مکمل پمپ - پیش از تمرین

پمپ پرفورمیکس مکمل پری ورک اوت

پمپ پرفورمیکس

مکمل پمپ پرفورمیکس یک نوع مکمل پیش از تمرین است که توسط شرکت پرفورمیکس ساخته شده،  که شامل انواع مواد تشکیل دهنده­ای است که منجر به بهبود پمپاژ (افزایش جریان خون) می­گردد…

ترکیبات مکمل پمپ پرفورمیکس

ال- سیترولین مالات

سیترولین پیش ماده ­ی آمینو اسید آرژینین (پیش ماده­ ی نیتریک اکسید) است، اما سیترولین نسبت به سایر مکمل­های آرژینین در افزایش سطح آرژینین پلاسمای خون بسیار موثرتر است و باعث می­شود که پمپاژ خون بهتر انجام شود.

اگرچه که دوز نسبتا کمی از سیترولین با توجه به تاثیر بر روی N.O. برخی از فعالیت­های بیولوژیکی را تحت تاثیر قرار می­دهد، مطالعات نشان داده که مصرف 6-9 گرم سیترولین می­تواند در افزایش عملکرد جسمانی (استقامت عضلانی بهتر، ریکاوری بدن، و غیره) مفید باشد. نیازی به گفتن این نیست که پمپ پرفورمیکس مقدار کمتری از این دوز دارد، بنابراین مشخص کردن فواید این محصول بطور قطع به یقین (در صورت وجود)، بسیار دشوار است.

آگماتین سولفات

آگماتین سولفات محصولی است که به تازگی وارد دنیای بدنسازی شده و پیش از تمرین مصرف می­شود، اما شواهد اولیه نشان می­دهد که آگماتین سولفات می­تواند منجر به افزایش میزان سنتز فعالیت اکسید نیتریک آندوتلیال (نیتریک اکسید خوبی که جریان خون را افزایش می­دهد) شود و همچنین، برخی مزایای مواد مغذی بدن را نیز دارد. با این حال، تاکنون آگماتین به عنوان عاملی برای افزایش عملکرد جسمانی در انسان­ها مورد مطالعه قرار نگرفته است، بنابراین در حال حاضر این مزایا در هاله ­ای از ابهام قرار دارد (هرچند که واقعا مفید هم باشد).

مقدار دوز آگماتین در محصول پمپ پرفورمیکس کاملا آشکار نشده است.

نیتروسیژین (آرژینین سیلیکات)

نیتروسیژین یک فرم اختراع شده از آرژینین سیلیکات است که شامل آرژینین است که با سیلیکون پیوند خورده است. ثابت شده که این فرم جدید آرژینین، نسبت به آرژنین استاندارد بیشتر جذب می­شود، اما مطالعات نشان داده که همچنان، از سیترولین بهتر و مفیدتر است. احتمالا در واقعیت اینطور نیست و ما انتظار داریم که با این ترکیبات تشکیل دهنده، تاثیر کمتری بگذارد.

مکس استارز  پری ورک اوت گلد استاندارد اپتیموم نوتریشن

نوروالین

نوروالین اسیدآمینه ­ای است شبیه والین که در آزمایشاتی که بر روی موش­ها انجام داده ­اند، نشان داده شده که می­تواند خواص مهار کننده­ی آنزیم آرژیناز را به همراه داشته باشد. آرژیناز آنزیمی است که مسئول تخریب آرژینین است و در واقع به این دلیل است که مکمل آرژینین نسبت به اکسید نیتریک (حداقل در دوزهای واقع بینانه) کمتر موثر است. از لحاظ تئوری، با مهار آرژینین، نوروالین می­تواند اثربخشی مکمل­های افزایش دهنده آرژینین مانند سیترولین و نیتروسیژین را بالا ببرد، اما در حال حاضر هیچ تحقیق علمی بر روی انسان­ها انجام نشده است.

در ترکیبات محصولاتپمپ پرفورمیکس ، نوروالین را به عنوان یکی از مهمترین ترکیبات در نظر نمی گیریم، اما ممکن است که جزء ترکیبات اثربخش به فرمول­بندی کمک کند.

