چربی سوز

لیپو 6 آر ایکس چربی سوز نوترکس با دوز کلینیکی

لیپو 6 آر ایکس نوترکس به معنای چربی سوزی با دوزهای تائید شده پزشکی می باشد. لیپو 6 آر ایکس برای افرادی مناسب است که میخواهند کاهش وزن را بدون دردسر چربی سوز هایی با ترکیبات قوی را تجربه کنند،لیپو 6 آر ایکس به عنوان یک کاتالیزور در سریع تر لاغر شدن فرد کمک می کند در ابتدا به شرحی در رابطه با چربی و چربی سوزی می پردازیم و سپس به چگونگی تاثیر گذاری لیپو 6 آر ایکس در لاغری خواهیم پرداخت

لیپو 6 آر ایکس و چربی سوزی

زمانی که چربی بدن یک فرد از دست می رود ، در واقع سلول های چربی یا همان آدیپوسیت ها از بین نمی روند و حتی به منظور سوزانده شدن نیز راهی به عضله نمی یابند . این سلول ها همان جایی که بودند یعنی روی عضلات ، زیر پوست ران ، باسن ، بازو ها ، شکم ، پهلو ها و … باقی می مانند . دلیل اینکه وقتی عضلات یک فرق چاق دیده نمی شوند دقیقا همین است .

در واقع این تری گلیسرول ها هستند که در داخل سلول چربی ذخیره می شوند اما هیچگاه نمی سوزند .

یک فرایند هورمونی-آنزیمی  باعث آزاد شدن تری گلیسرول ها می شود . می توان این طور بیان کرد  هنگامی که یک سلول چربی فعال می شود می تواند تری گلیسرول ها را در قالب اسید های چرب وارد مجرا های خونی کند  و از این طریق چربی به بافت ها انتقال می یابند .

لیپو 6 آر ایکس نوترکس
لیپو 6 آر ایکس نوترکس با دوز های کلینیکی ضمانت ایمنی درصد ترکیبات را به شما ارائه می دهد. 7 ترکیب چربی سوز اثبات شده در لیپو 6 ار ایکس نوترکس ، با کپسول های فست اکشن ، سطح جدیدی از چربی سوزی و تولید انرژی را فراهم کرده است.

یک مرد در رده ی سنی جوانان را در نظر بگیرید .

این مرد چیزی در حدود 6 هزار تا 100 هزار کالری انرژی در سلول های چربی بدن خود به صورت ذخیره شده دارد . زمانی که کالری ای که سوزانده می شود از کالری ای که مصرف می شود بیشتر باشد اندام ها دچار کمبود انرژی می شوند و به آن نیاز پیدا می کنند  در نتیجه بدن به صورت نا خودآگاه  آنزیم و هورمون هایی ترشح می کند و نیز با ارسال پیام به سلول های چربی اعلام می دارد که برای آزاد کردن چربی های ذخیره شده آماده است و شروع به فعالیت می کند .

این فرایند یک فرایند شیمیایی ساده است که در آن به منظور آزاد شدن چربی های انباشته شده در سلول های چربی بر اثر یک فرایند هیدرولیز ، چربی موجود تجزیه شده و مولکول تری گلیسرول به یک مولکول گلیسرول و سه اسید چرب تقسیم می شود . این فرایند به منظور سرعت بخشیدن به روند واکنش به کاتالیزور یا همان واسطه ی سرعت بخشیدن به واکنش نیاز دارد که که همان آنزیم لیپاز می باشد .

آنزیم لیپاز به شدت به هورمون حساس است .

چربی های انبار شده به صورت اسید های چربی آزاد ، به جریان خون و به طبع آن به عضلات وارد می شوند .

زمانی که جریان خون در عضلات افزایش یابد ، شمار اسید های چرب آزاد شده ی ارسالی به عضلات نیز افزایش می یابد . در این هنگام یک آنزیم بسیار حیاتی به اسم لیپو پروتئین لیپاز (L.P.L )  در جایگاه یک پشتیبان ، به اسید های چرب کمک می کند  تا به میتو کندری یا همان ” نیروگاه سلولی ” وارد شوند .

