مکمل پمپ - پیش از تمرین

اوت لیفت کنسانتره نوترکس

اوت لیفت کنسانتره نوترکس مکمل پیش از تمرین با انرژی محرک که با سوخت راکت معادل است

اوت لیفت کنسانتره  : آیا خرید یک مکمل پیش از تمرین را در نظر گرفته­ اید که به نظر تولید کننده به اندازه­ی سوخت راکت باشد؟

خب، این دقیقا همان چیزی است که ناترکس ریسرچ با عنوان ناترکس اوت لیفت کنسانتره معرفی می­کند. این مرور به شما بررسی ­ها را نشان می­دهد.

 

 

درباره­ی  اوت لیفت کنسانتره نوترکس

اوت لیفت کنسانتره نوترکسطبق وبسایت رسمی، یک مکمل پیش از تمرین محرک انرژی است که درست مانند سوخت راکت می­باشد. فرمول آن شامل موارد زیر است:

 • فرمول متوازن: این محصول تلاش می­کند تا مصرف کننده را از نظر ذهنی و فیزیکی آماده سازد.
 • حاوی نوتروپیک­های کلیدی: اجزایی که عملکرد شناختی را تقویت می­کنند.
 • محتوی کافئین: معادل با تقریبا سه تا چهار فنجان قهوه­ی تخمیر شده.

واقعیت­های مکمل اوت لیفت کنسانتره نوترکس (توت سیاه لیموناد، 183 میلی گرم)

اندازه­ی هر وعده: 1/6 گرم (تقریبا 1 پیمانه)

تعداد وعده­ها در هر بسته: 30

ماده­ی مغذیمقدار در هر وعدهدرصد مقدار روزانه 
سدیم240 mg10%
کولین بی تارترات1.5 g*
N-استیل- L تیروزین750 mg*
سدیم نیترات (به صورت NO3-T®)500 mg*
Kaff2 سیترات 2/50 درصد (مقدار 200 میلی گرم کافئین)400 mg*
بتایین نیترات (به صورت NO3-T®)300 mg*
کافئین انیدروس200 mg*
راوولسین2 mg*

سایر ترکیبات: طعم طبیعی و مصنوعی، سیتریک اسید، مالیک اسید، سدیم بیکربنات، تری سدیم سیترات، ساکرالوز، سیلیکا، کلسیم سیلیکات، اسسولفام پتاسیم.

کاربرد توصیه شده: پیش از هر بار استفاده بسته را تکان دهید. 1 پیمانه را در 8-10 اونس آب سرد به مدت 30-45 دقیقه پیش از تمرین بریزید. فقط از یک وعده (1 پیمانه) در یک دوره­ی 24 ساعته. هیچگاه بیشتر از یک پیمانه استفاده ننمایید.

محرک انرژی اکستریم

ما برخی از مکمل­های بدنسازی از شرکت ناترکس ریسرچ را در اینجا درمکس استاربررسی نموده­ایم. اولین مورد Nutrex VITADAPT است، که شامل 350/8 درصد مقدار روزانه برای ویتامین B12 می­باشد (برای مرجع، مینیمم مقدار روزانه­ی 15 درصد بالا است). این میزان قطعا به تقویت سلامتی قلب و تقویت سطوح انرژی کمک می­کند.

یک مورد دیگر Nutrex OUTRAGE است، که یک تقویت کننده­ ی انرژی بوده و به عنوان یک مکمل پیش از تمرین به کار می­رود.

این محصول مشکلات زیادی برای ما دارد (پرکننده، ترکیب اختصاصی، ترکیب اثبات نشده، و غیره). ما امیدواریم تولید کننده این مشکلات را به زودی رفع نماید.

بر این اساس، ما دارای انتظاراتی برای اوت لیفت کنسانتره نوترکس هستیم. این سومین نسخه­ی مکمل­های پیش از تمرین شرکت است – اوت لیفت نوترکس را در سال 2014 تولید نمود و پس از چند سال به اوت لیفت نوترکس رسید.

