آمینو اسید

بی سی ای ای 5000 اولوشن نوتریشن (ای وی ال)

از بهترین اقدامات، برای رسیدن به تناسب اندام، استفاده از مکمل های بی سی ای ای است که اکثر بدنسازان از آن استفاده می کنند. این محصول متشکل از سه آمینو اسید والین، لوسین و ایزولوسین است که به راحتی جذب ماهیچه ها می شوند. از بهترین مکمل ها ، مکمل بی سی ای ای 5000 است که توسط کمپانی قدرتمند ای وی ال آمریکا ساخته شده است.

بی سی ای ای 5000 کپسولی اولوشن نوتریشن (ای وی ال)

در میان ورزشکاران و به طور ویژه بدنسازان مسئله ریکاوری و ترمیم عضلات و همچنین عضله سازی از اهمیت بسیار بالایی برخوردار است. یکی از بهترین و تضمینی ترین اقدامات، برای رسیدن به این هدف، استفاده از مکمل های بی سی ای ای (BCAA) یا مکمل های آمینو اسید های شاخه دار است که معمولا اکثر بدنسازان از این نوع مکمل استفاده می کنند. این نوع مکمل متشکل از سه آمینو اسید والین، لوسین و ایزولوسین است که به راحتی جذب ماهیچه ها می شوند. از بهترین مکمل های بی سی ای ای، مکمل بی سی ای ای 5000 کپسولی اولوشن نوتریشن (ای وی ال) است که توسط کمپانی قدرتمند ای وی ال آمریکا ساخته شده است. این کمپانی بر پایه علوم پزشکی، تغذیه و ورزشی تاسیس شد و همواره اثربخشی محصول و سلامت ورزشکار برای این شرکت در بالاترین اولویت تولید مکمل ها و محصولات بدنسازی آن بوده است. از بزرگترین مزیت های این مکمل، برخورداری از دوز 5000 میلی گرم از آمینو اسید های شاخه دار، نسبت مناسب آمینو اسید های سه گانه و طعم و مزه مطلوب است که با این ویژگی ها آن را به یکی از بهترین مکمل های بی سی ای ای در بازار تبدیل کرده است.

نقاط قوت مکمل بی سی ای ای 5000

این محصول که یکی از بهترین مکمل های بی سی ای ای موجود در بازار است و توسط بسیاری از ورزشکاران حرفه ای و مربیان بدنسازی و کارشناسان تغذیه توصیه می شود، دارای مزیت های بسیاری است که در این بخش مزایای این محصول را برای شما بیان می کنیم:

 • برخورداری از دوز 5000 میلی گرم از آمینو اسید های شاخه دار در هر وعده، دستیابی به اهداف تناسب اندام شما را تضمین می کند.
 • داشتن نسبت ترکیب 2-1-1، که بهترین ترکیب برای هر وعده از بی سی ای ای است.
 • بهره مندی از 2.5 گرم آمینو اسید لوسین که نقش مهمی در ساخت و ترمیم ماهیچه ها دارد. همچنین این ترکیب باعث تنظیم سطح هورمون رشد، تنظیم میزان قند خون و افزایش انرژی و حفظ توده عضلانی می شود.
 • این مکمل هم در نوع پودری و هم در نوع کپسولی به بازار عرضه می شود.
 • داشتن ترکیبات مفید و سالم در فرمول آن و عدم وجود هر گونه ماده مضر
 • مکمل بی سی ای ای 5000، دارای خوشمزه ترین طعم از این نوع مکمل در بازار است.
 • مواد تشکیل دهنده این مکمل سنتز پروتئین را افزایش داده که این امر در ساخت ماهیچه کمک شایانی می کند.
 • مصرف مکمل بی سی ای ای 5000، علاوه بر عضله سازی، سبب سوزاندن چربی در بدن، تنظیم سطح هورمون های بدن، افزایش استقامت، رفع خستگی و کاهش درد های عضلانی، حفظ توده ماهیچه بدن و به طور کلی بهبود عملکرد و سلامت بدن می شود.
 • این محصول از شهرت و محبوبیت بسیار بالایی در بازار برخوردار است و امتیاز بالایی را از مصرف کنندگان خود دریافت کرده است.
مکس استارز  بی سی ای ای کیجد ماسل : قیمت ، فواید ، روش مصرف
بی سی ای ای 5000 اولوشن نوتریشن (ای وی ال)
بی سی ای ای 5000 اولوشن نوتریشن (ای وی ال) به صورت پودر و کپسول در دسترس قرار دارد

