مکمل پمپ - پیش از تمرین

پمپ شاتر اس ایکس 7 ماسل تک

پمپ شاتر اس ایکس 7 ماسل تک + PEAK ATP

یکی از بهترین مکمل ها برای داشتن تمرینات سخت و انفجاری مکمل پمپ شاتر اس ایکس 7 ماسل تک می باشد که جزو دسته مکمل های پمپاژ خون قرار می گیرد. این مکمل توسط شرکت ماسل تک آمریکا ساخته شده است که یکی از بهترین شرکت های سازنده انواع مکمل های ورزشی و بدنسازی در جهان است.

پمپ شاتر اس ایکس 7 ماسل تک

برخورداری از انرژی حداکثری در هنگام تمرین های بدنسازی باعث بالا رفتن کیفیت تمرین شده و علاوه بر ایجاد رضایت بالا نسبت به تمرین در ورزشکار، سبب ایجاد عضله سازی بیشتر در ماهیچه ها می گردد. یکی از بهترین مکمل ها برای داشتن تمرینات سخت و انفجاری مکمل پمپ شاتر اس ایکس 7 ماسل تک می باشد که جزو دسته مکمل های پمپاژ خون قرار می گیرد. این مکمل توسط شرکت ماسل تک آمریکا ساخته شده است که یکی از بهترین شرکت های سازنده انواع مکمل های ورزشی و بدنسازی در جهان است. پمپ شاتر اس ایکس 7 توانایی افزایش قدرت ماهیچه ها به میزان 147 درصد را دارا است و می تواند به اندازه 4 کیلوگرم سبب افزایش حجم ماهیچه ها در 12 هفته شود.

نقاط قوت مکمل پمپ شاتر اس ایکس 7

 • قدرت ماهیچه های بدن را به اندازه 147 درصد افزایش می دهد.
 • توانایی بی نظیری در افزایش حجم ماهیچه های بدن داشته به گونه ای که در 12 هفته می تواند 4 کیلوگرم به ماهیچه های بدن اضافه کند.
 • باعث گردش خون بسیار مناسب و مطلوب در بدن شده که انرژی و استقامت بالایی را برای ورزشکار به ارمغان خواهد آورد.
 • پمپ شاتر اس ایکس 7 از مواد اولیه و ترکیبات بسیار خوبی تشکیل شده که در صورت مصرف اصولی از آن ضرری را برای بدن ورزشکار در پی نخواهد داشت.
 • مکملی عاری از کراتین می باشد و به همین دلیل محبوبیت زیادی را در بین محرک ها برخوردار است.
 • از فرمولی بسیار هوشمند، مدرن و دقیق به منظور افزایش پمپاژ خون و افزایش قدرت و حجم ماهیچه ها در بدن برخوردار است.
 • اثرات مطلوب این محرک در مراکز علمی معتبری همچون دانشگاه تمپا ایالت فلوریدای آمریکا اثبات شده است که قابلیت اطمینان بالای این محصول را نشان می دهد.
 • برخورداری از دو ماده ارزشمند Carnosyn و Peak ATP، سبب قدرت بسیار بالای این محصول می شود.
 • تمامی ترکیبات این محصول سازگاری بالایی با یکدیگر داشته و به عنوان قسمت های مختلف یک پازل عمل کرده که در مجموع تاثیر بزرگی را در بدن فرد ورزشکار ایجاد می کنند.
پمپ شاتر اس ایکس 7 ماسل تک + PEAK ATP دارای فرمول اختصاصی ماسل بیلدر و پلاسما ماسل
پمپ شاتر اس ایکس 7 ماسل تک + PEAK ATP

مواد تشکیل دهنده پمپ شاتر اس ایکس 7 ماسل تک

 • بتا آلانین 1200 میلی گرم
 • آدنوزین 5 – تری فسفات دی سدیم 200 میلی گرم
 • کافئین بدون آب 160 میلی گرم
 • عصاره جوز بویا (جوز) (دانه) 100 میلی گرم
 • عصاره جلبک قهوه ای (ساقه و برگ) 36 میلی گرم
 • عصاره دانه لوتوس مقدس 40 میلی گرم
 • عصاره ریحان مقدس (برگ) 20 میلی گرم
 • عصاره دانه های بهشت (دانه) 20 میلی گرم

سایر ترکیبات پمپ شاتر اس ایکس 7: طعم دهنده های طبیعی و مصنوعی، اسید سیتریک، پتاسیم، نمک، سیلیکات کلسیم، سوکرالوز، FD&C قرمز شماره ۴۰

Carnosyn: می توان آن را به عنوان بهترین شکل از بتا آلانین دانست. حتی در دوز پایین تر از استاندارد بتا آلانین، Carnosyn تا 3 برابر اثر طولانی تری در بدن دارد.

