پودر پروتئین

پروتئین کواترو مگنوم پروتئین ترکیبی

پروتئین کواترو مگنوم پروتئین ایزوله 4 مرحله ای

پروتئین کواترو مگنوم ایزوله یک فرمول پروتئین پیشرفته­ی درجه یک دارویی است که به شما در عضله سازی و افزایش متابولیسم کمک می­کند.

سریع: سعی کنید بهترین ترکیب پروتئینی را نام ببرید.

زمان سپری شده است.

ما می­دانیم که مکمل­ های زیادی وجود دارد که مقایسه ­ی آنها ارزشمند است. درباره ­ی پروتئین کواترو مگنوم چطور ؟

در ادامه درمی­یابید که این یک مکمل پروتئینی معمولی نیست.

درباره­ی پروتئین کواترو مگنوم

مطابق با وبسایت رسمی تولید کننده، پروتئین کواترو مگنوم یک فرمول پروتئین پیشرفته­ ی درجه یک دارویی است که به شما در عضله سازی و افزایش متابولیسم کمک می­کند.

فرمول آن شامل موارد زیر است:

 • سی گرم پروتئین در هر وعده: به افزایش جرم عضله کمک می­کند.
 • ماتریس چهار مرحله­ای: تشکیل شده از وی ایزوله  ، پروتئین شیر، کازئین میسلی، و ایزولات پروتئین تخم مرغ.
 • گران قیمت: 99/89 دلار برای یک بسته­ ی چهار پوندی قطعا زیاد است، این یکی از بالاترین قیمت­ها برای مکمل­های پروتئینی می­باشد.

بهترین پروتئین ماسل تک :  نیترو تک پاور ماسل تک

 

واقعیت­های مکمل Magnum Nutraceuticals Quattro (طعم شکلاتی، 4 پوند)

اندازه­ی هر وعده: 1 پیمانه (36 گرم)

تعداد وعده­ها در هر بسته: 51

ماده­ی مغذی  مقدار در هر وعده درصد مقدار روزانه 
کالری 140
کالری کلی چربی 9 0%
چربی کلی 1 g 1%
چربی اشباع0 g 0%
چربی ترانس0 g
کلسترول0 mg 0%
کربوهیدرات کلی 2 g 1%
فیبر غذایی 1g 4%
قند .5 g *
پروتئین 30 g 60%
ویتامین A0 mg 0%
ویتامین C0 mg 0%
کلسیم 80 mg 8%
آهن 1 mg 1%
سدیم 100 mg 4%
پتاسیم 290 mg 8%

سایر ترکیبات: ماتریس 4 مرحله­ای Magnum Quattro™ (ایزولات پروتئین آب پنیر 90%+، ایزولات پروتئین شیر 90%+، کازئین میسلی 85%، ایزولات پروتئین تخم مرغ)، پودر کاکائو، طعم­های طبیعی و مصنوعی، اگزانتان، سدیم کلرید، قند نیشکر آلی، دانه­ی کتان آلی، ساکرالوز، بروملاین (آنزیم گوارشی)، لینولئیک اسید کنژوگه.

حاوی: شیر، تخم مرغ.

دستوراتی برای Quattro: 1-2 وعده (یک پیمانه در هر وعده) را 2-4 بار در روز با 12-16 اونس آب مصرف کنید.

پیشرفته ترین فرمول پروتئین از گرید دارویی جهان

اسامی مکمل­های پروتئین امروزی هر روز جذاب تر می­شوند.

وارد پروتئین کواترو مگنوم شوید.

ما می­دانیم: این محصول مشابه یک مکمل پروتئینی به نظر نمی­رسد. این شبیه جدیدترین تلفن همراه است. صبر کنید، magnum و Quattro هر دو نام اتومبیل­های معروف از داج و آئودی هستند. اما من از موضوع اصلی دور شدم.

جدا، به تشابه نام محصول توجه کنید: مطابق با تولید کننده، پروتئین کواترو مگنوم یک پروتئین 4-ایزوله با گوارش آسان است.

شرکت همچنین می­گوید که این ماده حاوی لاکتوز نیست، که این مبهم است، زیرا حاوی هیچ ترکیب نامطلوبی به صورت شیر نیست.

اما پروتئین کواترو مگنوم حاوی ترکیبات سالمی همچون دانه­ی کتان است.قیمت پروتئین کواترو مگنوم پروتئین ترکیبی

جالب به نظر می­رسد.