مواد مغذی و تشکیل دهنده مکمل بی سی ای ای 5000

این مکمل در نوع پودری و کپسولی به بازار عرضه می شود که نوع کپسولی آن نسبت به نوع پودری آن از ارجحیت بالاتری برخوردار است. در این بخش ترکیبات تشکیل دهنده هر یک از انواع این محصول را مورد بررسی قرار می دهیم:

مشخصات نوع پودری این محصول:

مواد مغذی:

 • سدیم 80 میلی گرم
 • لوسین 2500 میلی گرم
 • والین 1250 میلی گرم
 • ایزولوسین 1250 میلی گرم

ترکیبات:

مالیک اسید، اسید سیتریک، طعم دهنده های طبیعی و مصنوعی، تری سدیم سیترات، سیلیکا، سوکرالوز، اسسولفام پتاسیم، FD&C آبی شماره 1

مشخصات نوع کپسولی این محصول:

مواد مغذی:

 • لوسین 2500 میلی گرم
 • والین 1250 میلی گرم
 • ایزولوسین 1250 میلی گرم

ترکیبات:

ژلاتین، منیزیم استئارات، سلولز میکروکریستالین

توضیحات مربوط به مهمترین ترکیبات استفاده شده در مکمل بی سی ای ای 5000:

سدیم: مقدار سدیم موجود در آن تنها سه درصد از ارزش روزانه این عنصر است و هر درصدی کمتر از 5 برای این عنصر، مقدار کم محسوب می شود. حال با این وجود اگر شما بر میزان مصرف سدیم روزانه خود نظارت دارید، همین میزان هم می تواند برای شما مفید واقع شود.

لوسین: بیشترین آمینو اسید آنابولیک که به سنتز پروتئین ماهیچه ها کمک می کند، لوسین می باشد. این آمینو اسید همچنین به افزایش سطح هورمون رشد انسانی (HGH)، حفظ توده عضلانی و احتمالا چربی سوزی کمک می کند. مصرف روزانه این میزان از این ترکیب می تواند به شما در جهت رسیدن به هدف تناسب اندام کمک شایانی کند.

والین: یکی دیگر از ترکیبات مکمل بی سی ای ای 5000 والین می باشد که یک آمینو اسید شاخه دار است (بی سی ای ای) است که بافت ماهیچه را ترمیم کرده، قدرت و استقامت را افزایش داده، بهبود خواب را میسر کرده، استرس و اضطراب را ریشه کن می کند، اشتها را سرکوب کرده و باعث حفظ تعادل مثبت نیتروژن در بدن می شود. در آمینو اسید در سبزیجات برگ سبز، حبوبات و به خصوص لوبیا، مرغ و شیر به وفور یافت می شود.

ایزولوسین: یک آمینو اسید شاخه دار است (بی سی ای ای) است که باعث حفظ تعادل مثبت نیتروژن، ترمیم بافت ماهیچه و تنظیم میزان قند خون می شود.

با توجه به ترکیبات بیان شده برای هر دو نوع از مکمل بی سی ای ای 5000، نوع کپسول آن بیشتر توصیه می شود، چرا که نوع پودری آن در ترکیبات خود دارای تعدادی ترکیب فیلر است.

