چربی سوز

مکمل چربی سوز ترانسفورم اولوشن نوتریشن – ای وی ال

چربی سوز ترانسفورم احتمالا پس از این چهار ادعا نام گذاری شده است: سوزاندن چربی، بهبود متابولیسم، افزایش انرژی ذهن و بدن و کاهش اشتها. این چربی سوز می تواند تمام اینها را انجام دهد اما برای ما یک نیمه چربی سوز، نیمه نوتروپیک با ترکیب جالبی از مواد تشکیل دهنده است. ترانسفورم به عنوان یک محرک چربی سوز کلاسیک عمل می کند اما مزایای نوتروپیک این فرمول در بهترین حالت حداقل خواهد بود.

بررسی چربی سوز ترانسفورم

تبدیل شما به نسخه ای قوی تر از خودتان چقدر هزینه دارد؟

با وجود ای وی ال (اولوشن نوتریشن) با استفاده از چربی سوز ترانسفورم هزینه زیادی نخواهد بود، یک چربی سوز + تقویت کننده مغز در یک بطری 60 روزه و ارزان.

به نظر می رسد چربی سوز ترانسفورم تمایل دارد شما را به یک مرد جذاب تر و باهوش تر تبدیل کند.

اما آیا فرمولاسیون آن به خوبی عمل می کند؟

بیایید ببینیم…

 

درباره چربی سوز ترانسفورم

چربی سوز ترانسفورم احتمالا پس از این چهار ادعا نام گذاری شده است: سوزاندن چربی، بهبود متابولیسم، افزایش انرژی ذهن و بدن و کاهش اشتها. این چربی سوز می تواند تمام اینها را انجام دهد اما برای ما یک “نیمه چربی سوز، نیمه نوتروپیک” با ترکیب جالبی از مواد تشکیل دهنده است.

 • مقرون به صرفه: بطری 60 روزه، برخی فروشگاه ها تخفیف هایی ارائه می دهند که آن را ارزان تر هم می کند.
 • سوختن چربی را حس کنید: چای سبز، کافئین و سینفرین یک هیولای سه گانه استک چربی سوز است.
 • تی کراین: وجود یک ترکیب تجاری که پیش از این دیده نشده بود جالب است. آیا ترکیبی از چای و ماده ای دیگر است؟ بیایید بخوانیم تا ببینیم…

حقایقی در مورد مکمل چربی سوز ترانسفورم

اندازه سروینگ: 2 کپسول

تعداد سروینگ در هر بسته: 60

مواد تشکیل دهندهمقدار در هر سروینگ
نیاسین (ویتامین B3)15 میلی گرم (75% DV)
ویتامین B6 (پیریدوکسین HCl)2 میلی گرم (100% DV)
فولیک اسید400 میکروگرم (100% DV)
ویتامین B12 (متیل کوبالامین)6 میکروگرم (100% DV)
عصاره برگ چای سبز500 میلی گرم
ال تیروزین500 میلی گرم
آنهیدروس کافئین175 میلی گرم
کولین بیتارترات200 میلی گرم
تی کراین25 میلی گرم
پودر آلفا گلیسرول فسفریل کولین25 میلی گرم
سینفرین HCl20 میلی گرم
عصاره فلفل سیاه (میوه)1.25 میلی گرم
عصاره راولفیا وومیتوریا (چوب ریشه)750 میکروگرم
عصاره هوپرزیا سراتا100 میکروگرم
ترکیبات دیگر: کلسیم سیلیکات، روغن گیاهی هیدروژنه، چاشنی های طبیعی و مصنوعی، سوکرالوز، سیتریک اسید، میکروکریستالین سلولز، آسه سولفام پتاسیم
راهنمای استفاده: به عنوان یک مکمل غذایی، یک کپسول را صبح با معده خالی و یکی را 4 تا 6 ساعت بعد مصرف کنید. در طول 24 ساعت بیش از 2 کپسول مصرف نکنید. برای کمک به سلامتی، در طول روز 8 لیوان آب بنوشید. احتمالا مصرف ترانسفورم 8 هفته طول بکشد، اما پس از آن حداقل برای 4 هفته مصرف آن را قطع کنید.

 

چربی سوز ترانسفورم به متابولیسم سرعت داده و شما را متمرکز می کند اما ممکن است آب بدن شما را نیز نصف کند

هدف ساده و هوشمندانه است: تمرکز بیشتر= ورزش بیشتر= سوزاندن چربی بیشتر

اگرچه طراحی آن هوشمندانه است ولی محصول نهایی معمولی به نظر می رسد.

