مکمل های بدنسازی

پست لیفت نوترکس کامل ترین مکمل ریکاوری

پست لیفت نوترکس ریسرچ تا حد امکان یک محصول جامع است

پست لیفت نوترکس : تعداد زیادی از تولید کنندگان مکمل ورزشی ادعا می­کنند که فرمول آنها کامل ترین است.

اما پست لیفت نوترکس واقعا حرفی برای گفتن دارد.

آیا ترکیباتی همچون HBCD و لوکیک اسید نیز جایگاه خوبی دارند؟

در غیر این صورت، ممکن است پس از خواندن این مرور آنها را به ترکیبات پس از تمرین خود تبدیل کنید.

درباره­ی پست لیفت نوترکس

پست لیفت نوترکس یک مکمل پس از تمرین واقعی است که نتایج و مزایای غیر واقعی را طبق وبسایت رسمی حاصل می­کند. فرمول آن شامل موارد زیر می­باشد:

 • ترکیب عالی: HBCD، لوکیک اسید، بتایین انیدروس، BCAA، گلوتامین، ال-کارنیتین-ال-تارترات، و تائورین.
 • پنج گرم لوسین در هر وعده: BCAA آنابولیک.
 • ترکیبات مناسب: بدون ترکیبات اختصاصی.

واقعیت­های مکمل پست لیفت نوترکس (طعم میوه­ای، 4/2 پوند)

تعداد هر وعده 5/53 گرم (تقریبا 2 پیمانه)

تعداد وعده­ها در هر بسته: 20

مواد مغذی مقدار در هر وعده درصد مقدار روزانه 
کالری 100
کربوهیدرات کلی (از Cluster Dextrin®) 25 g 8%
POSTLIFT™ Clinically Dosed Post-Workout Powerhouse†
Cluster Dextrin®

دکسترین حلقوی شاخه دار

 25 g *
ال-لوسین 5 g *
ال-گلوتامین 5 g *
ال-ایزولوسین 2.5 g *
ال-والین 2.5 g *
بتایین انیدروس 2.5 g *
HICA (آلفا هیدروکسی اسید) 2 g *
ال-کارنیتین ال-تارترات 2 g *
تورین 2 g *

سایر ترکیبات: سیتریک اسید، مالیک اسید، طعم­های طبیعی و مصنوعی، سیلیکا، ساکرالوز، اسسولفام K، عامل آنتی فوم.

دستور استفاده: برای تجربه­ی قدرت کامل POSTLIFT™ با دوز بالینی، دو پیمانه را در 12-15 اونس آب سرد مخلوط کرده و پس از تمرین بنوشید.

تفاوت بالینی را احساس کنید

آیا واقعا دوست ندارید مکمل بدنسازی شما دارای دوز بالینی باشد؟

همانطور که می­دانید، عبارت دوز بالینی به معنای آن است که ترکیبات به کار رفته در مکمل مطابق با مقادیر مورد نیاز در ازمایش­های بالینی هستند که نتایج خوبی را نشان داده­اند.

برخی از مثال­های محصولات با دوز بالینی شامل مکمل پیش از تمرین Pump Igniter Black و مکمل پس از تمرین Jacked Factory POWERBUILD می­باشند.

یک مکمل پس از تمرین دیگر با همین ادعا پست لیفت نوترکس است.

مطابق با وبسایت رسمی تولید کننده، این مکمل یک مکمل پس از تمرین واقعی با نتایج و مزایای غیر واقعی است.

به علاوه، طبق همان منبع، این ماده حاوی ترکیباتی با دوزهای کاملا موثر (بالینی) به پشتوانه­ی علم بوده و همه­ی مقادیر روی برچسب نشان داده شده­اند.

این همان چیزی است که درباره­ی آن صحبت می­کنیم.

آیا با نتایج پس از تمرین خود مشکل دارید؟ اکنون زمان آن است که به پست لیفت نوترکس یک شانس بدهید.

نوترکس ادعا می­کند که ترکیبات درجه یک موجود در مکمل پس از تمرین آن برای ارتقای سیستم غنی از مواد مغذی عضله سازی و کربوهیدراتی ارائه شده­اند که به طور کامل به بدن منتقل می­شوند.

قطعا. این همان ویژگی است که یک مکمل پس از تمرین باید داشته باشد. به علاوه، این به کاهش زمان بازیابی، افزایش انرژی و بهبود سلامتی کلی کمک خواهد کرد.

امیدواریم که پست لیفت نوترکس بتواند همه­ ی این اثرات را داشته باشد.

