مولتی ویتامین و سلامت عمومی

مولتی ویتامین اپتی من اپتیموم نوتریشن

مولتی ویتامین اپتی من اپتیموم نوتریشن

مولتی ویتامین اپتی من اپتیموم نوتریشن یک مکمل بدنسازی می باشد که طرفداران زیادی پیدا کرده است. اما تا چه میزان این مکمل خوب و اثر گذار است؟ برای تصمیم گیری این مقاله را بخوانید و بعد از آن نظر خود را اعلام کنید.

دریافت مواد مغذی و معدنی مورد نیاز بدن برای افرادی که ورزش می کنند و بدنسازی انجام می دهند ضروری می باشد. مولتی ویتامین اپتی من از اپتیموم نوتریشن یک مکمل کامل با آثار جانبی کم و قیمت مناسب می باشد که می تواند گزینه ی اول هر فردی باشد.

مولتی ویتامین اپتی من از اپتیموم نوتریشن

یک نکته حائز اهمیت تغذیه ی سالم شما است. میزان دقیق و مشخصی از پروتئین، کربوهیدرات و چربی های سالم را دریافت می کنید اما هر از چند گاهی یک وعده ی غذایی را به دلیل شلوغ بودن برنامه ی غذایی از دست می دهید. در صورتی که به این موارد علاقمند بودید، نیاز به یک مکمل رژیمی دارید که اطمینان خاطر لازم را به شما بدهد.

شما به یک مولتی ویتامین نیاز دارید که تمامی ویتامین و مواد معدنی مورد نیاز بدن را هر موقع که نیاز داشتید برایتان فراهم کند. این مقاله به بررسی مولتی ویتامین اپتی من از اپتیموم نوتریشن می پردازد و در مورد اینکه این مکمل از چه چیزی تهیه شده است، آثار جانبی آن چیست و نظرات کاربران و مصرف کننده ها چه بوده است اطلاعاتی را در اختیار شما قرار می دهد.

مولتی ویتامین اپتی من از اپتیموم نوتریشن یک مکمل کامل شامل مقدار زیادی مواد سازنده ی فعال می باشد و مزایای بسیاری را برای تامین انرژی لازم، مواد مغذی و اثر گذاری مثبت روی عملکرد روحی و جسمی فرد دارد. یک مکمل باید ویژگی های زیادی را داشته باشد تا مصرف کننده آن را به عنوان مکمل خود انتخاب کند. دارا بودن مواد مورد نیاز بدن در یک دوز مصرفی، داشتن مزایای بالا در عین آثار جانبی کم، قیمت مناسب و دستیابی راحت و استفاده ی ساده می باشد. مولتی ویتامین اپتی من از اپتیموم نوتریشن بازخورد مثبتی داشته است و در میان مصرف کننده ها محبوبیت بالاتری را نسبت به نمونه های مشابه داشته است و نارضایتی کمتری از آن اعلام شده است.

قیمت مولتی ویتامین اپتی من اپتیموم نوتریشن

 

 

حقایقی پیرامون مولتی ویتامین اپتی من از اپتیموم نوتریشن

مولتی ویتامین اپتی من از اپتیموم نوتریشن به طور ویژه برای کسانی که قصد بدنسازی دارند طراحی شده است. این مکمل از پنج ترکیب مخصوص تهیه شده است تا این اطمینان را بدهد که تمام مواد غذایی مورد نیاز بدن به آن می رسد. اولین ترکیب، اپتی-بلند، شامل بیست و پنج ویتامین و ماده ی معدنی مختلف می باشد. بیشتر تمرکز این مولتی ویتامین اپتی من روی ویتامین های بی و آنتی اکسیدان ها است. مقدار بالاتر از حد مجاز روزانه ویتامین های مانند سی، ایی، دی، بی 6، بی 12 و بی 5 را دریافت می کنید. ترکیب بعدی در مولتی ویتامین اپتی من ترکیب آمینو اسیدی است. این ترکیب شامل ال– گلاتامین، ال- آرگینین و دسته ای از زنجیره های آمینو اسیدی است.

