چربی سوز

لیپو 6 بلک هرز انتخاب خانم های مشکل پسند!

لیپو 6 بلک هرز

لیپو 6 بلک هرز : امروزه تقاضاها برای یافتن راه های ساده تر برای کاهش و یا حتی افزایش وزن به شدت افزایش پیدا کرده و افراد زیادی حاضرند هزینه های بسیاری در این راستا بپردازند از این رو هرکجا که نقدینگی زیادی به گردش در می آید و اصطلاحا بازارش رونق می گیرد، سر و کله ی افراد سودجو و کلاهبردار نیز پیدا می شود که حاضرند بدون هیچ اعتنایی به سلامتی و جان مردم، برای کسب سود بیشتر دست به هرکاری بزنند..! ازین رو محصولات تقلبی و بی کیفیت به حدی راه خود را به این بازار پیدا کرده که به راحتی نمی توان محصول اصیل و با کیفیت را پیدا و حتی آن را توصیه کرد.

حال باتوجه به مطالب ذکر شده با افتخار می توانیم اعلام کنیم که پس از کلی تحقیقات کارشناسانه محصولی را می خواهیم معرفی کنیم که نه تنها اصل و باکیفیت بوده بلکه با جزییاتی که در ادامه بیان خواهیم کرد مزایا و معایب آن را نیز صادقانه و بصورت شفاف در اختیارتان قرار خواهیم داد.

– من واقعا عاشقش هستم! با استفاده از لیپو 6 بلک هرز احساس انرژی بیشتری موقع تمرین می کنم..

***

– با لیپو 6 بلک هرز انرژی فوق العاده ای نه تنها تو ورزش صبحگاهی بلکه تو ورزش بین روزم دارم و جالبه که برخلاف قرص های لاغری که قبلا استفاده می کردم هیچ عوارض جانبی مثل سردرد و حالت تهوع احساس نمی کنم..!

***

– من یه خانم 21 ساله هستم با وزن 247 پوند (حدود 112 کیلوگرم) و با نا امیدی باشگاه ثبت نام کردم. به توصیه ی مربیم لیپو 6 بلک هرز تهیه و استفاده کردم. بعد دو روز که خودم رو وزن کردم، در کمال ناباوری 7 پوند (3کیلو و 175گرم) وزن کم کردم! با این تغییر انگیزه ی بیشتری برای ورزش کردن پیدا کردم و حالا قصد دارم تا یک ماه آینده حداقل 100پوند (45کیلو و 300گرم) وزن کم کنم. اگر تا به حال اقدامی برای کاهش وزن نکردین شدیدا توصیه می کنم درکنار ورزش از لیپو 6 بلک هرز استفاده کنید!

***

– بعد از استفاده از این محصول احساس می کنم بیش از اندازه اشتهام برای غذا خوردن کم شده! نمی خوام چیپس یا غذاهای پرکالری بخورم اما می خوام اشتهام نسبت به غذاهای معمولی که قبلا دوست داشتم بخورم، برگرده..

***

این ها نمونه هایی از نظرات مثبت و منفی افرادی است که درحال استفاده از لیپو 6 بلک هرز می باشند. امروزه تقاضاها برای یافتن راه های ساده تر برای کاهش و یا حتی افزایش وزن به شدت افزایش پیدا کرده و افراد زیادی حاضرند هزینه های بسیاری در این راستا بپردازند از این رو هرکجا که نقدینگی زیادی به گردش در می آید و اصطلاحا بازارش رونق می گیرد، سر و کله ی افراد سودجو و کلاهبردار نیز پیدا می شود که حاضرند بدون هیچ اعتنایی به سلامتی و جان مردم، برای کسب سود بیشتر دست به هرکاری بزنند..! ازین رو محصولات تقلبی و بی کیفیت به حدی راه خود را به این بازار پیدا کرده که به راحتی نمی توان محصول اصیل و با کیفیت را پیدا و حتی آن را توصیه کرد.

