پودر پروتئین

بررسی پروتئین ایزوله ایزو 100 دایماتیز

پروتئین ایزوله ایزو 100 دایماتیز یک مکمل پروتئینی دینامیتی

پروتئین ایزوله ایزو 100 : مکمل‌های پروتئینی با کیفیت این روزها سخت بدست می آیند.

شما همیشه مارک‌های مختلفی را می بینید که ادعا می کنند می توانند عضلات شما را تغذیه کنند.

با این حال در بسیاری از این مکمل‌ها انواع افزودنی‌ها و ترکیبات اختصاصی وجود دارد. این در دراز مدت برای سلامتی مناسب  نمی باشد.

اگر شما یک مصرف کننده ی عاقلی می باشید پس بهتر است پروتئین ایزوله ایزو 100 دایماتیز را مدنظر قرار دهید.

چرا؟ ایزو 100 دایماتیز یکی از بهترین مکمل‌های پروتئینی در بازار امروز می باشد. در این مطلب ما به مرور این مکمل می پردازیم.

درباره پروتئین ایزوله ایزو 100

مکمل پروتئین ایزوله ایزو 100دارای پروتئین ایزوله  100 درصدی است که به راحتی تجزیه و هیدرولیز می شود ضمن این که در طعم‌های مختلفی موجود بوده و مقادیر پروتئین و BCAA آن در هر بار مصرف ثابت می باشد.

می توانید ایزو 100 را قبل از تمرین ، بعد از تمرین و یا هر زمانی که نیاز به مصرف پروتئین‌های با کیفیت دارید مصرف کنید. نکاتی در مورد فرمول آن:

–       کیفیت WPI. دارای وی ایزوله پروتئینی سطح بالا برای جذب سریع می باشد.

–       حاوی استویا. شیرین کننده ی طبیعی که به تنظیم فشارخون و سطوح قندخون کمک می نماید.

–       10طعم مختلف دارد. می توانید طعم‌های مختلف آن از جمله وانیلی، پرتغالی، کرمی، شکلاتی و غیره را انتخاب کنید.

پروتئین‌های باکیفیت در دستان شما

پروتئین ایزوله ایزو 100 دایماتیز منتخب بهترین پروتئین سال از وب سایت بادی بیلدینگ دات کام
پروتئین ایزوله ایزو 100 دایماتیز منتخب بهترین پروتئین سال از وب سایت بادی بیلدینگ دات کام

اگر شما یک ناظر مشتاق و علاقه مندی می باشید پس باید بلافاصله اعلام کنید که پروتئین ایزوله ایزو 100 دایماتیز یک پروتئینی است که در بهترین حالت ممکن قرار دارد.

در مورد آن اشتباه نکنید. کربوهیدرات‌ها و چربی‌ها نقش حیاتی را در بدن ما ایفا می کنند. ما برای سلامتی مطلوب به آن‌ها  نیاز داریم. با این حال اگر شما در مورد پروتئین صحبت می کنید دایماتایز ایزو 100 گزینه مناسبی می باشد.

بسیاری از مکمل‌های پروتئینی دارای 20 تا 25 گرم پروتئین در هر بار مصرف می باشند.

پروتئین ایزوله ایزو 100 دایماتیز دارای 25 گرم پروتئین می باشد که این میزان برای مکمل وی پروتئین عالی می باشد.

اشتباه نکنید، ستاره این محصول محتوای  پروتئین ایزوله وی می باشد. کنسانتره وی پروتئین معمولا شامل 70 تا 80 درصد پروتئین می باشد. در سمت دیگر پروتئین وی ایزوله حدود 90 درصد یا بیشتر از 90 درصد پروتئین می باشد. علاوه براین تفاوت؛ یکی دیگر از تفاوت‌ها این است که کنسانتره وی پروتئین دارای مقدار لاکتوز بیشتری می باشد.

بنابراین پروتئین وی ایزوله گزینه بهتری برای کسانی است که عدم تحمل لاکتوزدارند.

کنسانتره وی پروتئین دارای چربی‌های بیشتری نسبت به پروتئین وی ایزوله می باشد.

پروتئین ایزوله ایزو 100دایماتیز همچنین دارای ایزولیت هیدرولیزه شده ی وی پروتئین می باشد که این سریع ترین پروتئینی است که می تواند جذب شود.

متخصصین تناسب اندام همیشه به شما می گویند که فرایند ریکاوری بلافاصله بعد از اتمام تمرین شروع می شود.

مصرف وی پروتئین هیدرولیزه شده باعث خوشحالی عضلات شما می شود. یک تحقیق منتشر شده در مجله the Journal of Sport Nutrition and Exercise Metabolism در سال 2006 نشان داد بزرگسالانی که  وی پروتئین ایزوله را مصرف می کردند توده عضلانی خالص و قدرت بیشتری را کسب کردند.

