چربی سوز

لین مود چربی سوز بدون محرک اما قوی EVL

لین مود یک مکمل چربی سوز است که برخلاف معمول, در فرمول خود از مواد محرک مانند کافئین استفاده نکرده است. در ساختار این مکمل پنج ترکیب طبیعی به کار رفته که اثر یکدیگر را تقویت می کنند. هدف نهایی لین مود, چربی سوزی و کاهش وزن است؛ ولی فواید دیگری مانند افزایش استقامت, بهبود خلق و مقابله با رادیکال های آزاد نیز به آن نسبت داده می شود.

اگر مایلید بدون مصرف مواد محرک, چربی سوزی کنید, قطعا لین مود یک گزینه مناسب برای شما ست. لین مود, یک مکمل چربی سوز با فرمول قوی, هوشمندانه, و کارآمد است که توسط شرکت EVLUTION Nutrition تولید می شود. زیبایی کار لین مود در این است که از تعداد انگشت شماری ترکیب طبیعی استفاده کرده و عنصر غیر ضروری یا مشکوکی در ساختار آن دیده نمی شود. با ما همراه باشید تا با سایر ویژگی های این مکمل آشنا شوید.

لین مود چیست؟

لین مود, یک ترکیب چربی سوز است. اما, برخلاف سایر مکمل های مشابه خود, در فرمول آن, از مواد محرک استفاده نشده است. البته, این موضوع, چیزی از اثر بخشی آن کم نمی کند. لین مود, بدون استفاده از محرک ها, قادر است وزن بدن را کاهش دهد و این کار را از پنج طریق زیر به انجام می رساند:

 1. افزایش مکانیزم های چربی سوز از جمله ترموژنز (Thermogenesis) در بدن
 2. کاهش اشتها
 3. تقویت سوخت و ساز بدن
 4. افزایش انرژی
 5. پشتیبانی از خلق مثبت به نحوی که فرد را با انگیزه نگه می دارد.

فواید لین مود

مکملهای چربی سوز غالبا, از مواد محرک مانند کافئین استفاده می کنند که مصرف آن, عوارضی مثل افزایش ضربان قلب, تحریک پذیری و عصبانیت ایجاد میکند. لین مود بدون استفاده از ترکیبات تحریک کننده, با افزایش سرعت متابولیسم بدن و سوزاندن چربی ها, باعث کاهش وزن, بهبود سایز و شکل بدن می شود. به علاوه, مصرف آن, باعث کاهش اشتها و سرکوب کردن میل شدید به خوردن (Craving) می شود که منجر به دریافت کمتر مواد غذایی شده, فرصت بیشتری برای سوزاندن کالری های انباشته شده در بدن, فراهم می کند و خود دلیل دیگری بر کاهش وزن است. علاوه بر این, فواید زیر نیز به لین مود نسبت داده می شود:

 • افزایش استقامت
 • بهبود خلق
 • مقابله با رادیکال های آزاد
قیمت و خرید چربی سوز لین مود
چربی سوز لین مود بهترین گزینه برای کاهش وزن بدون استفاده از ترکیبات ترموژنیک و محرک می باشد. چربی سوز لین مود بهترین محصول کاهش وزن امریکا ، از نظر مصرف کنندگان می باشد.

ترکیبات سازنده

در ساختار لین مود, از ترکیبات استانداردی استفاده شده است که اثر هم افزایی داشته و در کنار یکدیگر بهتر عمل می کنند. تعداد اجزاء به کار رفته, زیاد نیست, اما مقدار مناسبی از هر جزء در فرمول استفاده شده است. بهتر است پنج ترکیب به کار رفته در لین مود را دقیق تر بررسی کنیم تا با مکانیسم عمل آن بیشتر آشنا شویم:

مکس استارز  مقایسه زنادرین و هیدروکسی کات اس ایکس 7
1-    گارسینیا کامبوجیا (Garcinia Cambogia), 500 میلی گرم

این ترکیب, تا 60% HCA (Hydroxycitric Acid)استاندارد شده است. عصاره میوه گرمسیری کامبوجیا به دلیل دارا بودن HCA, می تواند آنزیم های موثر در ذخیره چربی را مهار کند, اشتها را کنترل کرده, به پیشبرد سوخت و ساز چربی نیز کمک کند. همچنین گفته که این گیاه به ایجاد خلق خوب نیز کمک می کند؛ ولی شواهد علمی قوی برای تایید آن در دست نیست.

2-    قهوه سبز, 500 میلی گرم

از دانه قهوه سبزی که کافئین آن گرفته شده ساخته می شود   و تا 60% کلروژنیک (Chlorogenic Acids) اسید استاندارد شده است. کلروژنیک اسید (CGAs) ترکیب فعال قهوه سبز است که جرقه شروع متابولیسم انرژی و چربی سوزی را روشن نموده و با کمک به تنظیم قند خون, باعث ثبات اشتها می شود. نوشیدن قهوه زیاد, چنین اثری ندارد چون در حین برشته کردن دانه های قهوه ترکیبات فعال CGA آسیب می بینند.

