پودر پروتئین

بررسی مکمل پروتئین کازئین بادی بیلدینگ دات کام

پروتئین کازئین بادی بیلدینگ دات کام

پروتئین کازئین بادی بیلدینگ دات کام- یک مکمل دارای پروتئین با سرعت پائین جذب

زمانی که بادی بیلدینگ دات کام مکمل پروتئین کازئین را منتشر کرد، علاقه مندان به دلایلی خوشحال شدند. یکی از مهم ترین دلایل این است که این سایت محبوبترین سایت بدنسازی در دنیا می باشد. ما امیدواریم که امضای این سایت دلیل کافی برای بررسی این مکمل می باشد.

درباره پروتئین کازئین بادی بیلدینگ دات کام

این مکمل باعث رشد و ریکاوری عضله در زمان خواب یا میان وعده‌ها می شود. نکات مربوط به فرمول این مکمل:

–       25 گرم کازئین میسلر . 50 درصد از نیاز روزانه را تامین می کند.

–       دارای کلسیم قابل توجه. 50 درصد از نیاز روزانه را برطرف می کند.

–       افزودنی ها. حاوی ساکرالوز و کاراژین می باشد.

 

Bodybuilding.com Signature Casein Supplement Facts (Chocolate, 2 lbs.)
Serving Size: 1 Scoop (33 g)
Servings Per Container: About 55
NutrientAmount Per Serving% Daily Value
Calories120
Calories From Fat5
Total Fat1 g2%
Saturated Fat0 g0%
Trans Fat0 g
Cholesterol20 mg7%
Sodium210 mg9%
Total Carbohydrate3 g1%
Dietary Fiber2 g8%
Sugars0 g
Protein25 g50%
Vitamin A0%
Vitamin C0%
Calcium50%
Iron4%

رشد عضلانی و ریکاوری در هنگام خواب

سایت بادی بیلدینگ دات کام  مسلما محبوبترین سایت تناسب اندام در جهان می باشد.

زمانی که شرکت امضای سایت را بر روی مکمل داشت ما بسیار هیجان زده شدیم. وب سایت حدود 20 سال سابقه دارد بنابراین یک روش عالی برای گسترش برندهای مختلف می باشد.

پروتئین کازئین بادی بیلدینگ دات کام
مصرف پروتئین کازئین بادی بیلدینگ دات کام باعث افزایش آهسته اسیدهای آمینه در خون می شود که این از ریکاوری عضله در طولانی مدت حمایت می کند.

امضای این سایت نشان دهنده ی هویت شما و علامت شما در جهان می باشد. در سال 1999، Bodybuilding.com یک وعده داد: اعتماد. این چیزی است که در ما و خون ما وجود دارد. خط امضای ما نیز برهمین وعده ساخته شد. هر محصولی از بادی بیلدینگ دات کام دارای شفافیت و بدون افزودنی می باشد. ما بر روی تولید مکمل‌های باکیفیت متمرکز می باشیم. از جمله محصولات تولید شده توسط سایت بادی بیلدینگ دات کام بدین شرح می باشند:

–       وی پروتئین

–       پیش از تمرین

–       BCAA

–       امینوپلاس انرژی

–       مولتی ویتامین

–       سیترولین

برداشت عمومی: اکثر محصولاتی که دارای امضای سایت بادی بیلدینگ دات کام می باشند امیدوار کننده هستند. چهار محصول از این محصول هایی که اشاره شد حاوی افزودنی هایی همچون ساکرالوز، رنگ‌های مصنوعی، و کاراژیان می باشند. این ویژگی بی نظیری برای سایت Bodybuilding.com می باشد که در سالیان اخیر در میان علاقه مندان به تناسب اندام شهرت زیادی را بدست آورده است.

شاید بهترین محصول دارای امضای سایت بادی بیلدینگ دات کام سیترولین  باشد. نه تنها شفافیت این مکمل بلکه همچنین وجود دو گرم ال سیترولین به افزایش پمپ‌های عضلانی برای تمرین کمک می کند.