این افراد همچنین کاهش بیشتری را در توده چربی تجربه کردند.

از نظر میزان پروتئین، پروتئین ایزوله ایزو 100 دایماتایز  فوق العاده ای می باشد. به عنوان یک مصرف کننده شما به دنبال رسیدن به عضله سازی، افزایش قدرت و حتی چربی سوزی می باشید. بیائید فرمول پروتئین ایزوله ایزو 100 را بررسی کنیم:

مکس استارز  ایمپکت وی پروتئین مای پروتئین انگلستان

–       کل چربی صفر گرم. از آنجا که پروتئین ایزوله ایزو 100  از نوع پروتئین وی ایزوله می باشد پس طبیعی است که در این مکمل چربی دیده نشود.

–       کلسترول 10 میلی گرم. هرگز از کلسترول دور نباشید. بدن نشان به نوع خوب آن نیاز دارد. با این حال نمی توان بیش از حد از آن استفاده کرد. این محصول دارای مقدار کمی کلسترول می باشد.

–       سدیم 160 میلی گرم. درست شبیه کلسترول، سدیم نیز چیزی است که بدن شما در عد معمول به آن نیاز دارد. وجود سدیم در این ترکیبات خالص پروتئین ایزوله ایزو 100 شگفت انگیز است.

–       پتاسیم 100 میلی گرم. این مقدار پتاسیم برای حفظ محتوای سدیم در حد طبیعی کمک می کند. ما می گوئیم که این میزان از پتاسیم در حد میانگین می باشد.

–       کل کربوهیدرات 2 گرم. درست همچون پتاسیم، محتوای کربوهیدرات پروتئین ایزوله ایزو 100 در میان دیگر مکمل‌های پروتئینی بیشترین می باشد.

مقدار قند مکمل کمتر از یک گرم می باشد. ما به شرکت تغذیه دایماتیز بخاطر از استویا که یک شیرین کننده ی طبیعی است تبریک می گوئیم.

این روزها مکمل پروتئینی که این ترکیب را داشته باشد به سختی پیدا می شود. شما کجا می توانید یک مکملی را پیدا کنید که از یک شیرین کننده کم کالری و طبیعی استفاده کرده باشد؟

آنالیز فرمول

شرکت تغذیه دایماتیز، پروتئین ایزوله ایزو 100 را به عنوان یک منبع پروتئینی برتر روانه بازار کرده است.

25 گرم پروتئین وی ایزوله و ایزولیت‌های هیدرولیز شده وی پروتئین باعث جذب بسیار سریع می شود. در صورت مصرف این مکمل می توانید انتظار ریکاوری و عضله سازی قابل توجه ای را از خود داشته باشید.

از آنجا که این محصول از  وی پروتئین ایزوله استفاده می کند پس میزان چربی و کربوهیدرات آن بسیار کم می باشد. اگر به دنبال این هستید که فرایند ریکاوری خود را سریع تر انجام دهید می توانید مکمل‌های کربوهیدراتی معتبری را به سبد مکمل‌های خود اضافه کنید.

صرفنظر از ترجیح شما، پروتئین ایزوله ایزو 100 می تواند نیازهای پروتئینی شما را چه در بعد از تمرین مصرف شود و چه در بین وعده‌های غذایی مصرف شود، پوشش دهد.

یکی دیگر از ویژگی‌های مهم پروتئین ایزوله ایزو 100 داشتن 5.5 گرم BCAA و 2.7 گرم ال لوسین می باشد.

محتوای BCAA این مکمل همطراز برندهای معتبر مکمل‌های پروتئینی می باشد. اضافه کردن لوسین باعث تضمین تعادل مثبت پروتئین بعد از تمرین می شود. ما آن را دوست داریم.

طبق تحقیق منتشر شده در National Institutes of Health of the U.S. Library of Medicine در سال 1999، مصرف لوسین به افراد در افزایش قدرت و بهبود عملکرد ورزشی کمک می نماید.

چیزی که ما دوست نداریم این واقعیت است که شرکت تغذیه دایماتیز در لیست مواد تشکیل دهنده، BCAA و لوسین را وارد نکرده است. این یک نقص جزئی است زیرا شرکت در بسته بندی آن‌ها  را برجسته کرده است.

بررسی مکمل  : سینتا 6 بی اس ان

آنچه که ما می گوئیم این است که اگر این اسیدهای آمینه در برچسب مواد تشکیل دهنده نوشته می شدند بهتر بود. همانطور که اشاره شد ما دوست داریم به این نکته اشاره کنیم که پروتئین ایزوله ایزو 100 از استویا استفاده کرده است.

