تست بوستر - پروهورمون

آنابولیک فریک فارما فریک تستوسترون بوستر

بررسی مکمل تستوسترون بوستر آنابولیک فریک

آنابولیک فریک یک مکمل طبیعی برای همه مردانی است که, خواهان افزایش سطح تستوسترون بدن خود هستند. بعضی از ترکیباتی که در ساختن این مکمل مورد استفاده قرار گرفته اند, دارای تاثیر اثبات شده ای هستند که در راس آنها, دی آسپارتیک اسید قرار گرفته است. بهترین نتیجه مکمل آنابولیک فریک زمانی ایجاد می شود که همراه با رژیم غذایی متعادل, برنامه منظم ورزشی و خواب کافی باشد.

آنابولیک فریک چیست؟

آنابولیک فریک یک تستوسترون بوستر است که سطح پایین تستوسترون را در مردان بالا می برد و برای افزایش سطح انرژی و افزایش توده عضلانی, به بدنسازان کمک میکند. ترکیب کلیدی آنابولیک فریک, دی-آسپارتیک اسید (DAA) است که به عنوان یک تستوسترون بوستر موثر و کارآمد به خوبی شناخته شده است. آنابولیک فریک, به کمک ترکیب کلیدی و سایر ترکیبات خود, باعث تحریک تولید تستوسترون طبیعی در بدن می شود.

درباره شرکت سازنده آنابولیک فریک

شرکت آمریکایی فارما فریک (Pharmafreak) در سال 2008 توسط Alex Savva  و Don Gaureau تاسیس شد و هدف آن, تهیه مکمل هایی بود که به اندازه کافی قوی و موثر باشند. کاری که بسیاری از شرکت ها در آن هنگام انجام نمی دادند. سازندگان این شرکت, تاکید زیادی دارند بر این که محصولات آنها از ترکیبات موثر و مبتنی بر شواهد علمی ساخته شود. تمرکز این شرکت, تولید چربی سوزها و تستوسترون بوستر هاست. البته گریزی نیز به محصولات کتو و نوتروپیک ها زده است. مشهورترین محصول تولید شده توسط این شرکت تست فریک  TestFreak است. تست فریک یک مولتی ویتامین حاوی مواد معدنی است و به منظور افزایش تستوسترون طراحی شده است.

آنابولیک فریک فارما فریک - بهترین مکمل تستوسترون بوستر

آنابولیک فریک چه فوایدی دارد؟

آنابولیک فریک توانایی افزایش تستوسترون بدن را دارد و اطمینان می دهد که همزمان با مصرف آن, رشد ماهیچه و سطح انرژی نیز افزایش خواهد یافت. این مکمل که ادعا میکند بر سلامت کلی و افزایش مردانگی تاثیر مثبت میگذارد در سه بخش اصلی طراحی شده است:

 1. بخشی از مکمل برای افزایش تستوسترون.
 2. بخشی از مکمل برای کنترل میزان کورتیزول.
 3. بخش آخر برای کنترل میزان استروژن.

استروژن و کورتیزول می توانند دارای اثر منفی بر سطح تستوسترون بدن باشند. بنابراین, مکمل آنابولیک فریک در عین اینکه بدن را وادار به ساختن تستوسترون میکند, مقادیر این ترکیبات ضد تستوسترون را هم چک میکند.

ترکیبات سازنده آنابولیک فریک

سه کمپلکس اصلی در ساختار این مکمل وجود دارد:

1. کمپلکس هورمون آنابولیک /تستوسترون

اجزاء سازنده این کمپلکس عبارتند از:

 • دی-آسپارتیک اسید(DAA): دی آسپارتیک اسید آمینو اسیدی است که, اگر در دوز سفارش شده مصرف شود, به افزایش تستوسترون در بدن کمک میکند و اثر آن بطور علمی به اثبات رسیده است. این آمینو اسید میزان لوتینیزینگ هورمون (LH) را در بدن افزایش داده, از این طریق به افزایش تستوسترون کمک میکند. چون هورمون LH به تولید تستوسترون کمک میکند. بر اساس نتایج تحقیقات, افزایش هورمون مذکور پس از مصرف مکمل در بدن مردان نابارور, 30 تا 60 درصد گزارش شده است. در این مکمل, DAA به فرم کلسیم شلات آن به کار رفته تا جذب آن سریع تر شود.
 • ویتامین D: بر اساس شواهد علمی موجود, این ویتامین به افزایش تستوسترون در مردان کمک میکند.
 • ویتامین B6: این ویتامین یکی از جایگزین های طبیعی برای کمک به درمان مشکلات مربوط به اختلالات نعوظ است.
 • فولیک اسید: به عنوان ویتامین B9 نیز شناخته شده است و به کاهش اسپرم غیر طبیعی کمک میکند.
 • ویتامین B12: این ویتامین مسئول نگهداری سلول های عصبی و سلول های خونی است.
مکس استارز  مکمل زد ام ای اولوشن – زد ماتریکس
2. کمپلکس آنتی کاتابولیک/آنتی کورتیزول
 • رودیولا روزآ(Rhodiola Rosea): این ترکیب می تواند خستگی را کم کند, تمرکز را بهتر کند, خلق را تقویت کند و افسردگی را کاهش دهد. به نظر می رسد که رودیولا استرس را نیز کم می کند و از این طریق می تواند بر کاهش هورمون کورتیزول در بدن اثر داشته باشد. هورمون کورتیزول که هنگام استرس در بدن ترشح می شود, با تاثیر منفی بر تستیس (بیضه), باعث کاهش سطح تستوسترون می شود.
3. کمپلکس آنتی استروژن/آنتی آروماتاز
 • رزوراترول (Resveratrol): این ترکیب از قلب حفاظت میکند و به علاوه, با مهار کردن آنزیم آروماتاز , به کاهش استروژن نیز کمک میکند. آروماتاز آنزیمی است که در تبدیل تستوسترون به استروژن شرکت میکند و سطح بالای آن در بدن, منجر به کاهش تستوسترون خواهد شد.
آنابولیک فریک چگونه کار میکند؟آنابولیک فریک فارما فریک

مکمل آنابولیک فریک از طریق توزیع دی-آسپارتیک اسید در بدن عمل میکند و چنانچه ذکر شد, نقش تستوسترون بوستری دی-آسچارتیک اسید بارها به اثبات رسیده است. مکمل آنابولیک فریک وضعیت آنابولیک را در بدن افزایش می دهد و از طریق فرایندهای آنابولیک رشد ماهیچه ها را افزایش می دهد.

سایر ترکیبات موجود در فرمول نیز با هم کار میکنند تا به رسیدن به نتایج مورد انتظار و افزایش سطح کلی انرژی در بدن کمک کنند.

مزایا و معایب آنابولیک فریک
مزایای آنابولیک فریک
 • کمک به افزایش تستوسترون در بدن
 • کمک به به ساخته شدن هورمون لوتینیزینگ (LH)
معایب آنابولیک فریک
 • بعضی مصرف کنندگان از عوارض جانبی آن شکایت دارند.
 • دوز آن باید بطور دقیق اجرا شود تا نتایج حداکثری ایجاد کند, ولی چون باید بیشتر از یک بار در روز مصرف شود, اغلب مشمول فراموشی می شود.
 • گارانتی برگشت پول ندارد.
عوارض جانبی آنابولیک فریک

بعضی از ترکیبات به کار رفته در این مکمل, می توانند دارای عوارض جانبی باشند:

رودیولا روزآ: خشکی دهان, تغییرات فشار خون, سرگیجه. به علاوه, اگرچه در بعضی موارد, این ترکیب اضطراب را کم میکند, ولی, امکان دارد باعث بروز علائم اختلالات اضطرابی شامل تحریک پذیری, تاکی کاردی و پانیک شود مخصوصا اگر مصرف کننده به ترکیباتی مانند کافئین و یوهیمب حساس باشد.