3-    اسید های چرب کونژوگه (CLA), 500 میلی گرم

این ترکیب افسانه ای در کاهش وزن, باعث ترموژنز, تنظیم هورمون های اشتها و کنترل سرعت سوخت و ساز می شود.

4-    استیل ال-کارنیتین (Acetyl-L-Carnitine), 500 میلی گرم

این ترکیب, ALCAR نیز نامیده می شود.  این آمینو اسید, به ورود اسیدهای چرب به داخل میتوکندری سلول یعنی جایی که باید در آن سوزانده شوند, کمک می کند. در واقع, به طور تئوری, ALCAR, سرعت چربی سوزی را بالا می برد. شهرت زیاد ALCAR در چربی سوزی, پشتوانه علمی آنچنانی ندارد.

5-    عصاره چای سبز, استاندارد شده تا 60% EGCG

چای سبز, موثرترین ترکیب استفاده شده در لین مود است که در بهترین مکمل های چربی سوز هم از آن استفاده می شود. لین مود, از یک چای سبز با کیفیت استفاده می کند که تا 60% ترکیب پلی فنولی اپی گالو کاتچین (EGCG), استاندارد شده است.

پلی فنول های فعال از طریق پیشبرد سوخت و ساز انرژی و افزایش سرعت آن, باعث کنترل وزن می شوند.  به علاوه, با فعالیت آنتی اکسیدانی  خود, سلول ها را در مقابل آسیب رادیکالهای آزاد تولید شده در حین فرایند چربی سوزی, کمک می کنند .سایر ترکیبات به کار رفته در لین مود, عبارتند از: ژلاتین, استئارات منیزیم و سیلیکا که بیشتر, نقش ساختمانی ایفا می کنند.

مکس استارز  آشنایی با مکمل چربی سوز اینستنت ناک اوت
عوارض جانبی

لین مود به دلیل فرمول مختصر و نداشتن کافئین, عوارض معمولی چربی سوزها مثل عصبانیت را ندارد. ترکیبات به کار رفته در آن, طبیعی و ساده بوده, خوب تحمل می شوند.

مزایا و معایب لین مودلین مود فت برنر و مکمل کاهش وزن اولوشن نوتریشن
مزایا
 • معرفی ترکیبات به کار رفته و دوز آنها, شفاف است.
 • همه گیاهان موجود در آن, برای غلظت بالای ترکیبات فعال, استاندارد شده اند که این, مبین کیفیت محصول است.
 • دارای فرمولاسیون هوشمندانه, قوی و متعادل است.
 • حداقل ترکیبات اضافی و پرکننده ها(fillers) را داراست.
معایب
 • فروش آن فقط به صورت آنلاین است.
هشدار

افرادی که شرایط خاص پزشکی دارند یا دارو مصرف می کنن نمی توانند از این مکمل استفاده کنند. به علاوه, مصرف آن در بارداری, شیردهی و برای افراد زیر 18 سال ممنوع است. لین مود باید از دسترس کودکان و حیوانات خانگی دور نگه داشته شود.

چه کسی لین مود را مصرف کند؟

بجز مواردی که در بخش هشدار ذکر شد, هر کسی که مایل به چربی سوزی باشد می تواند آن را مصرف کند.

دستور استفاده

در هر ظرف لین مود 50 سروینگ (هر سروینگ معادل سه کپسول) موجود است. دوز آن, 3 کپسول است که بهتر است با فاصله هشت ساعت و 30 تا 60 دقیقه قبل از وعده های غذایی مصرف شود. لین مود به دو شکل کپسول و پودر موجود است.

برای استفاده از پودر آن باید یک قاشق پودر را با یک یا نصف فنجان آب مخلوط کرد و یک تا دو بار در روز, 30 تا 60 دقیقه قبل از غذا, مصرف نمود.

مسائل قانونی

لین مود تاکنون مشکلات قانونی نداشته است؛ ولی در سال 2017 , در رابطه با وجود سرب در محصولات خود, از طرف California Health & Safety Code Section 25249.5 , یک هشدار دریافت نمود. از آن زمان تاکنون, شرکت سازنده, در این مورد, اطلاعات تازه ای منتشر نکرده است.

قیمت و اطلاعات خرید

در سایت سازنده محصول,  www.evlnutrition.com,   بسته حاوی 150 کپسول, 19.99دلار به فروش می رسد که برای مصرف 50 روز کافی است. بجز سایت فوق, لین مود را از سایر سایت های معتبر نیز می توان خریداری کرد.

محصول مشابه لین مود : هیدروکسی کات لین ایکس ماسل تک

ترکیبات چربی سوز بدون محرک لین مود
ترکیبات چربی سوز بدون محرک لین مود اولوشن

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا
error: Content is protected !!