چربی سوز

لیپو 6 بلک اینتنز نوترکس چربی سوز اولترا کنسانتره

لیپو 6 بلک اینتنز فرمول چربی سازی با بازیابی شدید

 

لیپو 6 بلک اینتنز : اینتنز شدت کلمه ­ای است که اغلب در مورد قدرت بالا مورد استفاده قرار می­گیرد. وقتی یک سگ شدیدا بانمک را می­بینیم، منظور ما با نمک بودن آن است، که ما را خوشحال می­کند و باعث می­شود تا احساس کنیم دنیا خیلی هم بد نیست.

در مورد چربی سوزها، شدید بودن یک مفهوم کاملا جدید دارد. وقتی می­گویید یک محصول شدید است، این به معنای قدرت و تمرکز بالاست، ممکن است مصرف آن خطرناک باشد. و هیچ یک از ما خطر را دوست نداریم.

به نظر می­رسد که نوترکس به مکمل­های خطرناک توجه کرده و به محصول لیپو 6 بلک اینتنز اولترا کنسانتره رسیده است.

نکته ­ی هوشمندانه درباره ­ی بازاریابی این نام جالب توجه است. این محصول مشکی، شدید، و بسیار متراکم است. دیگر چه می­خواهیم؟

اما آیا این محصول چربی سوز شدت تحلیل فرمول ما را تحمل می­کند؟ بیاببد ببینیم.

درباره­ی لیپو 6 بلک اینتنزلیپو 6 بلک اینتنز چربی سوز اولترا کنسانتره نوترکس

لیپو 6 بلک اینتنز یک چربی سوز قدرتمند است که فقط در یک کپسول همه ­ی ویژگی­های خوب را دارا می­باشد.

این محصول به عنوان آخرین ابتکار نوترکس نیز مطرح می­شود که چربی سوزی را به سطح بالایی می­رساند. با توجه به ترکیبات اصلی مشاهده شد، به نظر می­رسد که این ترکیبات اثر خاصی دارند. فرمول آن شامل موارد زیر است:

 • فقط یک قرص: زمان شما را برای حدس تعداد قرص­هایی که مصرف کرده­اید حفظ می­کند.
 • چربی سوز شدید: از کلمه­ی “ultra concentrate” استفاده می­کند و بنابراین باید خیلی قوی باشد، درست است؟
 • مواد ممتاز: ما در اینجا تعداد زیادی از ترکیبات با برند خوب می­بینیم.

واقعیت­های مکمل لیپو 6 بلک اینتنز

اندازه­ی هر وعده: به اندازه­ی یک درپوش مشکی

تعداد وعده­ها در هر بسته: 60

ترکیباتمقدار در هر وعده
INTENSE ULTRA CONCENTRATED FAT BURNER653.5 mg
N- استیل-L- تیروزین*
کافئین سیترات*
تی کرین (TeaCrine®)*
کافئین انیدروس*
Advantra Z®

سیتروس آورانتیوم (50%p-سینفرین)

*
 یوهیمبین HCl*
راوولسین*

سایر ترکیبات: هایپروملوز (کپسول گیاهی)، میکروکریستالین سلولز، منیزیم استیرات، سیلیکا، FD&C Blue 1 و FD&C Red 40.

دستور استفاده: به دلیل ماهیت قدرتمند محصول همه ­ی راهنمایی­ها باید به دقت دنبال شوند. به اندازه­ی 1 کپسول را در زمان عصر مصرف کنید. هیچگاه در یک وعده از مقدار بیشتری استفاده نکنید.

هرگز بیشتر از دو وعده را در یک دوره­ی 24 ساعته مصرف ننمایید. برای حصول بهتری نتایج آن را با غذا مصرف نکنید. حداقل 45 دقیقه قبل از یک وعده­ی غذایی مصرف شود. محصول را طی 6 ساعت پس از خواب مصرف ننمایید.

فقط افراد کور قبل این محصول را ندیده ­اند.

به نظر می­رسد که نوترکس علاقه مند به استفاده­ی مجد از چند مفهوم موفق است و فرمول آنها نیز از این موضوع مستثنی نیست. ما مشاهده نموده­ایم که این ترکیب چربی سوز حداقل در چهار محصول آخر آنها به کار رفته است و با این که اثر خوبی دارد، اما ما نمی­توانیم درباره­ی بازیافت همان محصول به صورت مکرر با فقط چند اصلاح کوچک ناامید نباشیم. بیایید ترکیبات این فرمول را بررسی کنیم:

INTENSE ULTRA CONCENTRATED FAT BURNER، 5/653 میلی گرم

 • N-استیل L تیروزین: این بهترین شگل نوتروپیک ضد استرس است، که قادر به افزایش سطوح تیروزین بوده و به شما امکان غلبه بر استرس رژیم غذایی و تمرین را می­دهد.
 • کافئین سیترات: این شکل از کافئین سریع تر از نوع انیدروس جذب می­شود. مشکل آن است که فقط 50% کافئین دارد و سریع تر اثر آن به پایان می­رسد.
 • تی کرین به صورت TeaCrine: این یک برند شناخته شده است که درست مانند کافئین عمل می­کند، به جز اثر عصبانیت و آشفتگی. این ماده حس خوبی را نیز به وجود می­آورد.
 • کافئین انیدروس: دومین چربی سوز ما که قادر به تشکیل انرژی خام بوده و چربی سوزی خوبی دارد.
 • Advantra Z Citrus Aurantium: این ترکیب اصلی مورد نیاز شما برای سینفرین است. این محصول در دوزهای بالا امن به نظر می­رسد، با وجود آن که این بخش از ترکیب ظاهر متفاوتی دارد.
 • یوهیمبین HCl و راوولسین: این دو ترکیب دارای عملکردهای مشابهی در تحریک هورمون­های چربی سوزی برای تقویت متابولیسم ما هستند.

