چربی سوز

هیدروکسی کات هاردکور نکست ژن اکسلریتور

هیدروکسی کات هاردکور نکست ژن اکسلریتور 

مرور و بررسی هیدروکسی کات هاردکور نکست ژن اکسلریتور – مناسب برای قلب، و گوارش

 

در حالی که بیشتر این مکمل­ها تا سال 2018 ارتقا می­یابند، اما شرکت ماسل تک در آینده مکمل هیدروکسی کات هاردکور نکست ژن اکسلریتور را معرفی خواهد کرد.

بعضی از مکمل­ها مدعی عنوان “نسل بعد” برای ایجاد سلامت جسمانی هستند. برخی دیگر از مکمل­ها وعده ارائه آخرین نسخه خود هستند و بیشترشان نیز فرمول بروزرسانی را در بازار عرضه کرده ­اند. اما هیدروکسی کات معتقد است که اینها کافی نیست: ما آماده هستیم که فرمول را برای نسل بعدی ارتقا دهیم – همین الان!

بنابراین، با توجه به گفته ­های شرکت ماسل تک ، چه مکملی برای نسل بعدی باعث چربی سوزی بهتر می­گردد؟ ظاهرا بسیاری از مواد تشکیل دهنده گیاهی و ترکیباتی که برای چند نسل گذشته مفید بوده­اند. علاوه بر آنها، زوج مواد ناشناخته­ای که اخیرا مورد توجه کلینیک­های بالینی قرار گرفته­اند.

آیا در حال حاضر شرکت MuscleTech برای مکمل­های نسل فعالیتی انجام داده است؟ فراتر از مکمل­های نسل فعلی که مورد مطالعه قرار گرفته است؟ فعلا بیایید نکاتی را در مورد هیدروکسی کات هاردکور نکست ژن اکسلریتور بخوانیم.

توضیحاتی در مورد هیدروکسی کات هاردکور نکست ژن اکسلریتور

محصولات ساخته شده توسط شرکت  MuscleTech، مثل هیدروکسی کات هاردکور نکست ژن اکسلریتور، مکمل چربی سوز مفید برای قلب است که در شرکت MuscleTech، تقویت عملکرد ورزش و همچنین القا “حس قدرتمندی” آن مورد توجه قرار گرفت. حتما می­پرسید که القای ” حس قدرتمندی” یعنی چه؟ به نظر می­رسد که جواب سوال را تنها شرکت MuscleTech می­داند. فرمولاسیون این مکمل موارد زیر را یادآور می­شود:

 • قلب و ورزش­های هوازی: در حالی که مواد تشکیل دهنده PWO برای قلب مفید می­باشد و این نکته بارها توسط شرکت MuscleTech تاکید شده است، این مکمل می­تواند عملکردهای بی هوازی بدن را نیز تقویت کند.
 • از دست دادن وزن: علاوه بر اثرات PWO، این مکمل برای چربی سوزی شکم و رشد عضلات کمر مناسب می­باشد.
 • هیدروکسی کات هاردکور نکست ژن: این مکمل را با مکمل­های دیگر با این نام مشابه اشتباه نگیرید (برای اطلاعات بیشتر در این مورد، به نکات جدول زیر مراجعه کنید.)

هیدروکسی کات Hardcore Next Gen Accelerator Supplement Facts

Serving Size: 1 Scoop (4.5g)
Servings Per Container: Approx. 40
Amount Per1 Scoop2 Scoops
Calories1020
Total Carbohydrate1 g (<1% DV)2 g (1%DV)
Beta-alanine (CarnoSyn®)1 g2 g
Taurine500 mg1 g
CLA (Conjugated Linoleic Acid)500 mg1 g
L-Carnitine L-Tartrate250 mg500 mg
روبوستا coffee extract (as C. canephora روبوستا) (bean)200 mg400 mg
 Standardized for 45% chlorogenic acids
Caffeine anhydrous135 mg270 mg
Skullcap extract (as Scutellaria baicalensis) (root)37.5 mg75 mg
 Standardized for baicalin
Ophiopogon extract (as Ophiopogon japonicus) (root)12.5 mg25 mg
 Supplying polysaccharides
Guayusa (as Ilex guayusa) (leaf)10 mg20 mg
Other Ingredients:
Citric Acid, Natural and Artificial Flavor, Gum Arabic, Acesulfame-Potassium, Malic Acid, Sucralose, FD&C Red No. 40. Processed in a facility that processes milk, soy, wheat, egg, fish, shellfish, peanut and tree nut ingredients.
Directions: To assess individual tolerance, consume 1 scoop of هیدروکسی کات Hardcore® Next Gen Accelerator with 6 oz. of cold water once daily for up to 3 days. Once your tolerance has been assessed, follow the directions below:

Directions for Pre-Cardio: For more energy, mix 2 servings (2 scoops) with 12 oz. of cold water and consume 30 minutes before your workout.

