آمینو اسیدتست بوستر - پروهورمون

دی آسپارتیک اسید آلمکس نوتریشن

مکمل دی آسپارتیک اسید آلمکس نوتریشن , توسط شرکت معتبر آلمکس نوتریشن (Allmax Nutrition) ساخته می شود و هدف از تولید آن افزایش تستوسترون طبیعی در بدن است. در ساختن این مکمل فقط از یک ترکیب سازنده یعنی دی-آسپارتیک اسید استفاده شده است که یک افزاینده تستوسترون کارآمد و اثبات شده است. خواندن این نوشته شما را با جزییات مربوط به این مکمل, بیشتر آشنا می کند.

اگر دارید پا به سن می گذارید, یا می خواهید عضلات بزرگتری داشته باشید یا اینکه در باشگاه تکاپوی بیشتری داشته باشید, به افزایش تستوسترون نیاز دارید. برای این منظور, گاهی پروهورمون ها را توصیه می کنند. ولی باید در نظر داشته باشید که مصرف پروهورمون ها می تواند به بدن شما استرس وارد کند.

نگران نباشید. شرکت آلمکس نوتریشن برای افزایش تستوسترون در بدن شما یک افزایش دهنده طبیعی تستوسترون طراحی کرده است. دی آسپارتیک اسید آلمکس نوتریشن, همان چیزی است که شما در جستجوی آن هستید.

دی آسپارتیک اسید آلمکس نوتریشن چیست؟

دی آسپارتیک اسید المکس نوتریشن, یک فرم پودری از آمینو اسید دی-آسپارتیک اسید است. دی-آسپارتیک اسید ایزومر آینه ای فرم معروف تر آن یعنی ال-آسپارتیک اسید است. بر اساس بعضی از مطالعات کلینیکی که روی انسان انجام شده, مصرف روزانه 3.12 گرم دی-آسپارتیک اسید در بازه زمانی فقط 12 روز, توانسته است سطح تستوسترون را تا 42% (بطور میانگین) افزایش دهد.

دی آسپارتیک اسید المکس نوتریشن

درباره شرکت آلمکس نوتریشن

آلمکس نوتریشن یک شرکت آمریکایی-کانادایی سازنده مکملهای تغذیه ای ورزشی است. نام تجاری آلمکس نوتریشن علم, نوآوری, کیفیت و نتیجه بخشی را تداعی میکند. این شرکت همه محصولات خود را در آزمایشگاه آزمایش میکند تا از کیفیت بالا و نتایج قوی آنها اطمینان داشته باشد. سازندگان محصولات این شرکت, تلاش میکنند هرچه را که در  برچسب محصول ادعا کرده اند, در مقادیر و غلظت مورد نیاز درون مکمل نیز داشته باشند. همین امر باعث تولید محصولاتی شده که اعتماد هزاران مربی و ورزشکار حرفه ای و آماتور را به دست آورده است.

فواید دی آسپارتیک اسید آلمکس نوتریشن چیست؟

این محصول باعث افزایش تولید طبیعی تستوسترون در بدن می شود. لازم به گفتن نیست که افزایش تستوسترون می تواند اثر عمیقی بر اندازه, قدرت , ضخامت و چگالی (دانسیته) ماهیچه داشته و در عین حال به کاهش چربی نیز کمک کند. سایر منافعی که در اثر افزایش تستوسترون در بدن مردان ایجاد می شود عبارتند از:

 • تاثیر عمیق بر قدرت بدنی
 • افزایش چگالی (دانسیته) و سایز ماهیچه
 • افزایش کارایی ورزشی
 • افزایش سلامت جنسی
 • افزایش احساس عمومی “حال خوب”
 • افزایش لیبیدو
 • کمک به باروری
 • کاهش چربی
مکس استارز  معرفی محصولات آلمکس نوتریشن
    ترکیبات سازنده دی آسپارتیک اسید آلمکس نوتریشن

در ساختن مکمل دی آسپارتیک اسید آلمکس نوتریشن, تنها از دی-آسپارتیک اسید (DAA) استفاده شده است. دی-آسپارتیک اسید یک اسید آمینه غیر ضروری بوده, از بهترین تستوسترون بوستر های موجود در بازار محسوب می شود. این آمینو اسید بطور طبیعی باعث افزایش تستوسترون میشود و نوع 100% خالص آن در فرمول این مکمل به کار رفته است.

دی اسپارتیک اسید آلمکس نوتریشن بهترین مکمل افزایش دهنده تستوسترون

معرفی بیشتر دی آسپارتیک

دی-آسپارتیک اسید متعلق به خانواده آمینو اسید هاست. آمینو اسیدها واحدهای ساختمانی پروتئین ها هستند و برای بدن بسیار ضروری می باشند. این ترکیبات شیمیایی اعمال زیادی در بدن انجام می دهند و وجود آنها برای زندگی سالم, حیاتی است.