اکنون، تولید کننده­ی آخرین نسخه ­ی خود را ارائه می­کند، و اشاره می­نماید که “امروزه ما به دنبال ارائه­ ی یک محصول ارزشمند هستیم، که تقویت کننده­ی بازدهی با دوز بالا را با بهره گیری از تکنولوژی NO3-T نیترات حاصل می­کند، و در عین حال برخی از سطوح انرژی را مهار می­کند که شدیدترین جلسات تمرین را ارائه می­نمایند.

“آیا اوت لیفت کنسانتره نوترکس به شما برای تقویت در تمریناتتان کمک می­کند؟”

وقتی یک شرکت مکمل بدنسازی محصول خود را به عنوان سوخت راکت معرفی می­کند، مصرف کنندگان باید توجه نمایند. اگر شما برای زمانی طولانی از یک مکمل پیش از تمرین استفاده نموده­اید و باید آن را ادامه بدهید، اوت لیفت کنسانتره نوترکس برای شما مناسب است.

فرمول، 1/6 گرم

یک پیمانه از طعم توت لیموناد اوت لیفت کنسانتره نوترکس به مقدار 1/6 گرم است. این محصول دارای هفت جزء است که به صورت سینرژیکی بهترنی تمرین ممکن را به شما ارائه می­کنند.

نکته­ی اصلی وجود 5/1 گرم کولین بی تارترات است. مطالعات نشان می­دهند که کولین بی تارترات یک ترکیب ضروری است که سطوح استیل کولین، انرژی ذهنی، و پردازش شناختی را افزایش داده و قدرت و بازدهی ورزش را موجب می­شود. استیل کولین نیروی انقباض عضلانی سالمی را فراهم می­کند که در حین تمرین شدید بسیار مهم است.

یک مطالعه از ژورنال بین المللی تغذیه­ی ورزشی در سال 2008 (از طریق HumanKinetics.com) این ادعا را اثبات می­کند. این مقاله نشان می­دهد که کاهش تولید استیل کولین اثر برجسته­ای بر بازدهی عضلانی دارد، زیرا توانایی نورون حرکتی آلفا در برقراری ارتباط با صفحه­ی حرکتی در کوپلینگ انقباض – تحریک را مهار می­کند.

همین مطالعه همچنین نشان می­دهد که مکمل کولین به کنترل سطوح هوموسیستیم (یک آمینواسید غیر پروتئینی مخرب برای عملکرد قلبی عروقی) کمک می­کند. با این مکمل، کولین نه تنها سبب افزایش بازدهی عضله می­شود، بلکه تقویت سلامتی قلب را نیز موجب می­گردد. این یک ماده­ی مهم در اوت لیفت کنسانتره نوترکس است.

ترکیب کلیدی بعدی N-استیل-L-تیروزین است، که معادل با 750 میلی گرم در هر وعده می­باشد. این یک شکل زیست دسترس پذیر از آمینواسید ال-تیروزین است، که نقش کلیدی را در تولید آدرنالین و دوپامین (دو انتقال دهنده­ی عصبی کلیدی) در مغز ایفا می­کند.

به علاوه، ال-تیروزین یک پیش ماده برای نورپین افرین است، که یک هورمون و انتقال دهنده­ی عصبی برای کمک به تحرک بدن و مغز می­باشد. نتیجه: افزایش سطوح انرژی. به طور خلاصه می­توان گفت که ال-تیروزین به تقویت حافظه و عملکرد شناختی کمک می­کند. این یک ماده­ی نوتروپیک موثر می­باشد.

شما همچنین می­توانید n-استیل-l-تیروزین را در ترکیب Nutrex OUTRAGE فوق بیابید. این به شما نشان می­دهد که تولید کننده چنین ترکیباتی را تایید می­نماید. یک مکمل پیش از تمرین موثر که نه تنها از نظر فیزیکی، بلکه از نظر ذهنی شما را تقویت می­نماید. N-استیل-k-تیروزین اوت لیفت کنسانتره نوترکس را به یک مکمل معتبر تبدیل می­نماید.

