چربی سوز

مقایسه ی چربی سوز لین مود و ترانسفورم اولوشن

لین مود و ترانسقورم ، کدام یک بهتر چربی سوزی می کند ؟ 

 

برای انتخاب یک چربی سوز مناسب می بایست فاکتور های به خصوصی را در نظر گرفت ، در این مقاله با بررسی مکمل های چربی سوز لین مود و ترانسفورم و محتویات آن ها سعی بر این شده تا مقایسه ای درست انجام شود تا ورزشکاران بتوانند  با توجه به نیاز به خود مکمل مورد نظر را انتخاب کنند .

چربی سوزی :

هر کس برای یک بار هم که شده در زندگی خود به لاغری و تناسب اندام فکر کرده است و خیال های متنوعی را از ذهن خود گذارنده است .

افراد معمولا نمی توانند جلوی خود را در برابر غذا های رنگارنگ و پر چرب بگیرند و با ولع زیاد غذا های چرب و پر کالری را می خورند و همین امر میزان چربی ذخیره شده در بدن افراد را افزایش می دهد و در نتیجه چاقی و اضافه وزن را درپی دارد .

راه های زیادی برای سوزاندن این چربی ها و کم کردن وزن وجود دارد ، اما انتخاب درست ترین راه شرط اصلی برای کوتاه کردن این مسیر پر پیچ و خم می باشد .

معمولا ورزش درست ترین راه می باشد اما شاید راه را کوتاه تر نکند ، به همین منظور چربی سوز های زیادی روانه ی بازار شده است که بتوانند سرعت سوزاندن چربی بدن را افزایش بدهند و فرد را زودتر به آرزویش یعنی تناسب اندام برسانند .

امروز می خواهیم دو نمونه از مکمل های چربی سوز یعنی مکمل لین مود و ترانسفورم را مورد بررسی و مقایسه قرار دهیم تا بتوان یک مکمل چربی سوز مناسب را انتخاب کرد .

مقایسه ی مکمل های چربی سوز لین مود و ترانسفورم :

برای این که بتوان یک تقابل و مقایسه ی خوب انجام داد بهتر است ابتدا با این مکمل ها آشنا شویم و سپس به تفاوت های آن ها بپردازیم .

مکمل چربی سوز لین مود :مقایسه ی چربی سوز لین مود و ترانسفورم اولوشن

لین مود یکی از معدود مکمل هایی می باشد که بر خلاف دیگر مکمل ها عاری از کافئین در ترکیبات خود می باشد ، درست است که کافئین ماده ای انرژی زاست اما کمپانی اولوشن نوتریشن برای اینکه خلق و خوی افراد را بهبود ببخشد این عنصر را به طور کلی از ترکیبات لین مود حذف کرده است و با قرار دادن مواد کاملا طبیعی این خلا را جبران کرده است .

همانطور که می دانید لین مود یک چربی سوز قوی است که علی رغم هدف قرار دادن سلول های چربی ، استقامت بدن ورزشکار را نیز افزایش می دهد .

در واقع لین مود با حذف کرن کافئین ، عنصر عوامل محرکه را از ترکیبات خود دور نگه داشته است و با استفاده از عناصر کم تعداد ترکیبی یک دست و به دور از هرگونه ماده ی شیمیایی ایجاد کرده است .

در واقع مکمل لین مود با افزایش چربی سوزی در بدن و آزاد کردن چربی های انباشته شده کمبود انرژی ناشی از حذف کافئین را جبران می کند و همین افزایش انرژی سوخت و ساز بدن را افزایش و اشتها را کاهش می دهد ( به دلیل وجود اسید های چرب کونژوگه ) و در عین حال بد خلقی را نیز از بین می برد .

