مکمل پمپ - پیش از تمرین

پری ورک اوت گلد استاندارد اپتیموم نوتریشن

مکمل قبل از تمرین پری ورک اوت گلد استاندارد, یک مکمل مناسب برای مرحله قبل از تمرین است و توسط شرکت اپتیموم نوتریشن (Optimum Nutrition) ساخته می شود. این مکمل در طعم های گوناگونی عرضه می شود و فایده آن افزایش توده عضلانی, چربی سوزی و تولید انرژی است. البته در کنار این فواید, ایجاد آرامش, ریلکس کردن بدن و افزایش تمرکز نیز به آن نسبت داده می شود.

اپتیموم نوتریشن شرکت موفق و مشهوری است که مکمل های مناسب برای همه مراحل تمرینات ورزشی, از جمله محصولات قبل از تمرین را تولید میکند. مکمل قبل از تمرین پری ورک اوت گلد استاندارد اپتیموم نوتریشن, محصولی است که با داشتن کافئین کافی و آمینو اسیدهای مختلف,  انرژی مورد نیاز تمرینات ورزشی را برای هرکسی, در هر ساعتی از روز تولید میکند.

اجزاء سازنده پری ورکات گلد استاندارد

مکمل پری ورک اوت گلد استاندارد, انرژی و تمرکز مورد نیاز فرد برای تمرین را فراهم میکند و  بیشتر عملکرد آن, مدیون استفاده از چند آمینو اسید است. عناصر سازنده این مکمل عبارتند از:

375 میلی گرم استیل-ال-کارنیتین HCl

این ترکیب در ساختن توده عضلانی به بدن کمک میکند. آمینو اسید موجود برای کمک به سوزاندن چربی و خلق انرژی مورد استفاده قرار می گیرد. این ترکیب, نه تنها سوخت مورد نیاز برای فعال نگه داشتن بدن در حین تمرین را فراهم می کند, بلکه, در بهبود عملکرد مغز نیز موثر است. محل تاثیر آن میتوکندری است که از اندامک های درون سلولی محسوب می شود و مرتبط با فعالیت چربی سوزی است.

250 میلی گرم ان-استیل-ال-تیروزین

فایده این ترکیب, کاهش استرس در بدن است. تیروزین آمینو اسیدی است که باعث پیشرفت تولید دوپامین می شود که حس آرامش بخشی در بدن ایجاد کرده و به اصطلاح, آن را ریلکس میکند. به علاوه, این ترکیب تا حدی تمرکز را زیاد میکند و همچنین به شما اطمینان می دهد که بدنتان فعال خواهد ماند و خستگی کمتری را تجربه خواهد کرد.

مخلوط ماتریکس ماهیچه پری ورک اوت گلد استاندارد

این, یکی از جذاب ترین بخش های مکمل است. برای تقویت رشد ماهیچه ها 3 گرم کراتین در هر سروینگ آن موجود است. سطح بالای کراتین, باعث می شود که تمرینات ورزشی در وضعیت درست پیش بروند. 25 میلی گرم آستراگین (AstraGIN) نیز در فرمول وجود دارد. آستراگین از ریشه گیاه گون(Astragalus) استخراج می شود که برای تقویت سیستم ایمنی بدن مفید است. عنصر دیگر این ماتریکس, نوتوجینسینگ پاناکس (Panax notoginseng) است و کار آن کمک به افزایش جریان خون در بدن است و از این طریق باعث جریان خون مورد نیاز عضلات در حین تمرین خواهد شد.

مکس استارز  مکمل پمپ پری ورک اوت یون پرفورمیکس

سایر اجزاء پری ورک اوت گلد استاندارد

اجزای دیگری که در این فرمول به کار رفته اند عبارت است از:

 • 5 گرم بتا آلانین: آلانین آمینو اسیدی است که باعث تقویت رشد ماهیچه می شود و به افزایش سطح قدرت و استقامت آن نیز کمک میکند. به علاوه, 750 میلی گرم سیترولین نیز به منظور افزایش کارایی به فرمول اضافه شده است.
 • کافئین: از اجزاء فرمول است و برای اینکه تحمل آن برای بیشتر مردم راحت باشد, 175 میلی گرم کافئین در هر سروینگ آن گنجانده شده است. این دوز کوچک تقریبا برایر مقدار کافئینی است که از 2 فنجان قهوه متوسط دریافت می شود. در لیست ترکیبات این مکمل, به این موضوع اشاره شده است که منبع این کافئین چای یا قهوه است. البته, روشن نشده که دقیقا از کدام منبع می آید.
ویتامین های مفید موجود در فرمول

در فرمول پری ورک اوت گلد استاندارد چند ویتامین مفید نیز گنجانده شده است. این ویتامین ها عبارتند:

 • 500 واحد بین المللی ویتامین D: این ویتامین هم به بهبود سلامت استخوان و هم به افزایش سرعت تولید هورمون طبیعی بدن کمک می کند.
 • 2 میلی گرم تیامین: این ویتامین به بهبود متابولیسم گلوکز و تولید انرژی کمک میکند.
 • 20 میلی گرم نیاسین: نیاسین باعث بهبود عملکرد مغز می شود و می تواند کالری مصرفی را به انرژی تبدیل کند.
 • 10 میکروگرم ویتامین B12 به اضافه 200 میکروگرم فولیک اسید: این دو ویتامین به منظور بهبود شکل گیری گلبول های قرمز فراهم شده اند. به این ترتیب, این ویتامین ها به بازسازی انرژی بدن و در نتیجه به ریکاوری بعد از تمرین کمک میکنند.