ترکیب فیتو مخلوطی از آنتی اکسیدان های مختلف است از جمله چای سبز، شیره ی هسته انگور و پودر کلم بوروکلی که فقط تعدادی از آن ها می باشند. ترکیب ویری یک فرمول برای بهبود ویژگی های مردانه می باشد و مواد تشکیل دهنده ی آن شامل پودر خرچنگ خام، پودر جینکو بیلوبا و شیره دامیانا می باشد.

مکس استارز  بهترین مکمل مولتی ویتامین برای مردان

آخرین ترکیب، ترکیب انزیم نام دارد که به جذب بیشتر و بهتر تمام مواد غذایی کمک می کند. مولتی ویتامین اپتی من یک مکمل کامل تهیه شده توسط اپتیموم نوتریشن می باشد و دارای بیش از 75 ماده فعال می باشد و برای افراد دارای فعالیت طراحی شده است. هر کدام از این ترکیبات حاوی آمینو اسید های آزاد، ویتامین های آنتی اکسیدان، مواد معدنی ضروری و شیره های گیاهی که یک تعادل در برنامه ی رژیمی سالم ایجاد می کند.

آمینو ترکیبی شامل 8 آمینو اسید آزاد است که پروتئین های لازم برای عضله سازی را فراهم می کند. مخلوط ویری شامل هشت ماده ی گیاهی ویژه و دریایی می باشد. مخلوط فیتو حاوی بیش از بیست جزء میوه و سبزیجات می باشد و مخلوط انزیم شامل 4 آنزیم مخصوص می باشد. بیش از 350 میلی گرم ویتامین های گروه بی، عملکرد ترکیبی تمامی مخلوط ها، سیستم کامل اپتیموم نوتریشن، آمینو اسید های آزاد، شیره های گیاهی، سبزیجات و میوه ها و 25 نوع ویتامین و مواد معدنی همه در یک نمونه ی مولتی ویتامین اپتی من وجود دارد.

مزایای مولتی ویتامین اپتی من از اپتیموم نوتریشن

مولتی ویتامین اپتی من از اپتیموم نوتریشن یک محصول با کیفیت بالا می باشد. این مکمل شامل تمامی ویتامین ها و مواد معدنی مورد نیاز بدن شما در طول روز می باشد و علاوه بر آن چهار ترکیب ویژه ی دیگر را هم در کنار آن خواهید داشت. این ترکیبات در کنار یک دیگر کار می کنند و به بالا بردن عملکرد در حین انجام تمرین ورزشی منجر می شود، بازسازی و بازگشت سریع تری پس از تمرین ورزشی خواهید داشت و سیستم دفاعی بدن شما را تقویت می کند. بعد از مصرف این مکمل تفاوت را احساس خواهید کرد. انرژی بیشتری خواهید داشت، تمرکزتان بالا تر می رود و حس و حال خوب و بهتری خواهید داشت. ممکن است چند هفته طول بکشد تا تغییرات را احساس کنید اما پس از استفاده ی مستمر از آن متوجه مزایای این مکمل مولتی ویتامین اپتی من خواهید شد. یک ویژگی مثبت دیگر این محصول قیمت آن است. تهیه ی ماهیانه ی این مکمل فقط حدود 16 دلار هزینه دارد و در مقایسه با سایر مکمل های ویتامین بسیار کمتر است و بسیار مقرون به صرفه می باشد.

نقاط ضعف مولتی ویتامین اپتی من از اپتیموم نوتریشن

یکی از نقاط ضعفی که مصرف کننده های این مکمل مولتی ویتامین اپتی من گزارش کرده اند تغییر رنگ ادرار آن ها می باشد. ادرار شما پس از استفاده ی این مکمل برای مدتی رنگ روشنی میگیرد اما این اثر میزان بالا ی ریبوفلاوین در این مولتی ویتامین اپتی من می باشد. یک نقطه ضعف دیگر اندازه ی قرص ها می باشد. بعضی از مصرف کننده ها به اندازه ی بزرگ قرص ها اعتراض می کنند و بلعیدن آن را سخت می دانند. این مشکل می تواند با نصف کردن قرص ها و مصرف آن ها حل می شود و آسان تر می توان آن ها را قورت داد.

