تست بوستر - پروهورمون

ویتریکس نوترکس تقویت کننده تستوسترون بسیار کارامد

ویتریکس نوترکس تقویت کننده تستوسترون بسیار کارامد

 

ویتریکس نوترکس  تقویت کننده­ی نیروی جنسی، تقویت تستوسترون، پمپاژ و نیتریک اکسید

به گفته­ی استیون مارتین، من معتقدم که جنسیت یکی از زیبا ترین، طبیعی ترین و کاملترین مواردی است که می­توانیم خریداری کنیم.

مطابق با نوترکس ریسرچ، قیمت فعلی بازار برابر 95/54 دلار است.

اما پول همه چیز نیست.

البته، این یک نتیجه ­ی مهم مطلوب برای شما است… اما باید ببینیم که می­توانیم آلت جنسی شما را با یکی از رایج ترین تقویت کننده ­های جنسی رایج به نام ویتریکس  به شکل اصلی خود برگردانیم.

 

درباره­ی ویتریکس نوترکس

این محصول که توسط نوترکس ریسرچ تولید شده است، به عنوان عامل تستوسترون/تقویت کننده­ی نیروی بدنی برای خط سری مشکی شرکت به کار می­رود. ویتریکس با رضایت سریع نویدبخش در تختخواب، کالیبر آلفا میل اثرات خوبی دارد. فرمول آن شامل موارد زیر است:

 • تقویت کننده­ی سوپر لیبیدو: این نام بازی است – ویتریکس هیچ بازی را برای دستیابی به آن انجام نمی­دهد. قدرت جنسی خود را با یک کپسول افزایش دهید.
 • ترکیبات برتر: ویتریکس بیشترین کیفیت را برای فهرست کوتاهی از ترکیبات فراهم می­کند.
 • قدرت بالا: ترکیب صورت­های قاب جذب با BioPerine و O. pumps معادل با کپسول­های سریع الاثر برای اثرات جنسی سریع تر است.

واقعیت­های مکمل Vitrix

اندازه­ی هر وعده: 2 کپسول

تعداد وعده­ها در هر بسته: 60

ترکیباتمقدار در هر وعده
زینک (به صورت پیکولینات)10 mg (67% DV)
محصول تقویت جنسی VITRIX®858 mg
ال-آرگینین**
عصاره­ی تریبولوس ترستریس (ریشه) (50% ساپونین/20 درصد پروتودیوسین)**
عصاره­ی دانه­ی شنبلیله (50% ساپونین/20% پروتودیوسکین)**
BioPerine®

عصاره­ی پیپر نگروم (میوه)

**
یوهیمبین HCl (از پوست یوهیمب)**

سایر ترکیبات: ژلاتین، میکروکریستالین سلولز، منیزیم استیرات، سیلیکا، FD&C Red 40، تیتانیوم دی اکسید، FD&C Blue 1، و FD&C Yellow 6.

کاربرد توصیه شده: 2 کپسول را در بح و 2 کپسول را در عروب مصرف کنید. از دوز توصیه شده فراتر نروید. بیشتر از 4 کپسول را در دوره­ی 24 ساعته مصرف ننمایید.

قدرت بدنی، آزمایش و پمپ در 6 ترکیب. این بازدهی نامیده می­شود!

2 وعده  ویتریکس نوترکس را در صبح و دو وعده را در شب مصرف نمایید. اکنون شما در شهر بونر هستید. اما درباره­ی تستوسترون چطور؟ بیایید با شروع از ماده­ی معدنی مورد علاقه­ی مردان به آن پی ببریم:

 • تقویت کننده­ی T شماره­ی 2 ما در فهرست بزرگترین تقویت کننده­های T با قدرت بالا به شکل پیکولینات – که بیشتر از دوز 10 میلی گرم در اینجا هستند.

ویتریکس .  منیزیم و B6 برای تکمیل کل تصویر زد ام ای کجاست؟ مهم نیست: ما مهمترین مورد (زینک) را داریم، پس بیایید ادامه دهیم:

خرید مکمل ویتریکس نوترکس

ترکیب عملکرد جنسی ویتریکس، 858 میلی گرم

آیا در اینجا تقویت کننده­ی تستوسترون را انتظار دارید؟ این تقویت کننده ­ها وجود دارند، اما شما را امیدوار نمی­کنند.

