تست بوستر - پروهورمون

تست بوستر تروگریت چیست ؟

تست بوستر تروگریت

تست بوستر تروگریت توسط شرکت نوبنیاد تروگریت ساخته شده و هدف از تولید آن, افزایش تستوسترون بوده است. هورمون تستوسترون, اصلی ترین هورمون در بدن مردان است و وجود آن باعث ایجاد خصوصیات مردانه, از جمله,  تقویت عضلات, افزایش انرژی و کارایی بدنی می شود. مکمل تست بوستر تروگریت, به منظور تقویت ورزشکاران و بدنسازان طراحی شده و در آن از ترکیبات موثری استفاده شده است.

تست بوستر تروگریت, همان طور که از نامش پیداست, افزایش دهنده طبیعی تستوسترون بوده, توسط شرکت گریت (GRIT) ساخته میشود. این شرکت از سال  2015, در زمینه تولید مکمل های بدنسازی آغاز به کار نموده و در همان سال به دریافت جایزه بهترین برند جدید نائل شده است. شرکت گریت, در ساختن این مکمل جدید, از ترکیبات موثری استفاده کرده و آن را فقط در سایت BodyBuilding.com بفروش می رساند. برای شناخت بیشتر مکمل تست بوستر ترو گریت, با خواندن این نوشته, ما را همراهی کنید.

تست بوستر تروگریت چیست؟

یک مکمل مردانه است و هدف از تولید آن, افزایش سطح تستوسترون خون و به دنبال آن, افزایش توده عضلانی, قدرت جسمانی, انرژی و کارایی در ورزشکاران بوده است. به علاوه, با توجه به توانایی بالقوه عناصر سازنده آن در افزایش لیبیدو (تمایلات جنسی), و دارا بودن خواص نوتروپیکی (نوتروپیک ها, ترکیباتی هستند که باعث تقویت عملکرد مغز, حافظه و توانایی های شناختی می شوند), می توان بهبود کیفیت زندگی جنسی و تقویت مغز را نیز به مجموعه خواص آن اضافه کرد. هرچند که در زمینه اثربخشی مکمل تست بوستر ترو گریت, تحقیقات علمی زیادی موجود نیست؛ ولی برای افزودن عناصر اصلی در ساختن آن, حتی الامکان, از شواهد علمی بهره گرفته شده است.

خرید تست بوستر گریت از سایت بادی بیلدینگ دات کام

مکانیسم عمل تست بوستر تروگریت

به عنوان مقدمه, تستوسترون, هورمون جنسی مردانه است و به اشکال زیر در بدن یافت می شود:

 • تستوسترون کل: مقدار کل تستوسترون موجود است.
 • تستوسترون آزاد: تستوسترون قابل استفاده است.
 • تستوسترون متصل به پروتئین: بخشی از تستوسترون در بدن, به پروتئینی به نام Sex Hormone Binding Globulin یا به طور مختصر SHBG, متصل می شود و در این صورت, از دسترس خارج می شود.

مکمل تست بوستر تروگریت, به روش های زیر سبب افزایش تستوسترون و عضله سازی در بدن می شود:

 • مکمل تست بوستر تروگریت, در ابتدا , با تحریک بدن به ساختن تستوسترون طبیعی, باعث افزایش چشمگیر تستوسترون آزاد می شود تا مورد استفاده بدن قرار گیرد.
 • از آنجا که, به دلیل تبدیل تستوسترون اضافی به استروژن, همگام با افزایش تستوسترون, میزان هورمون استروژن نیز افزایش می یابد, مکمل تست بوستر تروگریت, با کاهش سطح آنزیم آروماتاز (Aromatase) و ممانعت از ساخته شدن استروژن, نگرانی ناشی از رقیق شدن تستوسترون را از بین می برد.
 • مکمل تست بوستر تروگریت, با کاهش میزان کورتیزول (هورمون استرس), بدن را در یک وضعیت آنابولیک (سازنده) قرار داده, عضله سازی را افزایش می دهد.
مکس استارز  آنابولیک فریک فارما فریک تستوسترون بوستر

حال باید پرسید که آیا مواد سازنده مکمل تست بوستر تروگریت از عملیات فوق پشتیبانی می کنند؟

تست بوستر گریت بهترین مکمل پروهورمون و افزایش دهنده طبیعی تستوسترون

ترکیبات سازنده تست بوستر تروگریت

چهار ترکیب روی, بر(Boron), گیاه شنبلیله (Fenugreek), گیاه آشواگاندا (Ashwagandha) و شیلاجیت (Shilajit), ترکیبات موثری هستند که, بخش فعال مکمل را تشکیل می دهند. سایر ترکیبات به کار رفته در تست بوستر تروگریت, هنوز مورد سوال هستند و شواهد علمی چندانی برای تایید آنها در دست نیست.

روی (Zinc Gluconate): 15 میلی گرم

یک ترکیب فوق العاده برای افزایش تستوسترون است. به علاوه, با مهار آنزیم آروماتاز به کاهش سطح استروژن کمک می کند.

