تست بوستر - پروهورمون

مکمل پروهورمون گراناده AT4 – گرنید انگلستان

مکمل پروهورمون گراناده AT4 یک مکمل خوراکی مردانه است که به منظور افزایش تستوسترون و قدرت جسمانی طراحی شده است. اجزاء اصلی سازنده آن, ترکیبات طبیعی هستند و از این نظر مکمل بی خطری محسوب می شود. خواندن نوشته حاضر شما را با فرمولاسیون این مکمل آشنا میکند و اطلاعاتی در مورد نحوه مصرف, عوارض جانبی, و مزایا و معایب آن در اختیار شما قرار می دهد.

محصولات گراناده برای نیروهای ویژه انگلیسی (British Special Forces) طراحی می شوند و پروهورمون گراناده   AT4 هم یک استثنا نیست. اگر نیروهای ویژه بریتانیا برای افزایش تستوسترون و عملکرد جسمانی به این محصول اعتماد می کنند, پس, ما چرا اعتماد نکنیم؟ چرا در هنگام مرور و امتیاز دادن, به این نکته توجه نکنیم که این مکمل تغذیه ای مردانه, محض خاطر این مردان زبده طراحی شده است؟

درباره پروهورمون گراناده AT4

مکمل پروهورمون گراناده   AT4برای افزایش تستوسترون طراحی شده و نکات قابل توجه موجود در فرمولاسیون آن به قرار زیر است:

 • مخلوط AT4: این مخلوط دارای مقدار سنگین 1943.5 میلی گرم در سروینگ است (در صورت مصرف دو بار در روز, 3887 میلی گرم) و از 5 ترکیب اصلی ساخته شده است. این مخلوط, علاوه بر قدرتمند بودن, غیر اختصاصی است و مشخصات آن بدون مخفی کاری و با شفافیت به مصرف کننده عرضه می شود. در کل, این مکمل, یکی از چشمگیرترین تستوسترون بوستر های طبیعی در بین فرمول های موجود است.
 • D-AA-CC: دی آسپارتیک اسید, یک تستوسترون بوستر درجه یک است و در ساختن پروهورمون گراناده AT4, از فرم شلات کلسیم آن استفاده شده است.
 • شنبلیله فنورکس (Fenurex™): فنورکس یک علامت تجاری مرغوب است و اگر آن را در گوگل جستجو کنید, فقط همراه با نام پروهورمون گراناده AT4مشاهده خواهد شد. یعنی تنها فرمولی که از این ترکیب استفاده میکند, پروهورمون گراناده   AT4است.
اجزاء سازنده پروهورمون گراناده   AT4

اجزاء سازنده مکمل پروهورمون گراناده   AT4, در جدول زیر خلاصه شده اند:

1943.5 میلی گرم (در کل)AT4  مخلوط
12.5 میکروگرم(500% میزان توصیه شده RI )ویتامین D3به شکل کوله کلسیفرول(دهیدروکلسترول فعال)
1500 میلی گرم شلات کلسیم دی آسپارتیک اسید
360 میلی گرمشنبلیله فنورکس (Trigonella foenum-graecum)                          (
73.75 میلی گرمگیاه گل ساعتی(Passiflora Caerulea)
4.75 میلی گرمبر(به شکل بریک اسید)

 

سایر ترکیبات موجود در پروهورمون گراناده   AT4

میکروکریستالین سلولز, منیزیوم استئارات, ژلاتین, آب, رنگها(تیتانیوم دی اکساید, گیاه چغندر قرمز).

معرفی دقیق تر اجزاء سازنده پروهورمون گراناده   AT4

ترکیبات موجود در مخلوط پروهورمون گراناده   AT4عبارت است از:

Vitamin D3: اگر تستوسترون شما پایین است, ممکن است علت آن, کمبود ویتامین D باشد. چون, سطح پایین ویتامین D به سطح پایین تستوسترون مربوط است. این مشکل, برای افرادی که به مقدار کافی در معرض نور خورشید قرار نمی گیرند و یا در نواحی نزدیک تر به قطبین شمال و جنوب زندگی میکنند, عادی است.

مکس استارز  دی آسپارتیک اسید آلمکس نوتریشن

شلات کلسیم دی-آسپارتیک اسید: تقویت کننده شماره یک در لیست بزرگ تستوسترون بوسترهاست. می توان گفت که, ترکیب  DAA یک نیروگاه مردانه است. نتایج چند مطالعه نشان داده است که بعد از 12 روز مصرف این مکمل, یک اثر تستوسترون بوستری 42 درصدی ظاهر شده است.

دی آسپارتیک اسید مکمل شماره یک تست بوستر

شنبلیله Fenurex™: تا آنجا که ما میدانیم, ترکیب فنورکس, بطور منحصر بفرد در فرمول پروهورمون گراناده   AT4 به کار رفته است. فنورکس, یک علامت تجاری معروف است و مصرف آن, باعث افزایش تستوسترون آزاد می شود. مصرف این ترکیب, ریکاوری ماهیچه و لیبیدو را بهتر میکند و رایحه تند شربت افرا در عرق فرد ایجاد میکند.

گیاه گل ساعتی(Passiflora Caerulea): اغلب به عنوان منبع فلاونوئید chrysin از آن استفاده می شود. این ترکیب قادر است تولید تستوسترون را افزایش دهد. ولی فقط وقتی این کار را میکند که مستقیما به درون بیضه تزریق شود. اگر از ما میپرسید, انتخاب آن در مکمل پروهورمون گراناده   AT4, انتخاب خوبی نیست.