بیایید مواد تشکیل دهنده این فرمولاسیون را بررسی کنیم:

ویتامین ها

مورد چشمگیری اینجا وجود ندارد، تنها کمپلکس اصلی ویتامین B برای فعالیت کلی سلول و عملکردهای متابولیک. ما فرم B12 آن را دوست داریم و عاشق فرم B6 آن هستیم.

مکس استارز  چربی سوز کوادرالین آر اس پی نوتریشن

عصاره برگ چای سبز، 500 میلی گرم

یک دوز کافی از بهترین چربی سوز ما به شما این اطمینان را می دهد که چربی شما مانند کره ای با چاقوی داغ ذوب خواهد شد. استاندارد سازی آن تا 50 درصد EGCG، باعث قوی تر شدن GTE می شود.

ال تیروزین، 500 میلی گرم

برداشت اولیه این است که: “این خیلی زیاد است رفیق!” و واقعا هم هست. ال تیروزین ترانسفورم به صورت ترکیب است: NALT (ان استیل ال تیزوین) بهترین فرم تیروزین برای پشتیبانی مغز بوده و یکی از بهترین نوتروپیک ها است.

آنهیدروس کافئین، 175 میلی گرم

به عنوان جایگاه دوم در لیست بهترین چربی سوزهای ما، دوز خوبی است که برای تأمین انرژی و سوختن چربی کافیست. در اینجا ما دوز 175 میلی گرم را دوست داریم چون برخی از چربی سوزها استک هایی با کافئین 250 میلی گرم یا بیشتر تهیه می کنند.

کولین بیتارترات، 200 میلی گرم

فرم ارزان تر و ضعیف تر کولین، که هنوز هم یک تقویت کننده قوی برای مغز است. سیتی کولین بهترین فرم آن بوده و در بیشتر مکمل های خوب یافت می شود. بنابراین، ایده انتخاب کولین توسط ترانسفورم درست بوده اما فرصت استفاده از فرم پیشرفته و ارتقا یافته آن را از دست داده است.

تی کراین، 25 میلی گرم

فرم تجاری ماده تی کراین، ماده ای است که مانند کافئین عمل می کند اما بدون عوارض جانبی. علاوه بر افزایش انرژی به عنوان عنصر “احساس خوب” نیز عمل می کند و تحمل تمرینات ورزشی سخت را آسان می کند. تعداد مطالعات در این زمینه اندک بوده و دوز پیشنهادی توسط شرکت حداقل 100 میلی گرم می باشد.

آلفا- GCP، 25 میلی گرم

به خوبی سیتی کولین نیست اما به عنوان یک تقویت کننده مغز مناسب و معقول به نظر می رسد. خیلی بد است که دوز این ماده برای تحریک مغز بسیار پایین است و با وجود کولین در فرمولاسیون ترانسفورم، استفاده از آن به نظر بی معنی می رسد.

سینفرین، 20 میلی گرم

چیزی شبیه به افدرا، یک چربی سوز قوی که حتما در کنار کافئین کار می کند. شهرت زیادی در بین استک های چربی سوز دارد اما باید مراقب باشید… زیرا احتمال افزایش فشار خون و ضربان قلب وجود دارد. به دلیل خطرات احتمالی، تمام محصولات حاوی این ماده در استرالیا ممنوع می باشند.

عصاره فلفل سیاه، 1.25 میلی گرم

خیلی عجیب است! 1.25 میلی گرم از یک تقویت کننده بزرگ زیستی قابل دسترس؟ اگرچه با حالت استاندارد 98 درصد بسیار قوی به نظر می رسد اما این مقدار بسیار کم ارزش هزینه کردن هم ندارد.

راولسین، 750 میکروگرم

محرک سیستم عصبی و چربی سوز قوی. استاندارد سازی علامتی از کیفیت و قدرت است اما  ای وی ال با استفاده از دوز بسیار پایین 750 میکرو گرم این مورد را از بین می برد.

هوپرزیا سراتا، 100 میکروگرم

هوپرزین-آ یک تقویت کننده مغز قوی برای افراد سالخوورده است و جایی برای آن در فرمول طراحی شده برای افراد خوش هیکل و جوان وجود ندارد.

آنالیز فرمولاسیون

چربی سوز ترانسفورم به عنوان یکی از قوی ترین چربی سوزهای موجود کار خود را شروع کرد اما در انتخاب برخی از دوزها شکست خورد.

