تست بوستر - پروهورمون

ای وی ال تست و آلفا تست

ای وی ال تست و آلفا تست دو تستوسترون بوستر هستند که مزایای زیادی را برای مردان فعال از نظر فیزیکی ایجاد می کنند. ای وی ال تست و آلفا تست مکمل هایی با تعدادی ترکیب مشابه هستند. این مکمل ها سطح تستوسترون، لیبیدو و به طور کلی عملکرد فیزیکی شما را افزایش می دهند. اگرچه ترکیبات فعال این ها یکسان هستند، این مکمل ها از فرم های متفاوت ترکیبات مشابه استفاده می کنند. این در عوض احتمال دارد بر فعالیت زیستی ترکیبات اثر بگذارد.

 

مقایسه تست بوستر های ای وی ال تست و آلفا تست

آلفا تست و ای وی ال تست دو پک تستوسترون بوستر، برای افرادی که خواستار افزایش مردانگی، افزایش عملکرد فیزیکی و سرعت بخشیدن به بازیابی بدن خود هستند. ای وی ال تست تستوسترون را افزایش می دهد تا قدرت عضلانی و بازیابی را هم افزایش دهد. از طرفی، آلفا تست تستوسترون را افزایش می دهد تا قدرت و به طور کلی عملکرد فیزیکی را بهبود بخشد. آیا ای وی ال تست بهتر از آلفا تست است؟ بیایید با هم ببینیم کدامیک برای شما بهتر است؟

 

مقایسه ویژگی های مکمل

 

                           ای وی ال تست           آلفا تست  
ترکیباتدوزترکیباتدوز
ویتامین D (کلکلسیفرول)1000 IU (250% DV)روی (روی گلوکونات)7.5 mg (50% DV)
ویتامین B6 (پیریدوکسین HCl)11 mg (550 % DV)عصاره شنبلیله300 mg
منیزیم (آسپارتات)160 mg (40% DV)عصاره خارخسک250 mg
روی (مونومتیونین و آسپارتات)30 mg (200% DV)عصاره مومیا (Shilajit)100 mg
دی آسپارتیک اسید3120 mgبور سیترات100 mg
عصاره Tribulus Terrestris (میوه خارخسک)750 mgپودر بروکلی50 mg
عصاره دانه شنبلیله500 mgدیگر ترکیبات:

کپسول ژلاتین (ژلاتین، دی اکسید تیتانیوم)

آرد برنج

منیزیم استیرات

دی اکسید سیلیکون

 

Diindolylmethane (DIM)250 mg
دیگر ترکیبات:

ایزومالت

استئاریک اسید

متیل سلولز

منیزیم استیرات

سیلیکا

 

 

مقایسه فرمول

آلفا تست و ای وی ال تست  دو تستوسترون بوستر هستند که مزایای زیادی را برای مردان فعال از نظر فیزیکی ایجاد می کنند.

آلفا تست ماسل تک
ای وی ال تست و آلفا تست ماسل تک

ای وی ال تست یک افزایش دهنده پرورش و بازیابی است که:

 • تنظیم سطح طبیعی تستوسترون
 • افزایش قدرت عضلانی، استقامت و به طور کلی عملکرد
 • بهبود کیفیت خواب

آلفا تست یک تقویت کننده حداکثری قدرت است که:

 • افزایش سطح تستوسترون آزاد
 • افزایش انرژی به وسیله پشتیبانی از تولید آدنوزین تری فسفات (ATP)
 • مهار اثرات هورمون زنانه استروژن

فرمول های آلفا تست و ای وی ال تست چقدر شبیه هم هستند؟

ای وی ال تست و آلفا تست مکمل هایی با تعدادی ترکیب مشابه هستند. این مکمل ها سطح تستوسترون، لیبیدو و به طور کلی عملکرد فیزیکی شما را افزایش می دهند. اگرچه ترکیبات فعال این ها یکسان هستند، این مکمل ها از فرم های متفاوت ترکیبات مشابه استفاده می کنند. این در عوض احتمال دارد بر فعالیت زیستی ترکیبات اثر بگذارد. در اینجا می توانید شباهت هایی را که در ای وی ال تست و آلفا تست یافته ایم مشاهده کنید:

ترکیباتای وی ال تستآلفا تست
رویروی(مونو متیونین و آسپارتات) 30 میلی گرمروی (روی گلوکونات) 7.5 میلی گرم
شنبلیلهعصاره دانه شنبلیله 500 میلی گرمعصاره شنبلیله 300 میلی گرم
خارخسکعصاره خارخسک (میوه) 750 میلی گرمعصاره خارخسک (کل گیاه و میوه)

250 میلی گرم

 

منیزیم استیرات نیز ترکیبی مشترک در هر دو ای وی ال تست و آلفا تست می باشد. با این حال، ترکیب فعالی در این تستوسترون بوسترها نیست بلکه به سادگی به قرص یا کپسول مکمل افزوده می شود.