خرید چربی سوز لیپو 6 بلک اینتنز نوترکس

تحلیل فرمول

یک روز دیگر، یک چربی سوز لیپو 6 دیگر. ما در حال حاضر روش­هایی را برای تجزیه و تحلیل فرمول آنها به کار می­گیریم، زیرا مانند یک چربی سوز مبتنی بر کافئین دیگر است، اما آنها از یک ترکیب مشابه بارها استفاده نموده­اند.

قطعا، آنها به یک ترکیب چربی سوز خوب مخصوصا با کافئین، سینفرین، و یوهیمبین در یک ترکیب به اضافه­ی NALT به عنوان یک نوتروپیک رسیده است، اما این یک ترکیب عمومی است که Nutrex برای سری Lipo-6 به کار می­برد. قطعا، ما روند استفاده از یک کپسول و استفاده از مواد ممتاز در فرمول را دوست داریم، اما این را قبلا مشاهده نموده­ایم و مطمئنیم که مشتریان شما نیز این را می­دانند.

این علیرغم وجود ترکیب اختاصی کافی است، اما آیا شما واقعا به سه منبع کافئین نیاز دارید؟ همچنین، چرا وقتی تی کرین و کافئین سیترات را دارید، خودتان را با کافئین انیدروس دچار مشکل می­نمایید؟ این درست مانند ترکیب چربی سوزی Nutrex برای ما اضافی است.

ما نمی­گوییم که این ترکیب ضعیف است، زیرا بسیار قدرتمند است، اما شما محصول یکسانی را با برچسب­های مختلفی به فروش می­رسانید، این یک بازاریابی ضعیف است. قطعا قدرت آن بالاست، چرا که محرک­ها باعث می­شوند همه چیز قدرتمند به نظر برسند، و اثر چربی سوزها بیشتر از محرک­ها است.

 

مزایای لیپو 6 بلک اینتنز

چربی سوزی همراه با حس خوب درباره­ی شما بسیار مطلوب است. این جمله نشان دهنده­ی مجموع مزایای لیپو 6 بلک اینتنزبرای مصرف کنندگان می­باشد. اگر شما تعریق یا حس گرما بدون هیچ کاری را دوست دارید، من نیز دوست دارم.

چه کسانی آن را مصرف می­کنند؟

احتمالا برای کاربرانی مناسب است که مصرف زیاد کپسول در هر وعده را دوست ندارند و نمی­خواهند یک فرمول پیچیده یا چند ترکیبی برسند. همچنین برای کسانی که به دنبال برندینگ و ترکیبات برتر هستند مناسب است.

آیا اثر جانبی دارد؟

این ماده دارای سه منبع کافئین است و در حالی که ما مطمئنیم تغییر خلق و خو و آشفتگی کاهش می­یابد، سطح تحمل شما یک چیز دیگر است. یوهیمبین برای تپش قلب و حتی فشار خون بالا ضروری است، اما دوز آن کاملا امن می­باشد.

خلاصه ­ی لیپو 6 بلک اینتنز

لیپو 6 بلک اینتنز قوی ترین چربی سوز برند نوترکس
لیپو 6 بلک اینتنز قوی ترین چربی سوز برند نوترکس

مزایا

 • ترکیبات با کیفیت: ما برند آن را دوست داریم.
 • بدون کافئین: این ترکیب اثرات جانبی را تا حدی کاهش می­دهد.
 • وعده­ی 1 پیمانه­ای. درست مانند مصرف مولتی ویتامین.
 • ساده. کوتاه، اما شیرین.

معایب

 • فرمول یکسان: آیا کسی می­تواند آن را به Nutrex بگوید؟
 • چربی سوزی ضعیف. متمرکز است، اما کافی نیست.
 • قیمت بالا. این برچسب قیمت ممتاز است.

اطلاعات قیمت و خرید

 • 1 بطری (60 وعده): 95/64 دلار
 • قابل دسترسی به صورت آنلاین و در فروشگاه­ها

سخن آخر درباره­یلیپو 6 بلک اینتنز

لیپو 6 بلک اینتنز  قطعا یک تمرین قدرتمند برای چربی سوزی است. این شامل ترکیبی از تقویت کننده­های انرژی و چربی سوزها بوده و تضمین کننده­ی چربی سوزی در کل زمان بوده و در مورد عصبانیت و بی قراری خیلی بد نمی­باشد.

نکته ­ی اصلی در اینجا به استفاده از یک فرمول برای چندین بار مربوط می­شود. ما آن را دریافته­ایم. این ترکیب موثر واقع می­شود و ناقص نیست، اما این مربوط به بازاریابی بد است و کسی باید به آن اشاره کند.

به صورت کلی، ما این چربی سوز توصیه می­کنیم، اما فقط وقتی که از هیچ یک از محصولات سری Lipo-6 استفاده نمی­نمایید. به دلیل آن که شما آن را با محصول Lipo-6 دریافت می­کنید، به نتایج متفاوتی نمی­رسید.

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا
error: Content is protected !!