مکمل کازئین که دارای امضای Bodybuilding.com می باشد باید به شما برای رسیدن به اهداف تناسب اندام کمک نماید. در این یادداشت ما امیدواریم که بتوانیم  مکمل پروتئین کازئین بادی بیلدینگ دات کام را به خوبی معرفی کنیم.

تولید کننده می گوید که مکمل پروتئین کازئین بادی بیلدینگ دات کام باعث افزایش رشد عضلانی و ریکاوری در خواب یا بین وعده‌های غذایی می شود. برخی از مزایای پروتئین کازئین قابل توجه می باشند.

فرمولاسیون پروتئین کازئین بادی بیلدینگ دات کام :  33 گرم

مکمل کازئین حاوی 33 گرم می باشد که حدود 25 گرم از آن کازئین میکلار می باشد.

این میزان کازئین 50 درصد از نیاز روزانه شما به کازئین را تامین می کند.

این میزان می تواند به شما در ساخت و حفظ توده عضلانی، کوتاه کردن زمان ریکاوری از تمرین، تامین نیازهای روزانه پروتئین و پرکردن شکاف‌های تغذیه ای کمک می نماید.

کازئین پروتئین غالب در شیرگاو می باشد. سرعت جذب این پروتئین آهسته می باشد. بنابر این به عضلات شما کمک می کند تا حدود 8 ساعت در حالت آنابولیکی باقی بمانید.

کازئین به طور طبیعی سرشار از لوسین و گلوتامین می باشد. به دلیل ماهیت آزاد شدن آهسته ی کازئین، آن می تواند یک وضعیت ثابتی برای این اسیدهای آمینه در حمایت از رشد عضلانی و ریکاوری چندساعته فراهم کند.

سایت تغذیه در سال 2016 اشاره کرد که تاکنون تمام مطالعاتی که اثربخشی قبل از خواب مصرف پروتئین را بر روی بازسازی ورزشی ارزیابی کرده اند از کازئین استفاده کرده اند.

کازئین یک پروتئینی است که اگرچه دیر جذب می شود اما باعث افزایش متوسط و طولانی مدت غلظت اسیدهای آمینه در پلاسما می شود. با توجه به ماهیت خواب شبانه می توان حدس زد که مصرف این مکمل بعد قبل از خواب می تواند باعث حمایت از سنتز پروتئین عضله در طول شب و خواب را فراهم نماید.

مصرف پروتئین‌های دیرجذب قبل از خواب رویکرد جدیدی نیست. در طول دوران طلایی بدنسازی، بدنسازان برای حفظ توده عضلانی در طول خواب از پنیر کاتاگ استفاده می کردند.

امروزه، مصرف پروتئین کازئین بهترین گزینه می باشد. اگر شما سخت گیر میباشید می توانید سطوح کورتیزول خود را چک کنید. مصرف مکمل پروتئین کازئین بادی بیلدینگ دات کام قبل از خواب یک راه مطئمنی می باشد.

پروتئین کازئین دارای سه نوع می باشد:

–       کلسیم کازئینات. این نوع کازئین یک بخش نامحلول شیر است که تحت فرایند شیمیایی اضافی قرار می گیرد. کارشناسان می گویند که این نوع پروتئین کازئین دارای کمترین کیفیت می باشد.

–       پروتئین شیر. پروتئین شیر تقریبا 80 درصد کازئین و 20 درصد وی پروتئین دارد. آن دارای پروفایل اسیدآمینه ای قابل توجه ای است. علاوه براین، هضم آن ساده می باشد. شما می توانید پروتئین شیر را در مکمل‌های پروتئینی از جمله پودر پروتئینی ماسل میلک و PEScience SELECT پیدا کنید.

–       کازئین مایسلر. این نوع پروتئین را شما می توانید در این مکمل پیدا کنید. آن خالص ترین نوع کازئینی است که به آسانی تجزیه می شوند. متخصصین معتقدند که کازئین مایسلر برای مصرف در طول روز ایده ال می باشد زیرا به حفظ تعادل مثبت نیتروژن کمک می نماید. برخی تحقیقات نشان می دهند که کازئین مایسلر قادر به بهبود سنتز پروتئین عضله می باشد. از جمله دیگر پودرهای پروتئینی که دارای کازئین مایسلر می باشند می توان Optimum Nutrition Gold Standard 100% Casein, KAGED MUSCLE KASEIN, , NutraBio Muscle Matrix Protein را نام برد.

