چربی سوز

چربی سوز گرنید ترمو دتوناتور نارنجکی

چربی سوز گرنید 3 ویژگی مهم دارد ،چربی سوزی، افزایش سوخت و ساز و تقویت خلق وخو 3 ویژگی اساسی چربی سوز گرنید ترمو دتوناتور است. ترمادتاناتور یک مکمل است که به طور خاص توسط متخصصان تغذیه طراحی شده است و کاملا با رژیم غذایی با کالری کنترل شده و برنامه تمرینی برای مبارزه با چربی هماهنگ شده است. این مکمل  یک مکمل کاهش وزن ایده آل برای علاقه مندان به تناسب اندام در سراسر جهان است. 

  چربی سوز گرنید ترمادتاناتور چیست؟

چربی سوز گرنید ترمادتاناتور یک مکمل است که به طور خاص توسط متخصصان تغذیه طراحی شده است و کاملا با رژیم غذایی با کالری کنترل شده و برنامه تمرینی برای مبارزه با چربی هماهنگ شده است.

چربی سوز گرنید ترمادتاناتور مناسب برای مردان و زنان، به سرعت در حال تبدیل شدن به یک مکمل ضروری برای علاقه مندان به تناسب اندام در سراسر جهان است. این ماده برای کسانی طراحی شده است که در باشگاه های بدنسازی از وزن زیاد و خستگی قبل از تمرین رنج می برند.

فقط یک نگاه به گریند ترمادتاناتور به شما این انگیزه را خواهد داد که از این ماده استفاده کنید. همه می دانیم که شرکت به معنای یک تجارت است. شما در این محصول مردی را می بینید که دندان به هم فشرده و نارنجکی را در دست دارد. این باعث می شود که مارک Grenade در بازار برنده باشد.

گریند ترمادتاناتور 3 نقش اساسی در بدن ایفا می کند:  چربی سوزی، افزایش سوخت و ساز و تقویت خلق وخو.

مواد سازنده چربی سوز گرنید ترمادتاناتور

عصاره چای سبز، سینفرین و کافئین: چای سبز و کافئین متعلق به شرکت های Best5 Fat می باشند. اضافه کردن سینفرین (ماده ای که از پرتقال تلخ استخراج می شود) ، باعث می شود این ترکیبات عالی حتی قوی تر شوند. این 3 ترکیب اول، یکی از بهترین مواد برای سوزاندن چربی در این محصول می باشند .

گریپ فروت: نارنجکی که در عکس روی این بسته وجود دارد بر روی دی هیدروکسیبرگرموتین تاکید دارد و اغلب برای بهبود جذب، و به این ترتیب تسریع سوخت چربی در بدن مفید است.

Capsicum Annuum:  همان کایین است که یکی از 5ماده در Best5 Fat است و به کاهش مصرف کالری (کاهش اشتها) تا 12٪ کمک می کند.

اودیامین:  این عنصر برای کسانی است که نمی توانند کایین را خوب تحمل کنند. کایین و اودیامین دارای اثرات چربی سوزی مشابهی هستند.

مکس استارز  بررسی ال کارنیتین مای پروتئین

پوست یوهیمب (Yohimbe Bark): تحقیقات نشان می دهد یوهیمبین ترکیب فعال چربی سوز گرنید می تواند برای افزایش چربی  سوزی استفاده شود.

کتون تمشک:  باعث کاهش چربی و بهینه سازی سوخت و ساز بدن برای سوزاندن چربی می شود.

فنیل آلانین: این ماده بیشتر به عنوان یک نوتروپیک استفاده می شود که باعث تنظیم خلق و خو و تمرکز می شود. فنیل آلانین با افزایش سطح هورمون سدیم که به عنوان کلستی سکتوکینین شناخته می شود، این پتانسیل را دارد که مانند یک مهار کننده اشتها عمل کند.

عصاره دانه کاکائو: برای تنظیم جریان خون و فشار خون و سایر مزایای قلبی عروقی عالی است. این ماده چربی سوز یا کاهنده وزن نیست، اما این پتانسیل را دارد که یکی از این ویژگی ها را داشته باشد، هرچند شواهد بسیار ضعیف است.

β-phenythylamine HCl: بیشتر به نام PEA شناخته شده است. این ماده “احساس خوب” به انسان می بخشد و عمدتا دوپامین و سروتونین را افزایش می دهد، اما تحقیقات نشان میدهد که رودیولا برای این عملکرد بهتر خواهد بود.

