مکمل پمپ - پیش از تمرین

جاگرنات ایکس اینفینیت لبز پری ورک اوت

جاگرنات ایکس اینفینیت لبز پری ورک اوت یک مکمل ورزشی بسیار قدرتمند است که با ترکیبات کامل خود توانسته بهتر از مکمل های قبل از خود عمل کند. این مکمل علاوه بر افزایش انرژی ورزشکار و عضله سازی، مزایای دیگر از بعد سلامتی فردی را هم در خود جای داده است.

جاگرنات مجموعه ای از مکمل های ورزشی و غذایی است که مواد مورد نیاز را برای ورزشکاران قبل از تمارین ورزشی سنگین فراهم می کند. این مکمل  دارای آمینو اسید های انرژی زا، ویتامین، چربی وسوز ها و نوتروپیک و بسیاری از مواد مناسب پیش از تمرین دیگر می باشد که انرژی لازم برای عضله سازی را افراد ورزشکار می کنند. جاگرنات اچ پی نسل قبل تر جاگرنات ایکس بود که  به صورت قوی عمل می کرد؛ اما باز هم نتوانست نیاز ورزشکاران حرفه ای را به صورت کامل فراهم کند. از این رو نسخه ای جدیدتر و فعال تر به نام جاگرنات ایکس پا به عرصه ی وجود گذاشت. این نسخه از مکمل در مدت زمان طولانی تری فعال است و کارایی بیشتری نسبت به نسخه ماقبل خود دارد.

جاگرنات ایکس اینفینیت لبز بهترین مکمل پمپ پری ورک اوت

جاگرنات ایکس چیست؟

این مکمل ورزشی ایده آل برای مصرف قبل از تمرینات ورزشی سنگین است که تمرینات شدید شما را پشتیبانی می کند و قدرت، استقامت و توانایی عضلات را به مقدار زیادی افزایش می دهد. همچنین طعم عالی و شگفت انگیز آن باعث می شود تا بتوانید به راحتی آن را مصرف کنید و از آن لذت ببرید.

جاگرنات ایکس اینفینیت لبز نسخه ای بهتر و بهبود یافته تر از جاگرنات اچ پی است که از چند نظر کیفیت آن افزایش یافته است. تغییرات ایجاد شده در این نمونه نسبت به نسخه ی ماقبل خود به شرح زیر است:

 • چهار گرم از ال – سیترولین (l-citrulline) در هر وعده قطعاً بهترین وازودیلاتور قبل از تمرین و ورزش است که در بازار مکمل های غذایی و ورزشی وجود دارد.
 • افزایش محتوای ویتامین در جاگرنات ایکس اینفینیت لبز نسبت به نسخه های ماقبل خود.
 • افزایش ویتامین 3، ویتامین ب 6 و اسید فولیک باعث شده تا به صورت دراز مدت سلامتی فرد را تضمین کند.

استفاده از این مکمل علاوه بر افزایش سطح انرژی در ورزشکاران می تواند مزایای دیگری مانند کاهش سطح استرس،  سلامت قلب، افزایش توده عضلانی، کاهش استرس اکسیداتیو، سوزاننده چربی و … داشته باشد. از این رو ورزشکاران به علت کیفیت و طعم خوبی که دارد از آن استقبال می کنند.

مکس استارز  پمپ شاتر اس ایکس 7 ماسل تک

بررسی ترکیبات جاگرنات اینفینیت لبز پری ورکات

جاگرنات اینفینیت لبز نه تنها انرژی مورد نیاز برای بدن قبل از تمرینات ورزشی را فراهم می کند؛ بلکه می تواند بسیاری از فواید دیگر را در خود داشته باشد. بررسی ترکیبات این مکمل به شما کمک می کند تا آن را بهتر بشناسید. همچنین در صورتی که نسبت به ترکیبات آن حساسیت دارید از آن استفاده نکنید.

 • 396 میلی گرم ویتامین ث به صورت اسید اسکوربیک:

افزایش بالایی از مقدار ویتامین ث نسبت به نسخه های ماقبل خود وجود دارد. بهبود خلق و خو، محافظت از رادیکال های آزاد، تنظیم سطوح فشار خون و سلامت قلب از قابلیت هایی است که ویتامین ث می تواند برای بدن به ارمغان آورد.