مکس استارز  بهترین برند های مکمل پروتئین وی منتخب سال 2019

پروتئین کازئین بادی بیلدینگ دات کام قادر است به طور کامل مکمل وی پروتئین را کامل کند. زمانی که شما وی پروتئین مصرف می کنید مقدار اسیدهای آمینه در خون به سرعت بالا می رود و سپس کاهش می یابد.

مصرف پروتئین کازئین بادی بیلدینگ دات کام باعث افزایش آهسته اسیدهای آمینه در خون می شود که این از ریکاوری عضله در طولانی مدت حمایت می کند.

دبیر انجمن ملی قدرت و وضعیت نیز از این ادعا حمایت کرد. وی معتقد است که وی پروتئین و کازئین برای تغذیه مناسب مورد نیاز می باشد. برخی مکمل هایی که حاوی وی و کازئین می باشند می توانند نسبت‌های جذب مختلفی را فراهم کنند.

علاوه براین، ترکیب باعث اثرات بیشتری می شود زیرا کار وی تحریک سنتز پروتئین می باشد در حالی که کازئین تجزیه پروتئین را مهار می کند. بنابراین مصرف مجزای کازئین یا وی گزینه مناسبی نمی باشد.

مکمل کازئین حاوی 25 گرم کازئین میکلار می باشد که می تواند مکمل وی پروتئین را کامل کند. زمانی که شما یک مکمل وی پروتئین با کیفیتی را بعد از تمرین مصرف می کنید مکمل کازئین یک ساعت قبل از خواب توده عضلانی را حفظ می کند.

به طور خلاصه اینکه اطلاعات ما نشان می دهد که استفاده از یک مکمل پروتئین مخلوط متعاقب تمرین مقاومتی در مقایسه با یک پروتئین مجزا، سودمند می باشد.

یک مکمل پروتئینی مخلوط که حاوی اسیدآمینه ضروری می باشد، از سنتز پروتئین عضله در طول ریکاوری پس از تمرین حمایت می کند. یکی از نقاط قوت پروتئین کازئین بادی بیلدینگ دات کام وجود کلسیم بالا می باشد. به طوری که می توان 50 درصد از نیاز روزانه به کلسیم را تامین نماید. به یاد داشته باشید که این عنصر برای تقویت استخوان ها، بهبود سطوح فشارخون، و بهبود عملکرد قلبی عروقی مهم می باشد.

هر زمانی که دیدید مکمل پروتئین دارای کلسیم می باشید بسیار خوشحال باشید. یکی از نقاط ضعف محصول ما وجود افزودنی‌ها می باشد. آن حاوی ساکرالوز و کاراژیان می باشد. دو افزودنی که ما در برخی دیگر از محصولات سایت Bodybuilding.com نیز دیده می شود. ممکن است اینگونه فکر کنید که یک مربی معتبری همچون سایت Bodybuilding.com مکمل بی عیب و نقصی تولید می کند. متاسفانه اینگونه تفکر اشتباه می باشد. بیائید فرمول این مکمل را بررسی کنیم:

–       کالری 120. این مکمل 120 کالری دارد که به طور میانگین مشابه دیگر مکمل‌ها می باشد. یک مکمل پروتئینی معمولی دارای 100 تا 150 کالری می باشد.

–       کالری از چربی 5. این محصول دارای چربی نسبتا پائینی است به طوری که تنها 5 کالری از 33 گرم پودر حاصل می شود.

–       چربی اشباع شده صفر گرم. ما از این جهت بسیار خوشحالیم که این مکمل هیچ چربی اشباع شده ای ندارد. وب سایت رسمی انجمن آمریکایی قلب توصیه می کند که افراد برای داشتن عملکرد قلبی عروقی بهتر، مصرف چربی‌های اشباع شده را کاهش دهند.

