چربی سوز

مقایسه زنادرین و هیدروکسی کات اس ایکس 7

دو نمونه از بهترین و پر طرفدار ترین دارو های چربی سوز و ضد چاقی، زنادرین و هیدروکسی کات هستند که سهم زیادی از بازار دارو های لاغری را در اختیار دارند. چربی سوز هیدروکسی کات اس ایکس 7 توسط شرکت ماسل تک و چربی سوز زنادرین توسط شرکتی به همین نام تولید می شوند.

زنادرین و هیدروکسی کات اس ایکس 7، کدام یک چربی سوز بهتری هستند؟

داشتن اندام متناسب همواره یکی از ویژگی هایی است که تمام افراد و به خصوص ورزشکاران و بدنسازان توجه ویژه ای به آن دارند. یکی از مواردی که اندام را نامتناسب و نازیبا جلوه می دهد، داشتن وزن زیاد و چربی اضافی در بدن است. همواره برای رسیدن به وزنی متناسب باید رژیم غذایی مطلوب و سالم و برنامه منظم ورزشی داشت. اما در بسیاری از موارد رسیدن به وزن متناسب از این طریق برای افراد کمی زمانبر و خسته کننده می شود، در این حالت می توان به منظور دستیابی به اندام ایده آل در مدت زمان کمتر از دارو های چربی سوز و لاغری استفاده کرد. دو نمونه از بهترین و پر طرفدار ترین دارو های چربی سوز و ضد چاقی، زنادرین و هیدروکسی کات هستند که سهم زیادی از بازار دارو های لاغری را در اختیار دارند. چربی سوز هیدروکسی کات اس ایکس 7 توسط شرکت ماسل تک و چربی سوز زنادرین توسط شرکتی به همین نام تولید می شوند که هر دو شرکت از بهترین و با سابقه ترین شرکت های تولید کننده مکمل و دارو های لاغری در آمریکا و حتی سراسر جهان می باشند. در این نوشتار قصد داریم تا مقایسه ای را میان دو چربی سوز زنادرین و هیدروکسی کات انجام داده و شما را در انتخاب محصول مناسب تر یاری کنیم.

مقایسه برخی از ترکیبات زنادرین و هیدروکسی کات

در این قسمت برخی از ترکیبات مهمی که در فرمول این محصولات وجود دارد، آورده شده است تا مقایسه ای بین آن ها و دوز هر یک صورت گیرد. لازم به ذکر است که این موارد تمام ترکیبات سازنده زنادرین و هیدروکسی کات نیستند و فقط تعدادی از مهمترین و تاثیر گذار ترین ترکیبات آن ها آورده شده است:

زنادرینهیدروکسی کات اس ایکس 7
ترکیباتدوزترکیباتدوز
NeuroAMP زنادرین مخلوط620 میلی گرمعصاره دانه قهوه سبز200 میلی گرم
عصاره دانه قهوه سبز145 میلی گرمکافئین بدون آب145 میلی گرم
کافئین بدون آب150 میلی گرمعصاره ریشه حسن یوسف50 میلی گرم
تیانین50 میلی گرمتیانین50 میلی گرم
عصاره دانه لوبیای سفید25 میلی گرمعصاره ریشه مریم گلی25 میلی گرم
ترگیل20 میلی گرمعصاره پوست یوهمبین20 میلی گرم
عصاره ریشه حسن یوسف2 میلی گرمکنسانتره خمیر Satsuma2 میلی گرم
عصاره دانه پریلا
عصاره پوست یوهمبین
عصاره دانه زیره
عصاره آب قاشقی

 

مقایسه فرمول هیدروکسی کات و زنادرین

هر دو محصول زنادرین و هیدروکسی کات در کنار قابلیت چربی سوزی، قابلیت تقویت حواس پنجگانه را نیز معرفی کرده اند. در ادامه هر دو محصول را از لحاظ فرمول مورد بررسی قرار می دهیم:

چربی سوز زنادرینزنادرین به عنوان یک چربی سوز کلاسیک با ترکیبات گیاهی متعدد

ترکیبات فرمول زنادرین با عصاره دانه قهوه سبز شروع می شود. در فرمول این محصول همچنین ترکیبات عصاره یوهمبین و حسن یوسف نیز دیده می شود. یوهمبین می تواند ضربان قلب و فشار خون شما را افزایش داده تا کاهش وزن بهتر صورت گیرد و همچنین باعث می شود که هورمون تستوسترون در بدن تقویت شود. برخی از مواد همچون، دانه لوبیای سفید به عنوان سرکوب کننده اشتها در فرد کمک می کند. ترگیل و پریلا  به منظور ریکاوری ماهیچه ها و گیاه آب قاشقی برای انتشار ملایم کافئین در بدن مورد استفاده قرار می گیرند.

