چربی سوز

کافئین آلمکس نوتریشن با گرید دارویی

کافئین آلمکس نوتریشن, مکملی است که به منظور افزایش توده عضلانی, افزایش انرژی, کاهش وزن و تقویت تمرکز طراحی شده است. عنصر کلیدی این مکمل کافئین است که از منابع گیاهی استخراج  می شود و به این دلیل گیاهخواران نیز می توانند از این مکمل استفاده کنند. خواندن این نوشته, شما را با ویژگی های این مکمل بیشتر آشنا میکند.

کافئین آلمکس

افرادی که به تمرینات ورزشی اشتغال دارند, احتمالا تجربه کرده اند که گاهی ممکن است ورزشکاران بطور طبیعی تمرکز خود را از دست داده, از ادامه کار منصرف شوند. این رخداد مخصوصا برای افرادی که مایلند به سرعت توده عضلانی خود را تقویت کنند, خوب نیست. بعضی از مکمل های خوراکی موجود در بازار به این مسئله نیز توجه کرده و به نحوی طراحی شده اند که همزمان با افزایش عضله سازی, سطح تمرکز و هوشیاری را در بدن فرد بالا برده, باعث تسریع عضله سازی می شوند.

کافئین آلمکس یکی از این مکمل های خوراکی است. کافئین در کنار تغذیه و برنامه های تمرینی, هم انرژی حین تمرین را افزایش می دهد و هم باعث تقویت شفافیت ذهن و هوشیاری می شود. این مکمل, چنانکه از نامش نیز پیداست, دارای مقدار قابل توجهی کافئین است و به وسیله آن نه تنها انرژی حین ورزش زیاد میکند, بلکه به کاهش وزن نیز کمک می نماید.

کافئین آلمکس چیست؟

کافئین آلمکس, یک مکمل قبل از تمرین است که سطح انرژی مورد نیاز ورزشکار را در حین تمرین افزایش می دهد و از این طریق هم ادامه تمرین را میسر می سازد و هم به چربی سوزی کمک میکند. مکمل کافئین آلمکس به علاوه, تمرکز فرد را نیز زیاد میکند و چون در فرمول آن از محصولات تماما گیاهی استفاده شده, برای افراد گیاهخوار نیز مناسب است.

 

سازنده کافئین آلمکس

سازنده مکمل کافئین آلمکس, شرکت آلمکس نوتریشن است. شرکت معتبری که از امکانات خود برای ساختن مکمل های تغذیه ای ورزشی استفاده میکند. این شرکت در ایالات متحده آمریکا واقع شده و سابقه زیادی در ساختن مکمل های خوراکی مناسب و بسیار امن و بی خطر برای افزایش عملکرد ورزشی دارد. شرکت آلمکس نوتریشن برای ساختن مکمل های خود از ترکیباتی استفاده می کند که به خوبی مورد تحقیق و آزمایش قرار گرفته اند. این ترکیبات غالبا گیاهی هستند و از منابع طبیعی استخراج می شوند و به این وسیله احتمال بروز عوارض جانبی را در مصرف کنندگان به حداقل میرسانند.

کافئین آلمکس چگونه کار میکند؟

در فرمول کافئین آلمکس از مقدار قابل توجهی کافئین استفاده شده که همراه با سایر ترکیبات به کار رفته, مغز را برای انجام تمرینات تقویت می کنند و بدن را برای شروع کار آماده می کنند.

مکس استارز  پروتئین آل وی کلاسیک آلمکس نوتریشن

می توان گفت که عملکرد این مکمل, شبیه یک فنجان بزرگ قهوه کافئین دار است. چون قادر است با عرضه یک منبع پر قدرت انرژی, نه تنها فعالیت های جسمانی فرد را در حین تمرین تقویت کند, بلکه به دنبال آن, متابولیسم بدن را نیز افزایش دهد.

اجزاء سازنده کافئین آلمکس

 

کافئین آلمکس فقط از چند ترکیب ساخته شده  و همین عناصر محدود, آن را به چیزی که هست, یعنی مکملی برای کاهش وزن و عضله سازی تبدیل می کنند. این ترکیبات در اینجا معرفی شده اند:

 • 200 میلی گرم کافئین (به شکل کافئین انهیدروس): از کافئین به منظور تحریک مغز و تقویت بدن در حین تمرین استفاده می شود. کافئین می تواند به شروع فرایند چربی سوزی و به دنبال آن تسریع کاهش وزن کمک کند. منبع کافئین به کار رفته گیاهی است و مصرف این مکمل برای گیاهخواران نیز مناسب است. این مکمل انرژی لازم برای ساختن ماهیچه را در هنگام تمرینات شدید ورزشی فراهم میکند.
 • دی-کلسیم فسفات: می تواند به افزایش کارایی جسمانی مصرف کنندگان کمک کند و باعث شکل گیری بهتر توده ماهیچه ای بدن شود.
 • میکروکریستالین سلولز: این ترکیب سوخت و ساز بدن را پشتیبانی میکند و به منزله یک تقویت کننده انرژی برای افزایش استقامت در حین تمرینات مورد استفاده قرار می گیرد.
 • منیزیوم استئارات: این ترکیب از منبع گیاهی استخراج می شود و عملیات هضم را بهبود داده, سطح متابولیسم بدن را افزایش می دهد.