هر دو مکمل دارای برخی ترکیبات مشترک هستند. با این حال، فرم های متفاوتی از ترکیبات فعال مشابه را ارائه می کنند. مولکول روی ای وی ال تست به شکل ترکیبی از ویتامین و ماده معدنی به نام ZMA (که همچنین مکمل پیشرو برای بهبود عملکرد ورزشی است) وجود دارد. از طرفی، مولکول روی آلفا تست حاوی 14 درصد از عنصر روی است که گران است  و بدن به راحتی آن را جذب می کند.

شنبلیله یک افزایش دهنده محبوب جنسی و افزایش دهنده تستوسترون است که ای وی ال تست و آلفا تست هر دو این ماده را دارند. هر دو مکمل از عصاره دانه شنبلیله با 50 درصد ساپونین استفاده می کنند، به این معنی است که اساسا از نظر درصد ساپونین و کیفیت مشابه هستند. با این حال، ای وی ال تست نسبت به آلفا تست حاوی مقدار بیشتری از این ماده است (500 میلی گرم در برابر 300 میلی گرم). در واقع تقریبا دو برابر.

خارخسک هم یک ماده محبوب برای افزایش میل جنسی می باشد. این ماده ممکن است به طور مستقیم باعث افزایش تستوسترون نشود، اما دریافت عضله را در طول فعالیت فیزیکی افزایش می دهد. علاوه بر این، خارخسک به طور کلی به سلامت مردان کمک می کند، بنابراین شما از مصرف این ماده بسیار بهره خواهید برد. ای وی ال تست حاوی مقدار بیشتری از این ماده در فرمول خود است، 750 میلی گرم با 40 درصد ساپونین. آلفا تست مقدار کمتری از آن را دارد با تنها 250 میلی گرم، اما عصاره آن با 45 درصد ساپونین فشرده تر است.

تفاوت فرمول های ای وی ال تست و آلفا تست در چیست؟

هر دوی این مکمل ها حاوی روی، شنبلیله و خارخسک می باشد. با این حال، ای وی ال تست نسبت به آلفا تست مقدار بیشتری را در هر سروینگ انتقال می دهد. علاوه بر این، ای وی ال تست مقدار خوبی از روی یعنی 200 درصد ارزش روزانه را فراهم می کند (حداقل 15 درصد ارزش روزانه مقدار بالایی است) که به این معنی است که مقدار کافی از روی در بدن خواهد بود حتی اگر جذب غذایی فیتیک اسید بالا باشد (مهم ترین مهار کننده جذب روی).

ای وی ال تست اوولوشن نوتریشن
ای وی ال تست و آلفا تست

این دو فرمول ترکیبات متفاوتی هم دارند.

ای وی ال تست دارای این ترکیبات می باشد که اینها در آلفا تست موجود نیستند

 • دی ایندول متان (DIM) 250 میلی گرم
 • دی آسپارتیک اسید 3120 میلی گرم
 • منیزیم (در آسپارتات) 160 میلی گرم (40 درصد DV)
 • ویتامین B6 (در پیریدوکسین HCl) 11 میلی گرم (550 درصد DV)
 • ویتامین D (در کلکسیفرول) 1000 IU (250 درصد DV)

آلفا تست این ترکیبات را به فرم و دوزهای زیر دارد که در ای وی ال تست وجود ندارند

 • عصاره مومیا (PrimaVie) استاندارد شده برای 50 درصد فولویک اسید 100 میلی گرم
 • سیترات بور با 5 درصد بور 100 میلی گرم
 • پودر بروکلی (Brassica oleracea) (کل گیاه) 50 میلی گرم

کدام فرمول بهتر است؟

ای وی ال تست ترکیبات زیادی را کنار هم قرار داده است که شما در یک سروینگ از آن به خوبی استفاده کنید. هر سروینگ شامل 4 قرص است، که این به شما کمک می کند تا مقدار زیادی از پک تستوسترون بوستر خود دریافت کنید. علاوه بر این، ای وی ال تست برخی مواد مغذی ضروری را فراهم می کند. از طرفی، کمبود های ویتامین و مواد معدنی را نیز می تواند جبران کند.