مکس استارز  رودیولا قویترین مکمل ضد استرس و افسردگی

نظرات افراد مصرف کننده ی مولتی ویتامین اپتی من

مصرف کننده ها نظرات مختلفی را راجع به این مکمل داده اند. یک دیدگاه مثبت پیرامون این مکمل را فردی که دوز مصرفی خود را به صورت یک قرص همراه صبحانه، یک قرص همراه با ناهار و یکی را همراه با شام انجام داده است اعلام کرده است. او احساس کرده است که این مولتی ویتامین اپتی من سیستم هضم غذا را بهتر کرده است و به پسر خود توصیه کرده است تا مصرف این مکمل را آغاز کند. یک مصرف کننده ی دیگر اعلام کرده است که احساس خیلی خوبی را در زمان مصرف این مکمل داشته است و این آمادگی را دارد تا هر لحظه تمرینات خود را انجام دهد. یک نظر مثبت دیگر از یک فرد در افغانستان است که سعی در داشتن یک رژیم غذایی سالم داشته و اعلام کرده که اکثر اوقات وعده های غذایی بدون سبزی و میوه دار بوده است. استفاده از مولتی ویتامین اپتی من تمام آن مواد غذایی مورد نیاز بدن را برایش تامین کرده است و نیازی به غذای دیگر نداشته است. یک دیدگاه منفی از فردی است که احساس کرده است این دارو مناسب او نبوده است و از احساس حالت تهوع و مشکلات مربوط به آن صحبت کرده است. همچنین او عنوان کرده شاید مشکل از خودش باشد و مرتبط با کیفیت این مکمل نیست. مصرف کننده های دیگری هم اعلام کرده اند که مصرف این مولتی ویتامین اپتی من احساس خستگی به آن ها داده است و دسته ای از افراد هم نسبت به بویی که ویتامین می دهند معترض بوده اند.

مقایسه ی کلی مولتی ویتامین اپتی من از اپتیموم نوتریشن

این مولتی ویتامین قیمت مناسبی دارد و تمامی انرژی و تمرکز مورد نیاز را به شما می دهد و تمام مواد غذایی مورد نیاز شما در یک رژیم غذایی را به شما می دهد. عوارض و مشکلات آن شامل اندازه ی قرص و تغییر رنگ ادرار مصرف کننده ها می باشد. کسانی که با مصرف مولتی ویتامین ها مشکل دارند اما این مولتی ویتامین اپتی من توسط افرادی که استفاده شده تحمل شده است و نظرات مثبت بسیار بیشتر از نظرات منفی بوده است. با در نظر گیری تمام این مشخصات می توان گفت که مولتی ویتامین اپتی من از اپتیموم نوتریشن یک نمونه کامل می باشد و تمامی ویژگی های مورد نظر یک مکمل را دارا می باشد. دارا بودن مواد معدنی و ویتامین های لازم، آثار جانبی کم و قیمت مناسب در کنار هم قرار گرفته اند و یک محصول مناسب و ایده آل را به وجود آورده است. وجود بیش از 70 ماده ی سازنده ی فعال در کنار ترکیبات مختلف که با یکدیگر کار می کنند و علاوه بر مواد لازم بدن ترکیباتی با مزایای بالا جهت عضله سازی و تامین انرژی وارد بدن مصرف کننده می کنند و باعث می شوند تا نیاز به هر ماده ی دیگر حس نشود و همین مکمل به تنهایی می تواند همه ی آن ها را با کمترین آثار جانبی فراهم کند و یک انتخاب هوشمندانه و درست برای کسانی که قصد ورزش حرفه ای دارند می باشد.

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا
error: Content is protected !!