بی سی ای ای 5000 اولوشن نوتریشن (ای وی ال)

بررسی فرمول مکمل بی سی ای ای 5000

این مکمل از فرمول بسیار دقیق و هوشمندی به منظور ترمیم و ساخت ماهیچه بهره می برد که در این بخش فرمول آن را مورد بررسی قرار می هیم. مهمترین مسئله وجود سه آمینو اسید لوسین، والین و ایزولوسین در فرمول آن است که تاثیر مثبت این ترکیبات بر ماهیچه ها بر هیچکس پوشیده نیست. برخورداری از نسبت 2-1-1 برای این محصول بهترین نوع ترکیب است که اثر بخشی آن، به خوبی اثبات شده است و زمان ترمیم و ساخت ماهیچه ها را به خوبی کاهش می دهد. پیشنهاد ویژه ما برای شما استفاده بیشتر از نوع کپسول آن می باشد چرا که نوع پودری آن شامل تعدادی از ترکیبات فیلر است. مکمل بی سی ای ای 5000 می تواند خود جایگزین مناسبی برای کافئین به منظور افزایش انرژی در بدن باشد، زیرا که کافئین مضرات اثبات شده ای از جمله تاثیر های نامناسب روحی و روانی دارد. با تمام مزیت های بیان شده مهمترین اصل رضایت مشتریان از این محصول است که همواره آن را در بالاترین رتبه و امتیاز در میان تمام مکمل های بی سی ای ای قرار داده است.

مکس استارز  استکد پروتئین اولوشن

راهنمای مصرف مکمل بی سی ای ای 5000

این مکمل در دو نوع پودری و کپسولی در بازار موجود است. به منظور استفاده از مکمل پودری باید یک پیمانه از آن را که چیزی در حدود 8 گرم است را با آب یا آب میوه ترکیب کنید. یک وعده از آن را 1 تا 3 بار در طول روز استفاده کنید. به منظور برخورداری از بهترین نتیجه، مکمل بی سی ای ای 5000 را 30 تا 45 دقیقه قبل از تمرین و یا بلافاصله بعد از تمرین استفاده کنید. همچنین در صورتی که از نوع کپسولی آن بهره می برید می توانید 1 وعده از آن که شامل 8 کپسول می باشد را 1 تا 3 بار در روز استفاده کنید. به منظور عملکرد بهتر، آن را بین وعده های غذایی، 30 تا 45 دقیقه قبل از تمرین و یا بلافاصله بعد از تمرین استفاده کنید. نوع کپسول این مکمل از آن جهت که ورزشکار طعم خاصی را حس نمی کند می تواند بسیار پرطرفدار باشد، چرا که معمولا طعم ها خوب نیستند و یا این که ورزشکار بعد از مدتی از طعم خاصی خسته می شود.

این محصول از قیمت بسیار مناسبی برخوردار بوده و همانگونه که بیان شد به دو حالت کپسولی و پودری در بازار موجود است. در حالت پودری، قیمت یک ظرف 30 وعده ای از آن 18 دلار و ظرف 60 وعده ای آن 20 دلار می باشد. همچنین قیمت یک ظرف حاوی 240 کپسول بی سی ای ای 5000، چیزی در حدود 16 دلار است.

 

هشدار مصرف مکمل بی سی ای ای 5000

در مصرف هر نوع مکمل و دارو باید نکاتی را مورد رعایت قرار داد تا مشکلی برای مصرف کننده ایجاد نشود. در این قسمت نکاتی که باید در مصرف این محصول مورد توجه قرار داد را بیان می کنیم:

 • بیش از دوز عنوان شده برای این محصول نباید از آن استفاده کرد.
 • در صورتی که بدن شما به مواد پروتئینی از قبیل لبنیات، بادام، سویا و تخم مرغ حساسیت دارد، باید قبل از مصرف مکمل بی سی ای ای 5000 حتما با پزشک و یا کارشناس تغذیه گفتگو کنید.
 • در صورتی که بعد از مصرف از این مکمل، علائم حساسیت در شما آشکار شد، باید بلافاصله مصرف را قطع کرده و به پزشک مراجعه کنید.

خانم ها در دوران بارداری و شیردهی نباید از این مکمل استفاده کنند

 • افرادی که دارای بیماری های خاص هستند حتما قبل از مصرف باید با پزشک خود مشورت کنند.
 • مکمل بی سی ای ای 5000 را دور از دسترس کودکان قرار دهید.
 • این محصول را به خصوص نوع پودری آن را برای جلوگیری از خراب شدن، در محلی خشک و بدون هیچگونه رطوبت و به دور از نور خورشید قرار دهید.

منابع : best5supplements.com  . evlnutrition.com

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا
error: Content is protected !!