پودر پروتئین

استکد پروتئین اولوشن

استکد پروتئین اولوشن : EVL STACKED PROTEIN

معرفی محصول استکد پروتئین اولوشن به عنوان ترکیب پروتئینی با کیفیت بالا و طعم دلچسب که به مصرف کنندگان کمک می کند تا بدن خود را برای ساعت­ها در وضعیت آنابولیک نگه دارند. این محصول منبع پروتئینی بسیار عالی با چربی پایین است.

مروری بر EVL نوتریشن استکد پروتئین- ترکیبات بهتر برای نتایج بهتر

چه ترکیب پروتئینی می­تواند پودر پروتئینی ماسل فارم کامبت را که یکی از محبوب ترین ها در بازار است، شکست دهد؟

ما فکر می­کنیم اون ترکیب استکد پروتئین EVL نوتریشن  باشد. علیرغم شباهت­هایی که به مدل قبلی آن دارد، استکد پروتئی EVL نوتریشن استکد پروتئین به لطف ترکیب چند مرحله­ای 5 پروتئین ویژگی­های خاص خودش را دارد.

 

درباره EVL نوتریشن استکد پروتئین

استکد پروتئین بالاترین کیفیت پروتئین موجود در بازار را با بهترین طعم ممکن ارائه می­کند. تمام این­ ویژگی­ها به جز چربی پایین و کربوهیدرات بالا در برخی محصولات دیگر نیز یافت می­شود. اما هیچ محصول دیگری تمام این مزایا را با هم برای شما فراهم نمی­کند. فقط کافیست یک بار امتحان کنید.

ترکیب چند مرحله ای 5 پروتئین. به مصرف کنندگان کمک می­کند تا برای ساعت­ها در یک وضعیت آنابولیک بمانند.

طعم دلچسب. سازنده وقتی این ادعا را می­کند شوخی ندارد!

در پنج طعم. کیک تولد، سس شکلات، کره بادام زمینی شکلاتی، کوکی­ها و کرم و بستنی وانیلی.

مکمل EVL نوتریشن استکد پروتئین (کوکی­ها و کرم، 4 پوند)

مقدار هر وعده: 36 گرم

تعداد وعده­ها در هر بسته: 50

 

مقدار هر وعدهارزش روزانه (%)
کالری140
کالری حاصل از چربی 20
چربی کل2 گرم3%
چربی اشباع 1 گرم5%
چربی ترانس 0 گرم
کلسترول75 میلی­گرم25%
سدیم100 میلی­گرم4%
کربوهیدرات کل6 گرم2%
فیبر غذایی 1 گرم4%
قندها   4 گرم
پروتئین  25 گرم50%
ویتامین A0%
ویتامین C0%
کلسیم15%
آهن2%

 

 

 

ترکیبات: مخلوط پروتئین (پروتئین وی کنسانتره، پروتئین وی ایزوله، پروتئین وی هیدرولیزات، کازئین میسلار، پروتئین سفیده تخم مرغ)، پودر کوکی، مخلوط آمینو­اسید(L-گلوتامین، پپتیدهای گلوتامین)، انولین، طعم دهنده­های طبیعی و مصنوعی، خامه(روغن آفتابگردان، مواد شربت ذرت، سدیم کازئینات، مونو و دی­گلیسیریدها، فسفات دی­پتاسیم، فسفات تری­کلسیم، لسیتین سویا، توکوفرول­ها)، مخلوط آدامس(آدامس سلولزی، آدامس زانتان، کاراجانان)، سوکرالوز، مخلوط آنزیم(آمینوژن، لاکتاز)، پتاسیم آسه سولفام

مکس استارز  استکد پروتئین گینر اولوشن نوتریشن

 

دستورالعمل استکد پروتئین: یک پیمانه پر از استکد پروتئین را به 6 انس از مایع مورد نظرتان مثل آب، شیر کم چرب یا شیر بادام غیر شیرین اضافه کنید. با یک قاشق هم بزنید یا در یک فنجان به مدت 15 تا 20 ثانیه تا جایی که پودر پروتئین کاملا حل شود، تکان دهید.

 

ترکیبات بهتر برای نتایج بهتر

وقتی که EVL نوتریشن محصول اصلی خود را استکد پروتئین نامگذاری کرد، به هیچ وجه شوخی نبود. آیا ما می­توانیم مخلوط پروتئینی داشته باشیم که بتواند با پودر پروتئین ماسل فارم کامبت رقابت کند؟ بله می­توانیم!