 

 • 8 میلی گرم ویتامین B6 به صورت پرییدوکسین هیدروکلراید:

جاگرنات اینفینیت لبز  دارای 400 درصد نیاز روزانه یک فرد به این ویتامین است. از این رو انتظار می رود که سیستم عصبی و ایمنی عملکرد بسیار بهتری داشته باشند و میزان متابولیسم بدن بیشتر شود.

 

 • 300 میکرو گرم فولات یا فولیک اسید:

این ماده مؤثر و مورد نیاز برای بدن به عنوان ویتامین B9 نیز شناخته می شود. این مقدار اسید فولیک 75 درصد از نیاز روزانه فرد را تأمین می کند. از این رو رادیکال های آزاد قوی را خنثی می کند و اضطراب را کاهش می دهد. همچنین بافت های عضلانی را تقویت کرده و از آن ها محافظت می کند.

 

 • 5 میلی گرم منیزیم:

منیزیم یک ماده معدنی است که سلامت قلب را تأمین می کند. البته مقدار این مکمل 1.5 درصد از نیاز روزانه را تأمین می کند ولی از مکمل جاگرنات حذف نشده است.

 

 • 30 میلی گرم پتاسیم و سدیم به صورت کلرید سدیم و بی کربنات سدیم:

سدیم برای فشار خون و تنظیم آن مورد نیاز است. البته این مقدار سدیم 1.5 درصد نیاز روزانه است و باید این ماده معدنی در دیگر مواد غذایی بیشتر به بدن برسد. پتاسیم نیز به همین مقدار در مکمل جاگرنات اینفینیت لبز پری ورکات وجود دارد.

مکس استارز  مکمل پمپ پری ورک اوت یون پرفورمیکس

 

 • ال- سیترولین به مقدار 4 میلی گرم:

این ماده نیز یک اسید آمینه است که در مکمل مورد استفاده قرار گرفته است و در بیشتر مکمل های قبل از تمرینات ورزشی استفاده می شود.

 

 • 25 گرم کراتین منو هیدرات:

این ماده به افزایش عملکرد ورزشی و توده عضلانی کمک شایانی می کند. همچنین عملکرد عصبی و قند خون را هم به خوبی تنظیم می کند.

 

 • 2.5 گرم بتا آلانین:

این ماده یک آمینو اسید طبیعی است که به صورت طبیعی سطح کارنزین را برای افزایش ظرفیت عضله بالا می برد. از این رو فرد در برابر خستگی مقاومت بیشتری دارد و استقامت او بیشتر می شود.

 

 • 500 میلیگرم ال – تیروسین:

این اسید آمینه موجود در جاگرنات اینفینیت لیز  سطح استرس را در ورزشکار کاهش می دهد و از این طریق به تمرکز بیشتر او کمک می کند.

 

 • ترکیبات دیگری مانند 0.5 گرم آگماتین سولفات، 250 میلی گرم ال هیستیدین و 175 میلی گرم کافئین در جاگرنات دیده می شود. البته میزان کافئین در این نسخه از جاگرنات به مقدار زیادی کاهش داده شده است؛ اما با توجه به این که وجود این ماده مزایای هم دارد به طور کامل حذف نشده است.

 

نکاتی در مورد مصرف جاگرنات اینفینیت لیز پری ورکات

استفاده از جاگرنات برای هر ورزشکاری در هر سطح مهارتی می تواند مناسب باشد. البته باید دقت داشته باشید که حداقل سن ورزشکار باید 18 سال باشد و استفاده از مکمل های ورزشی مختلف برای سنین پایین تر مجاز نیست.

با توجه به این که مکمل دارای کافئین است ممکن است، ابتدا تحمل کافئین خود را ارزیابی کنید.

مکمل جاگرنات حاوی بتا آلانین است که در کنار مزایای زیادی که دارد ممکن است در برخی افراد ایجاد خارش موقت کند. از این رو در صورت حساسیت به این ماده، مصرف آن توصیه نمی شود.

استفاده از این مکمل غذایی ممنوعیت جنسیتی ندارد و هر دو گروه بانوان و آقایان می توانند از آن استفاده کنند.

منبع : www.bestworkoutsupplementsblog.com

 

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا
error: Content is protected !!