مکمل پمپ - پیش از تمرین

اوت ریج نوترکس با تاثیر دو برابر مکمل پیش از تمرین

اوت ریج نوترکس پایان مکمل های افزایش دهنده انرژی!!!

اوت ریج نوترکس : اگر به یک محرک نیاز دارید که تاثیر دو برابر مکمل پیش از تمرین شما را داشته باشد، اوت ریج نوترکس یک محصول جامع است که مطابق با هر دو نقش می­باش. این مرور به شما انرژی بالایی می­دهد.

درباره­ی اوت ریج نوترکس

اوت ریج نوترکس یک تحریک کننده­ ی انرژی است که انرژی انفجاری را در ذهن و عضلات شما به وجود آورده و تمرکز بالایی را

موجب می­شود. فرمول آن شامل موارد زیر است:

 • چند منظوره: به عنوان یک تقویت کننده­ی انرژی و مکمل پیش از تمرین به کار می­رود.
 • حاوی بتا آلانین: به افزایش ظرفیت کار و رفع خستگی کمک می­کند.
 • ترکیبات مورد سوال: ال-آرژینین آلفتا –کتوگلوتارات و تائورین.

واقعیت­های مکمل اوت ریج نوترکس (توت آبی، 118 میلی لیتر)

اندازه­ی هر وعده: نصف بطری 2 اونسی (59 میلی لیتر)

تعداد وعده­ها در هر بسته: 2

ماده­ی مغذیمقدار در هر وعدهدرصد مقدار روزانه 
کربوهیدرات کلی1 g<1%
سدیم35 mg1%
EXTREME ENERGY IGNITER 2,250 mg
ال-آرگینین آلفا کتوگلوتارات*
CarnoSyn® Beta-Alanine*
تورین*
N-استیل L-تیروزین*
کافئین انیدروس*

 

سایر ترکیبات: آب، فسفریم اسید، طعم­های طبیعی، ساکرالوز، سیتریک اسید، سدیم سیترات، پتاسیم سوربات و سدیم بنزوات (مواد نگهدارنده)، اسسولفام پتاسیم، FD&C Blue 1.

کاربرد توصیه شده: نصف بطری را برای انرژی در سطح متوسط مصرف کنید. برای دریافت بیشترین انرژی طی چند دقیقه، یک بطری کامل را مصرف نمایید. بخش باقیمانده را طی 48 ساعت پس از باز شدن دور بریزید یا مصرف کنید. هیچگاه از یک بطری کامل در یک دوره­ی 24 ساعته فراتر نروید.

Extreme Energy Igniter

ما برخی از تقویت کننده­های انرژی عالی را در B5 ارائه نموده­ایم. اگر به محرک­ه ای با کیفیت احتیاج دارید، این محصولات به تقویت شما کمک می­کنند.

یک محصول که نام آن به ذهن می­رسد MHP Super Caffeine + است، که یک مکمل چند منظوره به عنوان یک مکمل پیش از تمرین و تقویت کننده­ی انرژی می­باشد. این یک مذاکره­ی بزرگ می­باشد.

یک مورد دیگر MegaFood Daily Energy است، که محتوی ویتامین B12 آن نمایانگر 560 درصد مقدار روزانه می­باشد. اگر این مکمل به شما انرژی خوبی ندهد، هیچ محصول دیگری برای شما مناسب نخواهد بود.

اکنون باید ببینیم که اوت ریج نوترکس می­تواند مناسب باشد یا خیر. تولید کننده طبق وبسایت رسمی این محصول را مشتعل کننده­ی انرژی می­نامند.

طبق همان مرجع، این ماده سریعا در ذهن و بدن شما انرژی انفجاری و تمرکز را به وجود می­آورد. توجه داشته باشید که این یک نوع محرک انرژی مثل پمپ بنزین نیست. هر بار که به مقدار زیادی انرژی نیاز داشتید، اوت ریج نوترکس طی چند دقیقه وارد شده و به شما انرژی می­دهد.

آیااوت ریج نوترکس می­تواند تقویت انرژی شما را موجب شود؟

با یک نگاه به واقعیت­های مکمل، شما مفهوم شرکت را می­یابید. در واقع، اوت ریج نوترکس تقویت کننده­ی انرژی متداول شما نیست – این یک مشکل جدی را به وجود می­آورد.