مورد بعدی 500 میلی گرم سدیم نیترات (به صورت NO3-T) در هر پیمانه است. طبق وبسایت رسمی Nutrex OUTLIFT CONCENTRATE، سدیم نیترات نتیجه­ای از ترکیب نیتریک اسید با یک باز سدیمی است، مثل سدیم هیدروکسید، یا سدیم کربنات. سدیم یک ماده­ی معدنی شناخته شده و الکترولیت در بدن است که به حفظ سطوح هیدراسیون و انقباض عضلانی کمک می­کند.

سدیم نیترات به اندازه­ی بتا آلانین (که در iSatori MORPH XTREME و Animal Fury یافت می­شود) در فرمول­های مکمل پیش از تمرین رایج نیست. علت ساده است: برخی از مطالعات نشان می­دهند که مکمل سدیم نیترات اثر خوبی بر عملکرد ورزشی ندارد.

شواهد آشکار: یک مطالعه توسط ژورنال پزشکی و علم در ورزش و تمرین در دسامبر 2012 (از طریق NCBI.NLM.NIH.gov) نشان داد که مکمل سدیم نیترات سبب بهبود بازدهی 40 دقیقه­ای در ورزشکاران استقامت نمی­شود. به نظر می­رسد که تولید کننده یک ترکیب مورد سوال را به کار برده است (روندی که از مرور Nutrex OUTRAGE ادامه می­یابد). ما اشاره می­کنیم که بتا آلانین گزینه­ی بهتری خواهد بود.

مکس استارز  پمپ اسالت ماسل فارم-مکمل پیش از تمرین

چهارمین ترکیب کلیدی اوت لیفت کنسانتره نوترکس سیترات Kaff2 2/50 درصد (با 200 میلی گرم کافئین) است، که 400 میلی گرم در هر وعده را شامل می­شود. تولید کننده اشاره می­کند که محتوی کافئین این مکمل پیش از تمرین از دو منبع ناشی می­شود: Kaff2 سیترات و کافئین انیدروس.

“کافئین سیترات یک محرک ایده­آل برای کسانی است که به دنبال افزایش انرژی در سریع ترین زمان ممکن هستند، زیرا این افزایش سطوح خون کافئین را سریع تر از سایر منابع کافئینی نتیجه می­دهد. استفاده از مکمل کافئین افزایش حجم کار و استحکام عضله، هوشیاری ذهنی و خلق و خو، کمک به چربی سوزی و تعلیم در سطح شدت بالاتر را نتیجه می­دهد.

ما قدرت جذب سریع کافئین سیترات را دوست داریم. مشکل اصلی آن کاهش اثر تحریکی به صورت سریع است. کافئین سیترات همچنین یک ترکیب مکمل پیش از تمرین غیر رایج است. این ماده عمدتا برای درمان نوزادان با مشکل تنگی نفس مورد استفاده قرار می­گیرد.

از سوی دیگر، کافئین انیدروس رایج ترین شکل کافئین در مکمل­های پیش از تمرین است. این یک شکل پودری خالص از کافئین است که مزایای زیر را حاصل می­کند:

 • افزایش سطوح انرژی
 • تقویت چربی سوزی
 • بهبود عملکرد فیزیکی
 • ارتقای سطوح قند خون سالم
 • تقویت عملکرد کبد
 • دور نگه داشتن رادیکال­های آزاد
 • افزایش طول عمر

در حالی که این موارد جالب توجه هستند، اما کافئین همچنان یک شمشیر دو لبه است: این ماده می­تواند اثر عصبی، تغییر خلق و خو، آشفتگی و بی خوابی را در برخی افراد ایجاد کند. به خاطر داشته باشید که مقدار کلی 400 میلی گرن کافئین در هر پیمانه از اوت لیفت کنسانتره نوترکس معادل با سه تا چهار فنجان قهوه­ی تخمیر شده، طبق وبسایت رسمی کلینیک مایو است. اگر نسبت به کافئین حساس هستید، بهتر است از این مکمل پیش از تمرین صرفنظر نمایید.