حال باتوجه به مطالب ذکر شده با افتخار می توانیم اعلام کنیم که پس از کلی تحقیقات کارشناسانه محصولی را می خواهیم معرفی کنیم که نه تنها اصل و باکیفیت بوده بلکه با جزییاتی که در ادامه بیان خواهیم کرد مزایا و معایب آن را نیز صادقانه و بصورت شفاف در اختیارتان قرار خواهیم داد، چراکه اعتبار و ماندگاریمان در گرو اعتماد و رضایت مشتری هایمان است.

لیپو 6 بلک هرز بهترین چربی سوز برای بانوان

اما لیپو 6 بلک هرز چیست؟ ساخت کجاست؟ محتویات و ترکیبات آن چیست؟ دستورالعمل مصرف آن به چه شکل است و بعد از چه مدت تاثیر آن قابل مشاهده است؟ و در نهایت چرا از میان مکمل ها و چربی سوزهای مختلف این محصول را به شما پیشنهاد می دهیم؟

برای پاسخ و کسب دانش بیشتر، در ادامه با ما همراه باشید…

 

من و لیپو 6 بلک هرز…!

واسه پیاده روی سمت پارک رفتم.. بعد از چند دور اتفاقی، سارا یکی از دوستای دوران دانشگاهمو دیدم! چند سالی می شد همدیگه رو ندیده بودیم…

– نگین توییییی؟!؟!؟ واااای چقدر عوض شدی اصلا نشناختمت! تو کجا اینجا کجا؟؟

– سلام سارا جون. والا ما که چند ساله خونمون اینجاست! صبح ها هم اکثرا میام پارک پیاده روی. تو اینجا چکار میکنی؟!خرید چربی سوز لیپو 6 بلک هرز نوترکس

– من که چند ماهه ازدواج کردیم، دوتا کوچه پایین تر خونه گرفتیم.

– به به بسلامتی متاهلم که شدی.. چخبرا؟ از بچه های دانشگاه خبر نداری؟

– آره دیگه قسمت ماهم شد بیایم همسایه بشیم! خیلی ازشون خبر ندارم.. این حرفا رو ول کن، تو چقدر لاغر شدی!! اصلا نشناختمت!!

– مرسی عزیزم.. یه مدتیه مرتب باشگاه میرم، پیاده روی میکنم، تقریبا 6ماه بعد تولد پسرم کلا فعالیتمو زیاد کردم..

– آفرین.. آره تو اینستا دنبالت می کنم، بهت هم تبریک گفتم اگه یادت باشه.. بابا تو خیلی لاغر کردی! راستشو بگو نگین خداییش لیپوماتیک (یه روشه که با لوله هایی که داخل بدن فرو میکنن چربی های موضعی رو میکشن بیرون…!) نکردی؟!

مکس استارز  فواید چای سبز و بهترین مارک مکمل های چای سبز

– نه عزیزم! توکه خودت میدونی من چقدر از سوزن و دکتر میترسم چه برسه به لیپوماتیک!!

– آخه تو این دوره زمونه واسه زیبایی کسی دیگه به درد و سختیش فکر نمیکنه فقط بدونه که خوشگلتر یا خوش فرم تر میشه، دردشم به جون میخره! خوب بیشتر توضیح بده ماهم یاد بگیریم.. منم خیلی وقته دارم ورزش میکنم اما هر کاری میکنم یسری چربی هام آب نمیشه! شبیه سلولیت شده!

– والا داستانش مفصله اگه بخوام برات بگم.. من تا هشت و نیم آزادم بیا بریم یه کافه روبروی پارکه بشینیم هم یه قهوه ای میخوریم همم گپ میزنیم..