مکمل چربی سوز ترانسفورم :

مکس استارز  10 مورد از بهترین مکمل های چربی سوز برای مردان

ترانسفورم دیگر محصول چربی سوز کمپانی اوولوشن می باشد که بر خلاف لین مود مملو از محرک ها در ترکیبات خود می باشد و به طور اساسی از وجود محرک های قوی در ترکیبات خود برای سوزاندن چربی ها استفاده می کند . مکمل ترانسفورم یکی از محصولاتی است که احساس شادی و سرخوشی را در ورزشکار افزایش می دهد .

در واقع با توجه به عناصر کاملا محرکی همچون کافئین ، سینفرین ، عصاره ی چای سبز و … که در فرمول مکمل ترانسفورم  وجود دارد  می توان ترانسفورم را مکملی دانست که برای سوزاندن چربی ها به عنوان یک نیروی قوی  باشد اما نباید آن را یک عامل جادویی تلقی کرد .

مقایسه ی مکمل چربی سوز لین مود و ترانسفورم :

اگر بخواهیم جمله ی مناسبی برای شروع مقایسه ی بین مکمل های چربی سوز لین مود و ترانسفورم بیان کنیم می توان گفت که تفاوت تاکتیکی دو مربی فوتبال برای نتیجه گرفتن شبیه به تفاوت مکمل چربی سوز لین مود و ترانسفورم می باشد .

هر دو مربی برای نتیجه گرفتن در برابر حریف قدرتمند خود چینش و سیستم خاص خود را دارند ، هر دو به دنبال ارائه ی بازی می باشند اما تاکتیک ها متفاوت می باشند .

در واقع مکمل های چربی سوز لین مود و ترانسفورم به منظور دستیابی ورزشکار به کاهش وزن ، سوزاندن چربی و در نتیجه تناسب اندام طراحی و تولید شده اند اما هرکدام از مکمل های چربی سوز لین مود و ترانسفورم روش خاص خود را دارند و البته تاثیر گذاری متفاوتی نیز دارند .

مکمل چربی سوز لین مود را می توان یک آکادمی قدیمی سوزاندن چربی ها می باشد .

مکملی که به معنای واقعی دارای ترکیباتی یک دست برای هدایت و تامین انرژی اعضای بدن می باشد

وجود ترکیب گارسینیا کامبوجیا ( یکی میوه ی گرمسیری که در مناطق استوایی می روید ) که حاوی HCA  می باشد و به راحتی می تواند آنزیم های چربی را تحت کنترل خود در آورد . قهوه ی سبز  موجود در ترکیبات لین مود بدون کافئین می باشد و به دلیل ترکیب فعال آن استارت چربی سوزی را می زند و همچنین قند خون را تنظیم میکند . اسید های چرب کونژوگه که در لین مود وجود دارد هورمون های اشتها را کنترل کرده و باعث کاهش اشتها می شوند . آمینو اسید استیل کارنیتین به نیروگاه سلولی یا همان میتوکندری سلولی وارد شده و از درون به سوزاندن چربی ها کمک می کند و در آخر وجود عصاره ی چای سبز و پلی فنول های موجود در آن با کنترل وزن و افزایش سوخت و ساز بدن ، سطح انرژی بدن را تامین می کند .

در واقع لین مود با فراهم آوردن عناصر لازم برای سوزاندن چربی ها ، مواد موثر برای مدیریت وزن را نیز ارائه می دهد و این گونه بدون استفاده از عوامل محرک فرآیند چربی سوزی را ایجاد و به آن سرعت می بخشد .

اما ترانسفورم

ترانسفورم را می توان در یک کلمه خلاصه کرد و آن هم تمرکز است .

در مقایسه ی مکمل چربی سوز لین مود و ترانسفورم مشاهده می کنیم که ترانسفورم حاوی کوتد تشکیل دهنده ای می باشد که برای افزایش تمرکز و ذوب شدن چربی بدن مناسب می باشد .