Directions for Weight Loss: Mix 1 serving (1 scoop) with 6 oz. of cold water and consume 30 minutes before your 2 largest meals of the day (e.g., breakfast and lunch). For best results, use with a diet and exercise program for 60 days. Do not snack between meals or before bed. Do not exceed 2 servings (2 scoops) in a 24-hour period. Read the entire label before use and follow directions provided.

 

توجه: شرکت MuscleTech دوست دارد تا با تغییرات بسیار کوچکی، نام مکمل­ها را عوض کند. با توجه به این نکته، این مکمل را با مکمل هیدروکسی کات هاردکور نکست ژن اشتباه نگیرید (کاملا شبیه به این مکمل است و فقط کلمه اکسلریتور را ندارد). هیدروکسی کات هاردکور نکست ژن و هیدروکسی کات هاردکور نکست ژن اکسلریتور مکمل­های مشابهی نیستند، محصول قبلی بصورت کپسول ارائه می­شد در حالیکه نسخه جدید آن به شکل پودر فروخته می­شود. تفاوت­های مربوط به فرمولاسیون این دو مکمل ذکر نشده است. برای اطلاعات بیشتر مطالعه ما در مورد هیدروکسی کات هاردکور نکست ژن را مطالعه کنید.

قدردانی اولیه درباره هیدروکسی کات هاردکور نکست ژن اکسلریتور:د با تشکر از شرکت MuscleTech، برای ارائه این محصول ارزشمند با ترکیبی اختصاصی.

به عنوان یک مکمل پیش از تمرین (به طور خاص: هوازی) و مکمل کاهش دهنده وزن، هیدروکسی کات هاردکور نکست ژن اکسلریتور ، بایستی از ترکیباتی تشکیل شده باشد که هم فعالیت جسمانی در ورزش را تقویت کند و هم منجر به چربی سوزی گردد. بهترین سناریو استفاده از هیدروکسی کات هاردکور نکست ژن اکسلریتور است که مواد تشکیل دهنده­ی آن همزمان عملکرد جسمانی را در تمرین بالا می­برد و هم چربی سوزی انجام می­دهد.

 

بیایید ببینیم که ما در اینجا به چه ترکیباتی برخورد کرده ایم؟

مروری بر مکمل هیدروکسی کات هاردکور نکست ژن اکسلریتور: مواد تشکیل دهنده

بتا آلانین (با نام تجاری کارنوزین) – یک انتخاب مناسب برای قبل تمرین است، بتا آلانین به نظر می­رسد که خستگی عضلات را کاهش داده و استقامت عضلانی را افزایش می­دهد. همچنین برای بتا آلانین­های جدید، یک تقویت کننده­ی مقاومی است که باعث استقامت پوست می­گردد، بنابراین  برای دیدن تاثیرات آن آماده باشید.

تورین – همیشه یک ماده عجیب و معجزه آور بوده است. برخی افراد این آمینواسید را برای اثرات آرامش بخشش، به عنوان نوتروپیک دسته بندی می­کنند. برخی دیگر بخاطر عدم شناخت کافی این دسته بندی را انجام نمی­دهند. ممکن است برای تجربه­ی یک ماده محرک، مقدار کمی کافئین نیز آن را تکمیل کند.

اسید لینولئیک مزدوج  (CLA) – شروع استفاده از این ترکیب مربوط به دیدن تاثیرات ماده در کاهش چربی افراد ورزشکار می­باشد. CLA می­تواند به طور همزمان چربی سوزی انجام دهد و متابولیسم انرژی عضلانی را برای عملکرد بهتر افزایش دهد.

ال- کارنیتین و ال تارترات (LCLT) – همانند CLA، LCLT نیز پتانسیل چربی سوزی از طریق تولید انرژی عضلانی با افزایش حمل ونقل اسیدهای چرب به میتوکندری را دارد. در حالی که مکمل های نوتروپیک شکل ALCAR کارنیتین را تامین می­کنند، اما به نظر می­رسد که LCLT برای بدنسازی مناسب است.

عصاره قهوه روبوستا – یک مورد محبوب برای محصولات هیدروکسی کات، عصاره دانه قهوه سبز است که از ترکیبات بهترین چربی سوزها است: کلرژنیک اسید (CGA). به نظر می­رسد که در کنار لیستی از بزرگترین چربی سوزها، CGA با متابولیسم انرژی و تنظیم قند خون همراه است.

 

دانه های خام قهوه سبز CGA آزاد می­کند و قهوه دم کشیده CGA ندارد، پس CGA در فنجان قهوه شما یافت نخواهد شد.

