تست بوستر - پروهورمون

پروهورمون تی بمب ام اچ پی 3 اکستریم ام اچ پی

پروهورمون تی بمب ام اچ پی 3 اکستریم پرچمدار مکمل های تقویت کننده تستوسترون در دو دهه اخیر

یکی از بهترین مواد ساخته شده در حال حاضر برای تقویت تستوسترون و یا به عبارتی دیگر پرطرفدارترین محصولی که به منظور تقویت تستوسترون مورد استفاده قرار می گیرد، پروهورمون تی بمب ام اچ پی می باشد که توسط شرکت Performance Nutrition Innovators یا به عبارت دیگر ام اچ پی ساخته شده است.

پروهورمون تی بمب ام اچ پی

امروزه عضله سازی و افزایش حجم توده بدنی و همچنین افزایش قدرت عضلات بدن یکی از مواردی است که در میان ورزشکاران، بدنسازان و حتی مردم عادی، محبوبیت بسیاری را بدست آورده است. یکی از بهترین مواد ساخته شده در حال حاضر برای تقویت تستوسترون و یا به عبارتی دیگر پرطرفدارترین محصولی که به منظور تقویت تستوسترون مورد استفاده قرار می گیرد، پروهورمون تی بمب ام اچ پی می باشد که توسط شرکت Performance Nutrition Innovators یا به عبارت دیگر ام اچ پی آمریکا ساخته شده است. این شرکت یکی از بزرگترین و پر سابقه ترین شرکت های سازنده انواع مختلف مکمل های مربوط به بدنسازی و پرورش اندام است که توسط یکی از بزرگترین بدنسازان قدیمی به نام جرارد دانته تاسیس شده است، فردی که چه در دوران ورزش حرفه ای خود و چه بعد از آن همواره روی ایجاد و کشف بهترین روش های تمرین، رژیم غذایی و بالا بردن عملکرد عضلات بدن فعالیت داشته است و به دلیل آشنایی کامل علمی و عملی با این مسائل عملکرد بسیار موفقی را در شرکت خود طی سالیان طولانی از خود به ثبت رسانده است. استفاده از این محصول باعث ایجاد حالت آنابولیک مطلوبی در بدن شده که در این حالت ماهیچه ها انرژی مورد نیاز خود را به منظور رشد و ترمیم، بدست می آورند.

تی بمب 3 اکستریم ام اچ پی قوی ترین تستوسترون بوستر دنیا
Increase Free Testosterone by 32% Without Increasing Estrogen+

مزایای پروهورمون تی بمب ام اچ پی

فرمول مورد استفاده نسخه 2 تی بمب با تحریک مناسب غده هیپوفیز، باعث می شود که تستوسترون آزاد موجود در خون به میزان 32 درصد افزایش یابد، که این مسئله در مراکز علمی معتبر از جمله آزمایشگاه های دانشگاه های مختلف صورت گرفته و نتیجه آن اثبات شده است. حال با توجه به این که نسخه 3 این محصول قدرتمند تر از نسخه قبلی خود می باشد، پس میزان افزایش تستوسترون در این محصول از 32 درصد بالاتر خواهد بود که مقدار قابل توجهی است.

مکس استارز  تست بوستر تست اچ دی ماسل تک

با تولید تستوسترون در بدن، آنزیمی به نام aromatase وجود دارد که تستوسترون را به استروژن یا همان هورمون زنانه تبدیل می کند که این هورمون باعث جذب چربی در بدن و کاهش عملکرد ماهیچه های بدن می شود. از مزایای بسیار خوب تی بمب نسبت به مکمل های دیگر این است که بسیاری از مکمل ها به دلیل کیفیت پایینی که دارند به استروژن تبدیل می شوند و اثرات مخربی را بر بدن می گذارند، ولی این محصول به دلیل خاصیت anti-aromatase مانع از این تبدیل هورمونی مخرب می شود.

یکی از پروتئین هایی که باعث بی اثر کردن هورمون تستوسترون در خون می شود، پروتئین SHBG نام دارد که مکمل تی بمب ام اچ پی علاوه بر این که این نوع پروتئین را در بدن کاهش می دهد باعث از بین رفتن آن نیز می شود.

تستوسترون همچنین در شرایطی می تواند به هورمونی به نام DHT تبدیل شده که از اثرات مخرب آن ریزش مو و آکنه می باشد. این محصول با تامین مواد لازم و ضروری برای بدن، از تبدیل شدن این هورمون مفید به هورمون های مخربی همچون DHT جلوگیری کرده و شرایط را برای دریافت بیشتر تستوسترون توسط بدن مهیا می کند.