همانطور که در عنوان مشخص است، ترکیب اولیه­ ی ویتریکس نوترکس بر عملکرد جنسی متمرکز است، نه تقویت تستوسترون. و تا زمانی که این موضوع تبلیغ می­شود، ما هیچ مشکلی با آن نداریم. ترکیبات آن عبارتند از:

 • ال آرژنین : به عنوان جزء اصلی ترکیب، ال ارژنین تقویت کننده­ی نیروی بدنی یا تستوسترون نیست، بلکه برای ترکیب تقویت کننده­ی جریان خون در ورزشکاران مناسب می­باشد.
 • تریبولوس ترستریس: در حالی که تریبولوس در بین تقویت کننده­های تستوسترون بسیار رایج است، اما عموما به عنوان یک تقویت کننده­ی تستوسترون شناخته نمی­شود. این ماده می­تواند به تنظیم هورمون مردانه کمک کند، اما به صورت کلی بیشتر به عنوان یک تقویت کننده­ی جنسی موثر است.
 • اکنون این ماده سبب تقویت تستوسترون می­شود، اما مشابه با تریبولوس، تقویت جنسی اولین مزیت آن است. پژوهش­ها پتانسیل تقویت تستوسترون را روی مردان جوانتر در سن دبیرستان نشان می­دهند.
 • عصاره­ی فلفل سیاه از برند BioPerine®برای تقویت جذب مواد مغذی. عالی. به علاوه، شما می­توانید در اینجا کار چربی سوزی را انجام دهید.
 • یوهیمبین HCl: ما این ماده را به عنوان یک چربی سوز می­شناسیم که هورمون­های طبیعی چربی سوز را در بدن آزاد می­کند. در ترکیب با ال-آرگینین، یوهمیبین سبب افزایش گردش خون می­شود، که بسیار مفید است.

به صورت کلی ما دارای 3 داروی مقوی جنسی، 2 چربی سوز، 2 اتساع دهنده ­ی عروق و یک تقویت کننده­ی تستوسترون هستیم که بین 5 ترکیب مشترکند. این یک محصول عملکرد جنسی ساده است.

تحلیل فرمول

ما این فرمول را دوست داریم.

ویتریکس نوترکس می­داند که در ابتدا یک تقویت کننده­ی جنسی و سپس یک تقویت کننده­ی تستوسترون است و آن را از کاربران پنهان نمی­سازد. بسیاری از تولید کنندگان از گیاهان تقویت کننده­ی جنسی مثل تریبولوس برای ایجاد یک تقویت کننده­ی تستوسترون استفاده می­کنند.

ویتریکس نوترکس خود را یک تقویت کننده­ی جنسی می­نامد.

همچنان با استفاده از “زینک و شنبلیله” این ماده در دسته­ی تقویت کننده­های تستوسترون قرار می­گیرد – حتی با وجود آن که ما آن را به عنوان یک تقویت کننده­ی واقعیت تستوسترون در نظر نمی­گیریم. و مهمترین موضوع برای ما از این سه ترکیب کیفیت بالا، صورت­های قدرتمندتر – تضمین سطح تحمل بال و نتایج با ویتریکس نوترکس است.

با BioPerine شما فرمولی را در اختیار دارید که سریع و کامل وارد سیستم بدن شما می­شود. ال-آرگینین و یوهیمبین HCl با افزایش گردش خون به جذب و اثرات این فرمول کمک می­کنند.

ما می­توانیم بگوییم که در اینجا یک سینرژی در ترکیبات فرمول وجود دارد، اینطور نیست؟

نمی­توان راحت گفت که اثرات هر ترکیب با سینرژی به هم مرتبط می­شوند، اما طراحی کلی فرمول به گونه­ای است که اثرات کلی فرمول با تقویت ورزشی/جنسی قدرتمند چند برابر می­گردند.

یک سوال باقی می­ماند: آیا این ترکیبات برای چنین فرمولی صحیح هستند؟

قطعا. در حالی که ویتریکس نوترکس به اندازه­ی فرمول­های سنگین تر حاوی DAA قدرتمند نیست، اما ترکیبات آن یک فرمول “تقویت کننده­ی سوپر لیبیدو” را ایجاد می­کنند.