–       چربی ترانس صفر گرم. چربی‌های ترانس باعث افزایش کلسترول بد و کاهش کلسترول خوب می شوند که این در دراز مدت منجر به اختلالات قلبی عروقی می شود. ما خوشحالیم که این مکمل کازئین هیچ چربی ترانسی ندارد.

–       کلسترول 20 میلی گرم. یکی از مشکلات وی پروتئین تائید شده توسط سایت Bodybuilding.com داشتن کلسترول نسبتا بالا است که حدود 15 درصد از نیاز روزانه به کلسترول را تامین می کند اما این مکمل کازئین حدود 7 درصد از نیاز روزانه به کلسترول را برآورده می کند. اگر این عدد به 5 درصد برسد خیلی بهتر است. انجمن آمریکایی قلب توصیه کرده است که برای سلامتی قلب مصرف کلسترول تحت کنترل باشد.

–       سدیم 120 میلی گرم. مکمل کائین دارای مقدار متوسط سدیم می باشد که می تواند 9 درصد از نیاز روزانه به آن را تامین نماید. این ماده معدنی به حفظ تعادل مایعات، کاهش گرفتگی عضلانی و اطمینان از هیدراسیون مناسب کمک می نماید.

–       کل کربوهیدرات 3 گرم. این مکمل کازوئین دارای 3 گرم کربوهیدرات می باشد که می تواند یک درصد از نیازروزانه را تامین نماید. می توان این مکمل را با رژی‌های کم کربوهیدرات وارد کرد.

–       فیبرغذایی 2 گرم. مکمل کازئینی دارای فیبرغذایی متوسطی است به طوری که می تواند 8 درصد از نیاز روزانه به فیبر را تامین نماید. این مولفه به تنظیم حرکت روده، بهبود سطوح کلسترول و تقویت عملکرد قلبی عروقی کمک می نماید.

–       قند صفر گرم. از نظر ما این عالی است که مکمل کازوئین صرف گرم قند دارد. اما متاسفانه این مکمل دارای ساکرالوز می باشد. ساکرالوز یک شیرین کننده ی مصنوعی است که با چاقی مرتبط می باشد. استویا یک شیرین کننده ی طبیعی است که می توان از آن به جای ساکرالوز استفاده کرد. استویا به تنظیم قندخون و تنظیم فشار خون کمک می نماید.

–       پروتئین 25 گرم. مکمل کازئین دارای 25 گرم کازئین مایسلر می باشد که حدود 50 درصد از نیاز روزانه به کازئین را تامین می کند. کازئین مایسلر یکی از بهترین گزینه‌ها در بازار می باشد. آن نه تنها به کاهش کاتابولیسم بلکه همچنین به جذب موثر و حفظ تعادل مثبت نیتروژن کمک می نماید.

–       ویتامین A صفر درصد. این مکمل دارای ویتامین A نمی باشد.

–       ویتامین C . این مکمل دارای ویتامین C نمی باشد.

–       کلسیم 50 درصد DV . این مکمل کازئینی دارای کلسیم قابل توجه ای است به طوری که می تواند 50 درصد از نیاز روزانه به کلسیم را تامین نماید. این ماده معدنی به تقویت استخوان ها، تنظیم فشار خون و بهبود سلامتی قلب کمک می نماید.

–       آهن 4 درصد DV . این مکمل منبع خوبی برای آهن نمی باشد زیرا تنها 4 درصد از نیاز روزانه به آن را تامین می کند.

خرید پروتئین کازئین بادی بیلدینگ دات کام
مکمل کازئین حاوی 25 گرم کازئین میکلار می باشد که می تواند مکمل وی پروتئین را کامل کند. زمانی که شما یک مکمل وی پروتئین با کیفیتی را بعد از تمرین مصرف می کنید مکمل کازئین یک ساعت قبل از خواب توده عضلانی را حفظ می کند. به طور خلاصه اینکه اطلاعات ما نشان می دهد که استفاده از یک مکمل پروتئین مخلوط متعاقب تمرین مقاومتی در مقایسه با یک پروتئین مجزا، سودمند می باشد.