(Forskolin)فورسکولین:  cAMP Ups که منجر به تولید ATP می شود و در نتیجه باعث افزایش قدرت چربی سوزی و تقویت طولانی مدت می شود.

Yerba Mate: کافئین، CGA، و آنتی اکسیدان ها را درست مثل دانه سبز قهوه شامل می شود. علاوه بر محرک بودن، این ماده همچنین قادر به کاهش اشتها است. فقط نمی دانیم که آیا دوز آن کافی است و یا چه اندازه کم است، اما فرض می کنیم که این  مقدارکافی است.

DMAE: این ماده تقویت کننده خلق و خو است و هوشیاری را نیز تقویت می کند، هرچند که ممکن است  دوز مصرفی آن در انتهای بطری(کم) باشد.

مهم ترین فواید گریند ترمادتاناتور

 1. چربی سوزی

چای سبز،  سینفرین و کافئین در ترکیب چربی سوز گرنید بسیار مهم هستند. شواهد زیادی درباره خواص این سه ماده در چربی سوزی وجود دارد.

 1. افزایش سوخت و ساز

استفاده از دانه کاکائو و Yerba در چربی سوز گرنید باعث می شود این ماده نقش موثری در سوخت وساز بدن ایفا کند. این 2 ماده مهار کننده های اشتها هستند. مطالعات نشان می دهد که دوز بین 300 تا 500 میلی گرم به این منظور کافی است.

مکس استارز  مقایسه ی چربی سوز لین مود و ترانسفورم اولوشن

یوهمبین، تمشک و فورسکولین – چرخ دنده هایی هستند که بدن را به حالت چربی سوزی سوق می دهند. گریپ فروت نه تنها این آتش را گرمتر، بلکه طولانی تر نیز می کند.

 1. بهبود خلق و خو

فنیل آلانین به عنوان یک سرکوب کننده اشتها در فرمول عمل کند، اما کار مهم تری نیز دارد.  این ماده یک نوتروپیک است و باید در کنار PEA و DMAE کار کند. اما، از آنجائیکه مقدار PEA  در این ترکیب کافی نیست، احتمالا نوتروپیک در این ماده به منظور مقاومت در تمرین استفاده شده است.

به طور کلی، فرمول چربی سوز گرنید بیشتر به عنوان یک چربی سوز و به طور متوسط ​​به عنوان تقویت کننده مغز  کاربرد دارد.

چه کسانی از گریند ترمادتاناتور استفاده می کنند؟

مردانی که دوست دارند پیراهن های ارتشی بپوشند و عاشق نشان دادن آن در ورزشگاه هستند، یعنی دوست دارند چربی را تبدیل به عضله کنند. به عنوان مثال رامبو از چربی سوز گرنید نارنجکی استفاده می کند.

عوارض جانبی

عوارض جانبی احتمالی عبارتند از: مسائل  مربوط به خواب، بی حوصلگی و یا حتی سوزش خفیف. اما همه این موارد معمولا در افرادی به وجود میاید که به طور کلی به کافئین یا چربی سوزی حساس هستند. ما درباره دوز آن مطمئن نیستیم، بنابراین قبل از شروع، با مصرف 4 کپسول در روز، مقاومت بدن خود را ارزیابی کنید.

چربی سوز گرنید ترمو دتوناتور چربی سوز نارنجکی گرناده انگلستان

قیمت گذاری و اطلاعات خرید

 • 1 بطری (100 کپسول): 59.95 دلار
 • بسته آزمایشی: (4 کپسول): $ 2.95
 • قابل دسترسی به صورت آنلاین و در فروشگاه ها

خلاصه ویژگی های گریند ترمادتاناتور

 • بطری با طراحی جالب
 • بسته ارزیابی شامل 4 کپسول ( در وب سایت)
 • مواد چربی سوز
 • استاندارد سازی شده: عصاره چای سبز آن بسیار موثر است
 • فرمول موثر: به چربی ها حمله می کند
 • انظباط شرکت: دارای وب سایت منظم با ادعاهای حرفه ای و علمی
 • تحقیقات سازمان یافته: هر ماده با انجام مطالعات مفید در این بسته به کار رفته است.
 • دستورالعمل مشخص و واضح: دستورالعمل ها نحوه استفاده را به وضوح بیان می کند و مانع سردرگم شدن افراد می شود.

 

سخن نهایی

چربی سوز گرنید نه فقط به خاطر طراحی جالب بسته بلکه به این علت برجسته است که مواد آن بر اساس تحقیقات علمی برای چربی سوزی به کار رفته اند.

 

تالیف و ترجمه : best5supplements.com

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا
error: Content is protected !!