تی بمب گیرنده های هورمونی موجود در بدن را جهت دریافت استروژن، مسدود کرده و مانع از آن می شود که استروژن بتواند به گیرنده های بدن وصل شده و با دریافت آن ها عملکرد مثبت بدن را کاهش دهد. به این ترتیب هورمون غالب بدن شما که می تواند توسط گیرنده های بدن دریافت گردد تستوسترون می باشد.

مواد تشکیل دهنده

محصول تی بمب از چندین ماده مختلف، به خصوص مواد گیاهی بسیاری از جمله، خارخاسک، عصاره دانه شنبلیله، شبدر قرمز، کودزو و مواد متعدد دیگر تشکیل شده است. در قسمت زیر مواد معدنی موجود در این محصول را بررسی می کنیم:

  • منیزیم 15 میلی گرم، با ارزش روزانه 4 درصد
  • روی 25 میلی گرم، با ارزش روزانه 167 درصد
  • مس 2 میلی گرم، با ارزش روزانه 100 درصد

عنصر منیزیم: این ماده معدنی به ویژه در مردان ورزشکار باعث افزایش تستوسترون آزاد و تستوسترون مجموع بدن شده و وجود این عنصر در فرمول این محصول ضروری می باشد و مقدار آن باید بیش از 15 میلی گرم باشد.

مکس استارز  ویگرکس پلاس مکمل تقویت کننده میل جنسی

عنصر روی: این مورد باعث سنتز تستوسترون و خنثی کردن پرولاکتین می شود. سیترات روی بهتر از سولفات روی است، اما همین مقدار 25 میلی گرم از این عنصر به اندازه کافی است.

عنصر مس: تقویت کننده های تستوسترون معمولا عنصر مس را برای مقاومت در برابر کمبود مس ناشی از روی اضافه می کنند.

پروهورمون تی بمب ام اچ پی 3 اکستریم ام اچ پی
تی بمب قوی ترین فرمول افزایش تستوسترون تا 32 درصد بدون افزایش در تولید استروژن

راهنمای مصرف محصول

تی بمب ام اچ پی را باید به عنوان مکمل غذا مورد استفاده قرار داد یا به عبارت دیگر همراه با وعده غذایی میل کرد. طریقه مصرف اینگونه است که باید 3 عدد قرص را در صبح و 3 عدد قرص را نیز در شب و به همراه آب زیاد میل کرد، چرا که یکی از ملزومات ساخت ماهیچه در بدن آب می باشد. این محصول را نباید به صورت دوره ای و مداوم مصرف نمود، بلکه پس از یک دوره مشخص که توسط پزشک تجویز می شود باید مصرف آن قطع گردد. این مکمل را باید در شرایط دمایی 15 تا 30 درجه سانتیگراد و به دور از نور مستقیم خورشید و محلی غیر مرطوب نگهداری کرد.

هشدار محصول

قبل از هر گونه مصرف محصول تی بمب باید با پزشک مشورت کرد. در صورت وجود برخی از اختلالات و بیماری ها از جمله بیماری های قلبی، اختلالات روانی، قند خون، هیپرتروفی پروستات و یا مشکلات موجود در هورمون های بدن باید از مصرف این مکمل به شدت خودداری کرد.

مصرف برخی از دارو ها از جمله داروهای ضد افسردگی می تواند با این مکمل تداخل داشته باشد و باعث مشکلاتی در بدن گردد، پس قبل از تهیه و مصرف این مکمل حتما باید در مورد دارو های مصرفی خود با پزشک صحبت کنید.

مصرف این محصول برای افراد زیر 18 سال، چه مرد و چه زن نامناسب بوده و نباید مورد مصرف قرار گیرد. همچنین زنان باردار و یا شیرده به هیچ وجه نباید از این مکمل استفاده کنند.

این مکمل باید در مکانی دور از دسترس کودکان و اطفال مورد نگهداری قرار گیرد.

قیمت محصول

قیمت یک بطری از محصول تی بمب ام اچ پی که برای مدت یک ماه مورد استفاده قرار می گیرد چیزی در محدوده 47 تا 80 دلار است. تعداد قرص های موجود در بسته بندی آن 168 عدد می باشد.

 

 

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا
error: Content is protected !!