چربی سوز

بهترین مکمل های چربی سوز در یک نگاه

بهترین مکمل های چربی سوز در یک نگاه

چربی سوز : کاهش وزن ، از بین بردن چربی های اضافی،تفکیک عضلات ، ایجاد تناسب اندام و افزایش انرژی از عمده دلایل مصرف مکمل های چربی سوز است.

این مکمل ها دارای ترکیباتی هستند که با اثرات مختلف بر بدن، ورزشکاران را در رسیدن به اهداف کاهش وزن یاری می دهند.بیشتر این تاثیرات عبارتند از: افزایش حرارت بدن(ترموژنیک)کنترل اشتها ، ارتقاء تحرکات چربی سوزی بدن ، کاهش جذب چربی و در نهایت کاهش وزن

چربی سوزی بهترین عملکرد را می تواند داشته باشد که بیشتر این تاثیرات را در فرمول خود داشته باشد.در ادامه می خواهیم شما را با تعدادی چربی سوز آشنا کنیم که هم بر روی کاغذ و هم در دنیای واقعی امتحان خود را در کمک به اهداف چربی سوزی و کاهش وزن پس داده اند.اگر قصد خرید مکمل چربی سوز را دارید،قبل از اقدام به خرید توصیه می کنیم مطالب زیر را حتما مطالعه کنید تا بهترین انتخاب را داشته باشید.

اولین مکمل کاهش وزن و چربی سوزی، چربی سوز هیدروکسی کات الیت نکست ژن ماسل تک می باشد.این چربی سوز تکامل یافته ترین نوع هیدروکسی کات به شمار می اید.چراکه با پیشرفت در علم مکمل سازی ،ترکیبات هیدروکسی کات هم پیشرفته تر و تکامل یافته تر از قبل روانه ارائه شده است.

 

 

برای شناخت مختصر ترکیبات هیدروکسی کات نکست ژن با ما همراه باشید.

Green coffee

کافئین سبز که از لوبیا سبز استخراج شده به تازگی مورد توجه بسیاری از شرکت های تولید کننده مکمل قرار گرفته است. با یک سرچ  متوجه تولید این محصول توسط تعداد بیشماری از تولید کننده های مکمل میشوید.کافئین همواره یک ترکیب جدا نشدنی از مکمل های چربی سوز بوده اما کافئین لوبیا سبز در تحقیقات مختلف اثرات بسیار قدرتمندی را در چربی سوزی نسبت به کافئین معمولی از خود نشان داده است.این ماده که تنها یکی از مواد تشکیل دهنده چربی سوز هیدروکسی کات نکست ژن میباشد،در حال حاضر داغ ترین ماده چربی سوز در تمام دنیا میباشد.هر کپسول از هیدروکسی کات،دارای ۲۷۰ میلی گرم کافئین سبز میباشد.

فورسکولین

فورسکولین، ماده فعال گیاه کالئوس فورسکولی، مدتی است که به دلیل توانائی که در ارتقاء چربی سوزی و تقویت سطوح تستسترون توسط فعال سازی آنزیم آدنیلات سایکلیز دارد، رواج یافته. این آنزیم، آنزیم دیگر را فعال می کند که باعث افزایش آزادسازی چربی از سلول ها می شود. تحقیقی که روی تعدادی از مردان چاق انجام شد نشان دهنده مقدار محسوسی چربی سوزی و تقویت سطوح تستسترون در طول دوره ۱۲ هفته ای مصرف فورسکولین بود. دز پیشنهادی برای مصرف این ماده ۲۰ تا ۵۰ میلی گرم دو یا سه بار در روز پیش از وعده های غذائی است.

بهبود کارکرد غده تیروئیدچربی سوز هیدروکسی کات نکست ژن ماسل تک

توانایی فورسکولین برای افزایش CAMP است که به نظر دارای خواص محرک تیروئید میباشد.بهبود عملکرد این غده باعث میشود اسید های چرب به مرکز سوخت رانده شده و تبدیل به انرژی شوند.

