تست بوستر - پروهورمون

انیمال تست اولین تست بوستر دارای آراشیدونیک اسید

 بررسی انیمال تست قوی ترین مکمل آنابولیک 

انیمال تست : اگر می­خواهید بدنسازان را در پسرفت به حالات غارنشینی اولیه شان ببینید، نیازی به دادن افزایش­ دهنده انیمال تست یونیورسال (محصولی که افزایش دهنده هورمون تستسترون در آقایان است)  به آنان را ندارید.

شما فقط لازم است که عنصر اولیه انیمال تست، آراشیدونیک اسید، را بیان کرده و آنان را به شدت در مورد آثار “التهاب­زایی” آن، نگران کنید. چه به آن اعتقاد داشته باشید یا نداشته باشید.

در نهایت، این تصمیم بر عهده شماست، اما اگر از طرفداران اراَیدونیک باشید، پس خواندن را ادامه دهید چرا که ممکن است ما مکملی مناسب برایتان داشته باشیم.

درباره انیمال تست

به خاطر افزودن ” حجم دهنده و افزایش دهنده تستسترون قانونی” به سری ­های مجموعه یونیورسال نوتریشن انیمال، انیمال تست محصولی با جمع آوری ترکیبات قوی ضد استروژن تحت نام انحصاری ” سازنده ماهیچه” برای فراگشتی بهینه آقایان، تولید کرده است. برای چنین هدفی، عالی به نظر می­رسد ولی … به نظر نمی­رسد که تستسترون زیادی افزایش دهد.

نکات فرمولاسیون

 • آراشیدونیک اسید “التهاب زا”: مخلوطی از اسیدهای چرب استاندارد و انحصار یافته که التهاب را برای افزایش توده عضلانی، گسترش می­دهد.
 • نسبت تستسترون به استروژن سالم­تر: انیمال تست تاکید بر فعالیت ضد آروماتاز برای کاهش دادن استروژن و پایداری سطح تستسترون، دارد.
 • به دست آوردن عضله (نه قدرت): لزوما تستسترون را افزایش نمی­دهد یا عملکرد افزایش قدرت را به میزانی که عضلات را بزرگتر می­کند، از افزایش قدرت پشتیبانی نمی­کند.

حقیقت مکمل انیمال تست

Serving Size: 1 Pack
Servings Per Container: 21
IngredientsAmount Per Serving
Pro-Androgen Complex2500 mg
Urtica Dioica (3, 4-Divanillyl Tetrahydrofuran)**
Cissus Quadrangularis (Ketosterone)**
Polygonum Cuspidatum (Trans-3, 4, 4’-Trihydrozystilbene (Trans Resveratrol))**
Agaricus Bisporus (Polysaccharides)**
3’, 5, 7-Trihydroxy-4’-Methoxyflavone (Hesperetin)**
Yohimbe Bark Extract**
Hypertrophic Response Complex1500 mg
Arachidonic Acid (40% in a Proprietary Fatty Acid/Oil Blend)**
(Grapefruit) 6, 7-Dihydroxybergamottin**
Bioperine®**

 

 

نحوه مصرف انیمال تست : یک بسته را هرروز به مدت 21 روز، مصرف کنید. در روزهای تمرین، محصول را همراه اخرین وعده غذایی قبل از انجام تمرین، استفاده کنید.

در روزهای غیر تمرین، انیمال تست را با هر وعده غذایی می­توانید مصرف کنید. انیمال تست با تمرین شدید و با یک افزایش در میزان پروتئین و انرژی، بهترین عملکرد را دارد. مطمئن شوید که آب را به میزان کافی در این دوره مصرف می­کنید (هیدراته هستید).

قیمت تست بوستر انیمال تست یونیورسال نوتریشن
آراشیدونیک اسید “التهاب زا”: مخلوطی از اسیدهای چرب استاندارد و انحصار یافته که التهاب را برای افزایش توده عضلانی، گسترش می­دهد.

برخلاف سایر محصولات ” دوره ­ای” انیمال، شما می­توانید انیمال تست را برای دو چرخه متوالی، بدون یک هفته وقفه اندازی،برای 42 روز متوالی، استفاده کنید. پس از این دوره دوتایی، 4 هفته وقفه بیاندازید. در طول این مدت، ما استفاده از انیمال ام-استک را جهت کمک برای حفظ توده عضلانی به دست آمده، توصیه می­کنیم.