مکس استارز  لیپو 6 بلک اینتنز نوترکس چربی سوز اولترا کنسانتره

هیدروکسی کات اس ایکس 7، بیش از حد فانتزی نیست اما چربی سوز قدرتمندی است

هیدروکسی کات اس ایکس 7 فرمولی شبیه به زنادرین دارد با این تفاوت که عاری از گیاهان تزیینی است. این محصول از ترکیبات عصاره دانه قهوه سبز، یوهمبین، حسن یوسف، کافئین و تیانین تشکیل شده است. مریم گلی در آن به منظور بهبود گردش خون و کنسانتره خمیر Satsuma در آن به منظور کاهش چربی شکم مورد استفاده قرار گرفته است.

فرمول هر دو محصول زنادرین و هیدروکسی کات دارای اثرات بالقوه چربی سوزی و تقویت حواس پنجگانه است. اما جایزه این قسمت را می توان به طراحی فرمول هیدروکسی کات اس ایکس 7 اعطا کرد. زیرا که این محصول نشان داد که بدون استفاده از گیاهان تزیینی نیز می توان عملکرد خوبی داشت و قدرت بالایی در چربی سوزی ارائه داد.

مقایسه دوز زنادرین و هیدروکسی کات

برای این منظور، ما میزان دوز ترکیبات اصلی و به طور ویژه دو ماده عصاره دانه قهوه سبز و کافئین را که از بهترین چربی سوز های موجود هستند را در زنادرین و هیدروکسی کات در نظر می گیریم.

زنادرین در ترکیب خود بیش از 150 میلی گرم عصاره دانه قهوه سبز و 150 میلی گرم کافئین دارد، که اگر این دو مقدار را که از مهمترین مواد چربی سوز هستند با هم جمع بزنیم چیزی در حدود 300 میلی گرم می شود. هیدروکسی کات در حدود 200 میلی گرم عصاره دانه قهوه سبز داشته و همچنین 145 میلی گرم هم کافئین دارد که در مجموع 345 میلی گرم می شوند. محصول هیدروکسی کات در دوز عصاره دانه قهوه سبز از زنادرین جلوتر بوده و در مقدار کافئین است که هیدروکسی کات اس ایکس 7 به میزان 5 گرم کافئین نسبت به زنادرین کمتر دارد. اگر وزن کلی دو محصول را در نظر بگیریم، زنادرین حداقل 100 میلی گرم بیشتر از هیدروکسی کات است اما زنادرین از ترکیبات بیشتری تشکیل شده است. اگر چه زنادرین سنگین تر از هیدروکسی کات است، اما به جز دو ماده اصلی که بیان شد بقیه از اهمیت خیلی بالایی برخوردار نیستند.چربی سوز هیدروکسی کات اس ایکس 7 بلک اونیکس

به صورت کلی هیدروکسی کات به مراتب بهتر از زنادرین است چرا که از ترکیبات و وزن کمتری نسبت به زنادرین برخوردار است، اما با این وجود در ترکیبات مهم مانند عصاره دانه قهوه سبز از زنادرین جلوتر بوده و قدرت چربی سوزی بالایی ارائه می دهد.