EXTREME ENERGY IGNITER، 250/2 میلی گرم

ترکیب انرژی بخش Nutrex OUTRAGE حاوی 250/2 میلی گرم (25/2 گرم) در هر 59 میلی لیتر (نصف بطری) است. در اینجا شما اجزایی را می­یابید که این تقویت کننده­ی انرژی را به یکی از موارد قدرتمند در بازار تبدیل می­کند.

اولین مورد ال-آرگینین آلفا کتوگلوتارات (AAKG) است، که یک نمک از آمینواسید ال-آرگینین و آلفا-کتوگلوتاریک اسید تقویت کننده­ی نیتریک اکسید می­باشد. این ماده با بهبود حساسیت انسولین، تقویت سلامتی کلیه و کبد، کاهش کاتاراکت، و تنظیم عملکرد جنسی کمک می­کند. برخی متخصصان معتقدند که AAKG سبب افزایش پمپ عضلانی خواهد شد – یک عامل مهم برای علاقه مندان به بدنسازی.

خب، این همان اثری است که برخی از مکمل­های پیش از تمرین Universal Nutrition Animal Pump ایجاد می­کنند. اما برخی از متخصصان نظر متفاوتی دارند: مطابق با ژورنال جامعه­ی بین المللی تغذیه­ی ورزشی در 17 آوریل 2012 (از طریق NCBI.NLM.NIH.gov)، مکمل AAKG بدون توجه به وضعیت تمرین نمونه­ها هیچ مزیت ارگوژنیکی را فراهم نکرد.

ال-آرگینین زیست دسترس پذیری بالایی دارد. اگر به یک تقویت کننده­ی انرژی نیاز دارید که به افزایش جریان خون کمک می­کند، یک مکمل حاوی ال-سیترولین را امتحان کنید (مثل NOW Sports Energy Extreme). این آمینواسید غیر ضروری خصوصیات جذب بهتری نسبت به ال-آرگینین دارد. بر این اساس، Nutrex OUTRAGE با ال-سیترولین بهتر خواهد بود.

دومین ترکیب کلیدی CarnoSyn Beta-Alanine است. ما درباره­ی یکی از اثبات شده ترین ترکیبات مکمل پیش از تمرین صحبت می­کنیم. این یک بتا آمینواسید طبیعی است که به تعدیل سطوح کارنوزین عضله کمک می­کند. در نتیجه ظرفیت کار شما افزایش یافته و می­توانید بیشتر و برای زمان طولانی تر تمرین کنید.

در واقع، طبق ژورنال جامعه­ی بین المللی تغذیه­ی ورزشی در 15 جولای 2015 (از طریق NCBI.NLM.NIH.gov)، استفاده از مکمل روزانه با چهار تا شش گرم بتا آلانین برای حداقل دو تا چهار هفته سبب بهبود عملکرد ورزشی می­شود، و اثرات برجسته تر در آزمایش­های زمانی مشاهده می­گردد که یک تا چهار دقیقه به طول می­انجامند.

بدون شک بتا آلانین یک شارژ کننده­ی مناسب برای تمرین است. برخی از علاقه مندان به تناسب اندام عقیده دارند که این به افزایش جرم و قدرت عضله کمک می­کند. اگر شما از Nutrex OUTRAGE استفاده می­نمایید، این ماده نه تنها به شما در تقویت سطوح انرژی کمک می­کند، بلکه سبب قرار گرفتن در وضعیت آنابولیک در طول روز خواهد شد. ما خوشحالیم که از این ماده در Nutrex OUTRAGE استفاده می­شود.

این تقویت کننده­ی انرژی حاوی تورین است، که یک آمینواسید چند منظوره می­باشد. اثرات این ماده عبارتند از:

 • کنترل سطوح استرس
 • تقویت چربی سوزی
 • بهبود حساسیت انسولین
 • افزایش سطوح تستوسترون
 • کاهش زمان بازیابی (که نشان می­دهد چرا تورین در اکثر مکمل­های پس از تمرین یافت می­شود)
 • بهبود کیفیت خواب
 • تقویت عملکرد شناختی

توجه نمایید که تورین به خواب بهتر نیز کمک می­کند. به همین دلیل است که از آن به عنوان یک انتقال دهنده­ی مهاری استفاده می­شود. این بدان معناست که تورین به عنوان یک مسکن ملایم نیز عمل می­کند. بکارگیری آن در یک تقویت کننده­ی انرژی مثل Nutrex OUTRAGE برای برخی مشتریان مبهم است.