مکس استارز  هیدروکسی کات اولترا استیم ماسل تک

Peak ATP: این ماده به عنوان جایگزین کراتین عمل کرده و برای افرادی است که از تورم بدنشان از طریق کراتین بدشان می آید. Peak ATP یک ترکیب بسیار عالی می باشد که برای بهبود عملکرد ماهیچه ها تاثیر بالقوه بسیار بالایی دارد. این ماده قدرت بسیار زیادی را برای ماهیچه ها به ارمغان می آورد.

کافئین: محرک عمومی در اکثر مکمل های پس از تمرین است. آنها در فرمول پمپ شاتر اس ایکس 7 یک دوز ملایم را ارائه می دهند که چیزی در حدود 50 درصد قوی تر از یک فنجان قهوه است. این دوز مناسب از این ماده باعث افزایش تمرکز و انرژی می شود.

درخت جوز بویا: این ماده که به عنوان جوز هندی نیز شناخته می شود، عمدتا به عنوان یک ماده طعم پوشش مورد استفاده قرار می گیرد. همچنین این ماده را از لحاظ نظری افزایش دهنده لیپولیز می گویند که باعث تبدیل چربی به انرژی می شود.

جلبک قهوه ای: در واقع این جلبک دریایی می تواند به شما کمک کند تا احساس خستگی در شما به تعویق بیفتد، یا به عبارت دیگر دیرتر خسته شوید.

لوتوس مقدس یا عصاره دانه نیلوفر آبی: این ماده باعث افزایش انرژی در بدن به صورت غیر مستقیم از طریق ترموژنز یا بالا رفتن حرارت بدن در ارگانیسم می شود.

ریحان مقدس: آنچه در مورد این گیاه می دانیم این است که این گیاه بیشتر خاصیت ضد افسردگی و نقش تقویت کننده هورمون تستوسترون را دارد. همچنین گیاه ریحان مقدس به عنوان چربی سوز، حاوی اسید اورسولیک است که کمک می کند تا لیپولیز در بدن افزایش یابد.

دانه های بهشت: این گیاه در واقع یک تقویت کننده تستوسترون است که میزان دوز آن به اندازه ای است که می تواند به عنوان مکمل قبل از تمرین مورد استفاده قرار گیرد.

بررسی فرمول مکمل پمپ شاتر اس ایکس 7

ترکیبات سازنده این محصول اگر چه در نگاه اول ممکن است بسیار عجیب به نظر برسند، اما این ترکیبات سازگاری بسیار خوبی با یکدیگر داشته و در مجموع نتیجه فوق العاده ای را برای بدنساز خواهند داشت. وجود دو ماده مطمئن Carnosyn و Peak ATP در این محصول نقطه قوت آن می باشد. البته لازم به ذکر است که سازندگان این محصول می توانستند میزان بیشتری از این دو ماده را در این مکمل قرار دهند تا دوز مصرفی را کاهش دهند، ولی خوب به منظور کاهش قیمت تمام شده این محصول این کار توجیه خواهد داشت. اگر چه این محصول از میزان کافئین بسیار مطلوبی برخوردار است، اما باید توجه نمود که پمپ شاتر اس ایکس 7 برای افزایش قدرت ماهیچه ها و تقویت هورمون تستوسترون بدن فقط بر این ماده اکتفا نکرده و گیاهان دارویی بسیاری را در ترکیب خود مورد استفاده قرار داده که هر کدام تقویت کننده بسیار خوبی برای میزان تستوسترون بدن می باشند. اگر به ترکیبات سازنده این محصول به صورت مجزا و انفرادی نگاه شود، به نظر مکمل بسیار بدی برای قبل از تمرین به حساب می آید، در حالی که این ترکیبات در کنار یکدیگر است که عملکرد بسیار مطلوب خود را نشان داده و باعث می شوند که این محرک یک مکمل بسیار عالی برای قبل از تمرین باشد.