مکس استارز  استکد پروتئین اولوشن

اگر بخواهیم نحوه ی عملکرد مکمل چربی سوز ترانسفورم را در قالب یک شعار بیان کنیم می توان آن را به این صورت نشان داد : تمرکز صحیح = ورزش بیشتر = سوزاندن چربی بیشتر . یک استراتژی درست و کاملا منطقی که جای هیچ بحثی را باقی نمی گذارد .

همانطور که قبلا به آن اشاره شد ترانسفورم یک بمب حاوی مواد منفجره ای قوی برای ایجاد تحریک می باشد

موادی چون چای سبز + کافئین + سینفرین که پشتوانه ی نیروگاه چربی سوزی می باشد و همین نوع از چربی سوزی به آزاد سازی انرژی منجر می شود .

وجود بیوپرین مشتق شده از فلفل سیاه علاوه بر کمک به افزایش قدرت جذب ترکیبات چربی سوز ترانسفورم ، بر تحریک پذیری بدن نیز می افزاید ئ سبب افزایش سوخت و ساز بدن می شود .

تا اینجای کار می توان این گونه بیان کرد که مکمل های چربی سوز لین مود و ترانسفورم تفاوت های اساسی در نوع ساختار و ترکیبات و همچنین نوع عملکرد دارند اما هردوی مکمل های لین مود و ترانسفورم یک هدف را دنبال می کنند و آن چربی سوزی است .

یکی دیگر از تفاوت های مکمل های چربی سوز لین مود و ترانسفورم تفاوت در دوز مصرفی آنها می باشد و اگر بخواهیم شفاف تر بیان کنیم مکمل لین مود دوز متعادل تری را نسبت به مکمل ترانسفورم ارائه می دهد .

در رابطه با کیفیت محصول ، همواره استفاده از مواد اولیه ی مرغوب و البته طبیعی یکی از اصولی است که مصرف کننده به آن توجه ویژه ای می کند که اگر بخواهیم از میان مکمل های چربی سوز لین مود و ترانسفورم بهترین را انتخاب کنیم ، مکمل چربی سوز لین مود با توجه به استفاده نمودن از ترکیبات کاملا طبیعی و البته انگشت شمار ، گزینه ی مناسب تری از لحاظ کیفیت محصول  می باشد .

نتیجه گیری :

گفته های بالا به منظور ایجاد شفاف سازی برای انتخاب یک مکمل چربی سوز از میان مکمل های چربی سوز لین مود و ترانسفورم می باشد .

گفته شد که مکمل های چربی سوز لین مود با استفاده کردن از مواد و عناصر کاملا طبیعی در ترکیب خود و حذف کردن کافئین توانست عامل محرکه را به طور کلی حذف کند و با وجود عناصری چون گارسینیا کامبوجیا ، عصاره ی چای سبز فاقد کافئین و دیگر مواد چربی سوز ، سوخت ساز و به تبع آن انرژی بدن را افزایش دهد و به تناسب اندام ورزشکار در زمان کوتاهی کمک کند .

اما ترانسفورم با استفاده از عوامل محرک زیادی همچون کافئین ، سینفرین ، چای سبز  سطح تمرکز را افزایش می دهد که این افزایش سطح تمرکز به افزایش انرژی و در نتیجه  تمرین بیشتر منجر می شود که باز هم این افزایش مدت و شدت تمرینی به چربی سوزی و لاغری می انجامد .

می توان این طور گفت در مقایسه ی مکمل های چربی سوز لین مود و ترانسفورم ، مکمل چربی سوز لین مود به سبب سرعت چربی سوزی بالا و تامین انرژی کافی امتیازات بیشتری نسبت به مکمل ترانسفورم دارد .

اما باز هم انتخاب بر عهده ی مصرف کننده می باشد که چه انتظاری از یک مکمل چربی سوز دارد.

لین مود یا ترانسفورم ؟مقایسه ی چربی سوز لین مود و ترانسفورم اولوشن

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا
error: Content is protected !!