آشواگاندا (ریشه خشک شده­ی جینسینگ هندی)

پمپ پرفورمیکس
پمپ پرفورمیکس

آشواگاندا یک گیاه اعجاب­انگیز است که طیف گسترده­ای از مطالعات در سرتاسر دنیا بر روی آن انجام شده است و برای سلامت بدن بسیار مفید بوده و منجر به کاهش استرس (فیزیکی و روانی) می­گردد. نشان داده شده که گیاه آشواگاندا مقدار VO2 بیشینه را در هر سیکل تمرین افزایش می­دهد، اما هیچ تحقیق و مطالعه­ای درباره­ی افزایش عملکرد جسمانی بدن انجام نشده است.

در محصولپمپ پرفورمیکس، گیاه آشواگاندا بهبود عملکرد بدن را به همراه دارد.

عصاره هسته انگور

عصاره دانه انگور حاوی مولکول­های پروآنتوسیانیدین می­باشد که نشان داده شده که برای قلب و عروق مزایای بسیاری دارد و همچنین بر تولید اکسید نیتریک تاثیر مثبتی می­گذارد. همانند نوروالین و آشواگاندا، عصاره دانه انگور احتمالا فرمولاسیون محصول پمپ پرفورمیکس را با افزایش جست و خیز بهبود نمی­بخشد، اما وجود آن می­تواند هدفمند باشد.

متاسفانه، هیچکس نمی­تواند حدس بزند که شرکت پرفورمیکس در ترکیب مکمل پمپ چقدر از این ماده را به کار برده است.

مکس استارز  10 مورد از برند بهترین مکمل قبل تمرین های سال

بیوپرین

بیوپرین یک فرم استاندارد (و ثبت شده) از عصاره فلفل سیاه است که به طور معمول برای افزایش جذب مواد مغذی مورد استفاده قرار می­گیرد. مطالعات تأیید کرده­اند که اجزای فعال، و پیپرین، می­توانند جذب گستره­ ی وسیعی از مواد را افزایش دهند. بنابراین، در محصول پمپ شرکت پرفورمیکس، وجود بیوپرین می­تواند کارایی فرمولاسیون را بالا ببرد، به ویژه بخاطر اینکه دوز اکثر مواد تشکیل دهنده به شدت پایین است.

ترکیبات تشکیل دهنده­ی بیرونی محصول پمپ پرفورمیکس

محصول پمپ پرفورمیکس شامل چندین جزء افزایش دهنده­ی توده­ی عضلانی و افزایش خونرسانی به بافت عضلات (سیترولین، آگماتین، و غیره) است، اما دوزهای آن نامشخص است. کاملا واضح است که دوز همه مواد تشکیل دهنده بصورت درمانی مجاز نیست و یا حتی نزدیک به دوز درمانی نیز نمی­باشد. البته، اگر به تکنولوژی جادویی شرکت پرفورمیکس باور دارید، این مورد مسئله­ای نیست، اما ما هیچ اطلاعاتی در مورد اینکه چگونه این تکنولوژی می­تواند با دوزهای کمتر از دوز درمانی موثر واقع شود، نداریم.

از محصولپمپ پرفورمیکس چه انتظاراتی می­رود؟

در یک وعده ­ی مصرفی، ممکن است در عضلات خود کمی فشار خون بیشتری حس کنید و خونرسانی بهبود یابد. در وعده­ی مصرفی دوم، خونرسانی خیلی بهتر خواهد شد. حقیقت این است که قبل از تمرین خونرسانی بهتری بدست می­آید. در دوزهای پایین، تنها در ترکیبات فرمولاسیون می­آید و تاثیر فیزیکی ندارد.

حرف آخر

همانند اکثر محصولات پرفورمیکس، بعضی از مواد تشکیل دهنده در فرمولاسیون محصول پمپ پرفورمیکس نسبتا در دوزهای بسیار پایینی بودند و با نام تجاری «Terra Intelligent Technology» نام گذاری شده­اند که ظاهرا جذب مواد مغذی را افزایش می­دهد.

بزرگترین اشکال پمپ پرفورمیکس قیمتآن است. این محصول نسبت به تولیدات رقبا بسیار گرانتر می باشد

منبع : https://blog.priceplow.com

 

 

 

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا
error: Content is protected !!