده همچنین هشدار زیر را اعلام می­کند:

 

خلاصه­ی مرور MuscleTech Lab Series Pre-Build

مزایا

 • ترکیبات جالب توجه: تقریبا همه­ی نیازهای پیش از تمرین را پوشش می­دهد.
 • ترکیبات آزمایش شده در طول زمان: کاروسین بتا آلانین و بتایین انیدروس.
 • ترکیب حسی عصبی: بهترین نقطه­ی فروش محصول برای افزایش تمرکز ذهنی و شفافیت ذهنی.
 • ترکیبات با دوز بالینی: مقادیر با مطالعات علمی یکسان هستند.
 • شفافسازی عالی: تولید کننده مقادیر همه­ی ترکیبات را نشان داده است.
 • اعتبار خوب: مصرف کننده از طعم و ویژگی­های خوب این محصول تعریف می­کند.

معایب

 • مقادیر ناکافی ترکیبات: ال-سیترولین و تورین مطابق با انتظارات نیستند.
 • محتوی کافئین: اثر عصبی، آشفتگی، بی قراری و بیخوابی را در برخی افراد ایجاد می­کند.
 • پرکننده: حاوی ساکرالوز، کاراگینان و FD&C Blue No. 1 است.

اطلاعات قیمت و خرید

 • یک بسته­ی 240 گرمی (مصرف 30 روزه): 99/34 دلار
 • قابل دسترسی به صورت آنلاین و در فروشگاه­ها

سخن آخر درباره­ی MuscleTech Lab Series Pre-Build

به طور کلی، MuscleTech Lab Series Pre-Build یک مکمل پیش از تمرین جامع، اما دارای نواقص است. ما ترکیبات به کار رفته در آن را می­پسندیم، اما درباره­ی ترکیبات نامطلوب مطمئن نیستیم.

با این حال، ما توصیه می­کنیم که MuscleTech Lab Series Pre-Build را امتحان نمایید، اما با احتیاط. اگر تولید کننده نتواند به یک فرمول پیشرفته برسد، باید گفت که مکمل­های موثرتری برای پیش از تمرین در بازار وجود دارد.

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا
error: Content is protected !!