چند ترکیب دیگر هم در پری ورک اوت وجود دارد. اسیدهای سیتریک و مالیک, سلولز و صمغ گزانتان نیز در این فرمول گنجانده شده است و هدف از این کار پشتیبانی از بافت مکمل است.

مقایسه سریع پری ورک اوت گلد استاندارد با سایر مکمل ها

پری ورک اوت گلد استاندارد می تواند به آسانی با سایر مکمل های قبل از تمرین هم رده خودش مقایسه شود.

 1. مکمل قبل از تمرین Vintage Blas یکی از این مکمل هاست. این مکمل فواید زیادی دارد و شایسته توجه شماست. ترکیبات آن در دو مرحله زیر دسته بندی و لیست شده اند:
 • گروه استارت استرانگ (Start Strong) شامل سیترولین و بتا آلانین برای افزایش انرژی و آرژنین برای پیشبرد تولید نیتریک اکساید تا به ریلکس کردن رگ های خونی کمک کند.
 • گروه فینیش استرانگ (Finish Strong) که دارای آسپارتیک اسید است و برای اینکه تمرینات ورزشی شما در مسیر درست خود پیش برود, انرژی اضافی تولید میکند.
 1. محصول دیگر, Nutrex Research Outfit Amped , یک مکمل دیگر قبل از تمرین است. مواد مغذی قدرتمندی به شرح زیر دارد:
 • 2 گرم تائورین برای پشتیبانی از تولید پروتئین و پیشگیری از خستگی.
 • 85 گرم سیترولین برای پشتیبانی از قدرت عضلاتی که در هنگام برداشتن وزنه مورد نیاز است.
 • 50 میلی گرم تئاکرین (Theacrine) آلکالوئید جذابی که اثر ضد التهابی دارد و تمرکز بدن را در حین تمرین بهتر میکند.
 1. مکمل قبل از تمرین اسالت (Assault) که توسط شرکت ماسل فارم تولید می شود, گزینه سوم است. این مکمل دارای حدود 1000 در صد نیاز روزانه به ویتامین B6است. ویتامین B6 برای تولید نوراپینفرین و تنظیم استرس برای بدن ضروری است. به علاوه, حدود 500% نیاز روزانه ویتامین C در این مکمل موجود است. ویتامین C نقش آنتی اکسیدانی دارد و به کاهش استرس ماهیچه ای در حین تمرین کمک میکند. تائورین و گلیسین موجود در آن نیز برای ماهیچه ها انرژی فراهم میکند.
مکس استارز  پمپ انجین شرد مکمل پری ورک اوت اوولوشن نوتریشن
طعم های مختلف پری ورک اوت گلد استاندارد

مکمل پری ورکات گلد استاندارد طعم های گوناگونی دارد و شما می توانید آن را در طعم های لیموناد بلوبری, سیب سبز, آناناس, توت فرنگی, هندوانه و فروت پانچ که طعمی شبیه به گیلاس دارد, پیدا کنید.

مزایا و معایب پری ورک اوت گلد استاندارد

مزایا

 • کافئین موجود در آن, به آسانی تحمل می شود.
 • در هر سروینگ, مقدار قابل توجهی کراتین دارد.
 • استرس را در بدن کنترل میکند.

معایب

 • دارای بعضی ترکیبات نامناسب و طعم های مصنوعی است.
 • مزه آن ممکن است برای بعضی خیلی شیرین باشد.
طرز استفاده از پری ورک اوت گلد استاندارد
 • برای استفاده از مکمل پری ورکات, باید یک پیمانه از آن را با حدود 170 تا 250 گرم آب مخلوط و حدود 20 تا 30 دقیقه قبل از تمرین مصرف کرد. این مکمل, به خوبی با آب سرد مخلوط می شود.
 • بهتر است ابتدا با نصف پیمانه شروع کرد تا چگونگی تحمل آن توسط بدن هر فرد مشخص شود.
خرید پری ورک اوت گلد استاندارد

یک بسته حاوی 30 سروینگ را می توان با قیمت 28.99 دلار پیدا کرد که معادل کمتر از یک دلار برای هر سروینگ است و در مقایسه با سایر مکمل های مشابه قیمت مناسبی است.

حرف آخر در مورد پری ورک اوت گلد استاندارد

مکمل پری ورک اوت گلد استاندارد دارای فواید خوبی برای مرحله قبل از تمرین است که بدن شما را برای موفقیتی که شایسته آن است آماده میکند. شما می توانید این گزینه را امتحان کرده, در هر زمانی از آن لذت ببرید و ببینید که چقدر خوب به شما کمک میکند.

مزه های پری ورک اوت گلد استاندارد اپتیموم نوتریشن
مزه های پری ورک اوت گلد استاندارد اپتیموم نوتریشن

 

محصول در سایت اپتیموم : optimumnutrition

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا
error: Content is protected !!