 

انیمال استک تصریح کرده ­است که سندروم مردانه آلفا ، مصرف کنندگانش را با ترکیبات اختصاصی ، فراتر از زبان علمی، و یک فهرست ” دیگر مواد تشکیل دهنده” زائد، تحکیم می­بخشد،  … و چیزی ما میبینیم در واقع، قابل قبول به نظر می­رسد:

کمپلکس آندروژن زا، 2500 میلی گرم

لعنتی، یک مخلوط اختصاصی. بهترین برای مصرف، دوزهارا مخفی نکنید، برادران!

به هرحال، نکته این مخلوط اختصاصی در نقل قول ” تامین تستسترون آزاد  کلی با ترکیباتی برای ترویج توازن سالم استروژن، با قابلیت به حداکثر رساندن پاسخ فراگشتی” می ­باشد. مواد تشکیل­دهنده انتخابی آن عبارتند از:

 • اورتیکا دیوکا: “گزنه دوپایه” ادعای درباره تستسترون با ظاهرا منع هورمون از بین برنده تستسترون SHBG و آنزیم از بین برنده تستسترون را تحقق می­بخشد. همچنین برای سلامتی پروستات نیز مفید است.
 • سیسوس کوادرانگولاریس: گیاهی از خانواده انگور که از دیرباز جهت سلامت مفاصل و استخوان مورد استفاده بوده است. کتوسترون­ها، استرول­های فعال گیاهی در سیسوس هستند که ساختار اسکلتی را به رغم نیاز فزاینده به رشد عضلات، تقویت می­کنند. آثار آنتی اکسیدان و آنتی میکروب آن، امتیاز ویژه محسوب می­شوند.
 • ترنس رسوراترول: عصاره ترشک ژاپنی است، رسوراترول یک انتی اکسیدان مشهور است که به عنوان ترکیبی ضد استروژن هم شناخته شده­است… اما تحقیقات بر استفاده از آن، هنوز ضعیف است.
 • آگاریسوس بیسپروس: آنرا ” قارچ ته سفید” بنامیم. به دلیل ایجاد ممنوعیت برای آروماتاز، به عنوان یک متعادل­کننده استروژن از رسوراترول، قابل اعتمادتر است.
 • هسپریتین: یک زردینه که در میوه­ های مرکبات یافت می­شود (به خصوص در پوست) و به دلیل فعالیت ضد آروماتازی آن مورد توجه قرار گرفته­است. هم­چنین لوتئولین انتخاب بهتری برای زردینه ضد استروژن به نظر می­آید.
 • عصاره یوهمبین: یوهمبین، ترکیب فعال در یوهمبین، در لیست چربی­سوزهای قوی ما تحت عنوان ” بهترین چربی سوزی که عمل می­کند” قرار می­گیرد. بیشتر به عنوان یک افزایش دهنده میل جنسی شناخته شده، اما تحقیقات پزشکی، تاثیرات چربی سوزی آن را اعلام کرده­اند.
مکس استارز  سوپر میل تی تست بوستر پرفورمیکس ایریدیوم

در حالی­که انیمال استک را به عنوان بهترین افزایش دهنده تسترون که به طور قانونی در دسترس باشد، نمی­توان حساب کرد، این محصول با یک گیاه دارویی آغاز کرده که شاید در افزایش دادن تستسترون عمل کند، و با فهرستی از مسدود کننده­های استروژن، یک کمک کننده به مفصل و یک ماده به عنوان تحریک کننده چربی­ها، ادامه داده است.

کمپلکس پاسخ هیپرتروفیک، 1500 میلی گرم

اینجا “ماده تشکیل دهنده اصلی” انیمال تست، اراچیدونیک اسید می­باشد… ما نمی­دانیم که چرا مانند یک سنگ نوشته 1800 ساله، نوشته شده، اما حتی از این پیچیده­تر این است که چرا باید “ماده اصلی” از فرمول این افزایش دهنده تستسترون باشد… زیرا که در واقع یک افزایش­دهنده تستسترون نیست.