فورسکولین ضمن چربی سوز بالا ،باعث رشد عضلات میشود.در کل این مکمل منجر به بهبود فیزیک بدنی میشود.

فورسکولین یکی از بهترین چربی سوز هایی میباشد که همراه ترموژن ها میتواند مصرف شود و نتیجه ای خیره کننده در بدست آوردن بدنی فیتنسی داشته باشد.

یوهمبین هیرو کلراید (hCL)

یک ماده گیاهی میباشد که به پمپ کردن خون کمک میکند.با اینکه مدت زیادی است این محصول به بازار آمده است،هنوز به طور کامل فواید آن شناخته نشده است

تحقیقات جدید در باره این ماده گیاهی میتواند آن را  به سوی محبوبیتی بی نظیر پرتاب کند.ماده شیمیایی یوهمبین هیدروکلراید(Yohimbine hydrochrolide)به عنوان جزء طبیعی در تنه درخت یوهیمب یافت شده است.این ماده استخراج شده شیمیایی ،جزء فعال پودر یوهیمب است.

چربی سوزی یوهمبین در نقاط خاص

یوهامبین هیدرو کلراید خالص چند سالیست که در حرفه پزشکی به منظور درمان ناباروری مردان استفاده شده است.این ماده نه تنها موارد ذکر شده را انجام میدهد بلکه نشان داده شده است که سنتز چربی را هم در بدن کاهش میدهد و هم حرکت اسید چرب حاصل از ذخایر چربی را در بانوآن افزایش میدهد،بویژه در دور کمر.

ترکیب این دو اثر در واقع ممکن است این گیاه دارویی شیمیایی را در جایگاه یاری دهنده حیاتی برای کاهش چربی قرار دهد. البته مزایای تندرستی دیگری هم در این محصول وجود دارد که نشان داده شده است با خوردن مقدار ۲۰ میلی گرم در ۱۰ روز تجمع بشقابکی جریان خون کاهش میابد و آن بدین معنی است که در لخته شدن خون در سرخرگها که آن هم موجب سکته و حملات قلبی میشودکمک نماید.از این ماده برای درمان نقص تجمع خون در قلب نیز استفاده میشود.

طریقه مصرف هیدروکسی کات الیت:

۲کپسول ۳۰ دقیقه قبل از صبحانه

۲ کپسول بعد از ظهر و یا ۴۵ دقیقه قبل از تمرین.

برای اطمینان از توان تحمل بدن ،روز اول هر سروینگ یک کپسول میباشد.

مصرف این مکمل برای افراد زیر ۱۸ سال توصیه نمی شود

از مصرف چربی سوز ها در کنار دارو های رقیق کننده خون جدا خودداری کنید.

در صورت داشتن هر گونه بیماری زمینه ای قبل از مصرف چربی سوز با پزشک خود مشورت کنید.

 

 

 

خرید چربی سوز زنادرین - www.maxstar.irزنادرین آلتیمیت با فروش بیش از 9 میلیون بسته در جهان !!!

زنادرین چربی سوزی محبوب در بین حرفه ای ها با ترکیباتی از جدید ترین مواد چربی سوز با پشتوانه علمی کاهش وزن ، به روز

شدترکیباتی زنادرین کور بسیار قوی و دقیق عمل می کنند . از مهمترین ترکیبات این چربی سوز منحصر به فرد می توان به

فورسکولین ، کافئین سبز ، عصاره گوتا کولا ،عصاره دانه زیره سیاه و همراه با چند ترکیب دیگر تجربه حسی منحصر به فرد از یک

چربی سوزی قوی را برای کاهش وزن فراهم می کند

زنادرین آلتیمیت حاوی گروهی از ترکیبات طبیعی است که از طریق افزایش متابولیسم, افزایش چربی سوزی, کاهش اشتها و افزایش انرژی, اثر خود را اعمال می کنند. یک ویژگی منحصر به فرد زنادرین استفاده از ترکیباتی است که ایجاد “حس خوب” می کنند و از این لحاط شباهتی نیز به نوتروپیک ها (ترکیباتی که کارکرد مغز,  حافظه و  توانایی های شناختی را تقویت می کنند) پیدا کرده است. زنادرین متعلق به شرکت Cytogenix Laboratories است که تخصص آن , عمدتا ساخت محصولات کاهش وزن است.