پروتئین EVL نوتریشن استکد در بسته ­های متنوع 1 و 2 کیلویی بسته بندی شده است. دارای ماتریکس مؤثر پروتئینی شامل پروتئین وی کنسانتره، پروتئین وی ایزوله، پروتئین وی هیدرولیزات، کازئین میسلار و پروتئین سفیده تخم مرغ است. به راستی از نظر محتوای پروتئینی یک کلون واقعی از ماسل فارم کامبت است. پس چرا EVL نوتریشن استکد پروتئین به عنوان بهترین پروتئین بازار ظهور کرده است؟

ما توانایی آن را دوست داریم، صاف و ساده

ماتریکس پروتئینی استکد پروتئین این اطمینان را به شما می­دهد که برای 7 یا 8 ساعت در یک وضعیت آنابولیک خواهید ماند. شما پروتئین­های سریع الاثر وی کنسانتره و وی ایزوله را همراه با پروتئین فوق العاده سریع الاثر وی هیدرولیزات به طور همزمان دریافت می­کنید.

به گفته دکتر بلیک راسموسن، رئیس موقت دپارتمان تغذیه و متابولیسم دانشکده پزشکی دانشگاه تگزاس، “نتایج تحقیق نشان می­دهد که مصرف مخلوطی از پروتئین­ها در قالب یک محصول یک ساعت پس از تمرین مقاومتی، در مقایسه با منبع تکی پروتئین ریکاوری عضله را افزایش می­دهد”.

پروتئین سفیده تخم مرغ با توجه به جذب متوسط آن ترکیب سنتی مورد علاقه بدنسازان است. یک قاشق پروتئین تخم مرغ می­تواند حدود 24 گرم پروتئین را تأمین کند. بنابراین تعجبی ندارد که افراد مصرف کننده آن یک قدم از بقیه جلوتر هستند.

استکد پروتئین اولوشن

حتی راکی بالبوا نیز به قدرت تخم مرغ آگاه بود.

کازئین میسلار، بهترین نوع پروتئین کازئین که به حفظ و بهبود عضله کمک می­کند، چربی سوزی را افزایش می­دهد و به سلامت استخوان و دندان کمک می­کند.

مکس استارز  مقایسه ی چربی سوز لین مود و ترانسفورم اولوشن

حالا بیایید مواد تشکیل دهنده آن را بررسی کنیم:

چربی کل 2گرم: EVL نوتریشن چربی استکد پروتئین را به 2 گرم در هر وعده رسانده. هیچ چربی ترانسی وجود ندارد.

کلسترول 75 میلی گرم: سایر ترکیبات پودر پروتئین مثل پروتئین وی مای پروتئین ایمپکت سطح کلسترول محصول را به حداقل رسانده­اند. استکد پروتئین تنها 75 میلی گرم کلسترول در هر وعده دارد که برای یک مخلوط پروتئینی بسیار خوب است.

سدیم 100 میلی گرم: اگر یک مورد وجود داشته باشد که استکد پروتئین بتواند در آن با پودر پروتئین ماسل فارم کامبت رقابت کند، آن محتوای سدیم است. شما برای جلوگیری از گرفتگی عضلات به سدیم نیاز دارید.

کربوهیدرات کل 6 گرم: بیشتر محتوای کربوهیدرات استکد پروتئین از قندها می­آید. در حالیکه بیشتر این ترکیبات در مخلوط­های پروتئینی مشترک هستند، افزودن کاراجانان تا حدودی ما را مردد می­کند.

استکد پروتئین اولوشن
استکد پروتئین اولوشن

مصرف کنندگان

استکد پروتئین برای ورزشکاران و افراد فعال بالای 18 سال که می­خواهند عضله سازی کنند و نیازهای پروتئینی روزانه خود را تأمین کنند مناسب است. مناسب برای بدنسازی بوده و مکمل خوبی برای قبل از ورزش است.

 

عوارض جانبی

ترکیب کاراجانان در استکد پروتئین ممکن است در برخی افراد ناراحتی گوارشی یا روده ای ایجاد کند. اگر سابقه این مشکلات را دارید بهتر است با پزشک خود مشورت کنید.

در نهایت کسانی که به شیر، تخم مرغ و سویا حساسیت دارند قبل از مصرف باید با پزشک خود مشورت کنند.

خلاصه ای از EVL نوتریشن استکد پروتئین

مزایا

ترکیب چند مرحله ای 5 پروتئین. 25 گرم در هر وعده.

منابع پروتئینی فیلتر شده. کیفیت بالاتر.

5 گرم BCAA و 5 گرم گلوتامین در هر وعده. برای ساخت عضله.

چربی، کلسترول و سدیم پایین. شاهکار قابل توجهی از یک ترکیب پروتئینی.

طعم­های دلچسب. از خوشمزه­ترین مکمل­های پروتئینی موجود در بازار.

معایب

دارای کاراجانان. افزودنی مرتبط با برخی مشکلات سلامتی

حضور احتمالی فیلرها

 

اطلاعات خرید و قیمت

یک بسته 5 تایی (برای 5 روز): 12.99 دلار

یک بسته 1 پوندی(برای 12 روز): 14.99 دلار

یک بسته 2 پوندی(برای 24 روز): 34.99 دلار

یک بسته 4 پوندی(برای 49 روز): 56.99 دلار

امکان خرید آنلاین و حضوری

تالیف و ترجمه : best5supplements

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا
error: Content is protected !!