اوت لیفت کنسانتره نوترکس همچنین حاوی 300 میلی گرم بتایین نیترات (به صورت NO3-T) در هر وعده است. بتایین ترکیبی از آمینواسید گلیسین و سه گروه متیل را شامل می­شود. این یک ترکیب طبیعی است که در چغندر، میگو، اسفناج و کینوا یافت می­شود. این محصول از بتایین نیترات استفاده می­کند، که شامل ترکیبی از بتایین انیدروس (شکل خالص بتایین بدون آب) و نیتریک اسید است.

بتایین یک پیش ماده برای متیونین است، که به سنتز ترکیب مکمل بدنسازی رایج کریتین کمک می­کند. افزایش سطوح کریتین به نوبه­ی خود افزایش جرم عضله و بازدهی ورزشی را موجب می­شود. به علاوه، بتایین به کنترل سطوح هوموسیستین، تقویت چربی سوزی، تقویت خلق و خو، ارتقای عملکرد کبد، و تقویت سلامتی مفصل کمک می­کند.

مطالعات نشان می­دهند که وجود 5/2 گرم یا بیشتر از بتایین به صورت روزانه نتایج بهینه­ی پیش از تمرین را حاصل می­کند. اما اوت لیفت کنسانتره نوترکس یک پنجم این مقدار را نشان می­دهد (500 میلی گرم در هر وعده). مقدار کوچکی از بتایین نتایج ماکزیمم را حاصل نخواهد کرد، اما در تعامل با سایر اجزای مکمل پیش از تمرین عمل می­کند.

در یک مطالعه شامل 11 نمونه­ی مرد با تمرین استحکام و با مکمل بتایین در آگوست 2013، ژورنال جامعه­ی بین المللی تغذیه­ی ورزشی (از طریق NCBI.NLM.NIH.gov) به این نتیجه رسید که مصرف شش هفته مکمل بتایین سبب بهبود ساختار بدن، اندازه­ی بازو، ظرفیت کار پرس روی میز، کاهش میزان HCTL ادرار (هوموسیستین تیولاکتون)، و بهبود قدرت (p =.o7) می­شود، اما استحکام را افزایش نمی­دهد.

آخرین ترکیب اوت لیفت کنسانتره نوترکس راوولسین است، که دو میلی گرم در هر وعده را اشغال می­کند. راوولسین یک آنتاگونیست گیرنده­ی آلفا است که تاثیر گیرنده­های مسئول تقویت تجزیه­ی چربی را مهار می­کند. مصرف پیش از تمرین به بدن شما امکان تجزیه­ی چربی به میزان فراتر از نقطه­ی توقف متداول را می­دهد، که به نوبه­ی خود به ارتقای انرژی بلند مدت، استقامت و بیخوابی کمک می­کند.

این مزایا همگی خوب هستند، اما راوولسین یک ترکیب آزمایش نشده در مکمل پیش از تمرین است. علت: اکثر مطالعات مرتبط با راوولسین به عنوان یک جزء از مکمل پیش از تمرین از نمونه­های حیوانی استفاده کرده­اند. متخصصان همچنان باید مطالعات بهتری را روی نمونه­های انسانی اجرا کنند.

اگر می­خواهید چربی سوزی کنید، یک ترکیب آزمایش شده مثل ال-کارنیتین را مصرف نمایید (که در برخی از مکمل­های پیش از تمرین مثل MuscleTech VITALIGENIX NEURO یافت می­شود).