چربی سوزی, مهمترین فایده زنادرین آلتیمیت است که به دلیل اثر کافئین و هم افزایی آن با سایر ترکیبات اصلی ایجاد می شود. فایده دیگر آن, اثر منحصر به فرد “تجربه حسی” ناشی از مصرف است که شامل احساس هوشیاری, تمرکز, آرامش, سرزندگی, از بین رفتن استرس و عصبانیت است. این اثرات به ال-تیانین, یوهمبین و بعضی ترکیبات دیگر نسبت داده می شود

هشدار : زنادرین طرح جدید با کپسولهای آبی کرومی توسط شرکت اصلی ساخته شده. همچنین تصویر کپسول بر روی لیبل نمایان

بررسی کامل چربی سوز : زنادرین آلتیمیت

 

لین مود اولوشن چربی سوز بدون محرک

لین مود, یک ترکیب چربی سوز است. اما, برخلاف سایر مکمل های مشابه خود, در فرمول آن, از مواد محرک استفاده نشده است. البته, این موضوع, چیزی از اثر بخشی آن کم نمی کند. لین مود, بدون استفاده از محرک ها, قادر است وزن بدن را کاهش دهد و این کار را از پنج طریق زیر به انجام می رساند:چربی سوز لین مود ای وی ال - اوولوشن

  1. افزایش مکانیزم های چربی سوز از جمله ترموژنز (Thermogenesis) در بدن
  2. کاهش اشتها
  3. تقویت سوخت و ساز بدن
  4. افزایش انرژی
  5. پشتیبانی از خلق مثبت به نحوی که فرد را با انگیزه نگه می دارد.

اگر مایلید بدون مصرف مواد محرک, چربی سوزی کنید, قطعا لین مود یک گزینه مناسب برای شما ست. لین مود, یک مکمل چربی سوز با فرمول قوی, هوشمندانه, و کارآمد است که توسط شرکت EVLUTION Nutrition تولید می شود. زیبایی کار لین مود در این است که از تعداد انگشت شماری ترکیب طبیعی استفاده کرده و عنصر غیر ضروری یا مشکوکی در ساختار آن دیده نمی شود. با ما همراه باشید تا با سایر ویژگی های این مکمل آشنا شوید.

روش مصرف چربی سوز لین

مود : در هر ظرف لین مود 50 سروینگ (هر سروینگ معادل سه کپسول) موجود است. دوز آن, 3 کپسول است که بهتر است با فاصله هشت ساعت و 30 تا 60 دقیقه قبل از وعده های غذایی مصرف شود. لین مود به دو شکل کپسول و پودر موجود است.

مکس استارز  لیپو 6 بلک اینتنز نوترکس چربی سوز اولترا کنسانتره

در سایت سازنده محصول,  www.evlnutrition.com,   بسته حاوی 150 کپسول, 19.99دلار به فروش می رسد که برای مصرف 50 روز کافی است. بجز سایت فوق, لین مود را از سایر سایت های معتبر نیز می توان خریداری کرد.

بررسی کامل : چربی سوز لین مود

 

چربی سوز انیمال کاتس

محصولی از کمپانی صاحب نام یونیورسال نوتریشن.این چربی سوز با شکلی متفاوت از دیگر چربی سوز ها و شبیه به بیشتر محصولات یونیور سال نوتریشن می باشد.عقیده محقیقین یونیورسال بر این است که مواد مکمل در صورتی که به صورت مجزا ساخته شوند تاثیرات بهتری را از خود نشان می دهند، به همین دلیل هر سروینگ از چربی سوز انیمال کاتس به صورت قرص و کپسول های مختلف در پک های کوچک قرار داده شده است که شیوه متفاوتی از نوع مصرف را به همراه دارد.این روش در تولید مکمل ،باعث می شود تا موادی را که نمی توان در داخل یک کپسول و یا قرص ترکیب کرد، کنار هم گرداوری کرد.