آراچیدونیک اسید (ARA) یک اسید چرب اولیه است که مسئولیت التهاب عضلانی را به عهده دارد، که اگر به طور صحیح، مورد استفاده قرار گیرد، می­تواند “مسئولیت ترمیمی” طبیعی بدن را به طرز استراتژیکی، برای به دست آوردن سریع و شدید عضله در طول تمرین، تحریک کند. که این عمل برخلاف کاربرد سنتی آن است، که دیده می­شد بدن­سازان قر­ص­های ضد التهاب (یعنی ایبوپروفن) در نیمی از قرن بیستم به میزان زیادی مصرف می­کردند.

با این حال، هر دو ARA طبیعی و مکملی، افزایش رشد عضله را تاثیرگذارتر از ضد التهاب­ها، حین و بعد از تمارین قدرتی، به دنبال دارند.

این مخلوط به 6, 7-Dihydroxybergamottin & BioPerine  ختم می­شود، که جذب مواد مغذی را افزایش داده و فرمولی زیستی دارد… افزودنی­های جامد به هر محصول افزایش دهنده تستسترون.

 

بررسی فرمولاسیون

انیمال تست یونیورسال نوتریشن، با یک درخشندگی آلفای مردانه به صورت اغواگرانه و غیرواقعی، فرمولاسیونش را زیر ماسکی پنهان کرده که مسلما به سختی می­توان در برابر آن مقاومت کرد… اما وقتی به چنین محصول خیره کننده ­ای، دقت کنیم، سایه بزرگ یک هیولا را روی پکیج انیمال تست می­بینیم، یک قسمت کوچک در پس مغزهای  برادران چاق ما وجود دارد که می­پرسد: ” MF گرفتن، چیست؟”. بسیار خوب، ما به شما خواهیم گفت که گرفتن ماساژ پستانی این است که:

انیمال تست عضله می­سازد و قوی نمی­کند.

ابتدا به ساکن، از آنجا که انیمال تست متابولیسم عضله ای فراگشتی را بر به دست آوردن تستسترون مقدم می­شمارد. لزوما مساله بدی نیست اما یک ناامیدی در مصرف کنندگان ایجاد می­کند که انیمال تست را برای افزایش تستسترون خود استفاده می­کنند.

مواد تشکیل دهنده مانند گزنه دوپایه، رزوراترول، اگاریسوس بیسپروس و هسپرتین به طرز معینی سطح تستسترون را افزایش داده و نسبت هورمونی تستسترون به استروژن سالمتر و مردانه ­تری ایجاد می­کند، پس آنرا کلا به عنوان یک افزایش­ دهنده قدرت مردانه اشتباه نگیرید. انیمال تست به عنوان یک ” تست استک هیپرتروفیک” همانگونه که ادعا می­کند، عمل می­کند.

با وجود اینکه با روغن­های چرب ملتهب کننده و سازنده عضله، مانندآراشیدونیک اسید، طراحی اولیه فرمولاسیون، برجسته می­شود، سخت است که انیمال تست را کاملا یک مکمل سلامتی نامید. بیشتر شبیه ابزار ظاهری بدنسازی با فواید سلامت مردانه کم می­باشد.

مکس استارز  فواید مکمل دی اچ ای آ و بهترین مارک DHEA

به دلیل تولید و بازاریابی، بررسی ما ترکیبی از مزایا و معایب می­باشد:

 • مزایا: دوز زیاد اختلاط (2500 میلی گرم،1500 میلی گرم)، مواد تشکیل دهنده مغذی (عصاره گریپ فروت، بیوپرین) ، طریقه چرخه “چگونه” .
 • معایب: مخلوط اختصاصی، عصاره­های سوال برانگیز ( به جز اسید اراچیدونیک)، “سایر مواد تشکیل دهنده” زائد، “سایر مواد تشکیل دهنده” خیلی زیاد

در مجموع، انیمال تست باعث می­شود که شما ظاهری خوب و بزرگ و موج دار داشته باشید، و باید با دیگر محصولات برای کمک به سلامت بهینه مردانه، استفاده شود… که سوال دیگری را به وجود می­اورد: قیمت.

بررسی تست بوستر پروهورمون انیمال تست یونیورسال نوتریشن

فواید انیمال تست

علی رغم نقایص بازاریابی و طراحی نامناسب محصول، انیمال تست توسط تعداد افراد زیادی از جامعه بدنسازان به عنوان “جام مقدس” از مکمل بدنسازی طبیعی، نام برده می­شود. این اتفاق خیلی زیاد به بخاطر دسترسی قانونی و اثرات ظاهری بالقوه آن است.