کافئین بدون آب – یکی دیگر از مواد مورد علاقه شرکت­های مکمل سازی، کافئین است که به طور قابل توجهی انرژی، تمرکز و گرمازایی را تحریک می کند. هیدروکسی کات هاردکور نکست ژن اکسلریتور در هر لیتر 135 میلی­گرم کافئین دارد.

عصاره اسکوتلاریا – طب سنتی چینی این گیاه را با توجه به فعالیت­های بیولوژیکی فلاونوئیدی خود، برای سلامتی قلب تجویز می­کند. این گیاه برای قلب مفید بوده و همچنین، برای دیگر حواس افراد نیز با توجه به ویژگی­های شناختی مفید است.

عصاره افیوپوگن – هووووم … جالب است دوستان. تحقیقات ما درباره افیوپوگن بسیار کم است و نمیتوان با اطمینان گفت که این گیاه معجزه آور در این فرمولاسیون هرکار عجیب غریبی را انجام می­دهد. اما ممکن است این گیاه ذخیره چربی را کاهش دهد و این درحالی است که دیگر مزایای بهداشتی این گیاه نامعلوم می­باشد.

گایوسا – گایوسا بخاطر محتوای کافئینی­اش، اغلب یک جایگزین مطلوب قهوه است. گایوسا با داشتن ویژگی­های آنتی اکسیدانی، یک محرک نرمال نیز می­باشد. معنای چربی سوزی گایوسا را می­توان بصورت شهودی دید. اما ما ترجیح می­دهیم که ابتدا تحقیقات بیشتری در مورد آن انجام دهیم.

 

تجزیه و تحلیل فرمولاسیون

هیدروکسی کات هاردکور نکست ژن اکسلریتور دو جهت دهی دارد: یکی برای مزایای مربوط به قلب و ورزش­های هوازی است، و دیگری برای اهداف کاهش وزن است. و ما این سوال را مرور می­کنیم که: آیا ورزشکاران هوازی اغلب هدف مدیریت وزن خود را دنبال نمی­کنند؟

بله احتمالا. اما قبل از تمرینات نمی­توانید دو مرتبه و در طول روز نیز دو مرتبه از این ماده را استفاده کنید. ممکن است دوز زیادی از PWO چربی سوز را دریافت کنید.

و به نظر می­رسد که این مسیر کاملا ناآگاهانه باشد.

با این حال، اگر قرار باشد که ما مکمل چربی سوز PWO را به عنوان مفیدترین مکمل معرفی کنیم، لازم است دستورالعمل­هایی نیز ارائه دهیم: دستورالعمل برای قبل از تمرینات هوازی. و نتیجه­ای که گرفته شد این است که: ترکیبات سازنده­ی مکمل هیدروکسی کات هاردکور نکست ژن اکسلریتور، اولین و مهم­ترین مواد مقوی برای ورزش­های هوازی هستند. بسیار غیرقابل تصور است که استفاده از این مکمل معجزه آسا باشد و یا قبل نشستن برای صرف وعده غذایی، احساس کنید که دارید بتاآلانین و یا کافئین مصرف می­نمایید.

شما با استفاده از این ترکیبات می­توانید عضلات و ذهنتان را به حرکت دربیاورید.

تجزیه و تحلیل فرمولاسیون هیدروکسی کات هاردکور نکست ژن اکسلریتور نشان داد که: این فرمولاسیون برای عملکرد عضلانی و ذهنی موثر است. و اگر شما یک فرد فعال نیستید، این مواد با کیفیت بالا و دوزهای بالا قادر هستند تا فعالیت ورزشی شما را منجر به عضلات بیشتر و چربی کمتری کنند.

با توجه به این که فرمت این مکمل بصورت پودر اسفنجی است، حاوی مقدار زیادی افزودنی­ها و طعم دهنده­های غیر ضروری است. اما، منظورم این است که چه کسی می­تواند آبمیوه Punch Fusion را امتحان نکند؟ همه می­دانند که بهترین بخش PWO رایحه بسیار خوب آن است.

 

مزایای هیدروکسی کات هاردکور نکست ژن اکسلریتور

در وب سایت شرکتMuscleTech ، نوشته شده که هیدروکسی کات هاردکور نکست ژن اکسلریتور مزایای زیر را به همراه دارد: انرژی بخشی زیاد، تمرکز بیشتر و القای حس قدرتمندی.