 

آنالیز فرمول پروتئین کازئین بادی بیلدینگ دات کام

مکس استارز  پروتئین کینگ وی رونی کلمن - بررسی و قیمت

ما امیدواریم که این مکمل کازئین بتواند فراتر از انتظارات عمل کند. دیگر محصولات دارای امضای Bodybuilding.com مطابق انتظارات عمل نکردند. این کمی ناامیدکننده است زیرا مربوط به محبوب ترین سایت تناسب اندام در جهان می باشند.

مکمل پروتئین کازئین بادی بیلدینگ دات کام هنوز یک محصول خوب است اما می توانست بهتر از این باشد.

به طور خلاصه اینکه این مکمل دو نقطه قوت اصلی یعنی داشتن کازئین مایسلر و کلسیم دارد. شما نمی توانید از 25 گرم کازئین مایسلر ناراحت باشید. این میزان کازئین  می توانند 50 درصد از نیاز روزانه عضلات شما به این پروتئین را برطرف سازد.

پس می توانید انتظار افزایش توده عضلانی و حفظ بهتر عضلات را داشته باشید. شما همچنین می توانید کاتابولیسم را به تاخیر بیاندازید و نیازهای روزانه ی پروتئین را برطرف کنید. همانطور که اشاره کردیم، کازئین مایسلر بهترین نوع کازئین در بازار می باشد.

متخصصین معتقدند که این محصول به سنتز طولانی مدت پروتئین و حفظ تعادل مثبت نیتروژن کمک می نماید. پس مزیت کازئین مایسلر نسبت به کازیئنات کلسیم در دسترس بودن آن می باشد: بدن کازئین مایسلر را به آسانی جذب می کند که این به باقی ماندن شما در حالت آنابولیکی تا 8 ساعت کمک می نماید.

بیشتر از این انتظار دارید؟ بعضی از طرفداران تناسب اندام می گویند که از یک طرف مصرف وی پروتئین سریع الجذب و از طرف دیگر مصرف پروتئین کازئین دیرجذب بعد از یک تمرین طاقت فرسا، برای عضلات کمک کننده می باشد. برای این رویکرد سایت Bodybuilding.com علاوه بر داشتن مکمل کازئین، دارای مکمل وی پروتئین  نیز می باشد.

پروتئین کازئین بادی بیلدینگ دات کام دارای کلسیم نیز می باشد. این محصول می تواند 50 درصد از نیاز روزانه به کلسیم را تامین نماید. تکرار می کنیم:اگر پودر پروتئینی شما دارای کلسیم باشد ارزشمند است.

این ماده معدنی به تقویت استخوان ها، تنظیم فشار خون و بهبود طولانی مدت عملکرد قلبی عروقی کمک می نماید. نکته مثبتی که این مکمل دارد این است که مقدار کلسترول (حدود 7 درصد از نیاز روزانه) و دیگر مواد مغذی از جمله سدیم (9 درصد از نیاز روزانه) آن نسبت به دیگر محصولات کم می باشد.

ما این را دوست داریم. ما همچنین این مکمل را بخاطر چربی، کربوهیدرات و قند پائین دوست داریم. مطمئنا این موارد برای سلامتی طولانی مدت مهم می باشند. محصولات Bodybuilding.com دارای بهترین شفافیت می باشند ضمن اینکه در این محصولات نمی توان هیچ ترکیب اختصاصی را یافت. این یکی دیگر از نکات مثبت مکمل پروتئین کازئین بادی بیلدینگ دات کام می باشد.

ما امیدواریم این روند ادامه یابد. اما یکی از مشکلات این مکمل کازئین افزودنی‌ها می باشد زیرا این مکمل حاوی ساکرالوز (یک شیرین کننده مصنوعی که با چاقی ارتباط دارد) و کاراژین (یک افزودنی‌ها غذایی که با سرطان ارتباط دارد) می باشد. ما نسبت به این تفکر تولیدکننده نظری نداریم.