انیمال کاتس تنها فرمول کامل و جامع کاهش وزن موجود در بازار می باشد.با نگاهی به پروفایل چربی سوزها تنها مقداری کافیین و مشتقات آسپیرین را میتوانید بیابید.این محصولات تنها میتوانند باعث افزایش گرمازایی شوند که تنها یک عامل از چربی سوزی محسوب میشوددر صورتی که عوامل متعددی هستند که به کاهش وزن کمک میکنند .تقریبا ۹۵% از چربی سوز های بازار دارای همین تک فرمول چربی سوز میباشند.اما انیمال کات مکمل چربی سوزی میباشد که بیشتر عامل های کمک کننده به بهبود تناسب اندام را داراست.

خرید انیمال کاتس - www.maxstar.ir

 

استفاده از کافئین،سودا و مشتقات قهوه با هدف چربی سوزی پس از مصرف طولانی مدت اثر بخشی خود را به عنوان مکمل چربی سوز ترموژنیک از دست میدهند.البته این مشکل تنها دلیل کارا نبودن ترموژن ها نیست
برای برخی از ورزشکاران ممکن است مشکل ازدیاد چربی فراتر از آن باشد که با افزایش تولید حرارت بدن بتوان آن را سوزاند.اضافه وزن افراد ممکن است تمایل بدن  به افزایش ذخیره چربی و یا کم کار شدن غده تیرویید باشد.هورمون تیروئید به طور مستقیم بر کنترل متابولیسم بدن دخالت دارد.و یا ممکن است افزایش بافت چربی در بدن به دلیل  مقاومت بدن به انسولین باشد.بیماری  که باعث میشود از دست دادن چربی برای بدن بسیار دشوار شود.اختلال عملکرد در انتقال دهنده های عصبی نیز میتوانند روند چربی سوزی را دشوار کنند. و البته مشکل برخی از افراد آنچنان که از شکل عضلاتشان معلوم میباشد دچار تجمع چربی در زیر پوت خود نیستند تجمه آب زیر جلدی هم میتواند توده بدن را پر چرب جلوه دهد.
نکته اینجاست که ورزشکاران به منظور دستیابی به حداکثر کاهش وزن و تفکیک عضلانی موانع بسیار دشواری را بر سر راه خود دارند .با مطالعه مطالب بالا میتوان به دلیل موفقیت ناچیز در ترموژن ها پی برد که چرا نیاز شما را برای چربی سوز برآورده نمیکنند.

نمایش نتایج انیمال کاتس:

فرمول جدید انیمال کات پیشرفته و تکامل یافته است.از جمله موادتشکیل دهنده انیمال کات طراحی شده است برای تحریک متابولیسم و گرما زایی بدن ،تمرکز در تمرینات،حفظ عضلات،بهبود عملکردتیروئیدو همچنین فراهم کردن انرژی مضاعف به همراه سرکوب اشتها میباشد.انیمال کات با بهبود عملکرد سیستم های چربی سوزی باعث سفت و سخت ترشدن فرم عضلات میشود.همچنین فرمول انیمال کاتس باعث تامین میل با کنترل اشتها برای کمک به اجرای صحیح رژیم غذایی میشود.
انیمال کاتس شامل تنوع زیادی از محصولات کمک کننده به بهبود سوخت و ساز بدن میباشد .در چربی سوز ها این مرسوم نیست بر خلاف چربی سوز های دیگر انیمال کاتس بیشتر از تولید حرارت را به شما میدهد.انیمال کاتس فرمول کامل و جامع خرد کننده چربی هاست که از زوایای مختلف چربی هارا مورد هدف قرار میدهد .در هر پک انیمال کاتس بیش از ۴۰ ماده فعال چربی سوز میباشد و هر روز به مدت ۲۱ روز متوالی ۸۵۰۰ میلی گرم از مواد چربی سوز را با مصرف انیمال کاتس میتوانید دریافت کنیدکه در ۸ عملکرد مجزا را برای چربی سوزی در دستور کار خود دارند.