مکس استارز  پری ورک اوت گلد استاندارد اپتیموم نوتریشن

اما برخی از تولید کنندگان اصرار دارند که تورین به تکمیل تقویت کننده­های انرژی کمک می­کند، زیرا سبب افزایش بازدهی ورزشی و تقویت سلامتی قلب می­شود (مشابه با ویتامین B).

به عنوان شواهد، انستیتوی ملی سلامتی یک مطالعه را در ژانویه­ی 2010 (از طریق SemanticScholar.org) منتشر نمود که نشان می­دهد با در نظر گرفتن مطالعات انسانی و حیوانی مرور شده، چند مکانیزم احتمالی برای کاهش ریسک بیماری قلبی کرونری با تورین وجود دارد.

اما همان مطالعه نیز نشان می­دهد که شواهد مطالعات همه گیری شناسی به دلیل مشکلات طراحی مطالعه، ابعاد نمونه و مشخصات جمعیت مطالعه محدود است. با این حال، پتانسیل تورین به عنوان یک تقویت کننده­ی سلامتی قلب همچنان قابل توجه است. در نتیجه، این ماده به صورت بالقوه فرمول­­های تقویت انرژی را تکمیل می­کند.

طبق وبسایت رسمی دپارتمان فیزیولوژی سلامتی دانشگاه واندربیت، در مورد مزایا/ریسک­های درمانی تورین در نوشیدنی­های انرژی زا، نتیجه­ی کلی عدم قطعیت است. مطالعات کافی برای تعیین اثرات بلند مدت نوشیدنی­های تورین کافئین دار به انجام نرسیده است.

چهارمین جزء اوت ریج نوترکساستیل l-تیروزین است. این یک شکل زیست دسترس پذیر از ال-تیروزین است، که یک آمینواسید بوده و به تنظیم آدرنالین و دوپامین (دو انتقال دهنده­ی عصبی مهم) در مغز کمک می­کند. مطالعات موجود نشان می­دهند که ال-تیروزین سبب تقویت خلق و خو، تقویت حافظه، و بهبود عملکرد ذهنی خواهد شد. این ماده به شما برتری ذهنی مورد نیاز را می­دهد.

مطابق با مقاله­ی سیمون یانگ در مه 2007 از ژورنال علوم عصبی و روان درمانی (از طریق NCBI.NLM.NIH.gov)، ال-تیروزین به تعدیل مشکل کاهش عملکرد شناختی در پاسخ به تنش فیزیکی کمک می­کند، مخصوصا استرس بالای مشابه با شرایط نظامی. اگر شما با یک شغل دشوار یا سبک زندگی پر استرس سر و کار دارید، ال-تیروزین به شما بیشتر کمک خواهد کرد.

ترکیب کلیدی نهایی Nutrex OUTRAGE کافئین انیدروس است. این یک شکل پودری خالص از کافئین با چند مزیت درمانی قابل توجه می­باشد:

 • افزایش سطوح انرژی
 • تقویت چربی سوزی
 • بهبود عملکرد فیزیکی
 • تنظیم سطوح قند خون
 • تقویت عملکرد کبد
 • دور نگه داشتن رادیکال­های آزاد
 • افزایش طول عمر

به خاطر داشته باشید که کافئین یک شمشیر دو لبه است: این ماده یک اثر عصبی، تغییر خلق و خو، آشفتگی و بی خوابی را در برخی افراد ایجاد می­کند. اگر شما نسبت به کافئین حساس هستید، بهتر است از Nutrex OUTRAGE صرفنظر نمایید.

اولین نظر ما: این تقویت کننده­ی انرژی دارای یک فرمول مشخص است. به استثنای جزء ال-آرگینین آلفا کتوگلوتارات (AAKG) (و تا حد کمتر، تورین) ترکیبات باید به صورت سینرژیک با هم کار کنند تا به تقویت سطوح انرژی شما کمک شود.

مشکل اصلی در اینجا شفافسازی بد تولید کننده است – چرا که مقادیر هر ترکیب از Extreme Energy Igniter را شرح نمی­دهد، که این ناخوشایند است. به علاوه، طعم توت آبی Nutrex OUTRAGE حاوی چند پرکننده مثل ساکرالوز (a.k.a. Splenda) و FD&C Blue No. 1 است.