بیایید با محتوای پروتئین شروع کنیم.

پروتئین کواترو مگنومحاوی 30 گرم پروتئین در هر پیمانه است. حتی محصولات پیشتاز صنعتی مثل Optimum Nutrition Gold Standard 100% Whey (24 گرم در هر وعده) نیز این مقدار را ندارند.

ماتریس 4 مرحله­ای پروتئین کواترو مگنوم از صورت­های پروتئین ضروری برای بدنسازان، ورزشکاران و سایر مصرف کنندگان تشکیل می­شود.

 • ایزولات پروتئین آب پنیر.
 • ایزولات پروتئین شیر.
 • کازئین میسلی.
 • ایزولات پروتئین تخم مرغ.

این یک ترکیب درجه یک است که به بدن شما در قرار گرفتن در وضعیت آنابولیک برای چند ساعت کمک می­کند.

ایزولات پروتئین آب پنیر (WPI) شکل خالص تری از پروتئین در مقایسه با کنسانتره­ی پروتئین آب پنیر (WPC) است. مورد اول دارای حداقل 90 درصد است، در حالی که مورد دوم حداکثر 80 درصد دارد.

پروتئین کواترو مگنوم دارای پروتئین وی ایزوله کربوهیدرات و چربی کم، آمینواسید بالا، و محتوی لاکتوز کمی دارد (که برای افراد حساس به لاکتوز عالی است).

مسئله­ ی WPI کمبود ترکیبات سودمندی مثل ایمونوگلوبین ­ها است که به تقویت سیستم ایمنی کمک می­کند. فرآیند میکروفیلتراسیون WPI با آنها کاهش معناداری می­یابد.

بیایید هزینه را فراموش نکنیم –WPI بسیار گران تر از WPC به دلیل پردازش بیشتر است.

دانشمندان استرالیایی مطالعه­ ای را به انجام رساندند که شامل 13 نمونه ­ی آزمایشی می­باشد، که پروتئین ایزوله وی یا پروتئین کازئین را در حین برنامه ­ی آموزش 10 هفته­ای اجرا نمودند. کسانی که پروتئین ایزوله را مصرف کردند 10 پوند افزایش حجم عضله را نشان دادند. در مقایسه، کسانی که از کازئین استفاده می­کردند فقط دو پوند افزایش حجم عضله را نشان دادند. نکته: وی پروتئین ایزوله برای رشد عضله بسیار بهتر از کازئین است.

پروتئین کواترو مگنوم همچنین حاوی کازئین میسلی است – بهترین نوع پروتئین کازئین موجود در بازار که به دلیل مزایای حفظ عضله شناخته می­شود. این یک ترکیب مسئول تغذیه ­ی عضلات شما برای حدود هفت تا هشت ساعت است.

ما به ندرت به مکملی برمی­خوریم که حاوی پروتئین وی، پروتئین کازئین، و ایزولات پروتئین شیر به عنوان ترکیبات ایزوله باشد – تولید کنندگان معمولا یک مورد را به مورد دیگر ترجیح می­دهند.

پروتئین کواترو مگنوم

شرکت مسیر عصر طلایی بدنسازی را با ایزولات پروتئین شیر انتخاب می­کند، که از 80 درصد محتوی کازئین و 20 درصد پروتئین وی تشکیل می­شود. مردم این عصر نتایج خوبی را از پروتئین شیر به دست آورده ­اند. ما نمی­توانیم دریابیم که چرا شما به چنین نتایجی نمی­رسید.

مکس استارز  سینتا 6 بی اس ان - پروتئین

تولید کننده همه­ ی مراحل را در اینجا شرح می­دهد. با استفاده از پروتئین وی، کازئین و پروتئین شیر، شرکت مجددا کلمه ­ی “آنابولیک” را تعریف می­کند. توجه ما جلب شده است.

بر حسب جذب پروتئین در سطح متوسط، پروتئین کواترو مگنوم حاوی ترکیب پروتئین ایزوله تخم مرغ است. به خاطر داشته باشید که این یک ترکیب عضله سازی دیگر برای عصر طلایی است. به خاطر داشته باشید که آرنولد و همکارانش شیک­های خود را با تخم مرغ، شیر، و عسل ترکیب می­کردند تا پروتئین ثابت روزانه را دریافت نمایند.