ستاره­ی اصلی این محصول 25 گرم دکسترین حلقوی با شاخه­های زیاد (HBCD) در هر وعده است.

وبسایت رسمی تولید کننده نشان می­دهد که HBCD استاندارد طلایی برای افزایش گلیکوژن عضله می­باشد.

این بدان جهت است که پاکسازی HBCD در معده سریعتر از سایر کربوهیدرات­های پس از تمرین موجود در بازار است. به بیان دیگر، سریع تر وارد دستگاه گوارش شما می­شود.

نوترکس اشاره می­کند که جذب سریع تر معادل با جذب بیشتر مواد مغذی است، که منجر به بازیابی و عملکرد بهتر می­شود.

ما با همه­ی این موارد کاملا موافقیم. شما باید یک مکمل پس از تمرین حیاتی را در ذهن خود داشته باشید. مصرف این مواد مغذی مهم به شما در حصول نتایج کمک می­کنند.

یک ویژگی متمایز دیگر HBCD محتوی قند پایین آن است. تولید کننده اشاره می­کند که این محصول مانند سیار کربوهیدرات­های ساده سبب جهش ناگهانی انسولین نمی­شود.

عالی است.

مورد بعدی در تعداد زیادی از مکمل­های پس از تمرین مشاهده نمی­شود: لوسیک اسید (که با عنوان آلفا هیدروکسی ایزوکاپروییک اسید یا HICA شناخته می­شود)، یک متابولیت از آمینواسید شاخه دار آنابولیک لوسین می­باشد.

پست لیفت نوترکس دارای دو گرم لوکیک اسید در هر وعده است، که به افزایش رشد بهینه و بازیابی عضله کمک کرده و کاتابولیسم پروتئین­های عضله را کاهش می­دهد.

مطابق با مطالعه­ی منتشر شده در ژورنال جامعه­ی بین المللی تغذیه­ی ورزشی، استفاده­ی چهار هفته­ای از مکمل 5/1 گرم در روز منجر به افزایش جزئی در جرم عضله در حین یک دوره­ی تمرین متمرکز در ورزشکاران فوتبال می­شود.

ما فکر می­کنیم که مزایای آن – مخصوصا مورد آخر – بسیار جالب توجه هستند. درباره­ی آن فکر کنید: خواص ضد کاتابولیک لوسیک اسید به کاهش زمان بازیابی کمک می­کنند، که عملکرد بهتر در باشگاه را نتیجه می­دهد.

اما این باعث نمی­شود که به بدن خود بیش از حد فشار بیاورید. به حرف ما گوش کنید: شما باید عضلات خود را رشد دهید و به سیستم عصبی خود اجازه دهید تا پس از تمرین سخت بازیابی شود.

لوسیک اسید سبب تکمیل این جنبه به صورت کامل می­شود.

پست لیفت نوترکس نیز حاوی 5/2 گرم بتایین انیدروس در هر وعده است.

این اصلا ما را متعجب نمی­سازد. بتایین انیدروس یکی از ترکیبات پس از تمرین موثر است، زیرا به تقویت سنتز پروتئین، بازیابی عضلات، و تسریع بازیابی کمک می­کند.

ما خوشحالیم که این ماده در پست لیفت نوترکس به کار رفته است.

البته، هیچ مکمل پس از تمرینی بدون آمینواسیدهای با زنجیره­ی شاخه دار (BCAA) کامل نخواهد بود.

این محصول حاوی پنج گرم لوسین در هر وعده، طبق نسبت 2:1:1 BCAA است.

شما برای رشد عضلات خود به لوسین احتیاج داردی – این یک BCAA است که به شروع سنتز پروتئین عضله کمک می­کند.

طبق وبسایت رسمی تولید کننده، استفاده از 5 گرم لوسین مقدار زیادی از این آمینواسید کلیدی را برای ارتقای سنتز پروتئین ماکزیمم فراهم می­کند.

ما موافقیم.

از سوی دیگر، 5/2 گرم ایزولوسین در هر وعئه به شما در ترمیم عضلاتتان و بازیابی سریع تر کمک می­کند.

به علاوه، ایزولوسین به افزایش استقامت و حفظ موازنه­ی نیتروژن مثبت برای عضله سازی بیشتر کمک می­کند.

5/2 گرم والین در هر وعده سبب تکمیل BCAA triumvirate در پست لیفت نوترکس می­شود.

طبق وبسایت رسمی شرکت، والین ترمیم عضله و رشد بافت را همراه با فراهم نمودن یک منبع انرژی در عضلات برای حفظ گلوکوز موجب می­شود.