 

دقایقی داخل کافه با طعم لیپو 6 بلک هرز…

– یادته تو دانشگاه چقدر اضافه وزن داشتم؟! خیلی انگیزه واسه باشگاه رفتن نداشتم. تا اینکه بعد تولد سپهر بازم وزنم زیاد شد و دیگه واقعا برام غیر قابل تحمل شده بود. بخودم گفتم هرکاری که بتونم و نتونم باید بکنم تا لاغر کنم. اول از همه دنبال راحت ترین راه با کمترین دردسر و سختی بودم. خواستم لیپوماتیک کنم ولی امیر شوهرم نذاشت گفت خطرناکه.. خواستم این داروها که تو ماهواره تبلیغ میکنه بگیرم که میگه بدون ورزش فقط با دارو به وزن دلخواهتون برسید که اونم یکم تحقیق کردم ترسیدم اعتماد کنم! یعنی کسیو پیدا نکردم که استفاده کرده باشه و راضی باشه…

تا اینکه دیدم فاییده نداره راه راحت بی دردسر وجود نداره! هرکاری بخوای بکنی باید کنارش ورزش هم بکنی. درسته یکم سختی داره ولی حس خوبی که با ورزش کردن بدست میاری با هیچی قابل مقایسه نیست! منم باشگاه ثبت نام کردم…

– یعنی میخوای بگی فقط با ورزش اینقدر وزن کم کردی؟!

– ورزش اصل کار بود، کنار دستش یه رژیم کوچیک غذایی هم گرفتم و البته یه چربی سوز هم چند نوبت استفاده کردم که به جرات میتونم بگم عالی بود و خیلی بهم کمک کرد!

– تو که گفتی سراغ قرص و دارو و… نرفتم..!

– آره عزیزم سراغ اونایی که تو ماهواره تبلیغ میکردن نرفتم. مربی باشگاهم بهم پیشنهاد داد. البته اولش امیر راضی نبود میگفت هیچی دارو و.. مصرف نکن طبیعی وزن کم کن. ولی این چربی سوزی که من استفاده کردم هم طبیعی بود هم بدون عوارض! البته هیچ داروی بدون عوارضی وجود نداره ولی عوارض این به نسبت بقیه خیلی کمتر بود.

– خوب اسم چربی سوزه چیه؟!

– لیپو 6 بلک هرز… مخصوص بانوانه.. کلی مزایا داره که اگه بخوام بگم تا فردا میتونم درموردش حرف بزنم..!

– خوب بیشتر توضیح بده خیلی دوست دارم بدونم..!

 

ترکیبات و محتویات لیپو 6 بلک هرز…

– اسم دقیقشو از مربیم پرسیدم بعدش با امیر رفتیم پیش حضرت دانای کل یعنی گوگل و در مورد لیپو 6 بلک هرز کلی تحقیق کردیم.. تا اینکه به این موارد رسیدیم که اگه خلاصه شو بخوام برات بگم:

لیپو 6 بلک هرز برخلاف خیلی از مکمل ها و چربی سوزهای مختلف برای خانم ها تولید شده و اون هرز (Hers) که آخر اسمش اومده بخاطر همینه.. خودت میدونی که ما خانوم ها عمدتا مشکل کم خونی و کمبود ویتامین D داریم، که با خوردن قرص های مختلف مثل اسید فولیک و یا آمپول های تقویتی میخوایم جبرانش کنیم. جالبه که تو این چربی سوز مقادیر زیادی “فولیک اسید” و “ویتامین ب12” داره که تمام نیاز بدن ما خانوم ها که برای فولیک اسید 400میلی گرم در روزه تامین میکنه. در اصل این همون ویتامین ب9 که در کنار ویتامین ب12 نه تنها سوخت و ساز و متبولیسم بدن رو افزایش میده بلکه از بوجود اومدن خیلی بیماری ها مثل کم کارب تیرویید پیشگیری می کنه!