پروتئین تخم مرغ حاوی 24 گرم پروتئین در هر وعده است. به علاوه، برای بدن شما چربی­های مفید جهت سلامتی قلبی عروقی بهتر تامین می­شود. عالی.

پروتئین کواترو مگنوم دارای پنج طعم خوشمزه است، و حاوی یک پودر ریز است که به شیک خامه­ای صاف و غنی از مواد مغذی تبدیل می­شود:کواترو مگنوم بهترین پروتئین ایزوله دنیا

 • شکلاتی: طعم کاملا شکلاتی. اگر در انتخاب طعم محتاط هستید، این گزینه برای شما مناسب است. ما احساس می­کنیم که این محصول امتیاز 9 از 10 را دریافت می­کند.
 • شکلات و کره بادام زمینی: چه کسی ترکیب شکلات و کره­ی بادام زمینی را در شیک پروتئینی خود دوست ندارد؟ این طعم نظرات متفاوتی را از سوی مشتریان دریافت نموده است. کسانی که آن را دوست نداشتند می­گفتند که طبق ادعاهای بیان شده نبود. ما آن را دوست داشتیم، اما این بهترین طعم پروتئین کواترو مگنوم نیست. هفت امتیاز از 10 را دریافت می­کند.
 • خامه و کوکی نیم پخته: با تعداد زیادی طعم مکمل پروتئینی خامه­ای کوکی، ما امیدواریم که محصول قابل توجه است. این طعم بسیار خوب است (به اندازه­ی شکلاتی)، اما نه به اندازه­ی dethrone MusclePharm– شرکتی که بهترین طعم خامه و کوکی را ارائه می­کند. 9 امتیاز از 10.
 • خالص و ساده: این نوع بدون طعم پروتئین کواترو مگنوم است. ما آن را بر اساس کامل بودن خصوصیاتش رتبه بندی می­کنیم: این محصول حاوی پروتئین در سطح میانگین بوده و به خوبی ترکیب می­شود. این محصول ترکیب پخت عالی نیز دارد. 9 امتیاز از 10.
 • بستنی وانیلی: خوشمزه. طعم آن واقعی است. ما احساس می­کنیم این بهترین طعم پروتئین کواترو مگنوم است، که کمی بهتر از طعم شکلاتی می­باشد. مصرف این مکمل پس از تمرین سخت مانند لذت بردن از دسر مورد علاقه­تان است. جدا. ما به آن 2/9 امتیاز از 10 می­دهیم.

اکنون بیایید ترکیبات فرمول را بررسی کنیم:

 • چربی کلی، 1 گرم: ما انتظار داشتیم مکملی با انواع مختلف ایزولات­های پروتئین این میزان چربی داشته باشد – فرآیند میکروفیلتراسیون تا حد زیادی مقدار چربی را کاهش داده است. بر این اساس، Magnum Quattro یک مکمل عضله سازی عالی می­باشد.
 • کلسترول،0 گرم: ما مکمل­های پروتئینی زیادی را دیدیم که سطوح کلسترول بسیار زیادی داشتند. Magnum Quattro یک دریچه­ی جدید را برای ما باز می­کند. مقدار کلسترول صفر است. این دقیقا مشابه با MyProtein Impact Whey Protein است، آن را دوست دارم.
 • کربوهیدرات کلی،0 گرم: ما فکر می­کنیم که چرا تولید کننده مقدار کربوهیدرات را روی طعم شکلاتی نشان نداده است. اما در مقابل از مقدار روزانه­ی صفر درصد به سرنخ­هایی رسیدیم. یک پیمانه پروتئین کواترو مگنوم برای شما یک گرم فیبر غذایی را تامین می­کند که از بروملاین آنزیم گوارشی ناشی می­شود. این به جذب پروتئین کمک خواهد کرد. Magnum Quattro فقط حاوی یک گرم قند در هر پیمانه است.
 • کلسیم، 150 میلی گرم: این محصول منبع خوبی از کلسیم با مقدار 15 درصد مقدار روزانه است. این ماده­ی معدنی در حفظ سلامتی دندان، استخوان و سطوح فشار خون سالم شما حیاتی خواهد بود.
 • آهن، 1 میلی گرم: پروتئین کواترو مگنوم یک منبع خوب آهن با مقدار دو درصد مقدار روزانه نیست. اگر احساس می­کنید به مقدار بیشتری نیاز دارید از یک مکمل آهن استفاده کنید.
 • سدیم، 60 میلی گرم: ما این واقعیت را که پروتئین کواترو مگنوم حاوی 60 میلی گرم سدیم در هر پیمانه است دوست داریم. مکمل­های زیادی دارای حداقل 150 میلی گرم در هر وعده هستند. اشتباه نکنید. سدیم به شما در بازیابی پس از تمرین کمک می­کند. اما مقدار زیاد آن اثر مخربی بر فشار خون دارد.
 • پتاسیم، 200 میلی گرم: این یک ماده­ی معدنی است که به تنظیم فشار خون کمک می­کند. پروتئین کواترو مگنوم یک منبع خوب پتاسیم با مقدار شش درصد مقدار روزانه می­باشد. این مقدار اصلی زیاد نیست.