مکس استارز  پروتئین نیترو تک پاور ماسل تک

استویا یک شیرین کننده ی طبیعی است که می تواند به تنظیم فشارخون و سطوح قند خون شما کمک نماید. اگر نسبت به میزان سدیم این مکمل تردید دارید بهتر است قبل از خرید با دکتر خود مشورت کنید.

فوائد پروتئین ایزوله ایزو 100 دایماتیزقیمت پروتئین ایزوله ایزو 100 دایماتیز

 دایماتیز هیچ ادعای کذبی را در مورد فوائد ایزو 100 ارائه نکرده است.

چیزی که وب سایت رسمی شرکت اشاره کرده این است که این محصول یک انتخاب عالی برای برآورده ساختن نیازهای روزانه شما به پروتئین، عضله سازی و ترمیم عضلات و بدست آوردن یک غذای فوری در هر زمان از روز می باشد.

برخی از فوائد این محصول شامل این موارد می باشد:

–       25 گرم پروتئین وی ایزوله هیدرولیزه شده

–       جذب بسیار سریع

–       5.5 گرم BCAA و 2.7 گرم ال لوسین

–       چربی و قند ندارد

–       بدون گلوتن و لاکتوز

–       طعم و مزه‌های مختلف و بهترین در ترکیب

هیچ دغدغه ای در مورد این حقایق وجود ندارد. پروتئین‌های باکیفیت و سریع الجذب این مکمل به شما در دستیابی به اهداف تناسب اندام کمک می نماید.

چه چیزی بهتر از جویدن یک پروتئین خوشمزه ای است که به شما در ساختن پروتئین خالص و تقویت سیستم ایمنی کمک می نماید؟ چیزی شبیه آن وجود ندارد.

چه کسانی می توانند از آن بهره مند شوند؟

پروتئین ایزوله ایزو 100 مختصص ورزشکاران و افراد فعالی است که ترجیح می دهند یک مکمل پروتئینی با کیفیت و با سرعت جذب بالایی داشته باشند. این افراد همچنین می توانند از مزایای پروتئین ایزوله ایزو 100 به عنوان یک میان وعده برخوردار شوند.

عوارض جانبی ؟

پروتئین ایزوله ایزو 100 دارای عوارض چشمگیری نیست. اگرچه پروتئین وی ایزوله برای افرادی که قادر به تحمل لاکتور نمی باشند مناسب است اما ممکن است برخی افراد نسبت به شیر و سویا آن حساس باشند. این محصول 160 میلی گرم سدیم دارد. اگر نسبت به این قضیه نگران می باشید بهتر است با دکتر خود مشورت کنید.

خلاصه دایماتایز ایزو100

ویژگی ها

–       سرشار از پروتئین. دارای 25 گرم پروتئین

–       دارای BCAA و لوسین. برای عضله سازی عالی است

–       حاوی استویا. یک شیرین کننده طبیعی که دارای مزایای سلامتی است.

–       دارای چربی و کربوهیدرات کم. بهترین شرط بندی برای علاقه مندان به پروتئین .

مضررات

–       محتوای سدیم. 160 میلی گرم. اگرچه زیاد نیست اما می تواند نگران کننده باشد.

–       قیمت. 72.72 دلار برای 5پوند

قیمت و نحوه خریدپروتئین ایزوله ایزو 100 دایماتیز بهترین پروتئین ایزوله دنیا

–       یک تیوب 1.6 (تحویل 24 روزه) 29.99 دلار

–       1 تیوب 3 پوندی 49.99 دلار

–       1 تیوب 5 پوندی 72.72 دلار

–       خرید به صورت آنلاین و از خرده فروشی ها

جملات نهایی در مورد دایماتایز ایزو 100

پروتئین ایزوله ایزو 100 در بهترین حالت قرار دارد. به ندرت مکملی را می توانید پیدا کنید که دارای پروتئین وی ایزوله ،  وی پروتئین هیدرولیزه ایزوله و استویا باشد. ما به شما جرات می دهیم که این مکمل را داشته باشید زیرا دیگر مکمل‌ها معمولا از شیرین کننده‌های مصنوعی از جمله ساکرالوز استفاده می کنند.

اگر شما به دنبال مکملی هستید که دارای مزایای سلامتی باشد ما به شدت دایماتایز ایزو100 را پیشنهاد می کنیم. جوانب مثبت آن بیشتر از جوانب منفی است. پنج پوند آن 72.72 دلار می باشد. اگر بدنبال یک محصول با کیفیت می باشید باید این هزینه را بپردازید.

 

بررسی  : پروتئین نیترو تک پاور ماسل تک

 

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا
error: Content is protected !!