مکمل پمپ - پیش از تمرین

مکمل پری ورک اوت پمپ انجین اولوشن نوتریشن

پمپ انجین اولوشن نوتریشن

یک سروینگ از پودر پمپ انجین می تواند حجم زیادی از انرژی، تمرکز کامل، پمپ های عضلانی و قدرت زیادی را تأمین کند. فرمولاسیون آن شامل ترکیبات عالی: مقادیر زیادی از ترکیبات آشنای PWO را می بینیم که برخی از آنها به فرم های تجاری موجود هستند. فرمولاسیون ساده: ترکیبات تشکیل دهنده کمتر، قدرت بیشتر…مزه های هیجان انگیز: راز آبی، پانچ میوه، سیب سبز، گیلاس، عصاره لیمو ترش، انگور فوریوس، هندوانه و پرتقال

بررسی مکمل پری ورکات پمپ انجین اولوشن نوتریشن

ما ماشین ها را دوست داریم. به ویژه ماشین هایی که علاوه بر زیبایی ظاهری، در کمتر از 5 ثانیه از سرعت 0 به 100 می رسند.

به نظر می رسد این مفهوم جایی معنا پیدا کند که ای وی ال موتور پری ورک اوت پمپ انجین خود را ساخته است، به طوری که اینگونه ادعا می کند: “پودر قوی پیش از ورزش برای افزایش انرژی، قدرت و تمرکز”

خوب، بطری پمپ انجین به نظر خوب می رسد بنابراین می تواند آزمون زیبایی را بگذراند. اما عملکرد آن چطور است؟ آیا می تواند ما را در باشگاه از صفر به صد  برساند؟ بیایید ببینیم…

پمپ انجین اولوشن نوتریشن - پری ورک اوت ای وی ال
درباره پری ورکات پمپ انجین

در مکمل پمپ انجین، ENGN علامت تجاری اولوشن نوتریشن است. به نظر می رسد یک اسکوپ از پودر می تواند حجم زیادی از انرژی، تمرکز کامل، پمپ های عضلانی و قدرت زیادی را تأمین کند… در ادامه خواهیم دید که آیا واقعا می تواند موتور شما را سرعت بخشد یا نه…درباره فرمولاسیون:

 • ترکیبات عالی: مقادیر زیادی از ترکیبات آشنای PWO را می بینیم که برخی از آنها به فرم های تجاری موجود هستند.
 • فرمولاسیون ساده: ترکیبات تشکیل دهنده کمتر، قدرت بیشتر…
 • مزه های هیجان انگیز: راز آبی، پانچ میوه، سیب سبز، گیلاس، عصاره لیمو ترش، انگور فوریوس، هندوانه و پرتقال

همه چیز درباره مکمل پری ورکات پمپ انجین

اندازه سروینگ: 1 اسکوپ (8.6 گرم)

تعداد سروینگ هر بسته: 30

ترکیبات تشکیل دهندهمقدار در هر سروینگ
نیاسین (نیاسین آمید)35 میلی گرم (175 درصد)
ویتامین B6 (پیریدوکسین HCl)2 میلی گرم (100 درصد)
اسید فولیک800 میکروگرم (200 درصد)
ویتامین B12 (سیانو کوبالامین)25 میکروگرم (417 درصد)
بتا آلانین (کارنوسین)1600 میلی گرم
کمپلکس کراتین

کراتین مونوهیدرات، منیزیم کراتین شلات

2000 میلی گرم
مخلوط اختصاصی ماتریکس ENGN® Mind-to-Muscle

آنهیدروس بتائین، کولین بیتارترات، ال تیروزین، آگماتین سولفات (آگماس)، کافئین آنهیدروس، اینفینرژی (دی کافئین مالات)، آلفا گلیسرول فسفریل کولین، عصاره هوپرزیا سراتا،

2213 میلی گرم
سایر ترکیبات: مالیک اسید، طعم دهنده های طبیعی و مصنوعی، تارتاریک اسید، سوکرالوز، سیلیکا، آسه سولفام پتاسیم،
راهنمای استفاده: به عنوان یک مکمل خوراکی، یک پیمانه از پودر پمپ انجین را با 8 انس (236 میلی لیتر) آب سرد مخلوط کرده و 30-15 دقیقه قبل از تمرین بنوشید. برای جلوگیری از بی خوابی، در طول 4 ساعت خواب مصرف نکنید.

 

پری ورک اوت پمپ انجین دارای کافئین با اکتان بالاست.

