تست بوستر - پروهورمون

تست بوستر پرایم تی – برند آر اس پی نوتریشن

تست بوستر پرایم تی از محصولات حرفه ای برند ار اس پی نوتریشن

تست بوستر پرایم تی : تقویت مردانگی شما با علم

اگر تاکنون نمیدانستید، حالا میتوانید دریابید که پرایم تی آر اس پی نوتریشن دارای فرمول علمی است

این فرمول کاملا علمی است.

این در واقع به چه معناست؟ این روزها اگر بخواهید همه­ی کارها را می­توانید به صورت علمی انجام دهید” امروز صبح من به صورت علمی صبحانه خوردم. دیشب به صورت علمی دندان­هایم را مسواک زدم. علم برای هر کاری مورد استفاده قرار می­گیرد.

تست بوستر پرایم تی ار اس پی هیچگاه به صورت علمی آزمایش نشده است، یعنی انجام آزمایش­های بالینی کنترل شده با دارونما برای مکمل­های آزمایش شده­ی علمی مورد نیاز است. همچنان، علم قابل ملاحظه­ای با توجه به ترکیبات تقویت تستوسترون  تست بوستر پرایم تی وجود دارد. بنابراین بیایید درباره­ی آن در این مرور صحبت کنیم.

درباره­ ی تست بوستر پرایم تی آر اس پی نوتریشن

این محصول که توسط آر اس پی نوتریشن تولید شد است یک مکمل پشتیبانی تستوسترون با فرمول علمی است، علیرغم آن که از نظر علمی آزمایش نشده است. تما این ترکیبات دارای پشتوانه­ی علمی استواری هستند، و ما آن را بررسی می­کنیم. در فرمول آن موارد زیر ذکر شده­اند:

 • D آسپارتیک اسید: D-آسپارتیک اسید؟ 3200 میلی گرم؟ خدای من، شما فقط می­توانید بگویید سلام RSP Prime-T.
 • آزاد کردن T: تقویت کننده­های باقیمانده افزایش کلی از DAA را موجب شده، و تستوسترونی که هورمون­ها و آنزیم­ها را غیر فعال می­سازد مسدود می­نمایند.
 • قرص­های بی کیفیت: RSP Prime-T یک فرمول هوشمند را دارا است که شامل ترکیبات قدرتمند و هوشمند هستند، اما قرص با کیفیت پایین دارند.

 

واقعیت­های مکمل RSP Prime-T

اندازه­ی هر وعده: 4 قرص

تعداد وعده­ها در هر بسته: 30

ترکیباتمقدار در هر وعده
ویتامین D (به صورت کولکلسیفرول)3,000 (750% DV)
ویتامین B3 (به صورت نیاسینامید)20 (100% DV)
فولات (به صورت فولیک اسید)800 mcg (200% DV)
ویتامین B12 (به صورت سیانوکوبالامین)12 mcg (200% DV)
زینک (به صورت زینک سیترات)12 mg (80% DV)
D- آسپارتیک اسید3,200 mg
عصاره­ی شنبلیله500 mg
عصاره­ی ماکا (ریشه)300 mg
3-3’- دی اینودیل متان (DIM)250 mg
عصاره­ی سادفموسلی (به صورت کلروفیتومبوریویلانوم) (ریشه)250 mg
بورون سیترات (تامین 5% بورون)100 mg
Bioperine®5 mg
سایر ترکیبات: دی کلسیم فسفات، میکروکریستالین سلولز، کروسکارملوز سدیم، استیریک اسید، منیزیم استیرات، سیلیکون دی اکسید، HPMC، تیتانیوم دی اکسید، PEG-400
دستورات:

به عنوان یک مکمل غذایی، چهار قرص را با معده­ی خالی 30-60 دقیقه پیش از زمان خواب مصرف کنید. برای بهترین نتایج، آن را با یک رژیم قدرتمند و برنامه­ی تمرین ترکیب نمایید.