به طور کلی، Nutrex OUTLIFT CONCENTRATE یک مکمل پیش از تمرین متوازن است که به شما به صورت ذهنی و فیزیکی کمک می­کند. اما ترکیبات مورد تردید، مثل محتوی کافئین، و ساکرالوز (a.k.a. Splenda)، ارزش آن را کاهش می­دهند. با این حال، این محصول همچنین ارزشمند است.

بیایید ترکیبات محصول را بررسی کنیم:

 • سدیم، 240 میلی گرم: اوت لیفت کنسانتره نوترکس دارای مینیمم محتوی سدیم 10 درصد مقدار روزانه است. اگر شما میزان جذب سدیم خود را مورد بررسی قرار می­دهید، پیش از خرید این محصول با پزشک خود مشورت نمایید.
 • کولین بی تارترات، 5/1 گرم: یک نوتروپیک رایج که به تقویت سطوح استیل کولین و تنظیم نیروی انقباض عضلات کمک می­کند. کولین بی تارترات همچنین به تقویت عملکرد شناختی و کنترل سطوح هوموسیستین (یک آمینواسید غیر پروتئین که برای سلامتی قلب مضر است) کمک می­کند.
 • N-استیل L-تیروزین، 750 میلی گرم: یک شکل زیست دسترس پذیر ال-تیروزین، که یک پیش ماده برای انتقال دهنده­های عصبی آدرنالین، دوپامین و نورپین افرین است. این ماده تقویت عملکرد مغز و افزایش سطوح انرژی را نتیجه می­دهد.
 • سدیم نیترات (به صورت NO3-T)، 500 میلی گرم: این به ترکیبی از سدیم و نیتریک اسید اشاره دارد. در حالی که سدیم یک الکترولیت موثر است، اما مطالعات انجام شده روی سدیم نیترات به عنوان یک تقویت کننده­ی عملکرد نشان می­دهند که هیچ اثر برجسته­ای با این ماده حاصل نمی­شود.
 • Kaff2 سیترات، 2/50 درصد (با مقدار 200 میلی گرم کافئین، 400 میلی گرم: تولید کننده ادعا می­کند که کافئین سیترات یک شکل موثر و سریع از کافئین است. به این دلیل، افزایش ظرفیت کار، استحکام و چربی سوزی مشاهده می­شود. اما اکثر مطالعات علمی نشان می­دهند که پزشکان از کافئین سیترات به عنوان روشی برای درمان نوزادان با مشکل تنگی نفس استفاده می­کنند.
 • بتایین نیترات (به صورت NO3-T): ترکیبی از آمینواسید گلیسین و سه گروه متیل که به سنتز سطوح کریتین در بدن، افزایش جرم عضله و عملکرد ورزشی، تقویت چربی سوزی و عملکرد کبد، کنترل سطوح هوموسیستین، و بهبود تحرک مفاصل کمک می­کند.
 • کافئین انیدروس، 200 میلی گرم: شکل پودری خالص کافئین که سبب افزایش سطوح انرژی، تقویت چربی سوزی، تنظیم سطوح قند خون، بهبود عملکرد کبد، و دور نگه داشتن رادیکال­های آزاد می­شود. کافئین نیز اثر عصبی، آشفتگی، بیقراری و بی خوابی را در برخی افراد ایجاد می­کند.
 • راوولسین، 2 میلی گرم: شرکت ادعا می­کند که این ترکیب سبب افزایش چربی سوزی و افزایش سطوح انرژی می­شود. اما مطالعات معاصر درباره­ی راوولسین عمدتا شامل نمونه­های حیوانی می­باشند. متخصصان همچنان باید مطالعات بهتری را روی نمونه­های انسانی اجرا نمایند. به طور خلاصه می­توان گفت که راوولسین یک ترکیب پیش از تمرین اثبات نشده است.
مکس استارز  مکمل پمپ پری ورک اوت یون پرفورمیکس

تحلیل فرمول

تولید کننده ادعا می­کند که اوت لیفت کنسانتره نوترکس یک مکمل پیش از تمرین محرک انرژی اکستریم است که مشابه سوخت راکت می­باشد. پس از تحلیل کامل، به نظر می­رسد که این مصحول بدنسازی می­تواند سوخت اتومبیل متداول را برای ما فراهم کند.