تحلیل فرمول

بر اساس محتوای پروتئین، پروتئین کواترو مگنوم امتیاز 10 از 10 را دریافت می­کند. مقدار 30 گرم پروتئین در هر وعده را نگاه کنید.

ما ماتریس 4 مرحله­ای تشکیل شده از  پروتئینوی ایزوله،  پروتئین شیر ایزوله ، کازئین میسلی، و  پروتئین تخم مرغ ایزوله را دوست داریم. فقط تصور کنید که 30 گرم از این ترکیب پروتئینی عالی وارد عضلاتتان شود. با مصرف این مکمل به خوبی تمرین می­کنید، درست غذا می­خورید، و خواب کافی را دریافت می­نمایید. ما مطمئنیم که عضلاتتان رشد خواهند کرد.

مکس استارز  پروتئین فاز 8 ماسل تک

یک مورد دیگر که درباره­ی پروتئین کواترو مگنوم دوست داریم (که تحت بررسی قرار گرفته است) کیفیت آن است:  پروتئین شیر ایزوله و  پروتئین تخم مرغ ایزوله آن شما را به عصر طلایی بدنسازی بازمی­گردانند. همانطور که گفتیم، اگر این افراد نتایج عالی دریافت کرده­اند، شما هم به چنین نتایجی خواهید رسید.

درباره­ ی آن فکر کنید: آنها فقط با شیر، تخم مرغ و عسل در شیک­های پروتئینی به این اثر رسیده­اند. پروتئین کواترو مگنوم نیز حاوی وی پروتئین ایزوله و کازئین میسلی است. این افراد به شما حسادت می­کنند.

همچنین نقاط مثبت زیادی درباره­ی پروتئین کواترو مگنوم وجود دارد: کالری، چربی، کلسترول، کربوهیدرات و سدیم آن کم است. تعداد تولید کننده از این موارد چشم پوشی کرده ­اند؟ به نظر ما تعداد آنها خیلی زیاد است.

علاوه بر محتوی پروتئین بالا و مزایای عضله سازی، پروتئین کواترو مگنوم یک منبع خوب کلسیم است (15 درصد مقدار روزانه).

فقط در همین جا متوقف نمی­شود.

این مکمل پروتئینی حاوی پودر دانه­ی کتان آلی است – یک منبع جالب توجه از اسیدهای چرب امگا. این مقادیر به تقویت سلامتی قلبی عروقی شما نیز کمک می­کنند. از اهمیت چربی­های خوب در تغذیه­ی خود غافل نشوید. وقتی پروتئین کواترو مگنوم را مصرف می­کنید، قلب شما نیز به این مزایا دست خواهد یافت.

مطابق با BenefitOfFlaxseed.org، دانه­ ی کتان حاوی فیبرهای انحلال پذیر و انحلال ناپذیر لزجی است که کاهش تحریک و التیام سیستم روده را موجب می­شوند.

همانطور که می­دانید، بدنسازان از عصر طلایی شیک­های خود را با پودر روغن دانه­ی کتان تقویت می­کردند. آنها می­دانستند که مصرف چربی­های خوب سبب افزایش جرم عضله می­شود، زیرا موازنه­ی هورمونی و بازیابی پس از یک جلسه­ی تمرین سخت را موجب می­گردد. توصیه­ی ما: لطفا به حرف آنها گوش کنید.

از سوی دیگر، پروتئین کواترو مگنوم شفافسازی خوبی دارد. اکثر ترکیبات آن مد نظر قرار می­گیرند (به جز کربوهیدرات کلی، که به آن اشاره کردیم). هیچ پر کننده و ترکیب اختصاصی وجود ندارد. عالی است.