MuscleTech یک تعصب بخصوصی بر ادعای “القای حس قدرتمندی” دارد. با وجود اینکه این موضوع برای شناسایی مزایای بنیادین بسیار مبهم است. آیا این مکمل حس چشایی شما را افزایش می­دهد؟ حس بویایی چطور؟ با توجه به سایر مکمل­های هیدروکسی کات که این ادعا را مطرح کردند، آنها به حواس شناختی شما اشاره دارند… اما آیا ممکن است ما این را از کپی آگهی­های شرکت MuscleTech خارج کنیم؟ شاید این ویژگی در کلمه نوتروپیک نهفته باشد؟

در هر صورت، به نظر می­رسد که مزایایی هیدروکسی کات هاردکور نکست ژن اکسلریتور بیشتر مربوط به طیف انرژی و تمرکز، و همچنین چربی سوزی ناشی از ورزش و تمرین است.

چه کسانی از این مکمل استفاده می­کنند؟

مربیان رژیم و ورزش­های هوازی. هیدروکسی کات هاردکور نکست ژن اکسلریتور بر روی برچسب خود در مورد ورزش­های هوازی تاکید دارد. با این حال، بدنسازان می­توانند با استفاده از این مکمل عضلات خود را تقویت کنند – و یا هر فرد فعالی که به دنبال آب کردن چربی­های شکم خود است نیز می­تواند چربی سوزی انجام داده و شکم خود را عضلانی سازد.

 

عوارض جانبی مربوط به مصرف این مکمل؟

در بیشتر موارد، نتایج بررسی­های انجام شده در مورد اثرات جانبی هیدروکسی کات هاردکور نکست ژن اکسلریتور مثبت بوده است و تعداد خیلی خیلی اندکی از مشتریان اثرات جانبی مصرف این مکمل را گزارش داده­اند. و از عوارض جانبی گزارش شده، تقریبا همه مربوط به کافئین است. بنابراین، اگر شما نسبت به کافئین حساس هستید، ما پیشنهاد می­کنیم که به جای مصرف دو وعده در روز، فقط یک وعده مصرف نمایید.

 

خلاصه­ای در مورد هیدروکسی کات هاردکور نکست ژن اکسلریتور

مزایا

 • تمرینات هوازی. ترکیبات PWO می­تواند شما را برای طولانی مدت تقویت کرده تا تمرین زیادی داشته باشید.
 • کاهش چربی. ذخیره چربی را برای انرژی عضلانی به کار می­برد. ما اغلب به این منظور استفاده می­کنیم.
 • عصاره های طبیعی. یک فرمولاسیون پاکی نیست اما، عصاره­های گیاهی آن جالب و معجزه آور است.
 • مواد محبوب Best5. عصاره کافئین و دانه سبز قهوه به عنوان یک چربی سوز واقعی محسوب می­شوند.
 • غیر اختصاصی. شرکت MuscleTech برای ساخت مکمل، از فرمولهای غیراختصاصی استفاده می­کند.

معایب

 • بیش از حد عجیب و غریب. با توجه به فقدان تحقیقات بالینی، گیاه افیوپوگن هنوز سوال برانگیز است.
 • افزودنی ها. امروزه به نظر می­رسد که طعم دهنده­های غیرضروری با پودرهای مکمل مطابقت دارند.
 • ادعای “القای حس قدرتمندی”. هنوز نمی دانید که چرا MuscleTech ادعا می­کند که این محصول این مزیت را به همراه دارد. آنها واقعا منظورشان از این عبارت چه بوده است؟؟

 

 

قیمت و محل خرید مکمل

 • 1 بطری (1 ماه استفاده): 65.33 دلار
 • بصورت آنلاین در دسترس بوده و در مغازه­های مکمل فروشی نیز موجود است.

قیمت مکمل هیدروکسی کات هاردکور نکست ژن اکسلریتور متفاوت است، و این به  جایی که این مکمل را از آن تهیه می­کنید بستگی دارد. به عنوان مثال، در Muscle & Strength قیمت این محصول 32.96 دلار است. در Bonanza، قیمت آن 65.33 اعلام شده است. و آمازون این مکمل را در لیست­های موجود قرار داده است. بنابراین، قبل از خرید، قیمت سایر فروشگاه­ها را نیز بپرسید.

 

سخن پایانی در مورد هیدروکسی کات هاردکور نکست ژن اکسلریتور

MuscleTech با استفاده از مکمل هیدروکسی کات هاردکور نکست ژن اکسلریتور، یک مکمل مناسب برای تمرینات ورزشی را به نسل بعدی هدیه کرده است، یک چربی سوز موثر PWO که به خوبی بصورت هیبریدی طراحی شده است. تعداد کمی از مکمل­ها می­توانند طراحی هیبریدی 2 در 1 داشته باشند. MuscleTech کاملا واضح این طراحی را کشف کرده و محصولی را به بازار عرضه نموده که علاوه بر چربی سوزی، برای تقویت عضلات نیز سودمند است. این محصول برای مربیان ورزش­های هوازی و کاهش وزن مناسب است.

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا
error: Content is protected !!