توصیه های مهم:خرید چربی سوز انیمال کاتس یونیورسال نوتریشن - www.maxstar.ir

مصرف انیمال کاتس برای افراد زیر ۱۸ سال ممنوع می باشد.

در طی دوره استفاده چربی سوز ها حتما آب کافی بنوشید.

در صورت داشتن بیماری های زمینه ای ، قبل از مصرف با پزشکتان مشورت کنید

چربی سوز ها برای افرادی که به کافئین و مشتقات آن حساسیت دارند ممنوع است.

برای پیشگیری از بی خوابی بین مصرف انیمال کاتس و خواب شبانه باید ۶ ساعت فاصله باشد.

 

 

 

سوپر اچ دی چربی سوز سلوکور

این شرکت ادعا میکند همانطور که تصاویر در نمایشگر های جدید (اچ دی ) نسبت به تصاویر در نمایشگر های قدیمی از کیفیت و وضوح بالایی برخوردار است ، مواد  چربی سوز  موجود درسلوکور سوپر اچ دی هم به همان نسبت از مکمل های چربی سوز قدیمی تر برتر میباشد. به همین دلیل این چربی سوز با نام سوپر اچ دی معرفی شده تا بیانگر ایده ساخت این چربی سوز باشد.

ترکیبات چربی سوز به کار رفته در چربی سوز سوپر اچ دی سلوکور:
آلفا یوهمبین
آلفا یوهمبین،آنالوگ قوی از یوهمبین میباشد.سطح انرژی را بالا میبرد و از فرایند های چربی سوزی در بدن پشتیبانی میکند.آلفا یوهمبین اثراتی هدفمند تر از یوهمبین را دارد.بدون هیچ گونه عوارض جانبی کلاسیک یوهمبین مانند افزایش ضربان قلب،فشار خون و اضطراب را موجب نمیشود.

capsimax
به همراه عصاره چای سبز و سیاه فرموله شده است .مطالعات بالینی نشان از مهار اسید چرب(fAs)تو سط این مواد ،حکایت میکند.این اسید چرب باعث کاهش تمرکز در بدن میشود.بعلاوه این مواد به افزایش تولید حرارت و انرژی در بدن کمک میکنند
نخلک دندانه دار
یک منبع طبیعی از ماده clubmoss میباشد.این ماده در بدن باعث مهار شدن آنزیمی به نام hupsrzine  میشود.این آنزیم موجب شکسته شدن استیل کولین در مغز و در نتیجه باعث مهار عملکرد استیل کولین میشود.کار استیل کولین در مغز تحریک سلول های عصبی و پشتیبانی از عملکرد مطلوب مغز میباشد.

خرید چربی سوز سوپر اچ دی سلوکوررودیولا،آداپتوژن
Rhodiol Adaptogen
ترکیبی قوی و طبیعی برای بالا بردن انرژی روانی میباشد.استقامت و تمرکز را افزایش میدهد و اضطراب و استرس را کاهش میدهد.رودیول اثرات مثبتی بر تمرینات ورزشی دارد و مقاومت بدن را در تمرینات ورزشی سنگین افزایش میدهد.

پوست درخت یوهیمب آفریقایی
به عنوان یک مهار کننده عمل میکند.عصاره پوست درخت یوهیمب یک ترکیب است که سطح دوپامین را افزایش میدهد،باعث کاهش سروتونین میشود و از تجزیه نور اپی نفرین توسط مونو آمینو اسید آگونیست(MAOI) پیشگیری میمکند.یوهیمب با تحریک سیستم عصبی منجر به تاثیر طولانی مدت آدرنالین در بدن میشود.آدرنالین باعث افزایش ضربان قلب در القای استرس ورزش میباشد که سبب داخل شدن چربی در واکنش های انرژی زا میشود.آدرنالین باعث به حد اکثر رسید خون،به عضلات و افزایش اکسیژن گیری توسط بدن میشود.