بر(Boron Citrate): 100 میلی گرم

مصرف 10 میلی گرم بر در روز, به مدت یک هفته, می تواند تستوسترون آزاد را افزایش دهد و فعالیت استروژن را کاهش دهد.

عصاره دانه شنبلیله (Fenugreek Extract): 300 میلی گرم

موثرترین ترکیب گیاهی افزایش دهنده تستوسترون است که قادر است قوای جنسی و مردانگی را تقویت نموده,  لیبیدو را افزایش دهد. دوز روزانه اش 500 میلی گرم است که با مصرف یک دوز مکمل تست بوستر ترو گریت (دو کپسول), فراهم می شود.

آشواگاندا ( Sensoril Ashwagandha): 125 میلی گرم

آشواگاندا, بیشتر برای کاهش استرس مورد استفاده قرار می گیرد. البته, اثرات ضد اضطراب آن, می تواند به افزایش تستوسترون نیز کمک کند. چون کورتیزول ناشی از استرس, تولید تستوسترون را تضعیف می کند.

عصاره شیلاجیت (Shilajit): 100 میلی گرم

شبیه مومنایی است و استفاده روزانه 200 میلی گرم از آن, بعد از 90 روز, سطح تستوسترون کل را بالا برده است.

Diindolylmethan (DIM): 250 میلی گرم

ترکیبی که از کلم بروکلی (Brassica Olerace) استخراج می شود و DIM نام دارد, با مهار آنزیم آروماتاز از تبدیل تستوسترون به استروژن جلوگیری می کند. گفته می شود که احتمالا در پیشگیری سرطان نیز نقش دارد.

یاکون (Yacon): 50 میلی گرم

یک گیاه غده ای مثل سیب زمینی است که می تواند اشتها را سرکوب کند., مصرف روزانه 140 میلی گرم از آن به ازای هر کیاوگرم وزن بدن, در 120 روز, باعث کاهش سطح انسولین شده است. این, احتمالا با کاهش شانس مقاومت به انسولین, به افزایش تستوسترون می کند. البته گنجاندن آن در ترکیب تست بوستر تروگریت سوال برانگیز است.

مکس استارز  بررسی مکمل تست بوستر آلفا کینگ فورس فاکتور
گیاه گل گندمی موسلی (Chlorophytum borivilianum): 50 میلی گرم

گیاه علفی هندی است که در موش خواص تقویت کننده داشته, ولی معلوم نیست که بتوان این نتیجه را به به انسان تعمیم داد.

عصاره گیاه Bladder wrack (50 میلی گرم)

گیاهی از آمریکای جنوبی شبیه به سیب زمینی شیرین است و با ممانعت از تجزیه تستوسترون, از کاهش آن و تولید استروژن جلوگیری می کند. . سرمایه گذاری برای گنجاندن این گیاه در ترکیب تست بوستر تروگریت, عجیب به نظر می رسد. مخصوصا به دلیل این که این گیاه در دوز 500 میلی گرمی از نظر بیولوژیکی فعال است که 10 برابر بیش از میزان موجود در مکمل است.

دوز مصرفی تست بوستر تروگریت

دوز مصرفی معادل دو کپسول در روز است که یک عدد صبح و یک عدد عصر مصرف می شود. در روز تمرین, باید قرص دوم را نیم ساعت قبل از تمرین مصرف نمود. مصرف بیش از 2 سروینگ, در شبانه روز مجاز نیست.

عوارض جانبی تست بوستر تروگریت

تاکنون, عوارضی برای آن گزارش نشده است. البته در مورد اثرات ناشناخته بعضی از ترکیبات آن هشدار هایی داده می شود. مخصوصا اثرات هورمونی  DIM  و  Bladderwrack شایسته دریافت توجه و ملاحظه است.

تست بوستر گریت بهترین و حرفه ای ترین مکمل تست بوستر - فروشگاه اختصاصی بادی بیلدینگ دات کام

مزایای تست بوستر تروگریت
 • داشتن ترکیبات موثر
 • مناسب بودن دوز عناصر موثر
 • مقرون به صرفه بودن(120 کپسول, 29.99 دلار)
 • شفافیت در معرفی ترکیبات و مقدار آنها
 • استفاده از نتایج تحقیقات کلینیکی در تولید محصول
 معایب تست بوستر تروگریت
 • مقدار بعضی از ترکیبات زیر دوز موثر است.
 • اثر بعضی از ترکیبات اثبات نشده است.
 • دسترسی محدود, خرید فقط از سایت com انجام می شود.
 • برای بعضی ترکیبات به کار رفته, جایگزین های بهتری وجود دارد.
خرید تست بوستر تروگریت

بطور اختصاصی در سایت  BodyBuilding.com به فروش می رسد. هر بسته حاوی 120 کپسول 29.99  دلار به فروش می رسد. این مقدار, برای مصرف 30 روز کافی است.

چه کسی آن را دریافت کند؟

به دلیل داشتن خواص آنابولیک (سازنده), تست بوستر ترو گریت برای همه ورزشکاران مرد مفید است. البته, برای بازسازی قوا در افراد  بالاتر از 40 سال, بهتر است از ترکیبات قوی تری استفاده شود.

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا
error: Content is protected !!