به صورت آشکار، Nutrex OUTRAGE یک تقویت کننده­ی انرژی کامل نیست. این ماده چند مشکل اساسی دارد. اما به شما انرژی کافی را می­دهد تا در سطح بالایی از تمرینات قرار گیرید.

بیایید ترکیبات فرمول را بررسی کنیم:

 • کالری، 5: اگر به یک تقویت کننده­ی انرژی کم کالری احتیاج دارید، Nutrex OUTRAGE به طور کامل مطابق با نیاز شما خواهد بود. وجود پنج کالری در هر وعده اهداف تغذیه­ای شما را به خطر نمی­اندازد.
 • کربوهیدرات کلی، 1 گرم: Nutrex OUTRAGE همچنین یک تقویت کننده­ی انرژی کم کربوهیدرات با کمتر از یک درصد مقدار روزانه است (ماکزیمم مقدار روزانه­ی پنج درصد کم در نظر گرفته می­شود). این مقدار برای برنامه­ی کم کربوهیدرات شما عالی خواهد بود.
 • سدیم، 35 میلی گرم: محتوی سدیم پایین این تقویت کننده­ی انرژی (یک درصد مقدار روزانه) برای افرادی مناسب است که میزان جذب نمک خود را کنترل می­کنند.

Extreme Energy Igniter، 250/2 میلی گرم

 • ال-آرگینین آلفا کتوگلوتارات: این یک نمک از ال-آرگینین و آلفا کتوگلوتاریک اسید است. متخصصان معتقدند که این ماده به افزایش پمپ عضلانی، بهبود حساسیت انسولین، بهبود عملکرد کبد و کلیه، و تنظیم سلامتی جنسی کمک می­کند. اما برخی مطالعات نشان می­دهند که AAKG هیچ مزیت ارگوژنیکی را فراهم نمی­کند.
 • کاروسین بتا آلانین: بتا آلانین یک بتاآمینواسید طبیعی است که به تعدیل سطوح کارنوزین عضله برای افزایش ظرفیت کار و مقاومت در برابر خستگی کمک می­کند. برخی مطالعات نیز نشان می­دهند که بتا آلانین سبب افزایش قدرت و جرم عضله می­شود.
 • تورین: یک آمینواسید چند منظوره که به تقویت چربی سوزی، بهبود حساسیت انسولین و کیفیت خواب، افزایش سطوح تستوسترون، کاهش زمان بازیابی، و تقویت سلامتی مغز کمک می­کند. اما مطالعات مرتبط با استفاده از تورین در نوشیدنی­های انرژی زا هنوز بی نتیجه مانده­اند.
 • N-استیل-l-تیروزین: این یک شکل زیست دسترس پذیر از آمینواسید ال-تیروزین است، که به تنظیم سطوح آدرنالین و دوپامین در مغز کمک می­کند. ال-تیروزین سبب تقویت خلق و خو، بهبود حافظت، و تقویت عملکرد شناختی می­شود.
 • کافئین انیدروس: شکل پودری خالص کافئین که به تقویت سطوح انرژی، تقویت چربی سوزی، بهبود سلامتی کبد، دور نگه داشتن رادیکال­های آزاد، تنظیم سطوح قند خون و بهبود عملکرد ورزشی کمک می­­کند. اما کافئین منجر به اثر عصبی، تغییر خلق و خو، آشفتگی و بی خوابی نیز در برخی افراد می­شود.

تحلیل فرمول

تولید کننده ادعا می­کند که Nutrex OUTRAGE یک تقویت کننده­ی انرژی معمولی نیست. شرکت می­گوید که این مکمل سبب تقویت ذهن و عضلات شما می­شود.

تولید کننده تا حدی درست می­­گوید. پس از یک تحلیل کامل، می­توان گفت که Nutrex OUTRAGE یک تقویت کننده­ی انرژی نویدبخش است که به عنوان یک مکمل پیش از تمرین عمل می­کند. فرمول آن منحصر به فرد است: این ماده شما را قطعا از نظر ذهنی و جسمی تقویت می­کند.

ما مطمئنیم که ترکیبی از کاروسین بتا آلانین، n-استیل –ال-تیروزین، و کافئین انیدروس موثر خواهند بود. مزایای ترکیبی شامل ظرفیت کار و چربی سوزی، مقاومت بیشتر در برابر خستگی، تقویت عملکرد شناختی و بهبود عملکرد جسمی هستند.