مکمل چربی سوز ترانسفورم اولوشن نوتریشن - ای وی ال

بیایید ترکیبات تشکیل دهنده آن را به دو قسمت تقسیم کنیم: چربی سوزها و تقویت کننده های مغز

چربی سوزها

مکس استارز  مقایسه چربی سوز اینستنت ناک اوت و لیپو 6

چای سبز+ کافئین+ سینفرین= تحریک کننده استک چربی سوزی

دوز سینفرین به طور محافظه کارانه ای 20 میلی گرم انتخاب شده است اما به نظر می رسد انتخاب خوبی برای تحمل و ایمنی کلی باشد.

صحبت از دوزهای پایین تر، به نظر می رسد ای وی ال با دوز 750 میکروگرم برای راوولسین ما را سرکار گذاشته است… حتی یک میلی گرم هم نیست! به عنوان رفرنس، مکمل هایی را در نظر بگیرید که 30 میلی گرم از راوولسین را در ترکیب خود دارند، بیش از 30 برابر مقداری که در ترانسفورم می بینیم.

فلفل سیاه به طور معمول می تواند در طول روز به شما کمک کند اما دوز آن برای این کار بسیار پایین است. محدوده طبیعی عملکرد آن 20-10 میلی گرم می باشد در حالیکه چربی سوز ترانسفورم 1.25 میلی گرم دارد.

با این حال، فلفل سیاه یک انتخاب هوشمندانه است، زیرا چربی را می سوزاند و جذب مواد غذایی را افزایش می دهد و ای وی ال از حالت استاندارد شده 98 درصد آن استفاده می کند که می تواند پایین بودن دوز آن را تا حدی جبران کند.

(فقط به عنوان رفرنس، بهترین چربی سوزها 10 میلی گرم عصاره فلفل سیاه با استاندارد کمتر از 95 درصد در ترکیب خود دارند.)

تقویت کننده های مغز

تیروزین برای مغز خوب است اما 500 میلی گرم آن در حالیکه کشنده نیست، بیش از حد است. استفاده از فرم قوی تر NALT به معنی نفوذ بیشتر در سد خونی مغزی نیست، بلکه دلیل استفاده از آن وجود فرم NALT در بیشتر مکمل های تقویتی مغز است.

کولین، آلفا GCP و تی کراین تقویت کننده های خوبی برای مغز هستند. تنها تقویت کننده مغز با دوز خیلی پایین بین اینها هوپرزین است.

با توجه به ظواهر، چربی سوز ترانسفورم قوی اما رایج است، استک چای سبز، کافئین و سینفرین با مقدار ناچیزی از سایر ترکیبات می باشد که باعث فعالیت های بیولوژیکی بی پایه و خاصی نمی شود.

چربی سوز ترانسفورم عمل می کند اما یک فرمول نوتروپیک پیشرفته نیست.

مزایای چربی سوز ترانسفورم

ترانسفورم به عنوان یک محرک چربی سوز کلاسیک عمل می کند اما مزایای نوتروپیک این فرمول در بهترین حالت حداقل خواهد بود.

چه کسانی چربی سوز ترانسفورم را مصرف می کنند؟

بهترین انتخاب برای اعضای معمولی باشگاه است که می خواهند چیزی فراتر از عصاره چای سبز امتحان کنند. این افراد معمولا برای کاهش وزن ورزش می کنند بنابراین آنها با مصرف این مکمل می توانند اندکی زومبا برقصند و زمان کمتری را روی تردمیل بگذرانند.

عوارض جانبی چربی سوز ترانسفورم

مصرف کنندگان گاهی ممکن است مشکلات معده گزارش کنند، که احتمالا به دلیل استک سینفرین، کافئین و عصاره چای سبز است. در نهایت اگر شما تحمل کافئین و محرک ها را نداشته باشید ممکن است باعث حساسیت شما شود.

خلاصه چربی سوز ترانسفورم

مزایا چربی سوز ترانسفورم اولوشن نوتریشن - ای وی ال

 • مواد تشکیل دهنده خوب
 • استک خوب چربی سوز
 • برخی فرم های گیاهی خوب
 • قیمت مناسب

معایب

 • دوزهای پایین
 • نیاز به استک های بهتر
 • فرم های کمتر به ویژه از تیروزین و کولین
 • عدم تضمین بازگشت پول

قیمت و اطلاعات خرید

1 بطری (60 روز) 49.99 دلار

در دسترس به صورت آنلاین و فروشگاه ها

 

 

 

منابع :  best5supplements.com   ..  www.evlnutrition.com

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا
error: Content is protected !!