به صورت کلی پمپ شاتر اس ایکس 7 از فرمولی بسیار دقیق و هوشمند برخوردار است که قدرت و حجم بالایی را برای ماهیچه ها در بازه زمانی کوتاه برای ورزشکاران و بدنسازان به ارمغان خواهد آورد.

مکس استارز  هیدروکسی کات سوپر الیت ماسل تک
پمپ شاتر اس ایکس 7 ماسل تک
پمپ شاتر اس ایکس 7 ماسل تک

عملکرد Peak ATP در بدن چگونه است؟

یکی از اصلی ترین مواد سازنده پمپ شاتر اس ایکس 7، Peak ATP می باشد. زمانی که ATP پلاسما در خون افزایش پیدا می کند، این ترکیب به گیرنده های ماهیچه ها متصل شده و میزان تولید اسید نیتریک را زیاد کرده که این عمل باعث گشاد شدن عروق خونی می گردد. با گشاد شدن عروق میزان اکسیژن و مواد غذایی بیشتری به ماهیچه ها می رسد.

هر چه میزان کلسیم در ماهیچه ها بیشتر شود، قدرت و استقامت ماهیچه نیز افزایش می یابد. حال در شرایطی که بدن خسته است میزان کلسیم در ماهیچه ها کاهش می یابد. اما در این حالت ترکیب کلسیم با ATP می تواند انتقال کلسیم را در بدن را بهتر مدیریت کرده و عملکرد ماهیچه ها را مجدد بهبود دهد.

وجود این ماده سبب افزایش فعالیت آنابولیک بدن با فعال کردن مسیر mTOR می شود. زمانی که مواد مغذی و اکسیژن برای ماهیچه ها به اندازه کافی فراهم شود، بدن در شرایط آنابولیک بسیار مناسبی قرار گرفته که در این حالت باعث رشد مناسب ماهیچه ها می شود.

راهنمای مصرف مکمل پمپ شاتر اس ایکس 7

به منظور مصرف صحیح این مکمل باید 1 یا 2 وعده (2 قاشق) از آن را با 8 تا 12 اونس آب ترکیب کرده و 30 تا ۴۵ دقیقه قبل از تمرین خود آن را مصرف نمایید. افرادی که به مواد محرک حساسیت دارند باید میزان مصرف و دوز مطلوب خود را قبل از مصرف این مکمل ارزیابی کنند. نباید در مصرف این مکمل زیاده روی کرد و بیش از 2 قاشق در مدت 24 ساعت تجاوز نمود. از ویژگی های منفی پمپ شاتر اس ایکس 7 می توان به قیمت نسبتا بالای آن و همچنین طمع گیاهی آن اشاره کرد که برای برخی از افراد ممکن است خوشایند نباشد. قیمت این محصول برای یک بطری که حاوی 50 واحد از این محرک می باشد چیزی در حدود 70 دلار است.

هشدار مصرف مکمل پمپ شاتر اس ایکس 7

 • خانم های ورزشکار نباید در دوران شیردهی و بارداری از این مکمل استفاده کنند.
 • برای افراد زیر 18 سال مصرف پمپ شاتر اس ایکس 7 توصیه نمی شود.
 • قبل از هر گونه مصرف از این مکمل باید ابتدا با پزشک مشورت نمود تا در صورت هر گونه حساسیت، میزان مصرف و دوز آن به طور دقیق مشخص شود.
 • نباید این مکمل را همزمان با محرک های دیگر مصرف نمود زیرا که ممکن است سبب تداخل های دارویی شود.
 • در صورتی که نسبت به مصرف کافئین حساس هستید، حتما باید در مصرف این مکمل به دلیل وجود کافئین بالا احتیاط کنید.
 • باید در محدوده ای به دور از دسترس اطفال و کودکان قرار داده شود.
 • افرادی که تحت مراقبت های درمانی قرار دارند و دارو مصرف می کنند به هیچ وجه نباید بدون مشورت با پزشک خود از پمپ شاتر اس ایکس 7 استفاده کنند، زیرا که ممکن است برای سلامتی آن ها خطر آفرین باشد.

لطفا تجربیات خود را در مورد مکمل های پیش از تمرین با ما در قسمت دیدگاه به اشتراک بگذارید

تالیف و ترجمه : best5supplements.com

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا
error: Content is protected !!