ان استیل ال تیروزین
نسبت به تیروزین ارزش زیستی بالاتری را دارد و با سرعت بیشتری جذب میشود .ان استیل ال تیروزین باعث افزایش هورمون های آدرنالین،اپی نفرین و دوپامین میشود.
کافئین
یک محرک قوی روانی است.کافیین باعث تحریک سیستم عصبی مرکزی،دفع خستگی،افزایش هوشیارو و افزایش سطح انرژی میشود.در گذشته اعتقاد بر این بود مصرف کافئین قبل از تمرینات ورزشی باعث افزایش چربی سوزی و کاهش وزن می شود. اضافه بر این در تحقیقات جدید ثابت شده است کافئین در زمان استراحت نیز موجب افزایش سوخت و ساز چربی ها و کاهش وزن میشود.
عصاره میوه AMLA
عصاره میوه آملا حاوی ترکیبات فعالیست که انرژی روحی و حافضه را افزایش میدهد .
عصاره  گل قاصدک
یک دیورتیک طبیعی قوی است.علاوه بر تعداد زیادی از مزایای همه جانبه آن بر بدن،قاصدک حاوی ترکیبات قدرتمندی به نام (Taraxa strol)میباشد که باعث افزایش بیش از حد دفع آب از بدن میشود.

مکس استارز  زنادرین آلتیمیت چربی سوز ترموژنیک

عصاره گیاه EVODIAMINE
ذخیره چربی را محدود میکند با پشتیبانی از سوخت و ساز بدن انرژی سالم را در بدن افزایش میدهد به میزان قابل توجهی حرارت و دمای هسته ای بدن را در حالت استراحت(زمان غیر ورزش) افزایش میدهد.و از انواع مدر ها محسوب میشود.

ویتامین B3
به عنوان یکی از ویتامین های ب-کمپلکس ،نیاسین و یا اسید نیکوتین هم نام های دیگر آن میباشد. نیاسین قدرت عضله و عملکرد سیستم عصبی را تقویت میکند.نیاسین خستگی عضلانی را کاهش میدهد و عضلات را در به حد اکثر رسیدن توانشان یاری میکند.

 

 

 

چربی سوز ردلاین کمپانی وی پی ایکس VPX

چربی سوز ردلاین یکی از بی همتا ترین چربی سوز ها با طراحی تحسین بر انگیز هم از لحاظ ترکیبات قدرتمند و هم شیوه تحویل مواد چربی سوز است. رد لاین کمپلکسی از مواد چربی سوز عالی با دوز سخاوتمندانه است که می تواند سرسخت ترین چربی ها را خرد کند.

تحویل مدیریت شده مواد چربی سوز ردلاین :

محتوای داخل کپسول های چربی سوز ردلاین به صورت مایه و زرات آبی و سیاه رنگ بوده که در ۳ فاز مختلف جذب بدن میشوند.فاز اول مواد داخل کپسول که به صورت مایع هستند به سرعت جذب بدن شده و باعث میشوند بلافاصله بعد از مصرف مکمل ،روند چربی سوزی در بدن به بالا ترین مرحله خود برسد.برای تثبیت این شرایط تکه های سیاه رنگ داخل کپسول به آهستگی شروع به شکسته شدن و فعالیت خود میکنند .در آخر تکه های آبی رنگ که ساختاری سخت تر از تکه های سیاه رنگ دارند،شروع به شکسته شدن و ورود به جریان چربی سوزی میکنند.

خرید چربی سوز ردلاین وی پی ایکس - www.maxstar.ir

تکه های آبی رنگ که فاز سوم چربی سوزی میباشند تا ۳ ساعت روند چربی سوزی را در اوج خود نگه داشته که این حالت در میان چربی سوزها بی نطیر است.در کل این مکل سریعتر اثر کرده و تاثیری طولانی تر نسبت به چربی سوز های دیگر دارد. به دلیل دوز بالای مواد محرک در این محصول مصرف این چربی سوز برای افرادی که تا به حال تجربه استفاده از چربی سوز هارا نداشته اند توصیه نمیشود.

