چربی سوز

چربی سوز شرد جیم جیم استوپانی

چربی سوز شرد جیم جیم استوپانی

16 مورد مهم در مورد شرد جیم

در این مقاله به بررسی آثار جانبی، مواد سازنده، صدای مخاطبین و پشتوانه علمی شرد جیم می پردازیم و به اعلام یک نتیجه نهایی راجع به آن می پردازیم.

 1. شرد جیم چیست؟

شرد جیم یک چربی سوز است که توسط دکتر جیم استوپانی فرمول سازی شده است. یک محصول گیاهی است که موجب بهبود و افزایش چربی سوزی بدن می گردد.

این دارو نیاز است تا به صورت مناسب در رژیم غذایی قرار گیرد و با یک تمرین دقیق همراه شود. شرکت سازنده ی این مکمل اعلام کرده است که مواد سازنده ی آن آزمایش شده اند تا باعث تامین انرژی تمرینات شوند.

برند جیم استوپانی دارای اثرگذاری مثبتی می باشد و نتایج آزمایشگاهی بهبود در چربی سوزی را نشان داده است.

 1. شروع کار شرد جیم چگونه بود؟

دکتر جیم استوپانی که در زمینه چربی سوزی بدن و کاهش وزن فعالیت می کرد به عنوان موسس آن شناخته می شود که مجموعه از ترکیبات و فرمول های طبیعی را امتحان کرد تا به بهترین نتیجه دست یابد و پیش از اراِئه ی آن روی خود امتحان کرد و پاسخ گرفت.

دکتر استوپانی عقیده داشت که هیچ چیز مهم تر از مواد سازنده نیست و از چربی سوز های طبیعی در ساخت شرد جیم استفاده کرد. او اعتقاد داشت که در کنار یک تمرین مناسب و برنامه ی غذایی رژیمی اثرگذاری چربی سوز شرد جیم در کاهش وزن بیشتر است.

 1. شرد جیم چطور کار می کند؟

برای نتیجه دادن شرد جیم، بهترین حالت انجام ورزش در کنار یک رژیم غذایی کنترل شده است. شرد جیم در سه مرحله کار چربی سوزی را انجام می دهد.

اولین مرحله کمک این مکمل به آزاد سازی چربی از سلول های چربی است. این سلول های چربی به میتوکندری تبدیل می شوند و در نهایت شرد جیم با افزایش متابولیسم چربی را به انرژی بدن تبدیل می کند.

آزاد سازی

هدف کاهش چربی بدن به معنای کاهش اندازه ی سلول های چربی است. وقتی که چربی از سلول آزاد شد سلول های کوچک می شوند و شرد جیم به فرایند آزاد سازی چربی و کوچک کردن سلول کمک می کند.

جا به جایی

مرحله ی آزاد سازی فقط یک سوم فرایند کاهش وزن است. چربی ها می توانند دوباره به سلول ها برگردند در صورتی که به عنوان انرژی مصرف نشوند. این مکمل کمک می کند که چربی آزاد شده به عنوان سوخت و پروتئین استفاده شود و به عضله سازی کمک کند. شرد جیم میزان جا به جای اسید چرب را بهبود می بخشد و در نهایت موجب کاهش چربی می شود.

سوزاندن

برای اطمینان از پایداری کاهش وزن و موفقیت ضروری است که میزان انرژی مورد نیاز بدن افزایش یابد بنابراین میتوکندری چربی بیشتری را به عنوان سوخت استفاده کند.

تمرین بهترین راه برای بالا بردن سطح انرژی مورد نیاز بدن و چربی سوزی و کالری سوزی بالا تر است. موادی مانند چای سبز در قرص ها موجب افزایش سرعت سوخت و ساز و چربی سوزی می شوند.

 1. مواد سازنده ی شرد جیم

مواد سازنده ی آزموده شده در این مکمل به کار رفته است. تمام ترکیبات عموما عنوان شده اند تا مصرف کننده ها بدانند که چه موادی و با چه آثار جانبی را مصرف می کنند.