 

RSP Prime-T با تقویت کننده­های قدرتمند در دوز گرید بالینی

دیگر به دنبال چه چیزی هستید؟ RSP Prime-T به صورت یک مکمل Best5 به کار رفته، و همه­ی تقویت کننده­های تستوسترون مطلوب ما به جز یک مورد (موکوناپرورین) را دارا است. RSP Prime-T در بخش ویتامین B کمی وحشیانه رفتار می­کند، و B6 و منیزیم معدنی برای مطابقت با sports nutritional ZMA trioرا دارا نیست – اما ویتامین­ها و مواد معدنی فراهم شده توسط آن برای سلامتی مفیدند، و به موارد زیر توجه کنید:

 • ویتامین D ویتامین D چگونه T را تقویت می­کند؟ ما مطمئن نیستیم، اما می­دانیم: D کم = تست کم. بنابراین از D مصرف می­کنیم. (ذهن خود را از این مورد خارج کنید).
 • ویتامین B3 ویتامین B چند عملکردی، اغلب با مکمل به عنوان یک ترکیب پیش از تمرین برای مزایای متابولیک انرژی. هیچ مورد ضروری در اینجا وجود ندارد.
 • فولات هر زن بارداری در خانه؟ احتمالا خیر. فولات مزایای رشد عضلانی، بازیابی و گردش خون را به همراه دارد.
 • ویتامین B12 مردان در سن بالاتر و گیاهخواران به طور مجازی نها افرادی هستند که از مکمل B12 بهره می­گیرند، چرا که کمبود B12 برای هر کس دیگری نادر است.
 • زینک سیترات ماده­ی معدنی قابل توجه مردان به دلیل نقش مستقیم رد سنتز تستوسترون، انتقال یافته به صورت سیترات زیست دسترس پذیر اصلی.

اما ما از یک ماده­ی تقویت کننده­ی واقعی در این فرمول استفاده می­کنیم، که مستقیما در زیر یافت می­شود:

ترکیبات RSP Prime-T

D–آسپارتیک اسید (DAA)– ترکیب شماره­ی 1 در فهرست بزرگترین تقویت کننده­های T ما. DAA یک تقویت کننده­ی بزرگ است، و برحی از پژوهش­ها تقویت کلی آن را به اندازه­ی 42% فقط در 12 روز نشان می­دهند. RSP Prime-T3200 میلی گرم از این آمینو را انتقال می­­دهد.

عصاره­ی شنبلیله – این ماده که اغلب در ترکیب با DAA برای تکمیل تست کلی آمینو به کار می­رود سبب تقویت بیان سرم آزاد تقویت شده و حفاظت از پروستات کاهش دهنده­ی DHT می­شود. همچنین، این ماده سبب ایجاد بوی چوب درخت افرا در عرق می­شود، پس از ان لذت ببرید.

عصاره­ی ماکا این علاوه بر تقویت تست سبب تقویت قدرت مردانگی شما می­شود. با مسیرهای غیر هورمونی مبهم، ماکا سبب تقویت قدرت مردان بدون تقویت واقعی تستوسترون می­شود.

3، 3’– دی ایندولیل متان (DIM)یافت شده در سبزیجاتی همچون بروکلی. DIM به طور طبیعی نسبت تست: استروژن را با مهار آروماتاز متوازن می­سازد، که آنزیم مناسب برای تبدیل تست به استروژن است.

عصاره­ی سافدموسلی این ماده که در گذشته در پزشکی آیورودا مورد استفاده قرار می­گرفت یک ماده­ی طبیعی، گیاهی، افزایش دهنده­ی میل جنسی، و تقویت کننده­ی تستوسترون است، اما هیچ پژوهش انسانی بالینی این موضوع را اعتبارسنجی ننموده است.

بورون سیترات مشابه با DIM، بورون سب بمهار آروماتاز برای بهبود موازنه­ی تستسوترون به استروژن می­شود، یک مطالعه افزایش معناداری را در تست ازاد پس از یک هفته مصرف مکمل نشان داد.

و البته، دوست عزیر ما Bioperine®، عصاره­ی فلفل سیاه رایجی که سبب تقویت جذب مواد مغذی می­شود، به نحو موثری زیست دسترس پذیری فرمول ما را افزایش می­دهد. پسران توجه نمایید.

تست بوستر پرایم تی آر اس پی نوتریشن
فرمول تست بوستر پرایم تی آر اس پی نوتریشن دارای ترکیبات شفاف ، آزموده شده و قدرتمند میباشد.

تحلیل فرمول

RSP Prime-T به عنوان یک راهکار اصلی ارائه می­شود، که عمدتا با عنوان Prime Male شناسایی می­گردد – با وجود آن که ما تردید داریم که RSP Prime-T آن را بداند (ما فقط این شایعه را ساخته­ایم).