ترکیبات ردلاین :

هر کپسول رد لاین حاوی دوز بالایی از انواع ارتقاء یافته یوهمبین، کافئین  ان استیل ال تیروزین ،آدنوزین منو فسفات و رسوراترول می باشد.تمرینات سخت و نفس گیر کالری سوزی با ردلاین ساده می شود.این چربی سوز انرژی بی پایاو حس اعتماد به نفس را در تمرینات به ارمغان میآورد.خرید چربی سوز رد لاین - www.maxstar.ir

ملاحظات در مصرف چربی سوز ردلاین :

افراد زیر ۱۸ سال مجاز به مصرف این محصول نیستند.

دوز مصرف را بیشتر از مقدار توصیه شده مصرف نکنید.

در صورت داشتن بیماری های زمینه ای از مصرف ردلاین خود داری کنید.

در زمان مصرف چربی سوز ردلاین آب فراوان بنوشید.

از مصرف دیگر چربی سوز ها و محرک ها در زمان مصرف ردلاین خود داری کنید.

برای پیشگیری از بی خوابی بین مصرف ردلاین و خواب شبانه باید ۶ ساعت فاصله باشد.

لیپو ۶ نوترکس و انواع آن :

لیپو سیکس محصول شرکت نوترکس می باشد که نمونه اولیه آن در سال ۲۰۰۵ به بازار عرضه شد.چربی سوز لیپو ۶ در همان سال ۲۰۰۶ توانست عنوان برترین  چربی سوز سال را به خود اختصاص دهد  و این عنوان تا سال ۲۰۰۹ پی در پی تکرار شد.شرکت نوترکس همانطور که در ابتدا به صورت نوآورانه به بازار مکمل وارد شد به همان شکل هم به نوآوری در صنعت مکمل، به خصوص چربی سوزها ادامه داد تا ثابت کند موفقیت در رفتن است نه در رسیدن.لیپو 6 بلک - www.maxstar.ir

از دیگر عوامل محبوب شدن چربی سوز لیپوسیکس در میان ورزشکاران، به خصوص افرادی که به دنبال کاهش وزن بودند،استفاده ازدوز بالایی از مکمل کافئین، سینفرین و یوهمبین بود .

قبل از اینکه افدرین جزء داروهای غیر مجاز برشمرده نشود محبوبترین ترکیب چربی سوزی در میان ورزشکاران، به خصوص ورزشکاران حرفه ای، ترکیب افدرین، کافئین و آسپرین بود. لیپو ۶ ۲۰میلی گرم سینفرین دارد که این ماده نوع گیاهی افدرین میباشدکه از داروها و یا مکمل های غیر مجاز محسوب نمی شود و البته عوارض افدرین را هم در بدن موجب نمی شود.

یوهمبین هم که در ترکیب این چربی سوز به کار رفته را می توان نوع گیاهی آسپرین دانست که عوارض آسپرین بر معده را به همراه ندارد و تأثیرات یوهمبین بر چربی سوزی از آسپرین به مراتب قوی تر است.

در واقع شرکت نوترکس با استفاده از علم سنتی و  ترکیبات چربی سوزی محبوب و پیوند آن به تکنولوژی برتر در تولید، توانست حرف اول را  در دنیای ورزش و طب مکمل در شاخه چربی سوزها بزند.

البته شرکت نوترکس برای محصول خود برنامه هایی برای ارتقاء آن داشت که این مکمل را همچنان در رده بهترین چربی سوزها قرار دهد.این بار چربی سوز لیپو ۶ نوترکس با فرم مایع به همراه ذره های آبی رنگ معلق در کپسول عرضه شد. این تغییر برای بالا بردن مدت زمان چربی سوزی لیپو ۶ در بدن اعمال شد نوترکس این تکنولوژی ساخت در چربی سوز خود را مولتی فیس (Multi-Phase) نامید.