– آره اتفاقا دختر خالم بنده خدا با اینکه هیچ کاری نمی کرد روز به روز چاق تر میشد بعد دکتر و آزمایش خونی که داد معلوم شد کم کاری تیرویید داره.. الان خیلی وقته داره لووکسین میخوره…

ترکیبات لیپو 6 بلک هرز نوترکس

لیپو 6 بلک هرز و تاثیرات مستقیم آن روی بدن…

– اینایی که گفتم به کنار، داخل چربی سوز لیپو 6 بلک هرز مقدار زیادی کافئین بدون آب داره چیزی حدود 200میلی گرم! بخوام برات مثال بزنم که راحت تر متوجه بشی الان این قهوه اسپرسویی که داریم میخوریم نهایتا هر فنجونش 64میلی گرم کافئین داره که اتفاقا بصورت حل شده در آب هست که نسبت به کافئین خشک یا بدون آب دیرتر جذب بدن میشه! نمیدونم شنیدی یا نه متاسفانه یه چیزی جدیدا بین خانم هایی که میخوان زود به وزن کم کنن باب شده که اگه قهوه سبز (قهوه ی بدون رُست یا بو نداده) دم کنن و هر روز قبل و بعد باشگاه بخورن خیلی زود وزن کم می کنن و…

– آفرین منم شنیدم. اتفاقا شوهرم توکار قهوه است. یبار که بحثش بود می گفت اصلا قهوه رو اول بخاطر هضم بهترش تو دستگاه گوارش بو یا اصطلاحا رُست میدن، بعدا بخاطر مزه یا میزان کافئینش مقدار رُستش رو تعیین می کنن که مثلا دارک باشه یا لایت و به اشتباه جا افتاده که هرچی قهوه بیشتر تلخ باشه کافئینشم بیشتره..! نمیدونم شنیدی یا نه که یه مدل قهوه سبز هست که به یه حیوونهایی شبیه راکُن یا راسو میدن اون بیچاره ها هم با کلی اسید معده بازم نمیتونن هضمش کنن و مستقیم دفعش میکنن بعد میان و قهوه ها رو از فضولاتشون جدا میکنن و بعد شستشو میفروشن! هر کیلوش هم حدود 120هزار دلار میارزه..!

مکس استارز  بهترین مکمل های چربی سوز در یک نگاه

– دقیقا منم میخواستم همینو بگم، قهوه سبز استفاده ی مداومش پدر دستگاه گوارش رو در میاره و بعد یه مدت اومدی وزن کم کنی بجاش کلی هزینه باید بابت درمان خودت بکنی و… حالا فرض کن عصاره ی کافئین چند فنجون قهوه که بدون آبه و سریع هم جذب بدن میشه در کنار اون ویتامین هایی که گفتم و چندتا عنصر مفید دیگه یکجا جمع بشه..! آره همه ی اینها داخل یه دونه کپسول لیپو 6 بلک هرز وجود داره!

واسه اینکه بهتر متوجه بشی یه عکس با گوشیم از برچسب روش گرفتم. قبلش یه عکس بهت نشون میدم درمورد میزان کافئینی که میتونی از نوشیدن قهوه یا چایی به بدنت برسونی..:

اون 150میلی گرم که بیشترینشه همون قهوه ترک خودمونه که لِرد قهوه هم داخلشه و با اینکه رُست داده شده، بخاطر عوارضش در هفته بیشتر از دو یا سه بار نباید بخوری! حالا این کافئین که اینهمه داریم درموردش حرف میزنیم اصلا میدونی چه ربطی به چربی سوزی داره؟

– فکر کنم بخاطر انرژی ای که به آدم میده باشه.. درسته؟

– تقریبا درسته.. در کنار انرژی که بعد از مصرف کافئین بدست میاریم، کلی مزایای دیگه هست که اگه فقط یکیشو بخوام بگم افزایش سوخت و ساز سلول ها و متابولیسم بدنه! مثل یه ماشینی میمونه که با سرعت معمولی درحال حرکته ولی تو یه زمان کوتاه پاتو بذاری رو گاز و با نهایت سرعت و توانش ازش کار بکشی!