در مقایسه با باور رایج BRO، بزرگتر همیشه بهتر نیست. همانطور که Vitrix Alpha Male نشان می­دهد، هرچه کمتر بهتر.

مزایای ویتریکس نوترکس

یک بار دیگر این جمله را در سر شما می­اندازیم: ویتریکس نوترکس سبب تقویت نیروی جنسی می­شود.

این هدف اصلی و مزیت اساسی فرمول است. اما برای این تقویت کننده، مزایای بیشتری حاصل می­شوند:افزایش دهنده لیبیدو و تستوسترون ویتریکس نوترکس

 • پشتیبانی در سطح تستوسترون طبیعی
 • تقویت عملکرد ورزشی
 • چربی سوزی در سطح متعادل

یکی از مشکلات این فرمول ساده آن است که فقط در بخش مردان موثر واقع می­شود. Vitrix قدرت جنسی را افزایش می­دهد. اگر شما یک تقویت کننده­ی تستوسترون با عملکرد ورزشی بیشتر می­خواهید، به یک تقویت کننده­ی تغذیه­ی ورزشی متراکم تر نیاز خواهید داشت.

چه کسانی آن را مصرف می­کنند؟

پسرانی که پیش از رفتن به باشگاه موهای خود را صاف کرده و از “فمینیسم” به عنوان یک ابزار برای جلب توجه زنان استفاده می­کنند…. بسیار خوب، در واقع هر مردی پیش از رفتن به رختخواب به دنبال این کار است. ورزشکاران می­توانند از ویتریکس بهره مند شوند… اما بیایید واقعی باشیم: ویتریکس نوترکس برای عملکرد جنسی بهتر است.

آیا اثر جانبی دارد؟

خیر. این محصول دارای گیاهان با کیفیت برتر طبق استانداردها و زینک قابل جذب است. در یک بازار مکمل بدون اثر جانبی، اگر این فرمول مشکلی را در بدن شما ایجاد کند ما شگفت زده خواهیم شد.

تنها دلیل نگرانی: یوهیمبین.

همانطورکه برچسب هشدار نشان می­دهد، اگر با مشکلات قلبی دست و پنجه نرم می­کنید با احتیاط به یوهمیبین نزدیک شوید. چون این ماده تحریک کننده است.

خلاصه­ی ویتریکس نوترکس

مزایا

 • ساده: بدون تورم، بدون فرمول جهش نیروی BS
 • تقویت متعادل تستوسترون: به عنوان تقویت کننده­ی تستوسترون مناسب است.
 • ترکیبات اصلی: زینک پیکولینات، ما نقریبا آن را فراموش کرده بودیم. خوب به نظر می­رسد.
 • قدرت بالا: به دلیل عصاره­های با کیفیت، BioPerine و O. pumps

معایب

 • ترکیب اختصاصی: راحت باش Vitrix، ما با هم دوستیم
 • تقویت کننده­های متعادل تستوسترون: لزوما بهترین مورد نیست
 • رنگ­های FD&C: ما دوست داریم قرص­هایمان ساده باشند عزیزم.

اطلاعات قیمت و خرید

 • یک بطری (1 ماه): 95/54
 • قابل دسترسی به صورت آنلاین و در فروشگاه­ها

سخن آخر درباره­ی ویتریکس نوترکسویتریکس نوترکس با جذب سریع و اثر بالا

علیرغم رواج بالا، اما این قرص­ها خیلی خوشایند نیستند. احتمالا به دلیل آن که اکثرشان به درستی عمل نکرده و اثرات جانبی زیادی دارند… کمی عجیب به نظر می­رسد، نه؟ ویتریکس نوترکس دارای یک تقویت کننده­ی قدرت جنسی است که نه تنها به خوبی عمل می­کند، بلکه برای سلامتی مردان نیز مناسب است. تقویت کننده­های تستوسترون بهتری نیز وجود دارد، اما برای یک تقویت کننده ­ی جنسی ما تایید کامل BADASS BRO را می­دهیم.

نوشته های مشابه

‫2 دیدگاه ها

  1. سلام نه متاسفانه . سفارش بدید میتونیم از سایت بادی بیلدینگ یا آمازون امریکا بیاریم

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا
error: Content is protected !!