والین همچنین سبب تقویت سیستم ایمنی و افزایش استقامت می­شود – هر دو از مزایای مهم پس از تمرین هستند.

یک ترکیب پس از تمرین دیگر که نباید فراموش شود گلوتامین است.

پست لیفت نوترکس دارای مقدار پنج گرم در هر وعده است. از مزایای آن می­توان به حفظ عضله، افزایش سطوح هورمون رشد انسان (HGH) و تقویت سیستم ایمنی اشاره نمود.

به علاوه، گلوتامین سبب ارتقای جذب گلوکوز و آبرسانی عضله پس از تمرین می­شود.

مکمل گلوتامین از عصر طلایی بدنسازی مورد توجه بوده است. فقط با نگاه به بدنسازان می­توانید علت را دریابید.

Nutrex Research POSTLIFT همچنین حاوی دو گرم ال-کارنیتین ال-تارترات در هر وعده است.

مطابق با وبسایت رسمی شرکت، این شکل از کریتین نه تنها آسیب ایجاد شده با تمرین را کاهش می­دهد، بلکه سبب تقویت سطوح هورمون عضله سازی طبیعی می­شود.

ال-کارنیتین همچنین به افزایش گیرنده­های آندروژنی کمک می­کند، که به نوبه­ی خود سطوح تستوسترون شما را افزایش می­دهد. این همیشه یک امتیاز است، نه؟

وجود دو گرم تورین در هر وعده از پست لیفت نوترکس به شما چند مزیت مهم پس از تمرین را می­دهد:

 • کمک به بهبود عملکرد ذهنی و ورزشی
 • کمک به کاهش درد عضلات
 • کمک به تقویت سلامتی قلب و عروق
 • کمک به تنظیم سطوح فشار خون سالم

هر بار یک ترکیب به شما در دستیابی به اهداف پس از تمرین و بهبود سلامتی قلبی عروقی کمک می­کند، این یک امتیاز مهم خواهد بود. به همین دلیل است که به باور ما تورینیس یک ترکیب مهم برای پس از تمرین شما می­باشد.

در نهایت، Nutrex Research POSTLIFT طبق وبسایت رسمی حاوی الکترولیت­های ضروری است که به ارتقای آبرسانی و جذب آمینواسید برای بیشینه سازی سنتز پروتئین و افزایش حجم سلول پس از تمرین کمک می­کنند.

بیایید ترکیبات فرمول را بررسی کنیم:

 • کالری، 100: اکثر مکمل­های پس از تمرین بین 10 تا 150 کالری در هر وعده هستند. وجود 100 کالری Nutrex Research POSTLIFT در هر وعده آن را به یک مکمل پس از تمرین کم کالری تبدیل نمی­کند، اما شما باید به جنبه­ی روشن آن توجه نمایید.
 • کربوهیدرات کلی (از Cluster Dextrin)، 25 گرم: بیست و پنج گرم کربوهیدرات در هر وعده زیاد به نظر می­رسد، اما اگر در نظر بگیرید که این فقط هشت درصد مقدار روزانه برای این ماده­ی مغذی است، مشاهده می­شود که این مقدار زیاد نیست (هر مقدار بیشتر از 15 درصد بالا در نظر گرفته می­شود). بنابراین ناراحت نباشید. محتوی کربوهیدرات Nutrex Research POSTLIFT به شما در دستیابی به اهداف پس از تمرینتان کمک می­کند. ما فقط به این فکر می­کنیم که چرا تولید کننده مقدار قند را مشخص ننموده است. این کمی ناراحت کننده است.
 • Cluster Dextrin (دکسترین حلقوی با زنجیره­ی شاخه دار)، 25 گرم: همانطور که گفتیم، Cluster Dextrin یک مکمل کربوهیدارت پس از تمرین مناسب است، زیرا سیستم شما آن را جذب می­نماید. آیا ما اشاره کردیم که این محصول بدون قند است؟ تولید کننده در این زمینه کار خوبی را انجام داد.
 • ال-لوسین، 5 گرم: شما پنج گرم BCAA آنابولیک در هر وعده را دوست دارید (هر کسی که آن را دوست داشته باشد دیوانه است). لوسین یک BCAA است که مسئول شروع سنتز پروتئین عضله می­باشد. در حالی که نسبت 2:1:1 BCAA بالاترین مقدار برای لوسین در صنعت نیست، اما Nutrex Research POSTLIFT همچنان به شما در عضله سازی کمک می­کند.
 • ال-ایزولوسین، 5/2 گرم: اگر به یک مکمل برای ترمیم و بازیابی عضلات احتیاج دارید، ایزولوسین برای شما مناسب است. به علاوه، این به بازیابی موازنه­ی نیتروژن پس از تمرین مثبت برای رشد بیشتر عضلات کمک می­کند.
 • ال-والین، 5/2 گرم: این BCAA سبب افزایش سطوح انرژی و ترمیم بافت عضلانی می­شود – دو مزیت مهم پس از تمرین.
 • گلوتامین، 5 گرم: به حفظ بافت عضله، افزایش سطوح هورمون رشد انسان (HGH)، تقویت سیستم ایمنی، ارتقای جذب گلوکوز، و افزایش هیدراسیون عضله پس از تمرین کمک می­کند. دیگر چه می­خواهید؟
 • بتایین انیدروس، 5/2 گرم: این ترکیب پس از تمرین رایج توانایی زیادی در بازیابی عضلات، افزایش ظرفیت تمرین و انرژی، و تنظیم سطوح کلسترول دارد. این میزان در هر وعده به شما در دستیابی به چنین اهدافی کمک می­کند.
 • HICA (آلفا-هیدروکسی کاپروییک اسید)، 2 گرم: احتمالا شما با HICA آشنا هستید، و ما شما را سرزنش نمی­کنیم: تعداد زیادی از مکمل­های پس از تمرین شامل این ترکیب نیستند. این ماده به ارتقای رشد عضله و بازیابی آن و کاهش تجزیه­ی پروتئین­های عضله کمک می­کند. اگر به یک ترکیب آنتی کاتابولیک خوب احتیاج دارید، HICA برای شما مناسب خواهد بود.
 • ال-کارنیتین ال-تارترات، 2 گرم: این مکمل پس از تمرین سبب کاهش آسیب عضله و افزایش سطوح تستوسترون و رشد انسان خواهد شد. همه­ی آنها مفید هستند.
 • تورین، 2 گرم: تورین یک ترکیب همه جانبه است. این ماده به کاهش درد عضلات، بهبود عملکرد ذهنی و ورزشی، تنظیم سطوح فشار خون، و تقویت سلامتی قلبی عروقی کمک می­کند. وقتی یک مکمل پس از تمرین خوب را انتخاب می­کنید، مطمئن شود که حاوی تورین باشد.

تحلیل فرمولپست لیفت نوترکس قوی ترین مکمل بعد تمرین

وبسایت رسمی Nutrex Research نشان می­دهد که مکمل پس از تمرین POSTLIFT آن یک ترکیب قدرتمند و واقعی پس از تمرین است که نتایج و مزایای غیر واقعی را حاصل می­کند.

ما با آن موافق نیستیم.

برای افراد مبتدی، پست لیفت نوترکس دارای دو ترکیب است که در تعداد زیادی از مکمل­های پس از تمرین یافت نمی­شود: دکسترین خوشه­ای با شاخه­های زیاد (HBCD) و HICA.

اگر شما می­خواهید ذخایر گلیکوژن از دست رفته را پس از تمرین سخت جایگزنی کنید، هرچه زودتر این کار را انجام دهید. HBCD یک کربوهیدرات سریع است که به بازیابی ذخایر گلیکوژن بدون قند اضافی ناخواسته کمک می­کند.

کامل.

مانند HICA، یک کلمه­ی کلیدی در اینجا آنتی کاتابولیک است: توانایی آن در جلوگیری از تجزیه­ی پروتئین­های عضله ارزشمند نمی­باشد. تولید کننده درست می­گوید که این سبب کاهش زمان بازیابی شما خواهد شد، که به نوبه­ی خود در عملکرد بهتر شما در باشگاه کمک می­کند.

اکنون، این دو ترکیب کلیدی دارای سایر انواع اجزای پس از تمرین هستند، و شما به یک منبع انرژی دست می­یابید.

ما نسبت 2:1:1 BCAA در پست لیفت نوترکس را دوست داریم. با وجود آن که سایر مکمل­های پس از تمرین مقدار بالاتری دارند، اما ما معتقدیم که این محصول به شما در عضله سازی، بازیابی سریع تر، و افزایش سطوح انرژی کمک می­کند.

چرا؟

سایر مکمل­ها دارای نسبت 4:1:1 BCAA هستند، اما پست لیفت نوترکس دارای دوز بالاتری از BCAA است، که با پنج گرم لوسین در هر وعده شروع می­شود.

ما نمی­توانیم در مورد آن اشتباه کنیم.

وحود پنج گرم گلوتامین در هر وعده را فراموش نکنید. ما به خصوصیات چند منظوره­ی آن اشاره کردیم. از حفظ جرم عضله تا تقویت سیستم ایمنی، گلوتامین کار خود را انجام می­دهد.