ما دریافته­ایم که در محصولات Nutrex از ترکیبات اثبات نشده­ای استفاده می­شود (Nutrex OUTRAGE تقویت کننده­ی انرژی یک جنبه­ی بهتر را نشان می­دهد). اوت لیفت کنسانتره نوترکس از این قاعده مستثنی نیست – شامل اجزای پیش از تمرین غیر رایج مثل سدیم نیترات، کافئین سیترات و راوولسین می­باشد.

ما احساس می­کنیم که تولید کننده می­خواهد از مسیرهای پرخطر و امتحان نشده استفاده کند. اما در این فرآیند کیفیت Nutrex OUTLIFT CONCENTRATE تحت تاثیر قرار می­گیرد.

این محصول به هیچ عنوان یک مکمل پیش از تمرین نامناسب نیستف اما قطعا نقص­هایی دارد. مهمترین نکته به عقیده­ی ما فرمول آن است. این فرمول متوازن استف اما به اندازه­ی رقبای دیگر قدرتمند نمی­باشد (اگر می­خواهید از یک مکمل پیش از تمرین قدرتمند استفاده کنید، این محصولات را امتحان نمایید).

از سوی دیگر، اوت لیفت کنسانتره نوترکس شامل ترکیبات با کیفیتی مثل کولین بی تارترات، n-استیل l-تیروزین، و بتایین نیترات است. شما نمی­توانید با این مواد اشتباه کنید. دو ترکیب اول به اوت لیفت کنسانتره نوترکس ویژگی نوتروپیک می­دهند، که عالی است.

کافئین دارای مزایایی نیز می­باشد (افزایش سطوح انرژی و چربی سوزی، بهبود عملکرد کبد و غیره)، اما دارای ویژگی­های منفی نیز هست (تغییر خلق و خو، بی خوابی و غیره). همانطور که قبلا ذکر نمودیم، این محصول معادل با سه تا چهار فنجان قهوه­ی تخمیر شده است. اگر شما به کافئین حساسیت دارید از این مورد بگذرید.

ما همچنین از تولید کننده به دلیل شفافسازی عالی متشکریم – همه­ی مقادیر ترکیبات را نشان داده است. این قطعا برای مشتریان بسیار خوب خواهد بود.

علاوه بر ترکیبات مبهم و محتوی کافئین، اوت لیفت کنسانتره نوترکس نیز دارای یک پر کننده از نوع ساکرالوز (a.k.a. Splenda) است. این شیرین کننده­ی مصنوعی سبب افزایش چاقی خواهد شد. استویا، به عنوان یک جایگزین طبیعی که به تنظیم فشار خون و سطوح قند خون کمک می­کند، که گزینه­ی بهتری است.

در نهایت، OUTLIFT CONCENTRATE اعتبار زیادی در مکمل­های پیش از تمرین رده بالا ندارد. شاید با چند اصلاح از تولید کننده، اعتبار آن بیشتر شود.

اوت لیفت کنسانتره نوترکس بهترین مکمل پیش از تمرین موجود در جهان نیست. اگر ترکیبات مبهم را حذف نمایید، اثر مثبتی بر تمرین شما مشاهده می­گردد. ما امیدواریم که تولید کننده اجزای بیهوده را با موادی همچون بتا آلانین، سیترولین مالات و موارد مشابه با آینده­ی قابل پیش بینی جایگزین نماید.

مزایای  اوت لیفت کنسانتره نوترکس

اوت لیفت کنسانتره نوترکس طبق وبسایت رسمی تولید کننده دارای مزایای زیر است:

 • ترکیب تحریک کننده­ی انرژی اکستریم
 • تکنولوژی NO3 برای افزایش پمپ عضلانی
 • تقویت جذب گلیکوژن
 • طعم عالی

ما با اکثر این ادعاها موافقیم. در حالی که این محصول کامل نیست، اما به شما در تمریناتتان کمک می­کند.