ما درباره­ی بکارگیری ال-آرگینین – آلفا کتوگلوتارات (AAKG) خوشحال نیستیم، که ابهاماتی را در پی دارد. همانطور که گفتیم، ال-سیترولین گزینه­ی بهتری خواهد بود. اگر شما می­خواهید پمپ­های عضلانی و انرژی را افزایش دهید، ال-سیترولین مالات فراتر از انتظارات شما خواهد بود. این گزینه­ی بهتری برای AAKG است.

مکس استارز  پمپ شاتر رپید اس ایکس 7 رولوشن ماسل تک

بکارگیری تورین در تقویت کننده­های انرژی نیز تا حدی مورد سوال بود. اما برخی مطالعات توانایی افزایش عملکرد ورزشی و تقویت عملکرد قلبی عروقی برای مصرف کنندگان برای افزایش سطوح انرژی را ذکر می­کنند. در حالی که تورین پتانسیل خوبی در این زمینه دارد، اما به اندازه­ی ال-سیترولین یا بتا آلانین موثر نیست.

ما همچنین وجود کالری کم در Nutrex OUTRAGE (پنج گرم در هر وعده)، کربوهیدرات (کمتر از یک درصد مقدار روزانه) و سدیم (یک درصد مقدار روزانه) را می­پسندیم. این موارد تکمیل کننده­ی اهداف تناسب اندام شما هستند.

باید تکرار کنیم که خصوصیات جامع این محصول را دوست داریم. این محصول به عنوان یک تقویت کننده­ی انرژی و یک مکمل پیش از تمرین عمل می­کند. این محصول برای جیب شما نیز مناسب است.

در انتهای دیگر طیف، تولید کننده شفافسازی ضعیفی دارد – مقادیر هر جزء از ترکیب Extreme Energy Igniter را نشان نمی­دهد. این اصلا برای مصرف کننده خوب نیست.

طعم توت آبی این محصول نیز دارای دو پر کننده در ساکرالوز (a.k.a. Splenda) و FD&C Blue No. 1 است. مورد اول با چاقی مرتبط است، در حالی که مورد دوم اثرات جانبی متعددی دارد. جایگزین­های طبیعی مثل استویا، به عنوان یک شیرین کننده­ی طبیعی که به تنظیم فشار خون و سطوح قند خون کمک می­کند، گزینه­های بهتری خواهند بود.

خر خوب: طعم لیمو مارگاریتای جدید Nutrex OUTRAGE هیچ رنگ خوراکی مصنوعی ندارد. این عالی است. متاسفانه، این ماده حاوی ساکرالوز نیز می­باشد. با این حال، نداشتن رنگ خوراکی مصنوعی یک مزیت خواهد بود.

از سوی دیگر، محتوی کافئین انیدروس Nutrex OUTRAGE نیز اثر عصبی، تغییر خلق و خو، آشفتگی و بی خوابی را در برخی افراد ایجاد می­کند. لطفا با احتیاط از آن استفاده نمایید.

در نهایت، این محصول اعتبار زیادی در بین تقویت کننده­های انرژی ندارد. شاید با چند تغییر در فرمول، اعتبار آن بیشتر شود.

نکته­ی نهایی: Nutrex OUTRAGE یک انرژی دهنده­ی مشتعل کننده طبق ادعای تولید کننده نیست. مشکلات آن برای ما بیش از حد قابل توجه هستند. یک نکته آن است که این محصول شرایط یکسانی با NOW Sports Energy Extreme یا Olympian Labs Olympian Energy ندارد. با این حال، همچنان این ماده موثر خواهد بود. امیدواریم تولید کننده به زودی به فرمول بهتری برسد.

مزایای اوت ریج نوترکسE

اوت ریج نوترکس طبق وبسایت رسمی دارای مزایای زیر است:

 • به عنوان یک تحریک کننده­ی انرژی عمل می­کند
 • به ذهن و عضله انرژی لازم را می­دهد
 • باعث می­شود تا مصرف کننده تمرکز بیشتری را طی چند دقیقه تجربه نماید
 • دارای طعم­های خوبی است (مارگاریتا لیمو، چند میوه­، سیب سبز، و توت آبی)

ما با اکثر این ادعاها موافقیم. علیرغم برخی نقص­ها، اوت ریج نوترکس همچنان نتایج خوبی را برای شما فراهم می­کند. ما هرچه زودتر به دنبال یک فرمول بهتر خواهیم بود.