مکس استارز  آشنایی با مکمل چربی سوز اینستنت ناک اوت

استیل-ال-کارنیتین

بدن به سادگی این ماده را از کارنیتین جذب می کند. مغز استیل را جذب می کند و عملکردش بهبود پیدا می کند و سطح انرژی بدن را بالا تر می برد. مهم ترین قاعده ی این ماده پشتیبانی از جا به جایی چربی های آزاد شده است.

شیره ی چای سبز

چای سبز دارای ترکیبات است که به عنوان کاتچین شناخته می شود که باعث تاثیرات ترموژنیک چای سبز می شود. شیره ی چای سبز به عنوان سلامتی بخش عضلات و مفصل ها هم معرفی می شود.

کافئین

به عنوان کمک کننده ی فعالیت و هوشیاری مغز شناخته می شود. عملکرد مغز بالا می رود و باعث کاهش چربی با افزایش کالری سوزی می شود. به آزاد سازی بیشتر چربی ها کمک می کند و چربی های ذخیره را مصرف می کند.

شیره ی فلفل قرمز

کاساسین موجود در فلفل موجب افزایش سوخت و ساز و کالری سوزی می شود و احساس گرسنگی افراد کمتر می شود.

ال-تیروسین

تیروسین یک آمینو اسید است که موجب افزایش هوشیاری، تمرکز و بهبود سطح انرژی بدن می شود و ترکیب آن ها با کافئین اثرگذاری آن ها را افزایش می دهد. تیروسین برای ایجاد هورمون های دوپامین و آدرنالین کمک کننده است که برای افرادی که رژیم غذایی دارند بسیار مفید می باشد.

 1. ادعا های شرد جیم

افراد شیوه های مختلف لاغری را امتحان می کنند و شرد جیم اعلام کرده که با مواد سازنده ی طبیعی چربی سوزی بدن را افزایش می دهد. این قرص ها به خوبی سه مرحله ی آزاد سازی، جا به جایی و سوختن چربی را انجام می دهد.

 1. چگونه از شرد جیم استفاده می شود؟

دکتر جیم استوپانی سازنده ی چربی سوز شرد جیم توصیه کرده است که قرص ها خورده شوند و در بین وعده های غذایی مصرف شوند. اولین دوز با شکم خالی خورده شود و دومین دوز پیش از ورزش استفاده شود. می توانید قرص ها را همراه وعده های غذایی هم مصرف کرد. اگر افرادی با خوردن قرص در حالت شکم خالی دچار حالت تهوع می شوند می توانند با غذا بخورند. برند جیم استوپانی به این علت توصیه شده که با شکم خالی مصرف شود چون که مواد سازنده ی آن گرسنگی را رفع می کنند و غذای کمتری میخورید.

 1. آیا شرد جیم اثر می کند؟
  جیم استوپانی برند تخصصی تولید کننده مکمل های بدنسازی
  جیم استوپانی برند تخصصی تولید کننده مکمل های بدنسازی

شرد جیم نشان داده که موفق بوده و از هر ده نفر نه نفر رضایت داشته اند. هر چند که به رژیم غذایی و ورزش هر فرد هم وابسته است اما جیم استوپانی برنامه غذایی و ورزش هایی هم برای کمک ارائه داده است.

 1. مزایای شرد جیم و نتایج آن

جدا از کاهش وزن و چربی سوزی شرد جیم مزایای زیادی با خود به همراه دارد. چربی سوزی این مکمل موجب زیبایی فرم بدن می شود و علاوه بر آن روی عملکرد مغز هم موثر است. سوخت و ساز افزایش می یابد و حس و حال افراد مصرف کننده بهتر می باشد.

 1. آثار جانبی احتمالی شرد جیم

آثار جانبی همیشه یکی از نگرانی های مصرف کننده ها است. مخصوصا وقتی بحث چربی سوزی و کاهش وزن باشد. بی خوابی ناشی افزایش کافئین و اسهال در صورت مصرف بالای مکمل جزو احتمال های موجود می باشد. حالت تهوع و مشکلات معده همراه با سردرد هم جزو آثار جانبی است.