آمینو اسید آسپارتیک اسید در دو فرم مختلف یافت می شود. فرم های دی-آسپارتیک اسید و ال-آسپارتیک اسید, هردو فرمول شیمیایی یکسانی دارند و تنها تفاوت آنها در نحوه مرتب شدن اتمها در فضاست. مولکول های این دو فرم مانند دست چپ و راست ما تصاویر آینه ای یکدیگر هستند و همین تصویر آینه ای است که باعث ایجاد ویژگی های مختلف این دو فرم می شود.

 • ال-آسپارتیک اسید

بطور طبیعی در غذاها یافت می شود و در بدن انسان نیز ساخته می شود. این فرم آسپارتیک اسید در ساختن پروتئین ها به کار می رود.

 • دی-آسپارتیک اسید

این فرم مسئول تنظیم هورمونی است. و باعث افزایش تولید تستوسترون می شود. این ماده اثر خود را از طریق افزایش تولید گنادوتروپین و لوتینیزینگ هورمون (LH) انجام می دهد, در نتیجه افزایش این مواد, تولید نیتریک اکساید و آدنوزین مونوفسفات حلقوی نیز افزایش یافته و تستوسترون بیشتری تولید می شود. دی-آسپارتیک اسید در صدر ترکیباتی قرار دارد که باعث تولید تستوسترون بطور طبیعی می شوند. از این طریق, این آمینو اسید نقشی هم در باروری مردان ایفا میکند و مصرف آن می تواند به بهبود کیفیت اسپرم, در مردانی که از مشکل ناباروری در رنج هستند کمک کند.

مزایا و معایب دی آسپارتیک اسید آلمکس نوتریشن
مزایای دی آسپارتیک اسید آلمکس نوتریشن
 • متکی به تحقیقات علمی است.
 • بدون عوارض جانبی.
معایب دی آسپارتیک اسید المکس نوتریشن
 • در حالی که این مکمل به عنوان یک ترکیب خیلی موثر شناخته شده است, ولی مصرف آن توسط افرادی که در شرایط پزشکی خاصی قرار گرفته اند, بیماری کلیوی دارند یا دچار حساسیت به پروتئین های خاصی هستند, توصیه نمی شود.
 • احتمال دارد عوارضی نظیر افزایش لیبیدو, افزایش خوی تهاجمی, آکنه, پراشتهایی و افزایش رشد مو بروز کند.
 • در تولید این مکمل از پروتئین موجود در شیر, سویا, تخم مرغ, مغزها, بادام زمینی, ماهی, محصولات سخت پوستان و دوکفه ایها استفاده شده و باید مراقب آلرژی بود.
 • از آنجا که این مکمل به شکل پودر عرضه می شود, آماده سازی آن راحت نیست.
مکس استارز  بهترین مارک های مکمل تست بوستر سال 2019

هشدار

در مصرف دی آسپارتیک اسید آلمکس نوتریشن  باید به موارد زیر توجه نمود:

 • این دارو صرفا برای افراد بالغ و سالم طراحی شده است.
 • مصرف این مکمل به زنان توصیه نمی شود.
 • در صورت بروز هر نوع عارضه غیر طبیعی باید بلافاصله مصرف دارو را قطع نمود.
 • مکمل باید به میزان توصیه شده مصرف شود.
 • مصرف این مکمل برای زنان باردار و شیرده, و افراد زیر 18 سال ممنوع است.
 • از دسترس کودکان دور نگه داشته شود.
 • در محل خشک و خنک نگهداری شود
 • توسط FDA ارزیابی نشده و به منظور تشخیص, درمان و یا پیشگیری از هیچ بیماری طراحی نشده است.
خرید دی آسپارتیک اسید آلمکس نوتریشن

مکمل دی آسپارتیک اسید آلمکس نوتریشن, در وبسایت های متعددی به شکل آنلاین به فروش می رسد. قیمت آن حدود 44.99 دلار است ولی, سایت شرکت سازنده, با 44% تخفیف , آن را به قیمت 24.99 دلار به فروش می رساند.

دستور استفاده از دی آسپارتیک اسید آلمکس

سروینگ سایز این محصول یک پیمانه (به اندازه یک قاشق چایخوری) معادل 3.12 گرم است و در هر بسته,32 سروینگ موجود است. برای مصرف, باید پیمانه 3.12 گرمی دی آسپارتیک اسید آلمکس نوتریشن را با آبمیوه یا آب مخلوط و یک بار در روز بعد از برخاستن از خواب, با معده خالی مصرف کرد.

آیا مکمل دی آسپارتیک اسید آلمکس نوتریشن باید چرخه ای مصرف شود؟

ورزشکاران و بدنسازانی که در جستجوی افزایش طبیعی تستوسترون بوده اند, دو هفته مکمل را مصرف کرده, سپس یک هفته مصرف آن را متوقف و مجددا چرخه را تکرار نموده اند. بنا به اظهارات آنها, مصرف چرخه ای, نتایج بهتری داده است.

ترکیبات دی آسپارتیک اسید آلمکس نوتریشن

 

محصول در وب سایت آلمکس  : www.allmaxnutrition

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا
error: Content is protected !!