رزوراترول: ممکن است باعث لخته شدن خون شود و نباید توسط افرادی که اختلالات لخته شدن خون دارند مصرف شود. به علاوه, این ترکیب می تواند فشار خون را پایین بیاورد.

مکس استارز  تستو اف ایکس آلمکس نوتریشن

دی آسپارتیک اسید: به فرم کلسیم شلات است و به نظر می رسد که توسط بدن به خوبی تحمل می شود. ولی اگر بطور چرخه ای مصرف نشود, به مرور زمان اثر آن کم می شود.

هشدار
 • مصرف مکمل آنابولیک فریک برای افراد زیر 18 سال, زنان باردار و شیرده ممنوع است.
 • در صورت داشتن شرایط خاص پزشکی یا مصرف هر نوع دارو, باید قبل از مصرف با پزشک مشورت کرد.
 • دقیقا بر اساس دستورالعمل مصرف شود.
 • در جای خشک و خنک نگه داشته شود.
 • از دسترس کودکان دور نگه داشته شود.
خرید آنابولیک فریک

این تستوسترون بوستر توسط وبسایت های مختلف به شکل آنلاین به فروش می رسد. قیمت بسته 28 تایی آن, 19.99 دلار و قیمت بسته 96 تایی آن 54.99 دلار است.

دستور استفاده آنابولیک فریک

هر بسته مکمل آنابولیک فریک, محتوی 28 یا 96 کپسول است. بر اساس دستورالعمل, باید روزانه دو کپسول در صبح و و دو کپسول در اواسط بعد از ظهر قبل از شروع هر برنامه ورزشی مصرف شود. این روتین باید 12 روز دنبال شود و بعد از آن, در یک دوره استراحت 3 روزه مصرف مکمل متوقف شود. سپس این چرخه تکرار می شود.

حرف آخر در مورد آنابولیک فریک

آنابولیک فریک در کل, محصول خوبی است و در مقایسه, قیمت آن, خیلی گران نیست و مجموعا این مکمل برای افراد معمولی که فقط می خواهند سطح تستوسترون بدن خود را بالا بیاورند مناسب است.

اظهار نظرهای مصرف کنندگان که در وبسایت ها منعکس شده, مبین یک نتیجه 50-50 می باشد. این اظهار نظرها گاهی تایید کننده و گاهی تکذیب کننده است. بعضی می گویند که این محصول برایشان موثر بوده در حالی که بعضی گفته اند هیچ نتیجه ای نگرفته و مصرف آن برایشان ناامید کننده بوده است.

یکی از نکات منفی این مکمل که به نتایج ضعیف منجر می شود, می تواند دوز مصرفی آن باشد. چون آنابولیک فریک باید 4 بار در روز و برای 12 روز مصرف شود و مصرف کننده باید روزی 4 بار آن را به خاطر بیاورد. به علاوه, مصرف مکمل آنابولیک فریک منجر به بروز عوارض جانبی می شود که ممکن است با روتین های روزانه تداخل داشته باشد.

ولی علیرغم همه اینها, آنابولیک فریک به امتحان کردنش می ارزد و برای کسانی که در جستجوی راهی برای عضله سازی و افزایش تستوسترون هستند, به نظر خوب و قابل استفاده می آید.

در پایان, به عنوان راهنمایی, در هنگام انتخاب یک مکمل خوب باید به اعتبار شرکت سازنده, ترکیبات به کار رفته (مبتنی بر آزمایشات علمی), مقرون به صرفه بودن و میزان فوایدی که عرضه می کند, توجه کرد.  به علاوه مکمل باید قادر باشد نتایج مورد انتظار را به طور سریع و موثر ایجاد کند.

منابع : pharmafreak  bodybuilding

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا
error: Content is protected !!