چه کسانی آن را مصرف می­کنند؟

طبق وبسایت رسمی، اوت ریج نوترکس برای قهرمانانی است که به دنبال تمرین واقعی و تبدیل شدن به یک مرد آهنی هستند.

آیا اثر جانبی دارد؟

اوت ریج نوترکس حاوی بتا آلانین است، که حس سوزش یا خارش را کمی پس از مصرف در پوست به وجود می­آورد.

محتوی کافئین انیدروس این محصول نیز ممکن است اثر عصبی، تغییر خلق و خو، آشفتگی و بی خوابی را در برخی افراد ایجاد کند.

در نهایت، طعم توت آبی اوت ریج نوترکس حاوی رنگ FD&C Blue No. 1 است، که یک رنگ خوراکی با چند اثر جانبی می­باشد.

تولید کننده همچنین هشدار زیر را ارائه می­کند:

هشدار: حاوی مقدار بالای کافئین. در صورت بارداری یا شیردهی از آن استفاده نکنید. برای افراد دارای حساسیت به کافئین یا هر شخص زیر 16 سال مناسب نیست. فقط برای مصرف موقتی. مصرف محصولات، غذا و نوشیدنی­های دیگر حاوی کافئین را در حین استفاده از این محصول محدود کنید. کافئین بیش از حد سبب آشفتگی، بی خوابی، تحریک و ضربان قلب سریع می­شود. اگر هر یک از این علائم را تجربه کردید مصرف آن را محدود نمایید. از آن به عنوان جایگزینی برای خواب و استراحت مناسب استفاده نکنید. این مکمل را به همراه الکل مصرف نکنید. بیشتر از دوز تجویز شده مصرف نکنید. از آنجایی که افراد با یکدیگر متفاوتند، نتایج مختلفی از این محصول مورد انتظارند. اگر درب امنیتی شکسته شده از مکمل استفاده نکنید. دور از دسترس کودکان نگهداری شود.

هشدار آلرژی: تولید شده با تجهیزاتی که محصولات حاوی شیر، تخم مرغ، دانه­ی سویا، میگو، گندم و دانه­های درختی.

 

خلاصه­ی مرور اوت ریج نوترکس

مزایا

 • فرمول مناسب: حاوی چند ترکیب که به تحریک ذهن و بدن کمک می­کنند.
 • حاوی بتا آلانین: کمک به افزایش ظرفیت کار و رفع خستگی.
 • حاوی n-استیل-l-تیروزین. به تحریک ذهنی شما کمک می­کند.
 • کالری، کربوهیدرات و سدیم کم. این محصول به عضله سازی بهتر شما کمک می­­کند.
 • چند منظوره. به عنوان یک تقویت کننده­ی انرژی و مکمل پیش از تمرین.

معایب

 • ترکیبات مورد سوال. ال-آرگینین آلفا کتوگلوتارات و تورین.
 • شفافسازی ضعیف. تولید کننده مقادیر هر جزء از ترکیباوت ریج نوترکس را نشان نمی­دهد.
 • پرکننده. طعم توت آبی حاوی ساکرالوز (a.k.a. Splenda) و FD&C Blue No. 1 است.
 • محتوی کافئین. شمشیر دولبه.
 • اعتبار. به اندازه­ی تقویت کننده­های انرژی رده بالا شناخته شده نیست.

 

اطلاعات قیمت و محل خرید

 • یک جعبه از 12 بطری 118 میلی لیتر (مصرف 24 روز): 95/29 دلار
 • قابل دسترسی به صورت آنلاین و در فروشگاه­ها

سخن آخر درباره­ی اوت ریج نوترکس

اوت ریج نوترکس نام جذابی دارد، اما این اسم کافی نیست. این ترکیب با نام مشتعل کننده­ی انرژی شناخته می­شود. در حالی که این ترکیب قطعا نقاط قوت زیادی دارد، اما نقص­های آن نیز قابل توجه هستند. ما امیدواریم که هرچه زودتر فرمول بهتری ارائه شود.

بر این اساس، بهتر است تقویت کننده­های انرژی دیگری مثل MHP Super Caffeine یا Olympian Labs Olympian Energy را امتحان کنید. در مورد اوت ریج نوترکس، ما در هر زمان دیگری از روز مورد دوم را انتخاب خواهیم کرد.

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا
error: Content is protected !!