ای وی ال ترکیبات خوبی را در جدول آورده است. به عنوان یک PWO می تواند قوی تر از این باشد و برخی دوزهای آن سؤال برانگیز می باشد. این باعث می شود که این مکمل در مقایسه با سایر رقبا چندان قوی نباشد اما هنوز یک فرمولاسیون خوب است.

بیایید مواد تشکیل دهنده پمپ انجین را تجزیه و تحلیل کنیم:

ب-کمپلکس استاندارد

زمانی که بخواهیم عملکردهای کلی متابولیک را افزایش دهیم همیشه به ب-کمپلکس نیاز خواهیم داشت. در اینجا چیزی برای یادآوری وجود ندارد جز فرم های B6 (P-5-P بهتر است) و B12 (متیل کوبالامین قوی تر است). دوزهای مناسب این ویتامین ها برای سلامتی روزانه خوب است اما جدا از این، چیز زیادی برای گفتن در مورد آنها وجود ندارد.

بتا آلانین، 1600 میلی گرم

یکی از بهترین پری ورک اوت ها که به تنهایی می تواند به عنوان یک مکمل عمل کند. به بهترین فرم خود یعنی کارنوزین وجود دارد که تحمل و استفاده آن در دوزهای بالا برای بدن راحت تر است. با وجود این ما مطمئن نیستیم که این دوز برای شما کافیست یا نه!

کمپلکس کراتین، 2000 میلی گرم

این کمپلکس در دو فرم وجود دارد: مونوهیدرات که یکی از بهترین و خالص ترین فرم های کراتین است. به نظر می رسد منیزیم شلات به شکل فوق العاده مگناپاور، دسترسی بیولوژیکی بیشتری نسبت به مونوهیدرات داشته باشد. البته تحقیقات نشان داده اند که موقع علمکرد تفاوت زیادی بین این دو مشاهده نمی شود. اینکه کدامیک بهتر از دیگری عمل می کند را در دوزهای پایین تر از 500 میلی گرم می توان فهمید.

ماتریکس ENGN Mind-to-Muscle، 2213 میلی گرم

بتائین، یک تقویت کننده متابولیک و افزایش دهنده عملکرد است. دوز مناسب این مکمل 2.5 گرم است و از آنجایی که مقدار این مخلوط تنها 2.2 گرم است به نظر می رسد اثرات تقویتی بتائین در پمپ انجین تا حدی کاهش یابد.

کولین و تیروزین نوتروپیک های فوق العاده ای هستند. این خیلی بد است که اینها در فرم های ضعیف تر خود حضور دارند، به ویژه که هدف تبلیغاتی آن “حداکثر تمرکز” باشد. بهترین مکمل های مغزی که برای تسلط کامل ذهنی ساخته می شود از یک جادوی خوب استفاده می کنند: کولین به شکل کوگنیزین و سیتی کولین وتیروزین به شکل ان استیل ال تیروزین. اینها فرم های فعال و قوی هستند که شما به آن نیاز دارید. هوپرزین یک نوتروپیک دیگر است و به طور شگفت انگیزی در دوزهای پایین 50 تا 200 میکروگرم عمل می کند.

آگماتین به فرم تجاری آگماس در پمپ انجین حضور دارد که به تقویت بیشتر  پمپ ها کمک می کند. دوز استانداردی برای آن تعیین نشده است، زیرا مطالعات بر روی آگماتین بسیار کم است. در مکمل های مستقل دوز آن از 500 میلی گرم شروع می شود.

کافئین یک ماده معمول در اکثر مکمل هاست اما دی کافئین مالات چیست؟ تحقیقات ما نشان می دهد که این ماده یک محرک خفیف است که هم کافئین دارد  و هم مالیک اسید. به نظر می رسد مالیک اسید اثرات گوارشی ناشی از کافئین را خاموش می کند و توسط Creative Compounds تحت برند Infinergy ثبت اختراع شده است. معمولا 75 درصد آن کافئین است.

آنالیز فرمولاسیون

تمرکز پمپ انجین ای وی ال بر انرژی زیاد، حداکثر تمرکز، پمپ های تقویت شده و قدرت انفجاری است و امکان تمام اینها را به شما می دهد. اگر یک پیمانه بیشتر مصرف کنید ممکن است فواید بیشتری برایتان داشته باشد، اما از طرفی کافئین به میزان 600 میلی گرم خیلی زیاد است. پس این روش مناسبی نیست، اما پمپ انجین ورژن بدون کافئین هم دارد.