 

لیپو 6 بلک هرز دقیقا چکار می کند..؟

حالا بذار عکس برچسب ترکیباتشو بهت نشون بدم:

همینطور که میبینی 25% نیاز بدن نه تنها به ویتامین های ب9 (فولیک اسید) و ب12 بلکه کلسیم و ویتامین D با مصرف سه تا کپسول لیپو 6 بلک هرز تامین میشه! حالا بخاطر پوشش یا هر دلیل دیگه ای اکثر ما خانوم های ایرانی کمبود ویتامین D داریم که اگه جدی نگیریم باعث پوکی استخوان و حتی افسردگی میشه! کلسیم هم که دیگه نیاز به توضیح نداره..

جالبه که لیپو 6 بلک هرز در کنار انرژی زا بودن و چربی سوزی رو عملکرد مغز و کبد هم تاثیر مثبت میذاره! این درحالیه که اکثر محصولات مشابهش تو بازار شاید تو چربی سوزی موفق باشن ولی تاثیرات مخرب زیادی رو سیستم اعصاب و حتی کبد میتونن داشته باشن! اونم بخاطر اینه که از یکسری مواد غیرمجازی استفاده میکنن که مورد تایید سازمان های بهداشتی معتبر نیست و جالبه که روی جلدشون ممکنه هیچ اسمی هم از اونا نیارن!

اما داخل کپسول های لیپو 6 بلک هرز از Vinpocetine که عملکردی مشابه کافئین داره و از دو ماده Bacognize® و Advantra Z® که مستقیما روی عملکرد ذهن تاثیر مثبت میذارن و تمرکز ذهنی رو حین ورزش بالا میبرن استفاده شده و همچنین برای عملکرد بهتر کبد که از مهمترین اعضای بدن برای دفع سموم و تسویه خون هست از عصاره ی زنجبیل یعنی Zingerone  و همچنین Yohimbine HCl استفاده شده..

 

نحوه ی مصرف کپسول های لیپو 6 بلک هرز

نحوه استفاده اش هم به این شکله که در دو وعده یعنی صبح ها و عصرها و هر وعده سه تا دونه کپسول باید مصرف بشه. اگر بمدت 60 روز هم مداوم استفاده کردی بهتره که بمدت 15روز اصلا مصرف نکنی و مجددا بعد از اون اگر به نتیجه ی دلخواهت نرسیدی به همین ترتیب استفاده کنی.

لیپو 6 بلک هرز بهترین چربی سوز برای خانم ها

موارد قابل توجه در مصرف لیپو 6 بلک هرز

اما درکنار این همه فایده موارد مهمی هم هست که باید بهش توجه کرد! طبق عکسی که از روی برچسبش گرفتم باید بگم که:

واسه افراد زیر 18 سال مناسب نیست و افرادی هم که به کافئین حساسیت دارن باید تو مقدار دوز مصرف لیپو 6 بلک هرز دقت کرد و مثل همه ی داروها، مکمل ها و چربی سوزهای دیگه خانم های باردار نمیتونن استفاده کنن.

– جالبه… واقعا علاقه مند شدم بیشتر درموردش بدونم… قیمتش چنده؟ از کجا میشه تهیه کرد؟

– والا قیمت استانداردش خارج از ایران 35.95$ و از سایت سازنده ی این محصول یعنی Nutrex آمریکا و سایت های معتبر دیگه مثل آمازون و GNC میتونی مشخصات کاملشو ببینی..

در کل اگه بخوام بگم تابحال چیزی مشابه لیپو 6 بلک هرز ندیدم که درحالیکه مثل بمب انرژی به آدم انرژی میده، با خشونت هرچه تمام تر به چربی های مضر بدن حمله بکنه و درکنار این خوی تهاجمیش آرامش بخش و حتی برای عملکرد ذهن و سیستم های حیاتی بدن مثل کبد مفید هم باشه…!

 

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا
error: Content is protected !!