بر (اسید بریک): یک ماده معدنی مردانه فوق العاده است و در لیست مواد معدنی مردانه, فقط روی(Zinc), از آن بهتر است. بر به بهبود نسبت تستوسترون به استروژن, کمک کرده, قادر است سطح تستوسترون آزاد را در زمانی به کوتاهی 7 روز افزایش دهد.

پروهورمون گراناده - گرنید
پروهورمون گراناده – گرنید
تجزیه و تحلیل فرمول

متخصصین سازنده پروهورمون گراناده   AT4(که برنده جایزه نیز هستند), این مکمل را به منظور پشتیبانی هورمونی و فواید آنابولیکی طراحی کرده اند.

بعد از مرور محتوای آنابولیک فرمول مکمل پروهورمون گراناده   AT4, ما هم می توانیم چند جایزه به شرح زیر به لیست جوایز آنها اضافه کنیم:

 • جایزه یکی از 5 مکمل برتر دارای D-AA-CC
 • جایزه یکی از 5 مکمل برتر دارنده ویتامین D (برای دوز سنگین D3)
 • جایزه بهترین یکی از 5 مکمل برتر برای انتخاب ضعیف گل ساعتی!

البته, جایزه آخر, جایزه خوبی نیست و در واقع نقطه ضعف این مکمل محسوب می شود. چون به نظر نمی رسد که انتخاب این گیاه در این فرمول, نقش موثری داشته باشد و در اینجا یک ترکیب کاملا بی ارزش محسوب می شود. به علاوه, وجود افزودنی ها, رنگ دهنده ها و پر کننده های غیر ضروری نیز کمی چهره آن را مخدوش میکند.

البته, پروهورمون گراناده   AT4, با استفاده از ترکیبات مرغوب و به کار گرفتن آنها در دوزهای موثر, امتیازات مهم یک مکمل درجه یک را کسب میکند و می توان گفت که در کل, مکمل خوبی است ولی نه به شکل تمام و کمال و تاکید میکنیم که قوت آن, به مراتب بیشتر از ضعف آن است.

مکس استارز  فواید مکمل زد ام ای آلمکس نوتریشن
فواید پروهورمون گراناده   AT4

سایت آمازون, به موارد زیر به عنوان نکات مثبت این مکمل اشاره نموده است:

 • بهبود عملکرد ورزشی
 • کمک به افزایش پمپ های عضلانی
 • کمک به ریکاوری عضله
 • کمک به افزایش توده عضلانی

چنانکه پیداست, بخش بزرگ تبلیغات مکمل پروهورمون گراناده   AT4, به فواید آن برای عضلات اختصاص دارد. چون این مکمل, عضلات را به خوبی پشتیبانی میکند و به عضله سازی, ریکاوری عضلات و پمپ های ماهیچه ای کمک شایانی میکند. ولی, نباید فراموش کرد که خواص آن, منحصر به عضلات نیست و فواید تستوسترون بوستری آن, حتی از فواید عضلانیش بزرگتر است. در حالی که نمی خواهیم آن را در دسته مکمل های آنابولیک مستقیم قرار دهیم, ولی باید گفت که DAA همراه با فنورکس, یک بسته آنابولیک محبوب بین بدنسازان است که فعالیت هورمونی را تقویت میکند. تقویت هورمون نهایتا, منجر به بروز اثرات آن در تقویت عضلات, تقویت لیبیدو و افزایش سطح انرژی خواهد شد.

چه کسی پروهورمون گراناده   AT4را مصرف کند؟

بدنسازان و کسانی که در زمینه تناسب اندام کار می کنند. به نظر می رسد که بدنسازان نه تنها به کمک آن عضله سازی میکنند بلکه در عین حال, درصد چربی بدن  خود را نیز کاهش می دهند.

عوارض جانبی پروهورمون گراناده   AT4

مکمل  پروهورمون گراناده   AT4, هم از نظر عوارض جانبی و هم از نظر مسائل قانونی, یک مکمل بی خطر است. هیچیک از مصرف کنندگان آن, در اظهار نظرهای خود به هیچ عارضه جانبی اشاره نکرده اند.

مزایا و معایب پروهورمون گراناده   AT4
پروهورمون گراناده - تست بوستر گرنید at4
پروهورمون گراناده – تست بوستر گرنید at4

مزایا

 • کیفیت عالی.
 • دوز سنگین , سه کپسول, دو بار, روی هم 3,887 میلی گرم در روز.
 • غیر اختصاصی, هیچ چیز در فرمول مخفی نیست و باید از گراناده برای این شفافیت تشکر کرد.

معایب

 • استفاده از گیاه گل ساعتی. گراناده گزینه های بهتری از این گیاه می توانست داشته باشد.
 • وجود افزودنی ها, استفاده از ژلاتین (بی توجهی به نیاز های گیاهخواران), وجود رنگها.
 • گران قیمت است.
دستور استفاده از مکمل  پروهورمون گراناده   AT4

هر سروینگ این مکمل, معادل 3 کپسول و در هر بسته آن 40 سروینگ موجود است.

 • یک سروینگ (3 کپسول) در روز مصرف شود.
 • مصرف آن, دو بار در روز, قبل از صبحانه و 30 دقیقه قبل از ناهار انجام شود.
 • در صورت تمایل به مصرف 2 سروینگ (6 کپسول) در روز, اولین وعده آن, نیم ساعت قبل از صبحانه باشد.
    خرید  پروهورمون گراناده   AT4

قیمت یک بسته این مکمل که برای 20 روز مناسب است, 49.99 پوند است. فروش آن, هم به شکل آنلاین و هم از طریق فروشگاه های مکمل تغذیه ای ورزشی انجام می شود.

 

منابع : testosteroneboostersreview

best5supplements.com

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا
error: Content is protected !!