در ترکیبات نوع جدید مکمل نوترکس چند ماده دیگر به این چربی سوز اضافه شد تا بتواند لیپو ۶ را بیشتر از پیش کارآمدتر سازد

اما این پایان کار برای شرکتی که با نام لیپو ۶ شناخته میشد نبود.شرکت نوترکس  بلافاصله بعد از ارائه کردن لیپو۶ ایکس ، اقدام به تولید لیپو۶مخصوص بانوان کرد تا چربی سوز های خود را اختصاصی کند.این نوآوری شرکت نوترکس منجر به تولید لیپوسیکس هرز(HERS) مخصوص بانوان شد.

سری بلک

شرکت نوترکس همانطور که در ابتدا به صورت نوآورانه به بازار مکمل وارد شد به همان شکل هم به نوآوری در صنعت مکمل، به خصوص چربی سوزها ادامه داد تا ثابت کند موفقیت در رفتن است نه در رسیدن.شرکت نوترکس بعد از اختصاصی کردن چربی سوزهای خود اقدام به اضافه کردن ترکیبات بیشتر چربی سوزی و مواد اولیه با خلوص بالاتر و کیفیت برتر کرد

این اقدامات عرضه سری بلک چربی سوزی های نوترکس را به همراه داشت.چربی سوزهای بلک هم طی گذشت زمان ارتقاء یافتند و به سری اولترابلک و نمونه آخری بلک کنستانترات مبدل شدند.

با اینکه چند نمونه از محصولات نوترکس تولید شده است هنوز نمونه های اولیه این چربی سوز هم طرفداران خود را دارد.علت این موضوع توان تحمل افراد نسبت به چربی سوزهاست افرادیکه تجربه مصرف چربی سوزها را ندارندبرای اینکه توان تحمل مصرف چربی سوزها را داشته باشند در ابتدا از چربی سوزها با ترکیبات ساده تر بهره می برند.

نمونه های آخرین چربی سوزهای لیپو ۶ ،سری بلک و اولترا بلک،مخصوص افرادی می باشد که به جد به دنبال بدنی عاری از چربی می باشند و تجربه استفاده از چربی سوزها را از قبل داشته اند.در کل این طرز فکر برای سوزاندن چربی ها که هر چه چربی سوز قوی تر، بهتر، ایده درستی نمی باشد. تجربه مصرف چربی سوزها و یا توان تحمل بدن تعیین کننده نوع چربی سوز برای مصرف لیپو 6 آنلیمیتد - www.maxstar.irکنندگان این دست از مکمل ها می باشد.

شرکت نوترکس در آخرید دستاورد های علمی خود شاهکاری به نام لیپو ۶ آنلیمیتد را رونمایی کرده است که این محصول از تمام لیپو ۶ های پیشین در افزایش چربی سوزی، کاهش وزن ، کنترل اشتها ، افزایش انرژی و تمرکز موفق تر عمل کرده است.

چربی سوز های فوق از بهترین چربی سوز ها می باشند که با اطمینان از موثر بودنشان میتوانید انتخاب کنید.اما چربی سوز های صاحب دیگری هم وجود دارند که فرمولی شبیه چربی سوز های بالا دارند.

هیدروکسی کات سی ال ای - www.maxstar.ir

 

هیدروکسی کات سی ال آ نکست ژن

هیدروکسی کات سی ال ای ترکیبی از بهترین چربی سوزهای غیر ترموژن یا بدون محرک می باشد.

از این محصول برای اهداف گوناگونی می توان استفاده کرد.

سی ال ای نکست ژن میتواند تکمیل کننده مکمل چربی سوز محرک شما باشد و یا اینکه به هر علتی از

چربی سوزهای محرک نمیتوانید استفاده کنید ، نکست ژن سی ال ای بهترین جایگزین برای شما می باشد.

 

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا
error: Content is protected !!