“اوه، آیا کسی شایعه­ای درست کرده است؟”

بر این اساس، RSP Prime-T یک مورد متقاعد کننده است، و ویژگی­های کلیدی آن عبارتند از:

 • 3200 DAA یکی از سنگین ترین دوزهای DAA موجود در بازار.
 • ویتامین­ها و مواد معدنی زینک، ویتامین D، و بورون که از موارد مورد علاقه­ی ما هستند.
 • بیوپرین عاره­ی فلفل سیاه سبب تقویت طعم ادویه می­شود. همیشه یک گزینه­ی خوب است.

نیازی به ذکر این موضوع نیست که استفاده از چهار قرص در هر وعده (به طور کلی 120 قرص) سبب دریافت دوز کامل همه­ی ترکیبات آن می­شود که همه­ی آنها خوب به نظر می­رسند. اما این بر یکی از مسائل این فرمول تاکید دارد: قرص.

نسبت به کپسول­ها، قر­ص­ها ضعیف تر هستند، یعنی پر از ترکیبات غیر ضروری که کیفیت کلی مکمل­ها را کاهش می­دهند. و این قرص­ها در منیزیم استیرات مشاهده می­شوند، که زیست دسترس پذیری فرمول را محدود می­سازد. منیزمی استیرات خصوصیات متضاد با عصاره­ی فلفل سیاه را دارا است.

تست بوستر پرایم تی آر اس پی نوتریشن همچنان یک مکمل از گرید برتر است، و رتبه­ های بالایی برای کیفیت، کمیت، و قدرت دارد – و با قیمت منطقی محصول بسیار جالب توجه است.

مزایای RSP Prime-T

مزایای مطرح شده توسط RSP Prime-T عبارتند از:

 • تقویت تستوسترون
 • کاهش استروژن
 • افزایش نیروی جنسی
 • پشتیبانی عضله و قدرت

بدون BS. بدون دیک-پولین. RSP Prime-T مستقیما شما را به مقصود می­رساند: این مکمل سبب تقویت تستوسترون شده، مزایای درمانی مرتبط با تقویت تستوسترون را ارتقا می­بخشد. در حالی که سایر مکمل­ها ادعاهای ضعیف تری درباره­ی سطوح تست و تقویت قوای جنسی دارند. RSP Prime-T این موارد با عبارت­های ساده و منطقی بیان می­کند.

چه کسی آن را مصرف می­کند؟

بدنسازان: در حالی که RSP Prime-T ترکیبات صحیحی برای پشتیبانی از مسائل بالینی مرتبط با تستوسترون دارد، مثل کاهش تستوسترون مرتبط با سن، اما این محصول برای عضلات ضعیف، مربیان و ورزشکاران بدنسازی طراحی شده است.

آیا اثرات جانبی دارد؟

خیر. هیچ یک از مرورهای مشتریان RSP Prime-T به اثرات جانبی اشاره ننموده­اند، و ما از ترکیبات انتخابی مکمل چنین انتظاری نداریم – به استثنای بوی درخت افرا از عرق.

خلاصه­ی RSP Prime-T

مزایا

 • D آسپارتیک اسید: هر فرمولی با این ویژگی در اینجا به خوبی مرور می­شود.
 • ویتامین­ها و مواد معدنی: زینک، ویتامین D، بورون، و سایر موارد برای تقویت قوای مردان
 • قیمت: علیرغم ترکیبات با کیفیت بالا، RSP Prime-T قابل تامین است.

معایب

 • قرص­های اضافی: با وجود آن که RSP Prime-T اجزای اصلی را در فرآیند تولید حذف می­کند.
 • ویتامین B: از دست رفتن مهمترین مورد برای تستوسترون: ویتامین B6.

اطلاعات قیمت گذاری و خرید

 • 1 بطری (1 ماه): 97/34 دلار
 • قابل دسترسی به صورت آنلاین و در فروشگاه­ها

سخن آخر درباره­ی RSP Prime-T

ممکن است RSP Prime-T اصلی ترین تقویت کننده­ی تستوسترون در بازار نباشد، اما تا حد زیادی به این عنوان نزدیک است – حداقل به ما اصلی ترین تقویت کننده­ی تستوسترون طبیعی (D- آسپارتیک اسید) را در دوز 3 گرم می­دهد. قیمت محصول همیشه سبب سرقت این مکمل می­شود، با توجه به این که ترکیبات اصلی آن هزینه­ی بالایی دارند.

 

منبع : https://best5supplements.com/

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا
error: Content is protected !!