سایر ترکیبات به کار رفته عبارتند از: کراس کارملوز سدیم.

مزایا و معایب کافئین آلمکس
مزایا

مزایای متعددی برای مکمل کافئین آلمکس در نظر گرفته می شود و در اینجا آنهایی عنوان شده اند که به نظر می رسد اهمیت بیشتری داشته باشند:

 • کمک به بهبود تمرکز در حین تمرینات ورزشی
 • افزایش وضوح ذهنی
 • افزایش انرژی مورد نیاز بدن
 • کاهش چربی خیلی سریع تر از حد انتظار
 • در صورتی که قبل از تمرین مصرف شود به دلیل اثر دومینوی کافئین به کار رفته, به افزایش توده عضلانی در بدن کمک میکند.
معایب

وقتی از مکمل های تغذیه ای ورزشی صحبت میکنیم, معمولا همراه هر حسن عیبی هم هست. که باید به آن فکر کرد. بعضی از معایب ناشی از مصرف کافئین آلمکس در اینجا ذکر می شود:

 • ممکن است باعث بیخوابی شود مخصوصا وقتی از آن در عصر و شب استفاده می شود.
 • مکمل فقط به فرم قرص تولید میشود و این ممکن است برای بعضی از مصرف کنندگان دلپذیر نباشد.
 • فقط باید در دوز پیشنهادی مصرف شود.
 • در مصرف منظم, برای اخذ نتیجه, هیچ دوزی را نمیشود نادیده گرفت.
عوارض جانبی کافئین آلمکس

میزان کافئین موجود در هر سروینگ این مکمل, معادل کافئین موجود در یک فنجان بزرگ قهوه قوی است. بنابراین, مصرف آن در افراد حساس به کافئین میتواند باعث تحریک پذیری, بی خوابی,  عصبیت و گاهی افزایش ضربان قلب شود.

مکس استارز  بررسی مکمل کرومیوم مای پروتئین انگلستان

کافئین آلمکس نوتریشن

هشدار
 • مصرف مکمل در افراد دارای فشار خون و زنان باردار و شیرده و افراد زیر 18 سال توصیه نمی شود.
 • همزمان با مصرف این مکمل, باید مصرف مواد حاوی کافئین نظیر قهوه, چای, کولاها و شکلات را محدود کرد.
 • بیشتر از 5 قرص در روز نباید مصرف شود.
 • بدون داشتن نشان سلامت, نباید آن را مصرف کرد.
 • در جای خشک و خنک نگهداری شود.
 • از دسترس کودکان دور نگه داشته شود.

به علاوه, در برچسب مکمل کافئین آلمکس نوتریشن, به افرادی که نسبت به شیر, سویا, گندم, تخم مرغ, بادام زمینی, ماهی و صدف دوکفه ای حساسیت دارند هشدار داده شده است.

طرز استفاده کافئین آلمکس

سروینگ سایز مکمل کافئین آلمکس نوتریشن یک قرص و در هر بسته آن, 100 سروینگ موجود است. این مکمل باید حتما بر اساس دستورالعمل دریافت شود تا از اثرات مصرف بیش از اندازه (اوردوز) احتمالی کافئین پیشگیری شود. مصرف این مکمل خیلی ساده است. چون دوز پیشنهادی آن, یک قرص در روز است که باید قبل از تمرین مصرف شود. برای اطمینان از انحلال خوب آن, باید همراه با یک لیوان آب مصرف شود.

خرید کافئین آلمکس

متوسط قیمت کافئین آلمکس نوتریشن 6.99 دلار برای تقریبا 100 قرص است. البته هزینه حمل و نقل در این مبلغ گنجانده نشده است و بسته به محلی که مصرف کننده از آن خرید میکند, باید هزینه حمل و نقل را به این مبلغ اضافه کند. سیاست برگشت محصول در کافئین المکس نوتریشن متغیر است و بستگی به محلی دارد که از آنجا خریداری شده است. در وبسایت رسمی شرکت سازنده, یادآوری شده که نمونه رایگان محصول در چند شهر انتخابی در دسترس است. البته, نمونه رایگان آنلاین آن در هیچ شهری فراهم نیست. افرادی که در جستجوی نمونه رایگان این محصول هستند باید با شرکت سازنده تماس بگیرند.

حرف آخر

مکمل کافئین آلمکس فواید متعدد و خوب برای سلامتی بدن دارد. مصرف این مکمل از برنامه های کاهش وزن بطور سریع پشتیبانی میکند و به علاوه, به رشد ماهیچه در بدن مصرف کنندگان نیز کمک میکند.

با این حال, ممکن است بعضی از مصرف کنندگان کافئین آلمکس, ممکن است با عوارضی روبرو شوند و این محصول برای همه ایده آل نباشد. دلیل عمده آن هم وجود کافئین است که بر افراد مختلف بطور متفاوتی اثر می گذارد. برای همین پیشنهاد می شود مصرف کنندگانی که مایل به مصرف این مکمل و همچنین سایر مکمل های بدنسازی هستند, قبل از مصرف, درباره آنها تحقیق کنند و اطلاعات کافی به دست آورند.

 

منبع : allmaxnutrition  . www.bodybuilding

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا
error: Content is protected !!