بسیار راحت­تر است که از تغییرات عضله­ای تقدیر کرد که شما سریعا می­توانید آنرا مشاهده کنید برخلاف تغییرات هورمونی که به آرامی اثر می­گذارند که بسیار زیرکانه­تر قابل درک است.

به عبارت دیگر، یک عنصر روانشناسی در فواید انیمال تست، به کار رفته که بیشتر شامل موارد زیر است:

 • به دست آوردن بیشتر عضله لاغر
 • سطح تستسترون (آزاد) افزایش یافته
 • تعادل سالم استروژن
 • کمک به مفاصل (سیسوس کوادرانگولار)

هر عملکرد/ افزایش قدرت القا شده توسط انیمال تست، فایده غیر مستقیم و ثانویه افزایش توده عضلانی انابولیک این محصول می­باشد.

چه کسی آن را میگیرد؟

بدنسازان در سطوح پیشرفته و ورزشکاران قدرتی. یا حداقل، ” کلمه به کلمه” جمعیت هدف انیمال تست. که چنین القا می­کند که فلسفه التهاب زایی آراشیدونیک اسید بیشتر توسط بدنسازان کهنه تر و ورزشکاران با تجربه به کار می­رود که برای رفتن به سطح بالاتر، به دنبال ریسک و خطرپذیری می­روند.

آیا آثار جانبی دارد؟

هیچ اثر جدی­ای گزارش نشده­است. بخاطر فقدان مواد تشکیل­دهنده سنتزی در این فرمولاسیون، انیمال تست نسبت به دیگر محصولات “هورمون زا” امنیت بالاتری دارد. تنها به طرز مصرف بچسبید و شما رو به راه خواهید بود.

همچنین، بسیاری از مصرف کنندگان تعجب می­کنند که انیمال تست یک محصول PCT را توصیه می­کند. یونیورسال نوتریشن پیروی از یک سیکل 42 روزه انیمال تست را با ام-استک (یا محصولی در این سطح) را پیشنهاد می­کند، که بیشتر شبیه یک اقدام بازاریابی است، اما همچنان می­تواند توصیه­ای برای حفظ دستاوردهایتان از انیمال تست باشد.

خلاصه انیمال تست

مزایا:

 • عضلات حجیم. ویژگی اولیه این محصول بدنسازی مشهور
 • هورمون­هایی سالم­تر. نه یک افزاینده، بلکه یک متعادل­کننده برای آندروژن­های مردانه
 • دوزهای قوی. میلی گرم کافی برای تامین کافی دو اختلاط ثابت.
 • تقویت کننده مواد مغذی. عصاره گریپ فروت و بیوپرین، این خاصیت را در انیمال تست بالا می­برند

معایب:

 • افزایش تستسترون در حد متوسط. این تنها عیب برای چنین محصولات اصلی برای افزایندگی تستسترون است.
 • مقداری عصاره­های منفعل. به جز اراچیدونیک اسید
 • برچسب غیر شفاف. “سایر مواد تشکیل دهنده” گیج کننده، افزودنی­های رنگی
 • گران. یا خیلی گران، بستگی دارد از کجا بخرید.

مشخصات قیمت و خرید

 • یک بطری (1 ماه): 109.95 دلار
 • به طور آنلاین و در مغازه­های خرده فروشی در دسترس

این قیمتی است که بر پک انیمال در وب­سایت درج شده­است. برای دیگر خرده­فروشان، قیمت پک انیمال، می­تواند از 50 دلار تا 110 دلار تغییر کند، بنابراین قبل از خریداری، قیمت­ها را مقایسه کنید.

سخن آخر درمورد انیمال تست

ما تستسترون را در انیمال تست احساس نمی­کنیم، اما در مورد بدنسازی و حجیم کردن عضلات، انیمال تست، عمل می­کند. دلیلی وجود دارد که این محصول می­فروشد: به دست آوردن محسوس توده عضلانی و کاهش قابل توجه درصد چربی بدن را ایجاد می­کند. اگر شما التهاب زایی را به هورمون برای به دست اوردن توده مردانه ترجیح می­دهید، انیمال تست، مکمل خوبی برای شماست.

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا
error: Content is protected !!