مکس استارز  فواید چای سبز و بهترین مارک مکمل های چای سبز

نیروگاه سلولی جایی است که اسید های چرب در آن می سوزند و به انرزی تبدیل می شوند .

هنگامی که سلول های چرب از اسید های چرب آزاد می شوند به اصطلاح آب می روند و کوچک و کوچک تر می شوند . این همان دلیلی است که در هنگام سوزاندن چربی ها فرد را لاغر تر نشان می دهد .

در واقع سلول هایی که بدون چربی باشند به فرد برای داشتن اندامی زیبا کمک می کند .

باور ها در گذشته بر این بود که تعداد سلول های چرب در سنین بزرگسالی تغییری نمی کند و فقط ابعاد آن ها دستخوش تغییر می شود ، اما حالا برای همه ثابت شده است که سلول های چربی نه تنها اندازه شان بلکه تعدادشان نیز بدون توجه به سن و سال می تواند تغییر کند .

مکمل لیپو 6 آر ایکس :

لیپو 6 آر ایکس همان کاتالیزوری است که برای جدا سازی چربی ها از گلیسرول نیاز بود ، آنزیم لیپاز

لیپو 6 آر ایکس برای تمامی ورزشکاران و کسانی که با امور تغذیه ای ورزشی آشنا هستند یک اسم شناخته شده است .

همان محصولی که نقش آنزیم لیپاز را ایفا کرده و به خوبی به آزاد سازی چربی  و در نتیجه لاغری تناسب اندام کمک شایانی می کند  البته به شرط آن که ورزش و رژیم غذایی را نیز در کنار خود داشته باشد .

لیپو 6 آر ایکس محصول کمپانی  نوترکس ( Nutrex ) می باشد . کمپانی ای که نامش برای تمامی ورزشکاران آشنا می باشد و مورد توجه  اکثر آن ها می باشد .

نوترکس ( Nutrex ) همواره در جهت  بهبود محصولات تلاش کرده و به همین منظور می توان به نسخه ی جدید و بسیار پیشرفته ی این کمپانی نام آشنا یعنی  لیپو 6 آر ایکس پرداخت .

فرمولاسیون جدید ترین نسخه ی لیپو 6 ار ایکس توسط دانشمندان و متخصصان با دقت هرچه تمام تر در آزمایشگاه ها مورد آزمایش و بررسی قرار گرفته است و در نهایت محصول به دست آمده به اثر گذار ترین و تکمیل ترین محصول کاهش وزن در دنیا بدل شده است و می توان گفت که نسل جدیدی از چربی سوز های ترموژنیک می باشد .

قیمت و خرید چربی سوز لیپو 6 آر ایکس - LIPO-6 Rx Review

ویژگی ها و خصوصیات لیپو 6 آر ایکس :

1 . منجر به افزایش انرژی می شود .

2 . باعث افزایش قدرت می شود .

3 .  با تاثیر گذاری سریع سبب افزایش سرعت آزاد شدن چربی ها می شود .

4 . حرارت بدن و عضلات را افزایش می دهد و همین امر سبب افزایش جریان خون در عضلات می شود .

5 . منجر به افزایش سوخت و ساز بدن می شود .

6 . باعث افزایش حجم کالری مصرف شده می شود .

7 . به کنترل کردن اشتها کمک می کند .

8 . مایعاتی که در عضلات و اندام ها حبس شده اند را آزاد می کند .

9 . چربی های سخت را به کلی از بین می برد .

 

ترکیبات لیپو 6 آر ایکس کاملا به صورت طبیعی به دست می آید و می توان این گونه عنوان کرد که به هیچ وجه عوارض جانبی ندارد . اما باز هم برای جلوگیری از اتفاقات پیش بینی نشده  بهتر است بر اساس دستور العمل مصرفی و مقدار توصیه شده مصرف شود .