در مقایسه با ای وی ال تست، آلفا تست ترکیبات سودمند کمی برای تستوسترون و به طور کلی سلامت ارائه می کند. با این حال، بیایید در مورد ترکیب تجاری آنها یعنی عصاره مومیا که به طور قابل توجهی تستوسترون را افزایش می دهد، بیشتر بدانیم. احتمالا بهترین ماده تشکیل دهنده آلفا تست باشد. به این دلیل که بوری که در آن وجود دارد تنها نصف دوز پیشنهاد شده از این عنصر برای تستوسترون است.

آلفا تست حاوی پودر بروکلی است که به معنای واقعی بروکلی به فرم پودر آن است. چرا شما در این مکمل به بروکلی نیاز دارید؟ به نظر ما این تا حدی عجیب است. در حالیکه بروکلی سود زیادی برای سلامتی دارد، شما می توانید تمام مزایای آن را با مصرف غذایی به دست آورید. با این فرض پودر بروکلی موجود در آلفا تست تنها یک فیلر است نه بیشتر و نه کمتر.

آلفا تست و ای وی ال تست به طور واضح تمام کیفیت و کمیت مواد تشکیل دهنده خود را ذکر کرده اند. هیچکدام ترکیبات مبهم ندارند. این مورد خوبی است به ویژه اگر شما قصد استفاده از مکمل هایی از جمله مولتی ویتامین ها یا نوتروپیک ها را دارید. در صورتی که مکمل های دیگری همراه با تستوسترون بوستر مصرف می کنید، به راحتی می توانید دوز آن را محاسبه کنید.

ای وی ال تست انواعی از ترکیبات مؤثر را در یک دوز ارائه می کند. اگر شما به دنبال کیفیت ترکیبات و نتایج مثبت هستید، مسلما ای وی ال تست بهترین فرمول است. آلفا تست نیز یک مکمل با کیفیت بالاست. با این حال، نسبت به ای وی ال تست ترکیبات کمتری را در مقادیر کوچک تر هر سروینگ ارائه می کند.

مقایسه کیفیت

 

ای وی ال تستآلفا تست
ترکیبات تجارینداردعصاره مومیا (PrimaVie)

استاندارد شده برای 50 درصد فولویک اسید

گیاهان ارتقا یافتهعصاره خارخسک (میوه)

عصاره دانه شنبلیله

عصاره خارخسک (کل گیاه و میوه)

عصاره دانه شنبلیله

فرم های پیشرفته دیگرنداردندارد
برچسب تمیزندارد. ترکیبات دیگر شامل:

ایزومالت، استئاریک اسید،

متیل سلولز، منیزیم استیرات

سیلیکا

ندارد. ترکیبات دیگر شامل: کپسول ژلاتین

(ژلاتین و دی اکسید تیتانیوم)، آرد برنج،

منیزیم استیرات، دی اکسید سیلیکون

تحویل پیشرفتهقرص سادهکپسول ژلاتین ساده
بدون GMOبلهبله
بدون محرکبلهبله

 

ای وی ال تست تنها حاوی مقدار کمی از عصاره های گیاهی به فرم پیشرفته هستند. همچنین ترکیبات غیرفعال کمی دارد که به نظر می رسد برای نگه داشتن سایر ترکیبات در کنار هم هستند. علاوه بر این، ترکیب ایزومالت ای وی ال تست به بهبود طعم قرص کمک می کند زیرا شما مجبور هستید برای دریافت مزایا در یک سروینگ 4 عدد قرص مصرف کنید.

از سوی دیگر، فرمول آلفا تست به طور عمده عصاره های گیاهی را نشان می دهد. همچنین دارای تعدادی فرم پیشرفته از مواد مغذی ضروری می باشد. ترکیبات غیر فعال آلفا تست به طور عمده برای کپسول ها است و برای نگه داشتن ترکیبات فعال در کنار هم است. آرد برنج تنها یک فیلر در آلفا تست است.

 

مقایسه قیمت

ای وی ال تستآلفا تست
یک بسته (30 سروینگ)     39.99 دلاریک بسته (30 سروینگ)   20.99-39.99 دلار
قیمت هر سروینگ    1.33 دلارقیمت هر سروینگ     0.70- 1.33 دلار

 

آلفا تست یا ای وی ال تست: کدامیک بهتر است؟

 

منابع :  best5supplements    testosteroneboostersreview

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا
error: Content is protected !!