بیشتر ترکیبات تشکیل دهنده انتخاب های فوق العاده ای هستند اما تعداد کمی از آنها به فرم اعلای خود هستند. اما چیزهای زیادی را در مخلوط های پایه خود پنهان کرده اند و این موضوع کار را سخت می کند برای اینکه بفهمیم ای وی ال از این موارد پنهان شده به عنوان حیله های بازاریابی استفاده کرده است یا نشانه ای از دوزهای از یاد رفته.

وجود هیچ برند اعلایی نمی تواند یک ترکیب با دوز پایین را جبران کند و بتا آلانین علیرغم حضور به شکل کارنوسین قدرت کمی دارد.

مقدار کمپلکس کراتین برای اینکه ورزشکاران آن را جدی بگیرند خیلی کم است. این روزها چه کسی از یک وعده دو گرمی از کراتین رضایت دارد؟ هیچ کس! کراتین هدف نهایی مکمل هاست.

در مورد ماتریکس  Mind-to-Muscle نام خوبی و همچنین مفهوم بهتری برای این مخلوط است. قدرت ذهنی-بدنی موضوع بسیار مهمی است و این روزها بیشتر افراد علاقمند به مصرف نوتروپیک های تقویت کننده مغز هستند.

این مخلوط خاص دارای برخی ترکیبات فوق العاده است، اما فرم آنها می تواند بهتر باشد و ما فلسفه ترکیب و دوزهای این مخلوط را نمی دانیم. با این حال می توانیم دوزهای کافئین، هوپرزین و دی کافئین مالات آن را حدس بزنیم اما در مورد بقیه عناصر تشکیل دهنده چنین نیست.

پمپ انجین فرمولی نیست که برای تقویت مغز ساخته شده باشد به همین دلیل ما پیشنهاد می کنیم در صورتی که می خواهید قدرت مغز خود را در طول تمرین افزایش دهید از یک فرمولاسیون نوتروپیک جداگانه استفاده کنید.

استک پمپ انجین وابسته به حضور بتائین و آگماتین است. این دو در کنار هم بسیار خوب عمل می کنند.

مزایای استفاده از پمپ انجین پری ورک اوت ای وی ال

یک PWO متعادل است بنابراین شما اثرات خفیفی بر تمرکز، پمپ و قدرت دریافت خواهید کرد. احتمالا بزرگترین مزیت آن به دلیل دوز 300 میلی گرم کافئین، به شکل هشدار و انرژی خواهد بود. ما قطعا فکر می کنیم پمپ انجین برای شما کار خواهد کرد و شدت تمرینات شما را افزایش خواهد داد اما نه از تمام راه هایی که شما می خواهید.

چه کسانی پمپ انجین را مصرف می کنند؟

ای وی ال می گوید برای ورزشکاران است. ما می گوییم برای ورزشکارانی است که بیشتر می خواهند. به عقیده ما پمپ انجین برای افراد مبتدی با تحمل کافئین مناسب، بهتر است.

عوارض جانبی پمپ انجین

برخی از دوزها ممکن است تا حدی پایین باشند که حساسیت های معمول مربوط به بتا آلانین یا گرفتگی معده با کراتین مشاهده نشوند. بسته به میزان حساسیت شما ممکن است ناراحتی ناشی از دوز 300 میلی گرم کافئین را حس کنید یا نکنید. ما امیدواریم که آنها ال تیانین را به این فرمولاسیون اضافه کنند که میتواند از حساسیت های ایجاد شده توسط کافئین جلوگیری کند.

خلاصه پری ورکات پمپ انجین ای وی ال

مزایا:

 • انتخاب های عالی
 • فرم های اعلا از ترکیبات تشکیل دهنده: نشان دهنده کیفیت
 • طعم خوب
 • انرژی بالا

معایب:

 • دوزهای پرسش برانگیز
 • میزان ناکافی از کریتین
 • قیمت بالا
 • پمپ های خفیف

قیمت و اطلاعات خرید

یک بسته (30 سروینگ)   49.99 دلار

فروش به صورت آنلاین و موجود در فروشگاه ها

کلام پایانی در مورد پمپ انجین ای وی ال

پمپ انحین یک PWO مناسب است. ما تفکری که در پس فرمولاسیون آن وجود دارد را دوست داریم اما دو مورد دوزهای ترکیبات اندکی مرددیم. به عنوان یک محرک نسبتا قوی است اما برای اهداف PWO ضعیف تر است. با توجه به این موضوع پمپ انجین به عنوان یک فرمول ابتدایی برای افرادی با میزان بالای تحمل کافئین مناسب تر است. افرادی که PWO های با طعم خوب را دوست دارند و کسانی که هنوز آماده رسیدن به حالت واقعی سخت کوشی نیستند.

منابع :  best5supplements.com

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا
error: Content is protected !!