 

ترکیبات لیپو 6 آر ایکس :ترکیبات چربی سوز لیپو 6 آر ایکس نوتررکس

تی کرین ( Teacrine ) :

فرض کنید یک موسیقی قدیمی را خیلی دوست می دارید اما این موسیقی با چند مرتبه بیش تر گوش دادن اثر مثبتی که بر روح و روان شما میگذارد را از دست می دهد  و باعث تنگی خلق و خوی شما می شود ، و همین هنگام شما موسیقی ای را پلی می کنید که هیچوقت از آن خسته نمی شوید و برای نشاط خود آن را موثر می دانید . موسیقی نوع دوم همان تی کراین ( Teacrine ) است که میزان 100 میلی گرم در ترکیبات لیپو 6 آر ایکس موجود می باشد . تی کراین ( Teacrine ) خواصی مشابه به کافئین دارد اما برخی ویژگی های آن سبب می شود تا با این حجم زیاد در ترکیبات لیپو 6 آر ایکس استفاده شود .

مکس استارز  زنادرین آلتیمیت چربی سوز ترموژنیک

تی کراین ( Teacrine ) بر خلاف کافئین به مرور زمان کارایی اش را از دست نمی دهد و مثل روز اول به چربی سوزی کمک می کند .

می دانیم که مصرف مقدار زیاد کافئین باعث بروز مشکلاتی همچون بی خوابی و عصبانیت می شود اما تی کراین با افزایش سطح دوپامین یا همان هورمونی که باعث بهبود خوش خلقی می شود از این امر جلو گیری می کند .

کافئین :

همان موسیقی قدیمی که گوش هایمان نیاز دارد که هر از گاهی آن را بشنود .

ترکیبی نام آشنا که با بالا بردن سوخت و ساز بدن و به دنبال آن بالا بردن سطح انرژی به کاهش وزن کمک می کند .

هوردنین : 

یکی از مشتقات تیرامین که به صورت طبیعی در اکثر گیاهان وجود دارد و اثر گذاری لیپو 6 آر ایکس را افزایش می دهد .

در یک کپسول لیپو 6 ار ایکس ، 50 میلی گرم هوردنین وجود دارد .

ان اسلتیل – ال تیروزینً ( N – ACELTYLE – L – TYROSINE ):

که 100 میلی گرم از این متریال در ترکیبات  لیپو 6 آر ایکس موجود می باشد . یک فرم زیستی از ال –  تیروزین می باشد که به علت افزایش سطح نور آدرنالین و دوپامین باعث ایجاد نشاط در ورزشکار می شود و همچنین باعث ایجاد تمرکز در او می شود .

DMAE :

وجود 150 میلی گرم از آن در ترکیبات لیپو 6 آر ایکس در کنار ان – اسلتیل به بالا رفتن سطح تمرکز کمک شایانی می کند .لیپو 6 آر ایکس نوترکس - بهترین چربی سوز بدون عارضه نوترکس

راول ساین :

یا همان آلفا یوهامبین که وجود 0.75 میلی گرم از آن در ترکیبات لیپو 6 آر ایکس با بدن را مجبور می کند چربی های ذخیره شده را مصرف کند تا بدن طی یک عملکرد خوب به وزن ایده ال برسد .

عصاره ی زنجبیل :

این گیاه بسیار کاربردی که به حالت عادی نیز در سبد غذایی یافت می شود . اما وجود 20 میلی گرم از عصاره ی آن در لیپو 6 آر ایکس باعث سوزاندن کالری بیشتر تا 20 % می شود .

طریقه ی مصرف :

صحیح ترین روش مصرف کپسول های لیپو 6 آر ایکس ، یک کپسول صبح و یک کپسول بعد از ظهر می باشد . و باز هم بهتر است ناشتا و قبل از صرف صبحانه استفاده شود.

هشدار در خصوص مصرف کپسول های لیپو 6 آر ایکس :

به هیچ عنوان در هر وعده بیش از یک کپسول مصرف نشود و روزانه بیش از 2 عدد کپسول لیپو 6 آر ایکس استفاده نشود .

محصول در سایت نوترکس : www.nutrex.com

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا
error: Content is protected !!