مقایسه کیفیت مواد تشکیل دهنده در زنادرین و هیدروکسی کات

هر دو محصول هیدروکسی کات و  زنادرین از مواد اولیه استاندارد زیادی تشکیل شده اند. زنادرین دارای 3 ماده اصلی عصاره دانه قهوه سبز، حسن یوسف و یوهمبین تشکیل شده است که هر 3 ترکیب از بهترین چربی سوز های موجود هستند. در مقابل هیدروکسی کات از 4 ترکیب عصاره قهوه سبز، یوهمبین، Satsuma و مریم گلی تشکیل شده که تنها دو ماده عصاره دانه قهوه سبز و یوهمبین دارای اثر گذاری قطعی و اثبات شده در چربی سوزی هستند و دو مورد دیگر، اثر چربی سوزی آن ها در حد شک و گمان است. با این مقیاس در ظاهر زنادرین بهتر است اما اگر معیار دوز را به این قسمت وارد کنیم آنگاه متوجه خواهید شد که کیفیت مواد تشکیل دهنده هیدروکسی کات به مراتب بهتر است زیرا که قدرت چربی سوزی بالایی دارد.

مکس استارز  چربی سوز زنادرین نکست ژن

مقایسه قیمت زنادرین و هیدروکسی کات

زنادرینهیدروکسی کات اس ایکس 7
یک بطری (برای 39 روز)، 20 دلاریک بطری (برای 80 روز)، 70 دلار
قیمت هر کپسول 0.25 دلارقیمت هر کپسول 0.88 دلار
قیمت هر پیمانه 0.25 دلارقیمت هر پیمانه 0.88 دلار

 

همانگونه که مشاهده می شود قیمت یک بطری از زنادرین 20 دلار و قیمت یک بطری از هیدروکسی کات 70 دلار است، بنابراین در مبحث قیمت، برنده مقایسه زنادرین می باشد که قیمتی به مراتب پایین تر از هیدروکسی کات دارد.

قضاوت در مورد هیدروکسی کات و زنادرین

اگر به بررسی های انجام شده نسبت به مشخصات و جزئیات این دو محصول که در سایت best5supplements صورت گرفته، نگاهی بیندازید، می توانید رتبه ای که این وبسایت به هر محصول داده را مشاهده کنید و به تفاوت موجود در رتبه ای که با یکدیگر دارند پی ببرید. هر دو محصول زنادرین و هیدروکسی کات به منظور چربی سوزی مناسب هستند اما هیدروکسی کات کمی بهتر از زنادرین است و امتیاز بیشتری را دریافت کرده است به این صورت که زنادرین امتیاز 4 و هیدروکسی کات امتیاز 4.1 را از 5 دریافت کرده اند.

اکنون می توانیم بگوییم که شما از میان هیدروکسی کات اس ایکس 7 و زنادرین کدام یک از این دو محصول را باید انتخاب کنید؟ به صورت کلی هر دو محصول عملکرد یکسانی را ارائه می دهند، اما اگر بودجه شما خیلی بالا نیست یا شما حس خوبی نسبت به گیاهان تزیینی و یا عملکرد های چندگانه محصول مانند افزایش تمرکز و تقویت حواس پنجگانه دارید، محصول زنادرین می تواند گزینه بهتری برای شما باشد. اما اگر به جنبه های چربی سوزی و افزایش انرژی نگاه کنید، آنگاه هیچ احتیاجی به وجود گیاهان تزیینی و یا دوز پایین نیست. اگر نتایج حاصل از مقایسه را بررسی کنیم به وضوح برتری هیدروکسی کات اس ایکس 7 نسبت به زنادرین مشهود است.

جمع بندی

با بررسی مقایسه های انجام شده میان دو محصول هیدروکسی کات اس ایکس سون ماسل تچ و زنادرین ، می توان به این نتیجه دست یافت که هیدروکسی کات اس ایکس 7 برتری قابل توجهی نسبت به زنادرین دارد، از جمله این موارد می توان به فرمول بهتر، دوز بالاتر ترکیبات مهم و قدرت چربی سوزی بیشتر اشاره کرد. علاوه بر این موارد بیان شده باید گفت که یکی از مهمترین مزایایی که هیدروکسی کات نسبت به زنادرین دارد، این است که این محصول هیچ گونه عوارض جانبی برای مصرف کننده در پی نخواهد داشت. در حالی که زنادرین با توجه به گفته برخی از افراد سبب ایجاد عوارضی از جمله سردرد، سرگیجه، تهوع، ناراحتی های اعصاب و در برخی موارد تپش قلب می شود. با توجه به این موارد اگر با قیمت هیدروکسی کات مشکلی ندارید انتخاب این محصول گزینه به مراتب بهتر و مطمئن تری نسبت به زنادرین می باشد.

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا
error: Content is protected !!