 1. چه کسانی میتوانند و باید از شرد جیم استفاده کنند؟
مکس استارز  12 نکته در مورد هیدروکسی کات ماسل تک

تمامی کسانی که به دنبال کاهش وزن هستند می توانند از شرد جیم استفاده کنند. مرد و زن می توانند از این مکمل استفاده کنند اما کودکان نباید آن را مصرف کنند. یک مکمل خوب است اما نیازمند تمرینات سخت برای دستیابی به نتایج دلخواه است.

 1. هشدار های شرد جیم

افراد زیر 18 سال از مصرف دوری کنند. از کافئین و نوشابه ها استفاده نکنید چرا که میزان کافئین مکمل بالا است. مصرف بیش از هشت هفته توصیه نمیشود و افزایش دوز مصرفی هم نباید وجود داشته باشد. اگر بیماری یا مشکلات مربوط به سلامتی دارید از پزشک خود مشورت بگیرید و پیش از جراحی هم مصرف را قطع کنید.

 1. جزئیات شرد جیم و کاهش وزن

نتایج نشان داده که این مکمل گیاهی برای چربی سوزی و کاهش وزن موثر بوده است. جیم استوپانی با تحقیقات فراوان فرمول ساخت را به وجود آورده است و مصرف آن را در ورزش و چربی سوزی تجربه کرده است. تمامی مواد سازنده آزمایش شده اند و اثر آن ها روی مغز، سرعت سوخت و ساز بدن و کاهش چربی بررسی شده است.

 1. بازبینی شرد جیم

تعداد بالایی از مصرف کننده ها شرد جیم را توصیه کرده اند. 76% از مصرف کننده ها رضایت کامل داشته اند و فقط 7 % اظهار نارضایتی کرده اند. سمت مزیت های این مکمل به شدت سنگینی می کند.

 1. جایگزین شرد جیم

اینستنت ناک اوت یک مکمل چربی سوز محبوب در کنار شرد جیم می باشد. هر دو چربی سوز های موثری هستند و در رقابت با یکدیگر می باشند. هرچند شرد جیم روی بهبود عملکرد مغز و بهبود حال تمرکز دارد و باعث افزایش و بهبود عملکرد پروتئین ها هم می شود.

 1. نظرات مصرف کننده ها

عالی است. یک محصول سالم می باشد و تنها چیزی که من دوست نداشتم یک وعده مصرفی شامل 4 قرص بود که برای من عجیب بود. همین.

 

 1. نظر نهایی

بعد از بررسی تمام فاکتور ها به نتیجه گیری میرسیم. شرکت سازنده نتایج مثبتی را اعلام کرده است و ارتباط با مصرف کننده ی خوبی دارد اما توصیه ما در تهیه ی یک مکمل آن است که به دنبال محصولی باشید که هم دارای فرمول علمی باشد و هم قیمت مناسبی برای تهیه داشته باشد.

قیمت چربی سوز شرد جیم

سوال و جواب های شرد جیم

سوال: آثار جانبی شرد جیم چیست؟

جواب: شرد جیم آثاری همچون بی خوابی، عصبی بودن، حالت تهوع و ناراحتی معده می شود.

سوال: مواد سازنده ی شرد جیم چیست؟

جواب: مواد سازنده ی شرد جیم شامل استیل-ال-کارنیتین، ال-تیروزین، برگ چای سبز، کافئین، فلفل، سینرفین، پودر برنج و سیلیکا است.

سوال: چطور شرد جیم مصرف کنیم؟

جواب: باید 4 قرص شرد جیم مصرف شود، سه بار در روز. شرکت سازنده اعلام کرده است که در 6 ساعت خواب مصرف نشود. هر شیشه شامل 60 قرص می باشد که یعنی برای پنج روز پاسخگو خواهد بود.

سوال: چه مقدار کافئین دارد؟

جواب: هر دوره ی شرد جیم شامل 200 میلی گرم کافئین می باشد. طبق دستورالعمل مصرف شرد جیم روزانه 600 میلی گرم مصرف می کنید.

سوال: نیازی به رژیم و ورزش می باشد؟

جواب: خیر نیازی نخواهید داشت اما وجود آن ها موجب بهبود جواب گیری است.

سوال: آیا شرد جیم ضمانت دارد؟

جواب: خیر، ضمانتی وجود ندارد.

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا
error: Content is protected !!