فقط از افراد از عصر طلایی بدنسازی بپرسید.

به علاوه، ما نمی­توانیم از بکارگیری ال-کارنیتین ال-تارترات، تورین، و بتایین انیدروس صرفنظر کنیم – همه­ی ترکیبات ضروری پس از تمرین که مجاز هستند.

بنابراین پست لیفت نوترکس دارای همه­ی ترکیبات پس از تمرین مورد نیاز شما می­باشد.

یک مورد دیگر که درباره­ ی این محصول دوست داریم آن است که حاوی ترکیبات نامطلوب نمی­باشد.

خوب است.

نکته­ ی نامطلوب مسئله­ی شفافسازی است.

تولید کننده ادعا می­کند که پست لیفت نوترکس حاوی الکترولیت­هایی است که به آبرسانی بدن شما پس از تمرین کمک می­کنند.

در کجای فهرست ترکیبات قید شده ­اند؟

ما امیدواریم بدانید که چه میزان سدیم، پتاسیم و منیزیم باید در دسترس قرار گیرد.

یک نکته­ی دیگر: قیمت. قیمت 95/49 دلار برای 4/2 پوند. شما می­توانید با این قیمت یک بسته­ی 5 پوندی از پودر پروتئینی را خریداری نمایید.

مزایای پست لیفت نوترکسپست لیفت نوترکس بهترین پست ورکات

طبق وبسایت رسمی، پست لیفت نوترکس سبب سوخت رسانی به بدن شما برای بازیابی ماکزیمم می­شود که بیشترین اهمیت را داشته و گلیکوژن شما را برای بازیابی سریع تر و رشد عضله بدون افزودن قند بیشتر در نوشیدنی­های ورزشی متداول تکمیل می­نماید:

چه کسانی آن را مصرف می­کنند؟

این محصول طبق وبسایت رسمی تولید کننده برای همه­ی ورزشکاران طراحی گردید.

پست لیفت نوترکس برای افراد فعالی ایده­آل است که می­خواهند جرم عضله و انرژی خود را افزایش دهند، زمان بازیابی را کوتاه نمایند، و به اهداف تناسب اندام روزانه­ی خود دست یابند.

آیا اثر جانبی دارد؟

ما خوشحالیم که گزارش می­کنیم Nutrex Research POSTLIFT هیچ اثر جانبی آشکاری ندارد. اما اگر درباره ­ی هر یک از این ترکیبات در تردید هستید، ما شما را به ملاقات با پزشک تشویق می­کنیم.

خلاصه­ی Nutrex Research POSTLIFT

مزایا

 • ترکیب عالی اجزا: HBCD، لوسیک اسید، بتایین انیدروس، BCAA، گلوتامین، ال-کارنیتین ال-تارترات، و تورین.
 • 25 گرم HBCD در هر وعده: کربوهیدرات سریع بدون قند.
 • نسبت 2:1:1 BCAA: دوزهای بالاتر لوسین، ایزولوسین و والین.
 • پنج گرم لوسین در هر وعده: BCAA آنابولیک.
 • پنج گرم گلوتامین در هر وعده: کمک به حفظ جرم عضله و تقویت سیستم ایمنی.
 • ترکیبات مشخص: عالی.

معایب

 • عدم شفافسازی: عدم ارائه­ی اطلاعات درباره­ی سدیم، پتاسیم و غیره.
 • گران: 95/49 دلار برای یک بسته­ی 4/2 پوندی.

اطلاعات قیمت و خرید

 • یک بسته­ی 4/2 پوندی (مصرف 20 روز): 55/49 دلار
 • قابل دسترسی به صورت آنلاین و در فروشگاه­ها

سخن آخر درباره­ی Nutrex Research POSTLIFT

همانطور که قبلا گفتیم، باید تکرار نمود که Nutrex Research POSTLIFT همه­ی نیازهای پس از تمرین شما را پوشش می­دهد.

با ترکیبات رده بالایی همچون HBCD، لوسیک اسید، BCAA، بتایین انیدروس، ال-کارنیتین ال-تارترات، تورین و گلوتامین، دیگر چه حرفی باقی می­ماند؟

در حالی که Nutrex Research POSTLIFT یک محصول عالی نیست، ما اشاره می­کنیم که این محصول در فهرست مکمل­های پس از تمرین رده بالا قرار دارد. اما شما مشتاق هستید که برای کیفیت خرج کنید، آن را بخرید.

پشیمان نخواهید شد.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا
error: Content is protected !!