پرچم قرمز؟ ما هیچ موردی نیافتیم. پروتئین کواترو مگنوم یکی از تمیزترین محصولات پروتئینی موجود در بازار است. هیچ سوالی بیان نمی­شود.

در واقع این یکی از بهترین موارد موجود است. تنها مشکل قیمت بالای آن می­باشد (99/89 دلار برای یک بسته­ی چهار پوندی).

مزایای پروتئین کواترو مگنوم

وبسایت رسمی تولید کننده مزایای متعدد پروتئین کواترو مگنوم را ذکر می­کند:

 • سی گرم پروتئین درجه یک در هر پیمانه
 • کیفیت، ترکیبات از گرید دارویی
 • استفاده از پروتئین­های ایزوله  برای جذب و گوارش بهتر
 • افزودن دانه­ ی کتان برای سلامتی قلب و عروق
 • کمک به انرژی پایدار افزایش متابولیسم

محتوی کلسیم اضافی و چربی کم، کربوهیدرات کم، سدیم کم و کلسترول کم پروتئین کواترو مگنوم حائز اهمیت است. شما می­توانید این مکمل را به بسته­ی خود بیفزایید. و فراموش نکنید که بافت راحت و پروتئین با زمان رهایش مناسب دارد.

چه کسانی آن را مصرف می­کنند؟

مطابق با تولید کننده، پروتئین کواترو مگنوم برای افراد سالم و فعالی مناسب است که حداقل 16 سال سن داشته و برای عضله سازی، کاهش چربی و رسیدن به رژیم کمتر از سطح کامل تلاش می­کنند.

آیا اثر جانبی دارد؟

با همه­ی این ویژگی­های مثبت پروتئین کواترو مگنوم، ما هیچ اثر جانبی را مشاهده نمی­کنیم. عالی به نظر می­رسد.

اما پروتئین کواترو مگنومبه افراد زیر 16 سال، زنان باردار و افرادی با شرایط پزشکی خاص هشدار می­دهد:

هشدار: در صورتی که کمتر از 16 سال سن دارید، یا ر زمان بارداری یا شیردهی هستید از آن استفاده نکنید. در صورت دارا بودن شرای پزشکی خاص یا استفاده از هر نسخه­ای با پزشک خود مشورت نمایید.

پروتئین کواترو مگنوم ترکیب 4 پروتئین ایزوله

خلاصه ­ی پروتئین کواترو مگنوم

مزایا

 • سی گرم پروتئین با کیفیت در هر وعده: برای عضله سازی بیشتر.
 • ماتریس کیفیت چهار مرحله­ای: تشکیل شده از WPI، ایزولات پروتئین شیر، کازئین میسلی، و ایزولات پروتئین تخم مرغ.
 • محتوای کالری کم، کربوهیدرات، چربی، سدیم و کلسترول. عالی.
 • منبع خوب کلسیم. پانزده درصد مقدار روزانه برای این ماده­ی معدنی.
 • دارای پودر دانه­ی کتان آلی. کمک به تقویت سلامتی قلب و عروق.
 • حاوی بروملین. آنزیمی که یک محول جانبی آناناس است و به گوارش کمک می­کند.

معایب

 • گران قیمت: 99/89 دلار برای یک بسته­ی چهار پوندی.

اطلاعات قیمت و خرید

 • یک بسته­ی دو پوندی (مصرف 27 روز): 99/49 دلار
 • یک بسته­ی چهار پوندی (مصرف 51 روز): 99/89 دلار
 • قابل دسترسی برای خرید آنلاین (inc. Amazon) و در فروشگاه­ها

سخن آخر درباره­ی پروتئین کواترو مگنوم

می­توان گفت که ما مجذوب بهترین ترکیبات پروتئینی موجود در پروتئین کواترو مگنوم شده ­ایم.

شما نمی­توانید هیچ مشکلی را درباره­ی این مکمل پودر پروتئینی با کیفیت ممتاز درجه یک بیابید. این محصول هر چیزی که برای عضله سازی نیاز دارید را به شما می­دهد: محتوی پروتئین بالا، کربوهیدرات کم، کلسترول پایین و غیره. ما می­توانیم همین طور ادامه دهیم.

از آنجایی که این یک مکمل پروتئین ایزوله است، بنابراین قیمت بالایی دارد. آیا ارزش آن را ندارد؟ شرط می­بندم که دارد.

 

 

 

 

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا
error: Content is protected !!