بهتر است پروتئین کازئین بادی بیلدینگ دات کام اصلاح شود.

سایت بادی بیلدینگ دات کام نیز یک بازیگر جدیدی است که در مرور زمان خود را ثابت می کند. اگر این محصول نواقص خود را برطرف سازد مطمئنا سرعت بیشتری در محبوبیت بدست خواهد آورد.

فوائد پروتئین کازئین بادی بیلدینگ دات کام

–       25 گرم کازئین مایسلر

–       رشد و ریکاوری عضلانی بین وعده‌ها و در طول خواب

–       شفافیت عالی

–       دوزهای موثر

–       ترکیبات ثابت شده

ما موافق تمام این ادعاها می باشیم. اگرچه این محصول چندین ضعف دارد اما هنوز هم می تواند به شما در رسیدن به اهداف طولانی مدث تناسب اندام کمک نماید.

چه کسانی از آن بهره ببرند؟

افراد سالم و فعالی که قصد افزایش توده عضلانی، کاهش کاتابولیسم، تامین کردن نیازهای روزانه پروتئین، پرکردن شکاف‌های غذایی و رسیدن به اهداف تناسب اندام را دارند.

عوارض جانبی؟

یک شیرین کننده مصنوعی به نام ساکرالوز دارد که با چاقی مرتبط است. همچنین دارای یک افزودنی غذایی به نام کاراژین می باشد که سرطان زا است. اگر نسبت به این موارد حساس می باشید قبل از خرید محصول با دکتر خود مشورت نمائید. تولید کننده همچنین یک برچسب هشداردهنده دارد:

هشدار: از این محصول تنها به عنوان مکمل غذایی استفاده کنید. نباید از آن برای کاهش وزن استفاده شود.

خلاصه این محصول

ویژگی ها پروتئین کازئین بادی بیلدینگ دات کام

–       25 گرم کازئین مایسلر- می تواند 50 درصد از نیاز روزانه را تامین نماید.

–       داشتن کازئین مایسلر- خالص ترین شکل کازئین که به افزایش توده عضلانی و حفظ بهتر عضله کمک می نماید.

–       منبع عالی کلسیم- 50 درصد از نیاز روزانه به کلسیم را برطرف می کند.

–       چربی ها، کربوهیدرات‌ها و قند پائین- این برای سلامتی طولانی مدت خوب می باشد.

–       شفافیت عالی- تمام مواد استفاده شده و دوز آن‌ها  مشخص می باشد.

–       طعم‌های عالی- این محصول را می توان در طعم‌های شکلاتی و وانیلی تهیه کرد.

مضررات

–       افزودنی ها- حاوی ساکرالوز و کاراژین می باشد.

–       مشهورنبودن- این محصول هنوز به محبوبیت دست نیافته است.

قیمت و نحوه خرید

–       1 ظرف 1.8 کیلوگرمی (تحویل 55 روزه) 49.99 دلار

–       خرید به صورت آنلاین از سایت Bodybuilding.com

جملات نهایی درباره این محصول

زمانی که شما آرم بادی بیلدینگ دات کام را بر روی برچسب مکمل می بینید اولین چیزی که به ذهنتان می آید کیفیت محصول است.

زمانی که درمورد این مکمل کازئینی صحبت می کنید می توانید آن را به 25 گرم کازئین مایسلر و تامین 50 درصد نیاز روزانه به کلسیم مرتبط کنید.

پروتئین کازئین بادی بیلدینگ دات کام دارای برخی افزودنی‌ها از جمله ساکرالوز و کاراژین می باشد. زمانی که فکر می کنید که محصول Bodybuilding.com دارای این افزودنی‌ها می باشد کمی شوکه می شوید. امیدواریم این مشکل به زودی برطرف شود. ما این محصول را با برخی ملاحظات به شما توصیه می کنیم. برخی مکمل‌های پروتئینی ترکیبی از جمله ماتریکس عضلانی ناترابیو معامله بهتری می باشند.

 

بررسی :  پروتئین سینتا 6

بهترین پروتئین وی های سال برای افزایش حجم

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا
error: Content is protected !!