چه کسانی آن را مصرف می­کنند؟

تولید کننده اوت لیفت کنسانتره نوترکس را برای افراد سالم و فعالی معرفی می­شود که حداقل 18 سال سن داشته و بخواهند سطوح انرژی، استقامت و بازدهی ورزشی را بهبود بخشند، چربی سوزی را تقویت کنند، عملکرد شناختی را تقویت نمایند، و به اهداف تناسب اندام روزانه­ی خود دست یابند.

آیا اثر جانبی دارد؟

اوت لیفت کنسانتره نوترکس حاوی مقدار کلی 400 میلی گرم کافئین است، که تقریبا معادل با سه تا چهار فنجان قهوه­ی تخمیر شده می­باشد. جذب کافئین بیش از حد اثر عصبی، تغییر خلق و خو، آشفتگی، بیقراری، و بی خوابی را ایجاد می­کند.

این مکمل پیش از تمرین حاوی ساکرالوز (a.k.a. Splenda) است، که یک شیرین کننده­ی مصنوعی بوده و افزایش چاقی را نتیجه می­دهد.

اگر درباره­ی هر یک از این ترکیبات در تردید هستید، لطفا پیش از خرید اوت لیفت کنسانتره نوترکس با پزشک خود مشورت نمایید.

تولید کننده همچنین هشدار زیر را اعلام می­کند:

 

خلاصه­ی مرور  اوت لیفت کنسانتره نوترکس

مزایا

 • فرمول متوازن: تلاش برای تقویت ذهنی و جسمی مصرف کننده.
 • حاوی نوتروپیک­های کلیدی: کولین بی تارترات و n-استیل l-تیروزین.
 • حاوی بتایین نیترات: ترکیب مکمل بدنسازی معتبر. اما 300 میلی گرم در هر پیمانه کافی نیست.
 • شفافسازی عالی: تولید کننده مقادیر همه­ی ترکیبات را نشان می­دهد.
 • گزینه­های طعم: با طعم­های توت لیموناد، میامی وایس، و طعم­های ترش شاکس.

معایب

 • ترکیبات پیش از تمرین نامشخص: سدیم نیترات، کافئین سیترات، و راوولسین.
 • محتوی کافئین: معادل با حدود سه تا چهار فنجان قهوه­ی تخمیر شده.
 • حاوی ساکرالوز: شیرین کننده­ی مصنوعی که با چاقی مرتبط است.
 • اعتبار: به اندازه­ی سایر مکمل­های پیش از تمرین رایج نیست.

اطلاعات قیمت و محل خرید

 • 1 بسته­ی 183 میلی گرمی (مصرف 30 روز): 95/34 دلار
 • قابل دسترسی به صورت آنلاین و در فروشگاه­ها

سخن آخر درباره­ی اوت لیفت کنسانتره نوترکس

پس از تحلیل کامل، مکمل پیش از تمرین اوت لیفت کنسانتره نوترکس طبق ادعا با عنوان “سوخت راکت” تایید نمی­شود. این مکمل به اندازه­ی سایر مکمل­های پیش از تمرین قدرتمند نیست، اما همچنان تفاوتی را ایجاد می­کند (علیرغم اجزای اثبات نشده). با این حال انتظارات خود را کاهش دهید – این مکمل پیش از تمرین با همه­ی آنها مطابق نخواهد بود.

ما به شما توصیه می­کنیم که اوت لیفت کنسانتره نوترکس را امتحان کنید. اگر به یک مکمل پیش از تمرین قدرتمند احتیاج دارید، محصولات دیگری در این دسته وجود دارد که در نظر گرفتن آنها ارزشمند است.

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا
error: Content is protected !!